Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Milyen TV-t vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:30:27

LOGOUT.hu

TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ
Ezt a leírás azért hoztuk létre, hogy segítsünk eligazodni a tévék kusza és állandóan változó világában. Először következzenek a kérdések, amikre szeretnénk választ kapni:
1. Tévére szánt összeg, forintban?
2. Mire használnád leginkább? (pl. filmnézés, tévénézés, játék, sport)
3. Milyen messziről nézed a tévét, és mekkora méretűre gondoltál?
4. Világos vagy sötét szobában nézed-e a tévét, többnyire nappal vagy este?
5. Szemből vagy enyhén oldalról nézed-e a tévét, illetve általában többen nézitek-e?
6. Milyen szolgáltatások/funkciók fontosak neked? (pl.HBO, Netflix, AirPlay, PIP stb.)
7. Milyen csatlakoztatási igényeid vannak? (pl. jack-csatlakozó, optikai stb.)
8. A tévé talpa középen vagy oldalt legyen?
9. Miket részesítesz előnyben? (pl. márka, operációs rendszer stb.)
10. Milyen egyéb követelményeid vannak? (pl. Ambilight, légegeres távirányító stb.)
11. Csak új vagy használt tv is szóba jöhet (garanciával vagy anélkül)?
Ajánlott modellek összehasonlító táblázata (haladóknak)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15651) xmad válasza Antonio (#15649) üzenetére


xmad
őstag

akkor király.

Erről vélemény?

(#15652) Helmoras


Helmoras
őstag

Sziasztok!

Playstation 4 Pro mellé 4K HDR Tv-t keresek, mi belépő színt ha elsősorban a konzolon való játék és mellette Fhd filmek-re lenne használva

Telekomtól vásárolnám kamatmentes részletre, ha ez ajánlott esetleg.

LG 49UJ635V 4K - 160k

Persze az se nagy gond ha ez nemmegfelelő max 250-et szánnék a TV-re nem gond igazából ha máshonnan kell venni, csak a kamat mentes részlet kényelmes számomra. a jelenleg egy 40 colos Samsung LE40C650 van ami már 7-8 éve szolgál, nagyon szeretjük :)

Mit ajánlotok?

Köszönöm szépen a választ előre is!

Üdv,

Zsolt

(#15653) Piftuka válasza Kys (#15583) üzenetére


Piftuka
veterán

"A kérdésem, hogy emagról érdemes tv-t rendelni? [..] Kíváncsi lennék a véleményekre, tapasztalatokra."

Neked kell eldöntened, hogy mit "nyersz a réven", és "mit veszítesz a vámon"...

Az említett példa véleményem szerint egyértelmű butaság. Az Emag székhelye Romániában van, és ennek köszönhetően az alkalmazottai is úgy kb. 60%-át kaphatják annak az átlagos bérnek, amelyet egy magyar webáruház átlagos alkalmazottja keres.

A webáruházak kapcsán különösen minden a költségminimalizálásról szól. Ha egy raktárral és néhány dolgozóval (valamint megfelelő menedzsmenttel) meg tudja oldani az üzemeltetést egy vállalkozás, akkor a konkurenciához képest sokkal alacsonyabb árakkal is dolgozhat.

Egyébként az Emag híres finoman szólva is ellentmondásos. Sokan problémamentesen tudtak tőlük vásárolni, többeknek viszont meggyűlt velük a baja.

Jó dolog, ha olcsó valami, de ne feledd, hogy mennyire macerás akár csak egy (bármilyen) terméket Romániába postázgatnod, ha például el kell állnod a vásárlástól? Vagy éppen milyen kihívások elé nézel, ha garanciális ügyintézést kell igénybe venned náluk?

Summa summarum: Aki számára az ezeken való aggódás, idegeskedés megéri azt a pár (tíz)ezer forintot, amivel egy több százezer forintos tévét olcsóbban tud megvásárolni, hát rendeljen tőlük.

Én a magam részéről csak magyar, hivatalos forgalmazótól vásárolok, és ha a véleményemet kérdezik, csak ilyen üzletet ajánlok.

"Azt tudjátok esetleg, hogy a korábban említett PANASONIC TX-50EX700E tvnek matt vagy fényes a kijelzője?"

Fényes. Csakúgy, mint a jelenleg kapható tévék döntő többségének.

