Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-09-20 15:28:38

LOGOUT.hu

"név nélkül, hirdetés linkelése nélkül írjuk ki a fájdalmunkat", tehát a Hardverapróról
- ne linkelj konkrét hirdetést
- ne tegyél be hirdetés screenshotot
- ne idézz hirdetésből konkrét szöveget
Személyes adatot ne tartalmazzon a hozzászólásod!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#60651) Top cat válasza Trailblazer (#60647) üzenetére


Top cat
őstag

Nem látod, hogy ő 27-es? :DDD

(#60652) Csupingo válasza Top cat (#60651) üzenetére


Csupingo
veterán

Az 5-ös skálán már egész jó.

Villám Shakesespeare... Főnök, ha zavarja a fogsora, vegye ki! (M-N)

(#60653) Cs1csó válasza #89309696 (#60643) üzenetére


Cs1csó
félisten

Volt már erről szó a tévében is, hogy alakult egy szervezet aminek a tagjai csak komoly referenciával bíró szakemberek lehetnek minőségbiztosítást dolgoztak ki stb. De pl. jobb helyeken simán kell alkalmazni a munkásoktól vagy az építtetőtől független minőség ellenőrt, építésvezetőt akinek csak az a dolga, hogy folyamatosan ellenőrizzen és akik ténylegesen építenek ne tudják átbaxni a palánkon a tulajt azzal, hogy kb. mindent is megpróbálnak elcsalni, persze egy ilyen szakember nem olcsó, a referenciával bíró építtető sem. Ez van a minőségnek ÁRA VAN.

(#60654) Trailblazer válasza berek21 (#60650) üzenetére


Trailblazer
addikt

Szerintem is vészjósló a részéről ez a csend. Ha nem térnék vissza, akkor majd integetek nektek a Nap közeléből. ;]

(#60653) csicso82: Ez a megfizetethetetlen szakik céhe, nem? Meg hát ugye ki dönti el, hogy kik a "komoly referenciával rendelkező szakemberek"? A kontárok is azt tartják magukról, hogy ők a legjobbak.

[ Szerkesztve ]

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#60655) emre válasza Trailblazer (#60647) üzenetére


emre
veterán

Igen, de ezek szerint nem tudod kire szokták mondani hogy a napnál fűtő? :DDD

(#60646) Gyuri27

Felénk is ez volt. Vasas szakmából a hegesztő volt a leghülyébb, csőszerelőnek már kellett kis ész, lakatos, forgácsoló volt az elit vagyis inkább vakok között féleszű...izé félszemű.
Aztán később mikor már mindenki felsőfokút akart de hülye volt az egyetemhez az elment tanítóképzőbe vagy eü főiskolába.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#60656) Cs1csó válasza emre (#60655) üzenetére


Cs1csó
félisten

Tudom: akiket Gyuri odahajigál.

(#60657) emre válasza Cs1csó (#60656) üzenetére


emre
veterán

na, fuss neki még egyszer :D

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#60658) Gyuri27 válasza emre (#60655) üzenetére


Gyuri27
félisten

Egyről beszélünk.

Mindenki másnak: hogy a jó isten fürdessen benneteket mézbe. Aztán a barna maci szopodja le rólatok a havasokba. Ennyi magasan képzett zsákost én még nem láttam mint amennyi itt van.
Komolyan. Biztos vagyok benne mindegyikötök csont nélkül kijárta az ovit. Hogy lenne mindegyikötöknek kaktusz a vacsorája. Elemennyetek innen közétek baccok tele lesz veletek a kórház! :P

Amd - Radeon - Ryzen

(#60659) Trailblazer válasza Gyuri27 (#60658) üzenetére


Trailblazer
addikt

A felvetés csupán annyi volt, hogy trükkösen kihagytad magad a felsorolásból. Szóval te milyen szakmára is lettél érdemes? :F ;]

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#60660) Cs1csó válasza Gyuri27 (#60658) üzenetére


Cs1csó
félisten

:U most vagyok bajban, nem kicsit: csont nélkül kijárta az ovit

Be kell vallanom évvesztő voltam, tehát 4 évig jártam óvodába. :B

(#60661) Csupingo válasza Cs1csó (#60660) üzenetére


Csupingo
veterán

Én csak kettőt jártam, az első évben nem tudtak otthagyni.
Akkor mi a Gyuri által elvárt minimumot sem érjük el.

