Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#46351) MASSlag válasza minek?:S (#46344) üzenetére


MASSlag
tag

Nekem Samsung Xcover 271 van, strapát jól bírja, hangos, a szoftvere tipikus samsung, van benne lámpa és ~30k, telefonnak jó. Cat 25-öt nyomkodtam már, masszív, de szoftverben és kijelzőben jobbnak tűnt a samu.

[ Szerkesztve ]

A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka

(#46352) minek?:S válasza MASSlag (#46351) üzenetére


minek?:S
őstag

Igazabol neki annyira miindegy h milyen a rendszer, birja a kikepzest es tudjon vele telefonalni... Tenyleg nincs mas, koszonom a valaszt, megfontoljuk azt is :) :R

Üdv.:M.

(#46353) Ipadipad


Ipadipad
tag

sziasztok
érdeklödnék hogy maximum 25.000ft-om van telefonra

lényeg ami kellene:
2magos (legalább) (sebesség miatt szerintem ez a minimum )
512mb ram (de az se baj ha több )
3,2mpx (vagy 5mpx kamera)
3g+wifi támogatás
os: android (ezt ismeri :) )
állapot: használt (ujszerű állapotba)

a márka mind1
a lényeg hogy lehessen facebookozni / skype / viber / böngészni
többi nem fontos
barátnömnek szeretném születésnapjára
mert jelenleg 1 LG (nemtudom mien) androidos telefonja van és 2ft nem ér az egész...

vagy netán manapság még érdemes iphone 3gs-t venni ? (mivel ios7 megjelent igy 1-2 alkalmazás követeli azt... gondolom akkor a viber/skype is )

L26bKz

(#46354) quailstorm válasza Ipadipad (#46353) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Az kevés a normál 2magoshoz... Huawei Y300-nál messze jobb egy galaxy S például. De ott van az egész 2011-es Sony Ericsson paletta is, már ami MSM8255-ös.
Esetleg számolnod kell egy kis tákolással is. 3GS meg nem nagy szám kamerában meg kijelzőben, egyébként tűrhető. HW is régi, de sokat megoldottak rá. Én nem vennék de az i4 sokkal több. Az Apple meg lehetővé tette a régi verziók letöltését, tehát aki eddig nem tudta használni a skype-ot iOS4-en iphone 3G-n, már az is letöltheti. Ez ne legyen szempont.

Xperia Tipo reális még ennyiért ami kicsi gyors és egyszerű.

(#46355) quailstorm válasza Ipadipad (#46353) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Azt nem mondtam hogy rossz topicba írtál: Ide kéne

(#46356) Rabbitf_24


Rabbitf_24
őstag

Nos megjött a Nokia Asha 302 teló. :)
Nekem tetszik, szerintem megleszünk együtt.
A kérdésem az lenne, hogy az akksit hogy formázzam?
Lemerítés, és 24h töltés és ezt 3x vagy ezeket már nem kell?

Köszönöm.

(#46357) meroly válasza Rabbitf_24 (#46356) üzenetére


meroly
veterán

Nem kell, nem is tudod megcsinálni, a kisüléstől védi az elektronika.
Annyi hogy 3-4 töltési/merítési ciklus után fogja elérni a teljes kapacitását, tehát ne lepődj meg ha a későbbiekben majd javul/romlik a készenléti ideje az első pár naphoz képest.
Remélem beválik, használd egészséggel ;)

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#46358) Rabbitf_24 válasza meroly (#46357) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

köszönöm!

akkor semmi "hagyjam rajt a töltőn 24hig" móka? csak azért furcsa nekem, mert régi motoros vagyok, az első telókat még így toltam. :)

(#46359) meroly válasza Rabbitf_24 (#46358) üzenetére


meroly
veterán

Persze azokban nimh akku volt ebben meg liion. Itt egy cikk az akkukról, ha érdekel: [link]

Impossible is nothing

(#46360) Rabbitf_24 válasza meroly (#46359) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

milyen cikkeket lehet itt olvasni. :)
Köszönöm, így már tiszta a kép. :R

(#46361) Rabbitf_24


Rabbitf_24
őstag

Egy nem teljesen ideillő kérdésem van. Sim kártyát bedobtam az új telóba és bekapcsolás után pár perccel mindig kiírja, hogy a sim kártya regisztrációja sikertelen. Ilyenkor mi a teendő? :F

(#46362) Mosanke válasza Rabbitf_24 (#46361) üzenetére


Mosanke
senior tag

Nem tudom segít-e majd. Egyik barátom járt ehhez hasonlóan nem is olyan régen.
Telenoros és előfizetős és előfizetéssel vette a mostani telefonját. Pár hete áttette a SIM-et egy szintén telenoros telefonba mert az Ő telefonja elromlott és szervizbe vitte, és ugyan ezt a hibaüzenetet kapta. Telenornál aztán mahináltak valamit és attól kezdve jó lett, felismerte a kártyát.

