Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-09-20 15:28:38

LOGOUT.hu

"név nélkül, hirdetés linkelése nélkül írjuk ki a fájdalmunkat", tehát a Hardverapróról
- ne linkelj konkrét hirdetést
- ne tegyél be hirdetés screenshotot
- ne idézz hirdetésből konkrét szöveget
Személyes adatot ne tartalmazzon a hozzászólásod!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#60101) Gyuri27 válasza galoslac (#60099) üzenetére


Gyuri27
félisten

[link]

Amd - Radeon - Ryzen

(#60102) Trailblazer válasza galoslac (#60099) üzenetére


Trailblazer
addikt

Túl van tolva a para tőle.

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#60103) andor80 válasza Trailblazer (#60077) üzenetére


andor80
senior tag

Sehol sincs jog.Menjen el az ilyen arc nyelvtant oktatni ott max.
Lehet az ember nem tud írni de sokkal jobb szakács mint aki őt a helyesírásért kritizálja.Fordított esetben ekkor ugye....
Kicsit visszás lett nekem a topik mások szerencsétlenségén nevetni.Kinevetni .Közben meg mi sem vagyunk sok esetben jobbak csak másképpen.
Nem álszentkedek én is szakadok a topik tartalmán sokszor de a rossz nyelvtan kritizálás többszáz oldalon át már kicsit béna.(A burkolt rasszizmus meg pláne gáz sok esetben.Otthon négyfal közt...)

[ Szerkesztve ]

Tartsd tisztán a képernyőd ne engedj a digitális szennyezésnek.Blokád alatt tartom én is!

(#60104) Trailblazer válasza andor80 (#60103) üzenetére


Trailblazer
addikt

Még mindig nem értem, miért nekem nyomkodod ezt. Nem én kezdtem, és leszögeztem, hogy nekem nem számít. Főleg a rasszizmus hol jön ide? Én pont nem vagyok az. Van itt olyan már nicknévre is, akiről süt, hogy az. Na akkor neki tessék címezni a kritikát.

[ Szerkesztve ]

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#60105) opr válasza andor80 (#60103) üzenetére


opr
veterán

Ertem, mi a gondod a nyelvtannaciskodassal, de a burkolt rasszizmus miert csak otthon, negy fal kozott gaz?

;]

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#60106) galoslac válasza Trailblazer (#60102) üzenetére


galoslac
tag

Túl hát, meg ugye kicsit szelektíven "kiabálják", hogy GDPR.

Eladó Bosch IXO nyomatékadapter 1500/db egy-több-sok mint a kínainál

(#60107) emre válasza galoslac (#60099) üzenetére


emre
veterán

erről jutott eszembe: Payback ;]

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#60108) solena válasza Gyuri27 (#60085) üzenetére


solena
tag

Nyugi van, bástya, emeld egy kicsit a xanaxod adagját, mert jobban pörögsz, mint a vörösrizsád;)

Ízlések és pofonok, én nem szoktam külön hűtőben pihentetni:) A tojás elég hideg, és úgyis legalább öt perccel előbb befejezem az előkészítést, mintsem felforrjon a víz.

Hogy nem vagy akárki, aztat bárki mondhassa:P

qnadam: zuram pont meglátta a képeket, azóta ezzel csesztet:DDD én meg megemlítettem a kapcsolatot a serpenyő, a tenisz és a feje között;]

[ Szerkesztve ]

Ba'jur, beskar'gam, Ara'nov, aliit, Mando'a bal Mand'alor, An vencuyan mhi. - Resol'nare

(#60109) Enzolord válasza emre (#60107) üzenetére


Enzolord
addikt

Ez hatalmas zene.. ;] ;] ;]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#60110) Gyuri27 válasza solena (#60108) üzenetére


Gyuri27
félisten

Olyanokon én nem élek. Nem nem. Én saját erőmből vagyok ilyen hülye!
Igen a tojás hideg. De úgy nem szeretek vele dolgozni. Azt előbb ki szoktam venni előbb. Ha kell vaj azt is.
Majd a bekevertet vissza.
De hát izlések és az univerzum igazsága. Ez áll az én oldalamon. Ezt akkor se felejtsd el mikor mindent mást már régen.
A bárki az lehet akárki. Egy papagáj egy zerge egy kancsócska kis sámli. Szal na. :P

Amd - Radeon - Ryzen

(#60111) emre válasza Enzolord (#60109) üzenetére


emre
veterán

Akkor a Bloodline is tetszeni fog, meg még érdemes Rob Scallon munkásságát átnézned. :)
Illetve szuperhős rajongóknak meg itt a Batmetal, Batmetal returns, és a Batmetal forever. A zenei anyag magában sem rossz, Dethklok néven érdemes rákeresni. :)

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#60112) solena válasza Gyuri27 (#60110) üzenetére


solena
tag

Önerőből? És még nekifutni sem kell? Akkor szerintem mi nem leszünk haragban:DDD

A vajat azt tényleg előre ki kell venni, mert hidegen ölni lehet vele, nem tésztát készíteni:DDD

