Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Switch (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-25 10:47:59

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#55804) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Switch 2 (találgatós) topik újra megnyílt, hátha nem hiába ;)

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

Hozzászólások

(#36425) adalbert1 válasza koncsik (#36421) üzenetére


adalbert1
veterán

Szintén, nálam jelenleg van 3 db DS Lite (igaz ebből kettőt elég használtan vettem, kb. nem is használom őket, csak egy nagyobb csomag része voltak, azért kerültek hozzám), 1 DSi, egy DSi XL (habár ezt sem használom, mert kicsit foltos a kijelzője), egy New 3DS és egy 3DS XL :)
Amin még gondolkozom, az egy GBA IPS mod, vagy venni egy készet, csak azt elég húzós áron láttam (200$).
Viszont csinálnak egész frankó dolgokat, pl. GBA SP átépítés sima GB szerű házba, ez szerintem nagyon menőn néz ki :)
Leginkább ilyen projekteken agyalok most, és helyhiány miatt egyre inkább a handheld vonal kerül előtérbe retro esetén is.

Visszatérve a topic témájához: Nekem most párhuzamosan van egy Lite és egy launch napján vett Switch is, de igazából én sem látom értelmét, hogy kettő is legyen itthon, csak még nem jutottam dűlőre, hogy melyiket kellene eladni, mert mindkettőben mást szeretek.
Az ideális gép számomra talán Lite méretű lenne, de dokkolható, és erősebb hardware-t és OLED kijelzőt kapna. :D
Az új modellnél megvárom a végleges specifikációkat, esetleg a megjelenést, és utána döntök majd, hogy kell-e nekem, megéri-e azt az árat, amit kérnek érte.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Switch (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.