Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45051) Sly Bp. válasza ricsike81 (#45050) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Waze viszonylag használható csak kell hozzá net!

(#45052) HuMarc válasza Sly Bp. (#45051) üzenetére


HuMarc
addikt

Azt hittem, hogy káromkodsz :DDD Aztán leesett.

(#45053) Ispy


Ispy
veterán

Sziasztok!

Van valakinek Nokia Asha 308 tapasztalata?

Ilyet szeretnék venni a dual sim miatt.

Üdv,
Ispy

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#45054) sixpack89


sixpack89
tag

üdv! a nővérem 1-2 éve vett t-mobilnál egy telefont,előfizetéses csomagban.
Én nekem vodafone-nál van szerződésem.
Sajnos elromlott a telefonom,és a nővéremnek már nem kell a sajátja,ezért odaadja az övét. De mivel az én kártyám nem jó bele,ezért szeretném függetleníteni a telefonját.
Ezért neki mivel szerződése van,kell valamit fizetnie?

(#45055) Blackmirror válasza sixpack89 (#45054) üzenetére


Blackmirror
senior tag

Ha lejárt a szerződés hűségideje akkor a T-mobile ki tudja függetleníteni.Körülbelül 15 ezer forintért azt hiszem :DDD

De a szolgáltatók résznél itt a fórumon van nagy t-mobil topic ott megmondják a pontos összeget.(vagy 1430)
Szerintem nem éri meg,de te tudod.

Más függetlenítési lehetőségről meg nem tudok nyilatkozni.

[ Szerkesztve ]

iPhone X@R, iPad Pro

(#45056) spyduck


spyduck
nagyúr

Sziasztok!

Apukám szeretne venni a Telenor-nál előfizetéssel 30-35.000ft-ért egy okostelefont. Mit ajánlotok?

(#45057) Dhampir válasza spyduck (#45056) üzenetére


Dhampir
félisten

Kiszemezgettem néhányat innen (azt nem tudom, hogy pontosan melyik esik bele a megadott ársávba):

Tapicskolósban jó a Nokia Lumia 620 (WP8), Lumia 920 (WP8), Samsung Galaxy S Advance (Android), Samsung Galaxy S III (Android), Sony Xperia P (Android), Sony Xperia ion (Android), a vízálló Sony Xperia go (Android), fotózásra Nokia 808 PureView (Symbian Belle).

Hagyományos nyomógombos telefonban, már majdnem okos-telefon tudással a qwertys Nokia Asha 302.

A Melyik okostelefont vegyem? fórum pörgősebb, érdemes ott is feltenni a kérdést. :)

[ Szerkesztve ]

(#45058) Drughi


Drughi
addikt

üdv,
samsung sgh E250 típusú telefont szeretnék fehérben, újonnan. kapható még ez valahol?

esetleg hasonló külsejü, tudásu mi jöhet szóba?

(#45059) #35104512


#35104512
törölt tag

Sziasztok,

Ilyen kérdés még biztos nem volt :)
Létezik olyan telefon aminek borostyán színű a gomb/kijelző megvilágítása? Tudása teljesen lényegtelen, telefonálni lehessen vele. Köszi

Üdv, N.

(#45060) meroly válasza #35104512 (#45059) üzenetére


meroly
veterán

8800 shappire arte

Drughi: szerintem már nem.

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#45061) MurdR válasza #35104512 (#45059) üzenetére


MurdR
veterán

A prismának lehet rengeteg háttérvilit beállítani asszem, de hogy borostyán van e, azt nem tudom.

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#45062) .Szaki.


.Szaki.
addikt

Jóatyám szeretné leváltani Samsung M150-esét. A telefon kifogástalanul működik, a probléma csak az vele, hogy nagyon kicsi a kijelző és a betűk-számok alig láthatóak rajta.

Ami fontos:

Normál méretű kijelző és jó nagy betűk-számok legyenek rajta.
Gombos, érintőkijelző kizárva
Az M150 szerintem egy nagyon szép és rendkívül elegáns telefon, az utódnak is kéne hoznia a szintet.
2,4"-es kijelző, 240x320-as felbontás

Amiket érdemesnek tartok eddig:

Samsung S5610 Primo
Nokia 301 (bár erre az utolsó előtti pont talán nem igazán illik)

A Samsung mellett szól, hogy itt rengetegen ajánlják és szerintem is lehengerlően jól néz ki. Viszont nem tudom, hogy mennyire látható jól a kijelzője. 2,4"-nek és 240x320-as felbontásnak szerintem elégnek kell lennie, a lényeg, hogy nagy legyen minden rajta.