[ Szerkesztve ]

"Aquila non captat muscas."

(#15654) hosi27


hosi27
csendes tag

Üdv, segítségeteket szeretném kérni, szerintetek melyik tv-kre lesz érdemes odafigyelni a black friday alatt.Kb 200 körül szeretnék költeni a tvre. Ha nagyon megérné valami akkor max 250 ig felmennék.
Ami fontos szempont : min: 50 "
HDR
4 K
illetve garancia hossza

Filmezésre, ill néha játékra (pc-t kötném rá).
Már vagy 5 éve nincs tv-m így viszonyítási alapom nincs. Eddig LG 22" ips monitoron néztem a filmeket :))
Előre is köszi a tippeket. :R

[ Szerkesztve ]

(#15655) Bal0402


Bal0402
újonc

Sziasztok!
TV vásárlás előtt állok, ez lenne az első TV-m. Árban 100k-120k között mozgok, egy 100cm képátmérőjű, smart wifi-s készüléket szeretnék youtube-ozásra, filmnézésre USB-ről és rendes TV nézésre, valamint legyen fülhallgató kimenete.
Nézelődtem többfelé is, de konkrét darabot még nem néztem ki.
Másik kérdésem, hogy a black friday-el mik a tapasztalatok? Ha akkor venném meg online a leendő készülékem jobban megéri-e, tényleg olyan jó akciók vannak? Hallottam olyat, hogy ha nem rögtön reggel próbálod meg megvenni az adott terméket, akkor gyorsan elkapkodják. Ez igaz? (Bocsi, nem vagyok jártas a témában)

(#15656) sutyesz96


sutyesz96
őstag

Sziasztok!

Milyen tv-t ajánlanátok max 750€-ig? Ps4 pro-hoz vásárolnánk barátnőmmel Németországban, szeretnénk 4K-t, illetve olyan 50” körüli méretet. Ebbe a keretbe beleférne egy ilyen tv, vagy adjunk valamiből lejjebb? Melyik darabok ajánlottak ezért az összegért?

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#15657) spileraaa


spileraaa
senior tag

menyire rizikós használtan vásárolni tv-t
felhívtam azt mondta hogy a samsungtol vásárolják a tvket amik kirakatban voltak vagy elégedetlen vásárlok vittek vissza

54 ezer ft pl ez a tv
Samsung UE32J6200
[link]

Erdély (Románia) Huawei Mate 20 Pro /Huawei Mate 10 Pro/ Xiaomi Redmi 3s Prime / Lenovo A660

(#15658) dellforeva


dellforeva
csendes tag

Sziasztok!

55" méretű tv-t szeretnék venni. LED, min. full hd. Fontos lenne, hogy ha nézem a képet, ne legyenek ilyen apró szaggatások, lassulások, borzasztóan idegesít, ha olyan a kép, mintha akadozna....
Továbbá szeretnék rajta youtube tartalmakat fogyasztani WiFin keresztül. Az ár max 200k. Esetleg olyan tv is szóba jöhet, ami nem képes internetezésre(youtube), de tudtok hozzá ajánlani vmi okos, külső kütyüt, amivel megoldható a dolog.

Köszönöm a segítséget! :DD :DDD

(#15659) Antonio válasza xmad (#15651) üzenetére


Antonio
senior tag

Szia, nem akarok nagyon belemerülni, mert nem vagyok non-stop tv bűvölő, csak én is mostanában vettem tv-t de előtte azért körbejártam a témát. Sajnos nagyon sokan kérnem tanácsot itt mindenféle előzetes utánajárás nélkül lehetetlenség válaszolni.

először meg kéne határoznod mik az igényeid mit vársz el mennyit szánsz rá stb.

röviden Philipset nem vennék, mert nem gyárt már tv ket, helyesebben nincs már saját fejlesztése, max eladja brand jogokatm bérbe gyártat stb.
Samsung, LG, Sony, Panasonic talán ez a 4 ismert tv gyártó ahol valós fejlesztések folynak a háttérben.