Az nem lehet (és majd a hozzáértők megmondják) hogy ha előfizetéssel van vásárolva egy telefon akkor annak az IMEI számához társítják azt az előfizetői SIM-et is?

[ Szerkesztve ]

(#46363) meroly válasza Rabbitf_24 (#46361) üzenetére


meroly
veterán

5800-ból az Asha 302-be? Mikori a kártyád?

(#46362) Mosanke: ez utóbbi nincs, akkor van "összerendelve" a két dolog, ha díjnemfizetés miatt kikapcsolják az előfizetést és a hozzá tartozó készüléket is.

Impossible is nothing

(#46364) Dhampir válasza Rabbitf_24 (#46356) üzenetére


Dhampir
félisten

Milyen színű? :)

(#46365) Dhampir


Dhampir
félisten

A Nokia Asha 302 fehér színben, ezüst színt is tartalmaz avagy teljesen fehér? :F

(#46366) Rabbitf_24


Rabbitf_24
őstag

Elmozdult a sim kártya. :B :U

@Dhampir: sötétszürke.

[ Szerkesztve ]

(#46367) Dhampir válasza Rabbitf_24 (#46366) üzenetére


Dhampir
félisten

Köszönöm. Elmozdult, lötyög benne?

(#46368) Rabbitf_24

Megkönnyebbültem. Lehetne az E61 utója, de feketében vagy ezüstben szeretnék egy ilyet. :)

A MM csak sötétszürke színűt árul? :F

[ Szerkesztve ]

(#46368) Rabbitf_24 válasza Dhampir (#46367) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

nem zártam rá a reteszt, azért lönytögött.. :D

(#46369) soldi3r


soldi3r
veterán

jo estet!
egy xcover 2710-nek keresnek hasonlo kepessegu utodot, az xcover c3350 jo lehet? kicsit gyengebbnek tunik eslo ranezesre
esetleg a caterpillap b25 vagy a huawei doscovery vagy az evolveo rg3-400 vagy a sonim xp1 jcb jobb lenne? netan vegyek egy masik b2710-et? :)

[ Szerkesztve ]

E30 (oo=[][]=oo)

(#46370) darthsmoke


darthsmoke
Korrektor

Sziasztok!

Nekem az a problémám, hogy a Nokia mostani S40-es telefonjai le vannak butítva a korábbiakhoz képest. :(
Például nem lehet az SMS-eket saját magunk által létrehozott mappákba szervezni.

Tud valaki olyan, most is újonnan kapható telefont, ami ezt a komoly műveletet tudja? Esetleg C2-01?
Nekem telefonálásra kellene (hosszú üzemidő), jó lenne, ha témázható is lenne, esetleg MP3-hallgatás is menne neki.
Minden ötletet szívesen fogadok...

Üdv:
Gábor

I believe whatever doesn't kill you simply makes you... stranger. (The Joker)

(#46371) Mosanke válasza darthsmoke (#46370) üzenetére


Mosanke
senior tag

Az 'Üzenetek' menüponton belül van olyan, hogy 'Archívum'? Én oda szoktam eltenni a fontosabbakat, amiket meg szeretnék hosszabb ideig tartani. (Nokia Asha 202)
Valami hasonlót tud a Samsungom is (C3322) de az most nincs nálam jelenleg és emlékezetből meg nem tudom.

[ Szerkesztve ]

(#46372) meroly válasza darthsmoke (#46370) üzenetére


meroly
veterán

Pontosítsd kérlek. A menü/üzenetek/mentett üzenetek közé lehet mappákat létrehozni, legalábbis nálam, jó igaz, ez nem is a legújabb, de 6th edition S40.

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#46373) darthsmoke válasza meroly (#46372) üzenetére


darthsmoke
Korrektor

Az az én bajom, hogy ez a feature utoljára valóban az S40 6th Editiönben volt benne. Az újabb Asha telefonokban, ahogy a kolléga is írta fentebb, nem lehet mappákat létrehozni, csak az Archívumba lehet helyezni a beszélgetéseket. De nem tudom megtenni például, hogy külön mappába menjenek a bankos SMS-ek, külön a páromtól kapottak, stb.
Symbian tudja, de amit újonnan lehet kapni, az a C5-03 és az egy hulladék. :)
Mindenhol ezt a Csevegés nézetet erőltetik, és én azt sem szeretem... :(

I believe whatever doesn't kill you simply makes you... stranger. (The Joker)

(#46374) Mosanke válasza darthsmoke (#46373) üzenetére


Mosanke
senior tag

Szia!

