Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#37801) TaylorPro válasza Francia91 (#37800) üzenetére


TaylorPro
addikt

Először a Phoenixben le kell okézni, utána várja a telót. Rádugod, majd bekapcs gond röviden megnyom. Nem jó a sorrended.

Pixel 8 Hazel

(#37802) Francia91 válasza TaylorPro (#37801) üzenetére


Francia91
veterán

Délután nekifutok így... :B

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#37803) Francia91 válasza TaylorPro (#37801) üzenetére


Francia91
veterán

Sokadik nekifutásra végre elkezdte halott módban, aztán a Win10 dobott egy kékhalált "Kernel Security Check Faiulure" hibával..... Egyre jobban állok... Remélem a telefon nem lett tégla tőle.... :U
Szerk.: Jólvan, bekapcsolt a gyári szoftverrel, nem halt meg....

[ Szerkesztve ]

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#37804) Francia91 válasza TaylorPro (#37801) üzenetére


Francia91
veterán

Na így, ahogy leírtad, hatodjára kezdte el flashelni a telefont.... Szépen felment!
Köszönöm szépen a türelmedet és segítségedet! :R :B

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#37805) TaylorPro válasza Francia91 (#37804) üzenetére


TaylorPro
addikt

Szívesen! ;)

Pixel 8 Hazel

(#37806) coyote66


coyote66
aktív tag

Nos sikerült beszerezni egy tutit. A névjegy csoportos másolásra van valami trükk, vagy sim-el együtt vigyem át a telefonra? Köszi.

Én vagyok

(#37807) TaylorPro válasza coyote66 (#37806) üzenetére


TaylorPro
addikt

Tud import-exportot VCF fájlt bárhonnan, csoportosat is.

Pixel 8 Hazel

(#37808) coyote66 válasza TaylorPro (#37807) üzenetére


coyote66
aktív tag

Köszi a választ. Megcsinálom google alatt a csoportos vcf filét. Bluetoothon vagy usb-n áthelyezbe csak 1 névjegyet lát. Általában a csoportból az elsőt emeli át csak. De majd megoldom sim áthelyezéssel és névjegy másolása készülékre funkcióval.

Én vagyok

(#37809) TaylorPro


TaylorPro
addikt

Pixel 8 Hazel

(#37810) Francia91 válasza TaylorPro (#37809) üzenetére


Francia91
veterán

? :)

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#37811) TaylorPro válasza Francia91 (#37810) üzenetére


TaylorPro
addikt

Egy kis retro. Visszatért a teló főállásba. Plusz ez a Pro téma szerintem soha nem lett publikálva.

Pixel 8 Hazel

(#37812) Elims válasza TaylorPro (#37811) üzenetére


Elims
veterán

Ez biztos,hogy soha nem volt publikálva. :-)
Emlékeznék rá.

(#37813) kurtos


kurtos
csendes tag

Kedves Tagok! Örülök, hogy még aktív a fórum, remélem, tudtok nekem segíteni, bocsánat, ha elsőre hosszú leszek, bár sokat olvastam vissza a napokban, de van néhány kérdésem!
Új N8 tulajként (de nem teljesen kezdő Symbianosként) próbálom napi használatra alkalmassá tenni a gépet.
Épp valami angol nyelvű főzött rom van rajta rom patcher társaságában és bizony vannak gondok. Néha nem működik az alsó fizikai menü gomb, csak újraindítás után, valamint bluetooth audio adapterre csatlakozva nem vezérli a hangerőt a telefon gombjaival, holott más Nokiáimon(5800, E66) lehet így szabályozni a hangerőt.
Kérdésem, hogy ez rom hiba lehet, vagy az N8 van így tervezve?
Régebben androidon romolgattam már, valószínűleg erre is fel tudnám rakni a Taylor-félét, de kicsit félek nekiállni. Ezzel kapcsolatban még azt kérdezném, hogy ha felraknám a PRO-t, akkor a Symbian hack-eket ugyanúgy meg kell- e csinálni, vagy az már tartalmazza a hack-eket? (Ezért nem mertem eddig pl. resetelni a jelenlegi romot, hogy ne kelljen újra hackelni, tudjam próbálgatni...)

