Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Milyen TV-t vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:30:27

LOGOUT.hu

TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ
Ezt a leírás azért hoztuk létre, hogy segítsünk eligazodni a tévék kusza és állandóan változó világában. Először következzenek a kérdések, amikre szeretnénk választ kapni:
1. Tévére szánt összeg, forintban?
2. Mire használnád leginkább? (pl. filmnézés, tévénézés, játék, sport)
3. Milyen messziről nézed a tévét, és mekkora méretűre gondoltál?
4. Világos vagy sötét szobában nézed-e a tévét, többnyire nappal vagy este?
5. Szemből vagy enyhén oldalról nézed-e a tévét, illetve általában többen nézitek-e?
6. Milyen szolgáltatások/funkciók fontosak neked? (pl.HBO, Netflix, AirPlay, PIP stb.)
7. Milyen csatlakoztatási igényeid vannak? (pl. jack-csatlakozó, optikai stb.)
8. A tévé talpa középen vagy oldalt legyen?
9. Miket részesítesz előnyben? (pl. márka, operációs rendszer stb.)
10. Milyen egyéb követelményeid vannak? (pl. Ambilight, légegeres távirányító stb.)
11. Csak új vagy használt tv is szóba jöhet (garanciával vagy anélkül)?
Ajánlott modellek összehasonlító táblázata (haladóknak)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#88952) Quadgame94


Quadgame94
senior tag

(rögzített hsz)

Szerintem zárjuk le a témát! Ugyanis az eredeti témától már nagyon eltértünk (65G4 v 65G3). Konkrét termékekről beszéljünk, de ne dobáljunk be random árakat, meg random méreteket, hogy mi éri meg és mi nem. Ez a kérdés konkrétan felmerült. Akinek van érve a G4 +500 ezres felára mellett az írja meg a kérdezőnek.

Az nem érv, hogy "van aki a legújabbat akarja".

[ Szerkesztve ]

Hozzászólások

(#16101) richa


richa
csendes tag

Sziasztok!

A Pana TX-50EX700E falra szerelhető?

Ilyen a hátulja:

[link]

[ Szerkesztve ]

(#16102) Zοltta válasza GEPESZ66 (#16092) üzenetére


Zοltta
senior tag

Csak azért érdekel, mert Ediginél vásárlás során be lehet állitani , hogy milyen garanciát kérsz mellé, de minap beszéltem velük(MM) és a baleset, lopás etc.. Fajta garanciát csak személyesen lehet intézni.. Ami kár egy ilyen nagy értéknél mivel falunk lakom és, hogy személyesen lehet csak kötni.
Akkoriban pont tvt vettél, hogy kaptál giftcardot?
Most elgondolkodtam ez miatt nagyon de mondjuk én nagyon a gyári gari miatt gondoltam MM-re jó tapasztalat miatt :)

Csak egy srác vagyok a nagy világból.

(#16103) ZergeNN


ZergeNN
újonc

Sziasztok,

4k-s 43 colos tv vennék elsősorban laptopra dugva használnám gameingre sorozat/film nézésre.
Eddig LG 43UJ6307 -t néztem, tudtok e jobbat ajánlani hasonlóan low input laggal maximum 180k-ig ?
Előre is köszönöm.

(#16104) sutyesz96 válasza Szila|H| (#16100) üzenetére


sutyesz96
őstag

Félmilláért már QLED van.

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#16105) Szila|H| válasza sutyesz96 (#16104) üzenetére


Szila|H|
tag

Nem ez volt a mondandóm lényege úgy érzem.
De pár hozzászólással feljebb ezen már egyszer végig mentek a srácok, hogy az itt lévők nagy része nem tud / nem akar költeni 200-300 e Ft-nál többet egy tv-re ( lehet még így is sokat mondtam).

És értem én, hogy az OLED, QLED a tv-k nagy ágyúja, a mindenható, de amíg itthon a lakosság 80% minimálbérből él, nem értem miért kell hergelni a népet és ilyen hozzászólást írni hogy vegyen mindenki OLED-et. Ezzel senki nem jutott előrébb.

Life is better with a frenchie

(#16106) tibi970307


tibi970307
tag

Sziasztok!

Panasonic 50EX700E típusú készülék most 185eFt a MediaMarktban. Azt írja, hogy egy hónapon belül átvehető a debreceni üzletben. Ha én karácsonyra szeretném elhozni, akkor vajon megoldható? Ha később veszem, akkor lehet kicsúzok a karácsonyból, előtte pedig nem igazán tudom elrakni.