Samsung 65KS8000, Denon AVR-X2400H, White Heco Music Style 500 front, Heco MS Center, Heco MS 200F Satellite, Sub: Dynavoice T12, Zidoo X9S, Synology DS216+II, Dell precision 4800

(#15660) gr.bence


gr.bence
aktív tag

Sziasztok.
Erről mi a vélemény Panasonic TX-55EXW604S ?
Inputlagot honnan lehet kideriteni a tévékről?
Igazából xbox one x -hez venném illetve filmezni...
Vagy még szóba jöhet a Samsung MU6402.
Segítsen valaki please.
Thx köszi

Piiisz

(#15661) Risard


Risard
aktív tag

Lg49 8507 + xbox one s hez tud valaki olyan beállítást hogy a játék hdr módba ne legyen fakó.Menü szép élén játék módba de ha elindítok egy hdr es gamet egyből fakó lesz mintha a szinhőmérsékletet levenné.pedig hdr játékon van az is

(#15662) adamos87


adamos87
tag

Sziasztok,
LG49SJ800V és LG49SJ810V között gondolkodom.Elméletileg a 800V-ben 10bites panel van, a másikban "csak" 8bit+FRC-s panel van.Egyébként minden más paraméterben megegyeznek.A kérdés,hogy mennyivel jobb a true 10bit?Megére kb.30-40e Ft-ot.Egyelőre filmeket néznénk rajta később pedig egy Xbox One X is használná.Köszi.

Samsung QE55Q80T, XBOX Series X, Live: razorramon1987

(#15663) Backrau


Backrau
aktív tag

Sziasztok!

Van egy Sony KD49XD7005 BAEP 4K Android tv-m, amivel finoman szólva sem vagyok elégedett. Most lenne rá lehetőségem, hogy ráfizetéssel lecserélhessem egy Samsung UE55JU7005 3D UHD tv-re. A kérdésem, hogy megérné-e szerintetek a csere? Esetleg még egy szintén Samsung UE55JU6470-be tudnék beszámolni. Tudtok ebben a kérdésben esetleg segíteni? Mindegyik tv dobozos karcmentes hibátlan, annyi, hogy az én Sony tv-mre még 4 év gari van a samukra 1 év. Előre is köszönöm a segítséget!

(#15664) bobsurf


bobsurf
senior tag

Sziasztok!

Egy "tök sima", mezei 40es tv kéne. Annyit kell tudnia, hogy adjon képet (elfogadhatót), adjon valami hangot és hdmi-n fel lehessen okosítani. Ja, és hogy ezüst legyen... :D

Ez ajánlható kategória ezen paraméterek mellett?:
Samsung UE40MU6402

Köszöntem!

(#15665) xmad válasza Antonio (#15659) üzenetére


xmad
őstag

Filmeket néznék rajta ennyi az igenyem max 150-160 ert.

Philips azert esett még a latokorbe mert eddig csak jó tapasztalatom volt vele.
Elso kinezett egy sony volt de az elfogyott a boltbol..

(#15666) tomspice72 válasza ACE- (#15648) üzenetére


tomspice72
tag

nem igaz!

A paneltől meg elektronikától függ. Sztem jobb mint a fullhd.

(#15667) No.01


No.01
őstag

Sziasztok,

TV vasarlas elott allok. 3 dolgot tudok. Azt viszont nagyon :DDD
- 65-s meret
- LCD
- Megbizhato, tamogatott termek legyen ami kihuzza a kovetkezo 5 evet.

Parasztvakitas nem erdekel, nem kell 3D, "gorbulet" es egyeb sz*rsagok. Jo kepminoseg es minel magasabb fenyero reven a nappali kozepen lesz ami sajnos vagy sem, de nem epp optimalsi elhelyezkedes, de a sok ablak vegett szinte sehol sem lenne tokeletes.

Mar bujom a teszteket 1 ideje, de igazabol 2 tipus maradt font a listamon: Sony 65XE9305 vagy Samsung QE65Q7F

Az arakkal tisztaban vagyok, de mivel kulfoldi beszerzes lesz igy ne az otthoni peldakbol induljunk ki.

Velemeny, tipp. tapasztalat? Esetleg v.mi ami elkerulte a figyelmem?

(#15668) kovadika válasza Piftuka (#15610) üzenetére


kovadika
őstag

Szia
Maximalisan 400-450 korul lenne a keretem, esetleg kicsit tobb hogy ha megeri.
Filmezesre hasznalnam leginkabb, keves tv adas nezesere, kb 4 meter tavolsagbol.

