Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4301) muveszur


muveszur
addikt

Szerintetek megér 115k-t egy nokia n82? 6 hónap eu garival az ujmobil.hu-ról. am átvételnél ki lehet próbálni a telot mielőtt fizetnél? Köszi

(#4302) amol válasza muveszur (#4301) üzenetére


amol
addikt

Szerintem egy telefont sem szabadna megvenni 100 felett normális garancia nélkül.
Igaz, szerintem egy telefon sem ér 100 felett.

(#4303) amol válasza bepe79 (#4293) üzenetére


amol
addikt

Kérdezd meg sheratan kollégától hátha Kínában kapható az M7 vagy valami hasonló.

(#4304) muveszur válasza amol (#4302) üzenetére


muveszur
addikt

ez a 6 hónap eu-s gari mit takar? Gyári gari eu-ban 6 hónapig vagy bolti garancia? Meg átvételkor meg leeht gyözödni róla h hibátlan e a telo?

(#4305) joey04 válasza muveszur (#4301) üzenetére


joey04
titán

Nem!!
ITT 106k 1 év garival ITT meg 107 1 év garival, ITT pedig 108k szintén 1 évvel.

Amúgy van már Nokia garis ár is 145k

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#4306) Enjoy válasza joey04 (#4305) üzenetére


Enjoy
addikt

Hmm, mily' érdekes, h ennyivel drágább a Nokia garis ár :U
Gondolom made by nokia a többi

[ Szerkesztve ]

► més que un club ◄

(#4307) muveszur válasza joey04 (#4305) üzenetére


muveszur
addikt

Köszi a linkeket! Akkor pontosan mit is jelent?(bocsi a sok kérdésért?) Megéri megvenni ennyiért, és mekkora a kockázat?

(#4308) joey04 válasza muveszur (#4307) üzenetére


joey04
titán

Erről ment már a vita hogy megéri-e.A te döntésed hogy bevállalod-e...nem tudok róla hogy nagy arányban hibásodnának meg, és még ha meghibásodik is akkoris lehet hogy rendes boltost fogsz ki és normálisan meg is javítja netán cseréli.de ha hibás és szemét a boltos akkor fizetheted a nem olcsó javítást.tényleg neked kell eldönteni hogy bevállalod-e...

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#4309) muveszur válasza joey04 (#4308) üzenetére


muveszur
addikt

Köszi! Akkor ezen még gondolkozok.

(#4310) amol válasza muveszur (#4309) üzenetére


amol
addikt

Nálam egy féle garancia létezik, a gyári. Ez Nokia esetében 2 év. Ha ettől eltér, ott valami van. Ezt van aki bevállalja, van aki nem.

(#4311) fixerx


fixerx
tag

hi,remélem it segitségre találok,telefont szeretnék venni de nem akarok 100 ezreket költeni,
Ami fontos-Nokia legyen,lehetőleg symbian
-normális kamera(3megapixel körül)
-szép kijelző
-zenét normálisan lehessen hallgatni rajta
-és ne 2 napig birja az akksi
-és bövithető legyen
,plz valaki segitsen,ajánljon telefont én nem nagyon vagyok otthon ebben a témába.
előre is :)) köszönöm.

[ Szerkesztve ]

"Olyan vagyok mint az ügyetlen fazekas,összetöröm a köcsögöket"

(#4312) Enjoy válasza fixerx (#4311) üzenetére


Enjoy
addikt

N73/ N73 ME 70k környékén jó választás lehet

► més que un club ◄

(#4313) fixerx válasza Enjoy (#4312) üzenetére


fixerx
tag

sry elfelejtettem odairni,hogy most olyanom van :)).

