Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-09-20 15:28:38

LOGOUT.hu

"név nélkül, hirdetés linkelése nélkül írjuk ki a fájdalmunkat", tehát a Hardverapróról
- ne linkelj konkrét hirdetést
- ne tegyél be hirdetés screenshotot
- ne idézz hirdetésből konkrét szöveget
Személyes adatot ne tartalmazzon a hozzászólásod!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#61101) koko52


koko52
veterán

Megtudja fejteni valaki?

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#61102) #31600896 válasza koko52 (#61101) üzenetére


#31600896
törölt tag

Tegnap vagy tegnapelőtt havernak én is elküldtem ezekről egy képernyőképet, hogy fejtse meg mi a lóf.sz az a Buror? :DDD Én arra tippelek, hogy a zasszony "csínos" egy bútordarab, azt akarná eladni a fickó. :D De bírom, mikor magukról raknak fel képet.

(#61103) davenport válasza #31600896 (#61102) üzenetére


davenport
aktív tag

Bútorfelvásárló, és mutatja, hogy ők mennek érte.

No money, no honey.

(#61104) nullpoint válasza koko52 (#61101) üzenetére


nullpoint
senior tag

Gruppent vállalnak. Kevésbé igényeseknek jeligére.

Azért kiváncsi lennék, vajon ott a falkán belül ez megnyerő képnek számít?

kdvsdmnkrvndttrlgsdnhzzszlsmt

(#61105) hhenry válasza koko52 (#61101) üzenetére


hhenry
őstag

Fuu ezek annyira feltudnak idegesíteni,komolyan ezeket szürje már ki a facebook,meg az összes Loretta és Zsóti nevű profilt

(#61106) koko52 válasza #31600896 (#61102) üzenetére


koko52
veterán

Valaki ráírt, hogy mit hirdet:

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#61107) Vakegérke válasza koko52 (#61106) üzenetére


Vakegérke
veterán

Én sem értem. Ezek szerint az "agyilag zokni" kategóriába tartozom?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#61108) koko52 válasza Vakegérke (#61107) üzenetére


koko52
veterán

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#61109) BiP válasza koko52 (#61108) üzenetére


BiP
nagyúr

Lecserélné az öregecskedő feleségét. Tiszta sor.

De amúgy bármit jelenthet. Tiszta homály a faszi. A képen is :)

(#61103) davenport: Jönnek érte. És még otthon sem kell lenned, nem kell ezzel fáradni :)

(#61110) #31600896


#31600896
törölt tag

Volt olyan eset, hogy láttam jófogáson egy ígéretes műszaki cikket, és aznap megláttam FB-on is ugyanazokkal a képekkel, szöveggel, csak hát valami Erzsó és Krissz profillal. Elengedtem a bizniszt. :D

(#61111) KROK640 válasza hhenry (#61105) üzenetére


KROK640
veterán

"meg az összes Loretta és Zsóti nevű profilt"
Na az ilyenekről tudok lábrázást kapni! Minek ezek? Mikor úgyis lehet látni a profilon h kapcsolatban/házasok szóval fölösleges az egész plusz profil. Ráadásul mikor ilyenek írnak valamire sose tudod épp melyik ír. Emellett megtartják a rendes profilt vagy azt törlik? Egymás nélkül nem önálló emberek? mi lesz ha szakítanak?
Továbbra is tartom, az emberiség egy bizonyos része nagyon megérett a kihalásra ...

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#61112) gban válasza KROK640 (#61111) üzenetére


gban
Közösségépítő

Azért közös a profil mert az egyik ír, a másik olvas.

Postázást nem vállalok.

(#61113) #31600896 válasza KROK640 (#61111) üzenetére


#31600896
törölt tag

Ha szakítanak, létrehozzák a sokadik FB profiljukat. Ezeknek minden hónapban új van...

[ Szerkesztve ]

(#61114) hhenry válasza #31600896 (#61113) üzenetére


hhenry
őstag

Elfelejtik a jelszót és mivel az egyik ismerősük e-mailjén regisztráltak facebook-ra nem tudnak jelszó emlékeztetőt küldeni mivel ő meg az e-mail jelszavát felejtette el ezért valóban minden hónapban új facse :N

(#61115) opr válasza KROK640 (#61111) üzenetére


opr
veterán

En ugy tudtam, hogy ez azoknal a nagyon papucsoknal szokott igy lenni, ahol annyira az asszony uralkodik, hogy a nyomoronc csavokamnak meg egy sajat f@szbuk profilja se lehet.
Biztos van pelda a forditottjara is, csak olyat meg nem sikerult latni.

