Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-09-20 15:28:38

LOGOUT.hu

"név nélkül, hirdetés linkelése nélkül írjuk ki a fájdalmunkat", tehát a Hardverapróról
- ne linkelj konkrét hirdetést
- ne tegyél be hirdetés screenshotot
- ne idézz hirdetésből konkrét szöveget
Személyes adatot ne tartalmazzon a hozzászólásod!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#61651) opr válasza quailstorm (#61649) üzenetére


opr
veterán

Ez se rossz. Asszonynak olyan telefontokja volt, hogy volt rajta egy 💩 meg egy guriga wc papír, amik fogták egymás kezét, és alá volt írva, hogy best friends forever. :D

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#61652) koko52 válasza quailstorm (#61649) üzenetére


koko52
veterán

Olyan mint ez [18+]

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#61653) dse


dse
tag

fb feldobott egy hirdetést, mely laposkölcsönző oldalra mutatott, persze koronavírus-homeoffice témára ráfűzve
"Laptop bérlés már napi 3.500 Ft / db / nap (1-5 laptop esetén) áron"
beindult a mókuskerék, hogy vajon mely laposok érhetők el ennyiért:
"Aktuális bérelhető laptopjaink
Válasszon prémium minőségű laptopjaink közül!
Fujitsu-Siemens S710
IBM-Lenovo T400
IBM-Lenovo T410i
A kaució értéke 50.000 Ft / gép"
az egyik laposhoz logout teszt van bemásolva/linkelve
nagyon el kellett gondolkoznom, főnökömnek elküldjem-e a linket ;)

remélünk mindig, elfeledve, hogy születésünk idején senki sem állította, hogy igazságos világba érkezünk

(#61654) BiP válasza dse (#61653) üzenetére


BiP
nagyúr

Ha rendőr vagy ügyész a főnököd, akkor mindenképp. Ez már a szándékos megvezetés kategóriája.

(#61655) gban


gban
Közösségépítő

1 napos,

Gigabyte GA-G41M-Combo S775 20k - mindez a Retro - Socket A alatt
CSX DDR3 1333Mhz 4Gb 5,5k

[ Szerkesztve ]

Postázást nem vállalok.

(#61656) Chaser válasza BiP (#61654) üzenetére


Chaser
titán

nem hiszem, prémium minőség megállja a helyét, ezek azok notebook szinten, a hw-ük elavult az más kérdés, de mint tudjuk az is gamer gép amin elfut a mario, szóval ezek nyugodtna lehetnek home office gépek
megint más kérdés, hogy nagyon drágán akarja bérbeadni a gépeket, de törvénytelenséget ebben nem látok
amikor van pofájuk a 100ml-es kézfertítlenítőt ezeöccáz' ft-ért kirakni a polcra, még az sem törvénytelen - max etikátlan - jelenleg

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#61657) envagyok válasza Chaser (#61656) üzenetére


envagyok
veterán

Biciklit is 2-3000 forintért lehet kölcsönözni/nap vagy pl eplényi bringaparkban még horrorabb.
Vizibicikli is óránként több ezer.

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#61658) Chaser válasza envagyok (#61657) üzenetére


Chaser
titán

az oké, csak ezeknek a gépeknek az ára br 30e körül lehet jelenleg , a vizicangát' évente használod pár órát, ezt meg használnád több héten át, nem mindegy, megkérik az árát bármilyen komolyab fúrónak is ha bérelni kell, de azt egy alkalomra bérli az ember, különben érdemesebb megvenni, na most itt két hét bérléssel meg is veheted a notebookot nyugodtan

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#61659) Trailblazer válasza Chaser (#61656) üzenetére


Trailblazer
addikt

Holott nyugatabbra meg ingyen is osztogatnak kézfertőtlenítőt, nálunk ebben is csak a mások nyomorán való nyerészkedési lehetőséget látják egyesek.

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#61660) BiP válasza envagyok (#61657) üzenetére


BiP
nagyúr

Oké, de pl. ezek a gépek érnek 15-20e-et, egy kölcsönözhető bicikli meg jóval többet. tehát a napidíj/összérték semmilyen összhangban nincs.
Az 50e-es kaució meg viccnek is rossz. Annyiból vesz egy T440-et SSD-vel, 8Giga rammal, és az valóban használható kategória.

(#61661) Trailblazer


Trailblazer
addikt

De hogy jön ide vizibicikli? Szezonja sincs, meg egyébként is járvány van.

