Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#36551) TommyX_ válasza Ijk (#36550) üzenetére


TommyX_
őstag

Gmailhez itt.
Akksihoz meg inkább ez.

Hand's Up Music isn't dead \O/ | Ford Puma A Driver's Dream

(#36552) Ijk válasza TommyX_ (#36551) üzenetére


Ijk
nagyúr

Az jó mert be volt kapcsolva, akkor nem tudom miért nem működik az e-mail. Nem ír ki semmi hibaüzenetet, szinkronizálásra nyomok és nem történik semmi.
Mi a probléma a kínai akksival, elvileg dupla akkora a kapacitása?

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#36553) Francia91 válasza Ijk (#36552) üzenetére


Francia91
veterán

Ne akarj kinai akkut. A telefont is tonkreteheti, ha gebasz van vele, azt meg gondolom nem akarod. Korabban linkeltunk eredeti gyari akkut 3900 Ft-ert, inkabb azt vedd!

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#36554) TommyX_ válasza Ijk (#36552) üzenetére


TommyX_
őstag

Kétlépcsős (a.k.a sms azonosítást) azonosítást te használsz?
Ha nem, akkor a bejövő/kimenő email-nél milyen hozzáférési pont van beállítva?

Hand's Up Music isn't dead \O/ | Ford Puma A Driver's Dream

(#36555) Ijk válasza TommyX_ (#36554) üzenetére


Ijk
nagyúr

Megadtam az e-mail címet, jelszót, következő lépésben a felhasználónevet, fióknak a m.google.com-ot. Ennyit tudok, kétlépcsős azonosításom nem hiszem hogy lenne, mivel akárhonnan be tudok lépni a fiókba.

Akkumulátor ügyben pedig hiszek nektek, nincs is több kérdésem azzal kapcsolatban.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#36556) TommyX_ válasza Ijk (#36555) üzenetére


TommyX_
őstag

E-mail->beállítások->Gmail(nálam így van elnevezve)->Postafiók-beállítások->Tovább postafiók-beállítások->Bejövő e-mailek beállításai->Használt hozzáférési pont->Internet
Ugyanezt kell megtenni a Kimenő e-mailek beállításainál is.

Hand's Up Music isn't dead \O/ | Ford Puma A Driver's Dream

(#36557) Ijk válasza TommyX_ (#36556) üzenetére


Ijk
nagyúr

Nálam úgy van hogy Postafiók-Speciális beállítások--Hozzáférési pont-Internet, nem is lehet mást állítani mint internetet, most nincs benne sim kártya. Alatta biztonságos kapcsolat-igen, port száma-443.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#36558) imi290 válasza Ijk (#36550) üzenetére


imi290
aktív tag

Az usb foglalat az rá van forrasztva a lapra,otthon nehéz cserélni,de szervizben megcsinálják.

(#36559) BigBlackDog


BigBlackDog
veterán

Sziasztok!
N8 esetén, ha egyik napról a másikra nem látja USB-n a gép a telefont (és eltűnt a telefonról a suite program is) szoftveres vagy hardveres problémát jelenthet (fizikai behatás nem érte)?

(#36560) TommyX_ válasza BigBlackDog (#36559) üzenetére


TommyX_
őstag

Gondolom, telefon újraindítás, másik usb port/kábel, másik gépen való próba meg volt?
A telefonról a suite, szerintem a memóriaegység formázása miatt tűnt el.

Hand's Up Music isn't dead \O/ | Ford Puma A Driver's Dream

(#36561) BigBlackDog válasza TommyX_ (#36560) üzenetére


BigBlackDog
veterán

Igen, úgy tudom (még nincs nálam a készülék). Vajon szoftveresen javítható? Van esély rá, hogy phoenix lássa?

(#36562) TommyX_ válasza BigBlackDog (#36561) üzenetére


TommyX_
őstag

Phoenix halott módban talán lesz esély rá, ha nem, akkor hardver hiba.

