Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#37851) Francia91 válasza bringasisti (#37850) üzenetére


Francia91
veterán

Anno volt hívásrögzítőm N8-asra, jól működött, évekig használtam. De már nem emlékszem a nevére
A nokiaprogramok.hu oldal még működik, onnan szedtem le. Ott nézz körül

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#37852) bringasisti válasza Francia91 (#37851) üzenetére


bringasisti
őstag

Köszi megnézem

BENEFON DELTA--------N8

(#37853) bringasisti válasza Francia91 (#37851) üzenetére


bringasisti
őstag

Találtam egy hívás rögzítőt,DE nem tudok belépni. A régi Nokia felhasználónevem és jelszavam előkerítettem, nem ízlik neki. Két email címre azt írja hogy már valaki használja, ja hogy az én vagyok az nem számít!

BENEFON DELTA--------N8

(#37854) bringasisti


bringasisti
őstag

Nokia programok.hu oldalon valaki nézze meg, hogy tud e regisztrálni! Nokia Suite felhasználónév még megvan, a jelszó is, de nem fogadja el, kérek új jelszót, küldenek, de nem tudom hova, mert az akkori email címre semmi! Megpróbálok regisztrálni az az email cím ami régen is volt, kiírja hogy foglalt, kreálok egy másik emailt és az is foglalt!!!!

BENEFON DELTA--------N8

(#37855) Elims válasza bringasisti (#37854) üzenetére


Elims
veterán

Belépni én sem tudtam a régi nevemmel. :-/
Regisztrálni viszont tudtam.

Szerk.:
Betudtam a régivel is.Eszembe jutott a jelszó oda.

[ Szerkesztve ]

(#37856) bringasisti válasza Elims (#37855) üzenetére


bringasisti
őstag

Egy biztonsági mentésből van a felhasználó név és jelszó, és email cím. Nem működik. Kérek új jelszót, elküldik, de nem jön meg. Próbálok regisztrálni, az email cím foglalt. Erre néhány éve csináltam egy olyan email címret ami nem tartalmazza a nevemet. Arra is írja hogy foglalt, pedig akkor már a 3-dik Samsung mobilt nyuztam!

BENEFON DELTA--------N8

(#37857) simongab


simongab
senior tag

Jaj..jaj segitség! Telekomos kártyát nem ismeri fel a telefon..1 éve még ment...valami ötlet erre?

(#37858) Francia91 válasza simongab (#37857) üzenetére


Francia91
veterán

N8-asnak a SIM foglalata/olvasója szokott meghalni.
Próbálj bele másik SIM-et, azzal kiderül, hogy csak az adott kártyát nem fogadja el, vagy a SIM olvasója halt meg

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#37859) simongab válasza Francia91 (#37858) üzenetére


simongab
senior tag

igazad voltt...meghalt...elég szarul de odaillesztettem foglalat nélkül..gányolás de működik

(#37860) Elims válasza simongab (#37859) üzenetére


Elims
veterán

Fasza. :-(( Ha jól emlékszem 8e Ft. körül tudják cserélni.
Az enyémet meg tönkretettem(?) egy rossz töltővel. :-(( Kb.2évvel ezelőtt.
Sok adat/fotó volt rajta.

(#37861) Francia91 válasza Elims (#37860) üzenetére


Francia91
veterán

Nekem a mai napig megvan, épp tegnap használtuk az autóban Transmitterként (ez a fő funkciója), de barátnőm említette, hogy tetszik neki az N8-as, céges telefonnak csak telefonálgatni jó lenne neki :)

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#37862) TaylorPro válasza Francia91 (#37861) üzenetére


TaylorPro
addikt

Az a baj a 4G hanghívást nem támogatja. Nem biztos hogy olyan jó lesz vele telefonálgatni.

