Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#19001) ZooLee válasza Regirck (#18950) üzenetére


ZooLee
őstag

Nem mellesleg engem nagyon érdekelne, hogy hogyan tudom törölni a tv2, AXN és ehhez hasonló szemetet? (Sehogy nem engedi... :((( )

Nekem még Annám van, de nekem sem sikerült leszedi, engem is irritál. Egyelőre külön mappába dobáltam az egészet, amíg kitalálom, hogyan lehet kitakarítani. (Valszeg Belle frissítés előtt le fogom gyalulni az E:-t is.)

Ráadásul azért sem értem hogy a francba' kerül rá, mivel direkt nem szolgáltatóit, hanem teljesen független készüléket vettem.

Z.

(#19002) MC Pite válasza kp78 (#18992) üzenetére


MC Pite
veterán

Másolj a wifiből egyet a wap profilok közé, és próbáld meg úgyis. Anna előtt szükség volt rá.

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#19003) SpongyaBob válasza ZooLee (#19001) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Annán nekem ment, viszont Bellén már nekem sem megy.. :((

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#19004) gyurmau válasza Energie X (#18986) üzenetére


gyurmau
tag

sajnos nagyon egyet tudok érteni, nekem az e-mail widget lenne fontos, dehát ez csak nem lelóg a telefonról, és pár alkalmazásom is eltünt, amiért fizettem anno, és most nem találom a storban.
:(( :((

(#19005) vanezigy válasza ZooLee (#18998) üzenetére


vanezigy
aktív tag

Szia!
Bellén fut a Garmin, én is azt használom.

(#19006) kp78 válasza MC Pite (#19002) üzenetére


kp78
addikt

Másoltam, de kikapcsolt adatkapcsolat mellett, csak wifivel így sem akar menni az áruház. :F

(#19007) busman válasza ZooLee (#18998) üzenetére


busman
addikt

Sygic Aura....jobb mint a garmin.Garmint nem is próbáltam..

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#19008) rento válasza busman (#19007) üzenetére


rento
őstag

így van. én még az n82-nél használtam garmin-t, de voltak vele problémák, úgyhogy itt már ki sem próbáltam. viszont ami szomorú, hogy megszűnik a sygic aura támogatás symbian-ra. :O

(#19009) kp78 válasza kp78 (#19006) üzenetére


kp78
addikt

Bocs, mégis jó így, csak rossz wifi kapcsolatot másoltam át.
Jó nagy marhaság, hogy csak így megy, nekem Annán nem volt ilyenre szükségem.
Nagyon :R

(#19010) vanezigy válasza vanezigy (#19005) üzenetére


vanezigy
aktív tag

húú bazzeg ezt elírtam.. ezer bocs.

Sygicet akartam írni..

(#19011) MC Pite válasza gyurmau (#19004) üzenetére


MC Pite
veterán

"nekem az e-mail widget lenne fontos, dehát ez csak nem lelóg a telefonról"

:DD :C

Pláne hogy nekem is már 2 fiókot kell használnom...

[ Szerkesztve ]

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#19012) imi290


imi290
aktív tag

Még mindig nem akar működni ez az időjárás program...... se anna-n se a lengyel belle-n se a hivatolos belle-n ???

(#19013) syner


syner
tag

Product code alapján elérhető belle frissítés:

http://europe.nokia.com/find-products/nokia-belle-update/nokia-belle-update-availability

(#19014) Regirck


Regirck
senior tag

Ezt ajánlom mindenkinek akiket zavar a nagy zenelejátszó widget vagy kell neki az időjárás widget. Van itt jó néhány!

(#19015) Kasya


Kasya
nagyúr

Anna: Tárolóhely módban nem látja a belső 14giga memóriát a gép. Konkrétan mint ha nem is lenne. Eddig azt hittem, egy formázás megoldja a gondot, de nem így lett :(
Valakinek otlete?

Nokia tune remix - dubstep wtf? :D Ez az, amelyik megnyerte a díjat?

