Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45951) meroly válasza happyguy (#45949) üzenetére


meroly
veterán

Én már vettem a 2-es pont szerint telefont, halál egyszerű volt, a neten beírtam mindent, a futár már a kész nyomtatványt hozta, csak aláírtam 100 helyen és pár órán belül aktíválták is.

Impossible is nothing

(#45952) Mosanke válasza meroly (#45946) üzenetére


Mosanke
senior tag

Szia!

Érdekes és szignifikáns értékű lett a Nokia C3-01 utáni érdeklődésem. Próbálom rövidre fogni. Ma délelőtt elmentem jó pár helyre érdeklődni ezen telefon után. Ebben volt egy Telenoros és egy T-Mobile ügyfélszolgálat, egy Nokia szakszerviz (itt fogadják garanciális javításra is a három mobilszolgáltató által forgalmazott Nokia készülékeket), négy jó hírű és korrekt mobil-szerviz, akik saját szerviz garanciával adnak el mobilokat, ami általában 3 hónap, valamint jó néhány műszaki bizományi és mobil adás/vétel üzlet. Ez utóbbiak nem valami bizalom gerjesztőek voltak.
- A két mobil szolgáltató amikor megkérdeztem Őket erről a készülékről, szinte ugyan azt válaszolta. Amikor elkezdték ezt a készüléket forgalmazni alig egy hónap elteltével már rengeteg reklamáció és garanciális javításra beadott készülékük lett. Szinte csak a kijelző hibával voltak mindig. Az átlagosnál jóval magasabb garanciális javításra bevitt készülékek miatt elég hamar (pár hónap után) le is álltak ennek a típusnak a forgalmazásával. A Nokia meg eléggé nehezen akarta megjavítani és állandóan vita volt csak a gyártóval.
- Nokia szakszerviz szinte szóról szóra dettó ugyan ezt mondta. Rengeteget hoztak be hozzájuk garanciálisan alig egy hónappal a C3-01 megjelenését követően, kizárólag csak kijelző hibával. Adnak vesznek itt használt mobilokat is, de ez a típus azon kevesek egyike amiket nem vesznek be használtan sem. Mondta ezt a Nokiás szervizes.
- A négy megbízható mobil szerviz és egyben használt mobilok adás/vétele garanciával: - nem ragozom de a válaszuk a fentiekhez nagyon hasonló volt. Nem vesznek be ebből a C3-01 mobilból, így nincs is belőle eladni való...
Végül a műszaki bizományik és enyhén kétes hírű használt mobilt áruló boltok. A legnagyobb meglepetés itt ért, mert egyetlen egyben sem láttam ezt a készüléket és azért nem (rákérdeztem minden boltban) mert rosszak és sok hiba van velük ezért nem is veszik be ezeket mert nem lehet utána eladni.

[ Szerkesztve ]

(#45953) meroly válasza Mosanke (#45952) üzenetére


meroly
veterán

Én is ezt hallottam az első szériás RM-640-ről, de a második kiadásban ezt már javították, azért mondtam hogy RM-776-ost keress.
Csak addigra már mindenki beskatulyázta, mire megjelent a javítás.

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#45954) Mosanke válasza meroly (#45953) üzenetére


Mosanke
senior tag

Tegnap óta jó néhány C3-01 internetes hirdetésre válaszoltam és mindegyikben megkértem, hogy nézzék meg azt amit javasoltál (*#0000# ) és írják meg. Mostanáig négyen válaszoltak vissza és mindegyik készülék RM-640-es. :O

[ Szerkesztve ]

(#45955) meroly válasza Mosanke (#45954) üzenetére


meroly
veterán

Akinek a jó van minek adja el :DDD
Fogsz találni előbb utóbb :K

Impossible is nothing

(#45956) Mosanke válasza meroly (#45955) üzenetére


Mosanke
senior tag

Mondjuk ebben van igazság.
A másik kiszemelt készülék egy Nokia 6303i lett volna, de égen-földön nem volt sehol. És nem azért mert már régi darab és szépen elhasználódott az idők folyamán, hanem azért (és ezt több helyen is megerősítették) mert olyan jóra sikeredett, hogy kevesen akarták/akarják még most is eladni.

