Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4951) Viktor0610 válasza Hold (#4949) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Mert SDHC-kompatibilis, mint egyre több készülék.

Samsung Galaxy A54

(#4952) nemma válasza Viktor0610 (#4951) üzenetére


nemma
addikt

De nem mostanában jelentették be a 16-os kártyát?

(#4953) Hold válasza nemma (#4950) üzenetére


Hold
őstag

Nokia europe írja ezt..

(up to 32GB)

Az élet sírással kezdődik és azzal is ér véget, de közte kötelező mosolyogni !!!

(#4954) Viktor0610 válasza nemma (#4952) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Lehet, de nyilván lesz nagyobb kapacitású is. ;)

Samsung Galaxy A54

(#4955) nemma válasza Hold (#4953) üzenetére


nemma
addikt

Akkor én vagyok a hülye-elnézést :B

(#4956) donpel0 válasza nemma (#4948) üzenetére


donpel0
aktív tag

hát igen, érdekes :K :D

"Föléd kerekedhetnek, de fölém biztosan nem, mert én leszarom őket" - Jokerface

(#4957) fataliga


fataliga
tag

Sziasztok !

A jó öreg sony ericsson T610-es telómat szeretném lecserélni, V640i-t nézegettem vagy a W810i-t, szóba jött még a cect 599 is.Zenehalgatásra kellene melóba hogy elnyomja a gépek zaját :) 40K körül kellene árban.FM rádió nem gond ha nincs, de ha van az nem baj, wi-fi gondolom ilyen árba nincs pedig jó lenne az is, jó füles legyen hozzá, meg azé valahogy nézzen ki.
pls segítsetek hogy mit vegyek mert minél több telót nézek annál jobban összekavaradok :)
előre is thx.

(#4958) mrlujoak válasza fataliga (#4957) üzenetére


mrlujoak
veterán

A V640i és a W810i telefonok közti választáshoz tudnék segítséget nyújtani.
Azt írtad, a zenehallgatás az elsődleges szempont. Ebben a W810i a jobb, hisz nem csak hogy Walkman telefon, de jobb füles is jár hozzá (HPM-70) illetve a tartozéklistát is egy 512 MB-os Memory Stick Duo tarkítja.
A V640i újabb telefon, Vodafone függő, kapsz hozzá egy alap fülest és egy 256MB-os Memory Stick Micro (M2) kártyát. Abban viszont jobb a W810i-hez képest, hogy van benne 3G, illetve a telefon HSDPA képes.
A kijelző felbontása és színmélysége mindkettőnek megegyezik. FM rádió van.
A fotófunkcióban a W810i ismét remekel, hiszen neki 2MPx-es AutoFocus-os kamerája van led segédfénnyel, míg a V640i-nek csupán egy 2MPx-es FixFocus-os jutott segédfény nélkül.

Ennyiben tudtam segíteni.

mrlujoak

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#4959) rlazol


rlazol
addikt

Sziasztok,

a telefonom (alcatel 535) aksija mostanában rendetlenkedik, és így, 4 év után, lehet, h új telefonra fogok szorulni (bár ma leesett és azóta jó). :O

ami nekem fontos lenne, az az internet. Vagyishogy pl be tudjak lépni a PH-ra és el tudjam olvasni a privjeim, akár válaszoljak is rájuk. Vagy benézzek az nfl.com-ra, h áll a csapatom.

Telefonügyben full láma vagyok, jól gondolom, h a szolgáltatás, amit keresek, az a web'n'walk? ha igen, úgy nekem a nokia 5300 tűnik a legmegfelelőbbnek, úgy árban, mint szolgáltatásban. Ebben az árkategóriábn melyeket érdemes még megnézni? Egyáltalán, ez az a szolgáltatás, amit szeretnék? Mit kell tudni erről a telóról, amit a specbe nem írnak le?

Csak T-mobile (az én telóm még westel-t ír ki... :D ) készülékcsere jön szóba, és előfizetéses vagyok.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#4960) South Velen válasza rlazol (#4959) üzenetére


South Velen
addikt

A web n walk tulajdonkepp egy opera-mini egesz korrekt kis program csak neha lassssuuuuuu, en is ezzel szoktam ph-zni. 5300 ha nem zavar, hogy iszonyatosan ronda akkor jo wahle.

(#4961) mrlujoak válasza rlazol (#4959) üzenetére


mrlujoak
veterán

Szia!

