Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Yettel topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 10:49:25

LOGOUT.hu

Yettel topic
▼ Kérdés előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves! ▼
Aktuális:
Inflációkövető díjkorrekció 2024

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#77801) simpley válasza MDanny (#77800) üzenetére


simpley
őstag

Szerintem kizárt,
de a hanghívás az VoLTE hiányában 3G-n vagy 2G-n fog felépülni. Ettől függetlenül nekem a kártyás előfzetésemen is van 4G+ ha olyan helyen járok..

signed by simpley.

(#77802) Viktor0610 válasza MDanny (#77800) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem hinném.
Ugyanabban a készülékben, ugyanott, ugyanazokkal a hálózati beállításokkal?

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#77803) MDanny válasza Viktor0610 (#77802) üzenetére


MDanny
senior tag

Igen, ezen lepődtem meg. Azonos készülék, azonos helyszín, azonos cella. (Xiaomi Redmi Note 8T)

simpley: nyáron láttam én is kártyás csomaggal, az előfizetéses kártyámmal (Hiper M Talk) még egyszer sem. VoLTE minden esetben aktív volt.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 11 Lite 5G NE 8/128GB EEA (Yettel VoLTE + Vodafone VoLTE), POCO F3 8/256GB EEA (Telekom VoWiFi); DIGI 1000/300 FTTH, Telekom 250/10 ED3 + Telekom TV M, Direct One Plus HD TV

(#77805) Viktor0610 válasza #25741824 (#77804) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A Telekom topikot kihagytad. ;]

Samsung Galaxy A54

(#77806) Viktor0610 válasza MDanny (#77803) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Érdekes. 🤔

Samsung Galaxy A54

(#77807) Jim74


Jim74
nagyúr

Sziasztok!

Mi a legfrissebb androidos MyTelenor app verziószáma?

Köszönöm :R .

(#77808) Viktor0610 válasza Jim74 (#77807) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

4.3.1
Nem béta verzió. Asszem. :D

Samsung Galaxy A54

(#77809) PistiSan


PistiSan
addikt

Ma a szokásos módon telenor wallettel próbáltam kifizetni a mobil számlám, közölte az app, hogy átkerült a fizetés a mytelenor-ba, barionom nem volt, de mivel nem akarom minden alkalommal kézzel kitölteni az adataimat, ezért regisztráltam.
Nem tudom ez miért jó egy szolgáltatónak, hogy a közvetlen fizetés helyett közbeékel még 1 szolgáltatót.
Icsekk volt így év elején, ott is el voltak mentve a kártya adataim, aztán jött egy frissítés ami után regelni kellett az appba, illetve csak simple-ön keresztül lehet csak fizetni.

(#77810) 4Grider válasza PistiSan (#77809) üzenetére


4Grider
nagyúr

A közvetlen fizetés esetén is van közbeiktatott kártyaelszámoló, aki esetleg (sőt biztos) nagyobb jutalékkal dolgozik, mint a Barion. Nagyon nem mindegy, hogy milliárdos bevételű cégként 0.5 vagy 0.7, esetleg 1% jutalékot fizetsz. Sok milliós jutalék különbségről van szó havonta.

(#77811) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Sziasztok!
Telenor figyeli azt, hogy milyen eszközben van a SIM? Ha Hello Data Start SIM-et routerbe teszek, akkor lekorlátozzák/letiltják a SIM-et?

(#77812) #08176384 válasza Jim74 (#77769) üzenetére


#08176384
törölt tag

Két hónapja én is ezt tapasztalom. Szerintük a hipernet home l 150 giga fogyott el 10 nap alatt, majd újabb 10 nap múlva újabb 100. Nem toltogetek, tv megy róla és YouTube estefelé 1 óra max, meg normál böngészés. Egyedül kb 30 giga volt Ios és macos frissítés ami nagyobb forgalom volt. Router megnéztem, nincs idegen eszköz rajta. A fentiek miatt a napokban szépen vissza is adtam a hipernet home kártyát telenor és megköszöntem az együttműködést, a fő számom pedig visszaraktam kártyásba és T vettem egy korlátlan net számot két multisimmel. A sebesség picit gyengébb 140 helyett 110 megabit, de atomstabil és este sem esik be, pláne amikor mérkőzések vannak. Tavaszra 5G lefedettség is jön hozzánk Telekom.

[ Szerkesztve ]

(#77813) 4Grider válasza Darth_Revan (#77811) üzenetére


4Grider
nagyúr

Minden szolgáltató pontosan tudja, hogy milyen eszközben van aktuálisan a sim. Ez alap szolgáltatás a hálózatokon.
Hogy mennyire törődnek vele, az már megint más tészta, bár mivel lezárt csomagról van szó, simán benne van, hogy felmondhatják nem szabályszerű használat miatt.
A HD ráadásul csak nat-olt ip címet kap, azt routerrel még egyszer nat-olni nem egy élmény, bár persze minden csak az igényektől függ...