[ Szerkesztve ]

(#45957) meroly válasza Mosanke (#45956) üzenetére


meroly
veterán

6303i-re gondolsz? Akkor már inkább egy sima 6303, abban jobb a kamera és a szoftver is.

Impossible is nothing

(#45958) Tim82 válasza meroly (#45943) üzenetére


Tim82
nagyúr

Én konkrétan megvettem ma a Nokia 100-at és olcsó modell létére nagyon rendben van. (Kár, hogy tegnap óta megemelték az árát, de arra, amire kell, így is tökéletes - egy majdnem elpusztíthatatlan, hetekben mérhető készenléti idejű, könnyű és mégis kellemesen összerakott telefon. Tökéletes lesz apámnak, aki rendszeresen elfelejti feltölteni vagy magával vinni a telefont, mert majd a nyakába kötöm egy kolomppal. :) )

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#45959) zsof Nokia


zsof Nokia
aktív tag

Sziasztok

Milyen mobiltelefont ajánlotok pár ezer forintért ami megbízható telefonálásba és bővíthető memóriával rendelkezik?
Elsősorba telefonálás sms-ezésre kell meg zenehallgatásra
Nem kell op rendszerrel rendelkezzen a lényeg, hogy a fenti kritériumoknak maximálisan megfeleleljen

A lényeg lényegében lényegtelen

(#45960) zsof Nokia


zsof Nokia
aktív tag

Sziasztok

Szerintetek megéri a Samsung Monte Slideremet kifüggetleníteni 8ezerért vettem amire nekem kellene arra megfelelne csak az a bajom vele, hogy műanyag

A lényeg lényegében lényegtelen

(#45961) .Szaki. válasza zsof Nokia (#45959) üzenetére


.Szaki.
addikt

Szia!

Próbálok egy növekvő sorrendet csinálni, ezek mind elég olcsók és megfelelnek az általad írt kritériumoknak: Nokia X1-01, 109, 206, Asha 205, C2-01, Asha 203, Samsung E2600, Nokia Asha 200. Ha találsz Samsung C3050-et az is egy jó telefon, viszont azt nem tudom milyen árban mozog. :)

Vagy ha szolgáltató függőre gondolsz, akkor mondd meg a Neked megfelelőt és akkor azon belül is szemezgetünk.

[ Szerkesztve ]

(#45962) meroly válasza zsof Nokia (#45959) üzenetére


meroly
veterán

Nokia 101

A másik kérdés alapelvekbe ütközik.

(#45961) .Szaki. : nah most megelőztél, de ha jól látom a legolcsóbbat én ajánlottam :P :D

(#45963) zsof Nokia: tessék alkalmazni a válasz és a szerkesztés gombot is ;)

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#45963) zsof Nokia


zsof Nokia
aktív tag

Szia T-mobilos nézegettem a Dominósokat de azok tízezren felüliek :(

A lényeg lényegében lényegtelen

(#45964) zsof Nokia


zsof Nokia
aktív tag

elnézést a másik kérdésért

A lényeg lényegében lényegtelen

(#45965) .Szaki. válasza meroly (#45962) üzenetére


.Szaki.
addikt

Igen, viszont nem felel meg a kritériumnak, a 101-es memóriája nem bővíthető.. :N

[ Szerkesztve ]

(#45966) meroly válasza .Szaki. (#45965) üzenetére


meroly
veterán

Dehogynem [link] :K
Na még itt is megnéztem [link]

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#45967) .Szaki. válasza meroly (#45966) üzenetére


.Szaki.
addikt

Nincsen helye. 2 SIM kártya hely van és ennyi. Tudom apám mobilja 101-es, elég alaposan át van nézve. :) Sajnos téves információ. :) A 100-asé sem bővíthető, az meg kollégámnak van.