A Nokia mellett szól az egyszerű és jól ismert kezelés, az S40-es platform és persze a brand. Gondolom nála nem is lehet arra a jutányos árra számítani, mint a Primo-nál, viszont az biztos, hogy mivel az én (szintén ilyen paraméterekkel rendelkező) telefonom kijelzőjét nagyon jónak és jól láthatónak találja, biztosan jó.

Egyelőre a Primo áll nyerésre, ha vannak még tippek akkor azt örömmel fogadnám! Előre is köszi! :)

[ Szerkesztve ]

(#45063) meroly válasza .Szaki. (#45062) üzenetére


meroly
veterán

Annyi talán a 301 javára, hogy állítható (gondolom) a betűméret, a samuban nem tudom, de mivel előtte is samuja volt, gondolom nincs nagy változás.
Egyébként még feketében nem is vészes, jó nem egy fémes elegancia, de vállalható.

S5610 betekintési szöge nem túl jó, bár szerintem a nokiáé sem :(
[link]

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#45064) .Szaki. válasza meroly (#45063) üzenetére


.Szaki.
addikt

Köszi szépen a gyors választ!

Egy kicsit elbizonytalanítottál most. A dolog nem nagyon sürgős, csak ha találunk érdemes telefont, akkor vált, ezért is mertem írni a még M.o-n nem debütált 301-est is. Sajnos elmenni nem nagyon van idő telefonsimogatóba, ezért is kérdeztem itt, meg nem is tudom, hogy ott kapható-e még egyáltalán a Primo. Esetleg valami ötlet?

Az M150-nek az a gondja, hogy mindene baromi kicsi. A menüponti betűktől kezdve az SMS-eken át minden, még az én szememmel is alig olvasható. De nincs is nagy kijelzője. Ezért gondoltam, hogy akkor talán 2,4" és a már említett felbontás elég lehet.

[ Szerkesztve ]

(#45065) meroly válasza .Szaki. (#45064) üzenetére


meroly
veterán

Elképzelhető, bár mondjuk a menüstruktúra nem hiszem hogy sokat változna márkán belül, bár ha még fejlesztettek rajta, inkább abba az irányba, hogy több minden férjen a kijelzőre, ergo a méret maradt.
Az tuti hogy az S40-ben frankón lehet állítani a méretet, bár újabban a nokiák kijelzője se túl jó pl napfényben, sajnos és gyanítom hogy a 301-esbe is az a fajta került.

Mivel nem sűrűn cserélgeti, lehet érdemes lenne körülnézni azért egyszer MM-ben.

Nokia 206 pl kapható már és annak még a gombjai is barátibbak, a kijelző meg full ugyanaz.

Impossible is nothing

(#45066) Sly Bp.


Sly Bp.
addikt

Vettem egy Új Nokia 100-ast 3.990 Ft-ért Domino Csomagban az Interspar-ban! Aki teheti vegyen egyet mert nagyon jó. :)

(#45067) Merciless


Merciless
csendes tag

Hello!

Anyamnak szeretnek venni egy telefont hasznalhato fenykepezovel, hosszutavra. Csak telefonalasra hasznalna, ahogy ismerem kepet is csak szokoevente keszitene. Szempont hogy legyen tartos a keszulek es viszonylag egyszeruen kezelheto, ne legyen erintokepernyos. Domino kartyaval hasznalna (szoval a T-mobile valasztekabol kene). Mindegy mennyibe kerul, de ar-ertekben legyen jo, fentiekbol kovetkezik hogy nem akarok pluszt rakolteni azert hogy okostelefon/mp3lejatszo/tv/szamitogep/stb legyen.

Szerintetek milyet erdemes?

(#45068) Sly Bp. válasza Merciless (#45067) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Egyértelműen a fórum kedvencét a Samsung S5610-et vegyétek! A Média Markt-ban 20 ezer forint függetlenül!

(#45069) meroly válasza Sly Bp. (#45068) üzenetére


meroly
veterán

Még a t-nél is kapható, ha jól emlékszem, bár lehet dominóban drágább.

Impossible is nothing

(#45070) .Szaki. válasza meroly (#45065) üzenetére


.Szaki.
addikt

Magyarán kéne nekem egy Primo S40-el. Esetleg valaki aki megcsinálja? :DDD

Viccet félretéve szerintem megvárom amíg kijön a 301 és csinálunk egy összehasonlítást, amikor van egy kis időnk. :) Köszi szépen!