(#77815) Jim74 válasza Viktor0610 (#77808) üzenetére


Jim74
nagyúr

Köszi :R . Ez érdekes, feleségem készülékén 5.0-s van és nem emlékszem, hogy engedélyeztünk volna a béta verziókat.

(#77816) Jim74 válasza #08176384 (#77812) üzenetére


Jim74
nagyúr

Köszi az infót :R
Túl jó dolgozói flottás tarifám van, amit máshol nem nagyon kapnék meg, ezért vagyok ennél a szolgáltatónál.

(#77817) Phoen|x


Phoen|x
őstag

Sziasztok!
Nyergesújfalun (Esztergomtól nem messze), nem elérhető a Telenor hálózat. Tapasztalt még valaki ilyet?

Go Gunners!

(#77818) szabonagyur válasza Phoen|x (#77817) üzenetére


szabonagyur
félisten

Megkérdem öcsémet ott van ő is, bár mire ő reagál.. :D

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#77819) SP4C3 válasza Darth_Revan (#77811) üzenetére


SP4C3
veterán

Szerződésed olvasd át. :)

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#77820) Gubu0101 válasza szabonagyur (#77818) üzenetére


Gubu0101
veterán

Nem ide :D :D

[ Szerkesztve ]

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#77821) #76519680


#76519680
törölt tag

Akkor ezt a vonalat lezárhatjuk !!!! :D :D :K :K

[link]

[ Szerkesztve ]

(#77822) 4Grider válasza #76519680 (#77821) üzenetére


4Grider
nagyúr

Ettől még a közeljövőben egy Laa brand-et simán bevezethetnek a piacra. Akár lehet az a feltöltőkártyáik neve, de akár az új virtuális szolgáltatásuké is...

(#77823) DrBubo77 válasza 4Grider (#77822) üzenetére


DrBubo77
addikt
LOGOUT blog (1)

Lovat adsz simpley kolléga alá? :D

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#77824) Landsmann


Landsmann
addikt

Lehet, mire a meghosszabbított névhasználati jog lejár, addigra az állam teljes egészében, vagy nagyrészt felvásárolja és majd elnevezik valahogy. Én sajnálom, de megértem hogy annak idején a Pannon nevet megváltoztatták. Már csak abban bízok, ha névváltásra kerül a sor, valami jól hangzó normális nevet adnak.

Videóim: http://www.youtube.com/landsmann?sub_confirmation=1

(#77825) simpley válasza DrBubo77 (#77823) üzenetére


simpley
őstag

Hello-hello!
Háát, igen. Tévedtem. :D Van ilyen, nemde!? Hiszen tévedni emberi dolog... Ettől függetlenül elég sok jel utalt arra, hogy hamarosan bevezetik szerintem.. De mindenesetre megnyugtató, hogy nem fogják egyelőre ezt a szőrnyű nevet használni. :B

signed by simpley.

(#77826) DrBubo77 válasza simpley (#77825) üzenetére


DrBubo77
addikt
LOGOUT blog (1)

Pedig reménykedtem, hogy itt is lesz olyan mobilnet opció, mint a másik T-nél, hogy érvényes, amíg el nem fogy. :W

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#77827) simpley válasza DrBubo77 (#77826) üzenetére


simpley
őstag

Ne veszítsd el a reményt, nincs kizárva.. Mostantól új PR ügynökségük is van, kíváncsi vagyok mire készülnek erre a "rendhagyó karácsonyra", szerintem eljött az ideje annak is, hogy új tarifákat vezessenek be ha nem most, legkésőbb tavasszal. :)

signed by simpley.

(#77828) szabonagyur válasza DrBubo77 (#77826) üzenetére


szabonagyur
félisten

Én is emiatt vagyok még a Telenornál a kártyámmal, hogy hátha az éven meggondolják magukat és lesz ilyen lehetőség. Ha nem megyek a másikhoz sajna pedig nagyon régóta Telenoros a számom.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#77830) simpley válasza #72445440 (#77829) üzenetére


simpley
őstag

Szerintem azért előbb lesz ilyen csomag, mert nem mostanában lesz itt Laa. :D
Én úgy olvastam amúgy, hogy most már külön zárójelbe meg kell jelölni, hogy nem a Telenor anyacéghez tartozik. Így: Telenor (PPF)

signed by simpley.

