Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-09-20 15:28:38

LOGOUT.hu

"név nélkül, hirdetés linkelése nélkül írjuk ki a fájdalmunkat", tehát a Hardverapróról
- ne linkelj konkrét hirdetést
- ne tegyél be hirdetés screenshotot
- ne idézz hirdetésből konkrét szöveget
Személyes adatot ne tartalmazzon a hozzászólásod!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#60951) #89309696 válasza BiP (#60949) üzenetére


#89309696
törölt tag

Nagyon ritka az ilyen itt, úgyhogy komolyabban nem izgatott fel, de pont azért odaszóltam neki, hogy tisztában legyen vele, hogy észrevettem és nem igazán csipáztam a döntését.

Régen nem voltam borravalós, az 5Ft-ot is elkértem, mert ha annyit kellett fizetni akkor annyit kellett fizetni. És ezt a mai napig vallom és utálom a borravalózós dolgot, de ha az embert ezt erőlteti akkor hosszútávon csak magával cseszik ki ebben a hülye világban (megutálnak a futárok és ott csesznek ki veled ahol csak tudnak), ezért álltam át egy köztes arany középút módszerre inkább. 100Ft alatti összeget otthagyom nála, a százasok viszont jönnek nekem, ha pont százra jön ki a vége akkor nincs borravaló. A csomagfutáron meg a kajafutáron kívül máshol úgyse kell borravalót adnom és ezek se jönnek túl gyakran úgyhogy belefér. Mindenhol máshol meg automatikusan visszaadnak az utolsó fillérig úgy is.

Konkrét nagyobb összegű borravalót akkor adok, ha valami miatt az én hibámból alkalmazkodnia kell a futárnak. Késve jövök, áthívom máshova, fel kell jönnie a méteres sárban a hegyre, olyankor oda szoktam tolni egy ezrest is, mert van mire. A legnagyobb borravalóm az 2700 körül volt, de ott tényleg negyed órát várt rám és még át is hívtam másik címre és ez futáridőben számolva brutális (és még félig volt az autója csomagokkal). Álmomba se gondoltam, hogy megvár. Úgyhogy a 7300 mittudomén Ft csomagra adtam egy tízest és nem kértem vissza.

[ Szerkesztve ]

(#60952) koko52 válasza #89309696 (#60951) üzenetére


koko52
veterán

Így van. Szakácsokkal , pincérekkel nem szabad baszakodni. Számos film szól ez mellett, hogy miért (és a valóságban is megcsinálják ezeket. Ha nekem nem jön be egy kaja, inkább otthagyom, de nem vitetem vissza/kérek másikat. Ha normális a hely ki sem kell fizetni, ha nem akkor is inkább kifizetem de mást ne hozzanak.
Legjobb cimbim felesége felszolgáló, na az elmeséli miket csináltak egy-egy jobb helyen. Még nívós éttermekben is ahol nem is gondolná az ember. Főleg visszajáró kötsög vendégekkel.
Szóval az egyetlen szolgáltatás ahol jobb ha kussolsz és normális vagy még ha nem is tetszik valami.

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#60953) Astroboy válasza koko52 (#60952) üzenetére


Astroboy
őstag

+1, de szőrös ragadozó kollégánk szavaiból azt olvasom ki, hogy nem nagyon jár éttermekbe.

Kocsmát is ide venném, pláne ha törzshely és ismerik az embert, képtelenség kihagyni a jattot. A sok helyen számlán feltüntetett 10% felszolgálási díjjal viszont nem értek egyet, mert bár az okát értem(sok a prosztó fillérbaszó vendég), a felszolgálás színvonalától függően továbbra is magam szeretném eldönteni mennyit adok.
Ha csak az étellel voltam elégedett de a felszolgálással nem, a régi módi él bennem: szakácsnak adom személyesen. ;]

Eztet meg csak úgy viccesbű loptam: :DD

[ Szerkesztve ]

(#60954) #31600896 válasza emre (#60948) üzenetére


#31600896
törölt tag

Ha nem Adidas, legalább Nike :DDD

(#60955) qnadam válasza koko52 (#60952) üzenetére


qnadam
veterán

és még büszke is rá :(((

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#60956) KROK640 válasza Astroboy (#60953) üzenetére


KROK640
veterán

Nekem a törzshelyemen ahová 10+ éve járok, nagyon ritkán hagyok borravalót. Egyszerűen az a felfogásom, hogy 10+ éve élnek belőlem is, csendes, rendes, határozott, kiszámítható vendég vagyok, 0db balhéval, ha úgy érzem sok van a fejcsiben, akkor hazamegyek. Ez szerintem sokkal többet ér, mintha minden kör után odadobnék egy 50-est vagy 100-ast. ígyis rémisztő kiszámolni, hogy mennyit hagytam ott az évek során (hét számjegy), ha még ilyeneket hozzáraknék szépen ugrana tovább, őt nem segíti ki, én viszont hosszútávon megérzem.

