Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#46751) meroly válasza mike1334 (#46750) üzenetére


meroly
veterán

Ha lenne ilyen (főleg nokiában) akkor azt már megvettem volna ;)

Impossible is nothing

(#46752) mike1334 válasza meroly (#46751) üzenetére


mike1334
veterán

Akkor várok pár hónapot, és ha akkor se lesz, akkor veszek egy lumiát, az legalább nagyjából stabil.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#46753) Dhampir válasza meroly (#46749) üzenetére


Dhampir
félisten

Az Asha 302-vel vagyok úgy hogy végre van qwerty és wifi, de nincsen LED-lámpa és tök gagyi a kamerája. A GPS hiánya még hagyján. A Symbian Bellés E6 már kifutott, ami teljesíthetné a kritériumokat, viszont annak a kamerája nem volt autófókuszos, ha jól tudom.

(#46754) meroly válasza Dhampir (#46753) üzenetére


meroly
veterán

És az már okostelefon, tehát nekünk a kollegával nem oké sajna.

Impossible is nothing

(#46755) mike1334 válasza meroly (#46754) üzenetére


mike1334
veterán

Plusz az qwerty-s, nekem már azért sem jó. Pici kompakt, nem krumpli :D Akkor vehetnék Blackberryt is ennyi erővel :)

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#46756) aliens69


aliens69
csendes tag

Nem tudok dönteni a sok telefon közül, ezért szeretném, ha segítenétek valamit ajánlani.

- a felső határ 60000-65000Ft
- márkája lehetőleg Sony vagy Samsung legyen.
- leginkább telefonálásra, sms-ezésre, játszani venném, de az se lenne hátrány, hogy filmeket és viszonylag jó képeket csináljon.
- legyen jó kijelzője és gyors legyen, hogy ne akadjanak rajta a játékok
- min.: 2 magas 1ghz proci legyen benne, valamint min 4.0" körüli kijelző, de lehetőleg nagy ne legyen, hogy, azért át lehessen érni a kijelzőt.
- A készüléket ott venném, ahol a legolcsóbb, de a szolgáltatók picit előnybe és kártyás csomagban kellene.

Remélem elég infót adtam meg. Bízok nagyon bennetek, hogy tudtok nekem segíteni a választásban.

U.i.: A telefont hosszabb időre venném, nem pedig 1-2 hónapra.

Előre is nagyon köszönöm a segítségeteket.

(#46757) meroly válasza aliens69 (#46756) üzenetére


meroly
veterán

Pár éve még notebookokat kerestünk ilyen paraméterekkel :K
Itt kérdezd inkább: Melyik okostelefont vegyem?

Impossible is nothing

(#46758) Dhampir válasza meroly (#46754) üzenetére


Dhampir
félisten

Pontosan. :K

A kívánt tudással csak az okostelefonok rendelkeznek, tehát akkor egyedüli lehetőségnek marad az általa felvetett Lumia.

(#46755) mike1334

A Lumia meg érintős és viszonylag nagy lesz. Nem baj? :)

Ha Blackberry, akkor a Z10 érdekelhetne téged... de ez már valóban okostelefonos téma lesz. Habár egy okostelefon is csak mobiltelefon.

[ Szerkesztve ]

(#46759) mike1334 válasza Dhampir (#46758) üzenetére


mike1334
veterán

Igen tudom, de az a B verzió..legkésőbb 3 hónap múlva kell egy új teló..ez már haldoklik, és ha nincs az elvárásaimnak megfelelő, akkor egy ilyen lesz :)

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#46760) Dhampir válasza mike1334 (#46759) üzenetére


Dhampir
félisten

Amúgy a Samsung Xcover 271-ben van GPS és iránytű is, de az meg más tulajdonságai miatt valószínűleg nem lesz nyerő számodra.
Lámpázni viszont baromi jól lehet vele. :K

[ Szerkesztve ]

(#46761) mike1334 válasza Dhampir (#46760) üzenetére


mike1334
veterán

hát igen...azt is néztem már, de nem nyerő..lehet két telefon lesz ebből..