(#77831) Viktor0610 válasza simpley (#77830) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Szerintem ne reménykedjetek.
Európa-szinten kb. egyedülálló a Telekom Maraton csomagja, nyilván nem véletlenül nem hoznak ki a többiek hasonló csomagot.

Samsung Galaxy A54

(#77833) Phoen|x válasza szabonagyur (#77818) üzenetére


Phoen|x
őstag

Köszi, de most oldódott meg nem rég. Volt valami gebasz az ügyfélszolgálaton is azt mondták.

Go Gunners!

(#77834) asdf_ válasza Landsmann (#77824) üzenetére


asdf_
veterán

Lehet, mire a meghosszabbított névhasználati jog lejár

Erről úgy írtok, mintha valami kőbevésett dolog lenne. Simán lehet, hogy azt mondják, hogy helló, vírrus van, épp nem igazán akarnánk most átbrandelni az országot, mennénk tovább még egy évet ezzel a névvel, hogyér' adjátok? Aztán megegyeznek valamiiben és megy tovább az élet.

szerk: hopp, most futottam bele a hírbe, így jár az ember, ha csak link névvel hivatkozik valaki valamit a cikkcím helyett, simán átszaladtam rajta.

[ Szerkesztve ]

(#77835) allein


allein
addikt

Sziasztok, az imént frissítettem az applikációt. Létezik, hogy több mint egy hónapja nem lehet befizetni a számlát az applikáción keresztül? Nálatok működik?

szerk: egy párszor újraindítottam az appot, végre sikerült fizetni.

Az e-Sim-et meg sem kérdezem :N

[ Szerkesztve ]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=allein

(#77836) simpley válasza allein (#77835) üzenetére


simpley
őstag

Droidon egyszerűen katasztrófa az app... :( iOS-en minden OK nálam
(legalább is tudtam feltölteni egyenleget, az hasonló mint a számlabefizetés.. )

signed by simpley.

(#77837) #08176384 válasza #76519680 (#77821) üzenetére


#08176384
törölt tag

Múltkor pont erre tippeltem, hogy Telenor ráharap a semmiért egy kis extra pénzre. :)

(#77838) viktorhu válasza asdf_ (#77834) üzenetére


viktorhu
veterán

Mivel az O2 franchise jogot is már ősidők óta hosszabbítják, nincs túl sok meglepő a dologban. Ráadásul a két cég Európa két ellentétes sarkát fedi le, úgyhogy mindkettőnek lehet érték egy együttműködésben.

(#77839) Landsmann


Landsmann
addikt

Májusban bekapcsoltattam a VoLTE szolgáltatást. Meg azóta még 3 kártyára, szó nélkül megcsinálták. Nem tudom hogy a fenébe, de miután a kártya helyére egy Vodafoneos SIM került próbaképp és visszakerült az eredeti kártya, a VoLTE tiltott állapotba került. Pedig a SIM nem volt más készülékbe átrakva. Ma már két ügyintézővel is próbálkoztam, egyik sem kapcsolta vissza. Az egyik kategorikusan elzárkózott, a másik azt mondta, hogy ha támogatott a készülék, akkor legkésőbb 72 órán belül vissza fog aktiválódni. Tudjuk, hogy nem fog, mert nincs a támogatotti listán. Úgyhogy lehet próbálkozni majd tovább, hátha valaki mégis. Ég és föld a hangminőségbeli különbség.

Videóim: http://www.youtube.com/landsmann?sub_confirmation=1

(#77840) pauliboy23 válasza Landsmann (#77839) üzenetére


pauliboy23
senior tag

Egy hete vettem iPhone 12-őt, tegnap aktiválódott a VoLTE. Nem biztos az a 72 óra.

(#77841) Landsmann válasza pauliboy23 (#77840) üzenetére


Landsmann
addikt

De mivel a készülékem nem támogatott, így nem aktiválódott volna sosem.

Videóim: http://www.youtube.com/landsmann?sub_confirmation=1

(#77842) pauliboy23 válasza Landsmann (#77841) üzenetére


pauliboy23
senior tag

Én úgy értelmeztem, hogy már volt aktiválva, csak kivetted és visszaraktad kártyát, és még nem megy. Sorry.

(#77843) Landsmann válasza pauliboy23 (#77842) üzenetére


Landsmann
addikt

Igen. Aktiválva volt, működött is. Egy Redmi 9-ben Vodás kártya volt, aktív VoLTE szolgáltatással. VoLTE ikon kint. Aztán jött egy rendszerfrissítés, és utána eltűnt az ikon, de a Telenoros mellett ottmaradt. Ekkor a Vodás kártyát átraktam a Redmi 6-ba, hogy megnézzem, mi a helyzet. Ott sem volt ikon. Ez után visszaraktam az eredeti Telenor kártyát a helyére. Na, innentől fogva nem volt VoLTE. Pedig a SIM nem került át másik készülékbe. Olybá tűnik, ha nem támogatott készülékre van aktiválva a szolgáltatás és kárytát cserélgetünk, automatikusan tiltódik.

