Hirdetés

2019. augusztus 20., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2014-03-23 22:34:04

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, fáradjon át ide: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

(#3751) #35692544

(törölt tag)

üdv

egy hölgynek vennék samsung telót M300-ast vagy E250-est
melyiket javasoljátok

(#3752) No-kia válasza #35692544 (#3751) üzenetére

No-kia
(őstag)

egyértelmű sztem ,E250

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#3753) zsiga667

zsiga667
(addikt)

Segítsetek szegény tudatlan kockának telefont választani. :)
Pannonnál van előfizum (üzleti), akárhány év hűséggel kéne nekem olcsón mobil.
Az igényeim szerintem nem túl nagyok:
- az akksi bírjon ki normális használat mellett 2 napot, de inkább hármat
- a menü legyen viszonylag gyors, a bekapcsolási idő legyen 15mp alatt
- a telefonkönyv tudjon legalább 500 bejegyzést fejenként minimum 2 számmal és egy emailcímmel
- a naptár legyen használható, tudjon riasztást, napi/havi nézetet, stb.
- ébresszen kikapcsolva is (neadjisten tudjon több időpontot, pl. napokra beosztva)
- lehessen rá tenni mp3-at csengőhangnak/ébresztőnek, és legyen is 5-10MB hely erre a célra (de több nem kell, és a hangminőség/füles/stereoBluetooth sem érdekel)
- nézzen ki tisztességesen, se nem fröccsöntött kínai műanyagjáték se nem plázabuzi-divatcikk ne legyen lehetőleg
- örülnék ha miniUSB-s lenne, de nem halok bele ha nem az
Ami nem érdekel: kamera, méret/súly (ésszerű határok között persze, zsebben azért elférjen), kommunikációs képességek (edge/3G/Bluetooth/WiFi), 10MB+ memória, zene- és videolejátszás, félméteres VGA kijelző 16M színnel.

(#3754) AMD Power válasza #35692544 (#3751) üzenetére

AMD Power
(titán)

Ha kicsi és "buta" kell akkor M300 ha nem akkor E250.

Xbox One X White Special + Samsung UE55NU7023KXXH 4K UHD LED + Samsung M450 2.1.

(#3755) amol válasza zsiga667 (#3753) üzenetére

amol
(addikt)

Sok van ami megfelel az igényeidnek. Mennyit költenél rá? Milyen kiépítésűt szeretnél?

(#3756) zsiga667 válasza amol (#3755) üzenetére

zsiga667
(addikt)

Max. 20k, de inkább 10. Ha van valami részletfizetés a Pannonnál akkor esetleg +10k.
Kiépítés mindegy.

(#3757) amol válasza zsiga667 (#3756) üzenetére

amol
(addikt)

20 alatt már bőven kapsz olyat ami neked kell. Zárójelben a prémium ügyfél-árak, asszem ugyanezek a céges árak is, de rá kell kérdezni mert lehet hogy van plusz kedvezményed.
SE K550i (18900), Nokia 3109c (12300), 3110c (1188), 3500c (18900), 6080 (9300).

(#3758) mandoky

mandoky
(csendes tag)

Van egy gagyi nokia 6100, hogy tudom füügleni :) [U][B][

kaktusz

(#3759) AMD Power válasza amol (#3757) üzenetére

AMD Power
(titán)

SE K550i Nokia 3500 itt a sorrend. ;)

Xbox One X White Special + Samsung UE55NU7023KXXH 4K UHD LED + Samsung M450 2.1.

(#3760) IreN!CuS válasza fateless (#3745) üzenetére

IreN!CuS
(őstag)

köszi a help-t neked is meg AMD power-nek is :)

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#3761) zsiga667 válasza amol (#3757) üzenetére

zsiga667
(addikt)

Köszönöm a segítséget. :R

(#3762) nemi válasza zsiga667 (#3756) üzenetére

nemi
(tag)

Szerintem egy fehér k550i.vel jol járnál. Igaz kicsit többet tud mint amilyet te akarsz, de abbol sosem szokott baj lenni.

[ Szerkesztve ]

(#3763) zsiga667 válasza nemi (#3762) üzenetére

zsiga667
(addikt)

Igen, teszteket olvasgatva nekem is ez tetszett meg. :)

(#3764) beci

beci
(őstag)

Sziasztok.
SE V640i vagy SE W660i vagy SE K800i?

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#3765) KaiotEch válasza beci (#3764) üzenetére

KaiotEch
(veterán)

Mi a fontosabb? Zene vagy kamera?

Eladó HP OMEN 17" GTX1070 || Állítólag csak a halál a biztos, bár amióta valaki okos kitalálta a nekromantákat, már az se. Ha nem működik jól a Xiaomi telefonod és fejfájást okoz, akkor az a MIgrén? ™ || Adottságaim miatt meghívtak egy p0rnófilmbe szerepelni. Én vagyok a férj, aki elmegy otthonról.