[ Szerkesztve ]

(#19016) compa válasza Energie X (#18986) üzenetére


compa
csendes tag

Nekem 111Mb volt a szabad c: a bellére frissítve. Viszont én nem látom olyan nagynak a változásokat ( a lehúzható roló kivételével :-) ) amiért egy új nevet kellet volna adni neki. Elég lett volna ANNA x -nek hívní ezt a frissítést. A net teljes kikapcsolhatósága ellenben tetszik. Volt olyan programom ami kérés nélkül kapcsolódott állandóan a netre töltött le/fel adatokat.

(#19017) ZooLee válasza vanezigy (#19005) üzenetére


ZooLee
őstag

@vanezigy: Nagyon köszönöm, ez jó hír :)

szerk: akkormost mégseGarmin? :(

@busman: Sygic Aura....jobb mint a garmin.Garmint nem is próbáltam..

Megnézem majd azt is, de ott meg csak TeleAtlas térkép van, még gyengébb lesz, mint a Nokia navi térképei :( Szoftverileg kicsit elmaradt a Garmin ez tény, mivel már jó ideje nem fejlesztik, de térképileg viszont meg ez az igazi.

Ráadásul ezer éve Garmint használok, minden eszközömön az van/volt (már az E90-en is ment) de ez egyéni becsípődés :)

Z.

[ Szerkesztve ]

(#19018) rento válasza Kasya (#19015) üzenetére


rento
őstag

igen, ez az új nokia tune csengőhang, ami elnyerte a díjat. mikor felraktam a bellet, akkor ugye ez az alapértelmezett csengőhang. elfelejtettem átállítani, csörgött a telefon, az hagyjuk, hogy megijedtem, mikor megszólalt, de olyan égő is volt, próbáltam minél előbb felvenni a telefont. :DD

(#19019) atoth válasza rento (#19018) üzenetére


atoth
aktív tag

Ízlések és pofonok... Nekem tetszik az új remix, én már régebben is ezt használtam. Igazi csengő hang, egyből odavág, nincs felvezetés és eléggé egyedi, ha meghallom, tudom, hogy engem hívnak :DD

(#19020) karldergroße válasza Regirck (#19014) üzenetére


karldergroße
senior tag

Köszi, de persze szignózni kéne.

(#19021) Sperafico


Sperafico
tag

Azt hogy tudom elérni, hogy olyan állapotba kerüljön a telefon mint mikor kivettem a dobozból?
Üres legyen az E és csak az alap alkalmazások legyenek rajta mint pl a navi és áruház.
Gyári belle.
Hard reset vagy gyári állapot visszaállítása?

(#19022) MC Pite válasza Sperafico (#19021) üzenetére


MC Pite
veterán

Utóbbi közelebb van, de phoenix-el újraszoftozás ami ezt teszi.

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#19023) Sperafico válasza MC Pite (#19022) üzenetére


Sperafico
tag

Hogyan tudnám törölni a eltűnt alkalmazásaimat az E ről? Frissítes után eltűnt vagy 4 játék ami kb 1gb de de nem lett több helyem tehát ott van csak nem látom.
Hackelés nélkül!

(#19024) imi290


imi290
aktív tag

nekem sem nagyon tetszik a gyari csengohang,en a nokia progressive-t hasznalom nekem az bejott.apropo,elrontottam a norton hack-et,nem neveztem at a jpg-t exe-re es most meg,meg sem tudom nyitni a sys-bin mappat ? Otlet?

(#19025) karldergroße


karldergroße
senior tag

Nektek változott a betűtípus a Belle-lel?

(#19026) Bandeee válasza karldergroße (#19025) üzenetére


Bandeee
tag

Emberek, hátha előfordul valakivel hogy Hard Reset után nincs meg sem a Nokia Store, sem a Navigáció akkor legegyszerűbb megoldás erre, vissza dugni a gépre, elindítani a teló kezelőt, és az Software updaten-nél nyomj egy Reinstall system-t, ezzel újra telepíti a teljes rendszert és már megy is ismét minden!!! nem kell szenvedni semmi QT telepítésekkel és hasonló nyavajákkal!!!

