Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-09-20 15:28:38

LOGOUT.hu

"név nélkül, hirdetés linkelése nélkül írjuk ki a fájdalmunkat", tehát a Hardverapróról
- ne linkelj konkrét hirdetést
- ne tegyél be hirdetés screenshotot
- ne idézz hirdetésből konkrét szöveget
Személyes adatot ne tartalmazzon a hozzászólásod!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#60701) Cs1csó válasza Trailblazer (#60700) üzenetére


Cs1csó
félisten

"félszívvel"
és még finoman fogalmaztál. Mint írtam kb. a legelső pillanattól tudtam, hogy ez egy vécén lehúzott pár milliárd dolláros projekt lesz. A szívem sem fájdult meg értük, mert a mobil operációs rendszerek piaca pont az ahol jó ha nincs töredezve tehát nem feltétlen gond ha szinte monopolisztikus jellegű (talán a szifon miatt lehet oligopolnak mondani de azt túlzásnak érzem)
Ellenben a játékos asztali VGA vagy asztali CPU piacon jó lenne 3-4 egymás gyilkoló szereplő akik a vásárlók kegyeiért évről-évre rukkolnának elő a jobbnál jobb hardverekkel.

(#60702) Trailblazer válasza Cs1csó (#60701) üzenetére


Trailblazer
addikt

Mindkét felvetéssel egyetértek. :K

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#60703) koko52


koko52
veterán

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#60704) mpo válasza koko52 (#60703) üzenetére


mpo
veterán

Pont a gyerek előtt kell csinálni?

Ha érted, akkor már elavult.

(#60705) koko52 válasza mpo (#60704) üzenetére


koko52
veterán

Egyébként náluk normális. Ezt védőnőtől tudom.

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#60706) Trailblazer


Trailblazer
addikt

Ez még tán itt nem járt. Ilyen, ha az internethez jutott sötét tömeg + a birkaszellem elszabadul.

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#60707) Cs1csó válasza Trailblazer (#60706) üzenetére


Cs1csó
félisten

Tessék ha ez kell nekik, küldöm én is: CV (ha ennyi tényleg elég :O )

(#60708) koko52 válasza Trailblazer (#60706) üzenetére


koko52
veterán

Na ezek menjenek is kifelé.

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#60709) Armagedown válasza KROK640 (#60697) üzenetére


Armagedown
őstag

Nem lett volna szabad pénzt kiadnod egy ilyen korlátozott rendszerű mobilért.
Nekem is az ugrott be róla már az első ismerteté
sek után, hogy ez nem fog népszerű lenni.
De volt egy hangos rajongótáboruk, akik mindig leírták hogy ez milyen jó mobil oprendszer :DD

“If you don't read the newspaper, you're uninformed. If you read the newspaper, you're mis-informed.”

(#60710) mpo válasza koko52 (#60708) üzenetére


mpo
veterán

Tegnap belenéztem a koronavírus topikba, ott is vannak észlények, pedig ők fórumtársak.
Direkt nem linkelem. :(((

Ha érted, akkor már elavult.

(#60711) Trailblazer válasza mpo (#60710) üzenetére


Trailblazer
addikt

Onnét én is inkább kiléptem, mert pl. indokolatlanul és parttalanul kezdett valamelyikük személyeskedni, miután megpendítettem valamit. (Ami aztán később igazolódott.)

(#60708) koko52: Az ilyen Maria-félék miből gondolják, hogy ott megértetik magukat, ha az anyanyelvük elsajátítása se ment maradéktalanul?

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#60712) #89309696 válasza mpo (#60704) üzenetére


#89309696
törölt tag

Szerintem a másik is az egyik gyereke, mert elég kicsi az a nadrág.
Viszont le tudta írni a fűrész nevét rendesen, pedig már láthatóan a matrica nincs rajta a fűrészen.

(#60713) #89309696 válasza Trailblazer (#60706) üzenetére


#89309696
törölt tag

Az hagyján, hogy mi van, de még a CV-t is raggal együtt írták le. Nem ám simán CV. Ők a vizet is pohárral együtt isszák meg.

