Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#37701) dionaea


dionaea
őstag

Mivel ez nem hírdetés hanem felajánlás, ezért ide nyugodtan írhatom. (Remélem) AKit érdekel felajánlanék egy N8 at dobozzal elvileg minden alkatrészével. Nem fogom eladni mivel elég ütött kopott. 2 éve vettem fotózásra, de nem nagyon használtam mert valahogy nem jött át a régi feeling. (2013 ban volt egy makulátlanom amit szerettem, de elcseéltem egy Arc S re. Össze kell szednem a dolgait. Postázni nem nagyon tudom, szeretném, de meg tudjuk oldani sztem az eljuttatást. Sajnos T függő.
Működik elvileg minden rajta, egy vagy két tok is van hozzá.

Nem tudom, hogy lenne az igazságos ki kapja, így ebben is segíthetnétek. (legalább talán picit felpörög a topic.)
Arra gondoltam, talán hogy Tag vagy Őstag legyen a fórumban, akit tényleg érdekel az N8.

(#37702) Salmi válasza dionaea (#37701) üzenetére


Salmi
tag

Szia,
engem érdekel. El tudom hoz(at)ni bárhonnan Mo-on.
Köszönöm!

(#37703) Elims válasza dionaea (#37701) üzenetére


Elims
veterán

Le a kalappal előtted!!Meg is hirdethetted volna "pár" ezerért.
Ha tényleg így felajánlod és Salmi jelentkezett érte,én megkérnélek,hogy neki add oda.
Nagyon komoly symbian múltja van,aki régebben benne volt a témában az ismeri a Salmi nevet.

:R Tényleg le a kalappal!! :R

(#37704) TaylorPro válasza Elims (#37703) üzenetére


TaylorPro
addikt

Így igaz! Le a kalappal! Legyen Salmié, megérdemli! :R

Nekem is van egy hibátlan, igazából munkás teló lett.

[ Szerkesztve ]

Pixel 8 Hazel

(#37705) Salmi


Salmi
tag

Ohh, köszi srácok a támogatást :R !

(#37706) dionaea válasza Elims (#37703) üzenetére


dionaea
őstag

Igen Ismerem és emlkszem nevére még talán nekem is segített. Még lehet 7650 nél is :D Úgyhogy akkor megy neki felveszem vele a kapcsolatot. Tényleg ne várjon makulátlan állapotot :)

(#37707) Bossp


Bossp
addikt

Sziasztok.

Egy külföldön beszerzett N8-ról lenne szó. Van rá esély hogy olyan Softvert húzzak rá hogy legyen magyar nyelv? Bocsi előre is a lustaságért de ha esélyteélen nem ásnám bele magam.

Release: Symbian Belle
Soft version: 111.030.0609 :R

"1 lehetsz vagy 0 vagy élő vagy hulla!"

(#37708) TaylorPro


TaylorPro
addikt

Üdv!

Hamarosan újra elérhetőek lesznek itt a régi romok: [link]

Pixel 8 Hazel

(#37709) firstman3333 válasza TaylorPro (#37708) üzenetére


firstman3333
tag

Le a kalappal előtted,amiért fenntartod a nyilvános elérés lehetőségét ezekhez a fájlokhoz! :R Asszem már én sem fogok megválni sem az N8-tól,sem pedig a 808-tól.

[ Szerkesztve ]

(#37710) TaylorPro válasza firstman3333 (#37709) üzenetére


TaylorPro
addikt

;)

Pixel 8 Hazel

(#37711) Elims válasza TaylorPro (#37708) üzenetére


Elims
veterán

:R :R :R :R :R

(#37712) simongab


simongab
senior tag

Sziasztok

Beizzítottam az N8 at

2 dolog sehogysem akar működni rajta

1 a Mobil internet
2 a pop-imap szerveren keresztül a postafiók szinkronizálása

A shazam már nem működik rajta, letöröltem...viszont az áruház még dübörög :D

Segítsetek :D

(#37713) TaylorPro válasza simongab (#37712) üzenetére


TaylorPro
addikt

Szia!

1: Nem jó a hozzáférési pont.

2: Használd az ingyenes ProfiMailt: [link]

Pixel 8 Hazel

(#37714) simongab válasza TaylorPro (#37713) üzenetére


simongab
senior tag

Hú..de már nem tudom hogy kell beállítani :O

(#37715) simongab válasza simongab (#37714) üzenetére


simongab
senior tag

Letöltöttem, a levelezés azzal sem megy...wifi vel...a FB kliens igen

(#37716) TaylorPro válasza simongab (#37714) üzenetére


TaylorPro
addikt

Van erre leírásom képekben. Csak elő kell ásni. Megy az, én használom.

