Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Milyen TV-t vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:30:27

LOGOUT.hu

TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ
Ezt a leírás azért hoztuk létre, hogy segítsünk eligazodni a tévék kusza és állandóan változó világában. Először következzenek a kérdések, amikre szeretnénk választ kapni:
1. Tévére szánt összeg, forintban?
2. Mire használnád leginkább? (pl. filmnézés, tévénézés, játék, sport)
3. Milyen messziről nézed a tévét, és mekkora méretűre gondoltál?
4. Világos vagy sötét szobában nézed-e a tévét, többnyire nappal vagy este?
5. Szemből vagy enyhén oldalról nézed-e a tévét, illetve általában többen nézitek-e?
6. Milyen szolgáltatások/funkciók fontosak neked? (pl.HBO, Netflix, AirPlay, PIP stb.)
7. Milyen csatlakoztatási igényeid vannak? (pl. jack-csatlakozó, optikai stb.)
8. A tévé talpa középen vagy oldalt legyen?
9. Miket részesítesz előnyben? (pl. márka, operációs rendszer stb.)
10. Milyen egyéb követelményeid vannak? (pl. Ambilight, légegeres távirányító stb.)
11. Csak új vagy használt tv is szóba jöhet (garanciával vagy anélkül)?
Ajánlott modellek összehasonlító táblázata (haladóknak)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#88952) Quadgame94


Quadgame94
senior tag

(rögzített hsz)

Szerintem zárjuk le a témát! Ugyanis az eredeti témától már nagyon eltértünk (65G4 v 65G3). Konkrét termékekről beszéljünk, de ne dobáljunk be random árakat, meg random méreteket, hogy mi éri meg és mi nem. Ez a kérdés konkrétan felmerült. Akinek van érve a G4 +500 ezres felára mellett az írja meg a kérdezőnek.

Az nem érv, hogy "van aki a legújabbat akarja".

[ Szerkesztve ]

Hozzászólások

(#15301) Nyiscsák


Nyiscsák
aktív tag

Sziasztok!

Szülőknek szeretnék valamilyen tv-t venni és ebben kérném a segítségeteket. A kritériumok: FullHD, min. 40", Smart funkció nem lényeg, és max. 140k. Mit tudnátok ajánlani?

(#15302) so86 válasza #94529552 (#15090) üzenetére


so86
tag

mit gondolsz a 43UJ6307-ről? egy 20assal olcsóbb, mint pl. a 43UH664V. ezen is gyosabb lenne a webos, mint egy fHD LJ624V-n?

köszönöm előre is

(#15303) TA68 válasza Zsolto (#15297) üzenetére


TA68
senior tag

"Úgy látom, azért ez nem egy olyan nagy ügy. Az, hogy ezek az LG tévék 3K felbontásúak lennének, erős túlzás, sőt csúsztatás."
így van, de sokan csak olyan cikkeket gugliznak ki, ami az ő előítéletüket igazolja. Mást meg sem látnak. :(

(#15302) so86
Egyértelműen gyorsabb :K

[ Szerkesztve ]

(#15304) Teal'C


Teal'C
addikt

Sziasztok

Bár senki nem válaszolt a kérdésemre de hátha másnak segíthetek.

Végül ezt vettem meg: Telefunken L65U253B4CW 239e 1év garanciával.

Elsőre nagyon király óriási szép a kép, persze ekkora panelnél mint minden másiknál elkerülhetetlen némi felhősödés de nagyon minimális.

A menü nagyon gyors egyszerű, a smart rész is kifejezetten jó. A csatornaváltás is nagyon gyors a CI kártya ellenére is ami az eddigi tévéimről nem mondható el.

A képe gyönyörű tiszta megnéztem rajta rengeteg demó és más 4k videót.

Csatlakozások a szokásosak ám van rajta 2db usb3 bemenet és fülhallgató kimenet ami távvezérlőről is vezérelhető valamint ha szükséges vonal kimenetként is használható erősítőhöz.

