Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#36801) Elims


Elims
veterán

KPal: A program neve: MobileCleaner :-)

Nekem sajnos gőzöm nincs,hogy mi lehet az az instagram. :-( Talán vmi facebook szerű akármi. ?

Direkt-x: Ha az ujjad folyamatosan rányomod a szövegre nem adja fel a másolás lehetőségét?

[ Szerkesztve ]

(#36802) kpal válasza Elims (#36801) üzenetére


kpal
veterán

THX! :R

Kb olyasmi ,de inkább foto/video megoszto. Csak drodi, ios,wp-n lehet regelni máshol csak bekeletkezni lehet. :(

[ Szerkesztve ]

(#36803) akos3 válasza Elims (#36801) üzenetére


akos3
addikt

nekem a mobile cleaner alig nlhány kb-ot törölt csak, jószerivel semmit nem értme vele. Volt fenn az rsc cleaner is de az se csinált többet... :U

(#36804) Elims válasza akos3 (#36803) üzenetére


Elims
veterán

Pedig a mobile cleaner szinte minden fölösleges dolgot töröl.Lehet,hogy nàlad màs is foglalta a helyet,amit nem lett volna hasznos törölni. ?

(#36805) akos3 válasza Elims (#36804) üzenetére


akos3
addikt

nem tudom. eleve azt utáltam benne, hogy beszedte szemétnek a photo browser miniatűreit és ha kitöröltem volna akkor újra éveket keleltt vna várni h a photo browser betöltse a képeket. e miatt nem is nagyon használtam...

(#36806) direkt-x válasza Elims (#36801) üzenetére


direkt-x
tag

sajnos nem.a duplát nyomok, akkor meg csak nagyít.

(#36807) kpal válasza akos3 (#36803) üzenetére


kpal
veterán

Én nézegettem mindenféle "Cleaner"-t és volt olyan aminél figyelmeztetés volt hogy fontos cuccok eltüntetnek. :Y .

(#36808) akos3 válasza kpal (#36807) üzenetére


akos3
addikt

ja az biztató. és nem tudod hogy komolyan vedd e vagy sem :D

(#36809) Elims válasza direkt-x (#36806) üzenetére


Elims
veterán

Akkor esetleg screenshot--jpg to pdf (vagy txt) és kész.
Bár ez kicsit macerásabb. :-(

KPal: Az fasza..Nekem eddig ezzel nem volt probléma.

Akos: Ezt nem vettem észre.Persze attól még lehet,hogy így van. :-)

(#36810) kpal válasza akos3 (#36808) üzenetére


kpal
veterán

ja ja :DD

(#36809) Elims: ezt egy másik ilyen jelegű proginál lattam.

(#36811) TommyX_


TommyX_
őstag

Cutetube programnak kijött az új verziója, szóval újra használható youtubera.
A letöltése, ha még fent van az 1.xx-es verzió, akkor program indítás után fogas kerék->update. A letöltött sis fájl pedig a memóriaegységen lesz megtalálható.

Hand's Up Music isn't dead \O/ | Ford Puma A Driver's Dream

(#36812) gyulavezir válasza Kobak77 (#36771) üzenetére


gyulavezir
aktív tag

ma elértem odáig, hogy megnézem ezt a davi-dolgot, amit javasoltál. Jónak néz ki, szerintem ez kellene nekem, de sajnos nem tudom onnan letölteni, csak a store-ból tudnám, ott meg nem találom. A link rossz helyre mutat. Van valami ötlet? Előre is köszönöm.

(#36813) TommyX_ válasza gyulavezir (#36812) üzenetére


TommyX_
őstag

Innen tudod leszedni.

Hand's Up Music isn't dead \O/ | Ford Puma A Driver's Dream

(#36814) LasseFriden


LasseFriden
csendes tag

Sziasztok!