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#46762) Dhampir válasza mike1334 (#46761) üzenetére


Dhampir
félisten

A számomra tökéletes mobiltelefont már én is évek óta keresem. :D

(#46763) Ramos_


Ramos_
tag

törölve

[ Szerkesztve ]

(#46764) Yiggdrasil


Yiggdrasil
aktív tag

Na végül vettem egy Samsung Xcover 271-et potom összegért a telenornál, eddig 9 napot bírt töltéssel, és már sikerült is pár nem túl elegánsat landolnia is. Eddig nagyon megvagyok vele elégedve.

Persze betankoltam egy W850i-vel és egy 6303-al is, ha esetleg a Samu valamiért nem lenne jó, mindenesetre köszönöm a segítséget!

(#46765) meroly válasza Yiggdrasil (#46764) üzenetére


meroly
veterán

Gratula, használd egészséggel :K

Impossible is nothing

(#46766) Dhampir válasza Yiggdrasil (#46764) üzenetére


Dhampir
félisten

Jó telefon, ha nem lett volna qwertz-igényem, akkor én is egyből bevállaltam volna. :)

(#46767) arpo5


arpo5
csendes tag

Sziasztok egy olyan telóra lenne szükségem amiben van led és dual sim, egyéb kivánságom nincs.
Mit tudnátok ajánlani? :)

Ha elakarod adni irj telefonszámot, ha megvenni szeretnéd hivj..... 06702565646 (akár privibe)

(#46768) tvamos válasza arpo5 (#46767) üzenetére


tvamos
nagyúr

Milyen LED-et szeretnel?

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#46769) mike1334


mike1334
veterán

Sziasztok, új hét új igények :D
Mivel a múltkor kimerítően kitárgyaltuk, hogy nincs olyan telefon, ami az igényeimnek megfelelne, ezért változtak az igények (illetve azok, nem, de beletörődés van..)
Szóval elvárások:
- kicsi, könnyű, vékony(!!!)
- hosszú üzemidő
- lámpa
- bővíthető memória zenék miatt
- 3-5mp-s kamera, lehetőleg tűrherő minőségű videót is tudjon készíteni, persze csodákra nem számítok...

Jah és a többieknek tipp, én így oldom meg a gps meg wifi hiányát: amíg nem életbevágó a hiánya, addig kihúzom nélküle, amikor már nagyon hiányozni fognak, akkor meg veszek egy 7colos tabletet 3Gvel...ennek legalább elég nagy kijelzője van, elfér belső zsebben, és nem is muszáj, hogy állandóan a kezem ügyében legyen, táskába is be lehet lökni. Kicsit macerásabb két eszközt hurcolni, de legalább nem kell aggódni, hogy a telefon megkergül, lemerül, belassul, önálló életre kel, leszakítja a zsebem stb :D És talán árban se lesz így sokkal több, mint egy normális okosteló.

És még egy telefon érdekelne, az életem párjának lesz :D
Dual simes kellene. qwertz billentyűzettel, és minél inkább hasonlítson a Nokia Asha 205re...igazából az kellene neki, de abba csak mini sim megy, és az egyik sim ami belekerülne az céges, tehát nem lehet kicserélni mini simre, se szétvágni se semmi :D Vmi tipp? Sok extra nem kell bele, net se lenne egyik kártyán se, csak legyen ilyen szép és lehetőleg fehér :P
Köszönöm!

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#46770) meroly válasza mike1334 (#46769) üzenetére


meroly
veterán

Samsung S5610 (nem nevet ;] )
A tablet megoldás nálam is így van (lesz).
Az Asha 205 mini sim-es (ahogy írtad is), azon nincs mit cseréltetni, az a normál méret. Amire te gondolsz az a micro-sim.

