Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#46101) bladegery válasza meroly (#46100) üzenetére


bladegery
senior tag

Köszi. Úgy tűnik a kis 112-es lesz. Mindent tud ami kell és jóval olcsóbb, mint az asha. Közben amúgy is kiderült, hogy nem jó a használt.

gergely-szabo.com

(#46102) meroly válasza bladegery (#46101) üzenetére


meroly
veterán

Jó telefon az, kollegámmal nemrég vetettem egyet, mindennel meg van elégedve, főleg az akkuval.

Impossible is nothing

(#46103) El_Gigante


El_Gigante
tag

Sziasztok!
Haverom eladná a Motorola Defy-t 7500ft! Megér ez ennyit? 2 éve vette, újszerű állapotban van. Ez lenne az első okostelóm, az ár visz rá, hogy lecseréljem csóri kis samsungomat, aki sajnos buta:)

(#46104) quailstorm válasza El_Gigante (#46103) üzenetére


quailstorm
nagyúr

NAGYON MEGÉRI.
Csak rakj rá egy CM7-et.

(#46105) El_Gigante válasza quailstorm (#46104) üzenetére


El_Gigante
tag

Az micsoda?:)

(#46106) meroly válasza El_Gigante (#46103) üzenetére


meroly
veterán

Jól értetted az árat?

Impossible is nothing

(#46107) El_Gigante válasza meroly (#46106) üzenetére


El_Gigante
tag

Persze! A szomszédom:D

(#46109) quailstorm válasza El_Gigante (#46105) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Cyanogenmod7, nyílt forrású bővítés az android 2.3.7-re alapulva, gazdagabb felhasználói élménnyel, és jobb stabilitással mint a gyári fos. Mert az omlik meg fagy.

Egyébként akkor nyerő ha MB525
Ha mini megy egyéb izé akkor se rossz ár, de azok nem annyira jók.

(#46110) El_Gigante válasza quailstorm (#46109) üzenetére


El_Gigante
tag

annyit tudok ez a sima változat, nem a pluszos

(#46111) quailstorm válasza El_Gigante (#46110) üzenetére


quailstorm
nagyúr

az zsír, legalábbis én tudnék neki örülni

(#46112) El_Gigante válasza quailstorm (#46111) üzenetére


El_Gigante
tag

Nem vagyok jártas a témában köszi a válaszokat!

(#46113) A_ScHuLcZ


A_ScHuLcZ
addikt

Sziasztok!

Nagymamámnak szeretnénk telefont venni (76 éves), mert a mostanija tönkrement. Valamelyik nagyifon volt neki eddig, de nem szerette, amit előtte használt (hagyományos Sony Ericsson), az sokkal jobban tetszett neki.

Alap dolgokra használja csak, telefon és sms.
Újonnan szeretnénk vásárolni a T-től.

Mit ajánlotok?

"I'd tell you a joke about UDP, but you probably wouldn't get it."

(#46114) Sly Bp. válasza A_ScHuLcZ (#46113) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Alcatel 2005, Emporia Talk Comfort, Nokia 113, Nokia Asha 206, Nokia C2-01, Samsung S5610 (ezt nagyon ajánlom)! Ezek lehetnek jók számára szerintem a T-től!

(#46115) albiosz válasza A_ScHuLcZ (#46113) üzenetére


albiosz
őstag

Nokia asha 206?

(#46116) .Szaki. válasza A_ScHuLcZ (#46113) üzenetére


.Szaki.
addikt

Alcatel 2005, Nokia 100 (erősen ajánlott, rendes retro telefon, semmi plusz), 113, 206, C2-01, Samsung E2600, Xcover

[ Szerkesztve ]

(#46117) meroly válasza A_ScHuLcZ (#46113) üzenetére


meroly
veterán

Nokia 112, de mondjuk a 206os és a 301es is korrekt, jó nagy kijelző, nagy gombok.

Impossible is nothing

(#46118) A_ScHuLcZ


A_ScHuLcZ
addikt

Hú mennyi készüléket soroltatok, na most légy okos Domokos! :) Az Alcatel 2005 tetszik közülük legjobban, kijelző is jó nagy, jó látható betűkkel.

