Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#77931) razor03 válasza Tegla80 (#77930) üzenetére


razor03
aktív tag

Szia!

Köszönöm a választ, inkább veszek egy használtat aprón, úgyis kell a sixaxes a Killzone2-höz :)

Itt szeretném megemlíteni, hogy nemrég vettem egy kék dobozos PS3 kontrollert 12000 Ft-ért, ami nagyon durva hamisítvány volt (még az a szerencse hogy visszavették a terméket!!).

Nem tudom volt-e már szó korábban a különbségekről, de leírok néhány észrevételt, nehogy más is pórul járjon. Különösen azért, mert ezek az új hamisítványok már annyira "jól sikerültek" hogy nagyon figyelni kell a különbségekre, mert a legszembetűnőbb dolgokat pl. elcsúszott feliratokat is kijavították. Szóval a legszembetűnőbb jelek:

1. A kontroller dobozán lévő Sony logót alaposan nézzétek meg mert ezt továbbra sem tudják lemásolni egyértelműen látszik, hogy nem azonos egy valódi Sony kontroller dobozán lévővel, csak hasonlít rá.
2. A pad gombokat nehéz benyomni, míg az eredeti kontroller pad-jei benyomáskor lágyabbak.
3. Ugyanezen pad-ek benyomása kattja hangos, míg egy eredetié alig hallható.
4. Az X, O, háromszög, négyszög gombok egy eredeti Sony kontrolleren fényesek, míg a hamisítvány gombok matt felületűek.
5. A rezgő funkció egyáltalán nem hasonlít az eredeti Sony rezgő funkcióra, jóval gyengébb hatású.
6. A hamisítvány kontrolleren a műanyag borítás illesztése között túl nagy a rés, a felső rész kitüremkedik, az illesztési vonal mentén érdes a műanyag.
7. A hamisítvány kontroller egy teljes töltést követően 24 órán belül magától lemerült - úgy, hogy szinte semmit nem volt előtte használva - csak ki lett próbálva. Még a gépet sem tudtam másnap bekapcsolni kontrollerről annyira lemerült álltó helyében!

Egyébként működött vele minden, még a sixaxes is... de sokra megyek egy ilyen hulladékkal, főként ennyi pénzért :((

Power and performance, the two elements every gamer craves, are the heart and soul of the GeForce

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.