Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45251) rmartin94 válasza Tothgera30 (#45250) üzenetére


rmartin94
aktív tag

Rendben, értem, itt a Samsungról a teszt, olvasd el, hátha megtetszik:[link]

Mobiltelefonok szoftveres hibáinak elhárítása: http://hardverapro.hu/apro/mobilok_szoftveres_hibainak_szervizeleset_vallalom

(#45252) meroly válasza Tothgera30 (#45248) üzenetére


meroly
veterán

Egyetlen egy strapa nokia van az újak közül a 3720, ezt bátran ajánlom, nekem nagyon bevált.
Régiek közül még az 5500 sport meg az 5140 és 5140i.

Impossible is nothing

(#45253) quailstorm válasza meroly (#45252) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Az 5140-nek borzalmasan szar, és olvashatatlan kijelzője van...
(#45248) Tothgera30 Amennyiben meg csak ennyi az igény, bármilyen 240x320-as Nokia megteszi.
Egyébként tönkrement a telefon? 6300 a targoncát is túlélte...

[ Szerkesztve ]

(#45254) meroly válasza quailstorm (#45253) üzenetére


meroly
veterán

Pedig a 6230é van benne, nem? Szerintem az 5500 is szar mondjuk. Kicsi kijelzo, symbian, phej. ;]

Impossible is nothing

(#45255) quailstorm válasza meroly (#45254) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Onnantól hogy symbian, szar már nem lehet ;]
Nem volt 6230-am sose, ellenben a Nokia 1600 és a 6822 is sokkal szebb képet ad. Egyszerűen a cSTN panel egy kaki.
Nagyon komoly volt 4140-en CoD3-mazni, utánhúzás+szar billentyű, yeah!

[ Szerkesztve ]

(#45256) Tothgera30 válasza meroly (#45252) üzenetére


Tothgera30
Ármester

3720-ast lehetetlen szerezni. Régieket nem akarok, lehet 6300 lesz belőle.

#45253 quailstorm: Nem tudom mennyire ment tönkre, egy 5310-es volt, kis vékony, elég sérülékeny az alapból is.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#45257) quailstorm válasza Tothgera30 (#45256) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Szerintem azért nem sérülékeny az. Anno én vetettem a nővéremmel, remek készülék a kamerát leszámítva. Egy autót meg azért komolyabb széthullás nélkül ki kéne bírnia, bár sebességfüggő. Igazából az se lenne rossz ha szereznétek még egy olyat, rosszat nehezen tudok róla mondani. Mondjuk azt hogy a gyári fülese szar.
Esetleg egy Samsung Xcover-hez mit szólna? Persze logikátlan a menüje, de nem kezelhetetlen, és az tényleg strapabíró.

(#45258) meroly válasza Tothgera30 (#45256) üzenetére


meroly
veterán

Vannak időszakok, amikor 2-3 példány is előfordul vatera, jofogás, ilyen helyeken. Most én se látok normális állapotút.

Impossible is nothing

(#45259) Knilee


Knilee
tag

Hello

Szeretném lecserélni a jelenlegi telefonom mert már többet van szervizben mint nálam. A feltételek: tudjak rajta telefonálni, sms-t küldeni, email-eket olvasni (wifi-vel), strapabíró, jó akkuidő. A OS nem érdekel csak legyen elérhető rá egy normálisan használható e-mail app. Érintős csak akkor jöhet szóba ha elég pontos a gépeléshez. Maximum 20.000Ft-ot szánnék rá használt/új. Használt Blackberry-re gondoltam (8520) de semmit nem tudok róla, pontosabban a BIS -ről, akkor is tudom olvasni a maileket ha nem fizetek elő csak nem frissít olyan gyakran?(gmail fiók)

(#45260) Sly Bp. válasza Knilee (#45259) üzenetére


Sly Bp.
addikt

BB nagyon jó lenne neked! De előfizetés nélkül nincs net csak wi-fi! Nézz meg egy E72-őt!

