Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4101) amol válasza amol (#4100) üzenetére


amol
addikt

(Találtam olcsóbban is, de az is vagy 15 ezerrel drágább)

(#4102) joey04 válasza Sipi16 (#4095) üzenetére


joey04
titán

csak egy picit számolj utána:eddig kb volt 25-30 telóm. nem volt gondom szerencsére még egyikkel sem(az első k800 joyproblémáit kivéve meg annó egy T300 valamiért nem szeretett a wapra felmenni hiába adtam meg a jó beállításokat-amúgy pedig a T300 pont teljesen hivatalos Vodeafone boltból jött...)ha telefononként spóroltam csak egy 20ast már akkor is összesen 500-600 között spóroltam!Ne számítsuk azt a 2-3 telót ami szolgáltatótól van meg azt a 5-6 telót amin nem ennyit spóróltam hanem kevesebbet.Vegyünk akkor le kb 10 telót a listáról.még akkor is minimum 300 a megatkarítás!és ha most a következő tönkremegy és pont olyan szemét boltost fogok ki aki szarik a garira(ami azért nem reális mert én is csak nagyobb boltoktól veszek akik legalább megpróbálni megpróbálják megcsinálni ez tuti)és el kell vinni a gyártóhoz vagy valahova szervizelni és saját zsebből kell fizetni még akkor is beljebb vagyok mintha hivatalos gyártói garival venném a telókat!

a mostani telómon is elég nagyot spóroltam mert 84k volt.ha GPS vevős 2 év SE garival vettem vona GSM boltban([link]) akkor lett volna 115k.bementem a Saturnba ott pedig 150k(!!!) volt a teló.akkor gondolom a hivatalos SE boltban kb ennyi lehet.mint amikor már mindenhol 100 alatt volt a K850 akkor SE boltot felhívtam hogy mennyi és azt mondta 130k... :Y

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#4103) amol válasza joey04 (#4102) üzenetére


amol
addikt

25-30??? Azért azt vedd számításba, hogy nem normális dolog ha az ember havonta váltogatja a telefonját és az emberek többsége nem is így tesz. És még arra is gondolj, hogy ha ilyen sűrűn váltogatod őket akkor mennyit buktál rajtuk eladásnál.

Nekem több, mint 12 év alatt a mostani a nyolcadik telefonom, és így is tudok teljes életet élni :P

(#4104) joey04 válasza amol (#4103) üzenetére


joey04
titán

azért nem havonta! :D
az tény hogy nekem -sajnos vagy nem- ez a hobbym a mániám,cserébe másra alig költök(most 6 év után vettem még áprilisban egy egész jó pc-t).például nálam a csúcs egy 37cm Thompson tv dvd lejátszóm nincs is csak gépben úgyis ott nézek mindent.

viszont ha nézzük azt is hogy mennyit bukok eladásnál akkor vegyük hozzá hogy mennyit buknék ha mind gyártói garis lett volna!ki se merem számolni! :B

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#4105) amol válasza joey04 (#4104) üzenetére


amol
addikt

Persze semmi beleszólásom nincs hogy kinek mi a hobbija, én el tudok képzelni értelmesebbet is mint egy telefon nyomkodása, ennyi. Ha az embernek már családja van átértékeli a dolgokat.

(#4106) Enjoy


Enjoy
addikt

Én ~2évente veszek új telót, de akkor 100k körülit!
Sokszor kérdezik is, h hogy van szívem ennyi pénzt kidobni egy telóra...
(amúgy én is cserélgetném a telóimat úgy 2-3havonta, de mivel hogy még nincs önálló keresetem, így csak spórolgatok-spórolgatok...) ;)

Mindenkinek Mobilokban Gazdag Boldog Új Évet Kívánok! :C

► més que un club ◄

(#4107) joey04 válasza amol (#4105) üzenetére


joey04
titán

Igazad van akkor már természetesen a családra megy el a pénz meg az idő de majd abban az állapotban is el tudom képzelni a mobilt mint hobbi.Van egy nagyon jó ismerősöm(kollégám) kb 40 körüli van családja boldogan él de mégis gyerekes örömmel nyomkodja a telefonját.Vele képes voltam nem egyszer 12 órás éjszakai szolgálatban végig a mobilokról beszélni.Sztem attól hogy családja van valakinek még a hobbija megmaradhat... :U

