Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#25001) weiss


weiss
addikt

Érdekes ez a lilulás. Azt hittem, folyamatos lesz, ahogy sötétedik a kép, de nem, egyszercsak ott van.

I did nothing, the pavement was his enemy!

(#25002) janek69 válasza Kolondrum (#24998) üzenetére


janek69
senior tag

Hát igen Matyi ott lakik. A tisztelet kijár neki is. Az meg,hogy a politikusok hogyan igazítják a közvéleményt az nem tükrözi sem az ország sem az ott élő emberek milyenségét.

(#25003) bringasisti


bringasisti
őstag

[link]Kurva nagy uborkaszezon van ! :U (L:http://kepfeltoltes.hu/120609/Yellow_Crabro_www.kepfeltoltes.hu_.jpg)[link](/L)

[ Szerkesztve ]

BENEFON DELTA--------N8

(#25004) Tiger.


Tiger.
nagyúr

Én már akármit csinálok akkor sem tudom a qt progikat feltelepíteni de bellét azt nem akarok akkor kihagyom ezeket a progikat.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#25005) gretzky77 válasza Tiger. (#25004) üzenetére


gretzky77
veterán

Megkérdezhetem miért tiltakozol ennyire a Belle ellen?

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#25006) Kolondrum válasza weiss (#25001) üzenetére


Kolondrum
félisten

[link] - gondoltam beszállok!

(#25007) matyi19 válasza janek69 (#25002) üzenetére


matyi19
őstag

Így van :K ,köszi :R :R

(#25008) Tiger. válasza gretzky77 (#25005) üzenetére


Tiger.
nagyúr

a sima belle rossz a tailoros meg nem rakhatom fel mert még garis a készülék

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#25009) matyi19 válasza Tiger. (#25008) üzenetére


matyi19
őstag

Szerintem a sima Belle sem rossz, bár az tény, hogy a Taylor féle Belle jóra sikeredett :K
De attól, hogy a telefon még garis rakhatsz rá Taylor féle Belle-t, nyomtalanul eltávolítható az esetleges gariztatás előtt...

(#25010) Tiger.


Tiger.
nagyúr

valaki adna egy skype címet és segítene felrakni a tayloros bellét max úgy merném fel tenni hallom hogy mit mond

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#25011) Sifre válasza weiss (#25001) üzenetére


Sifre
senior tag

A Debil Circuit Magyarország (alias központi szerviz) szerint ez teljesen normális, mindegyik ilyen, hiba nem áll fent. :W

Tetszik a Pureview, gondolkoztam rajta hogy visszatérek a Symbianhoz, de már megrendült bennük a bizalmam a hazai support jóvoltából.

(#25012) matyi19 válasza Tiger. (#25010) üzenetére


matyi19
őstag

Írtam Privát-ban....

(#25013) weiss válasza Sifre (#25011) üzenetére


weiss
addikt

Most, hogy kezemben van a telefon, ez a lilulás valahogy egyáltalán nem tűnik olyan vészesnek. Sokkal idegesítőbb pl. az albumok rendezése, vagy hogy nincs gyárilag wifi megosztás. Amúgy azt nem értem, hogy lehetséges, hogy csak az N8 oledje lilul, semmilyen más telefon nem. Vagy csak nem tudok róla?

I did nothing, the pavement was his enemy!

(#25014) janek69 válasza Tiger. (#25008) üzenetére


janek69
senior tag

Mi a rossz a síma bellében,mert nekem nincs vele gondom.Persze mindenki másra használja,így lehet,hogy nekem az nem okoz gondot,ami másnak igen.

WeissA Samsung Gajaxy S-ek közt is van,csak ott éppen kék és sárga.Ennyit a Samsungról és van pofájuk a szar kijelzőt eladni a Nokiának is.
[link]

[ Szerkesztve ]

(#25015) deka10 válasza weiss (#25013) üzenetére


deka10
senior tag

Én is láttam már nem gyengén liluló sgsII-öt csak gazdáját nem igazán izgatta.