A mai új multimédiás telefonok legtöbbje képes HTML oldalakat megnyitni, így tudsz internetezni.
Ehhez pedig a szolgáltatód - jelen esetben a T-Mobile - netcsomagjára kell csupán előfizetned.
A csomagok lényege az, hogy amennyit óhajtasz netezni a telefonoddal, olyan adatforgalmat biztosító csomagot kell vegyél.
Ezeregykétszáz forinttól már kapsz elegendő adatforgalmat biztosító csomagot...
Természetesen ezen kívül még olyan lehetőséged is van, hogy a telefonod beépített netböngészőjével szörfözöl, vagy más, utólag telepíthető böngészőkkel, mint például az Opera Mini 4-gyel, ami egy Java alapú böngésző, sok hasznos funkcióval.

A telefonhoz annyit, hogy azon a felbontású kijelzőn abban a kategóriában élvezhető a netezés...

mrlujoak

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#4962) rlazol válasza mrlujoak (#4961) üzenetére


rlazol
addikt

mrlujoak - nem egészen értelek. Adott egy telefon, ami képes megnyitni egy html oldalt és egy netcsomag a szolgáltatótól. miben más ez, mint a "beépített böngésző?" Ha jól értem a web'n'walk tk azt jelenti, h benne van ez a bizonyos opera böngésző?
Milen készléket érdemes még megnézni?

americanidiot - én még csak képen láttam a kütyüt, talán holnap meglesem, de nekem egyenlőre tetszik.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#4963) South Velen válasza rlazol (#4962) üzenetére


South Velen
addikt

Konkretan 98%-ban megegyezik az opera minivel tehat ugyanaz t-mobile kontosben.

(#4964) mrlujoak válasza rlazol (#4962) üzenetére


mrlujoak
veterán

"nem egészen értelek. Adott egy telefon, ami képes megnyitni egy html oldalt és egy netcsomag a szolgáltatótól. miben más ez, mint a "beépített böngésző?"

Félreértettél. A beépített böngésző (itt web'n'walk) csak akkor tud neked weboldalt megnyitni, ha a szolgáltatódnál előfizettél valamilyen netcsomagra.

Az a helyzet, hogy minden olyan multimédiás telefon, ami WAP/NET elérésre alkalmas rendelkezik egy saját böngészővel.
Ha egy T-Mobile-os telefonnal állsz szemben, ez a web'n'walk menüpont. Ez megnyit egy alkalmazást - a telefon saját gyártója által telepített alkalmazás - amin keresztül tudsz a T-Mobile-tól vásárolt szolgáltatás engedélyével netezni.

A böngésző, mint progi lehet akár Opera Mini is alapesetben, bár még kevés modellben ez az alapértelmezett, a gyártó által telepített böngésző.

Hasonló mint a normál számítógépek esetében. Ha veszel egy Windows-t alapesetben az Explorert találod, mint böngészőt, és ha előfizetsz az internetcsomagodra - lényegében mindegy melyik netszolgáltatónál - netezhetsz az eredeti, beépített böngészővel, de pakolhatsz fel Mozillát is, vagy akár Avant Browsert.

mrlujoak

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#4965) fataliga válasza mrlujoak (#4958) üzenetére


fataliga
tag

Köszönöm a segítséget, valószínű w810i lessz az új telefonom.

(#4966) rlazol válasza mrlujoak (#4964) üzenetére


rlazol
addikt

oké, értem. köszönöm.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#4967) TheGerike


TheGerike
tag

Üdv Mindenkinek!
Muszály hozzátok fordulnom! :) Tanácstalan vagyok...
Van hozzávetőlegesen 60e Ft-om és szeretném mobilra költeni! Jelöltek vannak, amiket direkt nem neveznék meg, mert nem akarok senkit befolyásolni a válaszában! :D
Szükségleteim:
1.Ami kell: - 3,5mm jack csatlakozó
- microSD foglalat
- min. 2Mpx kamera autófókusszal!
- "zsebbarát" :D
2.Ami kellhet: - Office dokumentumok kezelése
- tetreszabhatóság (értem ez alatt pl.:Pémák...stb.)
- Wlan ( :P )
- GPS ( :P )
Utolsó kettő csak vágyálom ennyi maniért... :B
A segítséget előre köszönöm! :R

*---- There are no porblems, only solutions. ----*

(#4968) nemma válasza TheGerike (#4967) üzenetére


nemma
addikt

Nekem az E51 és az E65 jutottak eszembe :)

(#4969) TheGerike válasza nemma (#4968) üzenetére


TheGerike
tag

Két gondom van velük:
1. a kamera nincsen a toppon, nem lehet velük dokumentumot fényképezni szépen az autófókusz hiánya miatt, és nem sok "vaku" van :)
2. "átalakító vásár", miért nem lehet normális 3,5mm-es jack csatlakozót a telefonba tenni??? :F (vagy vki cseréli a 3,5-es jackes Sennehiser CX300-amat, 2,5-es csatisra :F :) )

Köszi a válaszokat egyébként! :R E51-en gondolkodtam...egy darabig, de elvetettem az ötletet!

