Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4351) nemma válasza se4ever2 (#4350) üzenetére


nemma
addikt

Ha zenére kell, akkor a Samsung kizárva, így marad a két SE, amik közül én a W300i-t venném a BT, a jobb kijelző, a jobb füles és a joy hiánya miatt.

Mod: Na jó, a kijelző az ugyanolyan :)

[ Szerkesztve ]

(#4352) nike_ válasza se4ever2 (#4350) üzenetére


nike_
addikt

Hali!

W300i-t vennék a helyedbe.:)

(#4353) fateless válasza se4ever2 (#4350) üzenetére


fateless
veterán

Ebből a háromból én a w300-at venném, de a pannonnál az M610 most csak 10k feltöltőkártyával, vagy ku250, az 15k

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#4354) Diego! válasza se4ever2 (#4350) üzenetére


Diego!
senior tag

Még egy szavazat a W300i-re...nekem volt és azon kivül hogy nem tudtam leszedni a hátlapját meg voltam vele elégedve anno. :)

[ Szerkesztve ]

(#4355) Enjoy válasza se4ever2 (#4350) üzenetére


Enjoy
addikt

Én is a W300i-t választanám! :)

► més que un club ◄

(#4356) Olcsi


Olcsi
senior tag

Na nekem az e900 és d900 mellé bejött még lehetőségképp a d600 ill. a z400. Ismét megkérdezem, ki mit mond? Előbbiek kicsivel drágábbak...ez sem utolsó szempont.

(#4357) Sipi16 válasza Olcsi (#4356) üzenetére


Sipi16
senior tag

Ha nagyon kell a 3G akkor Z400. Nekem nagyon nem jött be az a teló. D600- Butuskább D900. Az E900 meg ha nagyon érinteni akarod a dolgokat... Az érintő nekem az LG csoki után felejtős. Nagy kuka.

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#4358) nike_ válasza Olcsi (#4356) üzenetére


nike_
addikt

D900. Vagyis inkább D900i.:) De a D900 is jó.

(#4359) Olcsi válasza nike_ (#4358) üzenetére


Olcsi
senior tag

Az d900i miben más?

(#4360) AMD Power válasza Olcsi (#4359) üzenetére


AMD Power
titán

Jobb kamera soft, FM rádió és talán az aksival is van valami eltérés.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#4361) nike_ válasza Olcsi (#4359) üzenetére


nike_
addikt

Háát, nézzük csak.

Jobb akkumulátor, hamarabb exponál, sztereó FM rádió, gyorsabb szoftver.

Körülbelül ennyi.

(#4362) Olcsi válasza nike_ (#4361) üzenetére


Olcsi
senior tag

A kameraképek közötti böngészés milyen gyors a lentebb említett samuknál? Ha már a gyorsaságnál tartunk? Most k550i-m van, és a k750i/w800i-hez képest sokkal-sokkal gyorsabban tudja kezelni a képeket. Tehát szinte rögtön reagál a gombnyomásra...Ami nem hátrány. Eléggé idegesítő tud lenni, ha egy képre 3-4 másodpercet kell várni.

(#4363) nike_ válasza Olcsi (#4362) üzenetére


nike_
addikt

Szerintem a D900i- nél nem probléma a gyorsaság. Legalábbis szerintem a K750i/W800i párosnál gyorsabb, az tuti.

(#4364) Olcsi válasza nike_ (#4363) üzenetére


Olcsi
senior tag

És a többivel mi a helyzet? Leginkábbis most a d600 érdekel (ez a legolcsóbb), és talán mindegyikhez képest a legértékállóbb is (már csak a korát tekintve is).
Még egy kérdés felötlött bennem: szépen szólnak ezek füles nélkül? Tehát nem recseg, meg ilyenek? Csak, hogy ne szólaljon már meg gázul, ha hívnak... A mostani k550-em eléggé gyalázatosan szól... :(

(#4365) se4ever2


se4ever2
aktív tag

Kössz a segítséget de a w300i-ről halottam rosszakat hogy a szoftver nem valami jó meg ha sokat nyitogatjuk,elkezd mocorogni a kijelző része!