[ Szerkesztve ]

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#61116) KROK640 válasza #31600896 (#61113) üzenetére


KROK640
veterán

Mondjuk van olyan ismerősöm (János, igen az a János) akinek 5db facebook profilja van, bár ebből kettő vagy háromhoz nem tudja már a jelszavát, de azért ígyis akad neki elég. A legszebb, hogy több profilja több profiljának ismerőse :O

Szóval ezek után egyébként simán eltudom képzelni, hogy tényleg így van.

@gban : igazad van, az egyik ír, a másik olvas. Kár, hogy közben nem kommunikálnak egymással.

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#61117) Dr.NX válasza KROK640 (#61111) üzenetére


Dr.NX
addikt

Egyfajta hobbiként én szoktam ezeket jelenteni, ha belebotlom, tekintve hogy kifejezetten tiltja a FB az ilyen "tibi és klára" profilokat.
Szélmalomharc persze, de egyébként működik.
Ugyanez igaz a "Zsó Ti" nevű profilokra, ott is két kattintás.

Elfogadom a sütiket.

(#61118) quailstorm válasza Dr.NX (#61117) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Én már iszonyat régóta nem tudtam így lelövetni profilt. Talán még 2017-ben tudtam. Az ilyen full kamu gamer neves izéket sem szedik már le.

(#61119) Cs1csó válasza koko52 (#61101) üzenetére


Cs1csó
félisten

Ha ezeket is adják a "Buror"-ral akkor inkább kihagyom, olyan településen lakom ahol van belőlül bőven, nem kell még importálni is.

(#61120) koko52 válasza Cs1csó (#61119) üzenetére


koko52
veterán

Jobban terjednek mint a koronavírus és veszélyesebb is :K

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#61121) Trailblazer válasza quailstorm (#61118) üzenetére


Trailblazer
addikt

Én meg ennek pont a rosszabbik felén voltam: valaki lelövette 2016-ban a 2007-ből származó fb profilomat, csak mert benne volt a (nem itteni) nicknevem a saját nevem mellett. Személyi okmányok scanjével kellett volna bizonygatnom a személyazonosságomat Zuckiék felé, ezt meg nem szerettem volna, úgyhogy elengedtem a fiókot.

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#61122) #31600896


#31600896
törölt tag

40K-s termék a Jófogásról
"Eladó Pioneer TS-W306R -Tipusu Aktiv Méj Láda Erőteljes Méj Hanzással Szépen És Tisztán Szól Nem Torzit. 1-Éves Volt MOT Januárban 31.Én Jó Állapotu Gyári Dobozu KB 16KG 50CM Széles 50/Magasság43 Méjnyomo 30CM. Szeméjes Átvétel Garancia Nincsen Érdeklődni Telefonon. Teljesitménye Névleges 350W, Max Teljesitmény 1300W, Sávok Száma 1, Érzékenység 96DB, Frekvencia Tartomány 20-125HZ-IG, Méretek Átmérő 30CM, Szerelési Mély Sége 135MM."

(#61123) davenport válasza #31600896 (#61122) üzenetére


davenport
aktív tag

A többi hirdetése is hasonlóan szókeresős. A felnis különösen jó, ha nincsen rejtvényfüzeted, akkor elleszel vele pár percig. Viszont lehet hogy én vagyok béna, de ez egy mély hangszóró (19 000,- Ft újonnan), amit valaki befaragott egy ládába, így a milyen gyári dobozról hadovál.

[ Szerkesztve ]

No money, no honey.

(#61124) quailstorm válasza Trailblazer (#61121) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Szerintem az se jobbik fél amikor a report gomb az egyetlen eszközöd egy FB csoportban randalírozó egyén ellen, vagy videojátékban csaló egyén ellen (amihez párosul a retardált írásjelekkel megtűzdelt nagyonhacker név).
2016-ban még lazán lehetett bárkit kicsinálni a report gombbal, úgy ahogy mondod.