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#61662) Chaser válasza Trailblazer (#61659) üzenetére


Chaser
titán

egyik jó barátomnak mondtam, ezeket úgy kellene kezelni mint a drog dealereket minimum, nem ilyesmivel és ilyen helyzetben kell businesselni, állam bácsi lassan be is stopolhatná ezeknek az árait az élelmiszerekkel egyetemben, van ahol már 3e ft 1kg csirkemell

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#61663) Trailblazer válasza Chaser (#61662) üzenetére


Trailblazer
addikt

Állam bácsi tojik rá.

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#61664) Erdei88 válasza Trailblazer (#61663) üzenetére


Erdei88
veterán

Tegnap is razzia volt a Lehelen és egyéb piacokon. Hirtelen visszaállt a csirkemell ára is...

(#61665) Trailblazer válasza Erdei88 (#61664) üzenetére


Trailblazer
addikt

Minden árdrágítónál mégse lehet razzia.

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#61666) Syl válasza Tikakukac (#61648) üzenetére


Syl
nagyúr

Nyilván ha komoly sérülés van a telefonon, akkor csakis a fiók mélyére megy.
Pár hajszálkarc a kijelzőn, amit ráadásul csak erős fénynél, kikapcsolt kijelzőnél lehet látni... Hát az engem nem zavar. Van egy tok a telefonon, hogy ne csússzon ki a kezemből és ne törjön az üveg hátulja, ha keményebben sikerül odatenni az asztalra, de fóliával nem szenvedek. Évekkel ezelőtt próbáltam, de pár hét után mindegyik hol itt, hol ott vált el a szélén. Kell a francnak.

> így engedjük el

Mivel az egészet te kezdted :P nyugodtan le is zárhatod.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#61667) Tikakukac válasza Syl (#61666) üzenetére


Tikakukac
titán

Pár hajszálkarc a kijelzőn, amit ráadásul csak erős fénynél, kikapcsolt kijelzőnél lehet látni...

Itt szokott lenni az első gond. a hajszálkarc olykor elég érdekesen csapódik le. Láttam már körbevert telót: hajszálkarcos, használt, de nagyon szép állapotúnak is. Laptopból konkrétan annyi darab nem volt már meg a baseplaten, hogy az alaplapot láttam. Ez is használt, de nagyon szép állapotú volt :P Ezért nem megyek bele a játékba.

Évekkel ezelőtt próbáltam, de pár hét után mindegyik hol itt, hol ott vált el a szélén. Kell a francnak.

Jól felrakott fólia nem jön fel. Évek után sem. Tudom mert, hát itt a sokadik élő példa. :K Ellenben ha láttál már nem fóliázott iphone-t amit tokban hordtak :B Na az kegyetlenül bír kinézni.

Mivel az egészet te kezdted :P nyugodtan le is zárhatod.

Nézzük meg mit kezdtem és nézzük meg 1-2 ember hova csavarta ki. Na azt engedjük el :K

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#61668) Syl válasza Tikakukac (#61667) üzenetére


Syl
nagyúr

Hiába pörögsz ezeken a karcokon. Nekem megfelel így is. Pont. És hiába lehet ügyiokosgyerek módjára felrakni a fóliát, nekem akkor sem kell. Pont. Valóban engedd el :P

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#61669) Tikakukac válasza Syl (#61668) üzenetére


Tikakukac
titán

Olvasd vissza saját magad pls és döntsd el akkor, hogy mi van. Ha pipa, léphetünk. De lehet szántani jobb lenne az egészet :R

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#61670) Trailblazer válasza Tikakukac (#61669) üzenetére


Trailblazer
addikt

"...végül jött az erdész, és kizavart mindenkit a csipába" ;]

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#61671) Chaser válasza Trailblazer (#61670) üzenetére


Chaser
titán

a vga-m fóliás, az számít? elfelejtettem levenni ( :

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#61672) Trailblazer válasza Chaser (#61671) üzenetére


Trailblazer
addikt

Anno nekem is volt valamelyiken, arról se került le.