(#15669) sting2 válasza No.01 (#15667) üzenetére


sting2
addikt

Még mellé esetleg a Pana EX 780...
Bár a Samu - Sony vonal is meglehetősen erős vetélytársak.
Pénzfeldobás!

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#15670) Gulyopapa


Gulyopapa
addikt

Üdv
Ps4 pro-hoz keresek tv-t és az a kérdésem hogy van-e valami elvárás a tv-vel kapcsolatban a képfrissítés terén? Köszönöm

(#15671) pappb92


pappb92
újonc

Sziasztok!

Tv-vásárlás előtt állok és ezt a készüléket szemeltem ki:

http://www.mediamarkt.hu/hu/product/_lg-43-uj634v-4k-ultrahd-smart-led-telev%C3%ADzi%C3%B3-1230463.html

Mivel nem vagyok nagy Tv-néző, ezért nem szeretnék nagyobb összeget ráfordítani a vásárlásra. Leginkább a laptoppal szeretném használni, sorozatozni illetve filmezni!
Media Markt-ban kérdeztem, azt mondták, hogy Lg vagy Samsung-ot vegyek, de gondolom azért, mert ez a két legdrágább márka.
Kíváncsi vagyok a véleményetekre. Ennek a készüléknek milyen ár-érték aránya van? Esetleg ennyi pénzért akad valami jobb? A Smart funkcióról annyit, hogy valószínüleg a Youtube-ot fogom rajta használni elég sokat, de a többi annyira nem hoz lázba, viszont amint írták már páran, a legtöbb UHD-be már benne van a Smart funkció!
A vásárlás nem sürgős, valószínűleg megvárok egy Black Friday-t vagy, ha lesz valami akció!

Segítségeteket előre is köszönöm!
Szép Napot!

(#15672) Backrau válasza No.01 (#15667) üzenetére


Backrau
aktív tag

Nekem Sony-m van. Ha csak tanácsolhatom bárkinek is, amíg android van rajta csak messziről kerüljétek el.

(#15673) Yany válasza Backrau (#15672) üzenetére


Yany
addikt

[link]

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#15674) No.01


No.01
őstag

Koszonom mindenkinek. Igen a Sony ellen pont az Androidos OS szol... igaz nekem HTPC-re lenne kotve az appok es a medialejatszo resze is hidegen hagy.

(#15675) Mege


Mege
csendes tag

Sziasztok!

Egy picike segítséget szeretnék kérni :)

Szüleimnek szeretnék TV-t venni BF alkalmából
~300 körül / 4K / 55" (3D-nem kell, hajlítás sem, ~3-3,5 méter távolságról nézve)
4K, FHD nézésére Gépről HDMI-n, valamint később lehet ezen játszanék, HDMI-ről, ill PS4-el.

Édesapám elég Samsung fan, de meg tudom győzni szóval nem szempont. Én Samsung mellett, LG-re gondoltam még de ahogyan visszaolvasgattam a samsungokat nem igen szeretitek valamint az LG-nek ez a 3k felbontása a RGBW-vel nem túl megnyerő (ekkora TV-nél ami 3 órát megy naponta mindegy, hogy A vagy A+ kategória. Legyen szép a képe és éles.). (Sötét szobába lenne)

Sokan ajánlottátok ezt a SONY-t: Sony Bravia KD-55XE8096
Esetleg vetélytársak neki ebben a kategóriában, vagy tényleg ez a legmegnyerőbb? (Felhasználók, milyen hangja van? :) )

Továbbá egy kis felvilágosítást szeretnék kérni ezekről a 8 / 10 bit dologról :D mert ez annyira nem tiszta és vakítás szaga van. (+ erről a honlapról rendelt már valaki valamit? vélemények? http://tomitv.hu/folap )

Válaszaitokat előre is köszönöm ! :)

PÜ-re válaszolj pls. akkor is ha nemleges.

(#15676) GEPESZ66 válasza pappb92 (#15671) üzenetére


GEPESZ66
veterán

Sikerült valami infót erről beszerezned: LG 43UJ634V?
Én meg ezt néztem:SAMSUNG UE43MU6102
Nem tudom, hogy melyik az ajánlottabb?

