Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#12001) Vikthor válasza Declare (#11988) üzenetére


Vikthor
nagyúr

Az a baj, hogy ez megvan, de akkor is ott van az albumok felett a shuffle ikon, mintha az minden számra be lenne kapcsolva és nem tűnik el...

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#12002) TommyX_ válasza Just486 (#11992) üzenetére


TommyX_
őstag

Ha a Virtual Dub Modos megoldásra gondolsz akkor ott is lehet gyorsítani a konvertálást, csak Direct Stream Copyra állítod és egy 2 magos procival, meg van fél perc alatt a konvertálás. ;)

Hand's Up Music isn't dead \O/ | Ford Puma A Driver's Dream

(#12003) stewe780


stewe780
őstag

Nálatok a vízszintet jól mutatja? A cameraproban ha bekapcsolom a vízszint jelzését azt vettem észre, hogy kicsit hibásan jelzi a vízszintet. Leszedtem az anglemeter alkalmazast, 2 fokot mutat amikor vízszintesre rakom. Ennyi belefér, ekkora szórás másnál is van?

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#12004) zorzy4 válasza Declare (#12000) üzenetére


zorzy4
őstag

Még nem, de majd írok mi az eredmény.

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#12005) Regirck válasza stewe780 (#12003) üzenetére


Regirck
senior tag

Igen ezt még anno Januárban észleltem én is. Akkor kíváncsiságból (úgyis volt más dolgom a Nokiánál) rákérdeztem, hogy ezzel lehet-e kezdeni valamit. Mondták, hogy ez giroszkóp alapon tudja, hogy hogyan áll a telefon és azt elvileg lehet kalibrálni, de nem tudtak vele mit csinálni. Annyira nem zavaró, hogy emiatt veszekedjek velük.

Autós játéknál (NFS) éreztem meg utána én is leszedtem az Anglemetert és nálam is 2-3 fok volt a eltérés. Nem volt zavaró nagyon, csak hirtelen vhogy megéreztem és megnéztem.

(#12006) Pikkolo^^


Pikkolo^^
addikt

Nemrég voltam a Media Marktban és megnyomkodtam az S^3-s mobilokat. Ez a második oprendszer ahol a tárcsázóban van T9-es kereső, nagyon helyes. A többi készülékben mindenhol vannak dedikált hívás gombok, míg az N8-ban nincsenek. Mivel nincsen zöld gomb a hívásnaplót hogyan lehet előcsalogatni? Sehol sem találtam meg.

(#12007) stewe780 válasza Regirck (#12005) üzenetére


stewe780
őstag

Nálam is kb. ugyanez. 1ébként szoftveres simán lehetne kalibrálni, ahogy pl. az anglemeter-ben is lehet nullázni a "műszert". Mások hogy állnak ezzel a problémával? Esetleg van olyan aki már kalibráltatta a Nokiával?, mert ha beviszem, és fél óra múlva visszakapom nekem 1 utat megérne.

Pikkolo^^: én már kiraktam főmenübe, pontosan nem tudom hol találtam meg, de ott van az valahol egy almenüben.

[ Szerkesztve ]

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#12008) Pikkolo^^ válasza stewe780 (#12007) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

A főképernyőre sikerült kiraknod a hívásnaplót? Meg lehet úgy csinálni, hogy minden hívás egyszerre jelenjen meg és ne külön a fogadott, tárcsázott, nem fogadott?

(#12009) stewe780 válasza Pikkolo^^ (#12008) üzenetére


stewe780
őstag

A főképernyőre nem raktam ki, hanem a főmenübe, tehát amikor a menübe belépek akkor az egyik ikon, és nem kell keresgélni almenükben. Igen lehet egy listába nézni az összes kommunikációt.

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#12010) Pikkolo^^ válasza stewe780 (#12009) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

Kösz az infót.

(#12011) kacsa7 válasza Pikkolo^^ (#12006) üzenetére


kacsa7
őstag

alkalmazások-eszközök-napló

(#12012) Just486 válasza Pikkolo^^ (#12006) üzenetére


Just486
senior tag

n8 -nál először megnyomod a "hív" választógombot, és utána a zöld gombot.
Illetve ahogy a kolléga mondja, van neki menüpontja (amit kirakhatsz a főképernyőre is, ikonként). Egyben csak a Napló menüpontban tudja mutatni az eseményeket, a jobb oldali fülön. (Sms, hanghívás, csomagkapcsolt) Ilyenkor ikonokkal mutatja, hogy bejövő, kimenő vagy elmulasztott eseményről volt e szó. (Ha rányomsz az adott tételre, kihozza a részleteket. )
Nagyjából ennyit érdemes erről tudni

That unconquered country we call the future.