(#4366) Olcsi válasza se4ever2 (#4365) üzenetére


Olcsi
senior tag

Sajnos az amúgy is elég mocorgós. :) Viszont én csak jót tudok mondani a w300-ról! Nekem nagyon bejött, csak már a kamerája kicsit elavult. :)

(#4367) beci


beci
őstag

Na,mivel már 1 hete azzal küzdök,hogy a voda kinálatából melyik telót vegyem,sorba jönnek a kicsikék,és sorba elis vetem őket.
3maradt a ringben.Valyon melyiket?
Samsung U700
Samsung G800
Nokia E65

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#4368) nike_ válasza beci (#4367) üzenetére


nike_
addikt

Hali!

Én az első körben kizárnám az U700-at.

Ha kell a WLAN, és fontos a Symbian, akkor csakis E65.

Ha viszont inkább a kamera a fontos, és nem kell op.rendszer, akkor G800.

Ezt neked kell eldöntened.

Én az E65-öt venném, mert nekem nem annyira fontos a kamera. :K

[ Szerkesztve ]

(#4369) beci válasza nike_ (#4368) üzenetére


beci
őstag

Wlan.Hm.Ez a vezeték nélküli net ugye?Ez ingyenes?
Az az igazság,hogy 2-3évre tervezem a vásárlást,fontos a minőség.

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#4370) muveszur válasza beci (#4369) üzenetére


muveszur
addikt

Akkor tudod használni ha közelébe vagy egy wifi routernek. Vannak ingyenes hotspotok, vagy pedig a saját otthoni routeredről kapod a jelet(ha van).

(#4371) tc2014 válasza beci (#4367) üzenetére


tc2014
aktív tag

Ha E65, akkor inkább E51, az még nincs a kínálatban, de érdemes kivárni.

(#4372) Enjoy válasza beci (#4367) üzenetére


Enjoy
addikt

Ha van rá pénzed, akkor G800
Ha nincs, akkor viszont az E65 a jobb választás. szvsz :)
Engem legalábbis zavarna az U700 kopása...

► més que un club ◄

(#4373) beci


beci
őstag

Köszi az infókat.:)
E51?
Az E65 drágább.:)

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#4374) AMD Power válasza beci (#4373) üzenetére


AMD Power
titán

E51? Nagyon komoly kis telefon. ;)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#4375) beci válasza AMD Power (#4374) üzenetére


beci
őstag

Ok.:)
De vodánál nincs sajna.Holnap reggelig döntenem kell.

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#4376) DarkLyrics


DarkLyrics
csendes tag

hello! már többször segítettek nekem ezen a fórumon, reméljük most is így lesz:_
lehetőségem nyílt olcsóbban telefont venni, és sajnos nem tudom eldönteni, milyet:
szétnyitható nem jáccik, ezeket néztem eléső körben:
nokia :E51, 6300 (6500classic esetleg)
samsung D900i, F330, vagy U700
sony ericsson w610i, k550i, vagy w880i
amire használni szeretném: telefonálás----- főleg :Y
zenehallgatás, csengőhangnak mp3, alapbeállításként NE a WAP gomb legyen a jobb oldalon--- vagy lehessen megváltoztatni (mostani telomon folyton lewapozom a pénzt :(= )
némi fotózás de nem vagyok nagy igényű ebben

köszi a válaszokat!

[ Szerkesztve ]

''Hiszek a tiszta észben, mint ahogy mindenki hinne benne, ha véle élni nem volna fáradságos'' - József Attila

(#4377) blueMerle válasza DarkLyrics (#4376) üzenetére


blueMerle
veterán

Kommentár nélkul: E51. Jelenleg szvsz ár/érték arányban a felsoroltak kozul ez a legjobb.
Nem fogok pro-kontra érveket írni, a technikai paraméterek nem titkosak, mindegyiknél meg lehet nézni.

