Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#46451) r6man123


r6man123
senior tag

meroly, .Szaki.: Köszönöm a javaslatokat, "felterjesztettem az illetékes felé"! :)

(#46452) totya973


totya973
csendes tag

Sziasztok,

Nexus 7-re szeretném osztani a netet meglévő (vodás) előfizetésről, létezik olyan hagyományos teló ami tudja a tetheringet?

Köszi
üdv.

totya973

(#46453) Gery1987 válasza totya973 (#46452) üzenetére


Gery1987
őstag

Kérdés min osztod meg? Mert ha WiFi-n akkor egy hagyományos WiFi-s telefon kell hozzá, pl Nokia Asha 302.

"A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!" Bud&Terence: És megint dühbe jövünk

(#46454) totya973 válasza Gery1987 (#46453) üzenetére


totya973
csendes tag

Szia,

wifi lesz, köszönöm a segítséget.

üdv.

totya973

(#46455) Gery1987 válasza totya973 (#46454) üzenetére


Gery1987
őstag

Nincs mit...pár régebbi cucc is tud WiFi-t...kérdés milyen hagyományos telefonra gondoltál? Vagy tök 8 csak WiFi legyen benne?

"A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!" Bud&Terence: És megint dühbe jövünk

(#46456) roomeo


roomeo
csendes tag

Hali! Abban szeretnék segítséget kérni, hogy melyik telefont ajánljátok nekem.Fényképezésre, videózásra kellene elsősorban. Samsung S3 mini, Samsung Ace3, Sony Xperia M, ZTE Grand X IN. Vagy valami hasonló árkategóriájú. Segítségeteket előre is köszönöm!

(#46457) Gery1987 válasza roomeo (#46456) üzenetére


Gery1987
őstag

Ezt az okos telefonos részbe...ez a hagyományos telefonoké...

Egyébként talán S3 mini....

"A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!" Bud&Terence: És megint dühbe jövünk

(#46458) roomeo válasza Gery1987 (#46457) üzenetére


roomeo
csendes tag

Köszi! Bocsi!

(#46459) Stalker-2572


Stalker-2572
addikt

Milyen telefont vegyek? Elsősorban telefonálásra kellene :U
Igényes kidolgozás előnyben + jó mikrofon / hangszóró.

All Black...

(#46460) Stalker-2572 válasza Stalker-2572 (#46459) üzenetére


Stalker-2572
addikt

Ez tetszik pl. :U

All Black...

(#46461) totya973 válasza Gery1987 (#46455) üzenetére


totya973
csendes tag

Igazából a hosszú üzemidő lett volna a fő szempont, most egy samu s5610 van, ami szuper minden szempontból, csak ezzel áll hadilábon.

(#46462) .Szaki. válasza Stalker-2572 (#46460) üzenetére


.Szaki.
addikt

Nyomogattam ilyen 515-öt, erre a célra tökéletesen alkalmas, nekem a gombjai nem igazán tűntek minőséginek, ezért javaslom MM-ben tesztelgess kicsit, lehet csak nekem volt furcsa. A hátlapja tényleg eszméletlen minőségi és nagyon jól van összerakva. Szóval szerintem jó választás, de ha az ember ennyi pénzt akar kiadni egy feature phone-ra, akkor azért érdemes előtte személyesen is megnézni szerintem.

(#46463) pruzsi


pruzsi
őstag

Üdv!
Szeretnék egy telót venni,amit munkába vinnék viszonylag nagy kijelzője legyen és kamera(min 2megpixel) legyen benne,inkább régebbi tipusok érdekelnének tehát használtan elérhető.
Ára max 5-6-7 ezer ft. Többet is várnék köszi!

(#46464) quailstorm válasza pruzsi (#46463) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Nokia 6303i, Sony Ericsson cedar, W910.

(#46465) Gery1987 válasza totya973 (#46461) üzenetére


Gery1987
őstag

Arra a Nokia 302-es is jó. Jó az üzemideje...

"A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!" Bud&Terence: És megint dühbe jövünk

(#46466) Stalker-2572 válasza .Szaki. (#46462) üzenetére


Stalker-2572
addikt

Jó ötlet, majd megnézem! :)

Ha van még valakinek ötlete hasonló kategóriában, írjon :))

All Black...