A 10% felszolgálási díj abból a nagyon undorító feltételezésből indul ki, hogy szegény vendéglátós annyira csóró, hogy még az emberit sem tudja kifizetni. (ha így van, akkor szerintem ideje lehúznia a rolót). Sok helyen építenek arra, hogy nevetséges éhbért vagy kevesebbet fizetnek, mondván az a szemét felszolgáló/kiszolgáló úgyis elteszi a jattot.
Pedig ez rohadtul nem így van.
Amikor pl a Balatonon dolgoztam, a konyhán ugye mi soha semmit nem láttunk a jattból, akármilyen ételt is készítettünk. Amikor kint voltam a büfébe, harmad magammal, akkor volt plusz, de valahogy sosem jött el az idő, hogy mi is kapjunk belőle. Egyik nap, rekord sok, 16000ft pluszom jött össze záráskor. A főnök jött, és elvitte az egészet, meg sem fordult a fejébe, hogy hármunk között szétossza, legalább a felét. Na másnaptól csak napi 4-5 ezer plusszom volt (azaz kb a valós 50%-a), a többit a másik két emberrel szétosztottuk egymás között, cserébe nem szóltak, nem láttak, hogy mit csinálok. Elvégre azért nem bánthat, hogy kevesebb borravalót kapok.

Ezzel szemben Cipruson pl úgy volt, hogy a borravalót be kellett rakni egy közös dobozba, és hó végén szétosztották. Na nem egyenlőre mértékben : mert szét lett osztva X felé, és volt aki 4X-et kapott (nagy főnökök, akik nem is találkoztak a vendéggel), volt aki 3X-et (kisebb főnökök akik látták a vendéget, de semmit nem tettek érte), volt aki 2X-et ( legkissebb főnökök, ezt-azt tettek is a vendégért), a többiek meg egyet (akik a tényleges munkát végezték). Én egyet vagy max 1,5-öt kaptam, de így utólag visszagondolva a sok all inclusive vendég miatt én szerintem ezzel inkább jól jártam, mint nem ...

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#60957) gban


gban
Közösségépítő

[link]

A 15 ezres közben lekerült, van helyette 20 ezres.
Inkább nem írom le mit csinálnék az eladóval meg a termékével egy személyes megkeresés alkalmával.

[ Szerkesztve ]

Postázást nem vállalok.

(#60958) Kalandor válasza gban (#60957) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Itt is próbálkoztak.

(#60959) Trailblazer válasza gban (#60957) üzenetére


Trailblazer
addikt

Nincs határa a szükség (?) szülte nyerészkedő pofátlanságnak...

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#60960) nullpoint válasza gban (#60916) üzenetére


nullpoint
senior tag

Van már nyilvános infó. :D Nagy nehezen.

Először 'kedvesbarátom' voltam, aztán meg 'miközevanmagánakahhoz'. :DD

Lehet szefós szegénykém.

kdvsdmnkrvndttrlgsdnhzzszlsmt

(#60961) koko52 válasza gban (#60957) üzenetére


koko52
veterán

A vírusnak ki mondja meg, hogy nem szabad átmennie egy pormaszkon? Mert szegény csak a túlnyomásos szkafandereken nem tud behatolni. Az influenza a szemen is befárad kérem szépen.

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#60962) konikan válasza nullpoint (#60960) üzenetére


konikan
aktív tag

Sanszos az utolsó kijelentés. Próbáltam szarkasztikus lenni, de nem esett le neki. :DDD

"-De engem szeretnek!" ..."-Az nem feltétel"

(#60963) Vakegérke válasza konikan (#60962) üzenetére


Vakegérke
veterán

Én már lényegre törőbb voltam. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#60964) nullpoint válasza konikan (#60962) üzenetére


nullpoint
senior tag

Nagyon jó :D Mondjuk azt hogy az UP az a Upc rövidítve :D

kdvsdmnkrvndttrlgsdnhzzszlsmt

(#60965) Vakegérke válasza nullpoint (#60964) üzenetére


Vakegérke
veterán

Inkább ketchUP. :D

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#60966) gban válasza nullpoint (#60960) üzenetére


gban
Közösségépítő

72%-os kondícióval rendelkeznek

Ezek nagyon szerethetik egymást, együtt, egyformán öregednek...