(#15677) sakal83 válasza Mege (#15675) üzenetére


sakal83
addikt

tegyél hozzá egy kicsit és vadássza egy LG oledet szerintem.

ha nem a Pana 58ex780 eléggé jóra sikerült. Szerintem Black Fridayen benéz 300-330k-ba

(#15678) q13579


q13579
senior tag

Sziasztok,

Egy gyors kérdésem lenne, mert már 5 hónapja szemezek ezzel a modellel, de mindig ráfogtam, hogy most miért nem fér bele. Most viszont 5 év garral adják, 290.000-ért, 24 hónapra 0% thm-mel....

(Egy Panasonic 48AS640e-t váltana, ami nagyon-nagyon bevált, de sajnos a költözés miatt az új nappali nagyobb tv-t igényelne a távolság miatt...). Ezt a modellt, mivel hibátlan és még 2 év garim van rá, talán el lehet adni még korrekt áron, így a váltásra sok indokot tudok felhozni (csak asszony is így lássa :)).

Tehát a kiszemelt darab:
Panasonic TX-58EX700E

Tudtok-e ennél jobb ár/érték arányú készüléket a jelenlegi kínálatban?

Köszönöm előre is a hozzáértő tanácsokat.

[ Szerkesztve ]

(#15679) Pro Koryak válasza q13579 (#15678) üzenetére


Pro Koryak
addikt

Akkor nem nézed elég figyelmesen, mert pl. a múlt héten 255e ft volt az mm-nél. :K

sakal83:
ne legyen igazam, de szerintem bf-en a normálisabb dolgokat, pl 58ex780 nem fogják akciózni, legalább is ennyire nem, max pár %-ot.

[ Szerkesztve ]

(#15680) zsoca929


zsoca929
aktív tag

Sziasztok!

65"-ig 350e ft-ig maximum tv-t szeretnék venni, elvárás nem sok, uhd, ekkora méret,ívelt, 3d csacskaságok nem kell, szép kép, jó fényerő, nappaliba,4m távolságra lesz, filmnézésre főleg, játék kizárva.
Főleg Samu vonalon nézelődöm, de nyitott vagyok másra is. Mérethez nem ragaszkodom, a korábbi tv 100cm-es de elég kicsinek bizonyul már manapság. Illetve költözés is lehetséges 2 éven belül, ergo akkor tágul a tér, jó lenne akkor is a használható méretűt nézni.
LG-vel rossz a korábbi fhd miatt a tapasztalatom, de ha "megjavultak" akkor az is jöhet.
Én elsőre ezt néztem ki: Samsung UE65KU6000WXXH
Segítő hozzászólásokat köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#15681) q13579 válasza Pro Koryak (#15679) üzenetére


q13579
senior tag

Nemár!! :)) . És akkor is 5 éves garral adták, pont ugyanezt a típust? (már mint már arra is jó lett volna a regisztrációs akció)

(#15682) Alg


Alg
veterán

Edigitaltól megjött az első BF email, Sony KD49XE8005BAEP -> 200e... lesz belőle vagy 3 darab gondolom

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#15683) sakal83 válasza q13579 (#15678) üzenetére


sakal83
addikt

Most vettem én is egy ex700-at az as640 helyett, ha érdekel írok majd róla a pana topikban. Ma megyek érte.

(#15684) Sundesz válasza sakal83 (#15683) üzenetére


Sundesz
őstag

Mindenképp várjuk a tapasztalatot.

Hörcsög Powa'

(#15685) sakal83 válasza Alg (#15682) üzenetére


sakal83
addikt

Hány órától lesz az akció?

(#15686) Dareiosss válasza No.01 (#15674) üzenetére


Dareiosss
senior tag

Nem kell félni az Androidtól, ha a fejlesztői beállításoknál egy két beállítást beállít az ember, sokkal gyorsabb és stabilabb lesz.
Egyéb anomália pedig csak akkor lép fel ha sűrűn kap áramszünetet a tv. (akár kikapcsolt állapotban is)

Aki szidja az android tvt ott 98% ban User error az oka. De ez a telefonoknál is pont így van. Aki nem tudja használni az androidot az ne vegyen. Annak ott az Iphone dupla annyiért.

Én a helyedben biztos a Sonyt választanám, méghozzá azért mert tudsz rá kötni 5 év garit 30 ezer ft ból.
Plusz még megnézném a Sony XE90xx et is a helyedben, direct ledes, így homogén a kép. Jól sikerült modell és sokkal kedvezőbb az ára.