Mobil képernyőtükrözés kiváló gyors.

Usb-n mindent játszik 4k-t is akadásmentesen.

[ Szerkesztve ]

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#15305) #94529552 válasza so86 (#15302) üzenetére


#94529552
törölt tag

Igen, ezek jóval gyorsabbak a FHD-nál, és az összes webos 3-as UHD szintén(UH, UJ). Mondanék egy középutas tippet a 43UJ6517-et, az egyik fórumtárs véleményével[link]. Ma estig ennyi az ára, ha jól olvastam, ha el nem fogy. Ja, és fejhallgató/Jack audio kimenet nincs az idei szérián, ezért csak Bluetooth-on keresztül lehet használni, ha ez számítana.

Krissz5435 A kérdésedre a hsz-t író fórumtárs tudna választ, mert ő tesztelt személyesen és eléggé alaposan több típust is.

[ Szerkesztve ]

(#15306) so86 válasza #94529552 (#15305) üzenetére


so86
tag

Köszönöm. Időközben megvettem a 43UJ6307-at 130-ért, úgy tűnik megérte.
A nagy hidegzuhany csak az, hogy a spotify app megszűnt, illetve a play.spotify.com-ot a webOS böngészője nem támogatja... :((

(#15307) z123456z


z123456z
őstag

Na, hát túl vagyok az ajándék vásárláson. Nyűglődésemre és döntésképtelenségemre kifejezetten jó hatással volt az egyik MM költözése miatt alaposan megcsappant árukészlete. A kínálatban mindössze 3 modell szerepelt az előzőleg látókörbe került tévékből, és végül az 5 év gyári gari adta meg a végső lökést, így a Panasonic 40ex633e lett a befutó. Apáméknál lesz karácsonyig elrejtve, ott próbáltam ki. Digi kábel, hd adás, a képe alapbeállításokkal is pazar, youtube 4k demó káprázatos. Megdöbbentően jó a fekete, de érdekes, hogy miután hazajöttem, öreg lg ips sem okozott csalódást. Egyszerűen ha nincs egymás mellett, nincs hiányérzet ips-en sem. Nem láttam se bevilágítást, se felhőt, se foltot. Ami feltűnt, ez 50 Hz-es, ha minden igaz, és tenisznél a labda mozgása talán nem tökéletes, de annyi baj legyen. Szerintem jó döntés volt, gyereknek tuti jó lesz. Húsz perc próba után bátran ajánlom.

(#15308) kmaro


kmaro
csendes tag

Nekem volt LG 3K tv-m láttam amit láttam a +W számit a felbontás méretében mert ahol a fehér W világító ott nem tud még jeleníteni 25% lop el a 3840-böl. ez a én véleményem de ha egymás mellé teszene a LG RGBW látni fogod bármely más márkával osszerakapod nem kötelező Panasonical

Szerény véleményem szerint 2017 év az alábbi márka sorrendben alakulna:

Panasonic, Sony,Samsung,PhilipsLG.

[ Szerkesztve ]

(#15309) gghrtz


gghrtz
őstag

Hello!

Rendeltem egy LG 55LH6047 tv-t (meg nem.jott meg). Tobb helyen is olvastam, hogy ez 100Hz-es. Ez tenyleg igaz lehet?

(#15310) troland26 válasza gghrtz (#15309) üzenetére


troland26
őstag

60Hz

(#15311) #94529552 válasza kmaro (#15308) üzenetére


#94529552
törölt tag

Meddig flame-elsz még ilyen valótlan állításokkal? Ez a dolog ebben a topikban is tilos. Nincs olyan, hogy 3k, te ezt nem tudod megérteni?

[ Szerkesztve ]

(#15312) senki66 válasza TA68 (#15303) üzenetére


senki66
senior tag

Bezzeg az a cikk, amely Tim Alessi, az LG termékfejlesztési igazgatója véleményét közvetíti, meg az LG propaganda videója az alkalmas az elfogulatlan tájékoztatásra. Olvastátok a cikkre adott olvasói kommenteket is, mert én úgy látom eléggé kétségbe vonják az állításait?