(#61125) Trailblazer válasza quailstorm (#61124) üzenetére


Trailblazer
addikt

Rosszabbik fél alatt azt értettem, hogy nem a jelentő, hanem a jelentett oldalon voltam. De azért azt jó olvasni, hogy ma már nem esne áldozatul a profilom, bár ez késő bánat. Most lenne 13 éves, és akkoriban még nem sokan rohangáltak fb-fiókokkal. Főleg, hogy még csak meghívásos volt, akárki nem regisztrálhatott a semmiből.

[ Szerkesztve ]

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#61126) quailstorm válasza Trailblazer (#61125) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Személyivel feloldhattad volna. Csomó klántársam a több száz $-os fiókját és cloud mentését bukta a haterek miatt. Van amikor egyből törölnek, még személyit se küldhetsz. Meg ha kamu születési dátum volt beállítva, akkor személyivel is RIP.

Amúgy én is kaptam jelentést anno, a klántag miatt, de én megúsztam egy név visszaírással, és soha többé nem változtathatok nevet.

[ Szerkesztve ]

(#61127) #31600896


#31600896
törölt tag

JF
"205/80r16 Linglong telepjáró új gumik"

-telepjáró- :DDD

[ Szerkesztve ]

(#61128) BiP válasza #31600896 (#61127) üzenetére


BiP
nagyúr

A manapság oly divatos SUV-k meg crossoverek ilyenek. Azzal járnak a lakótelepen :)

(#61129) Trailblazer válasza quailstorm (#61126) üzenetére


Trailblazer
addikt

Mondom, hogy nem akartam a személyimet (illetve a scanjét) ismeretleneknek kiadni.

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#61130) envagyok


envagyok
veterán

Már a második hasonló eset:
Keresős hirdetésemre jelentkezik valaki, van neki ilyen cucca.
Mondom rendben, mennyit kérnél érte?
Ír egy X számot.
Mondom rendben, kell, kérek egy telőszámot is, beszéljük meg az átvételt.
Megadja, nem veszi fel, üzenetre nem válaszol.
Nagy nehezen elérem, hát jelentkezett más is a cuccra, aki x+y összeget adna érte.
Mondom, oké, legyen, beszéljük meg az átvételt.
Megint elérhetetlen lesz, majd jelentkezik, hogy most már x+y+z összegnél tart az ajánlat, meg még másoktól is ajánlatot vár.
Utolsó válaszom: faszkalap
Ha nem ő írt volna árat, nem ő jelentkezett volna nálam eladni a szarját, és a veterán lenne liciten, azt mondom oké.
De így?? MIndenki meghülyült

[ Szerkesztve ]

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#61131) Papooo


Papooo
senior tag

Segítsünk a modiknak egy kicsit:

Napi helyi csoda.
A ma délután feladott, nullás értékelésű felhasználók hirdetéseit nézzétek.

A hirdetésekszövegei és írásképe alapján ki hányszoros regisztrációnak látja? :D

[ Szerkesztve ]

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#61132) koby11h válasza Papooo (#61131) üzenetére


koby11h
aktív tag

Thinkpad T60 innen?
[link]

[ Szerkesztve ]

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#61133) Trailblazer válasza Papooo (#61131) üzenetére


Trailblazer
addikt

Ez tényleg elég érdekes...

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#61134) Papooo válasza Trailblazer (#61133) üzenetére


Papooo
senior tag

Elsőre csak duplánek tűnt, azt jelentettem is, de jobban szétnézve, már ötre tippelek.

[ Szerkesztve ]

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#61135) koby11h válasza Papooo (#61134) üzenetére


koby11h
aktív tag

rioMHZ néven ennyi volt a vége, őt én is jelentettem. Lopott képek gumtree, olx.ro és egyéb oldalakról.

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#61136) koby11h


koby11h
aktív tag

most mana* jön:
https://www.adverts.ie/laptops/hp-compaq-presario-cq61-2ghz-3gb-320gb-dvd-rw-laptop-for-sale/13176797
utálom az ilyeneket, lopott képekkel madárra vadászik itten...
vagy Ő lehet valós személy, de akkor miért a lopott kép?

[ Szerkesztve ]

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#61137) Papooo válasza koby11h (#61136) üzenetére


Papooo
senior tag

Már nyolcszoros regnél tartunk. :C

https://hardverapro.hu/tag/canalisation.html
https://hardverapro.hu/tag/prici_proci.html
https://hardverapro.hu/tag/pubiiii.html
https://hardverapro.hu/tag/hdarc.html

A képeket nem néztem, csak a szöveget, és hogy pont 8 hirdetése van, ami ugye a max ingyenesen feladható.

