Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45851) tothdev


tothdev
tag

Sziasztok

Lenne 2 teló amin gondolkodok.
Hauwei Ascend P6 ~ 100.000 Ft
LG 4x HD ~ függetlenül 70.000 Ft

Az P6 nagyon megnyerte a tetszésemet, de egy kis keresgélés után ráakadtam az x4-re.
Kérdésem az lenne, hogy + 30k a P6 ért, vagy az x4 is teljesen jó?
Illetve van e az x4 nek valami olyan rossz tulajdonsága ami eltántoríthatna?:)
Köszi előre is!

(#45852) #59070464 válasza Dhampir (#45850) üzenetére


#59070464
törölt tag

A Symbian-nak van Ovi Store-ja? Bocsi, ehhez a platformhoz nagyon hülye vagyok. :B

[ Szerkesztve ]

(#45853) quailstorm válasza #59070464 (#45852) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Van persze csak semmit nem ér...
Egy torrentoldallal, warezoldallal, és néhány mobil warezfórummal többet érsz.
Oly sok éve megszűnt az S60v3-ra minden, hogy elvétve akad egy két cég aminek él a weboldala.

(#45854) Dhampir válasza tothdev (#45851) üzenetére


Dhampir
félisten

Ebbe a fórumba nézz át. :)

(#45855) tvamos válasza meroly (#45849) üzenetére


tvamos
nagyúr

Koszi! 0000:46-ot mutatott. Ez 46 perc, ugye?
Bele tettem a blog bejegyzesembe. 4 es fel nap, 46 perc beszelgetes. Szerintem ez egesz jo, ket simmel.

[ Szerkesztve ]

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#45856) #59070464 válasza quailstorm (#45853) üzenetére


#59070464
törölt tag

Pedig az imént írták, hogy A Symbianra rá lehet varázsolni értelmes alkalmazásokat is. Érdemes inkább új S40-t választani?

(#45857) quailstorm válasza #59070464 (#45856) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Dehogy érdemes. Nekem van symbian mobilom, tudom mit beszélek. Én csak annyit mondtam hogy mi jó beszerzési forrásnak. Pl noeman gsm. Meg a legnagyobb magyar torrentoldal...
Ovi store-on semmi fontos cucc nincs, a termék gyártója meg rég váltott, meg se tudnád venni a legtöbb cuccot, vagy eszméletlen drága, 25-50$...

S40-re csak pár (jópár) java játék van. Symbianra hasznosak is. Pl MP3 diktafon, FLAC player, hívásszűrő, és hívásfelvevő...
Nem rossz az S40 csak nem mindegy hogy valami okosteló vagy sem.

(#45858) meroly válasza tvamos (#45855) üzenetére


meroly
veterán

Igen, az lesz az. Örülök hogy annyira bejött a telefon hogy még bejegyzést is írtál, olvastam, reagáltam ott is, használd egészséggel!

(#45856) NewmanHD: én személy szerint útáltam a smybiant, hogy minden egyes "programot" háttérbe rakott, pl a névjegyzéket is. Kiléptem és ha beléptem újra, akkor az az állapot fogadott ahol otthagytam. Tehát nem ment a kétszer lefelé gomb és anyámat hívom variácó, hanem akkor fel kellett menni ahhoz a kontakthoz. Na mindegy, ezt nem bírtam megszokni egyszerűen. :B De egyetértek quailstorm kollegával, aki programokat szeretne telepítgetni meg már most azon gondolkozik miket lehet felrakni az ne vegyen S40-est, mert az nem erre van. Egy opera meg néhány játék van fenn nekem is ja meg a fb alkalmazás, de ennyi.

Impossible is nothing

(#45859) quailstorm válasza meroly (#45858) üzenetére


quailstorm
nagyúr

OMG, valakinek már az is baj hogy multitaskol a telefon? Még mindig jobb mintha 30mp-ig nyílna mint egy galaxy minin...
Én betűre keresek mindig, meg ki lehet lépni. Ha valaki miattam vesz symbianos telót, megsegítem egy taskmanagerrel, mert a gyári szar.
Mellesleg van egy olyan funkció hogy gyorshívás. Egy szám+call...

Leragadtál meroly, de nagyon.

