Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#36601) akos3 válasza kpal (#36599) üzenetére


akos3
addikt

Vmiért annak ellénre, h erősebb a 820 a 720-at jobb vételnek gondoltam azért döntöttem e mellett :)
Hát úgy tűnik, h a 2 napot pont nem fogja kibírni az én használati módom mellett. pedig jó lenne. 1,5-t simán visz. Modnjuk igaz, h még az újdonság erejével hat és 1-2 progit telepítgettem még ma is...Majd én kiváncsi lesezk, ha majd "beállt" a dolog, akkor mennyit fog bírni.

(#36602) Freeman007


Freeman007
aktív tag

Skacok, valakinek megvan http://www.techpro.hu/nokia-n8-pro-edition-v9/ ez az oldal lementve? Nekem nem tölti be a képeket és már nem emlékszem hogy smint kell felrakni a v9-et.

"A mai ember azon a pénzen, amellyel nem rendelkezik, megvesz egy sor olyan dolgot, amire nincs szüksége, hogy iriggyé tegyen vele olyan embereket, akiket nem szeret."

(#36603) Francia91 válasza Freeman007 (#36602) üzenetére


Francia91
veterán

Nincs lementve, de feltudom már tenni leírás nélkül is :)

Az egyetlen dolog, amihez a kép kéne, a pirossal jelölt dolog, amit törölni kell. annyit tudok, hogy valami "MemoryCard content" elnevezésű cucc, amiből csak az az egy van, tehát nem lehet mellélőni, hogy rosszat törölj

[ Szerkesztve ]

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#36604) Freeman007 válasza Francia91 (#36603) üzenetére


Freeman007
aktív tag

Sikerült közben :D .. elég volt a leírás, nem kellettek a képek hozzá :)
.. ettől függetlenül ha valakinek megvannak a képek rettenetesen megköszönném :R

szerk: nekem momentán egy sor volt pirossal jelölve, emlékeim szerint mintha kettő sor lett volna..

[ Szerkesztve ]

"A mai ember azon a pénzen, amellyel nem rendelkezik, megvesz egy sor olyan dolgot, amire nincs szüksége, hogy iriggyé tegyen vele olyan embereket, akiket nem szeret."

(#36605) akos3 válasza Freeman007 (#36604) üzenetére


akos3
addikt

Taylornak írj, mert ez közös ügy, hátha még vki fel akarja rakni a jövőben!

(#36606) TaylorPro válasza akos3 (#36605) üzenetére


TaylorPro
addikt

Üdv urak!

Picit el lett hanyagolva a honlap. A V9 cikk hamarosan javítva lesz.

Pixel 8 Hazel

(#36607) Freeman007 válasza TaylorPro (#36606) üzenetére


Freeman007
aktív tag

Köszönjük szépen :R

"A mai ember azon a pénzen, amellyel nem rendelkezik, megvesz egy sor olyan dolgot, amire nincs szüksége, hogy iriggyé tegyen vele olyan embereket, akiket nem szeret."

(#36608) Elims válasza TaylorPro (#36606) üzenetére


Elims
veterán

Szia!

Köszönjük!

(#36609) Francia91


Francia91
veterán

Nah, igy 2 nap es 2 toltes utan az uj akku egyenlore jol szuperal. Keszenleti idoben hajazza boven a regi akkut, bar tegnap is olyan 40%nal tettem fel toltore este, a regi akkunal ilyenkor mar 20-10 % volt a toltes. Ugyanugy hasznalom a telefont, majd szombaton pedig jon egy oras GPS-ezes motoron
Eddig jo

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#36610) Elims válasza Francia91 (#36609) üzenetére


Elims
veterán

Ettől egy kicsivel többet fog tudni.Kb. 10-15töltés.
Csak ne merítsd le kikapcsolàsig.