Videóim: http://www.youtube.com/landsmann?sub_confirmation=1

(#77844) MDanny válasza Landsmann (#77843) üzenetére


MDanny
senior tag

Nekem a Redmi Note 5-nél simán menet közben tiltották, amikor olyan kedvük volt. De volt olyan, hogy akkor tiltották, amikor újraindítottam. Mindig kértem újra a bekapcsolást. A napokban a Redmi Note 8-ból áttettem a Redmi 7-be, még nem tiltották, de egész nyáron feltöltős Telenor kártya volt benne és nem tiltották (előtte is kérésre került bekapcsolásra, nem is kérdezték a típust).

Legutóbb amikor kértem a bekapcsolást (a Redmi Note 5-ben történt letiltás után a Redmi Note 8-ra átköltözéskor, még júliusban), akkor szólt az ügyintéző, hogy nem támogatott készülékben van a kártya, saját felelősségre bekapcsolja, de ne legyek meglepve, ha rosszul működik és egyébként is gyakran ellenőrzi a rendszer a dolgot és automatikusan tiltják. Nos, azóta csak akkor tiltották egyszer, amikor bejelentettem, hogy szinte használhatatlan itthon a 4G, de maguktól visszakapcsolták, amikor lezárták a hibajegyet (pedig hivatalosan csak a 8T támogatott, hiába ugyanaz a két készülék ilyen szempontból és a 4G továbbra is katasztrófa nálam, 2G-vel is jobbára csak az ablakban tudok telefonálni).

Jelenleg a Redmi 7 és a Redmi Note 8/8T csak a Telenor és a DIGI esetében jeleníti meg a VoLTE ikont.

Xiaomi 11 Lite 5G NE 8/128GB EEA (Yettel VoLTE + Vodafone VoLTE), POCO F3 8/256GB EEA (Telekom VoWiFi); DIGI 1000/300 FTTH, Telekom 250/10 ED3 + Telekom TV M, Direct One Plus HD TV

(#77845) Landsmann válasza MDanny (#77844) üzenetére


Landsmann
addikt

Először le akart rázni a hölgy, de amikor mondtam neki, hogy május óta teljes megelégedéssel és hiba nélkül használtam, akkor azt mondta, hogy várjak egy kicsit, valamit megpróbál. Pár perc várakozás után mondja, hogy látja, Redmi 9 készüléket vettem. (addig nem mondtam típust, szerdán vettem át a készüléket. DE a SIM nem ebben, hanem a Redmi 6-ban volt, arról is telefonáltam) Mondja, hogy ezért leveszi a tiltást, de ha bármi problémát tapasztalok, akkor szóljak az ügyfélszolgálatnak és szükség lehet a tiltás visszatételére.
Redmi 8-ra is aktiváltattam, de az a telefon szokott néha furcsaságokat csinálni. Vagy a SIM, vagy a készülék a hunyó, semmi esetre sem a VoLTE, mert már ez előtt is voltak problémák vele.

Videóim: http://www.youtube.com/landsmann?sub_confirmation=1

(#77846) viktorhu válasza Landsmann (#77845) üzenetére


viktorhu
veterán

Ha mondasz egy random támogatott telefont, akkor gond nélkül bekapcsolják. Nem érdekli őket, hogy nem igaz, egyszerűbb eleget tenni a kérésnek, mint lerázni, és ha támogatott készüléket bemondasz, akkor már nem köti őket, hogy nem kapcsolhatják be.

(#77847) Landsmann válasza viktorhu (#77846) üzenetére


Landsmann
addikt

A második fazon azzal rázott le, hogy úgyis aktiválódik magától 72 órán belül ha támogatott a készülék. Esze ágában nem volt aktiválni.

Videóim: http://www.youtube.com/landsmann?sub_confirmation=1

(#77849) martonl


martonl
senior tag

Amikor Telenoros voltam, és a telefonszámaimat át akartam venni cég nevére, akkor elegendő volt a számlafizetőt módosítani, amit akár online is meg tudtam tenni. Most, hogy az adatszolgáltatás is van, ez változott valamit? Azon kívül, hogy a számlafizetőhöz adószám is kell, gondolom.

(#77850) simpley


simpley
őstag

3po-fórumtárstól búcsúztunk? :U
( magát törölte vagy törölték?)

[ Szerkesztve ]

signed by simpley.

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Yettel topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.