(#45261) meroly válasza Knilee (#45259) üzenetére


meroly
veterán

E72 :K
Megelőztek :O ;]

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#45262) Tothgera30 válasza meroly (#45258) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Esetleg C5-00?

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#45263) meroly válasza Tothgera30 (#45262) üzenetére


meroly
veterán

Klasszikus kinézetű/stílusú mobiltelefon kellene, hosszú üzemidővel, nagy kijelzővel, strapabíró külső házzal. Mivel a tulajdonosa most hajtott át az 5310-esén egy autóval. Nokia termékek előnyben, lehet használt is.

:N
Klasszikus OK
hosszú üzemidő NOK
nagy kijelző NOK (és még napfényben látni se lehet)
strapa ház NOK

Ennyi. :DDD

Esetleg még E52, annál csak a strapás ház NOK, a többi igen.

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#45264) Tothgera30 válasza meroly (#45263) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Annyi változott hogy a Nokia 100-tól eljutottunk (mivel kb. onnan indultunk) az 5310/6300 kategóriáig. De mivel nagyobb kijelző kell a faternak (nem felbontásbeli, hanem méretbeli), és baromi nehéz neki vásárolni valamit is, ezért eléggé körültekintően nézegetek. Jó lenne egy alig használt, lehetőleg garis, T-mobilos készüléket megfogni. E52-es van a családban, volt nekem is az N8 előtt, nehezen is váltam meg tőle, de neki túl picik rajta a gombok, főleg a hívás fogadás és elutasítás.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#45265) quailstorm válasza Tothgera30 (#45264) üzenetére


quailstorm
nagyúr

6303-mon szerintem elég nagy a betű is, meg a kijelző is. Legalábbis az én apám jól tudja kezelni. Nokia N95 8gigának elég nagy alacsony felbontású kijelzője van.

(#45266) Tothgera30 válasza quailstorm (#45265) üzenetére


Tothgera30
Ármester

6303 tettszik neki, N95 nem. Árban jó lenne 15k-ig megúszni, használtban. Már csak az a kérdés hogy a 6303-as mennyire bírja a strapát.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#45267) XSiGma válasza Knilee (#45259) üzenetére


XSiGma
aktív tag

Böngészőből is tudod olvasni a maileket mobilneten,egyátalán nem kötelező a BIS hozzá.9300 is jó alternatíva lehet.

szerk:csak ugye neked kell frissíteni minden egyes alkalommal.

[ Szerkesztve ]

(#45268) quailstorm válasza Tothgera30 (#45266) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Attól függ mit. Ha izomból beleállítod a padlóba lehet kijelzőt kell cserélni(nálam ez volt). Egyébként bírja.

(#45269) Tothgera30 válasza quailstorm (#45268) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Nem hardcore felhasználásra gondolok, de lehet hogy itt-ott leesne, kesztyűtartóból kieshet, kabátzsebből kicsúszhat, és társaira. Aksija meddig bírja ezeknek?

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#45270) quailstorm válasza Tothgera30 (#45269) üzenetére


quailstorm
nagyúr

2-3 nap.
Szerencsétlen esésnél a kijelző repedhet, a burkolat acélból van :DDD

(#45271) meroly válasza Tothgera30 (#45266) üzenetére


meroly
veterán

Ha a 6303-ban is ugyanaz a kijelző van mint a 3720-ban, akkor jó választás lehet, napfényben kimondottan jól látni, sőt mondhatni szereti ha rásüt. komolyan.
15k-ig simán tudsz venni jó állapotút.

Impossible is nothing

(#45272) meroly válasza Tothgera30 (#45264) üzenetére


meroly
veterán

Lehet amúgy érdemes lenne ránéznetek pl a 206-osra. A kijelző szép nagy, a gombok jól elkülönülnek és nagy akku van benne. Nem utolsó sorban új modell, tehát meg tudjátok nyomkodni valahol és az ára sem vészes szerintem. Szerintem ennyi zuhanást ki kell bírnia egy normál telefonnak is, nem feltétlenül kell strapát venni.