Előre is nagy köszönet annak, aki válaszol! :) Üdv: Gábor

(#37814) kurtos


kurtos
csendes tag

Ez van rajta.

(#37815) kurtos


kurtos
csendes tag

(#37816) kurtos


kurtos
csendes tag

(#37817) TaylorPro válasza kurtos (#37813) üzenetére


TaylorPro
addikt

Delight rom elég jó, viszont ez elég régi verzió. Javaslom a Pro Edition X felrakását. Alapból rendszerszinten hackelt mind. Rompatcher utólag telepíthető a Pro-ra. Ha az új rom felrakása után is hibás a működés akkor esélyes a hardverhiba.

Pixel 8 Hazel

(#37818) TaylorPro válasza TaylorPro (#37817) üzenetére


TaylorPro
addikt

[link] [link] [link] [link]

Pixel 8 Hazel

(#37819) kurtos válasza TaylorPro (#37818) üzenetére


kurtos
csendes tag

Hú, köszönöm az extra gyors választ! Még egy kis bátorság és tapasztalat gyűjtés és tuti nekilátok, mert nagyon tetszik a hardware és most rendeltem új akksit is. Hatalmas tisztelet a munkádért és hogy még mindig elérhető!

(#37820) kurtos


kurtos
csendes tag

Volna mégegy apróság: 2 nap alatt sikerült megoldanom a Sygic telepítését (rá kellett jönnöm, hogy mit kell kitörölni-visszarakni,miután a map loader ill. Sygic installer miatt nem indult a program), most régi térképekkel legalább fut a program. Van- e valami működő módszer, hogy viszonylag friss térképeket tegyek a mappákba?

(#37821) TaylorPro válasza kurtos (#37820) üzenetére


TaylorPro
addikt

Nem igazán. Minden utat elvágtak a rendszer alól sajnos.

Pixel 8 Hazel

(#37822) kurtos válasza TaylorPro (#37821) üzenetére


kurtos
csendes tag

Köszi, azért játéknak jó így is, legfeljebb nem ezzel megyünk nyaralni... :DD Jelentkezek, ha sikerült a frissítés, vagy kiáltok segítségért, ha nem! Addig tanulmányozom a leírást! :) Üdv!

(#37823) imi290


imi290
aktív tag

Sziasztok! Ma megérkezett egy Nokia E7 és szeretném a szoftvert felfrissíteni. Kérdés hogy ugyan az a menet mint az N8 telefonon? Azt frissítettem ahogy itt írták anno. Tudom hogy nem n8 és nem is mai darab, de hátha lehet frissíteni Phoenixel. A jelenlegi verzio 022.014 symbian anna 2011.7.5.
Jaaaj és ami fontos lenne a magyar nyelv felrakása
Köszi előre is :R

(#37824) TaylorPro válasza imi290 (#37823) üzenetére


TaylorPro
addikt

Szia!

Ugyan úgy Phoenix kell hozzá amit itt linkeltem nem rég. Belle a legújabb. Euro3 ami kell neked, abban van magyar nyelv.

Pixel 8 Hazel

(#37825) simongab


simongab
senior tag

Sziasztok gyerkők... Ha jól értem a 3G kikapcsolásával az N8-at (is) elvágták?

(#37826) Francia91 válasza simongab (#37825) üzenetére


Francia91
veterán

Telefonálni továbbra is lehet vele, kb internetre lesz alkalmatlan
"

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#37827) T. I. válasza simongab (#37825) üzenetére


T. I.
senior tag

Ugyanúgy fog működni, csak a netezés lesz lassabb (EDGE sebességű). A 3G-t épp azért húzzák ki (tesznek a helyére 5G-t),mert a 3G hiánya nem lesz fájó senkinek. Telefonálni kiváló a 2G. Az én telóm jelenleg is átvált 2G-re telefonálásnál,mert olyan helyen tartózkodom,ahol 4G van meg 2G, és a VoLTE-t nem tudja.