(#60714) hcl válasza Armagedown (#60709) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Amúgy a 8-as és a 8.1 tényleg nem volt rossz, pedig aztán én nem szeretem a MS... Sokkal értelmesebb volt, mint a desktop borzalmaik.

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#60715) Trailblazer válasza #89309696 (#60713) üzenetére


Trailblazer
addikt

Na igen, elmés ez is.

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#60716) #89309696 válasza hcl (#60714) üzenetére


#89309696
törölt tag

Jó hogy említetted felrakom töltőre a Lumia800-at meg az 550-et, meg a Diamond2-t. Már fél éve nem töltöttem. :D

Feldobtam a fényképezőt is, az se kattog már valami gyakran. Az 550 még háromnegyedig volt meg a fényképező is, a 800 negyedig, a HTC 2%. Még épp időben.
Nem 100%-on kell tárolni a lítium akkukat tudom, de ezek összértéke egy doboz sör. Meg amúgy is majd lemerül 60%-ra idővel ahol kényelmes neki. :D

[ Szerkesztve ]

(#60717) KROK640 válasza koko52 (#60708) üzenetére


KROK640
veterán

Szerintem meg pont ne! Egyrészt leégetik odakint a magyarokat, betöltik a helyeket,m és a végén nem kell majd a magyar; másrészt aztán ezeknek lesz "Angilali" házuk, meg lehet majd lesni pár év után, hogy sokkal jobban élnek mint mi itthon, tizede annyi ész-el.
Ha Indiába mennének, ahová valók, akkor nem lenne egy szavam se.

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#60718) KROK640 válasza Armagedown (#60709) üzenetére


KROK640
veterán

Én másképp látom.
De kezdjük azzal, hogyan is lett ez a telefonom?
Épp Cipruson éltem, amikor az előző telefonom visszaadta működőképességét a teremtőnek, majd tragikus hirtelenséggel a földközi tengerbe költözött, én pedig ott maradtam telefon nélkül.
Elmentem hát Paralimni nevű városka egyetlen telefon boltjába, ahol mindössze három telefon volt található az általam meghatározott maximum 200 €ur-s árfekvésben (mellesleg ha 1000€ur lett volna a keret akkor is ez a három telefon lett volna a választékom), ebből kettő Lumia 630 volt, két féle színben. Hazamentem, utána olvastam tesztekben, ajánlott telefon volt. Nem tökéletes, de akokr feltörekvő beinduló telefonnak volt említve, ami megéri az árát. Két ismerőst megkérdeztem mindketten azt mondták hogy jó választás lesz.
Ezután visszamentem, és megvettem.

Mellesleg nem is bánom, mert az 5 év alatt amióta megvan, konkrétan egyszer fagyott le (még egész új korában egy nagy patch előtt). Ezerszer el lett ejtve, mégsem pókhálós az üvege, mint sokaknak. Napira látok ilyeneket a buszon, utcán, hogy szarrá tört kijelzővel telefonozik ez vagy az. Barátságos, könnyen érthető jó menüje van, a csempék nekem abszolút adják. Ráadásul olyan kis szelete a mobil oprendszereknek ez, hogy talán még vírus sincs rá xD

Van egyébként egy Sony XPeria Z2-m is, de valahogy a Windowsos phone-t jobban szeretem. Jah és most h írtam ezt a postot, kezembe vettem a Z2-t és jelezte h jött egy mail-em. Rákoppintással megakartam nyitni, de kökzölte, hogy "a chrome leállt" és ezzel el is tűnt az értesítés, pedig a mailt el sem tudtam olvasni. Na pont azt gondoltam magamban, h na ezért is, szeretem sokkal jobban a Lumiámat... Jó teló a Z2 is, de én személy szerint mai napig nem bánom, hogy megvettem, a Lumiát.

nem tartom magam hangos rajongótábornak vagy fanboynak, de szerintem ez a csempés windows oprendszer telóra nagyon jó. Jah és 5 éve használom, most kezd vele bajom lenni, de hát ugye ez akkor is előfordulna ha iPhone-om lenne ugyebár ...
Az viszont igaz, hogy mostmár, hogy a microsoft kiszállt a mobil piacról, nem lenne szabad ilyenért pénzt adni.