Villám Shakesespeare... Főnök, ha zavarja a fogsora, vegye ki! (M-N)

(#60662) #89309696 válasza Cs1csó (#60653) üzenetére


#89309696
törölt tag

Ha azt veszem alapul, hogy mennyit ellopnak vagy mekkora kárt csinálnak akkor még akár ingyen is lenne az építésvezető végeredményében. Persze ehhez ki kell fogni egy jó építésvezetőt. És akkor kell egy építésvezető ellenőrző? És az építésvezető ellenőrzőt ki ellenőrzi? :D
Ennek mondjuk a 30-35 milliós építkezéseknél ami a melóhelyen is ment lett volna értelme, meg minden nagyobb volumennél. Bár a 30-35 milla építkezésnél igazából kicsi.
Otthoni munkáknál aligha van értelme építésvezetőt hívni. Azt vagy végigszopja az ember a kőművesekkel vagy megcsinálja saját magának.
Saját házat meg ma már nem építünk, célszerű készen veszi. Épp ezért, mert pont a kettő között van, mert nagyobb, mint egy kis munka, de nincs akkora, hogy egyértelműen építésvezetőt kellene hívni. És sokan bevállalják a szopást, viszont az nagy szopás, mert nem kicsi munka. Szóval szar. Jobb a Napba kerülni. Saját házat venni kell, kismunkát meg saját magunknak csinálni. Nagyhoz meg ott az építéstervező aztán üsse az a melósokat.

[ Szerkesztve ]

(#60663) opr válasza Trailblazer (#60659) üzenetére


opr
veterán

Gyurival ugye az volt, hogy mar az oviban se volt eppen a top diak, viszont egyszer annyira leuralta a kidobost, hogy eredmenyei elismereseul az ovonenitol kapott egy napocskas matricat.
Ez az elmeny kesobb alapjaiban hatarozta meg az eletet.

Meg a korulotte elok (meg aki beszolt) eletenek a hosszat, de ez mar egy masik tortenet. En is epitem magamnak itt a sufniban az urruhat tesco szatyrok, nagyon sok teflonszalag, egy oxigenmaszk meg egy napelemes radiator felhasznalasaval. Remelem meg idoben kesz lesz, drukkoljatok! ;] :DDD

csicso82 #60660: szinten. Ugy latom, most mind sikeresen elbuktuk a tesztet. :(

[ Szerkesztve ]

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#60664) gban válasza Trailblazer (#60659) üzenetére


gban
Közösségépítő

Simán kitalálható, kőműves.
Bizonyíték: belecarik már ő is hogy milyen munkát ad ki a kezéből.
Ha nem így lenne, nem olyat csapna közénk hogy a kórház lesz tele hanem a temető.

Postázást nem vállalok.

(#60665) hcl válasza Sethdobaloah (#60635) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Ez de alja :D
Nekem is eszembe jut néha, hogy eh, ez kicsivel többért is elment volna, de hát mi surmóság lenne hirtelen többet kérni...

@Sethdobaloah : Ezért jó a szerződés :D

Mutogatni való hater díszpinty

(#60666) Cs1csó válasza #89309696 (#60662) üzenetére


Cs1csó
félisten

Rosszul fogalmaztam, tehát egy építtető céget megbízol, de felfogadsz egy szakembert akinek nincs köze az építtetővel ő csak veled áll szerződéses viszonyban és aki már a tervezés fázisában - tehát mit hogyan, hova, miből stb. - részt vesz és ellenőrként végig ott van az építkezésen és ellenőrzi, hogy mindenből az és úgy épüljön be a házba ahogy kell, ez kiváltja, azt, hogy a tulaj nézzen a körmükre aki ha nem ért hozzá és nem tudja, hogy amit lát az épp nem jó akkor nem is ér sokat.

(#60667) qnadam válasza opr (#60640) üzenetére


qnadam
veterán

maga vakolt vagy az asszony? youtube-ról?

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#60668) #89309696 válasza Cs1csó (#60666) üzenetére


#89309696
törölt tag

Értem.
Mondjuk mai világban csak Gyurit merném megbízni ilyen munkával. :DD

(#60669) Cs1csó válasza #89309696 (#60668) üzenetére


Cs1csó
félisten

Tuti, hogy még a legutolsó segédmunkáshoz is egy pszichiátert kellene hívni (fontos, hogy pszichiáter legyen, hogy gyógyszert is fel tudjon írni, mert kelleni fog az biztos)

(#60670) Gyuri27 válasza Trailblazer (#60659) üzenetére


Gyuri27
félisten

Lakatosnak tanultam első nekifutásra.
És bizony ott szembesültem elöször azzal amit leirtam.
Szóval a megyei iskolákban akkor bizony így ment a szakmunkás képzés.
Nem mondom, hogy nálunk a 611-ben nem voltak állatok. Mert voltak.
De az mth az külön fogalom volt.