Postázást nem vállalok.

(#60967) nullpoint válasza Vakegérke (#60965) üzenetére


nullpoint
senior tag

:D

Látom neked semmi sem elég. Há' ott van a 3 kép, ne akarjá' má többet tudni.

A tudás veszélyes, emlékezz, Éva is addig rinyált Ádámnak hogy legyen már okosabb, aztán az lett hogy az egész emberiség örök szenvedésre van kárhoztatva. :DD

kdvsdmnkrvndttrlgsdnhzzszlsmt

(#60968) Vakegérke válasza nullpoint (#60967) üzenetére


Vakegérke
veterán

Részemről lezártam az ügyet. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#60969) Trailblazer válasza nullpoint (#60967) üzenetére


Trailblazer
addikt

Csodálkozom, hogy a legutóbbi közlésedet követően nem fajult el még jobban... ;]

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#60970) Astroboy


Astroboy
őstag

Kedvenc topikunkban ismét egy külsős panasz, megkuksiztam a hirdetést, bár ne tettem volna... :(
"Szállítás csak előre utalás után, az utánvétel át nem vétele érdekében!"

Wut? :F

(#60971) #89309696 válasza Astroboy (#60953) üzenetére


#89309696
törölt tag

Szerencsére nem járok éttermekbe, bár dolgoztam nagyon kis ideig vendéglátóban úgyhogy ismerem a dörgéseket.

Ide lehetne sorolni a webáruházaknál a csomagolási, utánvét, postaküldés díjat. Az oké, hogy ezer Ft-os cuccot nem küldenek el ingyen, több szempontból is oké. De azért combosabb rendelés esetén ezeket már illik elengedni, meg beépíteni a termékek áraiba. Múltkor egy kisebb webáruháznál rendeltem 37 rugóért, 15 felett el van engedve a posta, de a 349Ft utánvét kezelési díjat felszámolták ugyanúgy. Miután megjött a csomag jött egy vásárlói elégedettség felmérés, ki is töltöttem, hogy ezt illene finomhangolni.
Mondjuk ilyeneket is csak akkor töltök ki, ha tudom, hogy ott többet nem vásárolok, amúgy sose töltöm ki, mert ezzel is csak saját magammal túrok ki.

A DPD-vel mi van egyébként? Most néztem vissza és 2016 nyara óta nem hoztak nekem csomagot, egy 2018 téli vásárláson kívül. Csak GLS 95%-ban, a többi 5% az Sprinter, Transoflex, Posta. Ennyire kihullottak vagy csak vidéken?

(#60972) mpo válasza #89309696 (#60971) üzenetére


mpo
veterán

Csak a DPD hozza a H&M-től a feleségem rendeléseit. Vidéken.

Ha érted, akkor már elavult.

(#60973) Astroboy válasza #89309696 (#60971) üzenetére


Astroboy
őstag

Eszméletlen csatán vannak túl, a nagy halak megették közepeseket, de a kicsiket nem bántották. Futár haver egyik december reggelén szokás szerint bemegy a depóba, kollégák az udvaron egy csoportban, főnök egy idegennel veszekszik 20 méterre tőlük, közben 37(!) kocsiról kaparják a matricát az új(!) futárok.
Kérdezték, hogy miaf.sz? Válasz: megettek minket, game over.

Haver 6 kollégával másnap 5 perc alatt céget alapított, gyorsan béreltek 6 dobozost, és pofátlanul de életrevaló módon lenyúlták a jó címeket...máig pörögnek, már 16 kocsi van, jól megy az üzlet.
Egész addig, míg rájuk nem lép valaki. :(

(#60974) koko52 válasza Astroboy (#60973) üzenetére


koko52
veterán

A nagyok sokszor a kicsiknek lepasszolnak pár fuvart. Jó párszor kaptam GLS infót és hozta egy másik cég.

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#60975) TaaT válasza Astroboy (#60973) üzenetére


TaaT
veterán

A DPD-ért nem kár, annyi bajom volt velük az évek során, és persze nem csak nekem a postázós topikot olvasva.