Tényleg írja, látom, de helye akkor sincs. :Y Najó ezt majd még egyszer megnézem...Elhiszem. :)

[ Szerkesztve ]

(#45968) meroly válasza .Szaki. (#45967) üzenetére


meroly
veterán

Tuti?
A nokia képes leírásában is benne van hogy hova kell rakni a memóriakártyát: 5. oldalon.

A 100-asé nem bővíthető, azt én is néztem.

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#45969) .Szaki. válasza meroly (#45968) üzenetére


.Szaki.
addikt

Jelentem szégyen és gyalázat, megőrültem a melegtől, tényleg kezeli. Én hülye fejjel azt hittem az a 2 SIM helye, de most, hogy kinyitottam az ajtót látom be se férne oda egy SIM.. :D Bocsánat, ezt benéztem. :B

(#45970) AtHoS válasza meroly (#45962) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Miért ütközik alapelvekbe?

Megfelelő feltételek esetén bármelyik szolgáltató elvégzi a készülék függetlenítését, tehát amit leírt nem ütközik szvsz alaplevekkel. Mit csinálhatok a telefonommal?

read-only mode on the forum

(#45971) meroly válasza .Szaki. (#45969) üzenetére


meroly
veterán

Semmi gond, van ilyen :) Furcsa lett volna ha ennyi helyen elírták volna.

(#45970) AtHoS: úgy nyilván nem gond, ha a szolgáltató függetleníti, kíváncsi lennék hányan vitték már be ;]

Impossible is nothing

(#45972) tvamos válasza meroly (#45971) üzenetére


tvamos
nagyúr

En is csak a bevitelig jutottam, mert felreinformalt a telefonos kiscsaj. Vagyis... elfelejtett szolni egy nem elhanyagolhato tetelrol. Mondjuik a szervizes srac rogton szolt, hogy mi van, o mar nem rabolta az idomet.

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#45973) cigam válasza meroly (#45971) üzenetére


cigam
félisten
LOGOUT blog (1)

Nem kell nagyítóval keresni az ilyent. Én is kicsengettem azt a ~10k-t, már nem emlékszem pontosan mennyibe fájt. 2-3 éve függetlenítettem.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#45974) Mosanke válasza cigam (#45973) üzenetére


Mosanke
senior tag

Nem úgy van ez, hogy a szolgáltató csak akkor üti ki a szolgáltatói korlátozást (függetleníti ki) ha az igazolt tulajdonosa viszi be a készüléket? Természetesen ha már lejárt arra a készülékre a vállalt hűség idő.
Csak azért mondom/kérdezem ezeket, mert jó barátom vett egy készüléket használtan de nem Ő volt az első tulaj és ezért a Telenor nem akarta ezt megtenni, holott már nem volt sem hűségidős sem garanciális az a telefon.
Fogta és elvitte egy megbízható szervizbe és ott gond nélkül megoldották 8 ezerért.

Tudom, hogy ez az utolsó mondatom tiltott téma, remélem nem kapok érte büntit.

(#45975) cigam válasza Mosanke (#45974) üzenetére


cigam
félisten
LOGOUT blog (1)

Ha igazolni tudta volna az adásvételt (gondolom szóbeli megállapodás történt), minden további nélkül megoldották volna. Ez az azért van, mert furi lenne, ha hivatalos szervíz/forgalmazó kikódolná a "talált" készülékeket is.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#45976) Peetör


Peetör
csendes tag

Sziasztok! Új telefont szeretnék venni, leharcolt állapotba került a V8-asom.

Irtózok az egy kaptafára készült okostelefonoktól, ezért a hagyományosok között nézelődnék.
Fontossági sorrend csökkenő sorrendben:
-megkapó, "egyedi" kinézete legyen, legyen kedvem a kezembe venni (pl.:szétcsúsztatható, stb stb, de lehet normál is, csak jól nézzen ki)
-jó képeket készítsen
-jó legyen a zenelejátszója.