(#19027) SpongyaBob


SpongyaBob
veterán

Nekem még két észrevételem van a Belle-ével ami szarabb az Annához képet.
-Nem kapcsolható ki a kamera exponáló hangja (Mindez gyárilag független telefonon!)
-Azt hittem gyorsabb a Belle. Egy frászt, most vettem észre nincs is bekapcsolva a témahatások. Ha ezt bekapcsolom, összességében lassabb az Annánál. :((( Ott mindig bekapcsolva használtam ezt a funkciót.

#19014) Regirck

Nekem nem jó a letöltési link, nem tudom letölteni a csomagot. Neked nincs meg? :)

[ Szerkesztve ]

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#19028) attisx


attisx
addikt

Szolgálati közlemény

Aki korábban vásárolt az Anná-ra optimalizált prémium témáim közül, és szeretne ingyen upgradelni a Belle verzióra (feltéve, hogy adott témából létezik már ilyen), az ne kíméljen. A teendő csak annyi, hogy továbbítjátok a vásárlást igazoló nokiás email-t az axthemes<kukac>gmail.com címre... ;)

[ Szerkesztve ]

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#19029) atoth válasza SpongyaBob (#19027) üzenetére


atoth
aktív tag

Nekem is független van és nálam kikapcsolható a kamerahang. A 4.kamera nevű hang alatt van még egy pont, a Ki.

[ Szerkesztve ]

(#19030) Cool Hand válasza SpongyaBob (#19027) üzenetére


Cool Hand
tag

Hát nálam gyorsabb lett a Belle-el

(#19031) atoth válasza attisx (#19028) üzenetére


atoth
aktív tag

A Steel Black Classic 2.0 Anna-ra optimalizált?
Miben más a Belle verzió?

(#19032) compa válasza SpongyaBob (#19027) üzenetére


compa
csendes tag

Én azt tapasztaltam hogy gyorsabb a Belle mint az Anna. Nálam is kikapcsolható a kamerahang, viszont nincs rezgő hívásjelzés akármit állítok rajta. A képernyő érintésre viszont rezeg, ha kell. Ez csak nálam fordult elő?

(#19033) SpongyaBob válasza atoth (#19029) üzenetére


SpongyaBob
veterán

No, igen ezt benéztem :))

compa: A profil beállításokban mindezt tudod módosítani, alapesetben ennek a neve Általános.

[ Szerkesztve ]

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#19034) attisx válasza atoth (#19031) üzenetére


attisx
addikt

Annára is, és van külön Belle verzió is. Utóbbi tartalmazza az új Belle specifikus grafikus komponenseket is, amik Anna verzió használata esetén a default Belle témából töltődnek be.

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#19035) busman


busman
addikt

Belle lényegesen gyorsabb.....nálam.. :DDD

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#19036) ZooLee


ZooLee
őstag

félig OFF

Használ valaki Mac gépet esetleg? Azzal lehet frissíteni, vagy mindenképpen Win szükséges hozzá?

Tudja esetleg valaki, hogy ki cseszte el az OSX-es Nokia szoftvereket, az Apple vagy a Nokia? Sem a szinkronizálni sem zenét/képeket feltölteni, sem a térképeket nem lehet menedzselni mióta Lion-ra frissítettem. A Multimedia Transfer egyszerűen nem találja meg a telefont, néha bluetooth-on keresztül, de ott sem működik. Esetleg valami helyettesítő megoldás?

Köszi, Z.

(#19037) atoth válasza attisx (#19034) üzenetére


atoth
aktív tag

Akkor, gondolom, megéri feltenni a Belle verziót. Küldtem mailt. Kösz.
Apropó, Steel Black Orange nincs?

(#19038) compa válasza SpongyaBob (#19033) üzenetére


compa
csendes tag

Én is benéztem, mert energiatakarékos módban kikapcsolja a rezgést. :-)

(#19039) attisx válasza atoth (#19037) üzenetére


attisx
addikt

Persze, hogy megéri. Ment a válasz küldemény. ;)

És igen, lesz majd "Orange" verzió. Ha minden jól megy két héten belül kint lesz az Áruházban. BTW, egy komplett "SteelBlack N8 Series" készül: a kék és pink verziók már elérhetők, a zöld most készül, és lesz még ezüst és bronz is. A fekete (DG) tulajok pedig válogassanak kedvükre az előbbiekből...