Impossible is nothing

(#46771) mike1334 válasza meroly (#46770) üzenetére


mike1334
veterán

Áá köszi..lesz nagy öröm az asszony részéről :D És nem röhögök, pont annak a tesztjét olvasgatom mobilarénán :) A led nem csak villanó ugye, hanem zseblámpa is?

Az egyetlen bánatom már csak az, hogy a Google Nexus 7 I. generációjának nincs 3G-s vagy LTE-s verziója...bár, ahogy elnézem a tavalyi árakhoz képest az idei árakat...várok fél évet és talán már egész normális áron lesz egy II. generációs nexus :)
Te milyen tabletre gondoltál?

[ Szerkesztve ]

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#46772) meroly válasza mike1334 (#46771) üzenetére


meroly
veterán

S5610-ben lámpa is van, a "nem nevet" a többieknek szólt. Az elmúlt nagyjából 1 évben szinte csak ezt a telefont tudtuk ajánlani, más alternatíva nem nagyon van, így szállóigévé vált már. :D
Tabletből én valami full egyszerű nevesincsett keresek majd, nekem nincs akkora wifi és gps igényem, nem is vinném magammal mindig.

Impossible is nothing

(#46773) mike1334 válasza meroly (#46772) üzenetére


mike1334
veterán

Azért vigyázz vele, mielőtt megveszed a kiválasztott modellt nézd meg a fórumon a hozzászólásokat, gyakorlatilag mindenféle tabletnek van már topikja, ha meg nincs akkor ott az általános, sokat segítenek :) És azért érdemes utánaérdeklődni, mert sokszor az olcsóbbnál csak összedobálják az emberek meg megveszik mert olcsó..sajnos a tableteknél nem azt jelenti még az olcsóbb, hogy kevesebbet tud, de azt stabilan, hanem, hogy semmit se tud sehogy...de apránként a normális tabok ára is csökken :)

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#46774) meroly válasza mike1334 (#46773) üzenetére


meroly
veterán

Ja tudom, kösz. Gyerek most kapott karácsonyra egy DPS Dream 7-et szinte csak játékra és youtubra. Teljesen rendben van, pedig ennél olcsóbbat nem találtam sehol ;]

Impossible is nothing

(#46775) tvamos válasza mike1334 (#46771) üzenetére


tvamos
nagyúr

De van a Nexus 7-nek 3G verzioja. (LTE nincs...)

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#46776) mike1334 válasza meroly (#46774) üzenetére


mike1334
veterán

Ahogy olvasgatom a tesztet meg a fórumát egész helyes kis ketyere :D Elég sok hozzászólás van átbogarászni mindet..van vmi típushibája amiről tudsz/tudtok vagy vmi kompromisszumos dolog? Illetve az érdekelne még hol kapható függetlenül vagy Telenorosan újonnan? Nem nagyon ismerem a dzsunka Gsm boltokat, így nem tudom melyik megbízható, edigitalban, iponban, meg telenor webshopban se találtam..

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#46777) mike1334 válasza tvamos (#46775) üzenetére


mike1334
veterán

Köszi akkor tévedtem, és kevertem a Nexus 10-zel :D Nah majd ha lesz belőle refurb 8gigás 50 körül..:)

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#46778) meroly válasza mike1334 (#46776) üzenetére


meroly
veterán

A tabletet kérdezed? Az nem SIM-kártyás, neked nem is lenne jó, még GPS sincs benne, csak úgy írtam példának, meg tapasztalatnak. Amúgy semmi gondja nincs. Egy játékot egy időben futtatva tökéletes. Multitasking már megnyekkenti a procit, meg a net se túl gyors rajta, de gyereknek játszani bőven elég. Ja a töltő kábele két nap után megadta magát, de sima micro-usb, így tudtam pótolni.

Impossible is nothing

(#46779) mike1334 válasza meroly (#46778) üzenetére


mike1334
veterán

Nem nem..a teló :D A tabot próbálom hanyagolni amíg csak lehet..csak ha létszükséglet lesz mondjuk hosszú utazás miatt..jelenleg a munkahely 10 perc sétára van, addig kibírom :D

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#46780) tvamos válasza mike1334 (#46777) üzenetére


tvamos
nagyúr

Nem lesz, csak 32GB-s van.