(#37828) borix válasza T. I. (#37827) üzenetére


borix
őstag

A netezés lesz használhatatlan.
Az 5G még nagyon gyerekcipőben jár az, hogy nagy lefedetsége legyen arra még várhattok... [link]

(#37829) simongab válasza T. I. (#37827) üzenetére


simongab
senior tag

köszi :) Lehet holnap betöltöm a telót...bár most vettem egy Sony 5II-t a Mate 20 p után :D

(#37830) Elims válasza T. I. (#37827) üzenetére


Elims
veterán

Nem hallottam erről a 3g kivonásról,itt olvastam először,de nekem ez ugrott be,mi van akkor ha olyan helyen él az ember ahol noncs 4g (5 meg főleg)..akkor csak az edge lesz??
Ez a húzás ma még nem teljesen ésszerű.
Tovább megyek..sok (valóban sok) olyan hely van -és nem tanyára gondolok-,ahol még a 2g-hez is helyezkedni kell lakáson belül.
A 3g-t még nem vettem vvolna ki legalább 5 évig.
Inkább az 5g-t kellene csiszolgatni minden szempontból -ha már egyszer ennyire fontosnak érzik a sok-sok gb le- feltöltési sebességet mobilon-.
Bár ezt sem nagyon értem..kinek volt kevés a 4g??
Na meg persze a további lefedettségen is kellene fejleszteni "kicsit".
Addig levenni a 3g-t..háát,elkapkodták ezt.

Ha aktívan használnám a n8-at,raknék mellé egy sim kártyás 4g router-t.

(#37831) T. I. válasza simongab (#37829) üzenetére


T. I.
senior tag

Grat, a Sony5II egy bitang jó készülék! A N8 már csak nosztalgiázni, néha napon kézbe venni való. Napi használatra komolytalan. Mégiscsak 1 évtizeddel ezelőtti technológia. Szép volt, jó volt, elmúlt.

(#37832) T. I. válasza Elims (#37830) üzenetére


T. I.
senior tag

Akkor ajánlom neked a Mobilarena youtube csatornáját. Bog részeltesen beszélt a 3G kivonásról nemrég. Lényegében kell a frekvencia az 5G-nek. A 4G lefedettség itthon elég nagy százalékos,hogy ezt meglépjék nagy szívfájdalom nélkül. Egyébként manapság,mikor 1-2 év az átlag telefonmegtartási idő, főleg nem sokaknál fog gondot okozni.

(#37833) bringasisti válasza T. I. (#37832) üzenetére


bringasisti
őstag

Üdv mindenkinek. Biztos sokan emlékeznek rám kezdetektől votam, és most le vagyok merevedve hogy pezseg a topic. Kérdésem az volna hogy amikor vettem másik készüléket akkor mindent töröltem. Most nézem hogy térképet a számítógép kidob hogy letölthető, de itt nem tudom megnyitni. Szeretném használni a készüléket navigáció, és email és beszélgetés formába. Az email beállításokat és hogy tudok térképet felrakni valaki segítene? Wi-Fi az megy Köszi

BENEFON DELTA--------N8

(#37834) TaylorPro válasza bringasisti (#37833) üzenetére


TaylorPro
addikt

Szia!

Szerintem gondold át újra és engedd el. Navigációra alkalmatlan mert nincs frissítés évek óta. A többi az még oké.

Pixel 8 Hazel

(#37835) bringasisti válasza TaylorPro (#37834) üzenetére


bringasisti
őstag

Második telónak használnám azt hogy gmail milyen beállítást kell megadni azt meg tudod mondani mert főleg Wi-Fi üzemmód esetén email küldése használnám, meg beszéd. A navigáció az csak gondoltam ha van akkor miért ne

BENEFON DELTA--------N8

(#37836) TaylorPro válasza bringasisti (#37835) üzenetére


TaylorPro
addikt

Használj Profi Mailt.

Pixel 8 Hazel

(#37837) bringasisti válasza TaylorPro (#37836) üzenetére


bringasisti
őstag

Köszi

BENEFON DELTA--------N8

(#37838) kurtos válasza TaylorPro (#37821) üzenetére


kurtos
csendes tag

Szia! Nekiálltam az X flasselésének, de valami hiba volt, újra is indult közben a gép. Aztán megpróbáltam dead módban, akkor is... Természetesen a leírás szerint. Számít esetleg, hogy milyen kábellel csinálom?

(#37839) TaylorPro válasza kurtos (#37838) üzenetére


TaylorPro
addikt

Szia!

Most a PC vagy a teló indult újra?

