Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#17001) Kolondrum válasza Just486 (#17000) üzenetére


Kolondrum
félisten

Ez külön program van a kamerával együtt indul?:

(#17002) deka10 válasza busman (#16998) üzenetére


deka10
senior tag

Ha a kapcsolatoknál a play to-ba belemész és be van jelölve az all video akkor én nem tudom,talán a megoldás melyik mappában vannak amit le szeretnél játszani.

Ha azt akarod, hogy ne essen le a telefonod akkor rakd repülőgép üzemmódba!

(#17003) vanezigy válasza Just486 (#17000) üzenetére


vanezigy
aktív tag

hallgatni fogok! ;-)
ezzel már jó a 30 fps
kösz

(#17004) Just486 válasza Kolondrum (#17001) üzenetére


Just486
senior tag

Ezt újrafogalmaznád, kérlek?

That unconquered country we call the future.

(#17005) Kolondrum válasza Just486 (#17004) üzenetére


Kolondrum
félisten

Amit linkeltél, az egy program ami az alkalmazásokból indítható, vagy ha megnyomom a kamera gombot már ebben a csicsás fullos verzióban indul e.

(#17006) MC Pite válasza Kolondrum (#16996) üzenetére


MC Pite
veterán

A DG kamera modul cserére ment, mert volt egy folt az ND szűrőn. Szerinted miután elmagyaráztam hogy csalhatják elő, és hogy hw-es hiba,vajon vissza küldték újraszoftozással a központi szervizből? Vidékivel nem nagyon basznak ilyenkor ki...
N79 meg alaplapcserére lett küldve, de csodák csodája az újraszoftozás sosem javította meg :U . A Kilencedik szervizlátogatás után sikerült levásárolni az árát.

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#17007) Kolondrum válasza MC Pite (#17006) üzenetére


Kolondrum
félisten

9?? te aztán türelmes vagy. Az a baj ahogy én láttam sonye-éknál is, hogy nincs idő szöszölni a hibával, adott tel/napot el kell érni a technikusnak mert megégeti a bokáját, ezt nagyon jól tudom.
Ott a leírás amit a tulaj elmond, megnézi, ha jó megy szoftra, nagy ellenőrzésre és ha ott is átmegy visszakapod. Volt, olyan hibám, hogy a tel fagyott nagy BT fájl küldéskor, kapott egy 100 megás pakkot (mp3), átment és visszakapta a tulaj h nincs baja, arról nem tehetek, hogy nálam nem volt hiba. Rengeteg ilyen lehet.

[ Szerkesztve ]

(#17008) Just486 válasza Kolondrum (#17005) üzenetére


Just486
senior tag

Kiválasztható, hogy melyik legyen. Alapesetben saját ikonról indul, de a programon belül beállítható, hogy a kamera gomb megnyomása is ezt indítsa el.

That unconquered country we call the future.

(#17009) vanezigy válasza Just486 (#17008) üzenetére


vanezigy
aktív tag

nálad is hosszan kell nyomni a kameragombot indításnál?
saját ikonról rögtön indul..

(#17010) TaylorPro válasza vanezigy (#17009) üzenetére


TaylorPro
addikt

Direkt ilyen. Ugyan úgy kell nyomni mint amikor a gyári indul.

Pixel 8 Hazel

(#17011) gyugyo79 válasza busman (#16998) üzenetére


gyugyo79
addikt

Szia. Annán nekem az első verziókból volt 1 annál a Beállítások -> Kapcsolatok -> Play To server -nél be kellet kapcsolnom valamit, hogy ne csak a saját felvételeket ossza meg.
Amikor a Belle-t felraktam az a verzió nem is működött ezért leszedtem akkor a v10.02.6 -ot abban már nem volt ilyen opció hanem működött nélküle is minden.

(#17012) vanezigy válasza TaylorPro (#17010) üzenetére


vanezigy
aktív tag

Nálam ha csak pillanatra lenyomom ahogy eddig tettem a gyárival, akkor nem indul el.
Legalább 2mp-ig nyomnom kell az induláshoz.

(#17013) csopi04 válasza deka10 (#16986) üzenetére


csopi04
csendes tag

Kép erről (settings bar_deka10):
http://kepkezelo.com/images/1scu71c7ff3fi68y9x92.jpg
Az óra alatti widget a hunyó, pontatlan, csak teló ki/be után frissít...

