Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45801) .Szaki. válasza meroly (#45799) üzenetére


.Szaki.
addikt

Én nem tudom milyen gyakran frissítgetik ezeket, de szerintem az enyémen ugyan az van, mint a 301-én. Engem mondom egyedül a kezdőképernyő zavart, mert nem működik rajta a FB kliens, de mivel nem is használom inkább kikapcsoltam. Ha az a fránya, sokat emlegetett vaku meg lenne, esküszöm soha nem cserélném le. De ha egy olyan lámpa lenne a tetején, mint a 101-esen, vagy a régebbi Nokiákon, nekem az is tökéletes lenne, ha nem jobb.

(#45802) hiuuz


hiuuz
csendes tag

Kétártyás mobilt keresek. Evolve gladiator gr250 vagy samsung c3322? Eddig samsung b2100-m volt azzal nagyon meg vagyok elégedve ezért az egyik a gr250. Munkámból adódóan por és megnyomódás veszélye fennáll és nincs kedvem tokozgatni. Viszont a hangminőségre kicsit panaszkodtak a tesztben ezért bizonytalan vagyok. Extrák terén nincsenek elvárásaim, telefonálni és sms-t írni lehessen vele. Valaki tud segíteni? Ha a gr250 megbízható teló akkor megér 23e-t a samsung 12e-vel szemben.

(#45803) meroly válasza .Szaki. (#45801) üzenetére


meroly
veterán

Kicsit utána jártam, az X2-01-eden Series 40 6th edition van, a 3720 classicon is, a 301-en viszont pf1-es, de szerintem egyébként is lehetnek eltérések, készülékre optimalizált a rendszer nyilván.

(#45802) hiuuz: nézz meg élőben egy ilyen evolve-ot azért előtte!

Impossible is nothing

(#45804) .Szaki. válasza meroly (#45803) üzenetére


.Szaki.
addikt

Köszi, ezt egyébként is jó tudni! :)

Egyébként kíváncsiságból rákattintottam a Series40 6th Editionra és a 301 Feature Pack1-ére is, és érdekes módon ugyanazt a linket dobta ki, szóval sok különbség nem lehet, de azzal egyértelműen egyetértek, hogy készülékre van optimalizálva, nyilván. :)

(#45805) mercenaire válasza hiuuz (#45802) üzenetére


mercenaire
tag

Szia. Esetleg egy Caterpillar B25 ?
Elég masszív telefonnak tűnik.

[ Szerkesztve ]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=mercenaire

(#45806) bugizozi válasza Khelben (#45800) üzenetére


bugizozi
őstag

igen, ez így van, bocsánat, összekevertem a fogalmakat :B

VCP7-DCV, CCNA ||| Ami működik, ahhoz nem szabad hozzányúlni!

(#45807) AtHoS


AtHoS
nagyúr

Sziasztok!

Egy Nokia 6030 cseréjére kellene egy ajánlott telefon. Semmi extrát nem kell tudnia: telefonálni, sms-ezni lehessen vele. Elég a karakteres kijelző, ha picit nagyobbak a betűk az nem gond. 20-25k a felső határ, használt nem jöhet szóba csak bolti, számlával, garanciával.

Ezt a kettőt néztem a 6030-ashoz hasonlatosnak:
- Nokia Asha 206 [link]
- Nokia C2-01 [link]

T-nél elég érdekes árakat találtam erre a két készülékre (dominóval 23990 és 25990). No persze ez alapján legfeljebb nem tőlük lesz beszerezve :B

read-only mode on the forum

(#45808) meroly válasza AtHoS (#45807) üzenetére


meroly
veterán

Mindkettő jó lehet (a 206-os nem asha széria de lényegtelen).
Samsung S5610-et nézted már? Vagy csak nokia jöhet szóba?
T-nél kegyetlenül el vannak szállva egy ideje az árak.