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#60719) Cs1csó válasza KROK640 (#60718) üzenetére


Cs1csó
félisten

a 1000€ur lett volna a keret akkor is ez a három telefon lett volna a választékom

Tehát vettél egy telefont kb. 30 ezer forintnak megfelelő euróért és 5 évig használtad? Szerintem az amortizációval számolva is jó üzletet csináltál megérett arra, hogy leadd egy elektronikai hulladékgyűjtőbe.

(#60720) #89309696


#89309696
törölt tag

Az mitől van hogy pár hónap óta hetente, kéthetente a kisebb webshopok mikor böngészgetek rajtuk egyszerűen kidobnak, merthogy biztonsági kockázat vagyok? Majd be kell írnom egy captcha-t és újra enged, de ez rendszeres lett, előtte meg sose volt ilyen.
Unas webáruházak csinálják a leggyakrabban, de más hasonló ópenszorsz webáruházak is kidobnak ilyen szöveggel. Az idő távlata miatt az IP változik tehát az nem lehet, mint itt is, hogy olyan IP-t kapok ami ki lett tiltva más okból. Windows és Linux alatt is van ez, úgyhogy nem a gépeim vannak tele férgekkel.

(#60721) Trailblazer válasza #89309696 (#60720) üzenetére


Trailblazer
addikt

Nagyon különös webshopokat nézegethetsz te. Mi az az "Unas"?

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#60722) TeeBee73 válasza #89309696 (#60720) üzenetére


TeeBee73
addikt

Félnek a farkastól. ;]

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#60723) Cs1csó válasza Trailblazer (#60721) üzenetére


Cs1csó
félisten

(#60724) #89309696 válasza Trailblazer (#60721) üzenetére


#89309696
törölt tag

Unas egy magyar webáruház platform amire személyre szabható áruházat építhetsz rá. A kisboltok webáruházainak nagy része ezt használja. Eleinte azt hittem náluk van a hiba, de más hasonló rendszerek is kidobálnak, úgyhogy nem náluk. Viszont nálam sincs hiba. Akkor valahol máshol lesz.

[ Szerkesztve ]

(#60725) qnadam válasza #89309696 (#60724) üzenetére


qnadam
veterán

rendszeridő be van állítva?

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#60726) #89309696 válasza qnadam (#60725) üzenetére


#89309696
törölt tag

Igen, bár fél percet késik, de az automata beállítás be van jelölve.
Nem tudom az Uefi/Bios vajon felülbírálja-e.

[ Szerkesztve ]

(#60727) kenwood válasza #89309696 (#60720) üzenetére


kenwood
veterán

lehet,h natolt a publikus ipd,es tul sokan jartak azzal az ipvel az adott oldalakon.
legtobb szolgaltatonal lehet kerni,hogy ne natoljanak teged.
nem tudok rola,hogy lenne olyan malware,aminek az a funkcioja ,hogy az altalad latogatott lapokkal szorakozzon.

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#60728) Trailblazer válasza Cs1csó (#60723) üzenetére


Trailblazer
addikt

Ehhez SEM értek. :N

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#60729) Cs1csó válasza Trailblazer (#60728) üzenetére


Cs1csó
félisten

:DDD én sem csak linkeltem, hogy miről van szó.