(#15313) z123456z


z123456z
őstag

Akit esetleg érdekel a MM-ban 144.000-ért kapható Panasonic 40EX633E és a 40EX600 közti különbség: más talp, van benne sat tuner, 1500bmr ( vs 1300 ), edge led ( vs direct led ). Engem speciel egyik sem hat meg, de hátha számít valakinek. Ez alatt mind direct led, felette edge. Amúgy ez miben más, miért fontos? Nekem az lg-m direct ledes, és kifogástalan.

[ Szerkesztve ]

(#15314) Drag77


Drag77
senior tag

Sziasztok!

Egy régi B650-es samsungot cserélnék és két tv közt vacilálok:
LG 43UH6207 és Samsung UE43MU61027. Fontos, hogy legyen benne Plex media kliens. A jelenlegi Samsung-ommal
megvagyok elégedve, régen mikor néegettem az LG menuje csatorna váltása lassú volt. Na ez ki idegelne :-).
Ki melyiket venné és miért?

Köszi Drag

[ Szerkesztve ]

http://draginet.hu , MCSA, MCSE, UEWA, Microsoft 365 Certified: Modern Desktop Administrator Associa Microsoft Certified: Windows Server Hybrid Administrator Associatete,

(#15315) bali75 válasza #94529552 (#15295) üzenetére


bali75
csendes tag

Köszönöm a választ.
Szerinted ez milyen [link] ? Újracsomagoltat vett már valaki? Vélemények? :R
Eserleg LG 32LH530V?

[ Szerkesztve ]

(#15316) Dani '85


Dani '85
csendes tag

Sziasztok,

vettem egy Samsung MU8 csodat, tudnatok segiteni hogy ha ra akarok tenni egy kulso HDD akkor azt meg kell elotte formaznom, ha igen milyen file rendszer kell, illetve van valami egyeb kovetelmeny? Galaxy S8 at amikor ratettem usb kabellel felismerte.

Hdd PC -vel mukodik.

ilyen hdd rol van szo:

https://www.amazon.com/Silver-Passport-Ultra-Portable-External/dp/B00M1VICO2

Koszonom a tanacsokat,

Dani

(#15317) Twinsen2


Twinsen2
tag

Ha az ember manapság vesz egy UHD TV-t, akkor azon az HDMI bemenetek HDMI 2.0-ások biztosan ?

Megnéztem egy csomoó tipust, de mindenütt csak annyit irnak hogy hány darab HDMI bemenet van, még a gyári oldalak is. Egyedül SONY TV-nél láttam kiírva hogy HDMI 2.0

Azért lenne fontos kérdés, mert PC-t (is) kötnék rá és nem szeretném 30hz-ben használni, ha csak 1.4-es a bemenet.

(#15318) Lalikaw800i válasza Twinsen2 (#15317) üzenetére


Lalikaw800i
csendes tag

Nézd meg [Itt] is, írnak róla.

(#15319) Twinsen2 válasza Lalikaw800i (#15318) üzenetére


Twinsen2
tag

thx jó kis oldal.
Bár általában nem található azok a tipusok amit keresek, de valami hasonló mindig va, reméljük ilyen szempontból azonosak.

(#15320) Pitasama


Pitasama
csendes tag

Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni tv vásárláshoz.
Elvárások:
48-49", UHD, 4k, minimum 2 hdmi csati.
Lehetőleg smart és lehetőleg jól kezelje a feketét.
Filmezés és játék lenne a felhasználási terület.
Olvastam több oldalt és véleményt, de még ezekkel együtt sem tudok dönteni.
Lg-k vannak/voltak a családban és egész 3 héttel ezelőttig semmi baj nem volt velük soha.
Megbízható, jó képminőségű tv-k csak a menü egy kicsit fura...
Igazából a Sony fele tendálok, mert arról olvastam a legkevesebb rosszat:
[link]