"Olyan vagyok mint az ügyetlen fazekas,összetöröm a köcsögöket"

(#4314) Enjoy válasza fixerx (#4313) üzenetére


Enjoy
addikt

Nem igen van akkor ilyen, mert vagy a kamera terén lesz visszalépés, vagy pedig nem symbianost ajánlanék! :)
Esetleg egy N81 (nem a 8gb-os, hanem a 2gigásra gondolok) 87k-ért

► més que un club ◄

(#4315) fixerx válasza Enjoy (#4314) üzenetére


fixerx
tag

nagyon köszi az nekem is tetszik,köszönöm a segitséget.

"Olyan vagyok mint az ügyetlen fazekas,összetöröm a köcsögöket"

(#4316) AMD Power válasza childboy (#4299) üzenetére


AMD Power
titán

Bezzeg milyen jó akkor az MM ha egy telcsit megakarsz nézni mi. ;)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#4317) amol


amol
addikt

Azon gondolkodom, hogy csak nekem tűnt fel hogy jóval drágábbak ezek a 8gb-os Nokiák a "simáknál" mint egy bővítőkártya? Vagy ezeket nem lehet bővíteni?

(#4318) _seth_ válasza amol (#4317) üzenetére


_seth_
veterán

Azokat tudtommal nem lehet bővíteni, az extrákért pedig soha sem annyit kell fizetni amennyit valóban érnének hanem mindig többet :)

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#4319) Viktor0610 válasza amol (#4317) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A 8 GB-kapacitású Nokia telefonok nem bővíthetőek.

(legiaap után szabadon... A fórum lassú volt, csak azért késtem!!! ;] )

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#4320) Enjoy válasza Viktor0610 (#4319) üzenetére


Enjoy
addikt

Nem csak a nokiákra igaz sajnos! :( W950 / W960 is zB.

► més que un club ◄

(#4321) amol válasza Viktor0610 (#4319) üzenetére


amol
addikt

Közben megnéztem. Magyarul, ha az ember vesz egy N81-et és egy memóriakártyát, akkor olcsóbban jön ki mint az N81 8gb-tal és akár nagyobb tárhelye is lehet. Okos.

(#4322) amol


amol
addikt

Találtam egy ilyet a nokia update site-ján:

Q: Is the update different if I take my Nokia device to Nokia Care point?
A: No, this is the same update you would receive at a Nokia Care point, with the added advantage of convenience (as you can perform the update from any location with network coverage or internet connection) and speed (as many new software releases are available in NSU before they are available at a Care point).

Tehát ezek szerint otthon is elvégezhető Nokiáéknál a teljes értékű frissítés. Most akkor mi az igazság?

[ Szerkesztve ]

(#4323) amol


amol
addikt

Kérdezek még: volt olyan Nokia széria, amibe a kijelzőt ferdén rakták be, vagy nem teljesen középre. Ugye ez megszűnt?
Skype S60-ra?

(#4324) #16820480 válasza amol (#4322) üzenetére


#16820480
törölt tag

szerintem ez az igazság, csak lusta voltam igazán utánajárni a dolognak, látatlanba lehülyézni a szervizest meg nem szép dolog :) nem látnám értelmét egyáltalán tökölni azzal a gyártó részéről, hogy elérhető legyen az online frissítés, ha nem teljes értékű. de továbbra is azt mondom, hogy nézz át az általam egyszer már linkelt topicba, ott elég sokan értenek hozzá.

én egyedül a 6233 esetében hallottam néhány olyan modellről, ahol ferdén kerül bele a kijelző, szerintem nem jellemző (ha igen, akkor is garanciális hibának kell minősüljön, illetve a boltban megnézve kiderül, tehát el se kell hozzad a készüléket, ha ilyen)

skype S60-ra péládul: [link]

amúgy szerintem egy hatalmas parasztvakítás ez a 8GB dolog. olyan, mint annó a Moto V3-nál a különböző színekben újra kiadás, persze drágábban. egyrészt hogy olcsóbb a memóriakártya, másrészt meg nem egy helyről olvasni, hogy mennyire lassú a fájlátvitel a kábelen. egy kártyát meg kiveszel, be a kártyaolvasóba, és kész... ráadásul annyit veszel belőle, amennyire szükséged van, tudod más eszközökben is használni adott esetben, és így tovább. ezért is remélem, hogy nem fog valóraválni az, amit itt a fórumon írt valaki, hogy idővel csak 8GB-os verziókat adnak ki...