Na de ez már tényleg nagyon OFF! :B

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#4108) amol válasza joey04 (#4107) üzenetére


amol
addikt

Nekem a család előtt sem ez volt a hobbim de elfogadom hogy más máshogy látja. Meg nem értem, de elfogadom. A legdrábább telefonom valamivel 50 fölött volt (szolgáltatónál vettem mindet), tökéletesen kiszolgált. És soha nem alapmodellt vettem én sem, a k750i-nél például 2 éve kevés jobb volt a piacon a számomra nagy és nehéz okosokon kívül.

(#4109) blueMerle válasza amol (#4103) üzenetére


blueMerle
veterán

Eddig ha jól számolom 120-130 telefonon vagyok túl. Leültem :B :DDD
Jó, az azért hozzá tartozik hogy telefonos boltban dolgoztam.

[ Szerkesztve ]

(#4110) amol válasza blueMerle (#4109) üzenetére


amol
addikt

Az jó. Akkor mást nem is csináltál csak az adataidat töltögetted telefonról telefonra...

(#4111) #16820480 válasza amol (#4110) üzenetére


#16820480
törölt tag

jó esetben ez 2 perc egy oda-vissza szinkronizálással, bár sajnos a legtöbb telefonnál macerásabb, főleg amikor az ember nem tart a gépén kitekintő gyorsvonatot... :(
mondjuk én utálom a szinkronizálást (illetve inkább a megkísérlásét), mert sosem működik rendesen, így a végén mindig kézzel írom be az adatokat. de néha megéri az új telefon öröméért :)

(#4112) Sipi16 válasza amol (#4108) üzenetére


Sipi16
senior tag

Igen a K750 egy kuriózum volt.

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#4113) amol válasza #16820480 (#4111) üzenetére


amol
addikt

Tudom én is milyen a szinkronizálás, csak képletesen értettem. Ennyi idő alatt meg sem lehet szokni egy telefont.

Az új SE-k asszem el tudnak menteni mindent a memóriakártyára (teljes telefonkönyvet is), és csak át kell tenni az újba.

(#4114) joey04


joey04
titán

Új telefonoknál én is mindig kézzel írom át az adatokat szeretek szöszmötölni vele.

Én egy telót kb 2 nap alatt szokok meg és kb 3 hét után vész el az újdonság varázsa.és fél év után van az hogy már unom.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#4115) Enjoy válasza joey04 (#4114) üzenetére


Enjoy
addikt

Detto! Így vagyok vele én is! :D
Csak mire összekapargatom a zsebpénzemet, arra eltelik 1-2év ;]

► més que un club ◄

(#4116) AMD Power válasza Sipi16 (#4112) üzenetére


AMD Power
titán

Ez biztos. Nagyon jó telefon lett.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#4117) #16820480 válasza amol (#4113) üzenetére


#16820480
törölt tag

egy adott márkán belüli váltás esetén működik persze ez a lemásolom felmásolom dolog a legtöbb esetben (ha másképp nem, de saját szoftverrel, mint a pcsuite, motorola phone tools, stb), de márkák közt már elég nehézkes sajnos (például az egyik csak csv-be exportál, a másik abból pont nem tud importálni, vagy mondjuk a legegyszerűbb eset, hoyg nem lehet BT-n tömegesen küldeni névjegyeket...)

amúgy ezért is jók az olyan cuccok, amik egységes szoftvert használnak. ha már volt WM-es vagy symbianos telefonod, akkor a többit is 1 perc lesz megszokni. csak a szoftverek közti váltás lehet nehézkesebb.

(#4118) amol válasza #16820480 (#4117) üzenetére


amol
addikt

Én át tudom küldeni egyszerre az összeset BT-on de nem tudom hogy más márkájú telefon mit kezd vele. Samsungnál, Nokia s40-nél viszont nagyon zavart az hogy pld képeket nem tudtam tömegesen átküldeni, egyenként kellett.