(#60730) kenwood válasza #89309696 (#60645) üzenetére


kenwood
veterán

Szerintem itt arrol van szo,hogy 6-7 eve ezek az arcok havi 150-200-ert robotoltak 0-24-ben.
Most, hogy felporgott az ipari,es mar a legalapvetobb segedmunkarais 20k koruli napdijak vannak, erzik,hogy ez nem fog a vegtelensegig tartani. Probaljak a leheto legtobb zsetont kisajtolni a piacbol,mig nem jon a kovetkezo valsag.Arra persze nem gondolnak, hogy a valsag alatt is lesz melo,csak azt mar nem ok fogjak megkapni, hanem azok, akiknek meg maradt valalmia renomejukbol.
A tobb szakinak nem ugrott akkorat az utobbi par evben a fizuja,igy konnyebben fel tudtak dolgozni, hogy "dol a le".

Ha mar epitkezes.
Nagysagrendileg mennyibe kerul egy ures telekre az alabbi :
ketszintes,lapostetos epulet,aminek kb. 50 negyzetmeter az also szintje.
Nem kulcsarakeszen,csak az az alap es a falak,,teteje.

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#60731) Syl válasza Cs1csó (#60723) üzenetére


Syl
nagyúr

Tévedsz! Ez egy Unas: [link] ;)

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#60732) qnadam válasza kenwood (#60730) üzenetére


qnadam
veterán

nagyon csodálkoznék, ha a többségük ezt így végig tudná/akarná gondolni.

és akkor egy kedves kísérlet helyi érdekű csoportban:

felhívták a figyelmét, hogy a mekiben is másfélszer ennyi a kezdő órabér, meg hogy akkor miért nem ugrik be ő ennyiért? mire közölte, hogy ő is ennyiért dolgozik, és igenis létezik a munka világában olyan, hogy alázat, majd lezárta a kommentelést. én meg mod vagyok és visszanyitottam, hogy ne unatkozzon ;]

[ Szerkesztve ]

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#60733) hcl válasza Cs1csó (#60719) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Vagy eladja egy 5000-esért :)

@Fehér Farkas : Reklámblokkoló, Ghostery van használatban? Nem szeretik.

@KROK640 : Nekem céges volt a 625. 1-2 év után kivezették, mert a cég nagy részénél borzalmasan (nem) működött, az enyém frankó volt. Meg is kaptam később. Most apósnál van.
Amúgy 1-2 kollega törte az érintőt (össze tud a Lumia is törni), de könnyű volt cserélni.

@Kenwood : "Most, hogy felporgott az ipari,es mar a legalapvetobb segedmunkarais 20k koruli napdijak vannak"
Azért tegyük hozzá, hogy a drága építőipari munkák az általános munkaerőhiánynak is köszönhetőek, aminek egy jó része azért is van, mert mindenki elment, aki hajlandó volt, és normálisan tudott is dolgozni.

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#60734) #89309696 válasza hcl (#60733) üzenetére


#89309696
törölt tag

Van ABP és uBlock. Akkor lehet az a gond.

(#60735) hcl válasza #89309696 (#60734) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Egy próbát megér.

Mutogatni való hater díszpinty

(#60736) koko52


koko52
veterán

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#60737) oriic válasza koko52 (#60736) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mivan? :O

Live-Die-Respawn

(#60738) hcl válasza koko52 (#60736) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Hatalmas az a csoport :D

Mutogatni való hater díszpinty

(#60739) TaaT válasza qnadam (#60732) üzenetére


TaaT
veterán

"majd lezárta a kommentelést. én meg mod vagyok és visszanyitottam, hogy ne unatkozzon"

:DDD :C :D

Give them hell Ukraine!

(#60740) #89309696 válasza koko52 (#60736) üzenetére


#89309696
törölt tag

Kéznyalogatós kilincs szóra a Google sem ad ki találatot. :D Szerintem kamu. Elsőre azt hittem, hogy valami motoros vagy csillapított rugós ajtókilincs ami kinyitás után lágyan húzódik vissza, prémium autóknál létező dolog.

(#60741) Cs1csó válasza qnadam (#60732) üzenetére


Cs1csó
félisten

:C :R :R

"büfékocsi" faxa lehet, főleg jó időben a saját izzadságodban + zsírban, olajban főni.

