Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#46801) interstate76


interstate76
addikt

Sziasztok!

Az alábbi kritériumoknak megfelelő telefont keresem:
- hagyományos, nyomógombos kialakítás (nem qwerty)
- az nem baj, ha kicsúsztatható a billentyűzet, de nem is szükséges
- lehessen laptopra kötve modemként használni, szóval fontos a gyors adatkapcsolat

Nem tudom, létezik-e ilyen telefon és ha igen, akkor milyen árkategóriában, ezért nem írtam az utóbbiról semmit. Olyasvalakinek kell, aki olyan helyre költözik, ahol csak az Invitel szolgáltat vezetékes netet, velük viszont semmiképp nem szeretne szerződni, és eközben a mobil előfizetésén van havi 2 GB adatforgalom, amit nem használ ki, tehát ha azt le tudná forgalmazni a laptopján, akkor nem lenne az Invitelre utalva.

Remélem, tudtok segíteni!

Előre is kösz!

Üdv

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast tabletek (M50, P26T és P40HD) és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#46802) quailstorm válasza interstate76 (#46801) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Tekintve hogy jól jön a 3G, olyan mobilt érdemes nézni, a nagyon alapok kiesnek. Én a Nokia C2-01-et ajánlanám. Samsungból S5610, más márka meg nincs.

(#46803) interstate76 válasza quailstorm (#46802) üzenetére


interstate76
addikt

:R

Ha valakinek van még javaslata, azt szívesen látom! Kösz előre is!

[ Szerkesztve ]

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast tabletek (M50, P26T és P40HD) és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#46804) meroly válasza quailstorm (#46802) üzenetére


meroly
veterán

A C2-ben kb olyan 3G van ami inkább még EDGE, szóval azon élvezhetetlen lenne.
Inkább egy C5-00-t vennék ilyen célra.

Impossible is nothing

(#46805) quailstorm válasza meroly (#46804) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Egy időben nekem kábelen volt olyan netem mint az EDGE, nem is oly rég, elég az :DDD
De nem tudtam hogy ily alacsony sávszelű. Nekem nem tűnt annyira vészesnek. C5 tuti jobb választás, de az ugye okosteló, persze alap dolgokra nem különösebben bonyolultabb mint kéne.

(#46806) interstate76 válasza meroly (#46804) üzenetére


interstate76
addikt

Kösz neked is! :R

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast tabletek (M50, P26T és P40HD) és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#46807) galaxys80


galaxys80
veterán

Melyik Nokia telefont ajánlanátok ami fotózás terén átlagon felüli?

(#46808) quailstorm válasza galaxys80 (#46807) üzenetére


quailstorm
nagyúr

808 pureview?
Mi pénzed van rá?

[ Szerkesztve ]

(#46809) galaxys80 válasza quailstorm (#46808) üzenetére


galaxys80
veterán

Néhány dolgot kifelejtettem. :)
Édesapámnak kellene.
Mindenképpen gombos kivitel legyen.
Nem kell csúcs fotó mobilra gondolni.
Inkább csak az unokát szeretné időnként lekapni.
A mostani kb 1 mp-es telefonjával ez elég nehézkesen sikerül. :)

(#46810) meroly válasza galaxys80 (#46809) üzenetére


meroly
veterán

Régebbiek közül ami jó képeket csinál az a 6303.
Újabbaknál meg az 515 (szerintem).
Árat még mindig nem írtál :)

Impossible is nothing

(#46811) galaxys80 válasza meroly (#46810) üzenetére


galaxys80
veterán

Köszönöm szépen.
Árat azért nem írtam,mert igazából nem annyira lényeges.
Nyilván nem adna 60-70 ezret egy ilyen telefonért,de ha tényleg elfogadható a fotós képessége ,akkor nem baj,ha nem a 10 ezres kategóriából való.
Megnézem az általad ajánlottakat.

(#46812) quailstorm válasza galaxys80 (#46811) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Nokia N82+új akku?

(#46813) galaxys80 válasza quailstorm (#46812) üzenetére


galaxys80
veterán

Az a baj,hogy ennyi idős telefont már nagyon nehéz jó állapotban találni.