A 6030-as nagyon jó kis telefon volt, páromnak volt ilyen régen :K

Impossible is nothing

(#45809) AtHoS válasza meroly (#45808) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Köszi az infót :R

Csak gyorsban rákerestem edigitalnál és ezeket szúrtam ki. Náluk pont ez a samu nincs kínálatban emiatt nem is került szemem elé.

read-only mode on the forum

(#45810) meroly válasza AtHoS (#45809) üzenetére


meroly
veterán

Nincsmit :)
Ha nem lennék nokia fan, akkor már rég ilyen S5610-em lenne egyébként.

Impossible is nothing

(#45811) jaszy91


jaszy91
aktív tag

Sziasztok!

Tudnátok segíteni abban, hogy milyen telefont vegyek? (Édesanyámnak lenne)

Árban ne legyen túl drága, max. 25000 Ft.
Nem kell, hogy "okos" legyen, vagy hogy érintős.
Hosszú távra kell.
Memóriája legyen min. 2GB vagy bővíthető.
Kamerája viszonylag jó képet csináljon, és ha lehet (nem feltétel) vaku legyen mellette.

AMD Ryzen 9 5900x - MSI RTX 4070 Super Gaming X Slim - Kingston Fury 2*16GB 3600Mhz - Seasonix GX750 - Samsung 970 EVO Plus 256GB/1TB - Asus GT501 - Dell S2522HG // iPhone 15 128GB Blue

(#45812) meroly válasza jaszy91 (#45811) üzenetére


meroly
veterán

Samsung S5610 ;)

Impossible is nothing

(#45813) jaszy91 válasza meroly (#45812) üzenetére


jaszy91
aktív tag

Köszönöm!

Pont azt néztem az előbb :)

AMD Ryzen 9 5900x - MSI RTX 4070 Super Gaming X Slim - Kingston Fury 2*16GB 3600Mhz - Seasonix GX750 - Samsung 970 EVO Plus 256GB/1TB - Asus GT501 - Dell S2522HG // iPhone 15 128GB Blue

(#45814) tvamos


tvamos
nagyúr

Nos... megjott a telefonom...
Nokia X2-02 - Fapad es unalom = en igy szeretem!

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#45815) emitter


emitter
őstag

bocs, most látom, hogy okostelóknak küön topik van...

[ Szerkesztve ]

(#45816) happyguy


happyguy
csendes tag

Samsung E1190-ről mik a vélemények?

[link]

Mindenképpen ilyen klasszikus telefont szeretnék, amiket eddig néztem, azok sajnos nem kaphatók már. (Nokia 3720, Nokia 6720). A Samsung S5610-en gondolkoztam, amikor megtaláltam ezt.

Csak alapdolgokra fogom használni, csak azért veszem, hogy elérhető legyek. Kevés telefonálás, kevés SMS. Így nincs szükségem drága telefonra. Ebben nincs is semmi extra, és 20 ezerrel olcsóbb, mint az S5610. Nincs benne fényképezőgép, se internethozzáférés, ez vészhelyzetben lehet jól jönne, de most nem fogok erre a vészhelyzetre alapozni, és kiadni érte plusz 20at. A kijelzője kicsi, jobban szeretem a nagyot, de nem gond, célnak megfelel. Ami megfogott benne, az árán kívül az a SAR értéke, ami a fele, az S5610-nek. Fejen 0,55, testen 0,25 (!). Amiket olvastam beszámolókat, egy hétig simán bírja egy töltéssel. Nyitogatós telefon, ilyen telefonom még nem volt. Sokaktól hallottam, hogy elromlik egy idő után, erről nem tudok nyilatkozni, inkább az "zavart" benne, hogy nem látom egyből ki hív, fel kell nyitnom, de ez is egy olyan apróság, ami miatt nem adnék ki 20 ezerrel többet.

Mit gondoltok?

(#45817) quailstorm válasza happyguy (#45816) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Nekem csak külső kijelzős kagylóm volt eddig :DDD
De a SAR-nál a lényeg ott van, hogy hátul elfér a hurokantenna. Viszont használtam már 1-es SAR-os telót is évekig, a határérték meg 2. Szal még megvagyok.
De ha SAR mániában szenvedsz, az eddigi legjobb szerintem a Noia n-gage...