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#46781) mike1334 válasza tvamos (#46780) üzenetére


mike1334
veterán

Ha jól emlékszem alapból nem is volt 8Gbos verzió wifisből se, csak amikor jöttek a refurbishedek, azok meg olcsóbbak voltak...no mindegy a lélektani határ 50 körül mozog, ha nem ez akkor egy másik Asus, vagy vmi más..türelmes vagyok nem létkérdés, hogy márazonnal legyen egy, csak bejött a Nexus, egy 10esem van, és gondoltam, ha jó miért váltanék? (bár azt a Samsung gyártotta, de akkor is, anno a 7est jobban is dícsérték) :D

[ Szerkesztve ]

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#46782) arpo5 válasza tvamos (#46768) üzenetére


arpo5
csendes tag

Szeblámpaképest.. most Samu b2710 em van de sajna ebbe csak 1 sim es létezik.

Ha elakarod adni irj telefonszámot, ha megvenni szeretnéd hivj..... 06702565646 (akár privibe)

(#46783) mike1334


mike1334
veterán

Egy uccsó kérdés...Nokia C5 vagy Samsung S5610..mind a kettő tetszik, a Samuról sok jót írtak/írtatok, és a Nokia?

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#46784) meroly válasza mike1334 (#46783) üzenetére


meroly
veterán

C5 se túlságosan rossz, és bár azon nem próbáltam, de E52-n ment valami mobilfény app.
Összeszerelési minőségre kb ugyanaz a kettő, de a C5 akkuja max 2 nap.

Impossible is nothing

(#46785) quailstorm válasza mike1334 (#46783) üzenetére


quailstorm
nagyúr

C5 okosteló, S5610 nem. Kérdés hogy a jobb kamera ér-e annyit hogy cserébe lemondj az alkalmazásokkal bővíthetőségről. (mondjuk mostanra már nem a legkönnyebb beszerezni őket, de azért jelentőset többet tud mint a javasok)

(#46784) meroly: Phonetorch, lengyel cucc

[ Szerkesztve ]

(#46786) meroly válasza quailstorm (#46785) üzenetére


meroly
veterán

Hát sztem C5-00-ra lófütty alkalmazásokat lehet feltenni, az nem ilyen tapis app-függőknek való.
Ja phonetorch, jól működött, ki tudtam rakni gyorsgombra is. :K

Impossible is nothing

(#46787) quailstorm válasza meroly (#46786) üzenetére


quailstorm
nagyúr

hát fingós app nem sok van rá az tuti

(#46788) mike1334 válasza meroly (#46784) üzenetére


mike1334
veterán

Akkor marad a Samu :) De már csak GSM boltokban van, ha jól látom..tudtok vmi megbízhatót, ahol nem kell a garancia miatt aggódnom, meg hogy nincs hozzá tartozék? :D

quailstorm

megvagyok az appok nélkül is, telefonnak szánom, majd ha nagyon kell a net akkor egy 7es tablet mellé 3Gvel

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#46789) meroly válasza mike1334 (#46788) üzenetére


meroly
veterán

Ez teljesen jó szerintem: vip-phone

Impossible is nothing

(#46790) mike1334 válasza meroly (#46789) üzenetére


mike1334
veterán

Köszönöm :) Az szép..azt hittem 20nál megáll az ára :D

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#46791) meroly válasza mike1334 (#46790) üzenetére


meroly
veterán

Vannak olcsóbbak is: [link]
De megbízható helyet keresel, azt ismerem, ezeket nem. Ettől függetlenül még bőven lehetnek jók.