(#12013) Declare válasza Vikthor (#12001) üzenetére


Declare
őstag

nem értem a problémád. Ott van igen az albumok tetején, könnyen be tudod kapcsolni, de ha nem akarod akkpr nem megy. Ha kikapcsolod ahogy írzam, akkor nem megy véletlenszerűen.

(#12014) Declare


Declare
őstag

Azt nem tudjátok, hogy csak youtubot lehet nézni a teloval? Videa.hu ról pl nekem nem játsza le videókat. Nálatok se?

(#12015) kacsa7


kacsa7
őstag

Gyerekek csoda történt. Vissza tudtam rakni az Ovi Áruházat.
Amikor vettem a telót, az előző gazdája nyomott rá 1 hard resetet, így alapból nem volt rajta Store. Közben én is ráküldtem már 1 HR-t, így hiába volt fenn qt-tól kezdve minden, kipróbáltam az összes leírt módszert, amivel vissza lehetne rakni, sehogy se engedte. Most 1x csak feldobta a teló h. elérhető 1 új frissítés, ami vmi keresésre vonatkozott. Ha azt frissítettem, megnéztem már mit ajánl még fel és a mindenféle Itt és Most, Közösségi stb. mellett feldobta az OVI Áruházat is. Láss csodát, így simán engedte felrakni és most tökéletesen megy :) Szóval aki hasonló cipőben jár, az a teló szoftver frissítés menüpontján keresztül próbálkozzon be.

(#12016) Pikkolo^^


Pikkolo^^
addikt

Használ valaki SPB Mobile Shell-t? Mennyire lassítja a telefont? WM 6.5-höz kötelező volt és ott nagyon tetszett.

(#12017) kacsa7 válasza Pikkolo^^ (#12016) üzenetére


kacsa7
őstag

Hát bekapcsoláskor nem fél perc alatt áll fel, hanem durván 1.5-2p kell neki mire mindent betölt, meg nem 120mb szabad ramod van, hanem 90-100mb. De ezeken kívül sztem semmit nem lassít, tehát hétköznapi használat közben nem veszed észre h. ettől bármi lassabb lenne, ellenben van jópár hasznos widget meg lehetőség, ami 100x jobb mint a nokiáé, mellé meg van 1 sokkal szebb, praktikusabb, használhatóbb felületed.

(#12018) stewe780


stewe780
őstag

nfs-ben hogy lehet a drift pályán 0 -nál nagyobb ponthoz jutni?

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#12019) TommyX_ válasza stewe780 (#12018) üzenetére


TommyX_
őstag

Egy határozott, gyors jobbra/balra rántással tudsz driftelni. :D

Hand's Up Music isn't dead \O/ | Ford Puma A Driver's Dream

(#12020) stewe780 válasza TommyX_ (#12019) üzenetére


stewe780
őstag

Hálás köszönet!

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#12021) busman válasza Pikkolo^^ (#12016) üzenetére


busman
addikt

V-home is jóféle...

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#12022) Peat76


Peat76
őstag

Hol van már Anna?? :O

Sony OLED XR-55A83J + Xbox Series X + PS5 DiscE., Nintendo Switch & Wii U + PS3 FAT 4 db 60GB US, Iphone 14 Pro Max 256GB+AW7 Cellular+Airprods Pro csakis a futás miatt! Csak azért is kiírom, attól még nem vagyok prosztó!

(#12023) busman válasza Peat76 (#12022) üzenetére


busman
addikt

Jön amúgy rerre is? :F

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#12024) stewe780 válasza busman (#12023) üzenetére


stewe780
őstag

Igen

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#12025) Misály válasza Peat76 (#12022) üzenetére


Misály
addikt

A telefonomon:P

(#12026) Galant válasza Declare (#12000) üzenetére


Galant
tag

Kész vagyok!3 napja nem voltam fent a fórumon és komoly,hogy a 109 új hsz-ből 50-60 darab a kib......ott HDMI töréssel foglalkozik?Csak azt nem értem,miért ez a legnagyobb fórumtéma a telefonnal kapcsolatban?Senki nem lett okosabb,csak azt tudtuk meg,hogy nekem eltört,nekem eltört,nekem eltört! :W
Én már vagy 30-szor kinyitottam és semmi baja!
Szerintem le kéne zárni ezt a részét az N8 "problémának"! :R

"Spórolj a vízzel,fürödj a szomszédnál!"