De fontolóra van véve:
[link]
[link]
[link]

Esetleg tudtok valamit mondani ezekről, vagy ajánlani mást?
Előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#15321) tototos válasza ZephX (#15288) üzenetére


tototos
őstag

Köszi a tippet. Két kiállítási darabot el is hoztam két áruházból :D

(#15322) Sev!er


Sev!er
aktív tag

Sziasztok! Szeretnék venni egy 65 colos UHD oled tv-t. Mit tudnátok ajánlani ami a kategóriájában a legjobb lenne? LGC7V és LGE7V-t láttam a legtöbb teszten a legjobbnak megemlítve. Esetleg valami más?

Köszi!

(#15323) szimla65


szimla65
aktív tag

Sziasztok!
Pénteken délután hozta meg a futár a Tv-t (Samsung UE49MU6452UXXH UHD SMART LED Televízió).Csak ma délután volt időm beüzemelni,minden jónak tünt kb 5-6 óra tv nézés után elment a kép.Azóta is így van pár másodperc fekete képernyő utána pár másod perc enyhén kicsit láthatóan kék és ez ismétlődik azóta.Többször kihúztam és vissza dugtam a táp kábelt de semmi változás.Alul a kis piros led addig világít míg kék a kijelző utána kialszik.Tud ebben valaki segíteni vagy ez eddig bírta(mehet vissza nap-on belül cserére)?
Várom a segítségeteket.
Ilyen problémám még nem volt hogy vissza kell küldenem,ezt ,hogy kell intézni?

(#15324) maszibmw válasza szimla65 (#15323) üzenetére


maszibmw
tag

Pont ezt a modellt vettem múlt hét vasárnap. Nekem hibátlanul működik. Bontatlan, original darab volt ? Én figyeltem erre. (MM) Ha újracsomagolt, mókolt, az látszik a dobozon.
Amúgy nagyon jó Tv.
Lehet hogy FW frissítés közben ment el a táp ?

[ Szerkesztve ]

(#15325) goodwill válasza bazsimano (#15262) üzenetére


goodwill
tag

014. ker erzsébet királyné útja. gugli

Milyen lehet egy vakon repülni? Olyan mint egy hülyén halni meg?!

(#15326) #94529552 válasza Sev!er (#15322) üzenetére


#94529552
törölt tag

Ugyanazokat, de arról itt találsz sok infót.

szimla65 3 napon belül jelezni kell a hibát írásban, hogy legyen nyoma. Küldeniük kell másikat. Attól függ, honnan rendelted, ha van a közelben üzletük, akkor akár be is lehet vinni, hogy gyorsabb legyen a folyamat, de ezt előtte mindenképp egyeztesd le. Még itt is rákérdezhetsz a dologra.

[ Szerkesztve ]

(#15327) #94529552 válasza Drag77 (#15314) üzenetére


#94529552
törölt tag

A B650 még va paneles tv, ezek pedig nem olyanok. A mostani UHD LG-k már gyorsak ilyen szempontból.
De, a 6207 helyett a középszintű 43UH-s tévéket mondanám jobb vételnek, vagy az idei szériából a 43UJ-ből is a belépőszint feletti típusokat, pl. 43UJ6517 és az ennél magasabb számozásút. A belépő szintű Samsung UE43MU6102 helyett van az UE 40MU6452, ami inkább ajánlott, és ennek még va panelje van. Jack(fejhallgató) csatit csak az UH széria ad.

Pitasama Ezekből feketében az MU8002 a legjobb, de ez csak 50/60 Hz-es tv e méretben. Az 55"MU70 és 55MU80 is már jobb választás(100Hz). Az XE8 és SJ810 is ips paneles, és csak utóbbi 100Hz-es, és jobb a kontrasztja és az op rendszere meg a lejátszója, input lagja is. Az androidról lehet azért olvasni érdekes dolgokat bőven.
Samsung MU szériánál többen akadásról beszélnek éppen[link], még a 8-as szériában is, majd ezt csekkold le élőben, ha erre esik a választás.