Naszóval a telefonról. A kijelző kicsi. Nagyon. Betekintési szög nulla. Viszont annyi adatot rányomorít mintha QVGA lenne. Ha nekem is bogarászni kell a kijelzőt, akkor ott baj van (régi fórumosok tudják a pixelmániám).
A menü logikátlan baromság, eltévedsz benne. Én ilyen vackot nem vennék. Ráadásul tényleg széthullhat. Nem jó anyagminőség.
Nekem most SE W710 van használatban, elnyűhetetlen. De olyat nem kapsz. Viszont használtan a SE W200 K750, W810, K550, W880. Sok készülék közül válogathatsz. Samsungok vagy rossza vagy drágák. S5350-et tenném a primo mellé/alá.
Nokiából meg nézz 6300-at, vagy 5130-at. 5310-et. nem bánod meg hogy nem ipari hulladékot használsz.

Ezekből meg nyugodtan vehetsz használtat, a füles csatlakozóján kívül sok problémával nem találkoznál.

(#45818) meroly válasza happyguy (#45816) üzenetére


meroly
veterán

Jó az érvelés, nézegettem a nokiákat ennyiért (100 pl), de a SAR érték abban is jóval nagyobb, nálam is számít , de amúgy lényegtelen, EU-ban 2W/kg a határ, azt egyik telefon se lépi túl.
Viszont a flipes telefonok egy nagy hátránya ahogy írtad egyrészt, hogy mozgó alkatrész, tehát kopik, nagyobb az esélye hogy valami elromlik, nem sokkal, de annál nagyobb mintha nem lenne.
Másrészt a külső kijelző hiánya engem nagyon zavarna.

Ha ennyire minimál telefont keresel, akkor miért nem nézel körül a nagy áruházakban (tesco, aldi, stb), fillérekért szoktam látni hasonló kategóriát. Egy ilyet pl?
De ennél olcsóbban is szoktak lenni.

És természetesen a 3720-at még használtan is bátran ajánlom. Ha kevés forgalom lesz rajta akkor 4-5 napig tuti elketyeg, nálam azért 2 nap, mert nyúzom mint az állat. 2 év alatt 500 óra beszélgetés stb.

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#45819) .Szaki. válasza happyguy (#45816) üzenetére


.Szaki.
addikt

Szia!

Szerintem ha ennyire csak az alap funkciókat használod, akkor bőven elég lehet Neked a Nokia 100-as széria egy tagja. (Nokia 100-113-ig) Ezek nagyrésze ugyanaz a telefon, más házzal, illetve van közülük olyan, amelyik 2 SIM-kártyát tud befogadni, vagy éppen erősebb akkumulátorral van felszerelve. (Az erősebb akksis ha jól emlékszem a 112-es típus) Tekintve, hogy sok tudással nem bírnak, így töltés nélkül 1 hét az átlag amit bír, ha nem használod gyakran ez két hétre is nőhet. Mindegyiken a nem mai S30-as platform fut, így ha volt már akár egyszer is Nokiád, akkor nem fog meglepetés érni. Esetleg még az S40-es platformmal rendelkezőket is érdemes lehet megtekinteni, ők viszont már ha nem is sokkal, de többet kóstálnak. Remélem tudtam segíteni! :-)

Meroly, bocs megelőztél! :-)

[ Szerkesztve ]

(#45820) meroly válasza .Szaki. (#45819) üzenetére


meroly
veterán

Valamiért iszonyat nagy a SAR érték ezekben az 1xx szériákban, de a régi 1xxx-ben is az volt már, ezért nem mertem ajánlani, pedig a 112 akkuban iszonyat jó, szerintem azzal 2 hétig is elmenne.

Impossible is nothing

(#45821) Dhampir válasza happyguy (#45816) üzenetére


Dhampir
félisten

Kagylómobilnál nagyon hasznos a külső kijelző. Nekem ennek hiánya miatt nem tetszik, de ha neked megfelel...