Impossible is nothing

(#46792) mike1334 válasza meroly (#46791) üzenetére


mike1334
veterán

Áh ezeket néztem, de nem magyar menüs (ami nem akkora tragédia), tartozék nélkül és rendelésre...szóval..de láttam egy jót, olcsó, új, minden...erre a honlapján meg már nem szerepel. Még itt hardveraprón körbelesek hátha, ha meg nincs, akkor várok még egy kicsit, hátha feltűnik. Köszönöm a segítséged! :)

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#46793) Flickering


Flickering
aktív tag

Sziasztok!
Ismerősöm szeretne telefont venni, függetlent mindenképpen.
Az ár 60-70 ezer forint körül lehet, de 71-2 nél több semmiképp se.
Kritérium: A lehető legjobb felszereltséggel rendelkező androidos telefon legyen eben az árkategóriában.
Egyébként a felhasználás játék, internet (betezés például),zenehallgatás.
Én első bekkre Xperia SP-t mondanám neki, te szeretnélek titeket is megkérdezni.

Segítségeteket előre is köszönöm!

(#46794) quailstorm válasza Flickering (#46793) üzenetére


quailstorm
nagyúr

ebbe a témába
SP jó vétel

(#46795) ViZion


ViZion
félisten

Sziasztok!
Asszonynak keresek mobilt. Volt neki jó sok, szinte évente csere... na nem azért, mert nem vigyáz rá, igényeink sem nőttek, csak a minőség az konstans sz@r. Samu Champ meg pár tapis után lett 2 kártyás nokia, de mindnek van durva hibája, dobós hulladékok fél év után, néha előbb sajnos.

Elvárások: jó hangminőség (nem hi-fi) beszédhangra, hallják és halljon is jól. Névjegytár működjön. Nokia nem azt törölt néha, amit kiválasztott :), de nevet sem írt a számokhoz, ekkora f@s lett a Nokia. Alap dolgok működjenek: ébresztés, SMS, csengőhangok nevekhez vagy csoporthoz, számológép, esetleg naptár. Fényképező, rádió, MP3 előny, de ezekre van "célhardver", szal. valamilyen elég. SD bővíthetőség előny, viszont feltétlenül 2 kártyás kell neki. Kijelző, etc neki nem szempont, tényleg 99%-ban telefonként használja. Legfontosabb a megbízhatóság: ne fagyjon, kicsöngjön ha hívják, stb... ezek a legutóbbi tapisoknak is nehéznek bizonyultak sajnos...

Az sem baj, ha kínából rendelős, vagy valami aktuális típus, hagyományos vagy okosteló, etc... ~30-40k-ig Mit javasoltok? :R

[ Szerkesztve ]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#46796) meroly válasza ViZion (#46795) üzenetére


meroly
veterán

Csak kíváncsiságból mi volt az a két kártyás nokia ami kuka lett?

Impossible is nothing

(#46797) ViZion válasza meroly (#46796) üzenetére


ViZion
félisten

olcsó nokia asha talán :F
3510 óta nem nagyon követem... ;]
Ahogy nézem, asha 208 is 22k a vodánál... ennyiért jobb kínaiak vannak már, nem? Fémház, nőies darab lenne jó, nem kell nagy!

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#46798) Chereiose


Chereiose
addikt

Üdv!
Februárban szeretnék venni egy új telefont, a mostanin akkor fog lejárni a 2 éves hűségnyilatkozat. Iphone 5C-t néztem T-mobilnál, viszont az még 2 éves hűségnyilatkozattal is drága, ha havi 5-6K-t akarok csak fizetni...Nem tudja valaki, hogy ilyenkor 2 év után nincs-e még valami extra akció a meglévő előfizetőknek, hogy olcsóbb legyen az Iphone? Samsung galaxy SIII vagy S4 mini van még alternatívának, bár azok se sokkal olcsóbbak így.

(#46799) Chereiose válasza Chereiose (#46798) üzenetére


Chereiose
addikt

Közben látom, hogy van okostelefon topic, sorry :)

(#46800) meroly válasza ViZion (#46797) üzenetére


meroly
veterán

Én kétkártyásban Nokia 301-et vennék.

Impossible is nothing

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.