Give them hell Ukraine!

(#60976) Astroboy válasza TaaT (#60975) üzenetére


Astroboy
őstag

Nem ők voltak, ahogy mpo kolléga is írja fentebb -bár kicsiben és vidéken- de megvannak.
Ők leginkább a nagy_faluban pörögtek, de a nevüket mellőzném, mert még a végén ütközik valamelyik GDPR-el, oszt' mind banánt kapunk...análisan. :DDD

koko52: Igen ilyenről is hallottam, eszméletlen zavaros és követhetetlen az egész, gondolom nem véletlenül. Zavarosban jó halászni, és a logisztikának eme területe igencsak az.

(#60977) #89309696 válasza Astroboy (#60976) üzenetére


#89309696
törölt tag

Hát itt észak Balatonon nincsenek. De nem csak helyileg nem látom őket, az összes oldal ahol valaha rendeltem csomagot visszakeresve mindenki GLS-t vagy Sprintert, Transoflexet (Expressone) ír már szállításhoz.
Magát a kiszállítást, legalábbis itt vidéken javarészt a szerződtetett magáncégek csinálják, csak a matricát vették magukra. GLS, DPD, mindegy, XYZ2000 fuvarozó Kft. tulajdona maga az autó és a futár is ott dolgozik, csak a DPD, GLS munkáját végzik el. Ezért sem ér sokat szidni az egyiket vagy másikat, mert nem ők szállítanak, csak az ő matricájuk van rajta. Az anyacég az átszállítást meg a logisztikát csinálja. Az, hogy folyamatosan csereberélődnek ezek a lokális kis cégek az régen is volt, más autó, más futár hozta egyik pillanatról a másikra a csomagokat de volt mikor előre mondták hogy váltás lesz. Most konkrétan itt sehol, még az utakon se látok DPD-t, mindenhol GLS megy. Úgyhogy nem csak lepasszoltak egy újabb kis céget magukról csere címszóval, hanem konkrétan kihullottak az elmúlt pár évben.

[ Szerkesztve ]

(#60978) mpo válasza Astroboy (#60976) üzenetére


mpo
veterán

Az edigital ezt írja:
A futárnál az OPEN BOX szolgáltatás ELÉRHETŐ. Ellenőrizd a csomagolás és a termék fizikai állapotát, sérülés esetén a futár jelenlétében jegyzőkönyveztesd azt, ÉLJ A LEHETŐSÉGGEL. Ha a termék fizikailag sérült, ne vedd át a csomagot! Sérült csomag esetén a levél alján találsz információkat a teendőkről.
A ROYAL FUTÁRSZOLGÁLAT hozta ki.
A futár letette a csomagot az előszobában, mondtam az Open Box szolgáltatást, hogy szeretném kibontani.
Azt ő nem várja meg, írjam alá és elment.

Ki volt készítve a jatt, ha megvárja a kibontást.
A többi cégnél normálisabbak.
Megírtam az Edigitalnak az esetet.

[ Szerkesztve ]

Ha érted, akkor már elavult.

(#60979) berek21


berek21
senior tag

Megfejtés? Nem mintha érdekelne, de a kíváncsiság... 😁

[ Szerkesztve ]

LG Velvet eladó!

(#60980) #89309696 válasza berek21 (#60979) üzenetére


#89309696
törölt tag

Gondolom egy Fiat Uno lehet, azok érnek 30 ezret.

(#60981) Krogoth válasza berek21 (#60979) üzenetére


Krogoth
senior tag

Nyitva hagytam a motorháztetőt és beázott a motor, ami 5000(???) forintos baj (hibát okozott). Utána ju(niusban) vizsga (gondolom műszaki) lejárt. Törzskönyv (megvan?), 4 új gumi. Az autó Kispesten megtalálható a 19. kerületben.

(#60982) #89309696 válasza Krogoth (#60981) üzenetére


#89309696
törölt tag

Rotor. A régi benzineseken a gyújtáselosztó része. Az ha vizes lesz akkor nem megy sehova.
[link]

(#60983) elder troll válasza #89309696 (#60982) üzenetére


elder troll
senior tag

Akár fiat 7002 helikopter is lehet a hirdetés tárgya, ha már említi a rotor kifejezést.
A 4 új gumi utalhat a mostani elit szórakozására is, hiszen vigyázni kell a luxus timikékkel, nehogy elkapjon valamit tőlük az ember.