Az S5610 egy feltöltéssel és hét napos gyötréssel valószínűleg kibírja. :K
A nagyon jó hangminőség miatt ajánlom, mint klasszikus mobiltelefont.

(#45822) Koga777


Koga777
tag

Sziasztok!
Mobiltelefont keresek nagyothalló és műszaki analfabéta édesanyámnak. Úgy gondoltam, olyan mobilt veszek, amiben állandóra be lehet kapcsolni a kihangosítást és nagy nyomógombjai vannak. Ilyet keresek minél olcsóbban függetlent vagy Vodást (Vitamaxos). Esetleg van egy nem használt Nokia E51-em, van rá szoftver, amivel be lehetne kapcsolni állandóra a kihangosítást? Google-val nem találtam, csak kihangosítókat.
(Szerk: Kagyló és csúsztatható kizárva)

[ Szerkesztve ]

Amit a közvélemény akar, azt „politikailag irreális”-nak szokás nevezni. Magyarra fordítva ez annyit tesz, hogy a hatalom és kiváltságok birtokosai ellene vannak.

(#45823) meroly válasza Koga777 (#45822) üzenetére


meroly
veterán

Ilyen funkciót csak androidosra lehet beállítani, symbian nem hiszem hogy tudja.
A kimondottan az idős korosztály számára készült telefonoknál körülnéztél?
Myphone csoportteszt.

Impossible is nothing

(#45824) Koga777 válasza meroly (#45823) üzenetére


Koga777
tag

Köszönöm válaszod. Jelenleg is egy időseknek való mobilja van, egy Vodafone 155. Megnézem a linkelt tesztet, hátha találok valamit.

Amit a közvélemény akar, azt „politikailag irreális”-nak szokás nevezni. Magyarra fordítva ez annyit tesz, hogy a hatalom és kiváltságok birtokosai ellene vannak.

(#45825) meroly válasza Koga777 (#45824) üzenetére


meroly
veterán

Nem akarom ajnározni de állítólag a samsung s5610-nek is kiváló a hangminősége.
Hallókészüléke is van?

Impossible is nothing

(#45826) Koga777 válasza meroly (#45825) üzenetére


Koga777
tag

Nem a hangminőség, hanem a hangerő a lényeg. (nincs hallókészüléke, nagyon nehezen tud járni, fájnak az izületei, ezért nem akar orvoshoz sem menni, aki hallókészüléket írna fel neki)
Olvastam az S5610 tesztjét: "Felül, a szokott helyre került a hangszóró, amelynek hangereje kicsivel átlagon felüli, hangminőség átlagos."

Amit a közvélemény akar, azt „politikailag irreális”-nak szokás nevezni. Magyarra fordítva ez annyit tesz, hogy a hatalom és kiváltságok birtokosai ellene vannak.

(#45827) meroly válasza Koga777 (#45826) üzenetére


meroly
veterán

Akkor jól hallottam :)

Impossible is nothing

(#45828) #59070464


#59070464
törölt tag

Az egyre sűrűsödő garanciális problémák áthidalására keresnék valami egyszerűbb másodlagos telefont, amit egy évben csak néhány alkalommal használnék, legrosszabb esetben. Borzalmas, amit a szolgáltató adni szokott. A jelenlegi szétcsúsztatható LG navigációs lefelé gombja konkrétan nem működik. Ez miatt sms-t nem tudok küldeni, de még netbankolni sem tudok, mert a nyamvadt 1 inch-es kijelzőn nem tudok lefelé lapozni a visszaigazoló kódhoz. No mindegy, amit elvárnék:

1. QWERTY billentyűzet (lehetőleg ne érintős kijelzővel kombinálva).
2. Gmail push működjön.
3. Gmail névjegyzéket és naptárat szinkronizáljon (nem tudom ilyen létezik-e és hogy mennyire dobja meg az árat).
4. Lehetőségekhez mérten minél jobb üzemidő (legalább ezt ne kelljen minden nap tölteni).
5. Árkategória: Lumia 520 mellé másodlagos készülék, tehát mélyen ez alatt legyen árban, éppen ezért természetesen használt készülékek játszanának.