Imádom az ilyet mikor azzal kezdi "dolgozni akaró" ez egy kedves, tapintatos közeledés egy "munkavállaló" felé. Erről az jut eszembe amikor a Xart is ki akarják belőled hajtani - te meg nem bírod pl. nem vagy elég gyors stb. - és akkor már a szemükbe "dolgozni nem akaró"-vá avanzsálsz.

[ Szerkesztve ]

(#60742) qnadam válasza Cs1csó (#60741) üzenetére


qnadam
veterán

és megmagyarázza.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#60743) kenwood válasza qnadam (#60732) üzenetére


kenwood
veterán

1.5-os azert tulzas, potlekokkal keresel kb. pont ennyit a mekiben.
[link] https://www.shark95.hu/gyorsettermi-munka-allas?gclid=Cj0KCQiA4sjyBRC5ARIsAEHsELHbwzxgMpbWq3A60k299TwyO-jyIY6jx04AFz5lO7W5BlB2WgeSfQAaAnY8EALw_wcB

Egyebkent egyre tobb kisebb vallalkozas vezetojetol hallom, hogy nem csak munkaerot nehez talalni,hanem az is kezd komoly gond lenni,hogy a dolgozok nem termelik ki a beruket.
Mar egy 200 netto is olyan 4-5 kilo korul van a munkaltatonak,ha minden tiszta. Adok,uzlet fenntartasa stb ...
Lenyegeben tobb,mint 1 milliot kene kiporgetni a 600 forintos hamburgerekbol egy 20 m2-es uzletben. Valahol a vilag vegen,mert mashol ab erleti dij tobb.
Haszonkulcs alig van,ha arat emel,elmennek vevok,kenytelen bezarni.

Egy atmeneti korszakban vagyunk, amikor mar mindenki azt hallja,hogy sok a fizu,de fizetokepes kereslet meg nincs igazan.
Meg eltart 1-2 evig, amig ezek a kis vallalkozas kipusztulnak,es akkor tud az uj generacio arat emelni. Persze a vege az lesz,hogy mindenki masfelszer annyit keres,mint par eve,de a fodrasz mar 3x annyiert vagja a hajad,mint anno.

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#60744) Cs1csó válasza qnadam (#60742) üzenetére


Cs1csó
félisten

Atya ég! :W

A vendéglátás mint "nyugalmas környezet" :DDD

12,5 óra robot, ez külön tetszik, kiszámoltam (csak a poén kedvéért) 4x12,5= 50 azaz heti 50 óra az kb. havi 200óra. Kicsit mint ha több lenne a heti 40 órás munkahéttel számolt hónap esetén.

Jah, amúgy erre csak azt tudom mondani, én is, hogy "hihetetlen" jah és SOK sikert, az új kolléga megtalálásához, és amihez lehet még több szerencse kell: a megtartásához.

kenwood

A klasszikus probléma: van a faluban 3 BÓT amik nem tudják fenntartani magukat - magas költségek, alacsony forgalom stb. - ebből bezár 2 és a maradék 1db BÓT már a megnövekedett forgalomnak köszönhetően majd ki tudja gazdálkodni a költségeit.

[ Szerkesztve ]

(#60745) hcl válasza Cs1csó (#60744) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Pedig rugalmas :D A rugalmas munkaidő általában azt jelenti, hogy éjjel-nappal dolgozhatsz... :D

A faluban a BÓT amúgy jó, ha nem 2x áron kínálja a környékbeli hiperből beszerzett cumókat :D Tapasztalat :S

@Kenwood :
"Egy atmeneti korszakban vagyunk, amikor mar mindenki azt hallja,hogy sok a fizu,de" még senki sem látta... :D
Különben a dolgozó miért menne el annyiért dolgozni, amiből nem él meg?

