Hirdetés
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Andras-G: Az internet veszélyei [2. rész] - Facebook Marketpalce
- MasterDeeJay: Comet lake (10gen) és DDR3 - mert ilyet is lehet!
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- eBay-es kütyük kis pénzért
- sziku69: Szólánc.
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Mr Dini: Mindent a StreamSharkról!
- gerner1
-
LOGOUT
Opel topik
Új hozzászólás Aktív témák
-
ArthurShelby
addikt
válasz
F_Gergely
#75750
üzenetére
"És akkor arról még nem is beszéltem mikor a fillérbaszója a Lukoil-nál meg Auchan-nál tankol pancsolt gázolajat mert az OMV meg a Shell drága, és mennyire teszi ezzel tönkre a főbb alkatrészeket. A mechanikus adagoló pont leszarja a gázolaj minőségét, de az elektronikus vezérlésű bizony baromira megszenvedi és csökkenti az élettartamot és teszi tönkre magát az adagolót."
Erről valami infód van tudományosabban? Esetleg egy cikk? Mert sokan mondják, de ez csak ilyen urban legend kicsit számomra még.
Mivel jobb a shell, vagy az omv? Nem ugyanonnan veszik az üzemanyagot?Ezt még csak átfutottam, de nekem az jött le, hogy nincs különbség.
Nem kötekedni akarok, hanem vitázni, és a végeredmény fontos számomra.
20Ft-os különbség is van a kutak között, ami monjduk egy 50l-es tanknál már 1000Ft (az valahol egy ebéd ára, szóval ez számomra nem annyira "fillérbaszás". Szóval a kérdés számomra, hogy megéri-e a különbség.
Új hozzászólás Aktív témák
- Fujitsu LIFEBOOK E449 i3-8130U 12GB 512GB 14" FHD 1 év garancia
- Apple iPhone 12 Mini 128 GB Fekete 1 év Garancia Beszámítás Házhozszállítás
- BESZÁMÍTÁS! Sony PlayStation 5 825GB SSD lemezes konzol fejhallgatóval garanciával hibátlan működés
- Eredeti Lenovo 330W töltők - ADL330SDC3A
- Samsung Galaxy S25 Silver Shadow 128GB használt karcmentes gyári garancia 2028.12.19.-ig
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