*---- There are no porblems, only solutions. ----*

(#4970) Joe bácsi válasza TheGerike (#4969) üzenetére


Joe bácsi
őstag

Van 2,5-ös Sennheiser is.
Akkor a te telód vmelyik SE lesz, ha ennyire létfontosságú a kamera.

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#4971) nike_ válasza Joe bácsi (#4970) üzenetére


nike_
addikt

De az SE-knek még csak jack dugójuk sincs.

(#4972) TheGerike válasza nike_ (#4971) üzenetére


TheGerike
tag

És milyen igaz... :C

*---- There are no porblems, only solutions. ----*

(#4973) mrlujoak válasza Joe bácsi (#4970) üzenetére


mrlujoak
veterán

A SE kilőve, hisz Giorgio84 a neki kellő memóriakártyát is megadta mint szempont és csak a K850i ami Micro SD-t is kezel - igen most már az X1 is - , az meg nem 60 Ezer forint...
Emellett az Office elvárások is ott lebegnek a vásáró szeme előtt.

nike:
"De az SE-knek még csak jack dugójuk sincs"

Beépített igaz, hogy nincs, de a SE headsetek nagy többsége - kivétel az olcsóbb fülesek - a mikrofonrésznél már rejteget némi 3,5 mm-es aljzatot...
Ha pedig kifogás lenne a meghosszabodott kábelrengeteg, akkor ilyet kell venni!
2,5-ös aljzatba meg mindenki azt dugjon amit csak tud! :))

mrlujoak

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#4974) AMD Power válasza TheGerike (#4967) üzenetére


AMD Power
titán

Nokia E51? Komoly kis gép.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#4975) South Velen válasza TheGerike (#4967) üzenetére


South Velen
addikt

Nokia 5310, N5610?

(#4976) TheGerike válasza AMD Power (#4974) üzenetére


TheGerike
tag

Igen, igen, csak hát a kamera...meg a csatlakozó...

*---- There are no porblems, only solutions. ----*

(#4977) TheGerike válasza South Velen (#4975) üzenetére


TheGerike
tag

5310-et volt már szerencsém tesztelgetni, de a kamera gagyi nagyon!
Teljesíti a követelményt viszont a csatival, meg a microSD-vel maximálisan!
Aranyos kicsi teló, csakhát olyan gagyi módon van összerakva, hogy 2hét után elkezdett nyikorogni neki a gombok alsó részénél a fedlap, és kicsit el is áll a hátlaptól, pedig semmi sérülés nem érte!!
Na meg nem is beszélve arról, hogy nem nagyon hajtja meg a CX300-at! Nem szól vele szépen!
5610-el meg az a bajom, hogy miért kellett azt a fránya 2,5-es csatit rápakolni, mikor a kistestvérében ott pihenget a 3,5-es!
Oks, hogy adnak átalakítót, de nem akarok 3 méter kábellel vesződni! :)
Viszont "Ő" még benne van a jelöltjeim között!

Más 5let?

*---- There are no porblems, only solutions. ----*

(#4978) South Velen válasza TheGerike (#4977) üzenetére


South Velen
addikt

A jack csati szukiti a kort kemenyen. :)

(#4979) TheGerike válasza South Velen (#4978) üzenetére


TheGerike
tag

Hát ja :DD

*---- There are no porblems, only solutions. ----*

(#4980) Joe bácsi válasza TheGerike (#4977) üzenetére


Joe bácsi
őstag

Valamiről akkor le kell mondanod vagy komromisszumot kötsz.

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#4981) TheGerike válasza Joe bácsi (#4980) üzenetére


TheGerike
tag

Na ez az.
A kompromisszum valszínűleg ezen a téren fog megköttetni!
Nincs más hátra, marad a madzagos átalakító! :O

De akkor is...Nem értem, miért nem a Samsung G600-at mondjátok? :D

*---- There are no porblems, only solutions. ----*

(#4982) South Velen válasza TheGerike (#4981) üzenetére


South Velen
addikt

Mert a G600-nak nincsen 3,5mm jackcsatlakozoja.

(#4983) Joe bácsi válasza TheGerike (#4981) üzenetére


Joe bácsi
őstag

Meg nem 60 ropi!