[ Szerkesztve ]

(#15328) air76


air76
tag

Sziasztok!
Tegnap láttam a MM katalógus elején ezt:Samsung UE58MU6122!?
Nem tudtam hogy a samu gyárt 58'panelt?Ahogy néztem a netet,ez is hasonló mint a 6000-es széria.Inkább csak Kelet-Európában forgalmazzák.Az ára nem rosz,ha valaki vett ilyet,vagy látta élőben pls írja már meg a véleményét!

(#15329) tomlac14


tomlac14
tag

Sziasztok!

Nagyszülőknek keresek tv-t, ebben kérem a segítségeteket.

Elvárások: 32" és mondjuk 80k körüli árban. Az a lényeg, hogy jó legyen a képminőség, nyilván nem játszanak, nem youtube-oznak stb. Ami fontos még, hogy legyen rajta fejhallgató kimenet vagy bluetooth.

Köszi!

(#15330) Szupercsirke


Szupercsirke
tag

Sziasztok milyen hdmi kábelt kéne vennem panasonic tx58ex780e tv-hez?
Delock 84775 ezt néztem jó lenne 4k 60 fpshez meg 3D hez? 10-15k ig vennék 4-5m legalább kéne
Előre is köszönöm.

(#15331) Andrej1


Andrej1
aktív tag

Sziasztok !

Szüleimnek keresek TV-t . Mit tudtok javasolni és honnan érdemes megvenni ?
Ami elvárás : Szép kép , full HD, 111-115 cm . Nem kell, hogy okos legyen . Csak TV nézésre lesz használva .
Keret 130k-ig +- 10k. Nem kell feltétlen új használt is érdekelhet .

Köszönöm :R

Az tényleg igaz, hogy mi-újság van veled ? :D

(#15332) Drag77 válasza #94529552 (#15327) üzenetére


Drag77
senior tag

Köszi:-)

http://draginet.hu , MCSA, MCSE, UEWA, Microsoft 365 Certified: Modern Desktop Administrator Associa Microsoft Certified: Windows Server Hybrid Administrator Associatete,

(#15333) Andrej1 válasza Andrej1 (#15331) üzenetére


Andrej1
aktív tag

Lejárt a szerk. idő .

Ezek milyenek ? Jók lehetnek vagy teljesen rossz úton járok különösen az első érdekelne :B

LG 49LH5100 LED Televízió 123 cm 109k
LG 49LJ624V Smart LED Televízió, Full HD, 123 cm 138k
Samsung UE49M5002 LED televízió, 123 cm, Full HD 127k

Az tényleg igaz, hogy mi-újság van veled ? :D

(#15334) balazsovics


balazsovics
tag

Üdv!

120centi környékén keresek 4k-s smart TV-t, de annyi típus van még egy gyártón belül is, hogy kicsit elveszve érzem magam. Van esetleg valahol egy összefoglaló, ami alapján el tudnék indulni? Vagy, ha legalább tudnám mely típusok az újabbak, a jobbak, mit jelentenek a betűk a nevekben... LG, Samsung, Sony vonal érdekel.

Előre is köszönet!
B

(#15335) Rebellion.!


Rebellion.!
csendes újonc

Sziasztok,

Van esetleg valakinek ezzel a TV-vel bármi tapasztalata? Ő lenne a kiszemlet:

SONY KD65XD7505BAEP
https://edigital.hu/led-televizio/sony-kd65xd7505baep-android-smart-uhd-led-televizio-p470312

Köszi előre is! :)

(#15336) plaschil


plaschil
aktív tag

Hali!