Hand's Up Music isn't dead \O/ | Ford Puma A Driver's Dream

(#36563) akos3


akos3
addikt

Üdvözlöm az urakat!
mai nappal elbúcsuztam szeretett kis N8-amtól végleg. Remélem azért nem nagyon fog hiányozni :)

(#36564) Elims válasza akos3 (#36563) üzenetére


Elims
veterán

Erre most ne vàrd,hogy "Örülünk."
:-)

(#36565) akos3 válasza Elims (#36564) üzenetére


akos3
addikt

nem is várom, kicsit inkább búcsúnak szántam. de azért nyilván be-be nézek még. :)

(#36566) kpal válasza akos3 (#36563) üzenetére


kpal
veterán

Vissza jössz úgy is. ;) ;] :DD

(#36567) akos3 válasza kpal (#36566) üzenetére


akos3
addikt

hát ha a fiókba tettem volna akkor még lett volna rá esély, de így, hogy eladtam igen csekély. Valószínű nem fogok csak ezért venni egyet :)

(#36568) Elims válasza akos3 (#36567) üzenetére


Elims
veterán

Így van,"valòszínű". Aztàn ki tudja mi lesz mondjuk jövőre... :-)

(#36569) kpal válasza akos3 (#36567) üzenetére


kpal
veterán

Remélem ez igaz lesz ;) [link]

(#36570) Cilinder001 válasza kpal (#36569) üzenetére


Cilinder001
tag

Lehet, hogy lesz még Nokia telóm? :) :K :) :DD

(#36571) kpal válasza Cilinder001 (#36570) üzenetére


kpal
veterán

Nekem is ;) de kivárom hogy térnek vissza . :)

(#36572) this is life válasza kpal (#36569) üzenetére


this is life
Ármester

Sajna eleg kicsi erre az esely, ha ki is adnak nokia nevvel valamit az nem biztos hogy finn fejlesztes lesz. A finn nokianak, se kutato , fejleszto reszlege , se gyarto sora nincs, de hosszan lehetne sorolni. Az ms-nek anno a teljes nokia mobil reszleg el lett adva. Esetleg ber gyartas, vagy csak a nev licencelese varhato.

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#36573) Ijk válasza kpal (#36569) üzenetére


Ijk
nagyúr

Jó lenne ha fognák az N8-at, belefaragnának egy 4"-os kijelzőt, meg egy erősebb vasat, nekem jöhetne symbiannal is. Valami ilyesmit (ps tákolmány):

A HDMI ajtót valami normálisra kicserélni, mert még nem találtam ilyen masszív és jó fogású okostelefont a mai napig mint az N8.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#36574) Elims válasza Ijk (#36573) üzenetére


Elims
veterán

Ez ISZONYAT ott lenne a szeren!! :-)
Nagyon jò lenne symbian-nal.
Ha nagyobb lenne a billenytűzet,még most azt hasznàlnàm.De sajnos keskeny picit a kijelző,így kisebbek a betűk is. :-/

(#36575) gyulavezir


gyulavezir
aktív tag

Találkoztatok már azzal a problémával, hogy a fényképező módban nem talált GPS jelet? Így hiába volt beállítva, a képekre nem kerültek rá a GPS koordináták. Nem tudom hogy hol lehet a hiba, egyébként a térképeknél simán megtalálta, hogy hol van, de különben nem hajlandó. :-( Volt már újraindítás is, de az sem segített. Mi lehet a gond?

(#36576) Francia91 válasza gyulavezir (#36575) üzenetére


Francia91
veterán

Nekem mindig talál GPS jelet. Mondjuk be van lőve a hálózat is, így gyorsan felmegy közben a hálózatra, az besegít megtalálni a jelet

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#36577) gyulavezir válasza Francia91 (#36576) üzenetére


gyulavezir
aktív tag

Azzal semmi gond nincs, hogy megtalálja a GPS jelet mondjuk navi módban. Térképeknél is kb 2 mp alatt megvan a jel, de a fényképezőnél hiába van beállítva van beállítva a helyadatok mentése, a bal felső sarokban áthúzva lapít az a nyavalyás ikon...
:((( :((( :(((

(#36578) Elims válasza gyulavezir (#36577) üzenetére


Elims
veterán

Én megmondom őszintén,hogy pàr évvel ezelőtt egyszer pròbàltam ezt.Akkor vmiért nem sikerült pedig talàlt jelet,nem zàrt helyen voltam vmi pincében..