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#4984) TheGerike válasza South Velen (#4982) üzenetére


TheGerike
tag

Na de van neki adaptere gyárilag! :)

*---- There are no porblems, only solutions. ----*

(#4985) TheGerike válasza Joe bácsi (#4983) üzenetére


TheGerike
tag

De: [link]
Ezzel csak fél év bolti garis, de plusz 2e-ért már 2év Samu garisat hoz a srác!
Asszem nem nagyon nézek más után...

*---- There are no porblems, only solutions. ----*

(#4986) nemma válasza TheGerike (#4985) üzenetére


nemma
addikt

Az jó, csak két éves Samu gari nincs. Ők csak egy évet adnak :)

(#4987) South Velen válasza nemma (#4986) üzenetére


South Velen
addikt

Nem veletlenul....

(#4988) TheGerike válasza nemma (#4986) üzenetére


TheGerike
tag

Vettem már nála Samsung i600-at korábban és arra is 2év gyári gari volt!

*---- There are no porblems, only solutions. ----*

(#4989) nemma válasza TheGerike (#4988) üzenetére


nemma
addikt

Most mondom, két éves gyári Samsung gari nem létezik ;)

americanidiot: Hát veled mi történt? Jöhet privibe...

(#4990) Joe bácsi válasza TheGerike (#4988) üzenetére


Joe bácsi
őstag

Húgom Media M-ban vett egy Samu telót és 1 év gari volt rá! NINCS 2 év rá!!! Az KAMU!!!

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#4991) TheGerike válasza Joe bácsi (#4990) üzenetére


TheGerike
tag

Kamu, nem kamu, akkor is az volt írva a gari levélre, hogy 2 évig érévnyes!
Különben meg felháborítónak tartom, hogy csak ennyi garit vállalnak a gyártók a termékeikre!
Mondjuk nem mintha olyan sok telómat tartottam volna meg 1évnél tovább... :)

Persze minden új telefon eladással egyet a sor végén kidobnak, amivel csak tovább szennyezzük a bolygót...

*---- There are no porblems, only solutions. ----*

(#4992) South Velen válasza nemma (#4989) üzenetére


South Velen
addikt

Ment a pm.

(#4993) AMD Power


AMD Power
titán

Érdekes szitu. Az az igazság ,hogy dillemában vagyok. Jó árban elvinnék a 8 hónapos K800i-t. Ez szép és jó. De mit vegyek helyette? Ami tetszene az drága (W910i) nem adok érte annyit. S500i is tetszik még nagyon. De az is a legjobb esetben 50K újonnan. Néztem még a K770i-t. Szép meg jó vékony jó a gombsor de az is 52K körül van. A másik lehetőség még az ,hogy veszek valami régi használt SE-t 10K környékén. De azon nincs MP3. ami viszont kéne nekem. :B

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#4994) Viktor0610 válasza AMD Power (#4993) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

V.mi régebbi SE-walkman? Pl. W810i?

Samsung Galaxy A54

(#4995) AMD Power válasza Viktor0610 (#4994) üzenetére


AMD Power
titán

Ezen is gondolkoztam műr. A W580i nagyon bejön. És már 52K-ért már van. Vagy tényleg a másik felea dolgonak ,hogy veszek valami olcsó SE-t és ha jön valami vagy még jobban lejebb csúsznak az árak akkor majd veszek valamit.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#4996) South Velen


South Velen
addikt

Kicseréltettem az E840-em kijelzőjét, mert pixelhibás volt....
A kijelzőt kicserélték, de a pixelhiba "megmaradt".... :W :((( :C :C

(#4997) nike_ válasza South Velen (#4996) üzenetére


nike_
addikt

Nem hiába... A Samsungoknak a legnagyobb baja a pixelhiba..

(#4998) fataliga


fataliga
tag

Sziasztok !

w810i vagy w660i , melyiket vegyem ? :F

(#4999) mrlujoak válasza fataliga (#4998) üzenetére


mrlujoak
veterán

Hááát...

A W810i a régebbi modell, régebbi Walkman szofttal - ami nem rossz, sőt - Memory Stick Duo/PRO Duo támogatással.
A W660i M2-t kezel, 3G-s és a W810i-vel ellentétben a BT sztereo átvitelre képes.
A kamerát illetően mindkettő 2 MegaPixeles, viszont a W810i AutoFocust is kapott mellé, míg a W660i FixFocus-os.
Ezek közül nekem W810i-m már volt, én a W660i-t próbálnám ki, mit is tud.

mrlujoak

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#5000) Sipi16 válasza fataliga (#4998) üzenetére


Sipi16
senior tag

A W810i már bizonyított. Ha nem fontos a stereo BT meg a 3G akkor inkább azt válaszd!

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.