(#60984) qnadam válasza #89309696 (#60977) üzenetére


qnadam
veterán

én azt várom, hogy a Planet Express is szállítson ide :DDD

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#60985) ColdMan válasza mpo (#60978) üzenetére


ColdMan
tag

Jól tetted, hogy jelezted.
Szerintem csak kifogtál egy bunkó futárt.
Hozzám szintén ez a cég szállította a cuccot, megvárta hogy kibontsam, ellenőrizzem, stb...

Egyébként miért írtad alá?

[ Szerkesztve ]

(#60986) #89309696 válasza ColdMan (#60985) üzenetére


#89309696
törölt tag

Ha nem írja alá is elmegy. Nekem többször adták már át a csomagot, fizettem ki és nem kértek aláírást, de az esetek háromnegyedében azért szokták kérni. Na nem mintha bármi haszna lenne az ujjal aláírásnak, csak két vonalat szoktam ráfirkálni. Van mikor kockát, szívecskét rajzolok rá, pont ennyire érdekel mindenkit...

(#60987) #89309696 válasza qnadam (#60984) üzenetére


#89309696
törölt tag

Én a Rick és Morty-s zsírgombóc futárt várom. :DD

(#60988) koby11h válasza ColdMan (#60985) üzenetére


koby11h
aktív tag

Én is amikor megkaptam a mosógépet a digitális e-től kibontattam, aztán közöltem a szállítókkal, hogy csomagolják össze mert ez egy másik típus. Én addig felhívtam az ügyfélszolgálatot, 16 perc volt amíg a hölgy megértette hogy nem ezt kértem, nem fogadom el és megy vissza. Írtunk papírt és elvitték.
Én meg panaszt tettem:
- a késedelmes szállítás miatt (11-kor ígérték, hogy 11:30-ra ott vannak és 12:30-ra értek oda amit én munkából elkéredzkedve otthon füstölögtem magamban végig)
- a téves szállítás miatt (más típus jött)
- a reklamációs ügyintézés miatt (10 percig magyarázták, hogy ugyan az a gyártó csak más márka és ugyan olyan jó amit kiküldtek mint a 14000-el drágább általam rendelt darab)
- és végül téves számlázás miatt (hogy lehet hogy egy zárt rendszer engedi nem a megrendelt típust kiszámlázni, úgy, hogy a rendelési szám pontos volt!).
Mindezt 4 külön emailben, szépen kifejtve minden állításomat, megadva a hölgy nevét, a hívás pontos időpontját, fotókat a kibontott termékről és a számláról, a kapott sms és a hívás között eltelt 65 perc print-screen-elt képét, a szállítók által aláírt visszáru papír fotóját az eltérő termék névvel és típusszámmal, jó rendelési számmal ...
Nem vagyok egyszerű eset és több ismerősöm (gyakorlatilag mindenki) szerint túl precíz így végül egy 21 leveles oda-vissza levelezés, 2 bocsánatkérés a részükről, és egy kuponkód kártérítésként lett a malőr eredménye. Valamint 11 nap múlva kihozták a rendelt mosógépet, az eredeti akciós áron.

Az külön vicc, hogy miként sikerült a hirtelen 5000-el drágábbra akciózott (89900-ról volt 75900-ra leakciózva eredetileg amikor rendeltem, aztán 2 óra múlva már 80900 Ft lett az az akciós ár) mosógépet újra 75900-ért megrendelnem :) de megérte.
Eredetileg ugyanis mindenhol 75900-volt a kapott pdf-ekben. Amikor visszaküldtem mondta a hölgy hogy rendeljem meg újra mert ezt a rendelést nem tudják módosítani. De mondom akkor 80900 lenne (mert közben az akciós árat felemelték 5000-el), nekem pedig visszaigazolták 75900-ért és én ahhoz ragaszkodom. Ez ment kb. 1 hétig, lejárt az akció 89900 lett megint, sajnálják most már ENNYI. Na itt jött az "Ok, akkor Fogyasztóvédelem, Békéltető Testület és Tékozló Homár!" aztán majd meglátjuk kinek adnak igazat. Itt két nap szünet és jött a pdf számla a kívánt mosógépről 75900-ért... Mire volt ez jó nekik???