Eladnám a telómat, ha valakit érdekelne:

http://hardverapro.hu/apro/nokia_n8_elado_-_fekete_gyarilag_fuggetlen_2012_oszi

És bocs az offért. :)

(#36815) MK VII válasza LasseFriden (#36814) üzenetére


MK VII
veterán

Üdv.
Az offért nem haragszunk... ( Én legalább is.)
Viszont az ára miatt igen.
Egy picit túláraztad szerintem.
Ennyiért makulátlan, karcmentes példányokat lehet kapni. A tied meg korántsem hibátlan..
Szerintem 5k-val olcsóbban talán el tudod adni.

[ Szerkesztve ]

(#36816) gyulavezir válasza TommyX_ (#36813) üzenetére


gyulavezir
aktív tag

:R :R :R :R
köszi, megvan!!

(#36817) gyulavezir


gyulavezir
aktív tag

Igazán nem szeretnék telhetetlennek tűnni, DE:
létezik olyan app vagy akármi, hogy az elkészített képeinket automatikusan mondjuk a google drive-ba fellőhetném, mondjuk minden éjjel, ahogy be van állítva az adott feltételek mellet mondjuk csak wifin...
és akkor esetleg törölhetném is a képeimet és nem kellene megvárnom a manuális (zsinóros) szinkronizálást...

(#36818) MK VII válasza gyulavezir (#36817) üzenetére


MK VII
veterán

DJTommy ajánlott nekem itt egy appot. Igaz én OneDrive-hoz kérdeztem, de talán neked is jó. Én még nem próbáltam ki az appot.

(#36819) Elims válasza gyulavezir (#36817) üzenetére


Elims
veterán

Mennyit tud tàrolni egy ilyen "drive"?

(#36820) TommyX_ válasza Elims (#36819) üzenetére


TommyX_
őstag

Ha jól tudom alapból 15GB-t kap a google felhasználó, ezen osztozik a gmail, a picassa és a google drive például.

Hand's Up Music isn't dead \O/ | Ford Puma A Driver's Dream

(#36821) gyulavezir


gyulavezir
aktív tag

Nagyon köszönöm, hogy nem hagytok ma magamra a hülyeségeimmel.
:R

(#36822) Elims válasza TommyX_ (#36820) üzenetére


Elims
veterán

Ez nagyon korrekt.
Köszi!

Utàna jàrok,hogy iphone-ròl is menne-e a téma és ha igen elég lenne-e hozzà egy program és nem kellene beàllítanom az email-t.

(#36823) Freeman007


Freeman007
aktív tag

Skacok, aki rendelt aksit, milyet kapott? Én most vettem (volna) de tévedésből bl-4u-t küldtek, megy is vissza, viszont ez natúr fekete, alig látható nokia felirat. Az eladó szerint a bl-4d is ugyanígy néz ki, amit kétlek, mert képeken, szép szürke fólia, plusz hologramos matrica a nokia felirat mellé. ilyet küldött, szerintem a gyári így néz ki

[ Szerkesztve ]

"A mai ember azon a pénzen, amellyel nem rendelkezik, megvesz egy sor olyan dolgot, amire nincs szüksége, hogy iriggyé tegyen vele olyan embereket, akiket nem szeret."

(#36824) Francia91 válasza Freeman007 (#36823) üzenetére


Francia91
veterán

Nekem tök olyan volt, mint az eredeti, amit kivettem az N8-asból

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#36825) MK VII válasza Freeman007 (#36823) üzenetére


MK VII
veterán

Amit kaptál az 1200mAh amit linkeltél gyári az meg 1000mAh.
Szerintem is a második linken ami van az a gyári. Az 1200mAh-ás szvsz nem gyári magasabb kapacitású.

(#36826) Freeman007 válasza MK VII (#36825) üzenetére


Freeman007
aktív tag

Szerintem 1200 mAh-s a gyári, legalábbis itt annyi. Kiszedni még nem szedtem ki, nem tudom, hogy hogy néz ki a gyári. Nekem az van benne, mert garival vettem még anno és jár párszor szervízben, nem reklamáltak, hogy nem gyári aksi van benne. A progi is 1200 mAh körüli értéket ír teljes feltöltöttségnél. (momentán 89.2% 1077mAh qoobatery)
szerk: a linkeknél a kapacitást nem néztem, csak a kinézet miatt tettem be. Tudtommal gyárilag 1200as akkuval jött ki.