[ Szerkesztve ]

Pixel 8 Hazel

(#37717) simongab válasza TaylorPro (#37716) üzenetére


simongab
senior tag

húúú..de jó lenne...érdekes visszatérni egy 8 éves telefonhoz...a fiam egy SonyEriccsson W660i re váltott vissza :D Szociológiai tanulmányt ír belőle :D

(#37718) TaylorPro válasza simongab (#37717) üzenetére


TaylorPro
addikt

Felszakadtak a régi sebek, és olyat találtam hogy majdnem el is sírtam magam: [link]
;)

Pixel 8 Hazel

(#37719) simongab válasza TaylorPro (#37718) üzenetére


simongab
senior tag

Mail program befelé műküdik :D Mobil net beizzításával baj van

(#37720) simongab


simongab
senior tag

Nna
Hálózati célok: elneveztem Telekom Net nek
Adatátvitel módja: adatkapcsolat...jelszó felh név egyéb nincs..hitelesítés biztonságos...mire kell itt figyelni?

SMTP beállítással van még gond... miuért kell a hozzáférési pontot kötelezően megadni? A levelek egyébként nem mennek el

A WIFI jelszót állandóan elfelejti :(

Közel állok a teljes sikerhez, de valamiért ez anno tökéletesebben működött...

(#37721) TaylorPro válasza simongab (#37720) üzenetére


TaylorPro
addikt

Én a Pro X felrakásával kezdeném.

Pixel 8 Hazel

(#37722) firstman3333 válasza simongab (#37720) üzenetére


firstman3333
tag

Pedig be lehet állítani a netet és a wifit is. Én múlt karácsony körül váltottam le 808-ra az N8-at,odáig nekem hibátlanul működött minden,és a 808-on még mindig rendben vannak a dolgok. Mail klienseket nem használok.

A shazamot nagyon sajnálom. Nálam egészen addig működött,míg le nem frissítettem nemrég. :O Itt még vannak működő appok,gondolom az N8-nál is használhatóak.

[ Szerkesztve ]

(#37723) simongab válasza firstman3333 (#37722) üzenetére


simongab
senior tag

A szerver kapcsolat nem volt meg a shazam mal...
Megnéznéd a mobilnet beállításokat? Telekom...
nem jó a fülhallgatója
rossz a beszédhang telefonáláskor

SMTP beállítások is segítenének outlook ra

lehet hogy elengedem a projektet...
adjatok erőt :D

[ Szerkesztve ]

(#37724) firstman3333 válasza simongab (#37723) üzenetére


firstman3333
tag

Nem sokat kellett játszanom a nettel emlékeim szerint. Bekapcsolt adatforgalom mellett, (Beállítások > Kapcsolatok > Beállítások > Hálózati célok > Új hozzáférési pont hozzáadása) automatikusan ellenőrzi a hozzáférési pontokat,és a talált net kapcsolat kiválasztása,elnevezése és beállítása. Wifinél szintén itt kell kiválasztani a kívánt hálózatot,illetve itt kell beállítani a jelszót és akkor nem felejti el. Az enyém is telekom egyébként.
Ha ennyi gond van a készülékkel,akkor lehet,hogy nem érdemes erőltetni. Nekem az N8 és a 808 is tökéletes állapotban vannak,de persze nem karcmentesek. A shazam nekem egészen a frissítésig tökéletesen működött.

(#37725) coyote66


coyote66
aktív tag

Üdv mindenkinek. Ugyan nem N8-m van hanem x7-m de annak már nincs fóruma. Segítség kellene. Szignózási meg tanúsítvány problémáim vannak folyamatosan (dátumot már átállítottam 2012-re). Wifi-t kb 2-3 percig tartja. Névjegymásolás csak egyenként megy androidról. Szinte semmit nem tudok telepíteni, vagy beállítani. Tudom symbian meg régi, de anno nagyon szerettem az egyszerűsége miatt. Ennek pont jó a mérete nem tepsi, meg amoled. Előre is köszi.

Én vagyok

(#37726) TaylorPro válasza coyote66 (#37725) üzenetére


TaylorPro
addikt

Üdv!

Gyerekjáték meghackelni, de máshogyan nem lesz jó.