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#60746) qnadam válasza kenwood (#60743) üzenetére


qnadam
veterán

lehet, nem vagyok képben a mekis fizetésekkel, de abban pl biztos vagyok, hogy ott sokkal kisebb a felelősség, nem a te hátadon lesz egy komplett büfé működése.

az tiszta, hogy 600 forintos burgerből nem lehet üzletet fenntartani (vagy amiből igen, olyan burgert nem kérek), de nem hiszem hogy okos dolog üzletet arra alapozni, hátha lesz olyan hülye, aki ezres órabérért csinál mindent.
a hely egyébként egy jégcsarnok mellett van, ahol időnként rendezvény van, jönnek-mennek edzésre emberek, ilyesmi, de nem hiszem, hogy a helyinél nagyobb forgalmat vonz, szóval vagy kicsi a haszonkulcs, de akkor nem nyugis a hely, vagy nagy a haszonkulcs, de akkor összedől az egész, vagy pengeélen táncol. esetleg a metroban kapható legolcsóbb buciba teszik a legolcsóbb fagyasztott "hús"pogácsát... de majd jól letesztelem a helyet.

egyébként eleve nonszensz helyzet: aki helyben lakik, az szerencsés, ha havi 120-ért tud bérelni egyszobás lakást, messzebbről meg minek járnának ide dolgozni, ha mondjuk a belvárosba is lehet több pénzért?

[ Szerkesztve ]

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#60747) #89309696 válasza qnadam (#60742) üzenetére


#89309696
törölt tag

Ő is alkalmazott, de azért magyarázkodik megállás nélkül. Van egy érzésem, hogy a burgerbódé az övé mégiscsak. Ezek a bódék egyébként pont ezért tipikusan saját magam vagy a családtagommal közösen csinálom kategória, mert lehetetlen munkakörülmények találkoznak lehetetlen fizetéssel.
Ő meg még meg is akarja magyarázni, hogy miért lesz fasza 4 nap egymás után megállás nélkül 12.5 órában dolgozni havi 200-ért gyakorlatilag pótlékok nélkül a 60 fokos nyári hőségben, az olajszagban izzadva, nyugodt munkakörülmények között mikor majd köpködik a kaját, ha valakinek nem ízlik vagy nem készül el két perc alatt és el kell viselned visszaszólás nélkül mindenki nyűgjét-baját.

Egyébként az is igaz amit kenwood ír, a mi cégünknél is évek óta nem történt pörgésnövekedés, de a melósoknak meg több fizetés kell, tehát folyamatosan szép lassan a mínusz felé kullog a mutató. És ez sok más, főleg kisebb vállalkozásoknál van így.
És ahogy a példa is mondta: három bótbó bezár kettő és az egy jobban fel tud pörögni emiatt, az jó eddig, viszont az egy bót nem fogja tudni felvenni a másik két bót melósát is, csak párat esetleg. Hosszútávon ez nem sok jót sejtet így.

[ Szerkesztve ]

(#60748) kenwood válasza qnadam (#60746) üzenetére


kenwood
veterán

Egyebkent a nyugodt korulmenyek siman jelenthetik azt is, hogy a 4 bol ket nap olyan,hogy van osszesen 20 vevod,es a 24bol 20 oraban tok ures az egesz koceraj. Ez pl annak baromi nagy elony, aki valami szakmat tanul, es addig kell valami atmeneti,amibol elvegtal,de van lehetosege munkaidoben is tanulni.

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#60749) KROK640 válasza Cs1csó (#60719) üzenetére


KROK640
veterán

200€ur már akkoriban is olyan 50-55ezer ft-nak felet meg, ma pedig 67 ezer. De ezt félretéve, mindenképp megérte az árát.
Az bosszant, hogy igazából most sem lenne vele baj, ha szoftveresen meg mesterségesen nem avultatnák.
Viszont elektronikai hulladéknak még korai lenne leadni. Pláne, hogy naponta 2-3 órákat telefonálok, és arra még igencsak tökéletes. :)

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#60750) Cs1csó válasza KROK640 (#60749) üzenetére


Cs1csó
félisten

Rosszul írtam, száz euróra gondoltam de akkor nem 100-at hanem ezret írtál, igen 200 euró az kb. 60 ezer forint körül volt anno.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.