(#46814) notafa3 válasza galaxys80 (#46813) üzenetére


notafa3
tag

Samsung S5610. Autófókuszos, 5 megapixeles kamera, villanóval.. És jó képeket csinál, itt találsz sokat. Árkategóriájában a legjobb klasszikus! Telenornál még van, de kifutó náluk. Függetlenül pedig 20 ezerért hozzájutsz. (Trémobilosnak rossz a szoftvere, onnan ne vegyed!)

Én most rendeltem 0 forintért egyet a flottában. :D

[ Szerkesztve ]

(#46815) galaxys80 válasza notafa3 (#46814) üzenetére


galaxys80
veterán

Köszönöm szépen.
Ez tényleg jónak tűnik.

(#46816) meroly válasza notafa3 (#46814) üzenetére


meroly
veterán

+1 az S5610-re, tényleg nagyon szép képeket csinál!

Impossible is nothing

(#46817) raulicio


raulicio
senior tag

Hello!

Édesanyámnak kellene a samsung c170-e helyett valami hagyományos buta telefon.
Igazság szerint csak telefonálásra kell neki. Ugye a c170 nagyon jól néz ki. kicsi, vékony, könnyű, még bordó is bár ez utóbbi nem olyan fontos.
Szóval az a probléma, hogy ilyen hagyományos telefonból csak elképesztően gagyik vannak (nem tudásra hanem minőségre, kinézetre).Esetleg nincs valakinek ötlete, hogy mit kellene vennem max 20k-ig?
Persze lehetne nagyobb tudású telefont venni 30-40k-ért de az meg hülyeség, amikor úgyis csak telefonálásra kell.

Várom az ötleteiteket!
(nem gondoltam, hogy ennyire lehetetlen vállalkozás egy normális hagyományos telefonvásárlás.

FONTOS a magyar nyelv!

[ Szerkesztve ]

(#46818) notafa3 válasza raulicio (#46817) üzenetére


notafa3
tag

3 hozzászólással feljebb... [link] Nagyon minőségi. (Fém!)

[ Szerkesztve ]

(#46819) batai15


batai15
félisten

sziasztok! úgy döntöttem hogy lehet kilépek az okostelefonok világából, mert egyre kevesebbet használom ki a funkcióját.
Keresek egy nagyon olcsó, lehetőleg qwerty telefont. Vaku előny ha tudom zseblámpának használni.
Nagy ritkán lenne egy kis zene halgatás és kifújt. semmi mobil net, stb szolgáltatást nem akarok, meg vagyok nélküle hogy egésznap online legyek. ELőre is köszI! (ui érdekel minden márka, de főként nokia , használtan , újonnan)

(#46820) meroly válasza batai15 (#46819) üzenetére


meroly
veterán

Ami nokia, zseblámpás és qwerty az az E63, E72, E5, ezekről tudok.

Impossible is nothing

(#46821) batai15 válasza meroly (#46820) üzenetére


batai15
félisten

Na és ha esetleg a qwery billentyűt kiveszem akkor mik vannak?

(#46822) Dhampir válasza batai15 (#46819) üzenetére


Dhampir
félisten

Nokia Asha 302 lehetne az újabbak közül, de sajnos vakuja nincsen, zseblámpának nem használható, viszont jó minőségű masszív telefon.

(#46823) meroly válasza batai15 (#46821) üzenetére


meroly
veterán

Kivételesen én is ilyen zseblámpa mániás vagyok, úgyhogy el kell keserítselek, nagyon kevés nokiába építették bele.
Ami tudja: 3720c, C3-01, X2-00
A symbianosok közül mondjuk E52-re, C5-00-ra lehet letölteni zseblámpa appot.

Impossible is nothing

(#46824) batai15 válasza meroly (#46823) üzenetére


batai15
félisten

Én a lámpát tartom a legjobb okos telefon funkciónak .

(#46825) meroly válasza batai15 (#46824) üzenetére


meroly
veterán

Én a nem-okosnak is, a telefonálás után ;)

Impossible is nothing

(#46826) batai15 válasza meroly (#46825) üzenetére


batai15
félisten

Ja igen. Nehéz eset ez is..

(#46827) Regiee


Regiee
aktív tag

Sziasztok!

Iphone4 8GB telefonomat szeretném lecserélni.