Azt, hogy mit felejtek el, és mit nem, azt majd megbeszélem Alzheimer bácsival;)

Ha bárki lehet akárki, és te nem vagy akárki, akkor ki vagy? A papagájt, a zergét és a sámlit kizárhatjuk, ha ők lehetnek akárkik;]

Ba'jur, beskar'gam, Ara'nov, aliit, Mando'a bal Mand'alor, An vencuyan mhi. - Resol'nare

(#60113) Gyuri27 válasza solena (#60112) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ejj ejj kis korsócska ebbúl baj lesz. Szótam előre. Ha véletlen valami görcs húzná a lábad az nem véletlen. :P

Amd - Radeon - Ryzen

(#60114) solena válasza Gyuri27 (#60113) üzenetére


solena
tag

Ej-ej, és még én vagyok a banya? :P Tedd el szépen a voodoo-babákat; babázni amúgy is kislányok szoktak;]

Ba'jur, beskar'gam, Ara'nov, aliit, Mando'a bal Mand'alor, An vencuyan mhi. - Resol'nare

(#60115) hcl válasza andor80 (#60103) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Nem a rossz nyelvtan van kritizálva, hanem az idióták, akiknél általában együtt jár a sötétséggel, hogy nem tudják értelmesen elmondani, amit akarnak. S ha És akikből elege van az embernek. Sry, ez ilyen, joga van hülyének lenni, nekem meg jogom van elvárni, hogy egy felnőtt/érettségizett ember tudjon a saját anyanyelvén.

Mutogatni való hater díszpinty

(#60116) Cs1csó válasza solena (#60114) üzenetére


Cs1csó
félisten

Voltál már a napban? :DDD

(#60117) envagyok válasza Cs1csó (#60116) üzenetére


envagyok
veterán

Nrm látod milyen sápadt szegény?

[ Szerkesztve ]

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#60118) Cs1csó válasza envagyok (#60117) üzenetére


Cs1csó
félisten

Óhhh, igazad van... még friss húúús....kár érte...

(#60119) Gyuri27 válasza solena (#60114) üzenetére


Gyuri27
félisten

[link]

Csicsó: még nem. Azt meg kell érdemelni. Most még had fájjon. :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#60120) cbmfan válasza Gyuri27 (#60119) üzenetére


cbmfan
senior tag

ób *zdmeg... az ilyen ellen csak ez használ.

Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

(#60121) mpo válasza solena (#60112) üzenetére


mpo
veterán

A vajat azt tényleg előre ki kell venni, mert hidegen ölni lehet vele, nem tésztát készíteni

Elnézést, de ez nem igaz.
A Blundel tészta (élesztős, leveles ), a vajas tészta, a croissant is hideg vajjal készül.
A gasztronómia az egyik hobbim már 40 éve.

[ Szerkesztve ]

Ha érted, akkor már elavult.

(#60122) solena válasza Gyuri27 (#60119) üzenetére


solena
tag

Amilyen egyszerű szám, annyira jópofa:D Ez viszont egy kicsit régebbi: link:DDD

A napbahajítást? Pedig arra pályázok, hátha:DDD Vagy, fizetni kell érte?:DDD Eddig csak keringtem a nap körül cirka 33 éve, egy kis változatosság nem árthat;]

Ezt meg így levezetőnek: link, link
Ezt meg azoknak, akik már agyidegzsábát kaptak az előzőektől: link

mpo: tényleg, a croissant, pedig nincs egy hónapja, hogy láttam erről egy dokumentumfilmet, hogyan készül az authentic croissant:DDD

[ Szerkesztve ]

Ba'jur, beskar'gam, Ara'nov, aliit, Mando'a bal Mand'alor, An vencuyan mhi. - Resol'nare

(#60123) Dr.NX válasza hcl (#60100) üzenetére


Dr.NX
addikt

Volt már, hogy nem én voltam az első jelentkező egy hirdetett cuccra, de nekem adta el a viszonylag ritka cuccot a tag, mert elmondása szerint én írtam kulturáltan. Szóval lehet előny, ha az ember rászán pár másodpercet a megszólítás-értelmes kérdés-elköszönés szentháromságra. Persze nálam is hasonló sztenderdek vannak, ha hirdetek valamit.

Elfogadom a sütiket.

(#60124) Vanir válasza Dr.NX (#60123) üzenetére


Vanir
veterán

+1, én nem is mindig válaszolok, ha alpári stílusban ír valaki, vagy ha annyira nulla a helyesírása. Az nem zavar, ha egyszer-egyszer valaki félregépel valamit, de ha a delikvens egy ép mondatot nem képes összerakni, akkor ne itt üzleteljen.