(#46467) fungi


fungi
aktív tag

Sziasztok, kérdésem az hogy van-e mostanában olyasmi bestbuy Nokia mint pld. a Samsung
5610? Fontos a jó hangminőség, akkuidő, a fényképező már nem annyira... Visszaolvastam de
eddig nem találtam egyértelmű választ... Kösz, F

(#46468) Blackmirror válasza fungi (#46467) üzenetére


Blackmirror
senior tag

Felsoroltak jópárat,még itt van ez :[link] olyan mint az 515 csak nem túlárazott( ;] ),rossz kamerával-nem tudom mennyire számít- és műanyagból.

iPhone X@R, iPad Pro

(#46469) fungi válasza Blackmirror (#46468) üzenetére


fungi
aktív tag

Köszönöm a választ! F.

(#46470) meroly válasza fungi (#46467) üzenetére


meroly
veterán

Talán a 301, ha a fényképező annyira nem fontos.

Impossible is nothing

(#46471) fungi válasza meroly (#46470) üzenetére


fungi
aktív tag

Igen, most én is a 301-en gondolkodom, évek óta van Samsungom, de a Nokia jön be jobban, sajnálnám az 5610
fotóit, de /lehet hogy megbánom/egy Samsung okosteló után mennék vissza Nokiára. Igazából telefonálásra,
sms-re használnám főleg.

Köszönöm a válaszokat! F

(#46472) meroly válasza fungi (#46471) üzenetére


meroly
veterán

Ha hosszú távra tervezel és azért jobb képeket akarsz, akkor összehasonlítva a kettőt (301 és 515), az utóbbi mindenképpen jobbat csinál. Persze az S5610-et nem közelíti meg.

Impossible is nothing

(#46473) fungi válasza meroly (#46472) üzenetére


fungi
aktív tag

Gondoltam az 515-re is, eléggé borsos az ára, ha tudnám hogy a Samsung 5610-nek jobb a hangminősége
mint az eddigi L-700 és az i 8910 HD telóimnak akkor maradnék a márkánál, de most hogy a HD szervizbe
került, a pót nagyon fapados Nokia is kellemesebb hangot produkál- persze ez szubjektív-de
lehet hogy a 301 vagy 515 következik......

(#46474) quailstorm válasza fungi (#46473) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Miért nem veszel akkor valami symbian bellét használtan? Elég sok a jó állapotú is, és azért sokkal jobban megéri mint az 515, ami egy túlárazott szar... Csak egy S40v6-os Nokia nem ér annyit, max ha aranyból van...
301 még épp árhatáron belül van, DE!
Nokia 700 15k körül, C7 20 körül, felette 701, meg ott az N8 is. Volna miből választani. Aztán megmaradna a 720p (sőt sokkal jobb lenne a +6 stabil FPS meg a nagyobb bitráta miatt), meg jó lenne a kamera is. Plusz lenne egy smooth és megbízható okostelód.

(#46475) fungi válasza quailstorm (#46474) üzenetére


fungi
aktív tag

Megnézegettem, teljesen lemaradtam a Symbian bellé-ről, 3 éve nem néztem új mobilokat.. Igazából netezni
ott a laptop, nagyon ritkán fotózom, kocsiban van navi,- teljesen jó a nyomógombos, okosat nyomkodnám 3 hétig, aztán ugyanarra kéne mint a buta.... Az a 3720 kár hogy nincs újonnan....
De köszönöm,
elolvastam a teszteket, nem rosszak amúgy. F

(#46476) quailstorm válasza fungi (#46475) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Hát jó, ez így igaz, nincs égető szükséged okostelóra. Ez esetben viszont nem tudom mit kéne neked. Én E52-őt vennék az tuti. Az egy korrekt átmenet. Vagy C5-öt, mert abból még tán van új. Annak annyi előnyét tán kihasználnád, hogy lehet rá telepíteni call blacklist appot pl. De a Nokia 301 se rossz, meg a hasonszőrű S40v6ok.

[ Szerkesztve ]

(#46477) bodom87


bodom87
tag

Udv!

Mobilt keresek:

20.000Ft-ig
Fuggetlenul, uj vagy hasznaltan

valami normalis 4-5mpixeles fenykepezovel
zenehallgatasra es bongeszesre (legyen wifi benne)

lehetoleg nem erintokepernyos (nem alapfeltetel csak ne legyen tulerzekeny)

Koszonom az ajanlasokat!!