[ Szerkesztve ]

"A mai ember azon a pénzen, amellyel nem rendelkezik, megvesz egy sor olyan dolgot, amire nincs szüksége, hogy iriggyé tegyen vele olyan embereket, akiket nem szeret."

(#36827) MK VII válasza Freeman007 (#36826) üzenetére


MK VII
veterán

Teljesen igazad van. Én voltam a figyelmetlen.
Lefényképeztem a másik gyári akkumat. Ilyen:


A lényeg, hogy nem a hosszú oldallal párhuzamosan van a felirat a gyárin.
Amit Te kaptál az meg úgy van írva. Illetve nem D-s hanem U-s Nem tudom mi a különbség,de ha valami gyári akkor legyen gyári és D-s nem?
Szerintem gyártás közben nem gondolnak egyet és az egyféleképp megtervezett és legyártott akkut máshogy csinálják. Remélem érthető voltam. :)
De ki tudja. Lehet a Nokia gyárban 90 fokkal pont elfordult a kis kóreai és azért van máshogy a felirat. :)

[ Szerkesztve ]

(#36828) Freeman007 válasza MK VII (#36827) üzenetére


Freeman007
aktív tag

Köszi a képeket :R
Amit kaptam az U-s és a másik oldalon csak nokia felirat szerepel. Se típusszám se hologramos matrica - mint ahogy egy gyáritól elvárható lenne.

"A mai ember azon a pénzen, amellyel nem rendelkezik, megvesz egy sor olyan dolgot, amire nincs szüksége, hogy iriggyé tegyen vele olyan embereket, akiket nem szeret."

(#36829) kpal válasza Elims (#36801) üzenetére


kpal
veterán

Na elég sok szemetet kitakarított a C-n ,50mb-ból lett 75mb. :)

Nektek működik a City Lens , melyik verzió jó ? Nálam betöltőképnél kifagy.

Ja ,Quake 3 feltettem de nem reagál az indításra :F

(#36830) Elims válasza kpal (#36829) üzenetére


Elims
veterán

Szerintem simán jó egy kis programtól.Ott akkor lehet vmi más is.
Taylor rom van fent? 200mb körül lenne a szabad hely a c-n.

(#36831) kpal válasza Elims (#36830) üzenetére


kpal
veterán

Áhh, ez szűz gyári. :) mikor vettem akkor kapta meg az utolsó cuccost ,akkor lepucoltam amit lehetett és akkor kb. 110mb volt. Most 75 is király. :K

[ Szerkesztve ]

(#36832) Elims válasza kpal (#36831) üzenetére


Elims
veterán

Akkor ne hezitàlj és tedd fel a Taylor v9-et.
Kezelésre/menüre,kinézetre ugyanùgy lesz minden mint most csak tökéletesebben.
Ez komoly. :-)

(#36833) akos3 válasza Elims (#36832) üzenetére


akos3
addikt

nem fogja feltenni :P Gyárit szereti.
Amúgy nekem a Taylor ugyanúgy fogyott. Mikor feltettem olyan 175 mb szabad volt, és 1 év alatt 60 mb tuti elpárolgott...

(#36834) TommyX_


TommyX_
őstag

Én is a gyári romot használtam N8-on, sose volt gondom a telefonmemória helyfogyásával. :N

Hand's Up Music isn't dead \O/ | Ford Puma A Driver's Dream

(#36835) MK VII válasza akos3 (#36833) üzenetére


MK VII
veterán

Lehet kövezés lesz belőle, de a gyári szoftver nekem is jobban bejön.
Nekem pl nagyon hiányzik Taylor-ból, hogy fényképezésnél nincs segédfény. Mármint, hogy nem működik a narancssárga (piros?) elővilágítás. Sötétben nagyon hasznos az "élesebb" képek készítéséhez.
Jelenleg a Taylor van fent, de pont a napokban gondoltam rá, hogy visszateszem a gyárit. Na majd meglátom. :)

(#36836) Francia91 válasza MK VII (#36835) üzenetére


Francia91
veterán

Nálam megy a vörös segédfény, pedig Taylor V9 van fenn....