Amit nézegettem t-mobil oldalán az a Galaxy S3 mini vagy Sony Xperia SP. Melyiket érné meg a legjobban? Esetleg max 70e ft-ig milyen más telefon lehet ami jobb ennél a kettőnél?

Szerk:Esetleg Samsung Galaxy Ace 3-ez 4G/LTE képes már, galaxy S3 nem.

[ Szerkesztve ]

Iphone 5s IOS 8.3 | OSX 10.10.3

(#46828) notafa3 válasza Regiee (#46827) üzenetére


notafa3
tag

Okostelefonos topikba írj:[link]

(#46829) Dhampir válasza batai15 (#46826) üzenetére


Dhampir
félisten

Amíg pár hónap alatt az S5610 Primo nálam volt, azt hittem nagy zseblámpás leszek, aztán az otthoni kipróbáláson kívül egyszer sem használtam ezt a funkciót. :D

(#46830) Yiggdrasil válasza Dhampir (#46829) üzenetére


Yiggdrasil
aktív tag

Én mióta megvettem az Xcovert kb napi 3-4x használom a lámpát rajta, előtte talán a T650-es Sonyericssonon használtam ezt a funkciót :D

Más:
Szerintetek lehet még kapni korrekt állapotú E52-t? Nagybátyámnak megdöglött a sajátja, és nem hajlandó másik típust használni, azt mondja, hogy már öreg az újításokhoz.

[ Szerkesztve ]

(#46831) notafa3 válasza Yiggdrasil (#46830) üzenetére


notafa3
tag

(#46832) raulicio válasza notafa3 (#46818) üzenetére


raulicio
senior tag

ez nem rossz valóban de elég lenne vmi egyszerűbb darab is :)

(#46833) notafa3 válasza raulicio (#46832) üzenetére


notafa3
tag

Egyszerűen jó.

(#46834) Dhampir válasza Yiggdrasil (#46830) üzenetére


Dhampir
félisten

Ja-ja, az a típus nagyon jó zseblámpával bír. :K
Láttam ilyen mobilt éles bevetésben, strapamobiloknál szinte kötelező ez a funkció.

(#46835) batai15


batai15
félisten

Nézegettem nokia e72 telót is,az megfelelne. Árban is. Meg szabad még venni ilyet?

(#46836) raulicio válasza notafa3 (#46833) üzenetére


raulicio
senior tag

Értem én, de valami olcsóbbra lenne szükség.
Az 5610 függetlenül 23k gsmboltban és csak töltőt adnak hozzá + nincs is benne magyar nyelv általában. Trémobilnál meg 27k

15k körül jó lenne, nagyon max 18-20k.

(#46837) meroly válasza batai15 (#46835) üzenetére


meroly
veterán

Hogyne, nagyon jó készülék szerintem :K
Igazából ezek azért futottak ki, mert mindenki rácuppant a tapizásra, de ha nem lennének akkor az E72 egy etalonnak számítana szerintem.

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#46838) Dhampir válasza batai15 (#46835) üzenetére


Dhampir
félisten

Még az E61 is nagyon jó mobil, ha megvagy kamera és zseblámpa nélkül (a kamera hiánya "adatérzékenység" szempontból bizonyos munkaterületeken előnyös lehet), piszok masszív készülék. :D

E72-őt használt GSM kereskedésekben tizenötezer píz környékén láttam.

(#46839) batai15


batai15
félisten

Oké akkor e72 lesz szerintem. Csak telefonálásra kell , néha sms kb ennyi.köszi szépen nézelődök is.

(#46840) quailstorm válasza batai15 (#46839) üzenetére


quailstorm
nagyúr

arra legalább van skype...
BTW ilyen célra én mást vennék már, nagyon olcsó a HP Palm pré (2), meg van BB9800 torch, ami szerintem rosszabb sokkal, de már tapperoltam, és telefonnak kiváló, csak drága.

(#46841) Yiggdrasil válasza quailstorm (#46840) üzenetére


Yiggdrasil
aktív tag

BB nem rossz, majdnem megleptem magam én is eggyel a napokban, aztán még szerencsére az utolsó pillanatban végigolvastam az itteni írásokat, és kiderült, hogy a BB előfizetés az én flottámnál havi 5ezer plusz költséget jelentene, úgyhogy megmaradtam az Xcovernél.