Vett már valaki? Mikor érkezett meg?

[ Szerkesztve ]

(#16107) kidda1972


kidda1972
újonc

Sziasztok! Tv vásárlás előtt állok ezért tanácsot szeretnék kérni.Kb.4,5 méterről nézem szobát betudom sötétíteni, tv műsort nem nézek rajta (nincs is előfizetésem,)torrentről letöltött filmeket, interneten fentlévő tartalmakat filmeket nézek.Ezek a paraméterek lenének.Szempont lenne a jó és nagy kép 139-165-cm inkább a 165 felé hajlok,nézegetem az LG-oled tv-ket,de nem vagyok biztos benne,hogy ezekkel a médiatartalmakkal van értelme ilyen komoly tv-t ilyen drágán megvenni azután meg ott állna egy több százezres tv amit nem tudok kihasználni!Vagy maradjak inkább egy full hd led tv-nél,esetleg 4K-val?Válaszokat előre is köszönöm!

(#16108) ACE- válasza Szila|H| (#16105) üzenetére


ACE-
addikt

Maximálisan egyetértek, és akkor még erre jöhet a további hozzászólás, hogy "UHD TV-hez KELL média lejátszó" és abból sem gagyi, hiszen különben ki sem tudod használni a TV-det...

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#16109) BB555BBB válasza Piftuka (#15818) üzenetére


BB555BBB
tag

Hello,

Leegyszerűsítve a kérdést FULLHD TV-t keresek leginkább a 49"-55"-os méretben és kb.150-180K-ig. Ami fontos még, hogy most újonnan kapható legyen a TV.

[ Szerkesztve ]

(#16110) Pro Koryak válasza Gulyopapa (#16099) üzenetére


Pro Koryak
addikt

Ebben az a szép, hogy akik oledet vettek, sokuknál bőven elférne a 65"-os is, csak nincs rá pénzük, ezért megvették az 55"-ost, csakhogy oled legyen :C aztán nézik 3m-ről a felkonvertált fullhd-t havonta egyszer meg 4k forrást :Y

[ Szerkesztve ]

(#16111) Motar


Motar
tag

Elmentem az MMbe megnézni élőben a kiszemelt TVket. Ezek a sony 55XE8505 és a pana 58ex780.
Természetesen egyből megtalált egy segítőkész eladó, meglepő módon LG pólóban :) A szomorú az, hogy nem tudtam rendesen összehasonlítani a 2t, mert nem vittem saját videót... A 4k-s hdr videót persze csak az LGbe tudták bedugni...
A panán valami szörnyű homályos videót adtak, 0 képminőséggel. mintha az lett volna a lényeg, hogy ne adják el a TVt. Kértem hogy a 3d-t nézzük meg, persze azt se tudták megmutatni, merthogy a pana nem adott szemüveget hozzá... Itt fel is adtam.
A sony viszont teljesen rendben volt, szép képek, jó videók, jó beállítás (elsőre legalábbis laikus szemmel). Ennek az androidját nagyon szidta az eladó, hogy nem lehet rajta mkv vagy akár 4k-s videót nézni, mert tuti kifagy meg szaggat, meg hardverileg gyenge a TV droidhoz.
Persze a végén egy LGnél lyukadtunk ki, IPS panellal. Szép volt, szép volt, de drágább is és "aktív HDR"... A képe amúgy teljesen rendben volt. Ha nem olvas utána az ember, hogy mit érdemes venni, simán becsalogatja az embert az erdőbe.
Tanulság, vinni kell saját videót. Nem szabad hagyni, hogy elbizonytalanítson egy eladó. 3d-t nem tudod tesztelni akkor se.
Ja és a sony nagyszép tényleg xD

Hátha valakinek segít, ne járjatok úgy mint én!

Attól hogy mindig a szexre gondolok, már szexmániás vagyok?

(#16112) Sundesz válasza Motar (#16111) üzenetére


Sundesz
őstag

Mediaban tegnap vettem EX700-at, SD minőségű MM reklámvideo ment rajta, nyílván ronda volt. Sony-n, Samsungon, LG-n persze 4K ment. Az eladó meg kérdezte, hogy biztos ezt akarom, en meg mondtam hogy igen. :) Ha nem olvasok utána rámsózhatna bármit.