Ezt és egy ilyet össze lehet kötni ezek közül valamelyikkel?
LG 43LJ515V
LG 43LJ500V
Ha igen, hogyan? Nem értek a kábelezéshez. :)
Egyáltalán hogyan lenne értelmes összekötni? A hangrendszert mihez kéne kötni? Nekem valahogy evidens, hogy a set top box-hoz. De ha csak simán TV-t nézek (és nem a set top box-on keresztül jön a tartalom), akkor is a hangrendszer szólna? Vagy hogy van ez? :F

[ Szerkesztve ]

Creative G500 vezérlő panelt keresek// Hol vagy helyileg? - A kisszobába. // Szilvásbuktát, mert azt szeretem!

(#15337) gamegod


gamegod
senior tag

na szóval leszűkítettem magam 3 tv-re
LG 670v vs 6517 vs 701v
jelenleg nem nagy az árkülönbözet a 3 tv között.
ps4 , plusz filmezés, sorozatok, foci éjjel nappal.
van lényegi különbség a 3 tv között? tudom a 701 mellé jár az MR távirányító meg a harman/kardon hangzás. Ennyi? ez elég érv lenne hogy azt válassza az ember?
Köszönöm a segítséget a döntésben :R :R

OnePlus 8T / PSN: gamegod0893

(#15338) czanga válasza ZephX (#15288) üzenetére


czanga
őstag

Mi is pályáztunk egyre, de egy darab sem volt, viszont az ott dolgozó hölgy azt ajánlotta, írjak a vevőszolgálatnak, így ha kifut az akció, akkor is meg tudjuk venni ezen az áron a TV-t, amin árulták.

(#15339) z123456z válasza gamegod (#15337) üzenetére


z123456z
őstag

Az mr nagyon jó dolog, és fájdalmas külön megvenni 10+ Ft-ért. Mert úgyis vágyni fogsz rá. Kb annyi a felár is, hk-t vedd úgy, hogy az a bónusz.

(#15340) ACE- válasza plaschil (#15336) üzenetére


ACE-
addikt

Mivel a hangszórórendszer full analóg, a TV Box-on meg csak HDMI kimenet meg fejhallgató van, ezért max. a stereo hangot tudod átlökni a hangszórórendszerre. Ha a kis kütyü AV csatlakozója nem szolgáltat sztereó hangot, akkor viszont max. a TV-ből tudod kivezetni, ha van a TV-ben fejhallgató kimenet.

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#15341) aticcs válasza ACE- (#15340) üzenetére


aticcs
csendes tag

Pont én is ezen agyalok, hogy mivel a hangrendszerem régi analóg, hogy fogom a boxot rákötni?
Ez a digital-analog átalakító vajon jó lehet nekem??
https://www.ebay.com/itm/272800489704
Ennél az USB tápkábelt is a TV boxba kell dugni?

[ Szerkesztve ]

Atis

(#15342) ACE- válasza aticcs (#15341) üzenetére


ACE-
addikt

A TVBOX leírása ezt tartalmazza:
AV: SPDIF Out / 3.5mm audio output x 1 port

Tehát elvileg jó lehet ha sztereoban rádugod egy sima kis jack kábellel a hangrendszerre. Bár ez a kis eszköz aligha fogja lejátszani a 4K tartalmakat... Jó mondjuk FullHD TV-hez lesz...

[ Szerkesztve ]

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#15343) #94529552 válasza tomlac14 (#15329) üzenetére


#94529552
törölt tag

32" FHD-ben a Samsung UE32M5502-ben van BT de az 100-110k, és utána kell nézni, hogy melyik eszközökkel hogyan működik együtt, az a biztos. A tavalyi LG 32LH6047-ben van Jack, de online én már nem találtam, esetleg offline 1-2 mediamarktban, vagy máshol is meg lehetne nézni, gondolom használt tv nem játszik.

plaschil Legjobb lenne olyan tévét keresni, amiben van fejhallgató/optikai csatlakozó is, utóbbival jobb a hangminőség, de sajnos kell hozzá +ban egy Dac adapter. Amit néztél az elsőben van legalább optikai. Persze a legjobb lenne, ha mindkét opciót tudná, ha esetleg találok olyat, majd megírom neked.