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#36837) akos3 válasza MK VII (#36835) üzenetére


akos3
addikt

nálam is működött....

(#36838) Francia91 válasza MK VII (#36835) üzenetére


Francia91
veterán

Tessék! Az N8-asomon Taylor V9 van! Nem a szoftver hibája a segédfény hiánya!

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#36839) Elims válasza akos3 (#36833) üzenetére


Elims
veterán

Akkor a tiéddel tényleg nem stimmelt vmi..jòl tetted,hogy eladtad. :-)
Szerk.:
De viccet félretéve,nem tudom,hogy mi lehet a c elfogyàs problémàval.Nàlam egyàltalàn nincs ilyen.
Vagy az email/facebook/talàn gyàri böngésző vmije vagy passz. :-/ De,hogy nem rom hiba az 100%.

MK VII: A Taylor rom-ra bàrmi,bàrmikor visszarakhatò ami a gyàriban volt.Minden hiànyzò kiegészítést vissza tudsz rakni.

[ Szerkesztve ]

(#36840) akos3 válasza Elims (#36839) üzenetére


akos3
addikt

a fogyás az eredeti szoftverrel is észlelhető volt, a taylor annyiba járult hozzá, hogy +150mb-al magasabbról indult a dolgog :) Ami persze nem elhanyagolható :)

(#36841) imi290 válasza Francia91 (#36838) üzenetére


imi290
aktív tag

Látom megjött az xmart szilikon tok :K

(#36842) Francia91 válasza imi290 (#36841) üzenetére


Francia91
veterán

Lassan egy hónapja :)

Köcce még 1x a linket :R

A biztonság kedvéért 2 db-ot rendeltem :D

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#36843) imi290 válasza Francia91 (#36842) üzenetére


imi290
aktív tag

Szívesen,akkor biztosra mész a tokokkal kapcsolatban.Én most hangszórót rendeltem,abból is mind a kettőből,és szintén kettőt.Remélem a minősége is jó lesz,lényeg hogy ne recsegjen :D

(#36844) Freeman007 válasza Francia91 (#36842) üzenetére


Freeman007
aktív tag

Csatlakozom. Én hármat vettem :) Sokkal jobb mint a gyári szilikon tok.

"A mai ember azon a pénzen, amellyel nem rendelkezik, megvesz egy sor olyan dolgot, amire nincs szüksége, hogy iriggyé tegyen vele olyan embereket, akiket nem szeret."

(#36845) Elims válasza akos3 (#36840) üzenetére


Elims
veterán

Tudom,írtátok ezt többen.Viszont arra kíváncsi lennék,hogy akinek nem volt email beállítva vagy facebook azoknak is csökkent-e folyamatosan?
Nekem ezekből egyikkel sem volt.Fogyás sem volt..

(#36846) TommyX_ válasza Elims (#36845) üzenetére


TommyX_
őstag

Én azt mondom, hogy nem. N8-on a gmailt böngészőből használtam, a facebookra meg az fmobit.

Hand's Up Music isn't dead \O/ | Ford Puma A Driver's Dream

(#36847) kpal válasza akos3 (#36833) üzenetére


kpal
veterán

igaz sose vettem rá magam :DD ,de hack meg van egy külföldi oldal leírása alapján azóta minden felmegy.

#36834) Dj Tommy: na ugye nem vagyok egyedül a gyárival :)

(#36848) MK VII


MK VII
veterán

Köszönöm a válaszokat.
Amúgy mióta felraktam a Taylor-t azóta nincs az a funkció, ha képeket csinálok. És emlékszem még volt is róla szó, hogy azt bizony nélkülözni kell a Taylorból. Szóval nemtom.. Ha nektek van akkor biztos van csak nem értem nekem miért nincs.
Ha vissza lehet rakni azt a funkciót akkor hogy? Engem nagyon zavar, hogy nincs.

(#36849) Francia91 válasza MK VII (#36848) üzenetére


Francia91
veterán

A vörös segédfényről van szó?

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#36850) MK VII válasza Francia91 (#36849) üzenetére


MK VII
veterán

Pontosan.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.