Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#11001) TaylorPro válasza gretzky77 (#11000) üzenetére


TaylorPro
addikt

Az Ovi mindig az eredeti produkt kód alapján frissít. Egy a lényeg. T sw van rajta vagy független? Nézd meg.

Pixel 8 Hazel

(#11002) sunsun2


sunsun2
tag

Hali!
Egy kérdés!
Ha a Nokia Maps 3.08 Beta
,akkor a 3.07 az végleges?Gondolom fura a kérdés de ha már van a 3.08-as erre lehet következtetni.Még egy.Ha nem az igazi a 3.08 akkor visszalehet az eredeti GPS-programot tenni?Elnézést a kérdésekért de tényleg nem értek hozzá!
Köszi előre is!

(#11003) Kasya válasza ---Lasali--- (#10995) üzenetére


Kasya
nagyúr

Alighanem a következő(k) lehet(nek) a gond(ok):

Pl. fut egy alkalmazás és azon belül rányomsz vmire. Ilyenkor nem az alkalmazáson belül nyomsz, hanem mintha kint lennél a menüben (vagy ahol elötte voltál).

A fenti dolog, annyival kiegészítve, hogy az előző dolog ahol voltál az nagy valószínüséggel ugye az lesz, ami a multitask kezelőben a második helyen van. Ha nem a menüben indítasz el új dologot, akkor az utolsó (vagy multitaskingban vmelyik) fut program jön be.

Legalábbis nekem ezek voltak a tieddel hasonló észrevételeim. Igaz, havi egyszeri szinten, akkor is úgy, mikor a memória nagy terhelést kapott.

[ Szerkesztve ]

(#11004) gretzky77 válasza TaylorPro (#11001) üzenetére


gretzky77
veterán

Ok köszi,mégegy kérdés hogy tudom megnézni hogy az sw t-s vagy nem!? A függőség gondolom nem a szofttól függ? Van egy igen nagy t mobil felirat a hátulján így biztos t-s de ha van már t mobilos szoft akkor ok csak itt azt írták nincs

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#11005) Tom19


Tom19
tag

Sziasztok!

Miért nem tudom frissíteni a telómat?
Pr1.1 van rajta 013.016 és az OVi nem talál újat. A Nokia oldalán viszont ott a legfrissebb 014.002

Lehet korlátozás mert Vodafone függő a teló?

(#11006) TaylorPro válasza gretzky77 (#11004) üzenetére


TaylorPro
addikt

Ki-be kapcskor van T logo? A témák közt van magenta T téma? A sim lock nem sw függő. Amúgy navifirmen nincs T PR1.2.

Pixel 8 Hazel

(#11007) gretzky77 válasza TaylorPro (#11006) üzenetére


gretzky77
veterán

Értem köszönöm akkor ez rejtély marad mert az sw-ben semmi t utalás nincs!Ki be kapcs Nokia logó semmi T logó vagy téma!Viszont én frissítettem Ovi-n keresztül és 1.2 tett fel!Azért köszi

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#11008) gretzky77


gretzky77
veterán

Pr 1.2 014.002 Rm 596 ebből kiderül valami?

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#11009) MC Pite válasza Karma (#10961) üzenetére


MC Pite
veterán

Karma, olyannal ne húzd le legalább a telefont ami nem jogos... Szerinted hányunknak kell csipesz? Senkinek, benyomjuk mint egy microsd kártyát...

Úgy nézem 3.08as mapssal készülnek a Belle-s kinézetre? Illetve nemsokára hivatalosnak kéne lennie a 3.07nek.
Arra még igen kíváncsi leszek hogy ez v3-on milyen lesz, mert ugye azt ígérték ők is megkapják.

Levelező küldéskor beragadó levéllel akkor senki nem találkozott ezek szerint?!

Videólejátszás: Igazából v5ön az volt a tapasztalatom hogy amit a gyári lejátszó nem vitt, más sem; de legalább bugosak voltak valamilyen szinten az egyéb lejátszók; S^3ra nem is próbáltam másika,t de gondolom hasonló a szitu.Én elégedett vagyok vele, idáig mindent megevett, plusz az 'ájfon kompatibilis' videókat is eszi, több oldalon ilyenekkel találkozok (m4v talán, most asszonynál a telefon).