Pixel 8 Hazel

(#37727) firstman3333 válasza TaylorPro (#37726) üzenetére


firstman3333
tag

Üdv! Talán buta kérdés lesz,főleg meg ennyi idő után,de érdekelne,hogy például hogyan lehet megoldani,hogy az equalizerben legyen egyéni beállítás funkció is? Emlékeim szerint ez alapból nem volt benne az n8-ban sem. Kíváncsi lennék,hogy van e arra mód,hogy esetleg az n8-ból kimásolt fájlokkal átalakítsam a 808 equalizerjét. Sajnos a c: meghajtón kutakodva sem találtam olyan nevű fájlokat,amelyeknek a neve esetleg utalna erre a dologra. :U

(#37728) TaylorPro válasza firstman3333 (#37727) üzenetére


TaylorPro
addikt

Üdv! Erre is van mód.

Pixel 8 Hazel

(#37729) firstman3333 válasza TaylorPro (#37728) üzenetére


firstman3333
tag

Azt sejtettem. Igazából ez általánosan működik a legtöbb esetben. Fájlok plusz rendszerfájlok másolása a megfelelő helyre,aztán restart. Engem főleg az érdekelne,hogy hogyan lehet megtalálni az adott applikáció fájlcsoportját. A legtöbb alkalmazásnak gondolom itt is több helyre vannak bejegyezve összetevői.

(#37730) TaylorPro válasza firstman3333 (#37729) üzenetére


TaylorPro
addikt

Na most itt újra elő kellene ásni a dolgokat.

Pixel 8 Hazel

(#37731) firstman3333 válasza TaylorPro (#37730) üzenetére


firstman3333
tag

Na igen. Mostanra sajna tényleg nagyon elfeledett és idejétmúlt dolog lett a symbian. A legtöbb leírás,program,stb,már a szerverekről is a szemétbe került. Persze nem is csoda,hiszen nem sokan foglalkoznak már a témával. A gyűjtők sem piszkálgatják már a megszerzett készülékeket. Megértem ha nem akarsz már ezzel a témával foglalkozni,csak miattam ne is kezdj el kutakodni. Valahol titkon azt reméltem,hogy esetlegesen viszonylag egyszerűen meg lehet oldani ezeket a dolgokat. Sajnos már az gyári firmware-ek beszerzésénél is akadályba ütközök,lehet,hogy tényleg ideje lenne feladni ezt a dolgot. Váltást viszont nem nagyon tervezek,esetlegesen szeretnék még egy 1020-at majd.

(#37732) TaylorPro válasza firstman3333 (#37731) üzenetére


TaylorPro
addikt

Ha lesz időm segítek, no para. Most elutazunk pár napra.

Pixel 8 Hazel

(#37733) firstman3333 válasza TaylorPro (#37732) üzenetére


firstman3333
tag

Rendben! :R

(#37734) imi290


imi290
aktív tag

Nagy nap a mai.Átvettem a postán az "új" N8 teelfonom :) Patika állapotú,szerintem valami üzletben lehetett,és nem tudták eladni.Semmi nem volt hozzá,csak a teelfon,és persze az aksi.ebayről van,nem is volt annyira drága.
Be kell izzítanom a phoenixet és megy fel a legutolsó Taylor verzió :))

(#37735) kpal válasza imi290 (#37734) üzenetére


kpal
veterán

Grat! ;)
Nekem is meg az N8 csak egy úk aksi kell . De lehet rendelek Aliexpressröl egy full dobozos fóliást,meg még pár másik régi Nokiát is beakarok szerezni amik voltak anno . most kedvet kaptam hozzá és néhány elérhető most is új dobozosként .

(#37736) imi290 válasza kpal (#37735) üzenetére


imi290
aktív tag

Köszi. :)

Az aliexpresses refubrished mobilokat nem ajánlom.Gagyi lesz szerintem,már olvastam róla hogy a legolcsóbb elő-hátlapot rakják rá a kínaiak.Van hogy nem is úgy működik a teló ahogy kellene.Igaz én ebayen néztem,de egy kaptafa mind. Ha teheted inkább európait nézz,és ahol aukció van.Azok nem lesznek gagyik.Igaz lehet hogy nem lesz makulátlan. :) Amit én rendeltem portugáliából jött.

Viszont az aksit megrendelheted onnan,abból csak kínai van :D

(#37737) akos3 válasza imi290 (#37734) üzenetére


akos3
addikt

Kuriózum szinten én is elnyokodnám egy ideig-óráig, de a megszűnő támogatottság miatt a amindennapos használatra már nem felel(ne) meg nekem :(

(#37738) bringasisti válasza kpal (#37735) üzenetére


bringasisti
őstag


Ha Pesten laksz 1 sör

BENEFON DELTA--------N8

(#37739) kpal válasza bringasisti (#37738) üzenetére


kpal
veterán

Debrecenbe lakok.