De például a Nokia Asha 206 a T-nél dominósan is 21,5k webshopban, egyéb helyeken pedig függetlenül 14-ért megkapható, ez számomra érthetetlen.

"I'd tell you a joke about UDP, but you probably wouldn't get it."

(#46119) fr3ntzen


fr3ntzen
aktív tag

Sziasztok . Sony Xperia SP véleményetek lenne róla ? Válaszotokat nagyon várom, mert S.O.S telot szeretnek venni. :R

Köszi. :R

PS4,PS3,PSP,PS One, Huawei p30pro, Canon Eos 7D, Valami i7es erőmű :) Instagram: heroldhenzphotography, henzherold

(#46120) .Szaki. válasza A_ScHuLcZ (#46118) üzenetére


.Szaki.
addikt

Ha mégis gondolkozol kártyafüggetlenben is, akkor a Nokiánál a 100-113-ig az összes modell játszik, ezek 15k alatt mozognak árban.

A 206-al nem egyszerű a dolog, független vásárlásnál oda kell figyelni, hogy ha a telefon olcsóbb, akkor tud-e magyarul, nem csak cyan színben kapható-e és, hogy abban a városban (vagy országban) kapható-e, ahol Te tartózkodol. Bp-n kívüli boltokban általában olcsóbbak a telefonok, illetve, ha nem tud a készülék magyarul, akkor is levesznek az árból pár ezer forinttal, ezért láthatsz olcsóbban is 206-osokat. Magyar nyelvvel és normál színben, ami nem tükröződik vissza szerintem jó vétel lehet Nagyidnak a 206-os. :K

[ Szerkesztve ]

(#46121) meroly válasza A_ScHuLcZ (#46118) üzenetére


meroly
veterán

206-ost nézzétek meg élőben, a paraméterekből nem tűnik nagynak, mégis eléggé kilóg méretben a többi gombos közül. Cserébe jó "szigetes" a billentyűzet és jó nagy a kijelző is. Egyértelmű hogy arra szavazok az alcatellel szemben.
1xx széria ennél jóval kisebb és a kijelzők is kissebbek, cserébe a 112-es akkuja pl átlagos használat mellett 1,5 hét.

Impossible is nothing

(#46122) Ice-ozsé


Ice-ozsé
tag

Sziasztok!
Most veszek Nokia Lumia 520-as telefont.
Mi a véleményetek, már aki tesztelte és volt neki?
Akadásilag, szoftver...
Még nem volt szerencsém megismerni a Win 8 -at sem, de állítólag dicsérik.

★ Az idő pénz. ★ A pénz beszél, a kutya ugat. ★ Amelyik kutya ugat, az nem harap. ★ Ebből következik, hogy az idő nem harap. ★ De akkor minek van neki vasfoga? ★

(#46123) albiosz válasza Ice-ozsé (#46122) üzenetére


albiosz
őstag

Fáradj át:
Ide
Meg ide

(#46124) .Szaki. válasza meroly (#46121) üzenetére


.Szaki.
addikt

http://mobilarena.hu/hir/nokia_515_femes_klasszikus.html. !!!!!!!

(#46125) Sly Bp. válasza .Szaki. (#46124) üzenetére


Sly Bp.
addikt

De miért 2-szer annyi mint a Samsung S5610?

(#46126) .Szaki. válasza Sly Bp. (#46125) üzenetére


.Szaki.
addikt

A Primo már lassan több, mint két éves telefon, így érthető az ára, az 515 pedig még nem is kapható. Hamar lejjebb fog ez menni. Egy árban biztos nem lesz a Samsunggal, de a Nokiák mindig picivel többet kóstálnak a koreaiaknál. Olyan egy évesen nyilván az 515 is reálisabb árral fog bírni, addig pedig ha nem lesz egy 515 QWERTY, akkor biztos el fogok gondolkodni azon, hogy az X2-01-et egy 515-ös váltsa le. Egyelőre nekem úgy tűnik, hogy nagyon egyben van a cucc, persze ha lesz rendes teszt is és kézben is lehet fogni, az fog dönteni a dologról.

Most nézem a fenti kommentemben a link végére, véletlenül bekerült egy pont, de már nem tudom szerkeszteni...