Pixel 8 Hazel

(#37840) Francia91 válasza kurtos (#37838) üzenetére


Francia91
veterán

Ami nekem hiba volt, hogy előlapi USB-re volt kötve a telefon. De hátul az USB 3.0-ás portban is ezt csinálta. A hátsó USB 2.0-ás porttal viszont gond nélkül lefutott

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#37841) gti16v


gti16v
őstag

most xiaomi 10 ultrám és P30 pro-m van,úgy döntöttem megveszem újra,mielőtt eltúnik végleg a régi két kedvenc Nokiám(N8,N82),ezekből,3-3 at elhasználtam anno.......
így holnap hozza a fox post az N8 at,és lassan érkezik az N82 is :-)

http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2014_2_20_al6xxx6fbd.jpg

(#37842) Elims válasza gti16v (#37841) üzenetére


Elims
veterán

👍
Én ezért nem adnám el soha az enyémet.

(#37843) akos3 válasza Elims (#37842) üzenetére


akos3
addikt

Igen, ha nem is hatalmas de azért volt egy kultusza az N8-nak. Jó kis teló volt.
Nekem sajnos el kellett adnom akkor, hogy tovább tudjak lépni, de szívesen nézegetnék egyet. Igaz használni már lehet h kevésbé élvezetes :)

(#37844) TaylorPro


TaylorPro
addikt

Régi szép idők. Én visszamennék ebbe a korba. 2010. szeptember 30. Már csak azért is mert jó lenne ennyivel újra fiatalabbnak lenni. Itt sajnos már a végjáték volt a Nokiánál. Jó telefon volt, az én eredetim amin a romok tesztelődtek a Nokiánál végezte. Sok szerviz nyügje volt. Kijelző, közelség érzékelő. Kaptam helyette egy nullperces swap készüléket amit el is adtam. Később nosztalgiából vettem egy használtat és azzal teszteltem a Pro Edition X romot. Én szerettem nagyon. :R

[ Szerkesztve ]

Pixel 8 Hazel

(#37845) Elims válasza akos3 (#37843) üzenetére


Elims
veterán

"...el kellett adnom akkor, hogy tovább tudjak lépni..."

:-((((

Taylor: A nokiától kaptál egyet ingyen?

"...szerettem nagyon."

Mi meg a rom-jaidat. :R :R
Betonstabilak voltak!!!

(#37846) TaylorPro válasza Elims (#37845) üzenetére


TaylorPro
addikt

N8 esetében az amoled kijelzőnek volt a lilulós kijelző jelensége. Volt egy szürke átmenetes teszt kép, és bizonyos átmenetet lilán jelenített meg. Ez miatt a sötét részeknél okádék volt a kijelző. Ezt később szoftveresen is javították, ami megint nem szín hű megjelenítést produkált. Voltak jó kijelzők, de ritka volt. Plusz a közelség érzékelő is típushiba volt. Annyit hordtam szervizbe hogy a végén kaptam egy új nullpercest és itt lett a vége.

Pixel 8 Hazel

(#37847) Elims válasza TaylorPro (#37846) üzenetére


Elims
veterán

Igen,én is hallottam ezekről. :-/ A közelségérzékelő nálam csak nagy napsütésben vacakolt.

Jaa,hogy ezekért kaptál új telefont.. :-((( Már azt hittem,hogy Munkádért ami benne volt a termékükben.

Jó lenne Taylor rom iphone-ra is. :-)

(#37848) TaylorPro válasza Elims (#37847) üzenetére


TaylorPro
addikt

Pontosan, a napsütésben volt használhatatlan. Több rom sajnos már nemigen lesz. :R

Pixel 8 Hazel

(#37849) Francia91 válasza akos3 (#37843) üzenetére


Francia91
veterán

Nekem megvan az N8-asom, hibátlan kijelzővel és mindennel. Fő funkciója az FM Transmitter az autóban hosszabb utakra :).
De hibátlan, újszerű darab, szeretem, néha lövök vele pár képet :)

[ Szerkesztve ]

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#37850) bringasisti


bringasisti
őstag

Van egy nem használt fülhallgató, ingyen odaadom bárkinek. N8 ra lehet hívás rögzítőt telepíteni?

BENEFON DELTA--------N8

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.