Milyen rom van a telefonodon?

(#36579) akos3 válasza kpal (#36569) üzenetére


akos3
addikt

Nokiánál megmaradtam. Lumia 720-ra váltottam :)

(#36580) kpal válasza Ijk (#36573) üzenetére


kpal
veterán

Jó volna , nekem jöhet 4.5-5"-os méretbe is :K Vagy akár 808 utód is jöhetne .

(#36579) akos3:Fotó minőségben milyen a 720 ?

[ Szerkesztve ]

(#36581) gyulavezir válasza Elims (#36578) üzenetére


gyulavezir
aktív tag

viccelsz, ugye?
szigorúan Taylor
:))

(#36582) akos3 válasza kpal (#36580) üzenetére


akos3
addikt

igazából ahogy néztem igen hasonló (annak ellenére, hogy a 720-as csak 6.7 mp). Viszont sztem nagyobb a fényereje a lumiának, ami előnyére válik. Itt van egy külföldi cikk: [link]

(#36583) akos3 válasza akos3 (#36582) üzenetére


akos3
addikt

Itt van egy makro amit én fotóztam már ezzel: [link]

(#36584) Francia91


Francia91
veterán

Nah, beletettem az új akkut az N8-asba, kíváncsi vagyok, mit produkál...
Ugyanis ma motoroztam egy 310 km-t, és ugyebár az N8-as volt a navigációm. Hozzá kell tegyem, remekül navigál a Nokia Maps az új térképekkel, tudja a fizetős és díjmentes útszakaszokat.
A telefont töltőről vettem le, mielőtt elindultam, és folyamatos navigálással 2,5 órát bírt... Véleményem szerint ez sovány időtartam, minimum 4 órát azért illene bírnia szerintem. Bár érkezik a motorra egy szivargyújtós + USB-s töltő, de jó lenne, ha kibírna minimum 3-4 órát stabilan navigálva

Ezt leszámítva le a kalappal a Nokia Maps előtt, gyönyörűen elnavigált a 310 km-en keresztül, nem is akart fizetős szakaszra bevinni :)

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#36585) Elims válasza Francia91 (#36584) üzenetére


Elims
veterán

Azzal a motorral a vilàgbòl kimehetsz!! :-)

Pàr hét mùlva írj légyszives,hogy mennyire bírja az akksi.

(#36586) Francia91 válasza Elims (#36585) üzenetére


Francia91
veterán

Ma egy laza 310 km-t toltam csak bele :D

Írok mindenképpen, hogy szuperál az akku. Bár nem mostanában tudom majd tesztelni a GPS részét, de készenléti időben és a használat alatti merülés is biztos megmutatja a különbséget.

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#36587) Francia91 válasza Elims (#36585) üzenetére


Francia91
veterán

A szerencse még az volt, hogy elvittem feltöltve az N82-esemet is, így visszafelé az navigált az út 3/4 részéig :)
(bár mindenképpen fel akart vinni az M5-ösre, néztem a beállításokat, nem volt olyan lehetőség, hogy autópálya elkerülés, pedig azon az arra elérhető legfrissebb Maps és térképek vannak)

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#36588) Elims válasza Francia91 (#36586) üzenetére


Elims
veterán

Asztakura...hihetetlen egybe' van!!!!!! :-)))

Az enyém is gyönyörű volt,igaz,azon nem sok ezt dolog volt. 190-et tudtam vele.. ;-)

Szerintem a 2 1/2 òra folyamatos gps-szel nem rossz.Komolyan.
Az ùj akksi teljes kapacitàsàt 10-15feltöltés utàn tudod meg.
Ami nagyon fontos!!!,hogy soha ne merítsd kikapcsolàsig.

A n82-be is be lehet vhol àllítani pedig,hogy ne vigyen autòpàlyàra. 100%!
Nekem n95 van,az ugyanaz(!) és emlékszem,hogy abban be tudtam àllítani.
Bàr lehet,hogy én azon a garmin-t hasznàltam. (?)

(#36589) akos3 válasza Francia91 (#36584) üzenetére


akos3
addikt

Nekem se bírt többet 2 óránál a folyamatos navi mellett ha jól emléxem...