(#4119) stratova


stratova
veterán

Üdv!
Édesanyám jó öreg 3310ese elhalálozott (ez bírta a legtovább a 3ból a családban), így új (kártyás) telefon után vadászok a lehető legolcsóbban. A fő szempont a memória bővíthetősége, az mp3 lejátszás ( nem feltétel szuper füles nyelvtanuláshoz kell ) és a minél hosszabb aksi üzemidő. (Nála nem feltétel de én nem tartanám hátránynak egy 1.3as kamera meglétét).

A 20.000 alatti kategóriában 3 versenyző indult a T-függők körében:

SE k510i ( bővíthetőség hiánya miatt elvérzett ) webshopban 13.690Ft

LG KU250 (a jó teszt után szomorú fórumos tapasztalatok eltántorítanak és nem találok fülest) webshopban 14.990Ft

Nokia 3110 classic (a cikkel szemben eddig csak az ára nem tetszik, de ő a legesélyesebb) 19.980Ft

Néztem az online boltok kínálatát is de ebben a szegmensben a fentiekhez képest nevetséges késuülékek szerepeltek.
Ha valakinek van egyéb javaslata vagy voksa a fentiekre megköszönném ha megosztaná.

[ Szerkesztve ]

(#4120) South Velen válasza stratova (#4119) üzenetére


South Velen
addikt

Samsung E250: szép, bővíthető, a fülese nagyon jó, olcsón bővíthető. Az akku viszont lehetne jobb, meg csak VGA.
+SE W200

[ Szerkesztve ]

(#4121) tothm válasza stratova (#4119) üzenetére


tothm
őstag

Sony Ericsson K550?

(#4122) Makaveli


Makaveli
senior tag

Három között dilemmázom:

Nokia N81 2GB
Apple iPhone 8GB (csak akkor ha van magyar menüs)
Nokia N82

CoD2: Jager-cola xFire: safisniper CoD4: Jager-cola

(#4123) tothm válasza Makaveli (#4122) üzenetére


tothm
őstag

Ennyi pénzért nem lenne jobb inkább egy N95? :B

(#4124) Makaveli válasza tothm (#4123) üzenetére


Makaveli
senior tag

A-a

Barátomnak olyan van és nagyon nem tetszik...

[ Szerkesztve ]

CoD2: Jager-cola xFire: safisniper CoD4: Jager-cola

(#4125) stratova válasza Makaveli (#4122) üzenetére


stratova
veterán

Ha lenne fölös 110-150ezrem akkor N82t venném, bár személyes tapasztalatom nincs teszteket átfutva nagyon tetszett a tudása és a kamerája ( 2gb memkártyát 6.500tól kapsz ). Nálam 2 fő szempont volt okostelefon legyen jó kamerával, mivel azonban nincs ennyim telóra, így az előd n73at vettem meg 60ért egy év garral.

(#4126) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Makaveli:
A három közül az N82-t venném.

stratova:
Vedd csak meg a 3110 Classicot, jó kis telcsi. :D

Samsung Galaxy A54

(#4127) blueMerle válasza stratova (#4125) üzenetére


blueMerle
veterán

Az elöd, az N95, ill. N80, amennyiben a tudást nézzuk. Az N73 inkább kisöcsi, mintsem az N82 elöde. :U

(#4128) blueMerle válasza amol (#4110) üzenetére


blueMerle
veterán

Hm.Miféle adatok? A személyes kontaktok a sim kártyán vannak, 420 darab, és még így is van 80 hely. Továbbá nem tudom miröl beszélsz. Nekem ilyen csengöhang-gyüjtemény meg hasonlók nincsenek, efféle gyerekes baromságok nem kötnek le. Kizárólag telefonálok ill. sms-ezek nagyritkán a személyes telómon.
Természetesen van egy állandó, vállalati telefonom is, az összes fontos "adattal", ez már lassan 2 éves, egy 9500 Communicator.