(#45860) meroly válasza quailstorm (#45859) üzenetére


meroly
veterán

A névjegyzékben zavart, de máshol persze hasznos, pl egy email app megnyitva vagy akár a fb, nade nálam a telefon nem erről van szó és ha okosat kéne vennem, akkor android és max ez az összeállítás: Motorola Defy Pro

Impossible is nothing

(#45861) quailstorm válasza meroly (#45860) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Nekem is van több telefonom, mégis minden probléma nélkül megy a másik rendszer használata is. Meg kéne szokni. Nomeg, opciók kilépés, meg symbian gomb c és igen. De ez teljesen felesleges.

Java-s mobillal az a baj hogy van rá opera mini, fb app, messenger app, meg játék. Sok játék. De fullos skype vagy PDF olvasó nem gyári, az sose.

(#45862) meroly válasza quailstorm (#45861) üzenetére


meroly
veterán

Hát mások az igények, én elsősorban telefonálok és sms-ezek max néha megnézem a leveleket, de válaszolni általában gépről válaszolok, így is mindig elérhető és "online" maradok mindenkinek. Maradiság vagy sem, nálam ez vált be. Próbálkoztam már qwerty-s okostelefonnal hogy ne mindig gépről kelljen emailezni de katasztrófa, aztán volt sima gombos okos is (csak symbianok), de mindig úgy igyekeztem beállítani mindent mintha S40-es lenne :B
Skype nem kell, céges a sim, pdf olvasó meg főleg nem :N :DDD

Egy távközlős tanárom mondta az egyetemen (3410-ese volt, kb három évvel ezelőtti sztori): megadom a számom, de én távközlős vagyok szóval csak hívjanak, de próbáljanak e-mailt, mms-t küldeni, az az informatikusok dolga ;]

Impossible is nothing

(#45863) #59070464


#59070464
törölt tag

Kezdem kicsit beleásni magam, jönnek a kérdések. :B

1. A legutolsó Symbian verzió, ami még nem érintő kijelzővel érkezik az a Symbian OS v9.3 (S60 3rd Edition, Feature Pack 2)?
2.a) Csökkenő sorrendben ezek a nem érintős Symbian verziók léteztek: 9.3, 9.2, 9.1? 2.b) Mik a érdemi különbségek köztük?
3.a) Két olyan Symbian verzió létezik, ami érintő kijelzővel érkezik az idő növekvő sorrendjében: Belle és Anna? 3.b) Mik a érdemi különbségek köztük?
4. Én a következő Symbian + QWERTY-s Nokiákról tudok, az idő csökkenő sorrendjében: 702T, E6-00, E73 Mode, E5-00, E72, E71x, E63, E71, E61i, E62, E61. Kihagytam valamit?
5. Miben nyújt többet egy nem érintő kijelzős BlackBerry egy Symbian 9.3-al szemben? Leszámítva azt a bizonyos levelező rendszert, amitől BB az a BB?

[ Szerkesztve ]

(#45864) quailstorm válasza #59070464 (#45863) üzenetére


quailstorm
nagyúr

1-es, igen ez igaz

Adobe flash támogatás, gyári szoftverek feltétlen, meg nagyon sok bináris inkompatibilitás. E72 tud vibert is, van hozzá valami új API.
Ezen felül az S60v3 FP2 sokkal reszponzívabb felülettel rendelkezik mint az előd. Nomeg egyre újabb maps.

Van régebbi symbian is, egészen 6-osig nem érintős, de azok nagyon régiek.

Érintőből két család van. S60v5 (full fos), és Symbian^3. Minden symbian^3 telefon kapott Belle frissítést. Max a felhasználó nem rakta fel. De a binárisok kompatibilisek maradtak. Bellenek korszerű felülete van, a régebbik laggos őskövületek. Meg S60v5-re kevés multémédia app van a gyenge HW miatt, és nincs dupla képpuffer.

4: E70 és E90 kimaradt az tuti.

5: azt hogy semmi egyebet sem tud. Rosszabb javaból mint egy Nokia vagy SE, mást meg nem tud.

(#45865) Tomocop


Tomocop
csendes tag

Hali!

elvesztem mára a nagy androisos telefonok világába.
Milyen telefont ajánlanátok ami 4" környéki nagyobb lehet, kisebb nem.
A legfontosabb a jó akku idő (sokat használnám AP-nak).
60-70k környékéig mennék el árban.
Természetesen nettezgetnék is rajta meg menne a zene, de pl kamera nem érdekel meg a többi dolog.
GPS működjön még benne. (Csak azért írtam mert ha jól tudom a kínai vackok nemigazán fognak jelet.)