Internet, Facebook, Skype, Viber stb nem érdekel. Ezek között abszolút nem vagyok képben, tudnátok írni néhány típust, hogy ki tudjak indulni valamiből?

[ Szerkesztve ]

(#45829) meroly válasza #59070464 (#45828) üzenetére


meroly
veterán

Elsőre az X2-01 ugrott be, de .Szaki. kollega mindjárt megmondja, hogy megy-e a push mail de szerintem igen.
Gmail szinkronizáció tuti megy, az még az én 3720-amon is működik ;]

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#45830) #59070464 válasza meroly (#45829) üzenetére


#59070464
törölt tag

X2 már is szimpi, de ez csak egy hirtelen válasz, árat még nem néztem. :)

Csak Symbian OS között tudok válogatni a feltételeim végett?

[ Szerkesztve ]

(#45831) meroly válasza #59070464 (#45830) üzenetére


meroly
veterán

X2-01 árak
Lumia 520 árak

Fele annyi, megfelel? :)

Ez nem symbianos, sima S40, azért is kérdéses a push mail, bár szerintem tuti megy.

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#45832) .Szaki. válasza #59070464 (#45828) üzenetére


.Szaki.
addikt

Szia!

Ha elmondjátok, hogy mi az a Gmail push, akkor persze megnézem, én csak Gmail Talkot találtam egyelőre, ezekben e-mailes dolgokban nem vagyok nagy szaki. Ha bejelentkezel a telefonon a gmail fiókodba, akkor ott van külön olyan, hogy Névjegyek. Na most ő rögtön nem írja le a címeket, hanem egy kis oszlopot hagy, amibe beírhatod az általad keresett személy nevét és ő hát nem túl gyorsan, de megkeresi Neked és mutatni fogja az általad bevitt adatokat. Mivel a telefonban nincs Wi-Fi meg egyéb finomságok, így az internetes kapcsolatok sajnos nagyon lassúak, ha ezt ritkán használod, akkor viszont el lehet viselni. Nekem 2 éve van meg és semmi baja nincs, megbízható kis telefon, normál használat mellett 1 hetes akksi bírással. A billentyűzete nagyon jó a 2,4"-es kijelzőt pedig tökéletesen látni. Jó kis telefon, ha van benne ez a push dolog, akkor én melegen ajánlom ezt a készüléket. :)

(#45833) #59070464 válasza .Szaki. (#45832) üzenetére


#59070464
törölt tag

Szia!

Push: nem előre meghatározott (5-15-30p stb.) időközönként kérdezi le az e-mail-eket, hanem azonnal letölti és értesít róla. Ennél a készüléknél ez hogyan működik? Akartam írni, hogy Wi-Fi nem is kell ilyen készülékre (csak merít), van elég mobilnet forgalmam.

[ Szerkesztve ]

(#45834) meroly válasza #59070464 (#45833) üzenetére


meroly
veterán

Megnéztem próbaképp és a 3720-amban is megy. Azt hogy azonnal megkaptam-e azt nem tudom, de amint válaszoltam jött is viszont válasz, szóval nagyon valószínű hogy igen. Ha ebben van, akkor az X2-01-ben is. Elég fura mondjuk mert az üzenetek közt van egy email menüpont és úgy néz ki, mintha sms jönne, persze külön hangot is lehet beállítani. Ami nem tetszik benne, hogy folyamatosan net kapcsolat van, ami viszont merít gondolom.

Impossible is nothing

(#45835) #59070464 válasza meroly (#45834) üzenetére


#59070464
törölt tag

Ezt könnyen ki tudod deríteni, ha küldesz magadnak egy mail-t a PC-ről. Már ha (téged is) érdekel.