[ Szerkesztve ]

(#4129) Stanley-B. válasza Makaveli (#4122) üzenetére


Stanley-B.
őstag

Az iPhone-t kerüld el, pláne amennyiért mostanság vesztegetik...
Szerintem is az N82-t válaszd ;)

(#4130) stratova válasza blueMerle (#4127) üzenetére


stratova
veterán

Igen az öcskös a helyes, csak párhuzamot akartam vonni.

(#4131) stratova válasza Viktor0610 (#4126) üzenetére


stratova
veterán

Te jó ég már 20at sem nagyon akarnak :( inkább 15öt...
Márpedig nem szívesen mennék bele egy garis hercehurcába LGvel :/ 15ért nem kapni ilyet (bővíthető és mp3as) kérem szóljon vki ha tévedek.
Ha ez így megy, marad az LG, de ha gond lesz vele én mosom kezeimet..
(A nokia OTA szolgáltatása is kif. szimpatikus.)

(#4132) amol válasza blueMerle (#4128) üzenetére


amol
addikt

A személyes kontaktok a sim kártyán vannak, 420 darab, és még így is van 80 hely.
Ha valaki megelégszik az egy név- egy szám kombinációval, se hangtárcsázás, se hívókép, se csengőhang stb akkor már csak akkor lesz gondban ha olyan telefonba teszi amelyik külön meg sem jeleníti a sim kontaktokat. Persze aki 100db felett jár, ezt már biztos tapasztalta.

Továbbá nem tudom miröl beszélsz. #4113, mit magyarázkodjak? Úgy érthetőbb hogy vicceltem? Vagy ha nincs smiley akkor ez már nem esik le?

Nekem ilyen csengöhang-gyüjtemény meg hasonlók nincsenek, efféle gyerekes baromságok nem kötnek le. Kizárólag telefonálok ill. sms-ezek nagyritkán a személyes telómon.
Igen, ehhez feltétlenül szükséges úgy cserélgetni ahogy más a gatyájával teszi.

Természetesen van egy állandó, vállalati telefonom is, az összes fontos "adattal", ez már lassan 2 éves, egy 9500 Communicator.
Természetesen?

(#4133) blueMerle válasza amol (#4132) üzenetére


blueMerle
veterán

Igen, ehhez feltétlenül szükséges úgy cserélgetni ahogy más a gatyájával teszi.
1. Az hogy nekem mi a hobbim, ahhoz neked hangyafaszni közöd SINCS. Amíg megtehetem hogy havonta 1-2 új készuléket vásárolok vagy cserélek úgy, hogy a pénztárcám ezt meg se érzi, addig azt hiszem kurvára nem kell elszámolnom senkinek, node pláne nem neked.
2. Másnak a bélyeg-gyüjtés a hobbija, esetleg kaszinózik vagy bármi mást csinál. Nekem ez.
3. Értelmesen leírtam hogy eddig kb. mennyi telefonom volt. Az hétszentség hogy valaki még ebbe is beleköt :W
Téma részemröl lezárva. :(((

[ Szerkesztve ]

(#4134) hdanesz


hdanesz
senior tag
LOGOUT blog

Hmm..ezt mindenképp leírom nektek: pénteken lettem egy Nokia 6300 tulajdonosa. Ez a telefon azért különleges eddigi pályafutásom során,mert a magasabb árkategóriától jutottam el idáig: kezdtem az SE P1i-vel...utána már csak SE T650i, aztán Nokia 5310...végül lett a 6300, a legolcsóbb. :) Eddig mindig fordítva történt. :B
Még én is meglepődtem magamon.
Mindenesetre a telefon eddigi tapasztalataim alapján könnyen kezelhető,gyorsan reagál, eddig fagyást sem produkált és nekem tetszik is (élőben sokkal szebb mint a netes képeken).
Talán a kamera átlag alatti minősége zavaró, de szerintem aki csodás képeket akar, az vegyen fényképezőgépet.
Az akksi simán lemerül 2nap alatt, de ez betudható a kezdeti állandó buzerálásnak és bluetooth használatnak.
39ezer ft-ért vettem újonnan,szerintem ennyi pénzért megérte, a külseje alapján többen nézték 70-80ezres telefonnak. :C
Tehát, csak ajánlani tudom.