[ Szerkesztve ]

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#11010) gretzky77 válasza TaylorPro (#11006) üzenetére


gretzky77
veterán

Szia lenne egy másik kérdésem! Egy ismerősnek c7e van t függő de a hacket sehogysem tudja telepíteni!Kértem neki cer meg key fájlokat a nokioteca oldaláról megcsináltam neki a szignót de nem engedi telepíteni,szenvedtünk egy csomót majd újból kértem neki cer meg key fájlt hátha nem volt jó,megjöttek de ugyanez a gond!Az imei tuti jó ellenőriztük többször is!Mi lehet a gond elképzelhető hogy azért mert T-s vagy az kizárt?Köszönöm

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#11011) TaylorPro válasza gretzky77 (#11010) üzenetére


TaylorPro
addikt

Ha a telód Produkt kódját megírod akkor okosabbak leszünk. Lehet nem is T-s? Lehet nem jól szignóztátok a hacket? Küld el nekem mailban a szignó fájlokat és leszignózom a hacket.

Pixel 8 Hazel

(#11012) gretzky77 válasza TaylorPro (#11011) üzenetére


gretzky77
veterán

Szerintem sokféleképpen nem lehet szignózni,nekem megvan a hack az n8amon tökéletesen megy is a signsis progival szignózok ezzel szignóztam neki is neki T-mobilos c7e van és azon nem megy természetesen az ö szignófájlaival szignóztam!Most beszéltem vele ö számitógépen keresztül az ovival akarta telepiteni lehet ez gond?

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#11013) gretzky77 válasza TaylorPro (#11011) üzenetére


gretzky77
veterán

A szignó gond miatt kell a produkt kód vagy még a szoftververzio miatt,tudod két szálon futnak a dolgok,két külön kérdés!Amúgy hol tudom megnézni a produkt kódot?

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#11014) TaylorPro válasza gretzky77 (#11013) üzenetére


TaylorPro
addikt

A te telód produkt kódja kell az sw miatt: *#0000#

Ha egy program több szignót tartalmaz az bekavarhat. Ne az ovival telepítsen a haverod. Másolja a telóra amit küldtem és a telefonnal telepítse közvetlen.

[ Szerkesztve ]

Pixel 8 Hazel

(#11015) gretzky77 válasza TaylorPro (#11014) üzenetére


gretzky77
veterán

11008as hsz-ben ami van nem elég? melyik sor a product kód?

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#11016) TaylorPro válasza gretzky77 (#11015) üzenetére


TaylorPro
addikt

Nem elég. Olyan kell hogy Code:

Pixel 8 Hazel

(#11017) gretzky77 válasza TaylorPro (#11016) üzenetére


gretzky77
veterán

olyan van hogy termékkód ami pedig 059D7G5

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#11018) Karma válasza MC Pite (#11009) üzenetére


Karma
félisten

Felreertetted, azt nem a telefon miatt mondtam :P MicroSIM->SIM adapterem van, ezert ez a benyomkodas nem mukodik. Ne legy ilyen erzekeny :)

“All nothings are not equal.”

(#11019) nbukta77


nbukta77
addikt

Egy gyors kérdés. A gyári böngészöt nem lehet valahogy szövegtördelésre birni?

„ Az a penz amit nem koltesz el az olyan, mintha nem is lenne “

(#11020) Karma válasza nbukta77 (#11019) üzenetére


Karma
félisten

Ha rajzolsz egy pentagrammot a telefon köré kecskevérrel, a Nokia Ovi Suite felhasználási feltételeit görög nyelven háromszor felolvasod recitativo stílusban, majd a telefont pontosan 3,42 G gyorsulásnak teszed ki, akkor megjelenik egy opció a menüben.

Más szóval: nem, mit gondoltál?

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#11021) Ricardo válasza Karma (#11020) üzenetére


Ricardo
félisten

Nincs más választása, ha nagyon zavarja, marad a telefon tördelés. :D

[ Szerkesztve ]

(#11022) TaylorPro válasza gretzky77 (#11017) üzenetére


TaylorPro
addikt

T-Mobile Hungary Dark Grey a kód alapján is. Azt pedig hogy még is hogyan került rá szolgáltató független gyári sw azt csak te tudhatod. Csak Phoenixel lehet rátolni. Használtan vetted? Frissítés előtt T volt az sw? Szóval ha magadban lefuttatod a kérdéseket, meg kapod a választ.