+1: még nem kapható az M7, sem Kínában, sem Taiwanon, de a beírgért ára a legtöbb hely szerint olyan 53ezer forintnak megfelelő, bár van, ahol kevesebbet írnak rá.

(#4325) AMD Power válasza Enjoy (#4320) üzenetére


AMD Power
titán

Kinek kell 8GB-nál több?? :F

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#4326) New Life


New Life
aktív tag

Sziasztok!
Tudnátok segíteni?
Telefonvásárlás előtt állok, a két kinézett típus:
-Sony Ericsson P1i
-LG Viewty KU990

Mind a kettő előfizus lenne a T-m-nél, ugyanannyiba kerül.
Nem tudok választani, eddig SE telefonom volt, most is olyat akartam, csak megfogott az LG szépsége.

Üdv mindenkinek:
NL

Egy jó gépész csak egy lyukat ismer, a többi furat.

(#4327) AMD Power válasza New Life (#4326) üzenetére


AMD Power
titán

Mik lennének az elvárások? Vagy mik fontosabb szempontok.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#4328) fateless válasza New Life (#4326) üzenetére


fateless
veterán

Ha kihasználod a tudását, akkor kétséget kizáróan P1. (E-mail, PIM, buisness class) Ha viszont az nem olyan fontos, akkor jobban jársz egy divattelóval - ha ennyit akarsz költeni egy telefonra.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#4329) New Life válasza AMD Power (#4327) üzenetére


New Life
aktív tag

A wlan hasznos lenne, (suliban: neptun meg ilyenek)
Symbian se lenne rossz.
Tudom ezek után a P1est mondjátok.
De amikor kezembe vettem hírtelen eltűnt a lelkesedésem, annyira nem tünt minőséginek, mondjuk lehet h a kiállított darab már lestrapált volt.

Egy jó gépész csak egy lyukat ismer, a többi furat.

(#4330) New Life válasza fateless (#4328) üzenetére


New Life
aktív tag

Mindenképpen szerettem volna egy kis multimedias kütyüt amit mindig magammal hordhatok, így nem kell külön teló, mp3 lejátszó és meg miegymás...
Amugy mit jelent az hogy PIM?

Egy jó gépész csak egy lyukat ismer, a többi furat.

(#4331) AMD Power válasza New Life (#4329) üzenetére


AMD Power
titán

Pedig a P1 jól össze van rakva. Minőségi kis gép. Bár én nem szeretem.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#4332) New Life válasza AMD Power (#4331) üzenetére


New Life
aktív tag

Miért nem szereted?
Esetleg akkor te mit ajánlanál kb ilyen tudásban?

Egy jó gépész csak egy lyukat ismer, a többi furat.

(#4333) AMD Power válasza New Life (#4332) üzenetére


AMD Power
titán

Azért nem szeretem mert nekem a K800i-m tudása is "sok". Symbian meg már végkép nem az én világom.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#4334) New Life válasza AMD Power (#4333) üzenetére


New Life
aktív tag

Nekem is ez lesz az első symbian-os telóm, én mondjuk szeretek pöszmögni mindenféle szoftverekkel...:D

ui:bocs, véletlenül előbb pm-ben küldtem

Egy jó gépész csak egy lyukat ismer, a többi furat.

(#4335) bajusz15


bajusz15
senior tag

egy K750i telóba kéne egy W800as szoft.
ti mennyiért tudtok ilyet??
a minimum és a maximum árára lennék kíváncsi. én max adnék érte 4-5000Ft-t
válaszototak előre is kössz

(#4336) fateless válasza New Life (#4330) üzenetére


fateless
veterán

Ha egy multimédiás kütyü kell, amit magaddal tudsz vinni, ahhoz mindkét készülék alkalmas.