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#61673) KROK640


KROK640
veterán

Téma aktuális :

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#61674) Chaser válasza Trailblazer (#61672) üzenetére


Chaser
titán

egy idősebb ismerős a bejárati ajtóról nem vette le a szállítási fóliát, nyár végén rájött, h már nem is tudja levenni ;]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#61675) kenwood válasza Trailblazer (#61665) üzenetére


kenwood
veterán

'89 elott ilyen nem fordulhatott volna elo.
Sajnos a piac ilyen,kereslet-kinalat.
Amig van kinalat, addig nem tudsz extra profitot realizalni,mert lenyom a konkurencia.

Lehet itt jo komcsi modjara hatosagi arakert hupakolni,de a draga hus is jobb annal, mint amikor egyaltalan nincs.

Meg az egesz allami beavatkozas addig mukodik, amig belfoldi arurol van szo.
Nagy valoszinuseggel az osszes olasz,spanyol,osztrak nagykereskedo pont tojik ra,milyen gazdasagi elkepzelesei vannak kisvasutas trogernek.

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#61676) Chaser válasza kenwood (#61675) üzenetére


Chaser
titán

nem jobb a drága hús, mert akinek nincs rá pénze nem lesz előrébb vele
van itthon bőven élelmiszer, sokkal nagyob része ment exportra mint ami itt maradt, mink' a környező országokból importáljuk a "szemetet", a jófajta' magyar termékek meg mentek ki
itt most nem piaci viszonyokról beszélgetünk, hanem egy szükségállapotról és válsághelyzetről, normál körülmények közt a banki hiteleket sem függesztik fel egy évre, most megtették
nagy eséllyel ezt is meglépik, kivételesen kellemesen csalódtam kicsiny kormányunkban, a dolgok zömét korrekten reagálták le, és ilyen döntéseknél én is erősen vakarnám a fejem
akinek van pofája ilyen helyzetből hasznot húzni, az nem ember, max genetikailag

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#61677) Trailblazer válasza kenwood (#61675) üzenetére


Trailblazer
addikt

Na azért a ló túlfelére se essünk át, nem írtam hatósági árakról semmit. De azért elszabadulni sem kéne engedni a nyerészkedőket. Mindenki érti, hogy piacgazdaság van, de azt is fel lehetne fogni, hogy válsághelyzet is.

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#61678) Syl válasza Tikakukac (#61669) üzenetére


Syl
nagyúr

Valld be, hogy csak hsz-gyűjtésről van szó ;]

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#61679) koko52 válasza Chaser (#61676) üzenetére


koko52
veterán

Pontosan. Ismerek pár nagygazdát. Amit termelnek gabonát mindet külföldre exportálják jó kis euróért. Azt mondták nekik a malomba, a magyarnak jó a külföldi olcsó tritikálé is a kenyérbe. A gyümölcs is megy ki németbe, ahol 10 euróért kirakják neked a cserkót az Edekába. Itthon meg jó a kukacos is amit nem vesznek meg nyugaton. Vagy ott az alma. Tonnák ezrei teremnek szabolcsban a régi fajtákból, de itthon nem kapsz csak gázzal tartósított olasz freshelt szarokat. De makói hagyma se jut a boltokba csak holland.

[ Szerkesztve ]

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#61680) koko52 válasza Syl (#61678) üzenetére


koko52
veterán

Ez a topik nem jó gyűjtésre mert blogout.

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#61681) elder troll válasza koko52 (#61680) üzenetére


elder troll
senior tag

Attól még növeli a számot a blog és lokál felirat előtt.
Igen, ezzel és is növeltem 131-ről 132-re.

Ez a tudat legalább annyi endorfint szabadított fel, mint ha valamelyik lolifer mmorpg-ben 965. szintről léptem volna 966. szintre :Y

[ Szerkesztve ]

(#61682) Tikakukac válasza Syl (#61678) üzenetére


Tikakukac
titán

Blog+OFF :B

Az régen gond ha valakinek ez számít :P

[ Szerkesztve ]

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#61683) KROK640 válasza dse (#61604) üzenetére


KROK640
veterán

Az nincs

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#61684) KROK640 válasza BiP (#61608) üzenetére


KROK640
veterán

Jaja. Az aktuális eszközeim dobozai, tartozékai (a dobozában) mindig megvannak. Még a procim doboza is. (beletéve a táp dobozába)

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#61685) Cs1csó válasza Chaser (#61671) üzenetére


Cs1csó
félisten

Nekem a nagyapám - amikor megözvegyült és egyedül maradt - állt rá a főzőcskére és a mirelit pizzát kivette a dobozból de a fóliából nem és úgy tette be a sütőbe is. :DDD

(#61686) davenport válasza KROK640 (#61673) üzenetére


davenport
aktív tag

A köztes adásvételi különösen csábítóvá teszi. Azért remélhetőleg átadják a korábbi iratait is.