Pixel 8 Hazel

(#11023) blt.62


blt.62
őstag

Szio!
Segítsetek légy szíves! A barátom (még nem fórum tag,mert nyaralás előtt vette a telcsijét,és most is külföldön van,élete első okos telcsije), vett egy N8-t ,de most ismerkedik vele. Az OVI Áruházt beállították neki a gsm boltban,és kérdezi,hogy elmentette az OVI-ban a névjegyzéket,naptár és jegyzet bejegyzéseket. Hol tudja ezeket megnézni? Ha telefont cserél akkor a másik mobilra átlehet az OVI-ból másolni ezeket?
Gondolom biztos van itt olyan fórum társ,aki ért ehhez. Köszi

MegtorloXp

(#11024) TaylorPro válasza blt.62 (#11023) üzenetére


TaylorPro
addikt

Hi!

Weben az ovi fiókban ott van minden ha fel van szinkronizálva. Tehát telefon nélkül a weben is meg tudja nézni. A telefonon van egy olyan pont hogy szinkronizálás. Ott belehet állítani hogy mit, és milyen időközönként szinkronizáljon. Nekem napi automatán van. Ha valami változik egyből frissít. Jó dolog. Az új telóval a berigizett adatokkal leszinkronizál és kész is.

[ Szerkesztve ]

Pixel 8 Hazel

(#11025) Kasya válasza Karma (#11020) üzenetére


Kasya
nagyúr

Kiprópáltam, működött! Bár, én csak wordpresses oldalt néztem utána...

MCPite: Nekem egyszer beragadt egy email küldéskor. Sehogy se tudtam kitörölni. A szerencsém az volt, hogy rá pár napra kapott Phoenixet. Azóta ilyen gondom nem volt. Origi T-s volt rajta, amin ez előfordult.

(#11026) blt.62 válasza TaylorPro (#11024) üzenetére


blt.62
őstag

Szio!
Akkor azt is megtudja oldani,hogy az új és üres mobilra rálehet másolni ezeket az adatokat az OVI-ból a neten keresztül az új telefonon? A naponta frissítés többlet adatforgalommal jár? 100mb-os csomagja van.

MegtorloXp

(#11027) TaylorPro válasza blt.62 (#11026) üzenetére


TaylorPro
addikt

Szia!

Az új szűz telón elindítja a szinkronizálást, bejelentkezik és már rá is frissíti az előző telő mentéseit. A naponta frissítés elenyésző adatforgalmat generál. Belefér a 100MB-ba bőven.

Pixel 8 Hazel

(#11028) gretzky77 válasza TaylorPro (#11022) üzenetére


gretzky77
veterán

szia köszönöm szépen a segítséget,valóban használtan vettem 2hetes volt kb makulátlan nem emlékszem milyen szoft volt rajta de azt tudom hogy én frissítettem otthon Ovi-n keresztül és 1.2 tett fel!Nem phoenixel csináltam az ezer százalék!Na mindegy azért köszi

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#11029) tjokai


tjokai
senior tag

Helló mindenki!
Segítségeteket szeretném kérni! Nokia N8 vásárláson töröm a fejem, de nem sok jót olvastam róla! Tényleg annyira rossz, mint amennyire mondják?.....lefagy, nem csatlakozik a netre, elveszti a térerőt, újraindul magától, lassú,stb...
Ha lefagy, hogyan lehet újraindítani, mivel az akksi nem kivehető?

Üdv!

(#11030) blt.62 válasza TaylorPro (#11027) üzenetére


blt.62
őstag

Szio!
Küldök egy Pü-t!

MegtorloXp

(#11031) tjokai válasza blt.62 (#11030) üzenetére


tjokai
senior tag

Rendben, várom! THX :R

Üdv!