üdv

a

(#45866) Tim82 válasza Tomocop (#45865) üzenetére


Tim82
nagyúr

A topik tetején van egy sárga színnel kiemelt téma összefoglaló rész, amit nem is kell lenyitnod, csak az "Fontos"-sal kezdődő sor végén lévő linkre kattintanod, majd a linken lévő topikban feltenned ugyanezt a kérdést. :)

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#45867) #59070464 válasza quailstorm (#45864) üzenetére


#59070464
törölt tag

Ha az E72 tud Viber-t, akkor az azt jelenti, hogy összes 9.3-as (S60 3rd FP2) tud és a 9.2 (tehát pl E71) már nem? Ami ha tud Viber-t, akkor az Whatsapp-t is?

Többit emésztem (azok a hülye OS számozások). :R

(#45868) quailstorm válasza #59070464 (#45867) üzenetére


quailstorm
nagyúr

NEM, csak az E72 tud vibert az EU-s telefonok közül. Whatsappról meg azt se tudom mi. Szóval annak neked kell utánanézni.

(#45869) #59070464 válasza quailstorm (#45868) üzenetére


#59070464
törölt tag

Ugyanaz az OS és az egyik tudja, a másik nem? Csak látnám benne a logikát.

(#45870) quailstorm válasza #59070464 (#45869) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Nem ugyanaz, E72-őn és E52-2-őn egy hivatalosan jelöletlen új variáns van...

(#45871) Dhampir válasza Tomocop (#45865) üzenetére


Dhampir
félisten

Például a Haier W910 nem csak egy "kínai vacak" és még sáron-vizen át is működik, akárcsak a Lenovo A660.
Viszont Kínából kell megrendelni őket, de mindkettő egyenként harmincezerből kijön a szállítással együtt.

Szinte minden mobiltelefon Kínában készül. Olyan gyártók emelkednek ki a "névtelenségből", mint a Haier, Lenovo (mobiltelefon-gyártóként hazánkban ismeretlen volt), Jiayu. A hazai piacra pedig Huawei, ZTE, MyAudio stb. készülékek kerültek be.

(#45872) #59070464


#59070464
törölt tag

Három készülék maradt a rostán. E71 (v9.2), utódja az E72 (v9.3) és annak utódja az E5-00 (v9.3. Kicsit mehetünk mélyvízbe:

1. Stabilitás szempontjából mindkettő (3) tökéletes?
2. Sebességben van köztük különbség? Ha valamelyik laggol már a menüben azt kukáznám.
- E71: 369 MHz CPU / 256 MB ROM / 128 MB RAM (8 GB-ig bővíthet) (10-12 ezertől kapható)
- E72: 600 MHz CPU / 512 MB ROM / 128 MB RAM (16 GB-ig bővíthető) (20 ezertől kapható, amit mondjuk sokallok)
- E5: 600 MHz CPU / 512 MB ROM / 256 MB RAM (32 GB-ig bővíthető) (15 ezertől kapható)
3. Az E5-nek "csak" 18 bit-es a kijelzője, míg a másik kettőnek 24 bit. Ez a valóságban is jelent valamit vagy csak papíron?
4. Melyiken van nem fogadott hívás, olvasatlan üzenet és e-mail-t jelző villogó lámpa (LED)?
5. Elemlámpaként (vaku) mindegyik használható?
6. Melyik hány napot bírhat átlagos használat mellett?

# Mindegyiknek ugyanakkora a kijelzője (2.36 inch vs 2.40 inch), felbontása (320 x 240), mindegyikben bg-s WiFi, egyforma sebességű mobilnet (10.2 Mbps) és v2.0-ás Bluetooth van.
# Whatsapp is van mind a háromra.

# Az E5-nek a vastagsága taszít (12.8 mm), de az szerelt a legerősebb HW-el. A többi kellemes vékony (10 mm).
# Előlapi kamera nincs az E5-ön, de ez pont nem érdekel.
# Nem értem miért drágább az E72 mikor 1 évvel régebbi és gyengébb az E5-nél).