Ha azt akarod, hogy ne essen le a telefonod akkor rakd repülőgép üzemmódba!

(#25016) janek69


janek69
senior tag

Kicsit borsos a 808 ára.[link]

(#25017) vanezigy válasza Kolondrum (#25006) üzenetére


vanezigy
aktív tag

1 2 3

(#25018) Tiger.


Tiger.
nagyúr

Úgy néz ki ma fel lesz rakva a tayloros féle belle remélem az spb mobile shell 3d megy majd rajta mert én azt annó megvettem,és használni szeretném.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#25019) janek69 válasza vanezigy (#25017) üzenetére


janek69
senior tag

Ezzel mi a gondod?

(#25020) gretzky77 válasza Tiger. (#25018) üzenetére


gretzky77
veterán

Én nem vagyok biztos benne hogy menni fog rajta valahol azt olvastam hogy csak gyári szoftveren hajlandó működni!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#25021) stewe780 válasza janek69 (#25016) üzenetére


stewe780
őstag

Ezen az egy típuson akarják behozni a symbian vonal összes eddigi veszteségét? :W
Tiger: nálam a hivatalos gyári Belle ketyeg a megjelenése óta, és a hívott számok túlérzékeny listaváltásán kívül semmilyen más problémát nem tapasztaltam.

[ Szerkesztve ]

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#25022) vanezigy válasza janek69 (#25019) üzenetére


vanezigy
aktív tag

Azt mutatom, hogy semmi.
Érdekes, mert a sok kockás alsó sora is jó de felette lilás árnyalat van, a két hosszában sávos is hibátlan, viszont a több sávos jobb oldali három sávjának alsó része bebukik.

(#25023) Polarstar


Polarstar
nagyúr

A-ha... Érdekes, de a 519 font az valahogy nem 499 euró...

Máig nem értem mi ez a marhanagy késlekedés a Nokiánál.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#25024) gretzky77


gretzky77
veterán

Nekem Taylor v 7.1 van fent 3d-ből nem találtam olyat ami működik de a sima spb shell az megy a 7.1-en!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#25025) Tiger. válasza gretzky77 (#25024) üzenetére


Tiger.
nagyúr

De gondolom nem vetted meg a spb mobile shell3d mert azt máshogy nem tudod használni nekem meg van véve 2 is az előző n8 amon is megmaradt,amúgy a bellével legutóbb az volt a gondom, fenn volt a shell3d is, és amikor hívtam, vagy hívtak akkor az a legördülő része hívásközben valahogy legördül, és bekapcsolt mindent szinte pl wifi internet,stb,valahogy még fel is hívott valakit miközben épp telefonáltam .

[ Szerkesztve ]

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#25026) stewe780 válasza vanezigy (#25022) üzenetére


stewe780
őstag

A színprobléma sokkal sötétebb árnyalatoknál jön elő.

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#25027) Sztbeni


Sztbeni
őstag

az miért van, hogy megvettem ovi store-ben az aspalt 6-ot, de letöltés közben mindig megakad? Már vagy 10x próbáltam

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#25028) Misály válasza Sztbeni (#25027) üzenetére


Misály
addikt

store-t frissitsd, akar betalabs-rol

(#25029) SpongyaBob


SpongyaBob
veterán

Hi!

Belle-re létezik valami IP camera progi? :)

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#25030) vanezigy válasza SpongyaBob (#25029) üzenetére


vanezigy
aktív tag

(#25031) vanezigy válasza SpongyaBob (#25029) üzenetére


vanezigy
aktív tag

Kaptál privátot

(#25032) SpongyaBob válasza vanezigy (#25031) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Ment válasz is :R

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#25033) deka10 válasza janek69 (#25016) üzenetére


deka10
senior tag

Hát nem tudom de ha sokáig szarakodik a nokia a következő telóm nekem sem nokia lesz, május végére ígérték és nem sokára június közepe van és még az se biztos, hogy lesz szolgáltatóknál. Nagyon nem jó ez így és van jó pár alkalmazás ami a fasorban sincs pedig symbire volt elsőre és csak halaszgatják majd jön stb... kezd elegem lenni.