[ Szerkesztve ]

Hörcsög Powa'

(#16113) Gulyopapa válasza Pro Koryak (#16110) üzenetére


Gulyopapa
addikt

Igen, nekem is 55” oled van, és minden áldott nap rácsodálkozom hogy milyen elképesztő képe van. Soha nem bántam meg. Az meg hogy mit nézek rajta? Saját 4 k videóimat, Netflixet, Amazon Prime-ot, egyéb filmeket, játszom rajta.
Ezt a minimál béres faszságot meg hagyjuk már. Aki 200-250-300-at kiad egy tv-re, az nem minimál béres.
Csak azért írtam az oledet, mint alternatívát, mert ott nincs kompromisszum.
Pro Koryak te meg örüljél magadnak, jól megmondtad :DDD

(#16114) tibi970307 válasza tibi970307 (#16106) üzenetére


tibi970307
tag

Írtam egy e-mailt nekik. Ha bárki hasonló cipőben járna, akkor nyugodtan írjon nekik, készségesek, elrakják és az akciós árat kell majd fizetni. :C

(#16115) Szila|H| válasza Gulyopapa (#16113) üzenetére


Szila|H|
tag

Miért ne lehetne minimálbéres? Szerinted mindenki 300 ezreket keres? És ha az az álma hogy vegyen egy jobb minőségű tv-t ? És úgy gondolja kitud ennyi fizetni, mert megspórolt rá nem egy két hónap alatt?

Nem kell más zsebébe nyúlkálni, valaki ha 130at szán egy tv-re akkor 130-at szán.

Lehet írni még itt példákat, de szerintem ha valaki x összegért szeretne egy tv-t akkor azért az x összegért szeretné a legjobbat kapni és nem x +y összegért.
Részemről lezártam.

Life is better with a frenchie

(#16116) ACE- válasza Szila|H| (#16115) üzenetére


ACE-
addikt

És visszatértünk ugyanoda, olyanok adnak itt tanácsokat szerényebb embereknek, akiknek nem számít hogy 600ezer egy TV vagy 150ezer...

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#16117) Szila|H| válasza ACE- (#16116) üzenetére


Szila|H|
tag

Én is hetek óta gondolkozok és nézelődök tv-k terén. Megtehetném ha nagyon akarnám hogy OLED-et vásároljak, de úgy gondolom hogy a maximális keret amit erre szánok az 250e Ft, és miért nem veszek OLED-et ? Azért mert hogy hetente 3 filmet megnézzek meg napi másfél órát tv-zek számomra luxus lenne.
Számomra nem létszükséglet a tv és az sem hogy az a legmodernebb legjobb, legdrágább legyen. Így még várok amíg megtetszik az egyik.

[ Szerkesztve ]

Life is better with a frenchie

(#16118) hunaqua


hunaqua
addikt

Már jó pár évvel ezelőtt beszéltem egy Sony alkalmazásban dolgozó emberrel. Akkor még a DVD lejátszó volt a sláger. Egy Sony 100 euro-ba került, egy oem kínai meg 30-ba.Azt mondta,hogy mondjuk egy nyugati vásárló sokkal jobban fel tudja ezt mérni (....persze, az anyagi lehetőségek is mások),és ugyan megveszik ezt is meg azt is,de el tudják fogadni a 30-as korlátait. A Magyar vásárló meg a 30-as árra utazik,de min. a 100-as Sony minőséget várja el.

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#16119) Derek V.


Derek V.
tag

Sziasztok!

Tv vásárlás előtt állok és a segítségeteket szeretném kérni.

Kritériumok:

- max. 32 coll méretben
- full HD
- 2 db HDMI csatlakozó
- 2 db USB csatlakozó
- lehetőleg SMART funkció

Ezt a típust néztem, de elég kevés információ van róla a neten: LG 32LW641H
(br. 85 ezer lenne az ára.)
Ahogy néztem a neten üzleti felhasználású tv, ez mennyire lenne jó otthoni felhasználásra?
Milyen panel van bent?
Milyen évjárat lehet? (2016?)
Érdemes ebben az árban ezt megvenni, vagy van ennél jobb ajánlat hasonló paraméterekkel az LG kínálatában?
A segítséget és a válaszokat előre is köszönöm!

(#16120) attiati


attiati
veterán

Egy hozzáértő jártas fórumtárs leírná, hogy hogyan választ tv-t? :R
Ha mondjuk nem a minél olcsóbb a szempont.