[ Szerkesztve ]

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#61138) koby11h válasza Papooo (#61137) üzenetére


koby11h
aktív tag

aha, de most lehet melléfogtam a mana*-al, az nem illik a képbe...
de mégis lopottnak tűnik a kép!

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#61139) Trailblazer válasza Papooo (#61137) üzenetére


Trailblazer
addikt

Távoztak is a /dev/null-ba. ;]

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#61140) BiP válasza Trailblazer (#61139) üzenetére


BiP
nagyúr

Akkor ezért nem láttam, amit kéne látni ...:)

(#61141) koby11h válasza Papooo (#61137) üzenetére


koby11h
aktív tag

Én mindig a képet nézem meg először, ahány laptop annyi különböző minőségű, méretű kép, eltérő hátterek... nálam mindig az asztalom, vagy a parketta ha nagyobb. Esetleg a műhely asztal ha olyan a cucc.
Jó aktív volt valaki tényleg. Van benne azért munkája azt el kell ismerni.
Ez a mana* viszont megzavart, ott is Szeged, 8 aktív hirdetés, másolt kép... sok hasonlóság.
Ezúton is elnézést kérek Tőle!

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#61142) cof válasza koby11h (#61138) üzenetére


cof
veterán

Ő nem illik a képbe. A mana* Ács Norbert valóban, régen sokat üzleteltem vele vaterán, és szegedi.

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#61143) Papooo válasza BiP (#61140) üzenetére


Papooo
senior tag

Találtam egy duplareget, majd miután jelentettem, találtam még kísértetiesen három hasonlót, akkor tettem fel ide, hogy ki hányszoros reget lát.
Addig nézegettem, míg még újabb hármat találtam, így már nyolcszoros reg lett a vége.

Vajon hányan játsszák ugyanezt a trükköt, hogy ha elfogy a 8 ingyenes hirdetési lehetőség, akkor csinálnak még egy reget?

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#61144) BiP válasza Papooo (#61143) üzenetére


BiP
nagyúr

A sztori lejött, csak már nem láttam a szememmel, mert addigra törölve lett.

Kérdésedre: szerintem sokan.

(#61145) koby11h válasza cof (#61142) üzenetére


koby11h
aktív tag

közben felfogtam, de azt a képet akkor sem értettem:
https://www.adverts.ie/laptops/hp-compaq-presario-cq61-2ghz-3gb-320gb-dvd-rw-laptop-for-sale/13176797
aztán megtaláltam az azonos nevet
az vezetett félre, hogy ez Írországi hirdető oldal, még ha 1 éve ott hirdette is, én ezt a "laptopot" akkor sem hoztam volna haza onnan, hogy itt eladjam :)

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#61146) quailstorm válasza Trailblazer (#61129) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Tudom, de neked legalább lett volna lehetőséged. Sokakat, gamer fiókokat egyből töröltek.

Igen Ács Norbert az valódi hirdető valódi termékekkel.

[ Szerkesztve ]

(#61147) Trailblazer válasza quailstorm (#61146) üzenetére


Trailblazer
addikt

Gondolom, a nagy szigorúságnak azért is lett vége, mert időközben változott a szabályozás, és nem túl GDPR-compliant a személyi bekérése a személyazonosság tisztázásához... Így inkább hagyják a csipába az azonosítást.

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#61148) Tikakukac válasza Papooo (#61143) üzenetére


Tikakukac
titán

Ha még a dupla-tripla regek lennének :B

Egy ilyen bazi nagy falat olyan kapcsolati hálóval fel tudnék lassan kaparni, hogy tiszta thriller lenne belőle egy aláfestő zenével.
Ha én itt most kezdenék aprózni 3 marékra verném torokra azt a bizonyost, az tuti.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#61149) hhenry


hhenry
őstag

Facen láttam,nem is lenne érdekes csak ismerős volt a hirdetés képe plusz a szövege és bizony hardveraprón is megtalálható alt="" title=""

[ Szerkesztve ]

(#61150) hcl válasza hhenry (#61114) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Vagy már azt az e-mailt sem tudják, amin regeltek... Nem hogy a jelszavát... :D

A valaki&valaki profilok meg sokszor a "jajmutassukmegmennyireszeretjükegymást" jegyében vannak.

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.