[ Szerkesztve ]

(#17014) TaylorPro


TaylorPro
addikt

Elbizonytalanodtam a Bellével kapcsolatban. Van egy mod Bellére ami megváltoztatja a wifi működést, és most nem tudom hogy mi az ami jó. Megpróbálom leírni érthetően.

Van a szűz Belle:

A lehúzható redőnyön a wifi alapból be van kapcsolva, viszont auto keresés és megjelenítés így nincs. Ha kirakom a Wifi keresés widgetet akkor a widgetben jelzi mennyi elérhető hálózat van. A Wifi kapcsolatot egy wifi ikonnal jelzi az óra mellett. Ilyenkor a mobil adatkapcsolat jele eltűnik. Leváltja a wifi ikon.

Van amiben benne van a mod.

A lehúzható redőnyben be van kapcsolva a wifi. Az óra mellett egyből jelzi a wifi ikon hogy elérhető hálózat van. Ha csatlakozok a wifivel akkor a mobil kapcsolatot is jelzi.

Ha zárt jelszavas hálózatra csatlakozok wifivel akkor a wifi jelen ott a lakat ikon is. Szűz Bellénél nincs lakat.

És így, fogalmam nincs hogy mi a helyes kijelzés. Még a 701 Belle használatiból sem derül ki mert nem egy értelmű. A józan ész azt mondja nekem hogy a módosított a helyes. ???

Pixel 8 Hazel

(#17015) donceleger8 válasza Just486 (#17000) üzenetére


donceleger8
őstag

Hali.

Leszedtem a CameraPro 3-at, fel is tettem, de eltüntettem a settings gombot a jobb alsó sarokból. Felette van a mód, ott alapból still image volt, majd amikor ott átraktam video-ra, akkor a settings is video lett, vagyis ugyanazt mutatta mind a két gomb. És innentől kezdve a két gomb együtt változik, bármit állítok be neki, de a settings-et nem tudom visszaállítani.
Így viszont nem tudok belemenni a beállításokba és pl a képminőséget sem tudom állítani 90%-ról nagyobbra. A videonál meg meg felbontást nem tudok állítani, hiába nyomok rá, nem jön elő a választható menü, és ha jól láttam csak 25 fps-t enged, pedig fent van a camera update is.
Már feltettem a linkeden található javított verziót is, de ugyanaz. Hiába szedtem le és raktam fel újra, a settings nem jött elő.
Javaslat?

Amelyik cápa a tenyeredből eszik, az a lábadból is fog!

(#17016) Just486 válasza donceleger8 (#17015) üzenetére


Just486
senior tag

Nem tudom. Azon én is gondolkoztam, hogyha a menüszervezés közben elrakom a beállításokat, akkor mit csinál, de aztán pont ezen aggodalmaim miatt inkább nem próbáltam ki. Ez a 3 -mas verzió még elég új, és az összegzett sebességet/működést elnézve emberünk nem igazán gyakorlott még a Qt használatában.

A szokásos töröld le, tedd fel újra, ha még mindig nem megy várj frissítésre megoldást tudom javasolni.

That unconquered country we call the future.

(#17017) TaylorPro válasza TaylorPro (#17014) üzenetére


TaylorPro
addikt

A megoldás a második a helyes működés. A módosítás állandóan keres és jelzi a wifit. A gyári csak akkor keres ha a wifi widget ki van téve.

Pixel 8 Hazel

(#17018) Pikkolo^^ válasza TaylorPro (#17017) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

Ha widgetként van kirakva akkor is le lehet tiltani a keresést.

(#17019) MC Pite válasza TaylorPro (#17014) üzenetére


MC Pite
veterán

Sztem második.
Elsőnél furcsa hogy akkor mit csinál ha be van kapcsolva. A második hagyományos.

Szerk: Bellékben csak a bekapcsgombbal lehet energiatakarékosba rakni?

[ Szerkesztve ]

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#17020) Pikkolo^^


Pikkolo^^
addikt

Facebookkal történő szinkronizációra mit használtok?

(#17021) TaylorPro válasza Pikkolo^^ (#17018) üzenetére


TaylorPro
addikt

-Persze, alapból a wifi kapcsoló van kitéve, és abban jelzi mennyit talált.

-Második a helyes wifi működés így van! Energiatakarékos csak power gomb, vagy Force Control: [link]

[ Szerkesztve ]

Pixel 8 Hazel

(#17022) deka10 válasza csopi04 (#17013) üzenetére


deka10
senior tag

Ezt most nem értem.
MC pite: vagy settingbar az akkura bökve lehet ki be kapcsolni

[ Szerkesztve ]

Ha azt akarod, hogy ne essen le a telefonod akkor rakd repülőgép üzemmódba!