(#46478) quailstorm válasza bodom87 (#46477) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Gombokkal csak az N82-N95 8GB maradt. Meg a Samsung Innov8. Anélkül nagyobb a választék, galaxy acet simán elkaphatsz ennyiért, meg Sony live with walkmant is.

(#46479) Blackmirror válasza quailstorm (#46478) üzenetére


Blackmirror
senior tag

Te most galaxy acet ajánlottál? :DDD

iPhone X@R, iPad Pro

(#46480) .Szaki. válasza bodom87 (#46477) üzenetére


.Szaki.
addikt

Nem igazán találtam újak között ilyen kritériumoknak megfelelő telefont, ami ezen az árhatáron belül van, használt mobilokban pedig nagyon nem vagyok jártas, ezért majd aki ezt jobban vágja, majd maximum kijavít, de nekem a Nokia C3-01, vagy esetleg SE Xperia X10 Mini Pro jutottak eszembe. Előbbi Touch&Type típus, utóbbi full érintős és elég kicsi kijelzővel bír. Nem tudom mennyire lehet jó ezeken böngészni (szerintem semennyire), de más ötletem nekem nincs. Hátha a többiek tudnak valami jót. Annyit tudok, hogy C3-02-ből az újabbat kell venni, mert a régiekkel volt valami gubanc, amit a későbbi modelleknél javítottak, valamikor itt írták.

Addig keresgéltem megnyitva ezt a hozzászólás ablakot, hogy látom meg is előztek jobb ötletekkel. :)

[ Szerkesztve ]

(#46481) quailstorm válasza .Szaki. (#46480) üzenetére


quailstorm
nagyúr

X10 mini pro-ra muszáj CM-et rakni, különben szarul fókuszál és nem jó semmire. Kb mintha win98-cat használnál P4-en...

(#46479) Blackmirror: mert nem elég neki? Legalább gyárilag 2.3.6 laggol rajta...

(#46482) Blackmirror válasza quailstorm (#46481) üzenetére


Blackmirror
senior tag

Annál már azért jobban jár egy olyan Belles nokiával amit te pl is szeretnél szerintem.Ha talál valami olyasmit.
Nekem x10 minim volt és nem jó rajta böngészni,legalábbis én ezért kerestem később nagyobb kijelzős telefont.Mondjuk a pronak legalább van qwerty billentyűzete ami azért javít a helyzeten. :)

iPhone X@R, iPad Pro

(#46483) Crafter32 válasza Wolfskin (#46440) üzenetére


Crafter32
őstag

Telefont kerestem én is annak idején. Mindenki android + virtuális billentyűzetet használt. Gondoltam én is megpróbalom. Gyönyörű telefon volt az ion. Jókat lehetet vele játszani. Vagány volt videót nézni. Állítom szebb képe volt, mint a tv-nek. Egy valamire nem jó a telefon, az pedig a telefonálás és a kapcsolattartás. Ha hívtak lehet, hogy pont akkor fagy le. SMS -t írni egy szenvedés. Szinte csak kétkezes a telefon. Én mindenben egyetértek veled. Iphone sem hiszem sokkal jobb. Bizonyos funkció miatt pedig még rosszabb is. Pl az értesítési led nélkül nem tudnék már meglenni. Itt jött képbe a BlackBerry. Az OS10 brutál jó sosem fagy. Hívást indítani a gombsor miatt rég volt ennyire egyszerű és végre telefont fog az ember a kezében nem pedig egy mini DVD lejátszót vagy playstationt. Biztos vannak hibái is, Pl videó lejátszáshoz a Q10 kicsi, olvasáshoz is, de a böngészője kegyetlen gyors. Fényképezőgép is teszi a dolgát mégha nem is Nokia Lumia verő. Szóval szerintem aki telefont akar venni és kapcsolat tartás céljából annak jelenleg nem nagyon van más alternatívája, mint a Q10 -Q5. (és vezetés közben is jól használható)

[ Szerkesztve ]

(#46484) arturo78


arturo78
újonc

Sziasztok!
Telefon váltás előtt állok. Tanácsotokat szeretném kérni,hogy melyik telót válasszam.
Három jöhet számításba a szolgáltatómnál, mert ezeket tudnám ingyen kihozni és mert ezek érdekelnek.
Sony xperia SP
Samsung galaxy S III
Huawei Ascend P6
Melyiket ajánlanátok? Nem tudom melyiket válasszam, tanácstalan vagyok.
Válaszokat előre is köszönöm

(#46485) smallmer


smallmer
őstag

Sziasztok,
máshova nem nagyon tudom beírni a kérdést.
Ha nedvesen kell felrakni a telefonra a fóliát akkor az a nedvesség nem tesz kárt a telefonba?