(#11032) Declare válasza tjokai (#11029) üzenetére


Declare
őstag

Tényleg annyira szar, azért vettük és beszélgetünk itt róla :))

Minden tömegterméknél ki lehet fogni hibásat, ez erre is igaz. Ha visszaolvasol látod, hogy van akinek nem megy a rezgő akksi, van akinek a gps. Nekem megvan pár hete, nem fagy le, nem indul újra, nem veszti el a térerőt, egyszóval nekem minden úgy működik ahogy kell. Amiért szidni szokták, hogy lassabb mondjuk egy androidos telefonnál (cserébe mondjuk nem csak egy napot bír ki töltés nélkül) meg hogy ódivatúak az ikonjai :) hát kinek mi a fontos ugye....

Én negatívumokat amit tudok róla:

- a navigációja nem annyira jó, mint mondjuk egy tomtom
- a hangszórója hátul van és ha kihangosítva beszélek vele kocsiban nem hallaom olyan jól, meg ha mondjuk le van téve valami puha felületre akkor nem lehet meghallani ha hívnak

Kb ennyi :) . Én nem bántam meg egyenlőre.

Ja és egyszer sikerült lefagyasztanom (sok minden futott a háttérben és az angry birds közben amikor léptem ki belőle lefagyott. Sokáig nyomtam a bekapcs gombot és kikapcsolt.

(#11033) tjokai válasza Declare (#11032) üzenetére


tjokai
senior tag

Nekem a navigáció abszolut lényegtelen, ha nem lenne rajta akkor sem hiányozna! A hangszórója hárul van....az sem nagy probléma! A lefagyás viszont kicsit aggasztó! Az ikonok meg lényegtelenek számomra:)

Üdv!

(#11034) Declare


Declare
őstag

Ti nem használtok olyan programot, hogy ha hívnak, akkor úgy tudd felvenni, hogy egy kis csúszkát elhúzod jobbra, ha nem akarod felvenni balra? Én mindig attól félek ha hívnak és a zsebemben van, hogy ahogy veszem elő véletlen vagy felveszem vagy elutasítom. Az OVIban csak olyat találtam ami fizetős, nokiaprogramokon meg szignózós van, de az elég macerás.

(#11035) tjokai válasza tjokai (#11033) üzenetére


tjokai
senior tag

Az Angry birds gyárilag telepítve van az N8-ra?

Üdv!

(#11036) TaylorPro válasza gretzky77 (#11028) üzenetére


TaylorPro
addikt

Akkor tuti hogy úgy vetted hogy nem T sw volt, rajta. Ezért ajánlotta fel az OVI a frissítést PR1.2-re. Aminek ha nyoma van a szerveren az nem épp szerencsés, mert megvonhatják a garidat. Ugye bár ez azoknál a telefonoknál volt igaz ahol a produkt kód átírható volt és a szerver jegyezte hogy más pc sw ment rá. Ez gari vesztés. Na most S3 esetében nem írható át, de az OVI a fent lévő sw-t azonosította ezek szerint és nem a PC-t nézte. Ezért szoktam azt mondani, ha nem a helyes sw van fent, akkor az OVI és FOTA frissítést felejtsük el. Ott a Phoenix, annak nincs nyoma.

Pixel 8 Hazel

(#11037) peugeotmate válasza tjokai (#11035) üzenetére


peugeotmate
őstag

Ha nincs, akkor már meg sem veszed? :F Egyébként mázlid van, mert július 31-ig az OVI Storeból LEGÁLISAN és INGYENESEN leszedhető több másik játék mellett.[link]

meg

(#11038) tjokai válasza peugeotmate (#11037) üzenetére


tjokai
senior tag

De anélkül is megvenném!

Üdv!

(#11039) Declare válasza peugeotmate (#11037) üzenetére


Declare
őstag

:Y csak júli 31 ig?? Akkor leszedem gyorsan a többi részt is :DDD

(#11040) gretzky77 válasza TaylorPro (#11036) üzenetére


gretzky77
veterán

Hát hogy az előző szoft hogy került rá azt nem tudom én Ovival frissítettem na mindegy egyenlőre nincs gond!kop kop!
Másik Elküldtem az ismerősnek az általad szignózott fájlokat de telefonról sem tudja telepíteni!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#11041) deka10 válasza TaylorPro (#11036) üzenetére


deka10
senior tag

Én anno, ahogy megvettem a t-nél átmentem a Nszervízbe és ott rakattam rá a gyári függetlent szoftot azóta meg OTA-n frissítettem és volt már szervízben nem szóltak semmit.