(#36611) kpal válasza Elims (#36610) üzenetére


kpal
veterán

Valaki használ Instagramot N8-on, be lehet regisztrálni ? Hogyan lehet szignózni egyszerűen ? :B ( És igen nekem a gyári cucc van a telón )

[ Szerkesztve ]

(#36612) Francia91 válasza kpal (#36611) üzenetére


Francia91
veterán

Szignózni már nem lehet, ugyanis az összes olyan oldal leállt, ami ezzel foglalkozott anno. Hackelt OS (Taylor V9), vagy az a vírusirtós megoldás van a szignózás elkerülésére

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#36613) kpal válasza Francia91 (#36612) üzenetére


kpal
veterán

Vírusirtó az milyen ?

(#36614) Francia91 válasza kpal (#36613) üzenetére


Francia91
veterán

Nah, közben megtaláltam a leírást! )
Én a Taylor V9 telepítése előtt ezzel hackeltem a telefont, még mikor a gyári szoftver volt rajta. A "Módszer 2"-vel csináltam, úgy biztosan működik a dolog

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#36615) kpal válasza Francia91 (#36614) üzenetére


kpal
veterán

Akkor az még ma is müködik ? Elég konyultnak tűnik. :B

(#36616) Francia91 válasza kpal (#36615) üzenetére


Francia91
veterán

Igen, mukodik, mivel nem kell szignofajl hozza. A leirast koveted, es menni fog ;). Nem olyan bonyolult az, csak hosszan van irva :)

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#36617) kpal válasza Francia91 (#36616) üzenetére


kpal
veterán

Oké, megpróbálom :) :R

(#36618) TaylorPro válasza TaylorPro (#36606) üzenetére


TaylorPro
addikt

Javítva.

A navigáció jó lett a frissítés óta?

Pixel 8 Hazel

(#36619) Francia91 válasza TaylorPro (#36618) üzenetére


Francia91
veterán

Köszönjük! :R
Nekem hibátlan a Nokia Maps az új térképekkel, ha erre irányult a kérdésed :)
Vasárnap mentem motorral Szegvárról Dunaújvárosba (oda - vissza 310 km), beállítottam, hogy fizetős utakat és pályát kerülje el, gyönyörűen elnavigált! :)

[ Szerkesztve ]

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#36620) TaylorPro válasza Francia91 (#36619) üzenetére


TaylorPro
addikt

Erre gondoltam igen. Köszi az infót! :) Rendbe kell raknom egy C7-est ezért is kérdezem.

Pixel 8 Hazel

(#36621) Ijk


Ijk
nagyúr

Visszatértem az N8-hoz, sim kártyával a gmail-t is működésre bírtam.
4 éve van meg a telefon és nem sikerült jobbat találnom.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#36622) Francia91 válasza Ijk (#36621) üzenetére


Francia91
veterán

Nekem 3 éve van meg, de én sem találtam jobbat :)
Az utódnak Lumia 1020 van kiszemelve, de most hogy megkapta a 2015-ös Térképfrissítést az N8-as, kitolta az elsőszámú telefon státuszának idejét :D
Lényegében a GPS miatt váltottam volna nyár vége felé (telefonnal navigálok mindenhová, külföldre is, eddig hibamentesen)

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#36623) Ijk válasza Francia91 (#36622) üzenetére


Ijk
nagyúr

Túl nagy és winfosos. Nekem 60mm-nél szélesebb telefon nem kell, az N8 pont jó méret.
Symbian meg kőegyszerű rendszer, ha nem buherálják akkor szerintem megbízható is.
Böngésző, kamera, teljesen offline térkép, diktafon, szótár, naptár, zenelejátszó, e-mail. Ezekre van szükségem és minden más rendszerre úgy kellett ezekből az alap dolgokból is külön megvásárolni, bezzeg csiricsáré multimédiás kacatokból végtelen lehetőségek voltak. Cserébe egyik sem bírta ki még 2 napig sem akkuval.
Elmentünk nyaralni, 4 telefonból egyedül az N8-amon működött a GPS internet hiányában.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#36624) Francia91 válasza Ijk (#36623) üzenetére


Francia91
veterán

Csak gondolkoztam az 1020-ason, de sosem léptem, nekem is bejön az N8-as. kamera, internet, GPS, zene és telefonálás, nekem ennyire kell, ezekben pedig remek az N8-as

Még az N82-esemtől sem váltam meg, az a másodtelefonom a mai napig :)

[ Szerkesztve ]

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#36625) Ijk


Ijk
nagyúr

Google talkra van valami egyszerű alkalmazás?