(#15687) _stick_


_stick_
őstag

Sziasztok!
A két készülék közül melyik a jobb választás? LG vs. samu? Tud az utóbbi annyival többet, mint aamennyivel többe kerül?
:R

(#15688) Antonio


Antonio
senior tag

Esetleg a topic gazda ha van/lesz fog egyszer csinálni egy összefoglalót, bedobhatna pár hasznos linket oldalt ami kimondottan TV -re fókuszál és kérdezők csak az után kérdeznek miután jól átnézték őket :K

egy pár a teljesség igénye nélkül

az egyik legjobb oldal korrekt árfogó tesztek, és a hozzászólásokból is sok tudást le lehet szűrni.
[rtings]
ez is nagyon jó áttekinthető
[lcdtvbuyingguide]

egyéb:
[4kledtvreview]
[flatpanelshd]

Samsung 65KS8000, Denon AVR-X2400H, White Heco Music Style 500 front, Heco MS Center, Heco MS 200F Satellite, Sub: Dynavoice T12, Zidoo X9S, Synology DS216+II, Dell precision 4800

(#15689) szabi__memo válasza Antonio (#15688) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Jó lenne!

(#15690) Dareiosss válasza _stick_ (#15687) üzenetére


Dareiosss
senior tag

Egyik sem.
Inkább ezt
vagy ha spórolsz egy kicsit és ezt 250 körül

(#15691) _stick_ válasza Dareiosss (#15690) üzenetére


_stick_
őstag

Jaj, pedig de nehezen szültem meg ezt a két lehetőséget. :U

(#15692) Dareiosss válasza _stick_ (#15691) üzenetére


Dareiosss
senior tag

Samuval az a bajom, hogy tudásához képest mindig túlárazza a samsung, plusz kiszúrja az ember szemét 1+1 év garival. Vicc.
Lg: IPS panel, ezért bár jó betekintési szög, szar kontraszt, szar fekete.
Pana: VA panel, ár értékben jó ez a model, és 5 év garit adnak.

[ Szerkesztve ]

(#15693) _stick_ válasza Dareiosss (#15692) üzenetére


_stick_
őstag

Értve, köszi. Igazából csak most vettem észre, hogy az LG IPS :B , így valóban kiesett. Bár elég messziről, kb 4m-ről nézzük a TV, de az én igényeimet egy 43"-os is kiegészíti, illetve az UHD-hoz sem ragaszkodok.
Ebből a megközelítésből van ajánlatod? Igazság szerint nem spórolás kérdése, hanem igény és 160-170 a max keret. :)

(#15694) Downsampling válasza Antonio (#15688) üzenetére


Downsampling
senior tag

Nagyon is támogatom! (csak legyen benne a Samun kívűl más is...) :K

(#15695) Dareiosss válasza _stick_ (#15693) üzenetére


Dareiosss
senior tag

Sajnos már nincsenek minőségi FullHD tévék :(
Továbbá a belépő UHDk is elég ratyik. Tudom, hogy rosszul hangzik, de olcsón manapság nagyon nehéz jó tvt venni, mert a jó panelos tvkből már nem nagyon csinálnak 55" nál kisebbet.
Viszont 4m ről mindenképpen 55" vagy a fölötti méret kéne.
Inkább spórolj még egy kicsit, nem fogod megbánni.

[ Szerkesztve ]

(#15696) _stick_ válasza Dareiosss (#15695) üzenetére


_stick_
őstag

OK, köszönöm a segítséget.

(#15697) _stick_ válasza Dareiosss (#15695) üzenetére


_stick_
őstag

Plusz garival mindig meg lehet fogni.
Erről mit gondolsz?

(#15698) sarkanyolo2 válasza _stick_ (#15697) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

Itt írtak róla.

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#15699) sakal83 válasza _stick_ (#15697) üzenetére


sakal83
addikt

maradj az ex700-nál

(#15700) GEPESZ66


GEPESZ66
veterán

Délután kimentem az Euronics-ba.
Három tévére szűkült a kör, amit megvennék:

LG 43UJ635V
SAMSUNG 43MU6102
PHILIPS 43PUS6412 (androiddal)

A Samsung felé hajlok, de az eladó a Philips-ről áradozott.
Mi a véleményetek?

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Milyen TV-t vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.