(#12027) Declare válasza Galant (#12026) üzenetére


Declare
őstag

Még jó hogy, végre itt vagy és máris bombázod a témábavágó hsz eket....thx, Neked nem tört el, Te leszarod, mit írogat erről mindenki :U
amúgy nekem se tört el :P

(#12028) Declare


Declare
őstag

nem youtubos videók lejátszásához valakinek hozzászólása? Nektek játszik le bármilyen más netes videót a youtubon kívül?

(#12029) Galant válasza Declare (#12027) üzenetére


Galant
tag

Én kérek elnézést!Csak azért írtam,mert nem hiszem,hogy egy ilyen készülék fórumában a legfontosabb kitárgyalni való dolog,hogy kinek tört el és hanyadik nyitásra.
Ez a telefon kicsit többre hivatott ennél a "problémánál"!Szerintem!

"Spórolj a vízzel,fürödj a szomszédnál!"

(#12030) Galant válasza Declare (#12028) üzenetére


Galant
tag

A gyári böngészőt használod vagy esetleg opera?

"Spórolj a vízzel,fürödj a szomszédnál!"

(#12031) Jadro válasza Galant (#12029) üzenetére


Jadro
veterán

"Ez a telefon kicsit többre hivatott ennél a "problémánál"! "

Látod, mégis kardinális kérdés, pedig nem kellene annak lennie.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#12032) Galant válasza Jadro (#12031) üzenetére


Galant
tag

:R

"Spórolj a vízzel,fürödj a szomszédnál!"

(#12033) deka10 válasza Declare (#12028) üzenetére


deka10
senior tag

Annával és az újabb böngészővel viszi a videás videókat de azért nem full extra eléggé akadozik meg macerás de viszi. Még az 5800 is elviszi bár ott is macerás és természetesen ott is az új böngészővel.

Ha azt akarod, hogy ne essen le a telefonod akkor rakd repülőgép üzemmódba!

(#12034) Sn00PiG válasza Declare (#12028) üzenetére


Sn00PiG
aktív tag

Nekem vimeo.com videók is mennek, de egyébként a videa meg szegény sz@r, nem kell vele foglalkozni, egyelőre csak iPhone User Agentre van mobiloldaluk, de lesz majd Droidra is. A Nokiát meg sajna mindenki letojja... :( :O

Szerk.: Egyébként az alap oldalon meg azért szaggatnak a videa videók, mert 600csillió banner villog az oldal minden részén. Oké, hogy egy flashtartalom nem kéne hogy megölje, de szerintem ennyi hülye reklám meg ilyenek mellett csoda hogy megy (főleg 680Mhz-en)...

[ Szerkesztve ]

Nokia Lumia 625 - Innokin iTaste SVD - Rocket

(#12035) Declare válasza Galant (#12030) üzenetére


Declare
őstag

:R Ennyi volt a probléma :B Operát használok és gyárival nem próbáltam ki, a gyári tényleg lejátsza, köszi mindenkinek!

(#12036) TommyX_ válasza Declare (#12028) üzenetére


TommyX_
őstag

Jó neked, hogy még a youtubeost viszi, nekem már azt sem. :(
(tudom hogy van youtube alkalmazás, de akkor is. :U )

Hand's Up Music isn't dead \O/ | Ford Puma A Driver's Dream

(#12037) Sn00PiG


Sn00PiG
aktív tag

Elég sokat hangoztatott dolog, de ha mindenkinek megy neked meg nem akkor az nem lehet, hogy "user error"?
Próbáld meg a személyes adatokat törölni a böngészőből (cache, cookies stb.), és nézd meg utánna. Egyébként a youtube oldalon neked a béta lejátszó kell.
Ha ez sem megy akkor a jó öreg reset/phoenix flash, esetleg annásítás megoldja a dolgot:)

Nokia Lumia 625 - Innokin iTaste SVD - Rocket

(#12038) deka10 válasza Sn00PiG (#12037) üzenetére


deka10
senior tag

Ez tényleg így van, anna segít az 1.2 böngészője nálam sem vitte csak az opera ott is a béta flash.

Ha azt akarod, hogy ne essen le a telefonod akkor rakd repülőgép üzemmódba!

(#12039) Sn00PiG válasza deka10 (#12038) üzenetére


Sn00PiG
aktív tag

Az Operába nincs flash, szóval a béta flash lejátszó az 1.2-nél simán a böngészőbe vitte neked, ahogy kell.
Nem az Anna oldja meg, hanem a béta-lejátszó és a rendszeresen ürített netszemét:)

Nokia Lumia 625 - Innokin iTaste SVD - Rocket

(#12040) deka10 válasza Sn00PiG (#12039) üzenetére


deka10
senior tag

Én is így gondoltam de ha símán a saját böngészőjével nyitottam meg a youtubot úgy még lehetőség sem volt elindítani a béta flasht (akkor is próbáltam miután teljesen újra raktam a telót) míg az operánál felajánlotta. Természetesen attól még lehet én nem állítottam be jól valamit, a lényeg anna böngészőnél most símán játsza nem kellet még törölnöm semmit és nem csak a béta flashel símán is viszi a böngészőn belül.