# Nokia VoIP 2.3 vagy 3.0 nincs az E5-ön, de mivel nem tudom mi ez, így nem hiszem hogy szükségem lenne rá.

Melyiket vennétek? Mindhárom nem jöhet szóba. :)

[ Szerkesztve ]

(#45873) quailstorm válasza #59070464 (#45872) üzenetére


quailstorm
nagyúr

E71 laggolhat menüben...
E72-re és E5-re tuti van rendes zseblámpa app. Stabilitás az van, symbian. ha nem raksz fel minden más platformra való binárist nem lesz gáz.

Egyébként mindhárom rém gyenge az N95 8GB-om után... Nokia E6 is tha best.
E5 kijelzőt nem láttam, specifikáció lehet akármi. Szemre elvileg elég, de majd meglátod.

E72 3-4 napot simán bírhat. E52-re volt főzött ROM amivel kihúzta a hetet is.

Valamint, státuszled. E72-őn a navigyűrű fog neked villogni.

23k-ért már van egy Nokia E6-od, és az korszerű. S60v3 nagyon öreg, és az OMAP2420-asokat(meg az innov8 a 2430-cal) leszámítva rém gyengék a mobilok.

[ Szerkesztve ]

(#45874) cigam


cigam
félisten
LOGOUT blog (1)

A Euronicsben akciós a Nokia112 dual sim-es teló, 10k.
Visszaolvasva sokan dícsérték, de tapasztalatból? Hangminőséggel minden oké?
Csak telefonálásra (bluetooth-al), és banki SMS-ekhez kell.

Korekt ajánlat, vagy van más/jobb?

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#45875) zsof Nokia válasza tothdev (#45851) üzenetére


zsof Nokia
aktív tag

Ezek nem mobiltelefonok, hanem okostelefonok

A lényeg lényegében lényegtelen

(#45876) Dhampir válasza zsof Nokia (#45875) üzenetére


Dhampir
félisten

Vagyis okos mobiltelefonok. :)

(#45877) meroly válasza cigam (#45874) üzenetére


meroly
veterán

Ha csak BT-al telefonálsz akkor nem mindegy? :DDD ;]
Egyébként én is most ajánlottam kollegámnak ezt az 1400-as akku miatt.

Impossible is nothing

(#45878) cigam válasza meroly (#45877) üzenetére


cigam
félisten
LOGOUT blog (1)

lemaradt egy is: bluetooth-al is ;) Amikor autóban vagyok, de egyébként normál használatban lenne. Szóval a beépített mikrofon/hangszoró minősége is érdekes. Vagy ma már nem építenek valódi recsegős, doboz hangú telefont?

[ Szerkesztve ]

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#45879) meroly válasza cigam (#45878) üzenetére


meroly
veterán

De, nemrégiben is volt egy, asszem a C1-00-s, de nem biztos. Ott szinte a külső hangszóróból jobban hallatszott mint a rendesből.

Impossible is nothing

(#45880) Tothgera30


Tothgera30
Ármester

Húszas évei elején járó csajnak keresek nyomógombos, klasszikus kialakítású telefont, széles (QWERTY) billentyűzet résszel (pl.: Nokia E63). Főleg telefonálásra használná, illetve zenehallgatásra, de az SMS írás is lényeges. Elég fontos lenne hogy bírja a strapát a telefon külső burkolata, esetleg sportolás/munka közben leeshet, kieshet a zsebből. Egy érintő kijelzős Lg Kp502-t váltana, attól azért jobbat szeretne.

- 15-25 ezer forint között.
- Főleg fekete/szürke/fehér színű.
- Használt.
- Függetlenül érdekelne igazán, de Voda vagy Tré függő is jó.
- Hosszú távra.
- Főleg telefonálás, SMS írás (Qwerty bill. fontos lenne), Zenehallgatás (3,5 jack), Wifi (nagyon ritkán, heti 1-2 alkalom), Aránylag hosszú üzemidő (itt nem E52 vagy N8 féle üzemidőre lenne szükség, csupán 3-4 napra), microSD bővíthetőség min. 8Gb-ig.
- Zárt operációs rendszerhez tökéletesen megfelel.
- Klasszikus kialakítású, széles billentyűzet résszel.

