Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Milyen belső merevlemezt vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-22 15:58:25

LOGOUT.hu

Milyen belső merevlemezt vegyek? Összefoglaló!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#58154) Chris0321 válasza jim bcs (#58153) üzenetére


Chris0321
addikt

Nem, sok filmet letöltöttem egyrészt mert rendezői változat vagy eredeti sznkron és nem könnyű megtalálni plusz a videómegosztókon sem szokott fenn lenni és nem egy közülük DVD méret. Régen letöltöttem minden filmet és sorozatot amit meg akartam nézni de a meghajtók telelettek és inkább átálltam az online nézésre de nekem nem vált be teljesen. Nem egyszer érzem azt, hogy túl vannak terhelve és csak lassan tölti le és ha le van töltve nem kell annyit keresgélni mire megtalálom jó minőségben. Plusz játszom pár játékkal ami közül csak a wot és a wows 56 Gb-nyi férőhelyet kér és még van pár. A wotba terveznek HD pályákat betenni ami gondolom a játék méretét is meg fogja növelni. Jelenleg egy 1 Tb-os és egy 750 Mb-os winchesterem van és ezeket is eléggé sikerült telepakolnom úgy is, hogy sok mindent kitöröltem amit nem nehéz újra letölteni.
Családi eseményeken is szoktam videókat, képeket készíteni és mivel ez a winchester meglesz remélem jópár évig ki tudja mi minden fog még rákerülni.
Remélem ez után legközelebb csak akkor kell majd winchestert vennem amikor a most meglevő 1 Tb-os elöregszik.

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Milyen belső merevlemezt vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.