(#4378) Joe bácsi válasza DarkLyrics (#4376) üzenetére


Joe bácsi
őstag

E51 :C

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#4379) nike_ válasza DarkLyrics (#4376) üzenetére


nike_
addikt

Én is E51-re szavazok.:)

(#4380) DarkLyrics válasza nike_ (#4379) üzenetére


DarkLyrics
csendes tag

köszi.
és a NEM felsoroltak közül?;)
hátha van a listámban olyan amire nem gondoltam de megéri/tuti vétel

köszi

''Hiszek a tiszta észben, mint ahogy mindenki hinne benne, ha véle élni nem volna fáradságos'' - József Attila

(#4381) nike_ válasza DarkLyrics (#4380) üzenetére


nike_
addikt

A 6120 classic. Ha nem fontos a WLAN.

(#4382) se4ever2


se4ever2
aktív tag

Szerintem nem rossz a Nokia 5310 sem!Mármint ha zene is fontos!

(#4383) AMD Power válasza DarkLyrics (#4380) üzenetére


AMD Power
titán

Kell WLAN? Ha igen akkor E51. ;)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#4384) se4ever2


se4ever2
aktív tag

De nem rossz az 5300 sem!

(#4385) fateless válasza DarkLyrics (#4376) üzenetére


fateless
veterán

A felsoroltak közül egyértelműen az E51 a legjobb tudású és a legjobb ár/érték arányú. Ha magamnak venném, biztosan ezt választanám.

Viszont amiket elmondtál saját igénynek, azok alapján nem úgy tűnik, hogy neked megérné egy symbianos telefont megvenni, mivel nem fogod kihasználni.

Gyakran úgy válaszolunk, hogy a saját igényeinket/vágyainkat is belevetítjük

[ Szerkesztve ]

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#4386) DarkLyrics válasza fateless (#4385) üzenetére


DarkLyrics
csendes tag

hátez valszínű.. másrészt meg nekem minidg sunyi ericssonom volt:đ kicsit félek a nokiatol

''Hiszek a tiszta észben, mint ahogy mindenki hinne benne, ha véle élni nem volna fáradságos'' - József Attila

(#4387) Enjoy válasza DarkLyrics (#4376) üzenetére


Enjoy
addikt

Ha nem kell okostelefon, s inkább a külső a lényeg és a zenelejátszás, akkor én a W880i-t venném :)

► més que un club ◄

(#4388) joey04 válasza DarkLyrics (#4376) üzenetére


joey04
titán

Úgy látom hogy neked felesleges lenne a symbian és ha fontos a zene meg egy kicsit a kamera is akkor w610.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#4389) joey04 válasza Enjoy (#4387) üzenetére


joey04
titán

nem tudom mennyire szempont de abban el van rontva a rádió-csak netes van benne ami fizetős

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#4390) Enjoy válasza joey04 (#4389) üzenetére


Enjoy
addikt

Fúú, tényleg! Már el is felejtettem a "normál" rádió hiányát! :F
Pedig mérgelődtem rajta eleget

► més que un club ◄

(#4391) South Velen válasza Olcsi (#4364) üzenetére


South Velen
addikt

A D600 igen szépen szól. Bár egy cseppet lehetne hangosabb. Minőségre nekem maximálisan megfelelt.

(#4392) kandibaba


kandibaba
csendes tag

Sziasztok! Szeretnék jó telefont választani, de már annyit olvasgatok, hogy kezdek belezavarodni a bőségbe. Kérlek Benneteket, segítsetek nekem. Amit szeretnék: szép, igényes külső, lehetőleg fémborítású, vagy tartós fémhatású műanyagból. Kicsi legyen a készülék, nem egy tégla. Tudásban nem vágyom nagy dolgokra, azért szeretnék egy min. 2mp kamerát, Mp3 lejátszót, jó lenne benne a rádió is, de nem létszükséglet. Ami fontos lenne, hogy tiszta, éles képernyője legyen, és tiszta, erős a hangja. (pl. csengésnél ne csak susogjon, ha pl. forgalomban vagyok, akkor is halljam). Amiket eddig néztem, és tetszettek: Nokia 6300, 6233, N70, Sony Ericsson K610i, K550i, K530i. Ilyesmi külsőre vágyom. Persze láttam még szépeket, de nem tudom, merjem-e. Pl. a tükörborítású, elcsúsztatható formák. Előre is köszönöm a segítséget. Ha tudtok más típust, de hasonló szép külsejűt, és jó belsejűt, azt is szívesen fogadnám. És még egy: független, új készüléket szeretnék, és max. 50000 Ft-ért. Bocs, hogy ilyen hosszúra sikeredtem. :B