Pixel 8 Hazel

(#37863) Francia91


Francia91
veterán

Az N8-asom elfelejti a WIFI jelszót, legalábbis újra kéri, mikor megint rácsatlakoznék az itthoni WIFI-re. Anno, mikor elsődleges telefonom volt, úgy rémlik, hogy nem kellett minden rácsatlakozáskor beírnom a jelszót, hanem ráböktem az adott WIFI-re, és rácsatlakozott a korábban megadott jelszó miatt.
Lehet valami oka, vagy ez ilyen volt?
Szoftver Taylor Pro X

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#37864) TaylorPro válasza Francia91 (#37863) üzenetére


TaylorPro
addikt

Ez valóban így van. Az okát passzolom. Ez valami szoftveres dolog lesz amire már nem lesz megoldás sajnos. Nekem már a telefon sincs meg.

Pixel 8 Hazel

(#37865) Salamander válasza Francia91 (#37863) üzenetére


Salamander
junior tag

N96 ugyanezt csinálja nekem.

iPhone 13 Mini + SE3 + SE1 + 7 + 4S | #StopPutin

(#37866) Francia91 válasza TaylorPro (#37864) üzenetére


Francia91
veterán

Akkor így kell használni tovább, nincs mese. Szerencsére nagyon ritkán kell neki a WIFI, mivel már majdnem minden ki van lőve.
Viszont ahhoz képest, hogy csak 2G van mostmár, és írtad, hogy nem biztos, hogy olyan jó lesz vele telefonálgatni, párom megvan vele elégedve céges telefonként, 3 hete használja már a céges SIM kártyával, és semmi panasza rá, szereti is nagyon. Hívásrögzítő alkalmazás folyamatosan dolgozik, szüksége van rá. Igazából céges telefonálásra kell neki, úgy, hogy a hívásrögzítő működjön, erre pedig tökéletes :)

Jaa, a héten érkezik hozzám egy alig használt, független patika N8-as :)
Beszélgetés is alig van benne, ha megjött, megy rá a Taylor Pro X :D





#37865 Salamander

Érdekes, hogy az N80-asom is, az E52-esem viszont megjegyezte, és nem kéri

[ Szerkesztve ]

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#37867) TaylorPro válasza Francia91 (#37866) üzenetére


TaylorPro
addikt

:R

Pixel 8 Hazel

(#37868) Salamander válasza Francia91 (#37866) üzenetére


Salamander
junior tag

E52-m is van és az egy érdekes darab. Sok mindenben fejlettebb, mint a társai, pl.: microusb töltés.

iPhone 13 Mini + SE3 + SE1 + 7 + 4S | #StopPutin

(#37869) Francia91 válasza TaylorPro (#37867) üzenetére


Francia91
veterán

Az létezhet, hogy a csomagodban a Pro X-hez tartozó Phoenix nem működik rendesen Windows 11-esen?
Feltelepítem, hibával indul, valamit hiányol.
Windows 7 és Windows 10 alatt nem volt ilyen sosem. Nincs probléma végülis, ha nem megy 11-esen, van Windows 7-es LGA 775 gépem, előszedem azt, és megcsinálom azzal :)
De így nem fogok bele a W11-es géppel, hogy hibával indul el a Phoenix, nem kell, hogy a szinte új N8-asból téglát csináljak :)

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#37870) TaylorPro válasza Francia91 (#37869) üzenetére


TaylorPro
addikt

Létezhet, azon már nem teszteltem. Téglát csinálni nemlehet, halott módban feléled ha elszáll.

Pixel 8 Hazel

(#37871) Francia91 válasza TaylorPro (#37870) üzenetére


Francia91
veterán

Előszedem a 775-ös gépet, belakott Win7-tel, az a biztos... :)
Jelentkezem a héten, ha felkerült erre is a Taylor Pro X szoftver :)

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#37872) Francia91 válasza TaylorPro (#37870) üzenetére


Francia91
veterán

Kész is van, a Windows 7-es géppel :)




"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#37873) TaylorPro válasza Francia91 (#37872) üzenetére


TaylorPro
addikt

:R Jó régi kiadás már. Régi szép idők.