30-40 ezer a felső határ, mindegy a márka, akár használt is lehet, de akkor jó lenne vmi garancia rá, kártyafüggetlen előnyben.

(#45977) meroly válasza Peetör (#45976) üzenetére


meroly
veterán

Ami így megkapó külsőre a mostani nem okos kínálatból az nálam a Motorola Gleam. Semmit nem tudok róla, ha tetszik olvasgasd a tesztet meg a topikot.
Ahogy nézem a kamera nem nagy eresztés.
Egyébként ha nem keresnél ennyire egyedit, akkor simán a szokásosat mondanám (samsung s5610).

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#45978) Peetör válasza meroly (#45977) üzenetére


Peetör
csendes tag

Köszi, a gleamet néztem, de a kamera kuka, meg külsőre se jön be nagyon. :\ A samsunggal meg pont az a helyzet, amit mondtál, a külsőre snassz.

Nehéz eset vagyok na. :D

Régi Sonykat néztem, Ainot meg hasonlókat, de használtan se lehet kapni. Mondjuk az xperia sk17i mini pro-n megakadt a szemem, bár az ugye okosteló.

[ Szerkesztve ]

(#45979) meroly válasza Peetör (#45978) üzenetére


meroly
veterán

Régen én is egyedi telefont kerestem (8800-m volt két évig, soha senkinél nem láttam, bár a mostani 3720-at is eddig csak egy munkásnál láttam), de aztán leszoktam róla ;]

Az S5610 feketében elég egyedi lenne amúgy, mindenhol a barnás ezüstös verzió van.
Az a gond hogy jó kamerával megáldott nem okosteló nem nagyon van.

Impossible is nothing

(#45980) Dhampir válasza Peetör (#45978) üzenetére


Dhampir
félisten

Én szinte mindenkinél simogatós telefonokat látok. Lehetséges, hogy nem is olyan snassz a Samsung? ;)

(#45981) Peetör válasza Dhampir (#45980) üzenetére


Peetör
csendes tag

Félreértesz. :)
A kinézete az számomra. Még bőven az okostelefon korszak előtt is taszítottak a normál (értsd:nem flip, slide, kagyló) telefonok, sőt, történetesen én a kagylókba szerettem bele.
Ahogyan írtam, azt szeretném, hogy legyen kedvem a kezembe venni, ez pedig a normál illetve okostelefonokkal nem valósulhat meg, mert nem szeretem őket, nekem valami spéci kell, legyen spéci a design, vagy akárcsak a gombkiosztása, vagy akármi, lényeg hogy tetsszen.

És ismét ne essék félreértés, nem mások, hanem magam miatt keresek a fenti kategóriákba eső telefonokat. :)

[ Szerkesztve ]

(#45982) meroly válasza Peetör (#45981) üzenetére


meroly
veterán

Nem nagyon van nem okosban egyedi készülék. Az okosok egy kaptafára készültek mind, számomra teljesen ugyanúgy néznek ki, egy nagy kijelző az egész.
Kicsiben meg nem törekedik egyik gyártó se az egyediségre már. Kagyló meg aztán tényleg régen készült.

Impossible is nothing

(#45983) Dhampir válasza Peetör (#45981) üzenetére


Dhampir
félisten

Nem gond. :)

Nekem mindegy, hogy ki gyártja a telefont, csak tökéletesen funkcionáljon.

Ez a Nokia 7710 volt az egyik kedvenc telefonom, viszonylag ritkaságnak számított itthon. Lehet, hogy neked is tetszene. :)

(#45984) tvamos válasza Dhampir (#45983) üzenetére


tvamos
nagyúr

Nekem a 808 pureview nagyon bejon, de pont megsem vettem meg... :S Lehet, mar banom...

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#45985) Dhampir válasza tvamos (#45984) üzenetére


Dhampir
félisten

Pedig nagyon jó kamerája van. Hol láttál jó áron és 2 év Nokia garanciával? :B

(#45986) Abrion


Abrion
senior tag

Mivel nem tudom milyen telefont akarok venni, jelenleg egy őskövületet használok :D és már haldoklik az akuja, szal itt vagyok hogy ajánljatok olcsó telefont.
Ajánljatok olcsó érintőképernyős telefont.