[ Szerkesztve ]

(#46127) meroly válasza .Szaki. (#46124) üzenetére


meroly
veterán

Ez egy csoda, erre vártam 3 éve, kíváncsi leszek a tesztekre, meg hogy a LED lámpaként is fog-e működni és megvan az új kiszemelt :D

Impossible is nothing

(#46128) A_ScHuLcZ válasza meroly (#46121) üzenetére


A_ScHuLcZ
addikt

Neked, és egyben mindenkinek válaszolok. Köszönöm a tanácsokat, én a 206-osra szavazok jelenleg.

Annyi változott, hogy nem kell róla számla, tehát nem feltétlenül a T-nél vagy boltban kell vásárolni, használt jó állapotúak is szóba jöhetnek, amik mennek a T-s SIM-mel, csak nem igazán találok belőle eladót jó áron. :)

GSM boltoknál lehet kapni bőven, de kérdés melyik árulja magyar menüvel és fekete színben, plusz a garancia sem utolsó szempont!

[ Szerkesztve ]

"I'd tell you a joke about UDP, but you probably wouldn't get it."

(#46129) .Szaki. válasza meroly (#46127) üzenetére


.Szaki.
addikt

Pontosan erre várok én is már jó ideje, és ráadásul mindkét szín ütős is. Kíváncsi vagyok rá nagyon, mert elfogott a "must have" érzés. :-)

A_ScHuLcZ

Jó döntés a 206-os! :)

[ Szerkesztve ]

(#46130) MattM


MattM
tag

Heló mindenkinek!
Az lenne a kérdésem, hogy a Sony Xperia SP-t, vagy a Samsung Galaxy S3 (LTE)-t vegyem meg. Hallottam olyan, hogy az SP-nek azért elég 2 mag, mert a Sony jobban optimalizált rá. Ez mennyire igaz?
A Választ előre is köszönöm!

(#46131) albiosz válasza MattM (#46130) üzenetére


albiosz
őstag

Okostelefonos topikban majd megmondják az arcok: [link]

(#46132) MattM válasza albiosz (#46131) üzenetére


MattM
tag

Oké, köszi! :)

(#46133) meroly válasza A_ScHuLcZ (#46128) üzenetére


meroly
veterán

Mindenképpen Nokia garanciásat vegyél, ne boltit, de mivel nem régi készülék nem tudták ennyi idő alatt úgy leharcolni.

.Szaki.: hát engem is, egyedül a lámpa a kérdés nálam.

Impossible is nothing

(#46134) Sly Bp. válasza meroly (#46127) üzenetére


Sly Bp.
addikt

És mennyi leszel hajlandó adni érte? :D

(#46135) meroly válasza Sly Bp. (#46134) üzenetére


meroly
veterán

Ha lesz benne lámpa, bármennyit ;] :D

Impossible is nothing

(#46136) Sly Bp. válasza meroly (#46135) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Megjegyzem :D Ne hogy az legyen hogy sok a 40 érte még várok :D

(#46137) Blackmirror válasza .Szaki. (#46124) üzenetére


Blackmirror
senior tag

Hű hát ez..ezezezez...kell. :Y
Ha emberi árban lesz.Pedig még mindig elégedetten megvagyok a primoval,de ez a nokia nagy kísértés.

iPhone X@R, iPad Pro

(#46138) A_ScHuLcZ válasza meroly (#46133) üzenetére


A_ScHuLcZ
addikt

Holnap lesz esedékes a vásárlás, de azóta felmerült egy másik készülék is, lehet azt jobban tudná kezelni, ki mit tud róla nyilatkozni? Emporia Talk Comfort

"I'd tell you a joke about UDP, but you probably wouldn't get it."

(#46139) meroly válasza A_ScHuLcZ (#46138) üzenetére


meroly
veterán

Azért ez teljesen más kategória, a teszt többségében jól leír mindent, szóval ha az alapján bejön és esetleg élőben meg tudjátok nézni, nyomkodni, akkor nem lehet gond.