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#36626) Francia91 válasza Ijk (#36625) üzenetére


Francia91
veterán

Slick 0.74
Egyszeru, pici program, evek ota ezt hasznalom

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#36627) Salmi


Salmi
tag

Utodnak ajanlom az N808 PureView-t :K !

(#36628) akos3 válasza Salmi (#36627) üzenetére


akos3
addikt

háát...nem értek egyet, de ne menjünk bele...

(#36629) kpal válasza Francia91 (#36614) üzenetére


kpal
veterán

Végig csináltam de , nem jó :( volt ahol nem is kérte az "1-2-3" . Nálam semmi jó. :(

(#36630) Francia91 válasza kpal (#36629) üzenetére


Francia91
veterán

Nekem működött, mikor ezzel a módszerrel csináltam...
Ha nem sikerül, akkor tegyél fel Taylor ROM-ot, amúgy is sokkal jobb, mint a gyári

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#36631) Ijk válasza Salmi (#36627) üzenetére


Ijk
nagyúr

Ja, csak kár hogy beszerezhetetlen.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#36632) kpal válasza Francia91 (#36630) üzenetére


kpal
veterán

Csak annyi minden van a telon , minden beállítva.Sose akarom ezt a rendet megbontani. :)

Most Pc megpróbálom az Insta reget elintézni Start BluStacks keresztül. Ha így sikerül akkor a telefonos már nem lényeg.

[ Szerkesztve ]

(#36633) Elims válasza kpal (#36632) üzenetére


Elims
veterán

Annak a vírusirtòs dolognak mennie kellene.
Pontosan követed a leíràst?
Hol különbözik a leíràstòl?
Ha nem akarod lecserélni a rom-ot -amit én is nayon ajànlanék- akkor vhogy ràgjuk àt magunkat ezen,mert fontos lenne ez neked.Sok alkalmazàst nem fogsz tudni telepíteni enélkül.

Szerk.: Most jut az eszembe,hogy talàn van egy màsik megoldàs is.Délutànra utànajàrok neked...Én többször megcsinàltam màr.

[ Szerkesztve ]

(#36634) Francia91 válasza Elims (#36633) üzenetére


Francia91
veterán

Én a vírusirtósat is megcsináltam már pár N8-ason, hiba nélkül ment :)

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#36635) TommyX_ válasza akos3 (#36628) üzenetére


TommyX_
őstag

Engem pedig érdekelne. ;]

Hand's Up Music isn't dead \O/ | Ford Puma A Driver's Dream

(#36636) akos3 válasza TommyX_ (#36635) üzenetére


akos3
addikt

Hát nem kell nagy eszmefuttatásra gondolni. :)
Sztem az N8-nak jószerivel az egyetlen hibája a Symbian támogatottsaga. Illetve nem támogatottsága. (Jó lehet most örülni, hogy kiadtak a maps-re frissítést, de azt hiszem mindenki bevallhatja, h temetve van a rendszer). Most 2015-ben azt mondani, hogy az N8 utódja egy szintén Symbian rendszerű telefon...háát. Szerintem érted mire gondolok. A 808 nagy előnye a kamera, ez vitathatatlan, de sztem itt a fórumban senki sincs olyan aki nincs az N8 kamerájával megelégedve, tehát emiatt arra váltani ismét sületlenség az én szememben. Egyszrűen nincs akkora különbség a két telefon között, hogy szemet lehessen hunyni a rendszer halálán.
Ettől még ma is megállja a helyét mindkét telefon, nem ezt akartam kihozni az egészből, csak azt, hogy Symbianról Symbianra cserélni nem biztos h a legjobb ötlet :) Persze fanatisták mindig vannak. :)