PIM (Personal Information Management) A személyes adataidat tudod velük a legmegfelelőbben kezelni. Nem kell itt nagy dologra gondolni: naptár, kapcsolatok, időpontok, események, feljegyzések, to do list. Alapvetően azok a funkciók, amikre eredetileg egy PDA ki lett találva. Ezek megvannak szinte minden készülékben, de nem mindegy, milyen formában. SE - szerintem - híresen jól kezeli ezeket a dolgokat

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#4337) nike_ válasza bajusz15 (#4335) üzenetére


nike_
addikt

Ez nem ide való. Írd az azonnali (mobilos) kérdések órája c. topicba.:)

(#4338) New Life válasza fateless (#4336) üzenetére


New Life
aktív tag

Értem.
Köszönöm válaszod!
Sztem még alszom rá egyet-kettőt...

Egy jó gépész csak egy lyukat ismer, a többi furat.

(#4339) nike_ válasza New Life (#4326) üzenetére


nike_
addikt

Én is a P1i-t venném, mint a többiek.:)

(#4340) Enjoy válasza New Life (#4329) üzenetére


Enjoy
addikt

Valóban, mintha veszítene egy picit a minőségéből hosszabb használat után, s pici nyöszit ki lehet a telóból hozni!
De nagyon jó kis gép ez, én legalábbis szeretem! :)

► més que un club ◄

(#4341) Olcsi


Olcsi
senior tag

Ki mit mond? D900 vs E900? Igazából tudásban nem látok nagy különbséget, sőt kvázi semmit. Ha tévedek, javítson ki valaki! Tehát kinek mi a véleménye? Az E900-nál mennyire jók és megbízhatóak az érintőgombok?

(#4342) AMD Power válasza Olcsi (#4341) üzenetére


AMD Power
titán

D900i igen. ;)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#4343) Sipi16 válasza Olcsi (#4341) üzenetére


Sipi16
senior tag

A D900-nak 3Megás a kamerája. Meg jobb is. Ha szeretnél ez érintőgombokkal szenvedni akkor E900. Ha meg jó telefont szeretnél akkor D900.

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#4344) Enjoy válasza Olcsi (#4341) üzenetére


Enjoy
addikt

Mindegyik jó készülék, s az E900 érintőgombjai is kiválók!
Azonban szerintem a D900/D900i páros vagányabban néz ki, ill. a kamerája AF-el van ellátva!
Sztem a D900 / D900i-t válaszd! ;)

► més que un club ◄

(#4345) AMD Power válasza Enjoy (#4344) üzenetére


AMD Power
titán

Nem rossz telefon a E900 de nem sok köze van a D900i-hez.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#4346) -NOKIA- válasza Enjoy (#4344) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

Így igaz! D900i ! :R

(#4347) Kloden


Kloden
senior tag

Szerintetek egy Nokia 6230 kijelzője (méret/minőség) szempontjából milyen? Ahogy látom 128*128-as, nem kevés ez? Bár 10k-ért... :F

"Ön fél a haláltól?" "Az élettől félek."

(#4348) -NOKIA- válasza Kloden (#4347) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

Szerintem megfelelő; 10ezerért meg főleg... :K

(#4349) Kloden válasza -NOKIA- (#4348) üzenetére


Kloden
senior tag

ok, köszi! :)

"Ön fél a haláltól?" "Az élettől félek."

(#4350) se4ever2


se4ever2
aktív tag

Hello!a segítségeteket szeretném kérni!SEw200i vagy w300i-t vegyek ?A kinyithatósak annyira nem jönnek be!esetleg még egy samsung e250 lehetne!telefonálni kéne meg zene+tartós legyen és pannonos!segítsetek!előre is kössz! :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.