(#45071) meroly válasza .Szaki. (#45070) üzenetére


meroly
veterán

Az nekem is kéne ;) Szólj ha sikerült megcsináltatni :D

Impossible is nothing

(#45072) Blackmirror


Blackmirror
senior tag

Múltkor kérdezősködtem nálatok Primot javasoltátok,meg is vettem....kettőt.:)
Telenornál érdekesek.Megkaptam a céges árlistát,15eFt.Mondom jól van.Bementem,kaptam egy új listát mert akciós lett a készülék.9900.Oké kérem.Intézi az ügyet,erre kiderült hogy az az árlista sem jó amit ő előttem nyomtatott ki és 10 Ft lesz a telefon. :DDD

Egyiket átadtam anyukámnak,neki is egy régebbi samsungja volt nagyon örült neki jó kis telefonok.
A kijelző menüben átállítottam a betűméretet a legnagyobbra h jól lássa.(kicsi,közepes,nagy opció van erre.)Hát nem sok a különbség amúgy a 3 méret között (a főmenüben semmi)de a névjegyeknél azért ok.

Csak töltőt adnak hozzá semmi mást.(fülesre ne számítsatok)
Aksi szuper,beszélgetek smsek bonyolítására jó,én ennyire használom,másról nem tudok nyilatkozni.
A kijelzőnek tényleg rossz a betekintési szöge ez negatívum annak akinek ez számít.

iPhone X@R, iPad Pro

(#45073) ricsike81


ricsike81
aktív tag

milyen xperiák fogak megjelenni a második félévben ?

(#45074) HuMarc válasza ricsike81 (#45073) üzenetére


HuMarc
addikt

Látom, a Topic összefoglaló/1. hozzászólás első sorát nem tudtad elolvasni :U Másrészt ez a topic nem erre való, hanem arra, hogy bizonyos igényeknek megfelelően ajánljunk telefont. Nem nagyon tartjuk számon, hogy fél év múlva mi lesz.

A helyedben az Azonnali (mobilos) kérdések órája topicban érdeklődnék.

(#45075) meroly válasza HuMarc (#45074) üzenetére


meroly
veterán

Másrészt a jövőbe se látunk nagyon ;]

Impossible is nothing

(#45076) szelesjanos


szelesjanos
tag

Sziasztok!

Olyan NEM érintőképernyős telefont keresek HASZNÁLTAN, ami jó vagy kiválló minőségben vesz fel videót.
(Mármint a fejletségéhez képest)
Max. 10K szánnék rá!
Tudnátok mondani egy-két típust ami szóba jöhet?

Köszi!

www.windydigital.hu

(#45077) Sly Bp. válasza szelesjanos (#45076) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Nincs ilyen! Vagy mit jelent a jó neked? Nálam a 720 HD-tól indul!

(#45078) quailstorm válasza szelesjanos (#45076) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Nokia N95-N95 8GB-N82 Samsung innov8 talán, de inkább nem. Sok volt középdroid randább videókat csinál...
Ez pixelmentes VGA 30FPS tükörsima, remek hanggal.

(#45079) HuMarc válasza meroly (#45075) üzenetére


HuMarc
addikt

Az is igaz, de ezt nem kellett volna leírnod, hátha leromboltad pár ember illúzióit ;]

(#45080) Ronam


Ronam
addikt

Sziasztok!

Szeretnék jövő héten venni valami másodlagos telefont. Maximum 10 ezret szánnék rá, sokat használnám zenehallgatásra, szóval ez a része kéne a legjobb legyen. Tudnátok valamit ajánlani?

(#45081) korpicschess válasza Ronam (#45080) üzenetére


korpicschess
veterán

Zenehallgatásra ennyi pénzért nem kapsz értelmes eszközt, vegyél egy legolcsóbb telefont + egy Sansa Clip+-t / Clip Zip-et.

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#45082) meroly válasza Ronam (#45080) üzenetére


meroly
veterán

Új vagy használt is jó?

Impossible is nothing

(#45083) quailstorm válasza Ronam (#45080) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Támogatom a Sansás ötletet, nagyon jó hangjuk van.
Középmegoldás: Nokia C2-01, 6303i, 5310, ezeknek normális a hangja, valamint egy Sony W610-nek is, csak ottan átalakítózás van...
Samsungot ne vegyél, egyáltalán nem zenehallgatásra vannak.

(#45084) Ronam válasza meroly (#45082) üzenetére


Ronam
addikt

Használt is jó természetesen.

(#45083) quailstorm: MP3 lejátszót nem szeretnék venni... Meglesem ezeket amiket írtál. Köszi!

(#45085) Merciless válasza Sly Bp. (#45068) üzenetére


Merciless
csendes tag

Koszi! Az olcsobb lenne mint dominoban, ugyhogy ott veszem meg akkor ha van meg. Viszont sose vettem meg fuggetlen telot, mire kell ilyenkor figyelni? Kell valamit beallitani rajta ami nem egyertelmu?