Én egy Blackberry 9700-at néztem ki. Bár Nokia E72 felé is kacsingatok. Szerintetek?

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#45881) meroly válasza Tothgera30 (#45880) üzenetére


meroly
veterán

A BB és az E72 is jó, bár egyik se kimondott strapa, de kis esést minden telefonnak ki kell bírnia.
Asha 302? Egy kolleganőmnek van fehérben, elég csajos és meg van vele elégedve, masszív kis készülék, legalábbis súlyra, jól össze lehet rakva.

Ha kapható lenne nálunk akkor a Motorola Defy Pro-t mondanám és lehet már személyes véleményem is lenne hozzá :)

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#45882) jugijo


jugijo
csendes tag

Üdv. Szeretném a segítségeteket kérni mobiltelefon vásárlása kacsán. Van egy veb oldal amin nézegetem a telefonokat. A kérdésem az lenne hogy menyire hiteles az oldal illetve melyik készüléket ajánljátok.
Az oldal linkje:
http://www.fastcardtech.com/

És a kettő telefon linkje amiket kinéztem:
http://www.google.com/translate?hl=en&sl=en&tl=hu&u=http://www.fastcardtech.com/article.php?id=5

http://www.fastcardtech.com/JiaYu-G4

Előre is köszönöm a segítséget.

(#45883) meroly válasza jugijo (#45882) üzenetére


meroly
veterán

Én személy szerint nem vásárolnék innen az tuti. Nem az oldal miatt, hanem a készülékek minősége miatt. Vannak bejáratott kínai gyártók, amiket érdemes, ezek a noname-k...hááát....
Itt kérdezd meg esetleg: Kínai mobil

Impossible is nothing

(#45884) Tothgera30 válasza meroly (#45881) üzenetére


Tothgera30
Ármester

E72-vel van tapasztalom, azért ott leesés után is csak a hátlap esett le. Másikat sajnos tapizni sem volt lehetőségem.

Az Asha 302 túl nőies és csicsás, neki pl.: a Nokia E63 tettszik jobban. Matt felületű kellene. Bár nekem a BB 9900 Bold jön be. Motorola Defy Pro bejön. De most mondta hogy nagy körömmel is kell azt nyomkodni, szóval nagy gombok legyenek, vagy klasszikus kialakítás QERTY nélkül.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#45885) meroly válasza Tothgera30 (#45884) üzenetére


meroly
veterán

E63 nagyon jó készülék :K Csak elég nehéz beszerezni és már régi.
A defy pro-n is jó nagy gombok vannak, legalábbis a youtube videók szerint, szóval az is jó lehetne.
BB 9780-ról sok jót hallottam már, nekem a navigyűrű simogatása nem tetszik egyedül benne, de annak a műbőr hátlapja iszonyat jó lehet.
Klasszikba is kellene wifi? Az nehéz lesz. Ami hirtelen eszembe jut az az E52, akkuja is brutál és széles is, tehát jók a gombok, wifi is van benne. Felhoztad ellenpéldának, így nem tudom játszik-e.

Impossible is nothing

(#45886) ahenobarbus válasza meroly (#45877) üzenetére


ahenobarbus
tag

Én is itt kértem tanácsot, végül a dualsim és a nagy akku miatt lett a Nokia 112 a választás.
Nem jött teljesen feltöltve az akku, és csak úgy összepattintottam és odaadtam az asszonynak használja.
Két sim kártyával átlagos napi 10-30 perc beszélgetések mellett kellett egy hét hogy a három pálcikából egy villogó pálcika maradjon, és szóljon hogy tölteni kell. Ebből a szempontból betyáros teljesítménye van.
A csörgése jó hangos, telefonalas közben nem tűnik fel hogy torzítana vagy baj lenne a hangerővel.
Mivel tényleg csak telefonálásra használja tökéletesen meg van vele elégedve és nekem is tetszik a teló.
Bluetooth-ját még nem próbáltam, de mivel csak azon keresztül tud szinkronizálni be fogom üzemelni hamarosan. Ha valakit érdekel majd beszámolok róla.

uff, ocs.