(#36590) Francia91 válasza akos3 (#36589) üzenetére


Francia91
veterán

Akkor lehet, hogy feleslegesen aggódtam... :)
Mindegy, már benne van a másik akku, legalább "bejáratom" :D

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#36591) Elims válasza akos3 (#36589) üzenetére


Elims
veterán

Akkor jòl emlékeztem. :-)

Francia:
Jav.: "...igaz,azon nem sok ETZ dolog volt."

A tiéden csak a könyök kifogàsolhatò kicsit.
Egyébként tényleg Nagyon Szép! :-)

(#36592) kpal válasza akos3 (#36582) üzenetére


kpal
veterán

Hasonló a 820-hoz . 720-ba nem hátrány a 512mb ram több oldal megnyitásával ?

#36583) akos3 :Szép :K

(#36593) akos3 válasza kpal (#36592) üzenetére


akos3
addikt

Egyelőre nem éreztem semmi ilyen hátrányt! Jó nem nyúzom rég óta, de azért a böngésző, az áruház és pár kisebb progi megvolt egyszerre nyitva és semmi lassulást nem tapasztaltam.
Bár többen jelezték, hogy célszerűbb lenne 1G ramosat venni, de én nem gondolom, hogy egy normál felhasználatnál ez hátrány lesz. (jó lehet, hogy fél év mulva kijön egy játék ami picit belassitja, de most e miatt annyira nem érdekel a dolog :) )
Ebben a videóban a 820-al hasonlitják össze. Látható némi sebesség különbség nyilván, de nekem nem ért meg ez ennyit. Nem érzem tragikusnak :D

(#36594) mrgold


mrgold
tag

Már megint nyavajog a qooWeatherII ...... :W

(#36595) Tomcat válasza mrgold (#36594) üzenetére


Tomcat
őstag

Nálam is hibaüzenet van napok óta, nem hozza el az adatokat. Azt hittem csak engem érint de ezek szerint sajnos nem.

Tomcat

(#36596) Francia91 válasza Freeman007 (#36380) üzenetére


Francia91
veterán

Időközben megtaláltam a hibát, hogy miért nem akart Sepsibükszádra navigálni a Maps a friss térképekkel...
Ugyebár be volt ütve a "Fizetős utak elkerülése" opció, és szerintem az új Térképadatokban benne lehet már, hogy pl Romániában minden külföldinek útdíjat kell fizetni, az összes útra. Sőt, biztosan ezért nem navigált, mert Még Aradig sem volt hajlandó tervezni. Ahogy bekapcsoltam a fizetős utakat, megtervezte olyan 20-30 másodperc alatt az utat, amit én is tudok fejből, elkerülve az autópályákat :)
Ez volt a probléma. Amúgy a tegnapi motoros utamon is remekül elnavigált az N8 a Nokia Maps-szal :)

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#36597) Ijk


Ijk
nagyúr

Egyszerűen nem tudom beállítani a gmail fiókomat. Van 3, már mindet megpróbáltam, még üzent is hogy beléptek a fiókomba, rányomtam hogy én voltam, de akkor sem akar szinkronizálni.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#36598) TommyX_ válasza mrgold (#36594) üzenetére


TommyX_
őstag

Én most próbáltam, nálam jó:

Hand's Up Music isn't dead \O/ | Ford Puma A Driver's Dream

(#36599) kpal válasza akos3 (#36593) üzenetére


kpal
veterán

Így egymásmellet valóban alig van különbség. Néztem használtan 820 ára igen olcsó ,az se rossz vétel. 720 aksija bírja a nyúzást ?

#36598) Dj Tommy: Neked most 808 van ? Annak a névnap cuccnak mi a neve és melyik időjárás progi az ? :)

[ Szerkesztve ]

(#36600) TommyX_ válasza kpal (#36599) üzenetére


TommyX_
őstag

Igen az van, a widget neve: coming next, előtte még kell hozzá az aktuális névnapok.vcs fájl, az időjárás program meg a qooWeatherII 4.5.0.

Hand's Up Music isn't dead \O/ | Ford Puma A Driver's Dream

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.