Szóval kedves épitőkockából is megbukó nebulók azaz gempöcök. Az oviban a jelem a hóember volt. Mert magam is olyan hüvös és jeges vagyok. Azaz a hülyeségeiteken nem húzom fel magam. Szimplán nyugodtan, logikusan átgondolom kinek kell távoznia erről a planétáról mert nem ide való. Csupán az evolució üzöt vele ronda, otromba tréfát. És ki az aki mielőtt lelép a szinről még tisztitó jelleggel kap egy kis fájást.
:P

Amd - Radeon - Ryzen

(#60671) #89309696 válasza Gyuri27 (#60670) üzenetére


#89309696
törölt tag

Nekem vödör volt a jelem. :D

(#60672) Gyuri27 válasza #89309696 (#60671) üzenetére


Gyuri27
félisten

Aztakurva. ;]
Sanyarú gyerek kor lehetett. Csoda hogy élsz.
Akarsz róla beszélni? Vagy eltáncolod inkább? :P

Amd - Radeon - Ryzen

(#60673) Cs1csó válasza Gyuri27 (#60670) üzenetére


Cs1csó
félisten

"az evolució üzöt vele" helyesen: "űzött" ;]

Nekem esernyő volt a jelem, tisztelettel.

(#60674) opr válasza Gyuri27 (#60670) üzenetére


opr
veterán

Errol most a galaxis utikalauz jutott eszembe, abban fejtik ki gyonyoruen, hogy sokak szerint hiba volt lemaszni a farol, de meg tobben gondoljak ugy, hogy mar felmaszni is. :DDD

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#60675) emre válasza Gyuri27 (#60672) üzenetére


emre
veterán

A RetroShock csatornát ismered? Itt egy űrbehajigálós filmkritika, hasonló dumával mint amit itt nyomatsz. :DDD

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#60676) mpo


mpo
veterán

Nem vagyok elégedett az evolúcióval.
© mpo

Ha érted, akkor már elavult.

(#60677) Csupingo válasza mpo (#60676) üzenetére


Csupingo
veterán

Ne magadból indulj ki. :DDD

Villám Shakesespeare... Főnök, ha zavarja a fogsora, vegye ki! (M-N)

(#60678) opr válasza qnadam (#60667) üzenetére


opr
veterán

:K Egyik nagy kedvencem. Meg a roman hacker, azt meg sose birtam rohoges nelkul vegigolvasni. :DDD

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#60679) mpo válasza Csupingo (#60677) üzenetére


mpo
veterán

Értsd úgy, ahogy gondoltam, ne forgasd ki.
Gondolj az ide berakott hirdetésekre.

Ha érted, akkor már elavult.

(#60680) gban


gban
Közösségépítő

Lusta banda, csak én tudok a topicba való hirdetéseket hozni?

Ugyanabban az apróban:
M-tech '500W' táp 6k
i5-3570 15k

Postázást nem vállalok.

(#60681) #89309696 válasza mpo (#60676) üzenetére


#89309696
törölt tag

Mert rosszul értelmezed az evolúciót. Tökéletesen úgy működik ahogyan működnie kell.

(#60682) Gyuri27 válasza Cs1csó (#60673) üzenetére


Gyuri27
félisten

Úgy irom ahogy akarom. Azé meg a helyisrásbizdbazd kijavitotta és te beirtad ide még nem leszel herkules. Csak az agyamra mész. Aztán elő kell vegyem a titkos készletből a csilis vazelint. :P

opr: nem láttam a filmet.

emre: nem láttam ezt a videót.

Amd - Radeon - Ryzen

(#60683) mpo válasza #89309696 (#60681) üzenetére


mpo
veterán

Humorérzéketek az aztán nincs. :D
A kákán is csomót kerestek.

Ha érted, akkor már elavult.

(#60684) Cs1csó válasza Gyuri27 (#60682) üzenetére


Cs1csó
félisten

:K Csak az agyamra mész.

Ez volna a cél. ;]

(#60685) Trailblazer válasza Gyuri27 (#60682) üzenetére


Trailblazer
addikt

Nem a filmet kell látni, hanem a könyvet olvasni. :K

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#60686) qnadam válasza mpo (#60683) üzenetére


qnadam
veterán

a topikban fellelhető hirdetőknek is ez a célja.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#60687) becenevem válasza Gyuri27 (#60670) üzenetére


becenevem
aktív tag

611-es szakközépiskola Békéscsabán?
Ott van (volt?) egy ilyen. Rég jártam arra, el-pestiesedtem... :U

Ne gyere be meg ne gyere erre, he...