Ha azt akarod, hogy ne essen le a telefonod akkor rakd repülőgép üzemmódba!

(#12041) vanezigy válasza Declare (#12000) üzenetére


vanezigy
aktív tag

USB stickről próbáltátok már a film lejátszást?
én kíváncsiságból rádugtam, szépen lejátssza az avikat, kivéve egyel nem boldogul de azzal az asztalim sem boldogul.

(#12042) Lirion


Lirion
addikt

Van vkinek tapasztalata nokiás autóstartóval? Mennyire megbízható, stabil, strapabíró? Műszerfalra fel lehet szerelni?

(#12043) Vikthor válasza vanezigy (#12041) üzenetére


Vikthor
nagyúr

Egeret, billentyűzetet és digitális kamerát már kötöttem rá, megy frankón. Laptop nem is kell többé....

Üdv,
Vik

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#12044) nagysuhi válasza Lirion (#12042) üzenetére


nagysuhi
tag

Most mentem vele 5000 km-t. Szélvédőre tettem, meg se rezzent menet közben, pedig dízel autóm van. A műszerfalra is fel lehet tenni, adnak hozzá egy felragasztható kerek talpat, erre cuppan a tapadókorong. Nyugodtan vedd meg.

Többet ésszel, mint fűrésszel...

(#12045) TommyX_ válasza Sn00PiG (#12037) üzenetére


TommyX_
őstag

Amúgy, én nem a mobilos youtubeot szoktam nézni, hanem a "munkaasztal", vagyis a normál youtube oldalt, ott kb júniusig működött a lejátszás, most már csak a kis flash ikon van ott nálam).
Azért kösz a helpet. ;)

Hand's Up Music isn't dead \O/ | Ford Puma A Driver's Dream

(#12046) Gyufaaa válasza nagysuhi (#12044) üzenetére


Gyufaaa
veterán

"Most mentem vele 5000 km-t." Ahh. :D Gondoltál egyet azt mentél ötezret? Az szép :DDD

(#12047) razzorr


razzorr
őstag

hali mindenkinek.
Gondoltam benézek ide,jobban pörög mint a c6-01 topic.
Nos a fent emitett telót lestem ki magamnak,androrol jövök,most nem megyek bele hogy miért is lett elegem belőle,de nagyvonalakban annyit hogy megbizhatatlan,laggos, túlcsicsázott játékszer amivel nehéz telefonálni. :-)
És akkor itt jött a bibi hogy mi is kellene: leszűkült mostanra a kör a badás wavekre meg a c6-01re.
DE, és itt a bökkenő h.nem ismerem a symbit annyira. Viszont mostanában olvasgattam stb. és talán arra jutottam h.lehet jó ez nekem,nem kell a csicsa,ha hozza a megbizhatóságot, a jó akkuidővel akkor nincs több kérdésem.
Valami támpontot,megerősítést várnék h.nem.olyan rossz ez,mint ahogy sokan lehúzzák.
Én mezei felhasználó vagyok, amiket néztem,arra megfelel az op.rendszer nekem.
De azért nagyvonalakban valaki irja már le nekem h.mik a negativumok,pozitivumok symbin!
Mit kell várni Annától meg jövőbeli kis barátnőitől:-D
köszi
Üdv:egy eltévedt lélek

(#12048) Ronny3 válasza Galant (#12029) üzenetére


Ronny3
aktív tag

Így könnyű magyarázni, hogy neked nem tört el... :(((
majd ha neked is eltört volna 2 nap után akkor talán nem fikáznád le azokat akik itt panaszkodnak teljesen jogosan!!!! Pont azért mert ez a telefon többre hivatott, mint, hogy eltörjön a HDMI kupak 1 nyitástól bizonyos szériában! :W

(#12049) Galant válasza Ronny3 (#12048) üzenetére


Galant
tag

Nem fikáztam le senkit,hogy a szavaddal éljek.Nem fogom még egyszer leírni mi volt a problémám lényege.Ha te sem érted,sajnálom!

"Spórolj a vízzel,fürödj a szomszédnál!"

(#12050) blt.62 válasza bringasisti (#11899) üzenetére


blt.62
őstag

Az ilyen ügyek miatt mennek el az emberek a nokiától!!!! Több barátom is.

MegtorloXp

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.