Először kiválasztod az ideális méretet a távolság alapján?
Utána választasz egy panel típust? (ips, pva, oled)
Utána egy márkát a szoftver alapján? (webox, adnroid, stb...)
Utána milyen csatlakozó legyen rajta feltétlen?
Milyen extrákat jó, ha tud?

Teljesen el lehet veszni itt a kínálatban és azt sem értem, hogy UHD-ből miért 49"-osat vesznek az emberek, ha úgysem másfél méterről nézik. Kényszerből, mert úgysincs már jó minőségű FHD 49"-os?

(#16121) sutyesz96 válasza Szila|H| (#16105) üzenetére


sutyesz96
őstag

Én nem is cáfoltam az állításod. :R

Viszont Black Fridayen szvsz simán bekukucskálhat 300-400k környékére 1-2 O/QLED tv.

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#16122) cotag


cotag
senior tag

Kolléga kérdezi...
LG 60UJ634V vs LG 60UJ6517
Mondtam én annyit látok a második energiatakarékosabb....
Szerintetek melyiket ajánlottabb megvenni??
Thx :R

(#16123) Pro Koryak válasza Gulyopapa (#16113) üzenetére


Pro Koryak
addikt

Azt írtam, amit látok, olvasok. Ennyi.
Miért, nem így van???
Neked nem lenne jobb a 65" vagy 77"-os pl. a 21:9-es filmekhez?

Olednél is van kompromisszum, csak nem a fekete az. :D

Én egy szóval nem írtam minimálbérről!

(#16124) Pacee87 válasza Derek V. (#16119) üzenetére


Pacee87
aktív tag

Szia!

Én is ilyesmit kerestem, nézd vissza a 16027-es hozzászólásomat. Most akciós a MM-ban, én tegnap rendeltem meg.

(#16125) Piftuka válasza M1lkaa (#15834) üzenetére


Piftuka
veterán

Az általad megadott feltételek szerint én inkább valamelyik LG 6xx/6xxx szériás modellt javasolnám, vagy a 43UJ701V jöhet szóba, bár ez éppen csak belefér a 150.000 forintos keretbe.

A WebOS 3.5 az egyik legjobb rendszer a "smart" funkciók szempontjából. Én megbízhatóbb gyártónak tartom az LG-t, és a szervizháttere is stabilabb. Ráadásul most 5 év jótállást adnak ezekre a tévékre.

"Aquila non captat muscas."

(#16126) Piftuka válasza V.T. (#15874) üzenetére


Piftuka
veterán

Miért éppen azt a típust nézted ki? Több szempontból visszalépés lenne, ugye tudod?

"Aquila non captat muscas."

(#16127) V.T. válasza Piftuka (#16126) üzenetére


V.T.
aktív tag

Az ár volt az első szempont és a 4K Hdr.
Berendeltem egy 65uj634v-t a Telekomból remélem tényleg kiküldik mert semmilyen visszajelzést nem kaptam.
Ez talán jobb választás a méret miatt mindenképp.
Ha nem küldik ki akkor rendelek egy 55uj701v-t az talán még jobb lenne.

(#16128) Piftuka válasza Wandamme (#15877) üzenetére


Piftuka
veterán

LG 32LJ610V

vagy

Philips 32PFS6402

Technológiailag, felszereltség szempontjából utóbbi a jobb (még Ambilight-ot is tud), a szervizháttere viszont az LG-nek jobb.

Mindazonáltal ebben az árkategóriában és méretben ezek talán a legjobbak, és képminőség szempontjából kb. egy szinten vannak.

"Aquila non captat muscas."

(#16129) Piftuka válasza Gulyopapa (#16028) üzenetére


Piftuka
veterán

"Sokunknak lenne az segítség ha lenne olyan kereső ahol beírod mondjuk hogy keresek : 55”, VA panel, 5000:1 kontraszt arányú tv t és kidobna rá x db-ot. Van ilyen?"

Ilyen segédletről nem tudok, ám a Displayspecifications oldala meglehetősen részletes és pontos (nem 100%-ban!) adatbázist tartalmaz a piacon elérhető, az elmúlt ~3-4 évben megjelent tévékről.
Még össze is tudod hasonlítani őket az egyes termékek adatlapján található "add to compare" gomb segítségével.

Érdekességként egy tévé:

THOMPSON 49UC6406

Amennyiben igaz, a 8000:1!!! kontraszt arány, és mindaz, amit eddig láttam róla, akkor az olcsó árkategóriában egyértelmű "Best Buy - Budget home cinema TV" ez a modell, amit egyébként a TCL gyárt.