Impossible is nothing

(#45273) .Szaki. válasza Tothgera30 (#45269) üzenetére


.Szaki.
addikt

Egyetértek Meroly-val, érdemes lehet elgondolkodni egy 206-oson, illetve mivel én is Nokia párti vagyok így nehezen mondom ki, de egy Samsung Primo is jó választás lehetne. A másik ami nem lehet rossz az a Nokia 301-es, de azt sajnos nem tudom, hogy kapható-e már itthon vagy nem.

(#45274) meroly válasza .Szaki. (#45273) üzenetére


meroly
veterán

S5610-nek (primo) nem jó a kijelző betekintési szöge sajnos, amúgy tényleg jó választás lenne.
301 még a holdon sincs, de 206-ból se lehet még mindig pl feketét kapni.

Impossible is nothing

(#45275) sixpack89


sixpack89
tag

sziasztok! kb január óta nem volt jó a telóm,a kijelzője eltört,most vettem hozzá,és működik is,csak a szolgáltatót nem ismeri fel,azt írja ki nincs szolgáltatás,ezt hogyan tudom beállítani? LG optimus p350 telefon.

(#45276) HuMarc válasza sixpack89 (#45275) üzenetére


HuMarc
addikt

Kérdezd ITT!

(#45277) .Szaki. válasza meroly (#45274) üzenetére


.Szaki.
addikt

Hát már hogy a viharba ne lehetne feketét kapni! (...ez az egyetlen hely ahol találtam... ;] )

Korrekció: Ahogy elnézem ez is csak Szlovákiában kapható...Nem tudom megérteni itthon miért nincs.. :(((

[ Szerkesztve ]

(#45278) meroly válasza .Szaki. (#45277) üzenetére


meroly
veterán

Igen, sajna sehol sem kapni, a topikjában is panaszkodtak már rá, pedig feketében még egész jól néz ki.

Impossible is nothing

(#45279) .Szaki. válasza meroly (#45278) üzenetére


.Szaki.
addikt

Még fehérben talán nem vészes, bár őszintén szólva mattként nekem jobban tetszene, nem fogtam még a kezemben, de az anyaghasználat eléggé messze lehet a jótól...Aki az ilyen apróságokon nem akad fent annak tökéletes alternatíva, de első telefonnak se rossz talán.

(#45280) SRS


SRS
tag

Sziasztok

Iphone 4s és galaxy S3 között gondolkozok hogy melyiket vegyem.
Eddig Androidot használtam
melyik telefon strapabíróbb és szerethetőbb ?
nem a hardveres teljesítményre gondolok hanem inkább használhatóságra.

(#45282) Sly Bp. válasza SRS (#45280) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Mind a 2 telefon használható! Az iPhone mellett a normális méret szól! S3 meg tudásban jobb! De nagyon más a két telefon! iPhone az iPhone azt vagy szereted vagy nem!

(#45283) Tothgera30 válasza meroly (#45271) üzenetére


Tothgera30
Ármester

6303 lesz. Megrendeltem. Köszi a segítséget, majd írok róla.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#45284) maci819 válasza diegho (#20) üzenetére


maci819
csendes tag

szia

K750 jobb mint az e250

Feltételezés a kudarc szülőanyja!

(#45285) rizso


rizso
addikt

Sziasztok!