(#36637) Francia91 válasza akos3 (#36636) üzenetére


Francia91
veterán

Én ezért szemezgettem a Lumia 1020-assal, kamerában az is üt, Xenon ott csücsül mellette, de már nem Symbian rendszerű. Egyedül a Térképfrissítés miatt tettem le róla most egy időre megint :)

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#36638) imi290


imi290
aktív tag

Az 1020 sem mai telefon már,szeptemberben talán lesz új zászlóshajó a nokiának.Az iPhone 6-tal szemezek,nagyon megtetszett a 240 fps.Csak azt nem tudom milyen olcsóbb telefon képes erre az fps számra.Tuti létezik valami kínai telefon,csak azt nem tudom hogy mit lehetne venni.

(#36639) Francia91 válasza imi290 (#36638) üzenetére


Francia91
veterán

Nem mai gyerek, de kamerában azóta nem adtak ki jobb telefont.... És a rendszer is élteképes ma, 2 magos processzor nekem pedig bőven elég (A Nokia N8 hardvere is elég nekem )

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#36640) Elims válasza Francia91 (#36634) üzenetére


Elims
veterán

Akkor jònak kell lennie.

Szerk.:

Most néztem meg a linked,én az 1-es és 4-es mòdszereket csinàltam meg.
Azok is biztos működnek.

[ Szerkesztve ]

(#36641) kpal válasza Elims (#36633) üzenetére


kpal
veterán

Ritka ha akarok jtákén kívül valamit telepíteni mert ami kell azok felmetek anno. inkább csak játékokat próbálgatok. Most az Insta amit akartam hogy Pc-ről úgy is tudom kezelni teljes értékűen mint mobilon.

Módszer 2 amit próbáltam, onnan lett bibi hogy sehova se kellet beírni az 1-2-3 számokat.

(#36642) Elims válasza kpal (#36641) üzenetére


Elims
veterán

A kettest sajnos nem ismerem. :-/
1-es és 4-es biztos ment.

(#36643) kpal válasza Elims (#36642) üzenetére


kpal
veterán

Na majd rálesek azokra is . :K Aztán eldől.

(#36644) H.Ezredes


H.Ezredes
őstag

N8-at érdemes lecserélni Lumia 1020-ra ?!?!?

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#36645) kpal válasza H.Ezredes (#36644) üzenetére


kpal
veterán

Ha nem zavar a csempe kialakítás ,és nincs memókari bővítés akkor igen. Legjobb fotós mobil a piacon ahhoz képest hogy már jó ide kint van.

[ Szerkesztve ]

(#36646) H.Ezredes válasza kpal (#36645) üzenetére


H.Ezredes
őstag

A csempés kialakítással nem vagyok még megbarátkozva :/ A memória nekem bőven elég az N8 on is elférek ....

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#36647) akos3 válasza H.Ezredes (#36646) üzenetére


akos3
addikt

Meg lehet szokni és pofon egyszerűen kezelhető. :K

(#36648) kpal válasza H.Ezredes (#36646) üzenetére


kpal
veterán

Nekem is bejön a 1020 , viszont én szeretek fotózni videózni és a 32GB kevés lenne +app. emiatt csak bővíthetős telo jöhet szóba.

(#36649) Francia91 válasza kpal (#36648) üzenetére


Francia91
veterán

Én az N8-asról is heti rendszerességgel lehúzom a képeket és videókat a notimra, ezért nem okozna gondot az alap 32 GB memória. De ez én vagyok :)

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#36650) Tomcat válasza imi290 (#36638) üzenetére


Tomcat
őstag

Szerintem a Nokia-nak idén még nem lesz "saját" telefonja, "zászlóshajója" meg semmiképpen, talán majd jövőre. ;)

Tomcat

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.