Ha azt akarod, hogy ne essen le a telefonod akkor rakd repülőgép üzemmódba!

(#25034) bringasisti válasza deka10 (#25033) üzenetére


bringasisti
őstag

Nem tudják beárazni. Ennyiért tükrös gépet kapni. A veszteséget nem akarják görgetni, viszont az optikát és az érzékelőt nem adja ingyen a beszállító. :U

BENEFON DELTA--------N8

(#25035) vanezigy válasza bringasisti (#25034) üzenetére


vanezigy
aktív tag

Tükrös géppel nem tudsz telefonálni...

(#25036) deka10 válasza bringasisti (#25034) üzenetére


deka10
senior tag

Úgy érzem a veszteség nem ezen a telón fog múlni hanem a winnokiák teszetoszaságán, de ezt ők választották azért még ami menne azt miért kell folyamatosan alázni mert már lassan ott tartunk.

Ha azt akarod, hogy ne essen le a telefonod akkor rakd repülőgép üzemmódba!

(#25037) ramrit


ramrit
tag

Üdv mindenkinek. Lenne egy olyan kérdésem hogy android után milyen lenne vajon az N8? A helyzet az hogy az droidot (sgs+) odaadnám a páromnak én meg tolnám tovább ezzel. Egy pár dolog ami fontos lenne nekem hogy üzembiztosan tudjon a teló:

-mailek kezelése fontos lenne,azaz csatolmányok küldése,egyszerü letöltése,szerkesztése (doc föleg)mailból,
-pdf gördülékeny olvasása
-fotó kiváló(ez azért köztudott) hiszen sok esetben kellene jó minöségben telefonnal késziteni (esetleg kamerás scanner progi),
-gyors szövegkijelölés bárhol,copy+paste
-jó akku (1napot huzzon ki ha nyüstölöm is),
-legyen gyors(relative),ne fagyjon és megbizható legyen,
-esetleg film (avi) nézése néha
-jó gépelési tulajdonság
-jó GPS!

Nos ugy gondolom nem tul nagy elvárások,mint fentebb is látszik,nem játszadozni kell,meg zenélni,widget buzi sem vagyok, hanem egy megbizható eszközként akarom használni a mindennapokban. Engem nem izgat a symbi bukása sem,ha bellével használható,akkor nincs több kérdésem:-)
És tényleg érdekelne,hogy vannak e olyanok itt,akik megcsömörlöttek az androidtól. Elöre is köszönöm a megtisztelö válaszokat.
üdv