kandibaba

(#4393) fateless válasza DarkLyrics (#4386) üzenetére


fateless
veterán

Ha a külsejével meg vagy elégedve, akkor a w610 tényleg jó lehet neked.
Elég szép kijelző van rajta - noha nem 240x320-as - jó kiegészítőket adnak hozzá, szépen szól, rádió is van benne, a kamerája pedig autofókuszos, lehet vele egész jó képeket csinálni. Mindemellett pedig viszonylag olcsó is.

(Nekem nem azzal volt bajom Nokiák esetén, hogy megszokjam őket, hanem a SE-ok apró ékszerei hiányoztak belőlük)

A 6300 is igen mutatós készülék...

Sok sikert az új készülékhez. :)

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#4394) fateless válasza kandibaba (#4392) üzenetére


fateless
veterán

egyértelmű:
6300

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#4395) Sipi16 válasza kandibaba (#4392) üzenetére


Sipi16
senior tag

Ha jó kamerát szeretnél akkor SE K-szériát merem ajánlani. Vagy ha nem szeretnél SE telót akkor olyat vegyél amiben van auto focus. Nekem 6234-em van (6233 vodás kiadásban) Nem rossz kis teló. A kamerája nem nagy szám viszont jó hangosan szól ha hívnak. Rádió + mp3 van benne kékfog, jó kijelző, micro SD-vel lehet bővíteni. Nekem bejött. A kamera az egyetlen gyengéje.
A 6300 asszem nem AF-es...

[ Szerkesztve ]

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#4396) kandibaba válasza fateless (#4394) üzenetére


kandibaba
csendes tag

Köszönöm szépen. ;)

kandibaba

(#4397) kandibaba válasza Sipi16 (#4395) üzenetére


kandibaba
csendes tag

Nekem SE K-szériában kettő is tetszik, a 610i és az 530i. Kettejük között azért nem tudom, melyik legyen, mert a 610-ben nincs rádió, ami jó lenne, de nem létszükséglet, az 530-ban viszont van, szép is, de ezen kívül nem sokkal tud többet, mint a 610i, viszont jóval drágább. Azt megkérdezhetem, én, a szőke :R hogy a Nokia 6300-nál mit jelent, hogy nincs benne AF?

kandibaba

(#4398) South Velen válasza kandibaba (#4392) üzenetére


South Velen
addikt

Ajánlanék egy Samsung D900i-t, ha tetszik. Csodálatos kijelző és kamera 3megapixel, autofokusz, mp3, rádió, stb.
Ha nincs AF, akkor a kamera nem rendelkezik autofokusszal, tehat nem lesznek minden helyzetben élesek és tiszták a fényképek.

[ Szerkesztve ]

(#4399) Sipi16 válasza kandibaba (#4397) üzenetére


Sipi16
senior tag

Auto Focus. Úgy mint a digitális gépek befokuszálja a tárgyat a középpontba ezért amire fokuszálsz az élesebb lesz. Nézd meg milyen képet csinál a V630 meg a W810i a W810i-ben van AF a V630-ban pedig nincs.

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#4400) kandibaba válasza South Velen (#4398) üzenetére


kandibaba
csendes tag

Sejtettem, hogy szőke leszek. Pedig már annyit olvastam, hogy minek a rövidítése az AF. Bocsi... A Samsung biztosan jó telefon, de már nagyon beleéltem magam a két cég, mint Nokia, vagy Sony telcsibe. Volt Samsungom, szerettem is, de szeretnék valami ismeretlent is kipróbálni. De köszi az ajánlatot. :K

kandibaba

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.