Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45301) happyguy


happyguy
csendes tag

Nokia C2-05 jó vétel lenne? Mik a tapasztalatok erről a telóról?
A 0,6 W/kg-os SAR érték milyennek számít?

[link]

(#45302) Sly Bp. válasza happyguy (#45301) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Szerintem nem egy jó telefon! Nem lesz tartós darab az első benyomásaim alapján! SAR érték meg tök mind1!

(#45303) happyguy válasza Sly Bp. (#45302) üzenetére


happyguy
csendes tag

Milyen adatokból következtettél erre?

Totál nem értek semmit a telefonokhoz, nem tudom miket kell nézni, milyen értékeket. A SAR értéket csak azért mondtam, mert azt olvastam, az annál jobb minél alacsonyabb, mert az a sugárzási szint.

Egyébként 15-30 e. között szeretnék telefont venni. A Nokia modelljeit nézegettem, mert azt hallottam, ez az egyik legjobb telefongyártó. Ez a modell megtetszett, gondoltam megkérdezem. Egyébként csak telefonálásra fogom használni, kevés telefonálásra, csak hogy legyen..

(#45304) quailstorm válasza happyguy (#45303) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Szerintem vegyed nyugodtan. Csúszkája fém és überfasza. Na az nem fog tönkremenni egyhamar...
Nem kell vele focizni, de elég strapabíró is. Tudással nincs gond, max a kamera ami vicc. Szerintem vegyed nyugodtan ha egy stabil, egyszerű de jó kijelzős mobil kell. 0,6-os SAR érték nagyon jó. Ált 0,75-1-ig szoktak lenni a telók. De az egészségügyi határérték 2.

(#45305) Ulaci


Ulaci
tag

Sziasztok egy Samsung S5610-et szeretnék venni. Véleményeket és tapasztalatokat várnék :D
Valamint egy kérdés, hogy a facebook és e-mail kliens működik e rajta normálisan?

[ Szerkesztve ]

Ép testben, ép lélek!

(#45306) Audison válasza Ulaci (#45305) üzenetére


Audison
senior tag

Szia!

Ide nézz be!

(#45307) meroly válasza happyguy (#45303) üzenetére


meroly
veterán

csak telefonálásra fogom használni, kevés telefonálásra, csak hogy legyen..

Erre elég egy Nokia 100-as is, épp most néztem tesco-ban 2000 Ft telenorral és 5000 Ft t-mobile-al.
Amúgy a C2-05-ről nekem sincs jó véleményem.

Impossible is nothing

(#45308) happyguy válasza meroly (#45307) üzenetére


happyguy
csendes tag

Nokia 3720 classic?

Ez a másik példány amit néztem. 2009-es gyártmány, egyáltalán kapható még a boltokban? Keresgéltem a neten de nem találtam.

[ Szerkesztve ]

(#45309) meroly válasza happyguy (#45308) üzenetére


meroly
veterán

A legjobb választás, két éve nyúzom, imádom. :K
Nemigen kapni, elejétől fogva elég nehezen beszerezhető volt miután a T levette a kínálatból.
Használtan is egy-egy darabot találni csak.

De hasonlóan jó még a 6303 is pl. De ezek mind régiek. Az újak közül talán az X2-02 vagy X2-05, bár ha tényleg csak telefonálásra kell, akkor a korábban említett Nokia 100 is bőven jó.

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#45310) happyguy válasza meroly (#45309) üzenetére


happyguy
csendes tag

Szerinted ez az oldal megbízható? Itt elvileg kapható..

[link]

Egyébként lehet elég lenne a 100as is, de most már ez tetszik, jó lenne ha találnék egyet :))

(#45311) Sly Bp. válasza happyguy (#45310) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Vegyél 20 ezerért egy Samsung S5610-et és az tuti jó lesz!

(#45312) meroly válasza happyguy (#45310) üzenetére


meroly
veterán

Az oldal maga nem rossz, meg ha nokia garanciásat veszel, akkor mindegy hol veszed, úgyis a márkaboltban tudod érvényesíteni ha gondja van.
Érdemes felhívni őket, van-e egyáltalán még vagy csak kint felejtették az oldalon.

Jó kis teló, jó választás lesz :C

Impossible is nothing

(#45313) Audison válasza meroly (#45309) üzenetére


Audison
senior tag

Nokia 100-ról nekem nem sok jó tapasztalatom van, csak hogy hozzászóljak a témához. Faterom nagyon utálta, a hívás minősége említésre sem méltó, nem hallani, hogy a másik fél mit mond, ugyanis a telefon hátlapi hangszóróján jön a hang, ahogyan a csengőhang is, szóval a kijelző feletti kis nyílást csak dísznek rakták oda, ha telefonálunk meg kell fordítani a telefont, hogy értsük, amit a másik fél mondani kíván.