(#60688) opr válasza Gyuri27 (#60682) üzenetére


opr
veterán

Létező legjobb forgatókönyv. Ne is lásd, egy kalap fos. Olvasd el inkább a világ leghosszabb trilógiáját 5 részben. :DDD

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#60689) BiP válasza opr (#60688) üzenetére


BiP
nagyúr

Én anno elkezdtem olvasni, de 20 oldal után feladtam, hogy ez olyan Rejtő Jenős agyzsibbasztós fárasztó humor, hogy nem bírom. Egy év múlva nekiálltam még egyszer, és akkor annyira beszippantott, hogy meg sem álltam a "trilógia" végéig.

(#60690) hcl válasza BiP (#60689) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Én úgy a 4-5. kötetnél éreztem soknak, de azért végigolvastam :D Hatalmas :D
A BBC sorozat is jó, pl. Marvin külseje jobban illik a lepusztultságához, meg az egész ugyanolyan emberközeli, mint a könyv.

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#60691) F.E.K.. válasza Gyuri27 (#60646) üzenetére


F.E.K..
senior tag

"Gyulán az mth-ba konkrétan mindenkit felvettek."

...és olyan is volt aki el is végezte ott amit elkezdett :DDD

(jó, én villanyszerelőnek tanultam ott annak idején... nyugtass meg hogy az már legalább a 4-es elérte... :DD :DD :DD )

Jó, azóta továbbfejlődtem...

[ Szerkesztve ]

Legyen olyan szép és vidám napod amilyet csak szeretnél!

(#60692) quailstorm


quailstorm
nagyúr

Szuper állapot = a telefont 100km hosszan húzták a betonon. Meg se lepődök...
[link]

Hátlap a lényeg.

(#60693) Zolás


Zolás
addikt

Bika egy ajánlat.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#60694) hcl válasza Zolás (#60693) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

A'la CoV, "mint tudjuk, hím tehén is létezik" :DDD

Mutogatni való hater díszpinty

(#60695) emre válasza hcl (#60694) üzenetére


emre
veterán

A változatosság kedvéért olyan sincs, ugyanitt vemhes üszővel fedeztetést vállalok.
De ez valószínűleg csak egy elgépelés.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#60696) hcl válasza emre (#60695) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

A változatosság kedvéért, az is egy poén része volt :D

Mutogatni való hater díszpinty

(#60697) KROK640 válasza quailstorm (#60692) üzenetére


KROK640
veterán

Az a baj ezzel (most állapottól függően) hogy most kezdik lelőni az appokat rajtuk, en plus csak IE alapú böngésző volt rá, szóval bármennyire is imádom a 630-as Lumiámat, kénytelen vagyok azt írni, hogy manapság ezekért már nem nagyon szabad pénzt adni. Vagy leginkább elfogadni, hogy lassan egy érintőképernyős fényképezős butafonná válik.

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#60698) quailstorm válasza KROK640 (#60697) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Egyrészt gyűjtemény, másrészt nem bírtam a WP8.1 store vége előtt mindent megcsinálni.
Ahhoz kéne, hogy vissza tudjam csomagolni offline, de titkosítatlan telepítőbe a bolti appokat.
Használni, azt tudom hogy már nem annyira jó. De azért is ebben az árkategóriában nézelődök.

Másik, hogy kb. ez a legolcsóbb eszköz, ami futtatja a fullos Windows 10 for ARM-et. Volt szerencsém nyomkodni.

(#60699) Cs1csó válasza KROK640 (#60697) üzenetére


Cs1csó
félisten

Nekem már az MS kezdő hozzáállása sem tetszett a mobil operációs rendszeréhez, már akkor sem adtam volna egy árva garast sem a telefonjaikért.

(Amikor egy piacra ahová be akarok törni az ellenfelem a GOOGLE és az APPLE akkor nehéztüzérséget, zárótüzet és ha minden kötél szakad atombombát vetek be, erre az MS kb. mint egy primadonna lötyögött ezen a piacon a kezében egy arany hatlövetűvel)

[ Szerkesztve ]

(#60700) Trailblazer válasza Cs1csó (#60699) üzenetére


Trailblazer
addikt

Valóban volt egy olyan érzés, mintha félszívvel álltak volna hozzá a mobilkommunikációhoz...

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.