Ja igen, és hamarosan dobok fel egy összehasonlító grafikat anna vs. Belle.

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#19040) syner


syner
tag

kezd érdekes lenni ez a T-s frissítés, reggel néztem, semmi, most meg nem a belle-t ajánlotta fel, hanem egy anna service pack-ot :D

(#19041) xedos válasza ZooLee (#19036) üzenetére


xedos
addikt

Én most vettem egy N8-at és SNOW LEO-val nincs gond...
A gáz az, hogy a LION-ban már nincs iSync !!!!!
A nokia oldalán meg csak 10.4-10.5-10.6-hoz van támogatás :-(

(#19042) spilbi


spilbi
tag

Nekem is anna service pack-ot ajánl fel (t-s) :)

(#19043) donceleger8


donceleger8
őstag

Nekem is T-s van, majd este megnézem mit kínál fel, reggel még semmit sem dobott ki!

Más!
Mostanság tettem fel a hyperX féle kamera modot, hogy a gyári kamera progival tudjak 100 %-os képeket lőni! CameraPro és társai nem jöttek be.
Ha majd egyszer megjön a Belle T-re is, akkor ez megmarad szerintetek? Vagy esetleg Bellére is fel lehet majd tenni ezt a kamera modot? Köszi.

Amelyik cápa a tenyeredből eszik, az a lábadból is fog!

(#19044) ZooLee válasza xedos (#19041) üzenetére


ZooLee
őstag

iSync-et tudtam csinálni a SnowLeo backup-jából, de ennek ellenére nem szinkronizál, ill. kábelen keresztül egyáltalán nem kapcsolódik... :(

Este megnézem, majd megpróbálom behergelni egy windows-os gépet, mert a leírások alapján kezd érdekelni Belle :)

Z.

(#19045) emre33


emre33
addikt

Van megoldás a mappába almappa létrehozására:
Teszteltem, működik.

iExtra7 készített egy olyan menurenderer.dll -t amivel lehet almappákat létrehozni illetve át lehet nevezni a programokat.
Innen letöltheted: http://www.mediafire.com/?dqfpktp87q1ebt6
hackelt telón másold be a c:\sys\bin könyvtárba a kicsomagolt dll-t, indítsd ujra a telót és voila.

bladehu2 segített a nokiaprogramok.hu -n :C
Köszönöm

ASUS B650E-E, AMD Ryzen 9 7900, CORSAIR 64GB DDR5 6000MHz CL30 KIT CMK64GX5M2B6000Z30, ARCTIC COOLING Liquid Freezer II 360

(#19046) attisx válasza attisx (#19039) üzenetére


attisx
addikt

Steel Black Classic 2.0 Anna vs. Belle

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#19047) csoky21


csoky21
csendes tag

Sziasztok

Nemrég olvastam, hogy a Belle-vel van lehetőség arra, hogy a widgeteket átméretezzem és a képernyőzár személyre szabható egyedi háttérképekkel.
Eddig nem jöttem rá, hogy hol/hogy is lehet ezeket megcsinálni. Valakinek nincs ötlete?

Köszi

(#19048) Lacces válasza busman (#19035) üzenetére


Lacces
őstag

Nálam is, megérte rá várni!

(#19049) compa válasza Bandeee (#19026) üzenetére


compa
csendes tag

Valóban, a háromgombos Hard Reset után 250mb szabad helyre gyalulja le a c: -t. A nokia suite Belle frissítéssel viszont mindent visszapakol mapsot, storet stb. 110mb marad szabadon a telepítések után. Az AXN, Dunamobil stb. widgetek megmaradnak.

(#19050) SpongyaBob


SpongyaBob
veterán

Érdemes ezzel a háromgombos hard reset-tel kísérletezgetni? Vagy elég a "sima" is? Csak mert előbbiről sok rosszat olvastam..

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.