A nokiákban most folyton csalódnom kell, pedig márkahű vagyok, most is egy 6230-ast nyúzok, ezekben még van anyag...gondolkodtam, hogy lecserélem, de nem látom értelmét.

[ Szerkesztve ]

(#45314) meroly válasza Audison (#45313) üzenetére


meroly
veterán

Köszi a tapasztalat megosztást, eddig a topikjában erre nem nagyon volt panasz az utóbbi időben.

Jó is a 6230-as :K Egyébként a 6700-ig érdemes venni régebbi darabokat (2009 vége, 2010 eleje), az utána lévők mind ipari hulladékok.

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#45315) Sly Bp. válasza meroly (#45314) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Nekem sincs bajom a Nokia 100-asommal!

(#45316) meroly válasza Sly Bp. (#45315) üzenetére


meroly
veterán

Nokia 100-asod is van? Neked mid nincs? :Y :DDD

Impossible is nothing

(#45317) Sly Bp. válasza meroly (#45316) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Van 3 telefonom és egy PureView-et akarok melléjük :) Minden telefon használatban van aktívan :)

(#45318) Ulaci válasza Audison (#45306) üzenetére


Ulaci
tag

Az a probléma, hogy hiába nézek be a facebook kliensről nincs benne szó, az utolsó kérdés pedig az enyém :D

Ép testben, ép lélek!

(#45319) .Szaki. válasza Ulaci (#45318) üzenetére


.Szaki.
addikt

Sajnos mivel nem én használom és a tulajdonosa elvből undorodik a Facebook-tól így ezügyben nem tudok segíteni, viszont minden másban egyszerűen tökéletes a telefon..Esküszöm annak ellenére, hogy Nokia párti vagyok, imádom az X2-01-esem és alapkritérium a qwerty, már-már majdnem ott tartok, hogy veszek egyet, de egyelőre sikerül lebeszélnem magam róla. Majd egyszer, talán. :)

(#45320) meroly válasza .Szaki. (#45319) üzenetére


meroly
veterán

Ez fertőző? Ugyanígy vagyok vele. Meg kéne néznem már azt a menüt. Engem egyedül az zavar csak.

Impossible is nothing

(#45321) Sly Bp. válasza meroly (#45320) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Én mondtam már neked hogy vegyél egy Samsung 5610-et! Menüje szinte Nokia! Nagyon jó telefon :) Vegye mindenki! De most 22 ezerre felszaladt az ára a Médiába! :U

(#45322) meroly válasza Sly Bp. (#45321) üzenetére


meroly
veterán

Tucat telefon. Ha már csak azok megvették akiknek ajánlottuk ;] 3720at eddig egy embernél láttam :D

Impossible is nothing

(#45323) Sly Bp. válasza meroly (#45322) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Mert az drága :D A Samsung meg nem :D

(#45324) rmartin94 válasza Sly Bp. (#45321) üzenetére


rmartin94
aktív tag

S5610 tényleg jó minőségű szerintem is, de a legnagyobb erőssége az akksija, nagyon szolid használattal 2-3 hét, ezt kb. még a régi monochrome kijelzős Nokiák (pl. 3310, 3410) tudták. :) Nagyon erős használattal egyébként mennyit bír az S5610 akksija?

Mobiltelefonok szoftveres hibáinak elhárítása: http://hardverapro.hu/apro/mobilok_szoftveres_hibainak_szervizeleset_vallalom

(#45325) meroly válasza rmartin94 (#45324) üzenetére


meroly
veterán

Igen, engem is főként ez vonz plusz a zseblámpa :) Kíváncsi lennék én is, olyan 4 napot adnék neki nálam.

Impossible is nothing

(#45326) Sly Bp. válasza rmartin94 (#45324) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Nálunk 4 5 napig bírja az aksija!

(#45327) Dhampir válasza Sly Bp. (#45321) üzenetére


Dhampir
félisten

Az S5610 webshop ára itt 18.749 Ft.

Itt pedig 19.999 Ft.

[ Szerkesztve ]

(#45328) Storms


Storms
őstag

üdv

Xperia Neo vagy Nokia N8 ha egy áron van fotóra zenére stb-re melyik a jobb?