No money, no honey.

(#61687) Syl válasza elder troll (#61681) üzenetére


Syl
nagyúr

Te is kemény vagy ;]

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#61688) elder troll válasza Syl (#61687) üzenetére


elder troll
senior tag

A bank házában élek, rollerrel járok, nincs macskám, és ne is legyek kemény?
szerk.: 132-ről 133 :Y
insert randy marsh ectoplasm jpg here

[ Szerkesztve ]

(#61689) gban


gban
Közösségépítő

Elado szamitogep alkatreszek alaplap proci videokartya
alaplap asrock g41mvs3
vidikari 512mb
proci intel pentium

Remélem mindent tudtok.
Van kép is pár, abból csak annyi derül ki hogy minden full retek...

[ Szerkesztve ]

Postázást nem vállalok.

(#61690) elder troll válasza gban (#61689) üzenetére


elder troll
senior tag

E5700
Xpertvision 8600gt 512mb
Grátisz 10+ évnyi reteknek tűnő "elszíneződés", ami megfelelő marketinggel akár patinás is lehetne.
Az antisztatikus pléd is komolyan néz ki, amin az alaplapot tárolja a vga fényképezése közben.

[ Szerkesztve ]

(#61691) hcl válasza Trailblazer (#61659) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Angliából mondta ismerős, hogy ott is sokan felpakoltak fertőtlenítőből, és horror áron árulják.

@Syl : Üvegfólia vagy nylon? Mert az üveg nekem eléggé bevált.

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#61692) Gyuri27 válasza Syl (#61687) üzenetére


Gyuri27
félisten

Majd én ezt megmondom, hogy ki a kemény. Addig meg b@ssz@d magad sztenderre. :P

Amd - Radeon - Ryzen

(#61693) Trailblazer válasza Gyuri27 (#61692) üzenetére


Trailblazer
addikt

Te olyan kemény vagy, hogy rajtad a vérus sem fog, igaz-e? ;]

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#61694) Gyuri27 válasza Trailblazer (#61693) üzenetére


Gyuri27
félisten

Nálam csak egy keményebb van koma! Ő pedig a napokban töltötte a 80-at. Illetve megengedte az időnek, hogy teljen mióta megszületett. :DD

Amd - Radeon - Ryzen

(#61695) Trailblazer válasza Gyuri27 (#61694) üzenetére


Trailblazer
addikt

No igen, az öreg Carlos. A pörgőrúgásával még a napkörüli pályáról is eltérít! :DDD

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#61696) Balinov válasza Tikakukac (#61669) üzenetére


Balinov
félisten

Esküszöm, hogy pinát olvastam :D

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#61697) BiP válasza Balinov (#61696) üzenetére


BiP
nagyúr

Bocsánatos bűn.
Nekem is van néha olyan pillanat, amikor épp nem arra gondolok :)

[ Szerkesztve ]

(#61698) Trailblazer


Trailblazer
addikt

Már a többedik, fizetős Google Drive tárhellyel besz@patott károsultat látom a csalósban. Ez most az új trend?

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#61699) snecy20


snecy20
veterán

Gyerekek, egy érdekes, és némileg szomorú felvetés..

Mit fognak érni a hardverekre a garanciapapírok, ha tömegével földbeállnak a kiskerek? Persze ne így legyen...

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#61700) BiP válasza snecy20 (#61699) üzenetére


BiP
nagyúr

Én azon gondolkodom, hogy biztosan jól működik az a vállalkozás, ahol 2 hónap kiesés miatt csődbe megy?
Pár napja olvastam valami bulvárt, hogy az egyik észlény [link] 8 hónapos terhesen sem bír otthonmaradni, mert ő munkáltató. Szóval a pénz, a pénz.
Tényleg ennyire kell hajtani a pénzt? Tényleg többet ér, mint az élet? (nyilván nem azokból beszélek, akik kényszerből dolgoznak). Tényleg ennyire labilisak ezek a vállalkozások, hogy egy ~2 hónapos (vagy ki tudja mennyi) kényszerpálya bedönti a céget?
Vagy csak a jövő évi nyaralásukat féltik ilyenkor?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.