[ Szerkesztve ]

(#4135) amol válasza blueMerle (#4133) üzenetére


amol
addikt

1. Magasról tojok az anyagi helyzetedre, úriember ilyennel nem kérkedik. Aki ilyen stílusban ír az nem is az, úgyhogy nincs miről beszélni.
2. Már leírtam hogy bár megérteni azért sem fogom, elfogadom ha valakinek ez a hobbija.
3. Hol írtam én olyat hogy márpedig neked nem volt annyi amennyit írtál?

(#4136) Viktor0610 válasza amol (#4135) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Legyetek szívesek, ne ebben a topikban tegyétek, amit tesztek!
Van egy "jól bejáratott" :) RING topikunk -fáradjatok át oda v. privátban folytassátok.

Személy szerint mondjuk jobban örülnék annak, ha sehogyan sem folytatnátok. :U

Köszönöm.

Samsung Galaxy A54

(#4137) amol válasza Viktor0610 (#4136) üzenetére


amol
addikt

Már megtárgyaltuk privátban, ne aggódj. Szent a béka. :)

(#4138) #16820480 válasza Makaveli (#4122) üzenetére


#16820480
törölt tag

szerintem N81, de én azon kevés perverz emberek közé tartozom, akiknél egy telefonban a legkevésbé fontos funkció a kamera. viszont sosem vennék olyan telefont, ami buta, és/vagy csúnya (jelenleg a Nokia teljes termékpalettájáról 3 telefon tetszik: N81, 6110N, E51).
amúgy meg mindenki más azt fogja mondani, hogy N82-t vegyél.

amol: nincs akkora tapasztalatom több márkát illetően, csak két példa: az E2-ről nem lehet tömegesen semmit csinálni a névjegyekkel, csak SIM-re másolni sajno. az X700-ban ami előtte volt meg BT-n nem lehet tömegesen küldeni, csak emailben, ha jól emlékszem... a legtisztább a számítógéppel szinkronizálás, vagy a kézzel beírás (számítógép segíségével, emrt amúgy elég lassú). bár régebben okozott azért problémát, hogy nem tudja a szinkronizáló szoftver kezelni az unicode karaktereket (ékezetes betűk, kínai...).

blueMerle: sajnos a SIM kártya csak akkor játszik, ha mindenkihez egy telefonszámom van rendelve. viszont errefelé a legtöbb embernek két telefonja van, ráadásul a cdma számoknál ha sms-t akarok küldeni, akkor kell egy előtag a szám elé, így a legtöbb emberhez 3 számot tárolok, plusz még néha email és IM azonosító.
ezen kívül még az sms-eket lenne érdemes lementeni cserekor, de erre gyakorlatilag eddig egyetlen programot láttam, a motorola phone tools néha (csak akkor tudtam belépni abba a menüpontba, ha volt olvasatlan üzenet a telón) engedi lementeni az üzeneteket. hívóképet nem nagyon használok, csengőhangot meg két kattintás rátenni egy telóra.

(#4139) Enjoy


Enjoy
addikt

Édesanyámnak kellene egy új készüléket néznem, s a következők az elvárások:
-Nokia v Samsung (de ha lehet, akkor nokiát szeretne, mert azt megszokta... :F )
-Kagyló kialakítású, szval kinyithatós
-olvasható kijelző
-maxi ár ~50-60k

► més que un club ◄

(#4140) #16820480 válasza Enjoy (#4139) üzenetére


#16820480
törölt tag

ennek elég sok telefon megfelel...
mondjuk 6101, 6103, 6125, 6131, 6555 Nokiából. ezek S40-es telók mind, lehet állítani a betűméretet...