ASUS PRIME Z690-A ■ Core i5 12400 ■ 32 GB DDR4 RAM ■ Intel ARC A750 8 GB GDDR6 ■

(#45329) quailstorm válasza Storms (#45328) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Fotóra zenére a Nokia, minden másra a Neo. Bár ha jól emlékszek pont ott van a fos ICS és a zárt bootloaderes szenvedés...

(#45330) Freiherr


Freiherr
őstag

Most lehet,hogy láma vagyok,de az S5610-hez jár adatkábel igaz?

XXX

(#45331) meroly válasza Freiherr (#45330) üzenetére


meroly
veterán

:N
t-nél nem

Impossible is nothing

(#45332) Freiherr válasza meroly (#45331) üzenetére


Freiherr
őstag

iPon-tól rendeltem,de akkor ezek szerint magában a dobozában nincsen,érdekes hogy ~20k-ba nem fér bele. :U

meroly:azt lehet külön venni hozzá?Bocs,de eléggé lemaradtam ezen a téren,még egy k800i-t nyúzok.

[ Szerkesztve ]

XXX

(#45333) meroly válasza Freiherr (#45332) üzenetére


meroly
veterán

Mondjuk a szolgáltatói csomag és a bolti el szokott térni kiegészítők szempontjából, de ott sem adnak:
Doboz tartalma : akkumulátor, felhasználói útmutató, hálózati töltő, mobilkészülék

Megkapod a világ legjobb telefonját, ne legyél telhetetlen ;]

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#45334) Freiherr válasza Freiherr (#45332) üzenetére


Freiherr
őstag

Utánanéztem,lehet venni külön,problem solved. :K

XXX

(#45335) meroly válasza Freiherr (#45334) üzenetére


meroly
veterán

Persze és mivel micro usb, így könnyű beszerezni, de lehet van is otthon (mp3 lejátszó, fényképezőgép, stb).

Impossible is nothing

(#45336) Freiherr válasza meroly (#45335) üzenetére


Freiherr
őstag

Tényleg van tablet-hez,előbb írtam,minthogy gondolkodtam volna. :)

XXX

(#45337) .Szaki. válasza meroly (#45320) üzenetére


.Szaki.
addikt

Biztos be van vonva a hátlapja valamilyen anyaggal, ami érintéskor beszívja magát a bőrödbe és S5610 függővé tesz. :) Viccet félretéve menüje kicsit tényleg bonyolultabb az S40-esnél, de szerintem minden menüt meg lehet szokni kis időn belül. Kivéve az, amit a mai napig nem tudok megszokni, hogy a Beállítások menüpont a Nokiámon balra lent van. Eddig az összes telefonomon (LG-t kivéve) jobbra lent volt és így állandóan az "Alkalmazások" menüpontba lépek a "Beállítások" helyett...

Nekem egyébként van egy olyan érzésem, hogy hamarosan Te is befogsz szerezni egyet..:)

[ Szerkesztve ]

(#45338) meroly válasza .Szaki. (#45337) üzenetére


meroly
veterán

Az X2-01-ben a menü sorrendje nem testreszabható? :F

Majd ha vettél én is veszek ;]

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#45339) .Szaki. válasza meroly (#45338) üzenetére


.Szaki.
addikt

Nagy nehezen sikerült, jó ötlet volt.Azt hittem csak "Lista" módban lehet változtatni a sorrendet.Közben csak ott kell beállítani..Mindegy lényeg, hogy megoldódott köszi a hasznos tippet! :R

Arra pedig várhatsz, majd ha megadta magát a Nokia és semmi olyat nem tud mutatni, ami meg tudna győzni, akkor talán! (Amilyen úton haladnak, ahogy elnézem lehet tényleg ez lesz a jövőben :( )

[ Szerkesztve ]

(#45340) meroly válasza .Szaki. (#45339) üzenetére


meroly
veterán

Örülök hogy segíthettem :D
Én is úgy vagyok hogy nokianál most nincs semmi ami kéne, de tényleg semmi :(

Impossible is nothing

(#45341) happyguy


happyguy
csendes tag

A 3720asról lemondtam, mert szerintem már nem kapható sehol. Ahol ki volt téve az oldalra, az is csak archív volt, tehát újat nézek.