[ Szerkesztve ]

(#45836) meroly válasza #59070464 (#45835) üzenetére


meroly
veterán

Arra lusta voltam :B
Csak bekapcsoltam és jöttek a mailek rendesen, de engem zavart.

Impossible is nothing

(#45837) #59070464 válasza meroly (#45836) üzenetére


#59070464
törölt tag

Akinek jönnek a spam-ek és hírlevelek, azokat megértem, hogy zavarja. :U

(#45838) meroly válasza #59070464 (#45837) üzenetére


meroly
veterán

Nem jön, de a sima is zavar, mert telefonról nem látom át egyrészt, másrészt meg nem lehet normálisan válaszolni és az email amúgy is ráér míg géphez kerülök :)

Impossible is nothing

(#45839) #59070464 válasza meroly (#45838) üzenetére


#59070464
törölt tag

Pl. ahhoz is lehet jó, ha kapsz egy értesítést a Vateráról (üzenet, eladás, stb). Vagy egy fórumról privát üzenetet. Stb. stb. Nem kell belépkedni napjába, mert kapod róla az értesítést (e-mail-t), csak hogy a legegyszerűbb dolgokat említsem. Azonban kímélt már meg számtalan esetben e-mail, kellemetlen helyzetekről, amit ha későn olvasok, nem igen vagy csak nehezen tudtam volna orvosolni. Számomra nagy hátrány lenne, ha nem kapnám meg telefonon az e-mail-eket. Persze ehhez kell egy rendes szűrés, hogy ne zavarjon. Nem egy ismerőm iPhone-ján az e-mail app fölött egy 300-as piros karika áll, ami az olvasatlan e-mail-ekről tájékoztatja a kedves user-t.

(#45840) .Szaki. válasza #59070464 (#45839) üzenetére


.Szaki.
addikt

Értem, köszönöm a felvilágosítást! :-)

Olyan van , hogy Opciók-> Tovább-> Beállítások-> Bejövő mappa frissítése. Ha erre rámész majd, akkor van 3 lehetőség: Kézi, Gyors (automatán frissít az üzenet tartalma a megnyitáskor töltődik le) és Nagyon gyors (automatikusan frissít, betölti az üzenetek tartalmát.

Ezen kívül a bejövő mappa frissítése opció alatt ki-be lehet kapcdolni azt, hogy értesítsen-e az új e-mailekről, alatta beállítható, hogy "csak ekkor értesítsen:09:00-22:00" . Ezt találtam csak. Bocs, hogy nem tudtam elsőre, de az e-maileket táblagépen intézem és nem a telefonon.:-)

(#45841) #59070464 válasza .Szaki. (#45840) üzenetére


#59070464
törölt tag

Én pedig köszönöm a bő választ! :R Mit szóltok az Asha 302-höz? Nekem jobbnak tűnik ugyanannyi pénzért, mint az X2-01.

Tud valaki valami nagyon jó összefoglalót az elmúlt 2-3 év Nokia OS (nem Windows Phone) fejlődéséről, számozásáról és azok funkcióiról (alkalmazások telepíthetőségéről, stb.)? Mindig a GSMArenát néztem, ami baromi pontos és megbízható volt, de ezeknél a telefonoknál erről nem ad semmi információt.

[ Szerkesztve ]

(#45842) .Szaki. válasza #59070464 (#45841) üzenetére


.Szaki.
addikt

Ajánlottunk már Asha 302-t több embernek is és elégedettek voltak vele, viszont ha jól emlékszem Meroly említette, hogy az összeszerelés minősége nem az igazi, vagy az anyaghasználattal volt gond, pontosan nem emlékszem, ezt majd ő megírja. Tudásban annyi a különbség, hogy a 302-ben van Wi-Fi, és komolyabb kamerával rendelkezik. Én az X2-01-et mindenképp tudom ajánlani, nekem vele van tapasztalatom, 302-ről nincs.