(#45086) Sly Bp. válasza Merciless (#45085) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Semmit nem kell beállítani rajtuk külön! Csak bármilyen kártyával tudod használni :) és könnyebb lesz eladni is :)

(#45087) meroly válasza Ronam (#45084) üzenetére


meroly
veterán

Még az 5130-as és az X2-00-s is viszonylag jó szerintem. :K

Impossible is nothing

(#45088) szelesjanos válasza Sly Bp. (#45077) üzenetére


szelesjanos
tag

felismerhetőek legyenak az arcok! Ennyi elég!
Ötlet még?

www.windydigital.hu

(#45089) Sly Bp. válasza szelesjanos (#45088) üzenetére


Sly Bp.
addikt

N82, N95, SE K800i de nagyon szerintem egyik sem jó!

(#45090) szelesjanos válasza Sly Bp. (#45089) üzenetére


szelesjanos
tag

Köszi!

www.windydigital.hu

(#45091) korpicschess válasza szelesjanos (#45090) üzenetére


korpicschess
veterán

K800i-t inkább ne, az sajnos nagyon gyenge videóban. Többi jó... Meg persze N85/86 (utóbbi már sokkal drágább).

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#45092) Sly Bp. válasza korpicschess (#45091) üzenetére


Sly Bp.
addikt

K800i is szerintem egy kutya az összeshez képest gépre kötve! Telón visszanézve meg gagyi mert pici a kijelző :) de a hangja jó volt az biztos arra emlékszem :) (Mekkora király telefon volt a maga idejében)

(#45093) quailstorm válasza korpicschess (#45091) üzenetére


quailstorm
nagyúr

N85 sem veri meg az OMAP2420-at... DSP híján nehezen veszel fel tiszta képet...
K800 meg másik kategória. Szép volt jó volt, de se a kamerája, se a videója nem különb a belépőszintnél. Eltelt fölötte az idő... Túl zajos szvsz. Viszont a Xenon flash meg a játékgombok hasznosak. Már akinek ;]

(#45094) korpicschess válasza Sly Bp. (#45092) üzenetére


korpicschess
veterán

Hát azért a 176x144 pixeles videót nem sorolnám a többiek kategóriájába....
A hangja egyébként tényleg jó (fülessel). :K

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#45095) AxBattler


AxBattler
félisten

Üdv!

Mobilt keresek nő családtagomnak!

- Árkategória? Olcsó. :D
- Használt vagy új? új
- Hol vennéd meg? Szolgáltatótól előfizuval.
- Hosszú vagy rövid távra tervezel, a legjobbat keresed, vagy az éppen best-buy telefont? Hosszabb távra a legjobbat.
- Mire használnád? Duma, sms, rádió, mp3, nagy ritkán mail
- Ragaszkodsz valamelyik nyílt operációs rendszerhez, vagy jó neked a zárt is? Zárt kellene az egyszerűség miatt.
- Milyen kialakítású telefont keresel? Érintős.

Samsung Star 3, ill. LG T385 közül Ti melyiket javasolnátok a fenti feltételekkel?

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#45096) quailstorm válasza AxBattler (#45095) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Star 3 kiváló kínzóeszköznek börtönökbe, azt bizton állíthatom. Volt alkalmam kipróbálni, de utána az S5230 egy álom...
LG viszonylag simán működik.
De most komolyan, annyi pénzért telefont és okostelefont is lehet venni, nem csak ipari hulladékot...

(#45097) AxBattler válasza quailstorm (#45096) üzenetére


AxBattler
félisten

"Mobilt keresek nő családtagomnak!"
és
"Zárt kellene az egyszerűség miatt."

Asszem ebből a két dologból leszűrhet, hogy miért keresek feature phone-t.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#45098) quailstorm válasza AxBattler (#45097) üzenetére


quailstorm
nagyúr

A koreai telefonok sosem voltak egyszerűek, agyon van hülyítve a menü... Szerintem...
Feature phone billentyűzettel jó igazán. Érintőhöz általában gyenge, vagy elrontják. Gondold át mi az egyszerű.
Hallgatni hogy nem bírtam felhívni xy-t, mert annyira mást csinált a menü mint amit akarok, vagy meríti a pou az akkut(pl ha veszel egy Alcatel OT-918-at).
A példa a star3-ról szólt, az tényleg egy hiehetetlen cucc. Fele olyan gyenge mint az első star, de wifis...
LG szerintem megfelelne, de drágának tartom.

(#45099) Sly Bp. válasza AxBattler (#45097) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Vegyetek egy Samsung S5610-et azt max nem netezik rajta!

Vagy egy Nokia C5-öt de ez Symbianos!

Ezek telefonok!

Hulladékból mindegy mit veszel!

[ Szerkesztve ]

(#45100) meroly válasza Sly Bp. (#45099) üzenetére


meroly
veterán

Ez most nem jött be, érintős kell neki ;)

Impossible is nothing

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.