Megnéztem a Nokia 100ast, ami nekem teljesen megfelelne, két kivetnivalót találtam benne. Az egyik a SAR értéke, ami vagy 0,81 vagy 1,28, a másik pedig a hangszóró. Utánaolvastam, és elvileg egy hangszóró van a telón, a hátoldalán. Onnan jön minden hang, tehát ha beszél vele az ember, akkor a beszélgetőpartnerünk hangja is onnan jön, úgy működik mint egy kihangosító, hallja mindeki, ez nem tetszik benne. Ezen a két dolgon akadtam fel, egyébként minden megfelelne benne, még tetszik is, hogy nincs benne kamera, mert úgysem használnám soha. Csak sms, telefon, naptár.

(#45342) meroly válasza happyguy (#45341) üzenetére


meroly
veterán

Érdekes módon az 1xx(x) szériának magas a SAR értéke, engem is zavar egyébként, még ha semmit se jelent, akkor is.
Ide is beírták, hogy a hangszóróval gondok vannak.
Ha figyelek a SAR értékre, akkor nehéz most ajánlani újat. A 6700-nak még alacsony, de az még régebbi mint a 3720.

Érdemes lenne megbarátkozni neked is egy Samsung S5610-el.

Impossible is nothing

(#45343) Audison


Audison
senior tag

Voltam ma a debreceni MM-ban és egyúttal megnéztem a telefonokat is, főként az Asha 302-t és a Samsung S5610-et. A samsung kellemes csalódás volt, könnyű és jó anyagminőség jellemzi, bár a billentyűzet picit recsegett, de ennyi pénzért el lehet tekinteni emellett. Jó kis telefon. A Nokia nem tetszett annyira egyetlen pozitívumként a szebb kijelzőt mondanám, mást nem nagyon találtam. Olcsó vacak anyaghasználat, amire rátesz még az ezüstüs borítás, amit a szélére raktak. Gondolom az is szépen lekopik 2 hónapos használat után.

Ezt tudja a Nokia 2013-ban?!

Rég nézegettem mobilokat, de azt kell mondjam, hogy nevetséges a felhozatal és ez a tömeggyártás... 20-30 ezer forintos telefonok olyan anyagminőséggel rendelkeznek mint a régi olcsó kínai noname discmanem. Kivéve az S5610-et. Vicc ez az egész, bezzeg a régi Nokia, Siemens mobilok...

Tehát marad továbbra is a 6230-asom. :)

(#45344) meroly válasza Audison (#45343) üzenetére


meroly
veterán

Újíts be. Vegyél egy 6230i-t. ;] Egyébként ha már használtban gondolkozol érdemes lenne megnézni egy 6303at vagy egy 6700t, ezek még igazi nokiák ;)

S5610 menüje milyen volt a nokiahoz képest? Vélemény?

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#45345) happyguy válasza meroly (#45344) üzenetére


happyguy
csendes tag

A 6700 bronz nagyon jól néz ki. Bár szerintem már ez sem kapható üzletben.

(#45346) Audison válasza meroly (#45344) üzenetére


Audison
senior tag

Írták itt páran, hogy furcsa és szokatlan. Nekem a 6230 után nem volt az, inkább a kijelző minősége zavart picit, ha már pár fokkal elfordítottam zavaró volt számomra. DE! Ennyi pénzért rendben van. :)

Nem is tudom milyenre cserélném a 6230-ast. Mp3 miatt nem veszek csak 3310-est. Imádtam, az volt az első Nokia-m. 6700t meg félteni, óvni kellene, hogy az a szép csilli villi ház meg ne sérüljön, de szemezgetek vele azért. :)

(#45347) Sly Bp. válasza meroly (#45344) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Szerintem nagyon hasonlít a Nokia menüre az S5610-é! De menj el a simogatóba és meglátod!

(#45348) quailstorm válasza Sly Bp. (#45347) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Szerintem meg kicsit se. Logikátlan tucatsamsung...
De mondjuk a Nokiát se túlzottan szeretem, a multimédia meg van bonyolítva rendesen... SE forever!
S5610 Primo: mondtam már, leírom sokadjára. SZAR. S5350-hez képest. Csak a kamera meg a zene jobb, a többi nagy visszalépés. Anyaghasználat bóvli könnyű gagyi fémhatású szálcsiszolt szappantartóműanyag.
Ezek után nem tom milyen az ehhez képest gagyi Nokia... Maradok a 6300-nál meg a 6303i-nél, de leginkább a SE W810-nél.

(#45349) Sly Bp. válasza quailstorm (#45348) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Én nagyon szeretem ennek ellenére a Samsungot! :) Szerintem nagyon jól megcsinált darab!

(#45350) quailstorm válasza Sly Bp. (#45349) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Viszonyítás kérdése, Samsunghoz képest csúcsmodell, egyébként egy erős közepes.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.