felecsd'el

(#25038) ---Lasali--- válasza ramrit (#25037) üzenetére


---Lasali---
Közösségépítő

Kérdésekre válaszolva:
-Szerintem nem egy nagy emailező a készülék... biztos hogy jobb az androidé bár még nem használtam.. de ennél nem nehéz jobbat csinálni, így feltételezem. De minden esetre használható, ha úgy nézzük, mint egy opciót, akkor ki van pipálva. Tudja az elvárható funkciókat, de nekem pl a tárhely frissítése bugzik, hiába nyomom neki a frissítést csomószor nem csinál semmit, és inkább meg unom a kivárást.. valamint részletes beállításokat én nem találtam hogy a letöltött leveket törölje a tárhelyen, vagy amire mondjuk én rányomom a telefonba a törlést, azt a tárhelyből is törölje.. stb. Meg pl a anna -n még kb egyből szólt ha küldtek levelet, a belle -n meg nem nagyon.. pedig a beállítás ugyan az.
-Nekem a mostani adobe reader baromi lassú, scrollozol és sok másodperc mire ugrik a kép, nem értem.. Én a Smart Office -ot használom, ebbe jó a pdf kezelés, gyors, stb, csak itt nincs két ujjas nagyítás, hanem egy ujjat kell nyomva tartani, és utána fel le húzni, kicsit idő igényesebb, de legalább működik egy kézből is. Valamint úgy emlékszem ami rajta volt quick office vagymi, az is gyorsan kezelte a pdf eket.
-Fotó és videó minősége az még mindig a legjobbak közt van (vagy talán a legjobb), tehát erről ez esetben nincs mit mondani. Sőt még létezik rá pár program, amivel még esetekben sokkal jobb képeket is lehet csinálni mint amit a gyári szoftver csinál.
-szövegkijelölés működik, bár nem jön elő két pici csúszka amivel a szöveget könnyebb pontosan kijelölni, tartva az ujjat előjön a copy paste menü is.
-akku teljesen korrekt, ez nem android.. ez elmegy 3 napot is, folyamat nyüstöléssel bírja az 1 napot.
-szerintem nem gyors, boot tetű lassú, sokat kell rá várni míg feláll, egy mostani drággább (70K<) telefon biztos hogy gyorsabb a menükben is, de használható, nem idegesítően lassú, nem fagy, ismerőseimnek az androidos telók össze vissza bugzanak, fagynak, ez csak kritikus helyzetbe fagy, de akkor is csak dob egy fehér képernyőt, és újraindul magától, és működik újra.
-filmeket viszi szépen, 720p -t is, csak a codeket kell eltalálni, képarány állítás is van.
-gépelni nem jó vele, hiába jó a kijelző érintés érzékelése, picikék a betűk, és ahogy írták már, oldották már meg jobban ekkora kijelzőn ezt.. de ez is használható, ha nem akarsz rajta oldalakat gépelni.
-gps jó, gyári nokia térkép is helyén van, nem kell hozzá beszerezni másikat, de azért nem egy navigációs rendszer.. házban, buszban, leárnyékolva, rossz időben, volt nekem jópárszor hogy nem volt képes jelet fogni.

[ Szerkesztve ]

(#25039) Polarstar válasza ramrit (#25037) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Abszolút nem veszélyes a gép, hiába is akarnak megvezetni mások érdekes hozzászólásokkal.

Mail funkcióra én nem használom, arra ott az asztali gép.

Minden másra jó. Nem egy villám, de simán használható.

Fényképező részben meg No1, míg a nagytesó meg nem jön! :R

Haverom vett egy Olympus kompakt gépet.... Na azt simán lealázta!

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#25040) ---Lasali--- válasza Polarstar (#25039) üzenetére


---Lasali---
Közösségépítő

"hiába is akarnak megvezetni mások érdekes hozzászólásokkal"
Ezt ugye nem rám értetted?

(#25041) ilgatto válasza ---Lasali--- (#25038) üzenetére


ilgatto
tag

"házban, buszban, leárnyékolva, rossz időben, volt nekem jópárszor hogy nem volt képes jelet fogni."

Miért, ez egyébként más telefonok esetén nem így van?

## Samsung R220 ## Sharp GX10i ## Sony Ericson K300 # Nokia 3110c ## Nokia E51 ## Nokia 603 ## Nokia Lumia 930 ## LG Nexus 5X ## OnePlus 3T ## OnePlus Nord CE 5G ## Google Pixel 7 ##

(#25042) Kolondrum válasza ramrit (#25037) üzenetére


Kolondrum
félisten

adok neked 1hetet és továbblépsz.

(#25043) Polarstar válasza ---Lasali--- (#25040) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Nem.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#25044) vanezigy válasza Polarstar (#25039) üzenetére


vanezigy
aktív tag

Én főleg mailra használom, amikor jelzett az asztali, hogy jött mail akkor pár másodpercre jelzett a telefon is. Elég sokat írogatok vele, nekem megfelel.

Haverod vigye vissza az olympust és kérjen egy másikat helyette.. én még mindig kizártnak tartom, hogy jobb legyen N8 egy kompakt f.gépnél..

(#25045) TaylorPro válasza ---Lasali--- (#25038) üzenetére


TaylorPro
addikt

Mail-re ott a ProfiMail. Megkell venni. Én évek óta jogtisztán használom. Ettől max a Bis BB jobb.