Jön a jó idő, egy lazább cuccokban járnak az ember, egyre kényelmetlenebb több telefont hordani. Ez a baja nagybátyámnak is: három telóval rohangál, sokszor azt se tudja mit hová tegyen. Gondoltam meglepjük párommal, és veszünk neki egy dual simes mobilt. Három alternatíva merült fel bennünk, azokra kérnék néhány patent ajánlást :)

1. teljesen alap dual sim
2. strapa dual sim
3. GPS-es dual sim (akár strapa is lehet)

További elvárások:
- hagyományos, nyomógombos kivitel
- min. dual standby
- fm rádió
- értelmes akkuidő (bár egy alap mobilnál szerintem nem kell félni az 1-2 napos üzemidőtől)
- esetleg valami led fényforrás zseblámpának

Várom a tippeket! :R

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#45286) HuMarc válasza rizso (#45285) üzenetére


HuMarc
addikt

Samsung C3322?

(#45288) rizso válasza HuMarc (#45286) üzenetére


rizso
addikt

Köszi, egész jónak tűnik, kérdés hogy Bécsben hol és mennyiért lehetne megvenni...

Mondjuk lehet elég lenne valami még "gagyibb" teló is, mert csak telefonálásra használná nagybátyám. És ahogy láttam, Nokiának van olcsóbb telója nagyobb akksival. Pl. 101, 112, 206-ról mik a vélemények?

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#45289) HuMarc válasza rizso (#45288) üzenetére


HuMarc
addikt

Még alapab a Samsung C3212 :D

Nokia 101 Bécsben (?) Nem tudok semmit róla, de nem tűnik rossznak.

[ Szerkesztve ]

(#45290) rizso válasza HuMarc (#45289) üzenetére


rizso
addikt

A Nokiákat én is megtaláltam geizhals-on, de a Samsungot nem.

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#45291) meroly válasza rizso (#45290) üzenetére


meroly
veterán

Evolve-ok esetleg?
Érdekes hogy újabban egyre többen keresnek strapatelefont. Ennek egy okát vélem csak felfedezni, hogy érintőről váltanak vissza és elfelejtették hogy a régi nyomógombos készülékek azért nem voltak annyira kényesek.

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#45292) rizso válasza meroly (#45291) üzenetére


rizso
addikt

Az az igazság, hogy jó lenne minél olcsóbban megúszni - az Evolve(o) meg mintha drágább lenne, mint a konkurensek (de lehet csak nekem rémlik így). No meg nem is tudom, hogy itt Bécsben hogyan lehetne beszerezni...

Illetve amit te is írtál, lehet elég lenne neki egy sima dual simes teló is, nincs akkora szüksége strapamobilra - bááár, már nem egyszer láttam nála repülni a telefont, az egyik kis Nokiájának be is tört a plexije.

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#45293) meroly válasza rizso (#45292) üzenetére


meroly
veterán

Az evolve szerintem nem vészes a konkurensek áraihoz képest (sonim pl). Beszerzéshez nem tudok hozzászólni.

Impossible is nothing

(#45294) Sly Bp. válasza meroly (#45293) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Én vettem evolvot besétáltam a boltba és a kezembe nyomták :D Euronics-be vettem! De az AV Planetben is van!

(#45295) meroly válasza Sly Bp. (#45294) üzenetére


meroly
veterán

Na és mit vettél? Milyen?

Impossible is nothing

(#45296) Sly Bp. válasza meroly (#45295) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Ezt vettem! Elvileg jó, nem én használom de tetszik a tulajnak :)

(#45297) meroly válasza Sly Bp. (#45296) üzenetére


meroly
veterán

Jó nagy darab :D

Impossible is nothing

(#45298) Sly Bp. válasza meroly (#45297) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Nem vészes a mérete nekem nagyon tetszett!

(#45299) meroly válasza Sly Bp. (#45298) üzenetére


meroly
veterán

Azért egy átlagmobilhoz képest nagy, már-már túlságosan is. Sonimot láttam élőben, batár nagy volt, pedig a méretei alapján nem tűnt vészesnek.

Impossible is nothing

(#45300) korpicschess válasza meroly (#45297) üzenetére


korpicschess
veterán

Törésteszten elverné a Nexus az biztos. :DDD

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.