Tudom, hogy nem jó hír de ...
Megnéztem a Samsungomat (C3322). Ott van olyan lehetőség Üzenetek/Saját mappák. Ezen belül lehet létrehozni és nevet adni a mappáknak és ide lehet menteni az üzeneteket. De a megnyitott üzeneteknél az Opció>> majd Saját mappák útvonalon is el lehet ide jutni. Ugyan ezt tudja az én régi Samsung C3050-esem is. Lehet, hogy a koreaiak felhasználó barátabb szoftvert tudnak/tudtak írni?

[ Szerkesztve ]

(#46375) meroly válasza darthsmoke (#46373) üzenetére


meroly
veterán

Érdekes, ezt még nem néztem meg Asha-ban, pedig pár volt már a kezemben.
A csevegés nézetet ki lehet kapcsolni.

Lehet hogy csak az érintősökből hiányzik? Érdemes lenne megnézni az újak közül pár csak gombosat, pl 206-os, 301-es, 515-ös stb.

Impossible is nothing

(#46376) darthsmoke válasza Mosanke (#46374) üzenetére


darthsmoke
Korrektor

Én is így emlékeztem...
Legfeljebb bevállalok egy Samsung Primo-t. Ajánljátok? Van valami komoly hibája?

I believe whatever doesn't kill you simply makes you... stranger. (The Joker)

(#46377) meroly válasza darthsmoke (#46376) üzenetére


meroly
veterán

Kijelző betekintési szöge és színei elég gyérek és a hátlapon kívül az összeszerelés se túl minőségi, de megfelel a célnak és árban is jó, az akku üzemideje sok mindent kárpótol.

Impossible is nothing

(#46378) darthsmoke válasza meroly (#46377) üzenetére


darthsmoke
Korrektor

Köszönöm a segítséget mindenkinek! :R

I believe whatever doesn't kill you simply makes you... stranger. (The Joker)

(#46379) Mosanke válasza meroly (#46375) üzenetére


Mosanke
senior tag

Én nem találok a 'Csevegés'-t kikapcsolható opciót az ASHA 202-ben. :N

(#46380) mutyi


mutyi
őstag

Sorry, rossz topicba ment.

[ Szerkesztve ]

(#46381) .Szaki. válasza Mosanke (#46379) üzenetére


.Szaki.
addikt

Szerintem azért nem találsz, mert nincs is. X2-01-ben sem találtam ilyen lehetőséget. De egyébként a csevegő szerintem egész jó, bár ez persze felhasználó függő. :)

(#46382) kartalhu


kartalhu
tag

Sziasztok!

Tudnátok mondani dual simes telefont ami nem érintőképernyős de előre belehet állítani a telefokönyvbe, hogy mikor melyik simkártyárol indítsa a hívást?

(#46383) Lovi24


Lovi24
senior tag

Sziasztok,rendelkezik esetleg valaki Lenovo k860i-vel? Ha igen,mondana pár szót róla? köszi előre is

Nem fogok szellemi harcot vívni azzal, akinek nincs meg a megfelelő fegyverzete!

(#46384) zs0ltii86


zs0ltii86
csendes tag

Sziasztok!
Tudja-e valaki,hogy a Samsungok miért írják azt ki,hogy "Nincs regisztrálva a hálózaton"?
Volt S2,S3 és most S4-em van és eddig még mindegyiknél előfordult ez a probléma. Ha újraindítom a telefont utána minden működik rendesen,de kb 2-3 hetente ezt csinálja.
Köszi a válaszokat!

(#46385) Kötike


Kötike
tag

Sziasztok!

Vodánál tudnék most készüléket váltani, és a HTC Desire 500, ill. a Samsung Galaxy S3 Mini között vacillálok. Szerintetek melyiket lenne érdemesebb megvenni?

(#46386) quailstorm válasza Kötike (#46385) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Desire 500 újabb és tán erősebb is. 4mag, de cortex-a5. Mindenesetre videózni már ugyanúgy tud, a szoftver igényesebb, és a kamera is jó. Játékra kisebb kompromisszumokkal megfelelő.

