Hirdetés
- Mr Dini: Mindent a StreamSharkról!
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- sziku69: Szólánc.
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- Graphics: Telefonvásárlási kálváriám....avagy clickbait cím: Horror a hardveraprón
- Gurulunk, WAZE?!
- Szellem.: ATK Blazing Sky X1 V2 Extreme 2.0. Tényleg 2.0-a!
- Ketogén étrend
- f(x)=exp(x): A laposföld elmebaj: Vissza a jövőbe!
-
LOGOUT
Opel topik
Új hozzászólás Aktív témák
-
F_Gergely
őstag
Alap esetben a dízelek 500 ezer km-t simán elfutnak, főleg ha láncos.
Kivétel mindig van, amikor kell cserélni idő elött valamilyen komolyabb alkatrészt de ez nem általános.
Sokan szidják az EGR-t, ugyan olyan kopó alkatrész mint bármi más, cserélni kell és ennyi.
A dízeleknél 200-300 ezer között szokott a turbó és nagy mumus a VP44 adagoló de ezek is bírják.
Aztán jön a hiszti, hogy megvette a tekertórás szart aztán kell költenie adagolóra meg turbóra. Utána meg szídja a dizelt mint olyat. Semmivel sem problémásabb egy dízel, csak általában jóval nagyobb a futásteljesítménye, jobban van terhelve mint egy benzines, jobban használódik.
Van dízleből is egy egy hibás széria lásd 2,5V6 ahol a főtegely kopik idő előtt szarrá, de kár általánosítani és alapvetően a dízelt szidni
B vectrát szídják mert adagoló meg turbó. Egy benzinesnél úgyan úgy szétmegy a turbó mint egy dizelnél.
Azt meg érdekes mód a sok rinyálós nyomorult nem nézni hogy van az autójában 400-500-600 ezer és még gyári az adagoló neeeeem azt nem , csak fostaliscska az autó mert tönkrement egy alkatrész.És akkor arról még nem is beszéltem mikor a fillérbaszója a Lukoil-nál meg Auchan-nál tankol pancsolt gázolajat mert az OMV meg a Shell drága, és mennyire teszi ezzel tönkre a főbb alkatrészeket. A mechanikus adagoló pont leszarja a gázolaj minőségét, de az elektronikus vezérlésű bizony baromira megszenvedi és csökkenti az élettartamot és teszi tönkre magát az adagolót.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- HIBÁTLAN iPhone XR 64GB Red-1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS4490,100% Akksi
- Keresünk iPhone 15/15 Plus/15 Pro/15 Pro Max
- MSI CreatorPro Z16P RTX A5500 TOUCH! (vapor chamberrel)
- Fujitsu U748 i5-8350 8Gb ram, 256GB SSD win11 számla, garancia
- Dobozos ÚJ! HP ZBOOK Firefly 16 G10 /i7-1355U/16GB/1 TB SSD/FHD+/IPS/NVIDIA 4 GB Magyar bill
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