Az pedig, hogy a hibásan kiküldött darab 75900 Ft-os bolti ára pont az általam nagyon akciósan rendelt mosógép eredeti akciós 75900 Ft-os árával egyezett meg az biztos puszta véletlen. Én meg a Mikulás vagyok! :K

[ Szerkesztve ]

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#60989) gban


gban
Közösségépítő

Asrock 775i 65G alaplap
Intel Celeron Cpu 3, 46GHz
2gb ram
Nvidia Geforce 6200 1gb Vga
2 x 120 Gb-os HDD Külön rendszer és adat tároló
Pioneer DVD RW
300w táp

30k

Bónusz: szerintem GF 6200-ból (AGP) nem volt 1gigás.

[ Szerkesztve ]

Postázást nem vállalok.

(#60990) mpo válasza ColdMan (#60985) üzenetére


mpo
veterán

Mert addig nem adta át.
Az eladó példányát is alá kellene írni és azt nekik visszajuttatni, azt még soha nem íratták alá, mindig nálam marad.

[ Szerkesztve ]

Ha érted, akkor már elavult.

(#60991) tope válasza gban (#60989) üzenetére


tope
addikt

Marty McFly a hirdető?
Kb egy 0-val írta csak el.

(#60992) hcl válasza koby11h (#60988) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

"Mire volt ez jó nekik???"
Hátha megrendeled +5000-ért... arra... :D

Mutogatni való hater díszpinty

(#60993) koby11h válasza hcl (#60992) üzenetére


koby11h
aktív tag

Hát akkor nem jött be, inkább 2 fuvar, eredeti akciós áru termék, kupon értéke - mert be is váltottam ha már adták... :)

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#60994) Ciccuka válasza koby11h (#60988) üzenetére


Ciccuka
veterán

sok idő és stressz, lehet így neked nem érte meg a végén

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#60995) qnadam


qnadam
veterán

tyűha. thinkpad t410 kijelző 1280x800 felbontással, nem írja, de 99%, hogy tn. 10e pénzért...
pár éve asszem ennyiért adtam el egy w520-ba való ritkának számító fhd, wide gamutos kijelzőt. az a kijelző bizarr egy állat volt. wide gamut, viszont tn film és 6 bit, nem is értem, hogy bírtak ilyet kitalálni.
az eladás is szép sztori volt, fiatal srác jött érte, mondtam neki hogy kipróbálhatja vétel előtt, de hozzon gépet magával, mert nekem már nincs passzoló. jött, hozta, kapott eszközöket, elmeséltem hogy kell, de közöltem azt is, hogy én biztosan nem nyúlok a gépéhez. ez utóbbi jó megérzés volt, mert szépen kiütötte a háttérvilágítás biztosítékát, volt is szomorúság. aztán szerviz után jött megint :) szerencsére akkor már sikerült a műtét.

[ Szerkesztve ]

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#60996) hcl válasza qnadam (#60995) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Biztosítékcseréhez szerviz -> ne akarjon gépet szerelni :D

Mutogatni való hater díszpinty

(#60997) qnadam válasza hcl (#60996) üzenetére


qnadam
veterán

kijelzőt simán cseréltem, de egy smd bizti kicseréléséhez se biztos kezem, se rutinom, se megfelelő eszközöm. essen neki egy csehszlovák pisztolypákával a többrétegű nyáknak? :)

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#60998) hcl válasza qnadam (#60997) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Azzal ne, de érdemesebb úgy nekiállni, hogy az embernek jó eszközei vannak . :) Ez a pisztolypáka a halálom.

Mutogatni való hater díszpinty

(#60999) koby11h válasza Ciccuka (#60994) üzenetére


koby11h
aktív tag

Stressz nem volt, mert élvezettel figyeltem hová eszkalálódik a problémájuk.
A mosógépet haverom szerelgettek barterben már évek óta (szivattyú, motor újratekercselés, tárcsa kapcsoló csere, csapágyak - 14 éves volt a gépezet) így amikor szólt hogy ennyi volt, csere kéne 1-2 hónapon belül akkor kivártam egy akciót és rendeltem, tehát sürgős sem volt, mert a régi még ment.
Szóval első kiszállításkor 1 óra - amit végül is otthoni teendőkkel eltöltöttem + második kiszállításnál fél óra + kb. 2 óra levelezés - cserébe az erkölcsi elégtétel és 14000 kedvezmény + 2500 kupon úgy érzem megérte. ;]

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#61000) patomi


patomi
őstag

Újabb gerinces eladó a csalósban. :(

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.