Pedig már vagy 5 éve vágyakozom egy BB után...

notafa3: Köszi, meglesem :)

[ Szerkesztve ]

(#46842) batai15 válasza quailstorm (#46840) üzenetére


batai15
félisten

Bb nem kell nekem.

(#46843) mike1334


mike1334
veterán

Sziasztok ismét.
Úgy néz ki jövő hét lesz az új telefon hete :) Eddig a Samu S5610 vezet toronymagasan konkurencia híján...ma megnézegettem élőben is és tetszetős darab, igaz nekem kicsit nagy, illetve hosszú..vagy magas...nézőpont kérdése :) de ez legyen a legkevesebb...viszont..asszonypajtás qwertys telefont használ egy hete és egész megtetszett, illetve én most egy szétcsúszós Samsungot használok, és az is eléggé bejön, legalábbis a szétcsúszós része.
Szóval, hagyományos telót szeretnék, hosszú üzemidővel, kicsi súllyal és vastagsággal, meg lehetőleg kompakt zsebben láthatatlanul elférős méretben, legalább olyan szép képeket készítő kamerával, mint az S5610 és zseblámpával...eddig ugye nyer az S5610..de ha a másik két megoldásban lenne wifi/GPS az nagyban megnövelné az értékét a szememben :)
Összefoglalva..ha van olyan mint az S5610, de wifivel/Gpsszel és szétcsúszós vagy qwertysben (azért ne BlackBerryt 30nál többet nem nagyon szánnék rá, csak ha hűű de megéri) akkor azt is megnézegetném.
Köszönöm!

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#46844) meroly válasza mike1334 (#46843) üzenetére


meroly
veterán

Wifi+GPS+qwerty: [link] Ebből az E72 és az E5-ben tuti hogy van zseblámpa a szóközzel, a többit nem ismerem.
Wifi+GPS+slide: [link].

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#46845) Blackmirror válasza mike1334 (#46843) üzenetére


Blackmirror
senior tag

Szia!

Régebben eléggé hasonló szempontok szerint hoztam döntést én is.
s5610 lett belőle,de nálam is mínusz volt a wifi hiánya és qwertysben is gondolkoztam.Nem bántam meg,de nekem ez a telefon csak céges,0Ft-ért kaptam újonnan.Ha csak telefonálás,üzemidő a fontos akkor válaszd ezt.Nekem van mellette okostelefonom ami tudja a wifit...a navit nem annyira :DDD De már megoldottam.
Ha elbillent volna a mérlegem a qwerty és wifi,navi felé akkor E-s nokia lett volna.Bár nem tudom,hogy ezek a készülékeknek milyen az aksijuk ill hogy könnyen beszerezhető-e a pót ha elgyengül.Pl írták többen az e72-t apródon néztem hogy elég jó állapotban lévőket lehet kapni 15 körül.
Blackberry is van 30 alatt,de ahhoz kell BIS is.Ezért inkább a nokia.

[ Szerkesztve ]

iPhone X@R, iPad Pro

(#46846) Dhampir válasza Blackmirror (#46845) üzenetére


Dhampir
félisten

Nekem most van qwertys és wifis Asha 302-őm, de inkább az E61-et használom új akksival. :B

(#46847) St3ven válasza Dhampir (#46846) üzenetére


St3ven
addikt

Jó lehet az az Asha 302, nagyon bejövős a kinézete, csak nem tudom, nem nehézkes-e azokat az apró gombokat eltalálni hüvelykujjal. Meg csak nem akar 32k alá menni a T-nél kártyásan, amióta figyelem, el sem mozdult az ára erről a szintről.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#46848) Dhampir válasza St3ven (#46847) üzenetére


Dhampir
félisten

Tapasztalatom szerint kényelmes, de ez a kéztől is függ. A Telenornál sima Praktikum kártyával 23.000 volt.

(#46849) raulicio


raulicio
senior tag

Esetleg erre ötlet? Max 15-20k függetlenül vagy t-s feltöltősen.

(#46850) Dhampir válasza raulicio (#46849) üzenetére


Dhampir
félisten

Samsung S5610 Primo vagy ennél olcsóbb Nokiát ajánlanak a srácok.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.