Ha azt akarod, hogy ne essen le a telefonod akkor rakd repülőgép üzemmódba!

(#11042) nbukta77 válasza deka10 (#11041) üzenetére


nbukta77
addikt

Nokiaprogramok.hu-n már fent van a modding-ban a golan7 féle anna.:)

„ Az a penz amit nem koltesz el az olyan, mintha nem is lenne “

(#11043) TaylorPro válasza gretzky77 (#11040) üzenetére


TaylorPro
addikt

Akkor gond van a szignó fájlokkal.

Pixel 8 Hazel

(#11044) gretzky77 válasza TaylorPro (#11043) üzenetére


gretzky77
veterán

Ezt írtam én is csak hát fura hogy 2szer is rossz fájlok jöttek!? Na mindegy mondtam neki hogy formázza a telót hátha maradt rajta valami régi szar! Azért köszönöm a segítséget

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#11045) TooN


TooN
aktív tag

blt.62 10992

Én felraktam a telóra az SPB Mobil Shell-t és nagyon jó lett, jól szerkeszthető, és mindent magadnak be tudsz állítani. Ha jó felületet keresel, akkor ezt ajánlani tudom.

Karma 11020

Aljas vagy, kipróbáltam, hogy a leírtak alapján tényleg tördeli e a honlapokat. A gyorsulás nem érte el az általad említett 3,42 G-t, de ennek ellenére a honlap egyik fele a járdára került, a másik meg az árokba. Igazad volt, utána már tördeli! :R

tjokai 11035

Hirtelen azt hittem a telefon érdekel, de most már látom, hogy "kvarcjátékot" keresel! :W

...::: SGA5 & Lenovo Phab+ :::...

(#11046) Apolloop


Apolloop
csendes tag

Üdv emberek!

C7 és N8 között vacillálok. N8at [innen] gondolnám megrendelni, a C7et meg [innen] 1év garival. Viszont az a probléma(?) merült fel hogy ugye az N8ban 16GB memória, 12mp kamera auto fókusz, és csak 8e Ft-tal kerül többe a C7-nél amiben fele ennyi a memória, a kamerája "csak" 8mp és FIXFÓKUSZ?!...

Kérdésem tehát hogy megéri-e N8-at vennem?

Üdv: Apolloop

Nokia C7-00

(#11047) TooN válasza Apolloop (#11046) üzenetére


TooN
aktív tag

A memóriája mindegyiknek bővíthető, így ha kevés, akkor veszel bele egy kártyát és kész. N8-ba később kell venned, a másikba hamarabb, persze csak ha telepakolsz 8-16 GB helyet.

Az N8 egy fényképezőgép és telefon kombo, míg a C7-ben van fényképező is.

És persze ne feledkezzünk meg az N8 xenon vakujáról sem.

:U És arról se, hogy qrvára elfogult vagyok N8 irányába személy szerint pont a fényképező miatt! ;]

De hja kamera számít neked, akkor N8

:R

...::: SGA5 & Lenovo Phab+ :::...

(#11048) Apolloop


Apolloop
csendes tag

Köszi a gyors választ! :R

A kamera annyira nem fontos, mivel van egy jó Fuji fényképezőm, viszont az N8 külseje jobban megfogott, nameg az hogy csak 1 gomb van az előlapján. Tehát ár/érték arányban megérné az N8 a C7-tel szemben, vagy nem?

[link] esetleg ha innen rendelném? valaki tudna véleményt mondani a GSMLine-ról? Továbbá nem írják, hogy mit adnak a készülékhez(dobozban adják fülessel, kábelekkel(microUSB-USB, USB-OTG, miniHDMI-HDMI), vagy csak telefon + töltő és Szevasz?? :F )

[ Szerkesztve ]

Nokia C7-00

(#11049) attisx válasza TooN (#11045) üzenetére


attisx
addikt

"Hirtelen azt hittem a telefon érdekel, de most már látom, hogy "kvarcjátékot" keresel!"

Ez is megoldható: [link] :DDD

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#11050) TooN válasza attisx (#11049) üzenetére


TooN
aktív tag

Húúúúúúúúúú

Ez brutális ;]

...::: SGA5 & Lenovo Phab+ :::...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.