(#46486) Gery1987 válasza smallmer (#46485) üzenetére


Gery1987
őstag

Valószínűleg nem...de akkor csak épphogy legyen nedves :)

"A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!" Bud&Terence: És megint dühbe jövünk

(#46487) beteg


beteg
őstag

Sziasztok!
Azt olvastam a mobilarénás tesztekben, hogy az s3 és az s4 miniknek elég gyengus a kamerája. De mégis, mejiknek jobb? Az S3 mininek vagy az s4 mininek?
köszi

Csak futni kell!

(#46488) Mosanke


Mosanke
senior tag

Elnézést rossz topikba írtam.

[ Szerkesztve ]

(#46489) Seat18 válasza smallmer (#46485) üzenetére


Seat18
tag

Csak húzd rajta át a nedves rongyot ne áztasd a vízben :) :))

(#46490) drtimot


drtimot
aktív tag

Tudnátok nekem ajánlani valami épkézláb slide vagy flip kialakítású mobilt? Nem szeretnék bajlódni (visszaszokni) billentyűzárral illetve a felvevő/letevő gombokkal. Szempont a jó anyagminőség és akkuidő.

Árkategória: ha használt, 10-12k, ha újonnan kapható, elmegyek akár 20-ig is.

Főleg telefonálásra és üzenetírásra lenne, de extraként ezeknek is örülnék:
- 2+ MP AF kamera
- WiFi és BT
- USB-n tölthető

Semmi másra nincs szükségem. Csak egy egyszerű, de azért igényes telefont szeretnék.

Ha mást nem, tudnátok legalább írni pár olyan slide vagy flip mobilt, amik az elmúlt 3-4 évben jelentek meg? Ilyet se nagyon találok, ennél öregebb mobilt pedig használtan se szívesen veszek. :(

Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/drtimot/index.html

(#46491) quailstorm válasza drtimot (#46490) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Ilyen ellenségnek se kategória a C2-02-es nokia, de van hasonlóan fos Samsungban is...
10-12k-ért már Nokia N95 8GB-ot kapsz! Vagy Sony Ericsson W705-öt! Csak utóbbinál a szalagkábel elhasználódik, én most cseréltem épp...
Előbbi idősebb, eddig 2008 óta semmi baja.

(#46492) drtimot válasza quailstorm (#46491) üzenetére


drtimot
aktív tag

Az a bajom, hogy ezek (N95, W705) sokkal okosabb mobilok, mint amire nekem szükségem lenne, cserébe viszont 2 napos üzemidőkről olvasok, ami gondolom még rosszabb is lehet egy évek óta használt példány/akksi esetén. A külsejük sem tetszik annyira, de az most egy dolog.

Ha a Wifit elhagyom a követelményekből, javul a helyzet? (Flipes versenyző esetleg?) Papíron a C2-02 tudása is elég lehetne, meg inkább ebbe a letisztultabb, minimalistább irányba indulnék akkor, de látom, pl. ott is lehúzzák az üzemidőt, illetve az érintőgomboktól kiráz a hideg. Mi másért "ellenségnek se" egy ilyen?

Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/drtimot/index.html

(#46493) quailstorm válasza drtimot (#46492) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Figy, a C2-02 nem tud semmit, nincs adatkapcsolati lehetősége (se usb se bluetooth), 128x160-as, és drága. Magyarán inkább ne. A W705-tel meg semmi baj, 2-3 nap az nálam jó, de azt nyomkodás mellett. Készenlétbe még az 1 hónapot is kihúzza gyári akkuval.
W810-embe is napi 2-3 óra játék mellett még 3 napot bír a 7 éves akku...
N95 na az szétment nemrég, bír egy nappalt, egyik napról a másikra...
Új átmenetet meg nem nagyon tudok... W910? Épp most szerelem. Mondjuk ezeknek a rákfenéje a szalagkábel...