(#60125) snecy20


snecy20
veterán

Ősrégi asztali gép,netezni, torrentezni
Celeron D 2,66GHz
512Mb memória
Asus P4V8X-MX alaplap
80GB HDD
Radeon 9550 128Mb VGA
Codegen 400W táp

************************************

Megnézném én azt az 512MB RAM-mal netezgetést. :)

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#60126) oriic válasza snecy20 (#60125) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Most miert? Chrome nem zabal sokat nem?;]

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#60127) Enzolord válasza snecy20 (#60125) üzenetére


Enzolord
addikt

Nem beszélve a bődületes tárkapacitásról, torrentezés gyanánt! ;] ;] ;]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#60128) opr válasza Enzolord (#60127) üzenetére


opr
veterán

Hat, egy normalisabb minosegu film mar nem fer ra, ha van rajta win meg egyeb is, de ez nem gond, mert ugyse tudna lejatszani. :DDD

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#60129) Silent77 válasza snecy20 (#60125) üzenetére


Silent77
veterán

Mennyit ad ha elhozom?

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#60130) snecy20 válasza Silent77 (#60129) üzenetére


snecy20
veterán

Ő kér érte 5 rongyot. :O

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#60131) koby11h válasza Silent77 (#60129) üzenetére


koby11h
aktív tag

+1
Azt akartam írni hogy ez kb. 500 Ft ha talál valakit aki átveszi, de ha el is kell menni érte akkor azért már tényleg fizessen!

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#60132) tope válasza koby11h (#60131) üzenetére


tope
addikt

Most mit akartok, Word, Excel el is fut még rajta, valami 97-2003-as verzió kb. ;]

Igaz az se nem net, se nem torrent, szóval...

[ Szerkesztve ]

(#60133) aprokaroka87 válasza snecy20 (#60130) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Vigyél neki 5 rongyot :D

De ne a pénzt...

(#60134) cbmfan válasza aprokaroka87 (#60133) üzenetére


cbmfan
senior tag

inkább adok érte két rugót, most lett cserélve a hátsók autóban :D tipikus irodai selejt, kilóra ér egy ötszázast bontva mert nincs benne semmi ami érne bármit is.

[ Szerkesztve ]

Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

(#60135) Enzolord válasza opr (#60128) üzenetére


Enzolord
addikt

Vagy lehet, hogy angolul írt, és to rentet akart írni, hogy annyira nagy, hogy ki is lehet adni bérbe. Elbírja a hw! ;] ;] ;]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#60136) koby11h válasza Enzolord (#60135) üzenetére


koby11h
aktív tag

Lízingelhető és ha 5 hónap alatt 1000 Ft-onként kifizeted a teljes árat akkor +5000 Ft-ért megvásárolhatod! ;]

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#60137) Gyuri27 válasza koby11h (#60136) üzenetére


Gyuri27
félisten

Amd - Radeon - Ryzen

(#60138) cbmfan


cbmfan
senior tag

újabb gyöngyszem a miskolci hulladékgyűjtőből. nem én vágtam ki, így volt feltöltve a kép.

[ Szerkesztve ]

Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

(#60139) koko52 válasza cbmfan (#60138) üzenetére


koko52
veterán

Ez kimaradt: Csővágót viszem, de egy ember kell aki figyel.

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#60140) davenport válasza koko52 (#60139) üzenetére


davenport
aktív tag

Ajándék üzemanyagleszívással.

No money, no honey.

(#60141) koby11h válasza davenport (#60140) üzenetére


koby11h
aktív tag

Ha ezeket az ország bármely pontyán meg tudja csinálni azért az nem semmi!

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#60142) davenport válasza koby11h (#60141) üzenetére


davenport
aktív tag

A pontyból kiindulva, inkább a horgásztavak környékét preferálja.

No money, no honey.

(#60143) koko52 válasza koby11h (#60141) üzenetére


koko52
veterán

A szervezett bűnözés mindenhol ott van. Egy telefon a bástyának és már ott is vannak.

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#60144) TaaT


TaaT
veterán

Give them hell Ukraine!

(#60145) koko52 válasza TaaT (#60144) üzenetére


koko52
veterán

Azért fonetikusan írt, mert olvashatatlanok az aláírások. Ezekről a szignókról mindig Flat Erik jut eszembe a Mr Oizo klipjéből.

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#60146) Cs1csó válasza TaaT (#60144) üzenetére


Cs1csó
félisten

Nekem meg Nyútontól van autó grammom.

(#60147) cbmfan válasza Cs1csó (#60146) üzenetére


cbmfan
senior tag

és azt hogy? kaptad a monogramot telegramon?

Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

(#60148) Cs1csó válasza cbmfan (#60147) üzenetére


Cs1csó
félisten

A fejihez hozzávágtam egy almát oszt utána.

[ Szerkesztve ]

(#60149) hcl válasza koby11h (#60131) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Nemrég adtam el egy ilyet ~4000-ért, de abban winyó és videokártya sem volt.

Mutogatni való hater díszpinty

(#60150) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

link

Csak nálam sötét az egész kép, vagy azon az egy hajszál repedésen elszökött a fény?:D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.