Pixel 8 Hazel

(#37874) Francia91 válasza TaylorPro (#37873) üzenetére


Francia91
veterán

Még egy N82-est szeretnék szerezni, volt olyanom, imádtam. arra is menne a ROM-od, az is le van mentve :)

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#37875) TaylorPro válasza Francia91 (#37874) üzenetére


TaylorPro
addikt

Arra tuti nem csináltam, max olyat ami engedi a szignó nélküli telepítéseket. Szóval mi az amit lementettél? :)

Pixel 8 Hazel

(#37876) Francia91 válasza TaylorPro (#37875) üzenetére


Francia91
veterán

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#37877) TaylorPro válasza Francia91 (#37876) üzenetére


TaylorPro
addikt

Abban csak annyi módosítás van hogy engedi a szignózatlan programok telepítését.

Pixel 8 Hazel

(#37878) Francia91 válasza TaylorPro (#37877) üzenetére


Francia91
veterán

Akkor jó :)
Mindenképp fel fog menni, ha sikerül N82-est szereznem, anno elég macerás volt külön elérnem, hogy törve legyen a rendszer :)

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#37879) Elims válasza Francia91 (#37861) üzenetére


Elims
veterán

Szép ez a mai napig! 🤩

A szinte új telefonnak sajnos nem hihetsz 100%-ban.Lehet nullázni a lifetimer-t.
Szoktam mosolyogni amikor vki úgy hírdeti a symbian-os telefonját,hogy "0 perces".
Persze-persze.. :-)

(#37880) Francia91 válasza Elims (#37879) üzenetére


Francia91
veterán

Ezt nem hozzáértő árulta, azt sem tudta, hogy lehet magyar nyelvet rátenni

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#37881) Elims válasza Francia91 (#37880) üzenetére


Elims
veterán

Akkor nagyon jó vétel volt!! :-)

(#37882) Francia91 válasza Elims (#37881) üzenetére


Francia91
veterán

Az én ezüst N8-asom nagyon tetszett barátnőmnek, szerette volna céges telefonként, de azt nem adtam neki oda. Viszont egy hétig tesztnek nála volt, és jó vele beszélgetni, ahhoz képest, hogy már nincs 3G. Tetszik neki a telefon, mert kicsi, fényképezője azért jócskán használható, és a Transmitter funkciót is értékeli. Így lett neki ez, véletlen találtam rá, a mai árakhoz képest realtíve olcsón (10k), első szoftverrel és nem magyarul. Többek közt a magyar nyelv hiánya miatt is adta el az eladó.... :)
Mert a cégtől csak SIM-et kapott, telefont intéz magának olyat, amilyet szeretne, a sajátját meg nem szeretné befogni ennyi telefonálásra. Viszont az N8-asommal már szemezgetett egy ideje :)
Hívásrögzítő alkalmazás van rá, anno én is használtam, rendes mp3 minőségben rögzít, az meg szintén kell neki

[ Szerkesztve ]

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#37883) Francia91


Francia91
veterán



"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#37884) Francia91


Francia91
veterán

Előszedve a társaság.... :)

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#37885) Elims válasza Francia91 (#37884) üzenetére


Elims
veterán

Ezeket a fotókat te kérkedésből rakod fel??Vmint,hogy irigykedjünk?? :-/
Ha igen,sikerült. :-) 👍👍👍 Szép pakk! :-) Köszi,hogy megmutattad! :-)

(#37886) Francia91 válasza Elims (#37885) üzenetére


Francia91
veterán

Elővettem tölteni őket, így lefotóztam egyben :)
Nincs még vége a pakknak, a későbbiekben jönnek még hozzá testvérek :)
N95, N82, N79 és N97 biztosan

A sötét N8-as ugyebár a nemrég beszerzett N8-as, párom céges telefonja, szereti nagyon. Az ezüst N8-as az enyém, transmitterként sűrűn használom autóban és otthon is, 32 Gb-os kártya van benne, azon kb 2 ezer zeneszám... :D

[ Szerkesztve ]

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#37887) TaylorPro válasza Francia91 (#37884) üzenetére


TaylorPro
addikt

Szépek! :R

Pixel 8 Hazel

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.