(#17023) stewe780 válasza TaylorPro (#16984) üzenetére


stewe780
őstag

Nekem sem jön be az eredeti kép, de az oldalba ágyazva tényleg lila. Nem csak annak látszik, hanem az is. Ha megnézitek az rgb értékeket egyértelműen lila az egész. Mindenhol magasabb a kék és a piros értéke mint a zöldé. Lehet, hogy csak a jpeg tömörítés teszi, csak gondoltam szólok, mielőtt ez alapján indulnának a tömegek a care-be. :DDD

[ Szerkesztve ]

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#17024) TaylorPro válasza stewe780 (#17023) üzenetére


TaylorPro
addikt

Nem lila ezt garantálom! :) Fekete-fehérre lett konvertálva.

Pixel 8 Hazel

(#17025) Karma válasza stewe780 (#17023) üzenetére


Karma
félisten

BROTIP: próbáld meg nemes egyszerűséggel feljebb venni a brightnesst a képen (ajánlom a Paint.NET-et, még munkára is ezt használom), kanyi rózsaszínt nem fogsz látni. Az az 1 bitnyi eltérés, ami a piros és kék felé jelenik meg, normális monitoron és telefonon szürke.

Ha esetleg lilásnak látod, akkor van egy rossz hírem a monitoroddal kapcsolatban :P

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#17026) stewe780 válasza Karma (#17025) üzenetére


stewe780
őstag

TaylorPro: Az eredeti lehet, de a jpegek lilák.

Karma: Én konkrétan lóf@szt sem látok :DDD Olyan rohadt sötét az egész, hogy az összes képzelőerőmet össze kellett szednem, hogy mi van a képen. Nagymértékben segített, hogy valahol említetted, hogy egy farmerzsebből kilógó N8-ról van szó. :K Szóval pont azért néztem rá rgb-vel, mert nekem ez így közelített a "sötétség feketében" című modern festményhez. :U Amúgy a brightness emelés kicsit csalóka. Ha veszem mondjuk a felső kupakot, ami az egyik legvilágosabb része a képnek átlag 13/11/14 (red/green/blue) ami nagyjából 20%-os többlet a piros és a kék javára. Ha megemelem a brightness-t, akkor nem arányaiban emeli az egyes színeket, ebből például csinál 63/61/64, ami mondjuk már közelebb áll a szürkébbhez. Ha tovább növelem, akkor még mindig ugyanezt tartja, 203/201/204. Na ez aztán még inkább szürke. Viszont ha megnézed a 20%-os különbséggel ugyanezt a tartományt pl.: a 200/160/205 már erősen rózsaszínes árnyalatot ad.
Kb. ahhoz tudnám hasonlítani, hogy 30 évesen a 15 éves barátnővel a különbség kirívó, de 55 évesen egy 40 éves szeretővel a korkülönbség fel sem tűnik. ;) :D Kicsit off lett a vége, ideje aludnom 1et. :DDD

[ Szerkesztve ]

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#17027) MC Pite válasza deka10 (#17022) üzenetére


MC Pite
veterán

Settingsbar? Annán ja, de Bellén nem rémlik.

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#17028) deka10 válasza MC Pite (#17027) üzenetére


deka10
senior tag

Pedig nézz utánna mert nagyon jó és nálam is belle van fenn. Itt alulról jön elő.

[ Szerkesztve ]

Ha azt akarod, hogy ne essen le a telefonod akkor rakd repülőgép üzemmódba!

(#17029) Karma válasza stewe780 (#17026) üzenetére


Karma
félisten

Hja, ez teljesen jogos :B Mondjuk attól még szürke marad, de legrosszab esetben is fekete. IPS kijelzőkön legalábbis.

Majd megpróbálom HDMI-re kötni és összehasonlító fotót lőni.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#17030) lizakd


lizakd
tag

Mi ez a 25.8 as firm? Pláne fehér N8ra? Navfirmbe.

(#17031) TommyX_ válasza lizakd (#17030) üzenetére


TommyX_
őstag

Ha jól tudom, ez az Amerikaiaknak szánt Anna update, mondhatni úgyis, hogy ott csak most kapták meg.
Amúgy a white N8, lehet inkább silver / white akart lenni.

Hand's Up Music isn't dead \O/ | Ford Puma A Driver's Dream

(#17032) TaylorPro válasza TommyX_ (#17031) üzenetére


TaylorPro
addikt

-Létezik full fehérben ha jól tudom.