(#15344) #94529552 válasza Andrej1 (#15333) üzenetére


#94529552
törölt tag

Akár az első is megfelelhet, de ez használt, vagy újracsomagolt?

Rebellion.! Belépőszint, de mire használnád, milyen volt előtte, milyet szeretnél panel szempontjából, világos vagy sötét helyen használnád, inkább a jobb kontraszt vagy a jobb oldalsó látószög a fontosabb?

gamegod Jó, ha van hozzá MR, de ezt utólag is lehet ezekhez venni(10-12k kb.). Sőt, jobb, ha van mindkét fajta, szerintem tévézéshez normál, smart és film lejátszásnál MR az ideális, legalábbis nekem. Ha sok foci lesz, ami az LCD tévéken problémás lehet, és kicsit talán szerencse kérdése is, hogy milyen mértékben, ezért én edge ledes tévét mondanék a direkt led helyett. Esetleg nézz át az LG topikba írtam pár típust.

(#15345) spileraaa


spileraaa
senior tag

80 cm tv kozul max 70 ezer ft ig melyik eleg jo?

[link]

es jobb egy smart vagy a samrtot ezzel is lehet helyetesiteni es igy jobb egy smart nelkuli tvt venni de jobb minoseget?

[link]

Erdély (Románia) Huawei Mate 20 Pro /Huawei Mate 10 Pro/ Xiaomi Redmi 3s Prime / Lenovo A660

(#15346) sugarforce válasza #94529552 (#15343) üzenetére


sugarforce
őstag

Az 55" os 5502-es eddig minden altalam probalt fejhallgatoval es kulso hangfallal kompatibilis. Plantronics fulesek, headsetek, sony, thomson fejhallgatok es huawei hangfallal probaltam eddig.

(#15347) Pacee87


Pacee87
aktív tag

Sziasztok!

Előzőleg nem kaptam választ a kérdésemre, most látom éppen megy diskurzus 32"-os TV-kről.
Hálószobába menne, nagyobb sajnos nem fér el, alapvető elvárás a Full HD és nagyon szeretném, ha tudna natív 100 Hz-et. Mi lenne a best buy ebben a kategóriában 100 Hz-cel és nélküle? Csak számlaképes jöhet szóba!

(#15348) Tendd


Tendd
tag

Sziasztok!

Új tv vásárlás előtt állok. Egyelőre még csak tájékozódom és várok egy jobb karácsony előtti akciót, de addigra szeretném kiválasztani a nekem való készüléket.
A nézési távolság 2m lesz. 43-49" között dilemmázom, nem tudom ebből a távolságból melyik a jobb választás. A jobb képminőség 43 felé húz, a mozi élményt viszont a 49 jobban hozná.
Főleg HD adás, azon belül is focit néznék rajta, illetve HD filmeket.
Szeretném ha ajánlanátok nekem pár tv-t amin kimondottan jó focit nézni.
Keretösszeg 200 000, esetleg +10 000 még beleférne.

Voltam a Media-ban és a kiállított 49" között a LG 49 UJ7507 képe tetszett. M5 retró csatorna ment rajta, de a mozgást simábbnak találtam mint a demo anyagot futtató többi tv-n.

(#15349) HELLAFLUSH


HELLAFLUSH
őstag

sziasztok!

a 2 TV közül melyik érné meg jobban?
(telekomtól hoznám ki, ezért más most nem játszik)

-Philips 55PUS6561/12
-LG 55UJ6307

leginkább Bluray filmeznék rajta illetve lenne rá kötve egy PS4 slim és egy gamer PC is.

az input lagjukról sajnos nem találok semmit :(

segítségeteket előre is köszönöm :R

(#15350) basaja válasza HELLAFLUSH (#15349) üzenetére


basaja
senior tag

A Philipsnek ennyi[35 ms],az Lg- ről én sem találtam egyelőre...

EDC: Xiaomi13,Leatherman Wave,T-rex,Giantmouse Ace Riv

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Milyen TV-t vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.