Impossible is nothing

(#46140) A_ScHuLcZ válasza meroly (#46139) üzenetére


A_ScHuLcZ
addikt

Úgy tűnik hiába nézelődtem, mamám önálló akcióba kezdett és megrendelte az Alcatel 2005-öst, lehet már át is vette. Pedig direkt kértem, hogy nézzék meg valahol üzletben, vegye kézbe, nyomkodja meg őket, és azután rendeljük, ha már tudja melyiket egyszerűbb használnia. :F

"I'd tell you a joke about UDP, but you probably wouldn't get it."

(#46141) meroly válasza A_ScHuLcZ (#46140) üzenetére


meroly
veterán

Elég talpraesett a mama ;] :DDD

Impossible is nothing

(#46142) A_ScHuLcZ válasza meroly (#46141) üzenetére


A_ScHuLcZ
addikt

Ja igen, attól nem kell félteni. :)

[ Szerkesztve ]

"I'd tell you a joke about UDP, but you probably wouldn't get it."

(#46143) .Szaki. válasza Blackmirror (#46137) üzenetére


.Szaki.
addikt

Bizony, szerintem is jó, hogy végre talán felébredt a Nokia és rájött, hogy bőven van még igény ilyen telefonokra is. Ha tényleg jó lesz az ára, akkor kb 1-1,5 év múlva beruházok egy fehér 515-be, hacsak nem lesz belőle addig egy billentyűzetes verzió, mert azt már nagyon megszoktam. De egy tesztet mindenképp megvárok, meg szeretném kézben is tartani, hogy milyenek a gombjai, stb. Mindenesetre nagyon ígéretes.

A_ScHuLcZ!

Bízzunk benne, hogy megfelelő lesz az Alcatel. Ha igen, akkor gratulálunk a kedves Mamának az új készülékhez, ha nem, akkor pedig marad mégis a 206. :-)

(#46144) Dhampir válasza .Szaki. (#46143) üzenetére


Dhampir
félisten

végre talán felébredt a Nokia

Ők lehet, de a vásárlók némelyike Így nehezen fog időben felébredni. ;]

(#46145) apevia


apevia
aktív tag

Sziasztok !! .

Egy gyors kérdésem lenne felétek !

Iphone 5 vagy Htc one m7 . ??? . Most egy ip 4s-em van . Igazából csak az androidtól félek :( . Szerintetek ??

Nem felelhetsz gyűlölettel a gyűlöletre! - Mégis, milyen világban élsz te, mondd? - Egy olyan világban, ahol a rosszra csak jó lehet a felelet. Hát nem érted? Csak fénnyel lehet elűzni a sötétséget. 88+ 0 - .

(#46146) .Szaki. válasza Dhampir (#46144) üzenetére


.Szaki.
addikt

A telefonok ébrednek így nehezen. :-) A kommentek alapján ez az ébresztő funkció a telefon alvóüzemmódból való felébresztését jelenti két tapintással az oldalsó gomb megnyomása helyett. Ettől függetlenül ez a poén nagyon feküdt, tetszik! ;]

apevia!

Olvasd el az első hsz-t és rájössz, hogy Te valójában nem ide akartál írni. :-) :-)

[ Szerkesztve ]

(#46147) apevia


apevia
aktív tag

Tudsz nekem egy linket dobni mert telón nem találom hol kellene meg kérdezni . :)

Nem felelhetsz gyűlölettel a gyűlöletre! - Mégis, milyen világban élsz te, mondd? - Egy olyan világban, ahol a rosszra csak jó lehet a felelet. Hát nem érted? Csak fénnyel lehet elűzni a sötétséget. 88+ 0 - .

(#46148) albiosz válasza apevia (#46147) üzenetére


albiosz
őstag

(#46149) Blackmirror válasza .Szaki. (#46143) üzenetére


Blackmirror
senior tag

A qwertys verzió beütne igazán.
Egyébként pont azt akartam írni, hogy ezt még fehérben is el tudnám fogadni pedig nem nagyon szeretem a fehér színt telefonban.Ez egyszerűen jól néz ki.Ha jobb lesz s kijelzője mint ami a primonak(pl.:betekintési szög) és normális az aksi akkor már van egy új vásárlója nokiáéknak. :C

iPhone X@R, iPad Pro

(#46150) .Szaki. válasza Blackmirror (#46149) üzenetére


.Szaki.
addikt

Nem csak egy, szerintem csak innen 3 minimum. ;) ;]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.