(#45987) .Szaki. válasza Abrion (#45986) üzenetére


.Szaki.
addikt

Ez így elég tág fogalom. Érintőképernyős, jó, de milyen méretű kijelző? Rezisztív vagy kapacitív? Droid vagy más? Mi számít a Te esetedben olcsónak? Kártyafüggetlen, vagy szolgáltatós?

[ Szerkesztve ]

(#45988) meroly válasza Abrion (#45986) üzenetére


meroly
veterán

Nem értek hozzá, de állítólag ez most a best: Vodafone Smart Mini. Persze ha nem vodás vagy, akkor bukó.

Impossible is nothing

(#45989) Abrion válasza .Szaki. (#45987) üzenetére


Abrion
senior tag

nem értek hozzá, olcsó nekem a 20k ig megy max, és kártyás. és vadiújat szeretnék venni, de ajánlhatsz használtat is.

(#45990) .Szaki. válasza Abrion (#45989) üzenetére


.Szaki.
addikt

Nokia Asha 305 az első valamire való 2 SIM-es érintős telefon. Egy ismerősömnek van, nem panaszkodik rá. Telefonálásra tökéletes. A kijelzője rezisztív, ami kevésbé kényelmes, mint a kapacitív, ez saját vélemény. Én ennyi pénzért őszintén szólva "klasszikus" kialakításút keresnék még. Használtról nem tudok nyilatkozni, csak újakkal foglalkozom. :)

(#45991) meroly válasza Abrion (#45989) üzenetére


meroly
veterán

Az érintősök 75%-a okostelefon, így lehet jobban jársz ha itt kérdezed: Melyik okostelefont vegyem?

Impossible is nothing

(#45992) kalapacsolok


kalapacsolok
senior tag

Sziasztok!

Ez sztetek milyen teló?
[link]

Ezt találtam beleírva: AAB-1021071-BVBAAAA FCCID PY7A1021071

S/N:TP800 DFJR1 2789/88 TP8
CE0682

K800I IC:41708-A1021071 05W14

De nem K800i a google alapján...

[ Szerkesztve ]

(#45993) Abrion válasza meroly (#45991) üzenetére


Abrion
senior tag

már írtam oda, de senki nem segített, megpróbálom még1x másképp.

(#45994) .Szaki. válasza kalapacsolok (#45992) üzenetére


.Szaki.
addikt

Szia, ez egy SE K300i, nekem is volt ilyenem anno. :-)

(#45995) kalapacsolok válasza .Szaki. (#45994) üzenetére


kalapacsolok
senior tag

Köszi :-)

(#45996) Bazs-


Bazs-
tag

Egy kis segítséget kérnék.
30 ezer Ft környékén milyen telefont ajánlanátok ? Fényképezés minősége az egyik legfontosabb.

Köszi előre is.

(#45997) Popi93


Popi93
csendes tag

Ti melyiket választanátok, a LG Optimus L7 II Dual-t (54.000Ft) vagy a ZTE Blade Super-t (59.000Ft) ?

(#45998) meroly válasza Bazs- (#45996) üzenetére


meroly
veterán

Samsung S5610

Impossible is nothing

(#45999) Holdem


Holdem
csendes tag

Sziasztok új teló után nézek.

3 lehetőséget nézegettem Sony Xperia L , Sony Xperia J vagy HTC Desire X.
Esetleg ha ugyanebben az árkategóriában tudtok hasonlót , jobbat megköszönném- :DD
Vagy esetleg még ottvan a Nokia Lumia 520-as de szerintem ő már nem üti a többi 3-at és nem tudom hogy meg tudnáme szokni a WP8-at.

[ Szerkesztve ]

(#46000) meroly válasza Holdem (#45999) üzenetére


meroly
veterán

Inkább okostelefont keresel: [link]

Impossible is nothing

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.