Pixel 8 Hazel

(#25046) janek69 válasza ilgatto (#25041) üzenetére


janek69
senior tag

Más telóknál nem így van,egyáltalán nem találnak jelet.Jó hogy valaki nem jön azzal,hogy a metrón nincs jel. Aki ilyen problémát egyáltalán felhoz,az mélyedjen el kicsit abban,hogy mi a gps és hogyan működik.

[ Szerkesztve ]

(#25047) janek69 válasza ramrit (#25037) üzenetére


janek69
senior tag

Használtam én is androidot,nekem nem tűnik ez a mail kliens semmiben rosszabbnak. Mind a 2-t IMAP4-el használtam ,használom.A gyárilag telepített pdf olvasó valóban be tud lassulni görgetésnél.A billentyűzettel nekem semmi bajom,sőt. Nagyon pontos.Nem mondható,hogy vékony női ujjaim vannak,ennek ellenére nagyon jól használható.Az ékezetes betűk írására ennél gyorsabb módszer nincs mint a repülő ékezet és a mozgató nyilak is nagyon hasznosak.Kicsit bővebben a GPS-ről. Én használom geocaching-re és navigációra is.Haználom a túratérképet is.Ha engedélyezve van a hálózatalapú és az A-GPS is,akkor nagyon gyorsan van pozíció (5mp-en belül).A jelet nem veszti.Galogos navira szuper a Nokiamaps,olyankor a mágneses iránytűt használja az észak meghatározására.
Az akku idő tényleg nagyon jó.

Más: A napokban teljesen lehaltam,2 kollegámnak is van Samsung telója.Az egyik androidos a másik bada. A badasnak elmagyarázták,hogy egy héten legalább 1x indítsa újra és valóban ha nem teszi teljesen meghülyül,ezen felül csak kikapcsolt állapotban töltheti,mert amúgy szintén valami gondja lesz. Az androidos nyert,nekik konkrétan a lelkére kötötték a Galaxy 3-nál,hogy naponta min. 1x indítsa újra. :DD

(#25048) MC Pite válasza ---Lasali--- (#25038) üzenetére


MC Pite
veterán

De, rád értette szerintem, mert... *** írtál.
remélem nem gondolod hogy mindenkinek így megy a levelezés. Ha egyéni fiókot adsz hozzá, szabályokat nem elfogadva, úgy konfigurálod ahogy akarod, a tipikus fiókok könnyítés miatt vannak a hozzá nem értőbbeknek. természetesen egyből szól a mél miatt, és elég jó a levelező. Dézin eléggé idegesített hogy pl a címlistát állóba dobta fel fixen,oltári nagy bug.

Adobe a leglassabb, ahogy pécén is, mit csodálkozunk?
Szöveg, bill területén a legjobb (nyilak, ékezet). Aki balfasz módon angolul ír, annak nembiztos hogy a legjobb.
Ez bootol be lassan? :D Black berrysek ezért vért adnának hogy ilyen lassan betöltsön az övék ;)
Igot nem ritkán segítettem ki a navival, plusz ennek legalább a kijelzője is látszik, és bemondja az utakat, utcaneveket. Plusz bámikor frissítem, kiegészítem a térképeket indulás előtt, wifiről. Szerk: Ha sietsz, külön tudod frissíteni Magyarországot ill a többit - ma is összesen 870 megát lát térkép frissítést, de most gyorsba csak a magyar kell (150).

vanezigy: Több tucat kompaktnál jobb. Huszon, harmincezres, kis dinamikájú, fényt/színt elmérő zajgyáraknál mindenképp!

[ Szerkesztve ]

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#25049) vanezigy válasza TaylorPro (#25045) üzenetére


vanezigy
aktív tag

A profi mail hotmailra oké de a yahoo-val elvérzett.

(#25050) janek69 válasza vanezigy (#25049) üzenetére


janek69
senior tag

Mit jelent,hogy elvérzik?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.