Persze kérdés a mozgásmegjelenítés és az általános képminőség. Jó volna tesztelni egyet! Van itt a fórumon valaki esetleg, aki a Telekom-tól vásárolt ilyen tévét?

"Aquila non captat muscas."

(#16130) Piftuka válasza reboszi (#15801) üzenetére


Piftuka
veterán

Mennyiért láttad? Milyen tévéd volt korábban? Milyen forrásokkal, milyen körülmények között használnád az új tévédet? Milyen elvárásaid vannak a tévétől?

"Aquila non captat muscas."

(#16131) köli


köli
csendes tag

Sziasztok!
Tudnátok ajánlani egy Fhd TV-t 100.000 körül, 32"-nál nagyobb legyen (max 43"), 3d nem kell, smart sem létszükség?
Köszönöm!

(#16132) zalman90


zalman90
őstag

sziasztok.

Ha a thomnál nem jön össze a 65"-os LG tv 267.000 ért, akkor néznem kell egy másik alternatívát :DDD

Ha nem is best buy, de elég jó vételnek tűnik: LG 55UJ634V 205.000Ft

viszont. mivel jobb pl egy ilyen: LG 55SJ850V, hasonló tudással közel dupla áron? Nem értem.

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#16133) V.T. válasza zalman90 (#16132) üzenetére


V.T.
aktív tag

Te kaptál bármilyen visszajelzést? Nekem sem email nem jött sem a rendelések között nem látszik.

(#16134) zalman90 válasza V.T. (#16133) üzenetére


zalman90
őstag

hétfő fele rányomtam h értesítést kérek ha van készleten.. talán csüt. vagy péntek este jött is h van készleten.. megrendeltem és irták hogy "3 nap mulva felveszik velem a kapcsolatot" :D Szombatra ismét elfogyott. így kértem 1 újabb értesítőt, azóta semmi és nem is láttam sehol h megrendeltem volna..

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#16135) V.T. válasza zalman90 (#16134) üzenetére


V.T.
aktív tag

Köszi. Nekem is csak ez volt hogy 3 napon belül felveszik a kapcsolatot. Kíváncsi leszek. Ráizgultam már az új tvre :)

(#16136) senki66 válasza V.T. (#16133) üzenetére


senki66
senior tag

Nem küldenek semmilyen visszajelzést és a 3 nap is csak elméleti, én még BF előtt nov 2-án rendeltem egy tévét, 12-én hívtak vissza, de még azóta sem kaptam meg. BF miatt ez még gondolom turbózódik. "a háttér csoport" rendezi a rendeléseket, akiket nem lehet hívni, állítólag az üfsz sem tudja, csak ha ők hívnak, akkor tudsz beszélni velük. Ja még azt is mondták, hogy van, hogy a weboldalon meg tudsz rendelni valamit, de valójában nincs is készleten és akkor addig nem hívnak vissza amíg nem lesz újra. Én már nagyon pipa vagyok.

(#16137) Gulyopapa válasza zalman90 (#16132) üzenetére


Gulyopapa
addikt

[itt vannak a különbségek]

Jó ez az oldal Piftuka :D

[ Szerkesztve ]

(#16138) mutyi válasza Cufter (#16070) üzenetére


mutyi
őstag

Mi még nem vettünk eddig tv-t a Telekomtól, de hogy érted hogy 4-ről 6-ra emelkedik?
Az előfizetési díjat megemelték havi 2 ezerrel, hogy vettél tv-t elvileg kamatmentes hitelre? Mert akkor ezen a havi díj emelkedésen hozzák be hogy ilyen jó áron adják a tv-t?

(#16139) mutyi válasza Sundesz (#16112) üzenetére


mutyi
őstag

Jókat írtok erről az EX700-ról,de azt olvastam hogy gyenge a média lejátszási képessége. Én meg szeretem,hogy rádugok egy külső merevlemezt a Samsungra és lejátszom róla.
Bár régebben hdmi kábellel a pc-ről játszottam le a filmeket és nekem az reccenés mentes volt, a média lejátszós filmeknél néha érzek némi akadozást.

(#16140) Bogyi007 válasza mutyi (#16138) üzenetére


Bogyi007
veterán

Az nettó baromság hogy emelkedik a havídíj ha veszel például egy tévét náluk részletre.
Én egy Ps4 Slimet hoztam ki tőlük Net+ telefon csomag mellé és nem emelkedett semmit sem a havidíjam.
A készülék havi részletét sem akkor kell befizetnem amikor az előfizetések határideje van.