(#4141) blueMerle válasza #16820480 (#4138) üzenetére


blueMerle
veterán

sheratan: még egyszer akkor:
felénk is az embereknek itt is bizony 2-3 telefonjuk van, tekintve hogy kis országomban is már 3 szolgáltató van, és most indul a 4. Nekem is két telefonom van, söt, idönként 3, mert ha nagyon tetszik egy telefon, akkor bevállalom 3.nak is kártyásan. Jelenleg egy 6300-át használok személyes kontaktokhoz, akiknek általában egy telefonjuk van, viszont ha mégis kettö lenne, megoldom egy elképzelhetetlen trükkel :D , mondjuk úgy, hogy 2 kontaktként van benne: Kiss Peti Orange, Kiss Peti O2
Ez mellett van még egy 9500 -ás Nokiám is, mely kizárólag vállalati hívások/mailek/sms-ek lebonyolítására szolgál. Ez egy 2 éves gép, ezt nem cserélem.

Sms-t utálom, az összes ismerös ezt jól tudja, nagyon utálok pötyögni a telefonon. Ha valamit valakitöl akarok, felhívom. Ha sms, általában webcímet vagy valamilyen adatot küldök el, amit necces és hosszú lenne lediktálni. Pont.

Csengöhang nálam abszolút nem téma, van egyetlen mp3 fájl, melyet ahogy mondtad, bármilyen középkategóriás+ telefonra legfeljebb fél perc rávarázsolni.

(#4142) nike_ válasza #16820480 (#4140) üzenetére


nike_
addikt

S60-on is lehet állítani.Legalábbis a 6120c-n és az E51-en tuti.

Enjoy: Én ezeket ajánlom:(mind Nokia) 6555, 6267, 7390, 6125, 6131.Bár ezek közül néhány elég komoly tervezési hibával küszködik, azthiszem a 7390 és a 6125 nem.Ezek közül a 6125-nek 128x160-as a kijelzője, de nagyon szép, a 7390-nek pedig 240x320-as, többet is tud, cserébe nagy és drágább.Mind2-nél lehet állítani a betűket.

[ Szerkesztve ]

(#4143) ZoZa™


ZoZa™
senior tag

Egyértelmű hogy 6131. rengeteg van belőle, fillérekért mérik, kiforrott, klasz kis telefon, nem nagyon van vele gond. Persze kötekedni lehet, de 25e-ért nincsen jobb vétel.
Szerintem.

iPhone 11, Macbook Air 2019, Renault Megane Grandtour 1.33Tce

(#4144) AAAKEEE


AAAKEEE
tag

Helló! Milyen mobiltelefont szerezzek magamnak?
Mert jól rácsesztem ezzel a K600i-mel , ami csak új Sim kártyával működik.Én már nem költök erre semmit. Valami megbízható Nokia kéne , 20alatti áron.

(#4145) AMD Power válasza AAAKEEE (#4144) üzenetére


AMD Power
titán

Függetlenül vagy függőn kéne?

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#4146) titi666


titi666
csendes tag

Sziasztok!
A köv problémám van:
Létezik-e olyan nokia mobil, hogy kinyithatós és symbian op sys van rajta?
S ha létezik, mi a pontos megnevezése, hol lehet venni?
Vagy lehet-e egy mobilon op sys-t cserélni?
köszi
titi

(#4147) AMD Power válasza titi666 (#4146) üzenetére


AMD Power
titán

Nokia 6290

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#4148) nike_ válasza AAAKEEE (#4144) üzenetére


nike_
addikt

Ha független, akkor: 1112, 1600, 2610. Ha függőn kell, akkor: T-nél: 3110 Classic

Ezek közül mindenképpen a 3110 Classic a legjobb választás, de az viszont 19.980 Ft.

(#4149) AAAKEEE válasza nike_ (#4148) üzenetére


AAAKEEE
tag

Igen a 3110 classic nekem is tetszik. De láttam a vodáéknál is egy jó telefont.
Nokia 3500. Haveromnak olyan van is elég jó telefon. Nemtom mit gondoltok róla.

(#4150) AAAKEEE válasza AMD Power (#4145) üzenetére


AAAKEEE
tag

hátha lehet független legyen. De t-mobiltól rég el akarok pártolni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.