Amúgy hibátlan , doboz van hozzá ?

(#37740) bringasisti válasza kpal (#37739) üzenetére


bringasisti
őstag

245 forintért ami tartalmazza az üveget :F Csak telefon aksit kidobtam. A dobozos az eBay 10-40 ezer.

BENEFON DELTA--------N8

(#37741) semetka


semetka
őstag

Érdekel valakit egy gyári Nokia N8-hoz való CR-122 tartó?

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#37742) rocks


rocks
aktív tag

Mai nappal kb 9 év után jó műszaki állapotban került nyugdijazásra.
Mindössze az akkumulátort kellett egyszer cserélni.
A családtagnak is - aki tőlem örökölte - nagyon a szívéhez nőtt, nehéz volt a váltás, de az idő sajnos rég eljárt felette.

(#37743) akos3 válasza rocks (#37742) üzenetére


akos3
addikt

Jó sokáig húztad :) Jó volt a maga korában, és azóta se volt olyan pofás telóm!

(#37745) rocks válasza akos3 (#37743) üzenetére


rocks
aktív tag

Bírná még tovább is, csak az akkumulátort kellene kicserélni.
Már nem akarok akkumulátort venni bele, ezért kissé fátyolos szemmel kikapcsoltam.😢😉

(#37746) _ _ _ _ _2 3


_ _ _ _ _2 3
tag

Üdv!

Kérdésem ,hogy (1) hol vegyek új Nokia N8-at?

(2) Mennyire jók ezek az ebay-es újrahasznosított verziók?

(3) Tud-e Hotspotot?

(4) Akkut lehet-e cserélni?

(5) GPS MAP van-e benne? :C :Y :F

Felelős vagy a korért, amelyben élsz. Sose halunk meg.

(#37747) _ _ _ _ _2 3 válasza rocks (#37745) üzenetére


_ _ _ _ _2 3
tag

1e elviszem? ,D

Felelős vagy a korért, amelyben élsz. Sose halunk meg.

(#37748) imi290 válasza _ _ _ _ _2 3 (#37746) üzenetére


imi290
aktív tag

Üdv!
Újat nehezen találni,kínia felújítottat ne vegyél ha nem muszáj,mert azok gagyik szoktak lenni.
Az én telefonom eléggé meghibásodott,de nagyon szeretem ezt a telefont,így hát vettem egyet ebayen,de európai eladótól használtan.
Mikor megjött,csodálkoztam rajta,hogy milyen jó állapotban volt.Tettem is rá fóliát a kijelzőre (egy karc sem volt rajta),és szilikon tokot.

Akkut lehet cserélni,csak az alsó műanyagot kell levenni,ki kell lazítani az oldalsó két csavart.(nem kivenni).Utána egy műanyag tartót kell kiszerelni,amit egy csavar tart.

GPS van benne,de frissítés nem nagyon jött rá ha jól tudom 2014 óta.

(#37749) _ _ _ _ _2 3 válasza imi290 (#37748) üzenetére


_ _ _ _ _2 3
tag

K.

röviden: Tatabányára kimentem egy kedvesnek tűnő párhoz, kiskorú gyermeknél volt a kis N8 és eltrafálta a kártyaolvasót, megjegyzem nem is volt benne, (nem mondták, később vettem észre) 14ezer volt. Pár napra rá gondolkoztam és felmásztam az ebay-re, na ez valami! 9ooft-ért rendeltem bele egy kártyaolvasót és egy ügyes szervíz 4 ezerért belerakta. Most se egy karc, tökéletes aksi, kifogástalanul működik és nagyon meg vagyok elégedve vele, tíz év múlva ugyanilyet veszek. Első okostelefonom (,ha és amennyiben ez Az) - emilt lehívja, zenét jó rajta hallgatni, érintős sms-írással regényt lehet írni és mindezt 20.ooo alatt. Megérte, GPS is klassz, függő se lesz tőle az ember, mert szemben egy androiddal végesek a funkciók és amiért leginkább aggódtam, nem mondanám lassúnak!

Felelős vagy a korért, amelyben élsz. Sose halunk meg.

(#37750) firstman3333 válasza _ _ _ _ _2 3 (#37749) üzenetére


firstman3333
tag

Én is így voltam,aztán jött a 808,meg a 1020. Nem bántam meg egyik vételt sem,de igazából a váltásokat sem. Most is a 1020-at használom. A két nagytestvért azért nehéz volt beszerezni..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.