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#16141) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Úgy néz ki hogy ezen készülékek közül választok a Telekom listájából.

Ha esetleg tudtok Pro és Konta érveket a kiválaszott készülékek kapcsán akkor azok jöhetnek, de ha a Telekomos listában tudtok mást javasolni ezek helyett, akkor azt is írjátok meg.

Jelenleg Digi Kábeltévém van (egy esetleges költözés esetén ez Telekomos előfizetésre módosulhat) a szoba sötétített és jelenleg a konzolok mellett (Xbox One S és Ps4 Slim - ezt tervezem cserélni Ps4 Pro-ra - tehát a 4K felbontás esedékes) a tévében Forma 1-et és focit és esetleg Vizes sportokat nézek (elsődlegesen HD adásokat)
A keret a részletfizetés ellenére is maximum havi 7280-ig van szánva a magentás csapatnál (ez 22 hónapra kamatmentesen náluk 160160 forintot jelent)

Köszönöm előre is a segítséget!

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#16142) tomspice72 válasza ACE- (#16066) üzenetére


tomspice72
tag

Most nyögöm be neked utoljára, hogy a külső médiajátszó lényegesen jobb minőség, . Jobb a képfeldolgozója, mindenben jobb! Panasonic ex 780asom van, isteni tv, mediajétszója nulla. . Ha nem akarsz külön költeni médiajátszóra, ok. De nem is lesz minőségi lejátszásod.

(#16143) B3ny00


B3ny00
aktív tag

Erről halott már valaki valamit? SONY KD-43XE8099B

Xbox One GamerTag : Gyurisub | Subaru Impreza Gc8 | Htc One | Htc One X+

(#16144) Gabóka


Gabóka
tag

Üdv mindenkinek!
Szüleim TV vásárlás előtt állnak, a TV teljesen hétköznapi használatra, illetve internetezésre lenne használva, néha esetleg egy-egy film külső adathordozóról...
120 cm vagy a feletti képátlóban gondolkodnak.
Az ár kb 150.000 Ft, de elmehetünk 200.000-ig is, hátha sikerül megcsípnem nekik valami jó BF ajánlatot pénteken.
Fentiek alapján várnám az általatok ajánlott készülékeket. Köszönöm!

(#16145) J00hnny válasza Bogyi007 (#16141) üzenetére


J00hnny
aktív tag

Ahogy Piftuka is irta ha igaz amit irnak rola a THOMSON 49UC6406 igazan jo vetel lehet a belepo kategoriaban. De eddig meg sehol nem lattam egyetlen tesztet sem rola, es lehet a leiras is hibas... (pl: 8000:1!!! kontraszt arány)

"There are 10 types of people in this world. Those that understand binary and those that don't."

(#16146) jaffa 2843


jaffa 2843
Ármester

Sziasztok!

Ezen két tv közül melyiket javasolnátok? Sokszor sötétben lenne használva és tudjon magától mindent rendesen lejátszani USB-ről és wifiről. link

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#16147) Prophyte


Prophyte
csendes tag

Sziasztok

Én is szeretnék beállni a sorba és kérni a véleményeteket a következő két termék között. Melyiket ajánlanátok illetve ha valaki használja valamiket, bármilyen véleményt szívesen fogadok.

Samsung UE49MU8002 vagy Sony KD49XE8005/XE9005

Előre is köszi!

(#16148) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Tesco Fekete Péntek ajánlatok:

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#16149) J00hnny válasza jaffa 2843 (#16146) üzenetére


J00hnny
aktív tag

A ketto kozul en az LG-t javasolnam, az már inkabb a kozepkategoria teteje. Van Magic Remote (Mozgaserzekelos taviranyito) es harman/kardon hangrendszer. Az oprendszere miatt szerintem a medialejatszo resze jobb mint a Samu-e, DE az IPS panel miatt lehet hogy a feketek inkabb szurkenek tunhetnek neked teljesen sotet szobaban.

"There are 10 types of people in this world. Those that understand binary and those that don't."

(#16150) Ekka86 válasza Bogyi007 (#16148) üzenetére


Ekka86
csendes tag

A francba, ez az LG jobbnak tűnik, mint amit vettem. :( A SAMSUNG UE 43 MU6122 ugye 120.000 volt, mondjam szerintetek vissza és csapjak rá az LG-re? :|

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Milyen TV-t vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.