(#46494) drtimot válasza quailstorm (#46493) üzenetére


drtimot
aktív tag

Bluetooth elvileg van a C2-02-ben...
Említed mind a két SE-nél a szalagkábelt, ha ez ennyire jellemző, nem veszélyes ezeket használtan venni?

Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/drtimot/index.html

(#46495) quailstorm válasza drtimot (#46494) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Hopsz, ezt benéztem, a C2-02-őt nyugodtan veheti, mert van BT és USB, kijelző is QVGA, memó is bővíthető. Bár elég szegényes és gyenge a cucc...
Én valami másra emlékszek. Mondjuk a C2-ből leeshetett volna, a 01-es pl egy egész jó teló a kijelzőt kivéve.

2220 volt az szóval visszavonom az eddigieket. Ettől függetlenül szerintem a c2-02 sem éri meg.

A szalagkábel, háát más kérdés. Havernak az volt a szórakozása hogy egész nap nyitogatta. Több mint 30ezer van benne...
A W910-ről meg annyit hogyha megnézed a logout blogomat láthatod milyen szép állapotban van. Nyugodtan elhasználódhatott már.
A legolcsóbb modellek, (nyithatós) azok 15 ezer nyitást bírtak. Az újak meg nem számolják...
De azok alapján amit leírt, a C2-02 nagyon fapad, és drága. Ráadásul az üzemidő se sok.

(#46496) Ronam


Ronam
addikt

Sziasztok!

Tegnap darabosra tört az OT-995 telóm R.I.P. :(. Ma szeretnék venni egy új telót, túl sok pénzem sajnos nincs új telefonra. 3 versenyző van: megint egy OT-995, Xperia U, esetleg az Alcatel OT Fire (bár erről túl sok jót nem olvastam). 995-ről már mindent tudok, az Xperia U jobb teló?

(#46497) Zabpehely9


Zabpehely9
újonc

Sziasztok!
16 éves lány vagyok, és nem tudom eldönteni,hogy milyen okostelefont vegyek.Nem igazán vagyok jártas ebben a melyik a legjobb processzor,meg ilyenek, ezért szeretném a segítségetek kérni.
Fontos lenne számomra, hogy szép képeket készítsen,ne legyen lassú,és az aksija is jó legyen. Lehessen rátölteni azért plusszba 1-2 alkalmazást is. Olyan 50-60e t szánnék rá.
Eddig a htc desire 500,és a zte grand x2 in-t nézegettem. Van esetleg valami jobb ötletetek, ami megfelelőbb lehetne?
Előre is köszi :)

(#46498) albiosz válasza Zabpehely9 (#46497) üzenetére


albiosz
őstag

Szia!

Okostelefont inkább itt keress: [link]

Egyébként sok lánynál látok mostanában WP8-as Nokiákat. Esetleg nézd meg a Lumia 520,620,720-at. Hátha tetszene! :)

[ Szerkesztve ]

(#46499) tvamos


tvamos
nagyúr

Sziasztok!
Lehet, nem jo forumra irok, de ti segitettetek telefont valasztanom is...
Nemi hasznalat utan 2 problemam van, amit egyenlore nem tudtam megoldani a Nokia X2-02 telefonommal.
1. Ha hivok valakit, amikor az felveszi, a vibra motor rezeg egyet, amit persze a masik hall. Van, akit ez zavar. (Persze, nem tudom, milye ez a masik vegen a vonalnak.)
2. Ha veletlen megnyomom a lejatszas gombot, neha elindul a radio. Ez nem tul jo. Es raadasul azt sem tudom, mitol van. (Nem hallgatom a radiot rajta sosem.)
Ha tud valaki megoldast, ossza meg! Elore is koszonom!
Udv, Tomi

[ Szerkesztve ]

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#46500) meroly válasza tvamos (#46499) üzenetére


meroly
veterán

1. Ejha, miért rezeg? Elvileg akkor tudja hogy a fülednél van, nem is rezeghet. Ötletem sincs mitől lehet. :F
2. Elvégre az a gomb azért van, gyorsgomb.

Impossible is nothing

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.