Egyébként meg ide kéne feltenni a kérdést: [link]

(#46387) Kötike válasza quailstorm (#46386) üzenetére


Kötike
tag

Ok! Köszi.

(#46388) laszlohu válasza zs0ltii86 (#46384) üzenetére


laszlohu
addikt

Nekem nincs ilyen kütyüm, de végigolvastam már pár fórumot ez ügyben :

3 féle hiba esetén fordult elő :

1. Hardveres hiba : antennacsere
2. Szoftveres hiba :

a/

a 4G -s hálózat kiépítésének a hiánya

b/

manuális hálózatválasztás, 2G/3G internet,

LTE letiltása

Konklúzió : első körben szerviz

ui.: valaki szerint a leendő rom, az Android 4.3 - as lehetséges, hogy javítja

(#46389) icons


icons
addikt

Üdv!

Egy idősebb korosztálybelinek szeretnék egy "butatelefont" venni. Telenorosat vagy függetlent. Van modell/márka, amit érdemes kerülni, esetleg olyan, amit mindenképpen érdemes megvenni?
Eddig egy 6310ese volt, ami elképesztően jól működött éveken keresztül, de sajnos már néha leálla szoftver. Kár érte :(

(#46390) albiosz válasza icons (#46389) üzenetére


albiosz
őstag

Samsung primo nagyon pöpec.
Ha még ennyi extra sem kell, akkor bármelyik Nokia jó lehet.

(#46391) arturo78


arturo78
újonc

Sziasztok!

Telefon vásárlás előtt állok. Három lehetséges választás jöhet szóba a szolgáltatómnál ami érdekelne.

HTC Desire 500

Sony Xperia L

Samsung Galaxy S3 mini

Segítséget szeretnék kérni, hogy melyik a legjobb választás. Igazából nekem a szívem a HTC és a Samsung felé húz.

Előre is köszönöm a válaszokat.

(#46392) KiLo33 válasza arturo78 (#46391) üzenetére


KiLo33
csendes tag

Sziasztok, max 60k-ért ár, érték arányban melyik telót ajánljátok? Elvárások kb: gyors és jó kamera. Eddig Androidot használtam, szóval az van preferálva, de meggyőzhető vagyok (a lényeg az alap appok, viber, whatsapp stb.)

(#46393) .Szaki. válasza icons (#46389) üzenetére


.Szaki.
addikt

Attól függ, hogy ezen túl van-e még valami extra igénye? Igazából a Nokia 100-tól a 206-on át a 301-ig bármelyik típus jó lehet.

(#46394) icons


icons
addikt

Köszi a segítséget!

Az égvilágon semmi extra nem kell bele, elég ha telefonálásra és SMSezésre jó :)

Nézek pár Nokia tesztet, és akkor szerintem onnan lesz a befutó!

Ezer hála!

(#46395) LaptopSystem

Sziasztok!

melyik a most kapható legpraktikusabb okostelefon a piacon?

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

(#46396) soldi3r válasza LaptopSystem (#46395) üzenetére


soldi3r
veterán

caterpillar b15 :)

E30 (oo=[][]=oo)

(#46397) Dhampir válasza LaptopSystem (#46395) üzenetére


Dhampir
félisten

Ár/érték arányban mostanában a Nokia Lumia 520 viszi a prímet.

(#46398) LaptopSystem válasza Dhampir (#46397) üzenetére

olyanom van :K

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

(#46399) minek?:S válasza arturo78 (#46391) üzenetére


minek?:S
őstag

Hello, erre van egy külön topic

Egyébként ezek közül a HTC-n és a Sony-n gondolkoznék, Sony-t fogtam a kezemben, nagyon ott van, szép képeket lehet vele lőni, egész jó a kijelzője és színekben is szép.

Desire 500-at még nem fogtam, de a HTC-kre jellemző a lagg mentes rendszer.

Összefoglalva, talán Sony-t vennék, érzésem szerint akármennyire is szeretem a HTC-t, úgy érzem, ez azért picit sok érte. Mikor vennéd és hogy(független vagy szolgáltatós) a telefont?

(#46392) KiLo33 neked is mondom, van külön okostelefonos topic :K

Amúgy függetlenben a 60k vagy szolgáltatónál?

[ Szerkesztve ]

Üdv.:M.

(#46400) KiLo33 válasza minek?:S (#46399) üzenetére


KiLo33
csendes tag

ja közben leesett :) igazából mind1, főleg hogy a díjcsomagomnál kb. ugyanannyiért vannak (t-like 300) bár most kicsit feljebb mentem és kinéztem az xperia v-t, de még nem döntöttem el

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.