A nyomógombos Nokiák egyszerűbb verziói (100-as széria) S30-as platformal, a kicsivel komolyabbak (diszkrét haha :-) ) pedig S40-es platformmal vannak ellátva. Nemrég beszéltünk erről, túl nagy frissítgetések nem igazán vannak, viszont minden rendszer nyilván az adott típusra van optimalizálva. Az S40-nek a 301-el jött ki egy frissített verzió, viszont érdekes módon a leírása 100%-ban megegyezik a 3720c és az X2-01 több, mint két éves rendszerének a leírásával. Ha lesz egy kicsit több időm előkeresem a linket, de most vége az ebédszünetnek..:-)

(#45843) meroly válasza #59070464 (#45841) üzenetére


meroly
veterán

Lényegesen jobb, nem is tudom miért nem jutott eszembe. Egyszer fogtam kézbe és nehéznek tűnt, de csak ennyi.

Hát nagy fejlődés nincs. A symbian megszűnt, vagyis nem fejlesztik, nem is tudom melyik volt az utolsó verzió, mindig is útáltam amúgy. S40 meg szépen lassan pofozódik, a touch&type modellekben már van multitask, exchange támogatás pedig zárt a rendszer, szóval egész jó lesz.
Volt egyébként a 3720 és a 301 (amúgy pontosabban a 206-os szerintem) között is egy rendszer, amit a 6303i/X2-00 használ, de lényeges eltérés nincs.

Bár ez orosz, de a képernyőképekből minden kiderült:

Nokia S40 3rd Edition
Nokia S40 5th Edition
Nokia S40 6th Edition
Nokia S40 6th Edition (Compact UI)
Nokia S40 6th Edition FP1 (Touch&Type)
Nokia S40 6th Edition Lite

Készülékenként azért vannak eltérések.

Impossible is nothing

(#45844) Dhampir válasza #59070464 (#45841) üzenetére


Dhampir
félisten

Nekem tetszik az Asha 302 a qwerty és a Wi-Fi miatt. :-)

(#45845) meroly válasza Dhampir (#45844) üzenetére


meroly
veterán

Ha már qwerty és wifi, akkor részemről inkább egy E72.

Impossible is nothing

(#45846) #59070464 válasza Dhampir (#45844) üzenetére


#59070464
törölt tag

No meg a HSDPA 14.4 Mbps sem elhanyagolható az X2 EDGE-vel szemben. Az elmúlt 2-3 évben, talán még az E5 volt, ami QWERTY és nem csak EDGE sebességet ismert. Mi a gond az E5-el? :)

(#45847) tvamos


tvamos
nagyúr

Koszonom mindenkinek, aki a Nokia X2-02-t ajanlotta, franko telefon.

Azt meg tudnatok mondani, hogy az eddigi hivasok osszes idotartalmat hol tudom megnezni? (Akkor beletennem a bejegyzesbe, amit rola irtam. Meg nem merult le az elso feltoltes ota, akkor az is benne lenne, mennyi beszelgetes volt abban a durvan 5 napban, amig csontra lemerul.)

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#45848) tvamos válasza tvamos (#45847) üzenetére


tvamos
nagyúr

Azt meg tudnatok mondani, hogy az eddigi hivasok osszes idotartalmat hol tudom megnezni?
Megtalaltam, ott van, mint regen is volt...
Menu/Contacts/Log/Call duration...bla-bla...

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#45849) meroly válasza tvamos (#45847) üzenetére


meroly
veterán

*#92702689#, Life timer ez pontosabb ;)

(#45850) Dhampir: akkor már inkább egy E72 még mindig :)

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#45850) Dhampir válasza #59070464 (#45846) üzenetére


Dhampir
félisten

Nekem tetszik az E5. LED-es segédfény is került bele, a GPS is megtalálható. Symbianos. A Symbianra rá lehet varázsolni értelmes alkalmazásokat is.

(#45849) meroly

Az E72 kamerája jobb az autófókusz miatt (dokumentumfotózásnál előnyösebb), az E5-ben csak fixfókuszos. Használtan már 15.000 Ft körül láttam E72-őt.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.