(#45887) Tothgera30 válasza meroly (#45885) üzenetére


Tothgera30
Ármester

E52 nekem is volt pár évig, imádtam. Ez nem kizáró ok, csak már az sem fiatal.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#45888) meroly válasza ahenobarbus (#45886) üzenetére


meroly
veterán

Örülök ennek az észrevételnek, tudom mondani kollegámnak hogy megveheti bátran, hisz ő is csak telefonálásra használja. S5610 se lenne rossz neki, de kétszer annyiért felesleges, főleg hogy hiába az 5mpxeles kamera ha egy évben kétszer használja (nyaralás és síelés). És most akciós az euronics-ban.

(#45887) Tothgera30: Nem bizony, viszont hagyományos kialakításban, wifi-vel, 3,5-es jack-el csak ezek vannak: [link] Innen az E52-t ismerem, a BB 9105 se lehet rossz, de az zongoralakk hátlapú.

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#45889) Tothgera30 válasza meroly (#45888) üzenetére


Tothgera30
Ármester

9105 tettszik, csak elég drága. Esetleg más ajánlat?

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#45890) cigam válasza ahenobarbus (#45886) üzenetére


cigam
félisten
LOGOUT blog (1)

Igen, érdekel.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#45891) cigam válasza ahenobarbus (#45886) üzenetére


cigam
félisten
LOGOUT blog (1)

Sőt! A Nokia fórumán azt olvastam, hogy valaki ezzel a pc suite verzióval összetársította bt-on, és tudta kezelni. Esetleg ezt meg tudod erősíteni/cáfolni?

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#45892) zsof Nokia válasza dvd_R+ (#45591) üzenetére


zsof Nokia
aktív tag

Talán azért mert ez nem okostelefonos topik, hanem mobiltelefonos oda írjál szerintem ez nem a te topikod

A lényeg lényegében lényegtelen

(#45893) happyguy


happyguy
csendes tag

Nem teljesen a témához kapcsolódik, de a többi ilyen topik amit találtam nem nagyon megy. Mondjuk lehet butaság is a kérdésem. Nem tudom melyik mobiltelefon szolgáltatót kéne választanom. Kártyás telefonom lesz, havi kb. 3000 Ft. feltöltéssel, de valószínűleg ezt sem fogom teljesen lebeszélni. Szóval nagyon keveset lesz használva, csak azér veszem, hogy legyen. Internetezni szintén nem fogok rajta. Így melyiket érdemes választani, melyik a legkedvezőbb ebben az esetben?

[ Szerkesztve ]

(#45894) nepszter1


nepszter1
addikt

Keresek valami strapabíró telefont asse baj ha használt annyi kitétel hogy a kamerája legyen tűrhatő max 30k

(#45895) Tothgera30 válasza nepszter1 (#45894) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Esetleg egy ilyesmire gondoltál?

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#45896) cigam válasza happyguy (#45893) üzenetére


cigam
félisten
LOGOUT blog (1)

Esetleg nézd meg a Tantuszon. Pár adat megadása után megmutatja a legolcsóbb csomagot/szolgáltatót.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#45897) nepszter1 válasza Tothgera30 (#45895) üzenetére


nepszter1
addikt

Csak ez tudja a magyar hálózatot is ?

(#45898) Tothgera30 válasza nepszter1 (#45897) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Igen. Elvileg van sima, nyomógombos (klasszikus) kivitelben is.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#45899) feri1


feri1
aktív tag

Üdv mindenkinek!

Telefonvásárlás előtt vagyok.
Új készüléket kell vásárolnom,ehhez kérnék segítséget.
Telenoros,szép fényképeket készítsen,filmeket is lehessen nézni rajta.
Pl: ha teszek rá divx,xvid filmet.
Egy gps,navigáció is lehetne benne ami persze megbízható legyen.

Nem akarok rajta netezni,ritkán belenézni csak a levelimbe.Napi 1x kb.
Gondolom ez nem nagy forgalmat generál.

Milyen csomagot érdemes ehhez választani.

Valamilyen smarttarifásat vagy elég a klasszik csomag is?

Előre is köszönöm szépen a válaszokat.

Ha lehet még most írjatok,mert ma meg is kell vennem.

Üdv: feri 1

(#45900) koxos:8]


koxos:8]
senior tag

Üdv!

Az lg 3d-m mellé keresnék màsodik telefont.
Max 10k-t szànnék rà.
Néztem a Nokia 100-at a neten, az mennyire ajànlott ebben a kategóriàban?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.