-Más: Örülök hogy van utóélete a Pro V1 hátterének! Telón és az én monitoromon fekete. Ráadásul a színlátásom is verhetetlen. :) Remélem a következő háttér is tetszeni fog ennyire. Az teljesen más lesz. Készen állok az új romra, csak a hivatalos kiadást várom. Nem fogtok csalódni. ;) Kész van hozzá a speckó téma, stb....

Pixel 8 Hazel

(#17033) TommyX_ válasza TaylorPro (#17032) üzenetére


TommyX_
őstag

Én is kipróbáltam a telon a hátteret és nekem is jó színeket adott vissza a telo kijelzője. :D

Hand's Up Music isn't dead \O/ | Ford Puma A Driver's Dream

(#17034) Peat76


Peat76
őstag

Na erre vártam,már csak a Belle kell.... :)

http://www.n8fanclub.com/2011/12/how-to-enable-theme-effects-without.html

[ Szerkesztve ]

Sony OLED XR-55A83J + Xbox Series X + PS5 DiscE., Nintendo Switch & Wii U + PS3 FAT 4 db 60GB US, Iphone 14 Pro Max 256GB+AW7 Cellular+Airprods Pro csakis a futás miatt! Csak azért is kiírom, attól még nem vagyok prosztó!

(#17035) attisx válasza TaylorPro (#17032) üzenetére


attisx
addikt

Egy biztos, azzal a háttérrel (ha még arról van szó amit múltkor küldtem) nem lesz gond a lilulás... :DDD

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#17036) TaylorPro válasza attisx (#17035) üzenetére


TaylorPro
addikt

Arról bizony! :DDD

Pixel 8 Hazel

(#17037) TaylorPro válasza Peat76 (#17034) üzenetére


TaylorPro
addikt

Ez ügyes húzás!

Pixel 8 Hazel

(#17038) Karma válasza attisx (#17035) üzenetére


Karma
félisten

Miért, lila? :Y :DDD

“All nothings are not equal.”

(#17039) TaylorPro válasza Karma (#17038) üzenetére


TaylorPro
addikt

Inkább kék. ;)

Pixel 8 Hazel

(#17040) TaylorPro válasza TaylorPro (#17037) üzenetére


TaylorPro
addikt

Dobtam róla egy cikket így nem fog elkallódni az infó.

Pixel 8 Hazel

(#17041) oggy71


oggy71
tag

Nem tudtok véletlenül valami jó kis HDR progit sz. gépre (a Photomatix pro-n kívül)?

(#17042) vanezigy válasza oggy71 (#17041) üzenetére


vanezigy
aktív tag

mi a baj a photomatixal?

(#17043) vanezigy válasza vanezigy (#17042) üzenetére


vanezigy
aktív tag

[link]

[link]

[link]

[ Szerkesztve ]

(#17044) sst17


sst17
csendes tag

Üdv!

T-s C7-m van, ha felrakom a taylor-féle RC Belle-t van lehetőség rá visszavarázsolni a hivatalos (jelenleg Anna) szoftver? Csak ha feltenném a Belle-t de valamikor a telót szervizelni kéne.... :)

(#17045) TaylorPro válasza sst17 (#17044) üzenetére


TaylorPro
addikt

Üdv! Nincs downgrade.

Pixel 8 Hazel

(#17046) sst17


sst17
csendes tag

Kössz! Akkor várok, hátha kijön karácsonyig....

(#17047) sst17


sst17
csendes tag

Viszont ha felrakom az rc-t és később megjön a hivatalos Belle, az eredeti t-s belle-t rá tudom majd flashelni?

(#17048) Karma válasza sst17 (#17047) üzenetére


Karma
félisten

Igen, pont úgy, ahogy az RC-t rakod fel.

“All nothings are not equal.”

(#17050) #74266624


#74266624
törölt tag

Hadd kérdezzem meg N8-nál mennyire gyors az internetezés 3g-n?! S jól kezeli a készülék a 2g/3g közti váltást?! Telenor kártyát használok és az S2-m sokszor nagyon lassú, hiába ír H+ -t. Az S2 fórumban szolgáltatói hibára gyanakodnak, gondoltam megérdeklődöm nálatok. Telenor szerint a készülék hibája.

Most, hogy sok helyen 79.900 az N8, még az is lehet, hogy az S2 megy és veszek egy bronz N8-at.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.