(#3766) beci válasza KaiotEch (#3765) üzenetére

beci
(őstag)

Ez egy jó kérdés.:)
Talán mindkettő,de fotózásra szerintem lehet akármilyen kamerálya egy telónak,én akkor is egy fényképezőgépre voksolok.:)
Talán ami még lényeges,legyen jól testreszabható,lehessen rá alkalmazásokat,témákat rakni.Az elöbbi felsorolásból még kimaradt a SHARP 880sh.

[ Szerkesztve ]

(#3767) KaiotEch válasza beci (#3766) üzenetére

KaiotEch
(veterán)

Nah egyszer már elkezdtem leírni a telefonok adatait és véletlen kilőttem az ablakot, szal már nem szeretnék mégegyszer nekikezdeni, de összevetettem mind a 4 telefont és győztesként a Sony Ericcson K800i került ki, mind árban, mind tudásban! Igaz nem egy überbrutál a zene terén, de bőven megállja a helyét! Így én e telefon mellett teszem le a voksomat! Remélem segíthettem!

Eladó HP OMEN 17" GTX1070 || Állítólag csak a halál a biztos, bár amióta valaki okos kitalálta a nekromantákat, már az se. Ha nem működik jól a Xiaomi telefonod és fejfájást okoz, akkor az a MIgrén? ™ || Adottságaim miatt meghívtak egy p0rnófilmbe szerepelni. Én vagyok a férj, aki elmegy otthonról.

(#3768) beci válasza KaiotEch (#3767) üzenetére

beci
(őstag)

Köszönöm a választ.:)
Tudásban én is erre a választásra jutottam,de azért vacilálok,mert külsöre nem igazán jön be.Túl vastagnak tartom.Nem csúnya,csak kicsit robosztus.:)

(#3769) KaiotEch válasza beci (#3768) üzenetére

KaiotEch
(veterán)

A K800i nekem sem viszont a K810i az tetszik, de mégis Nokia 6500 Slide-nál maradok :D

(#3770) AMD Power válasza KaiotEch (#3767) üzenetére

AMD Power
(titán)

Nekema W800i után se volt zenében a K800i. ;)

(#3771) KaiotEch

KaiotEch
(veterán)

Van itt olyan aki a Nokia cégnél dolgozik? Vagy akárki más aki tudja! Körülbelül mennyit fog még esi az ára a Nokia 6500 Slide-nak karácsony után? Előre is köszönöm aválaszt!

[ Szerkesztve ]

(#3772) beci válasza KaiotEch (#3769) üzenetére

beci
(őstag)

Sajna a K810i nem kapható a vodánál.

(#3773) KaiotEch válasza beci (#3772) üzenetére

KaiotEch
(veterán)

Miért akarsz vodásat venni? Asszem 58-ért van független 1-2 év garival!

(#3774) beci válasza KaiotEch (#3773) üzenetére

beci
(őstag)

Mert már 6éve vodás vagyok,és most jár le a 2 évem.Igyis ugyis hosszabbitani akarok,igy legalább a készülék olcsóbb.

(#3775) Lasi

Lasi
(tag)

Sziasztok!

Egy kis segítséget kérek. Az édesapámnak szeretnék egy telcsit, de a rengeteg csoda-mobil közül sem mindegy melyiket.
A mostani mobilja egy ősrégi Nokia. Amit szeret benne, hogy nagyok a betűk és a számok a kijelzőjén, a gombokat pedig nem gombostűvel kell nyomogatni.
A problémám az, hogy mostanában egy hasonlót sem láttam, pedig ez neki nagyon fontos. :(((

Pls segítsetek, hátha Ti ismertek hasonló tulajdonságokkal telcsit.

Köszi!

[ Szerkesztve ]

Nem hiába véletlen! - http://lasi.atw.hu/

(#3776) KaiotEch válasza Lasi (#3775) üzenetére

KaiotEch
(veterán)

Ár? És csak Nokia?

(#3777) Lidl Jacob válasza KaiotEch (#3771) üzenetére

Lidl Jacob
(addikt)

Hogy lehet ilyen hülyeséget kérdezni? Majd szerinted ha tudják is itt közzé fogják neked tenni?

Respect, seen?

(#3778) AMD Power válasza KaiotEch (#3771) üzenetére

AMD Power
(titán)

Erre pontos választ senki nem fog tudni adni neked.

(#3779) KaiotEch válasza Lidl Jacob (#3777) üzenetére

KaiotEch
(veterán)

Semmi sem lehetetlen...

[ Szerkesztve ]

(#3780) nemma válasza Lasi (#3775) üzenetére

nemma
(addikt)

Nokia 3109, 3110 Classic?

(#3781) Viktor0610 válasza Lasi (#3775) üzenetére

Viktor0610
(titán)

Csak megerősíteni tudom nemma ajánlását. Az általa említett két készülék mindenképp' megfelelő lesz.

Aláírás (nem kötelező megadni) - "Egy csúcsteló és a Zs kategóriás gyártótól származó rizskályhád között van még néhány átmenet." :-DDD

(#3782) mandoky válasza Viktor0610 (#3781) üzenetére

mandoky
(csendes tag)

Köszi a fáradozást, már nem aktuális
:(

kaktusz

(#3783) benncee

benncee
(csendes tag)

hali!

szerintetek melyiket vegyem a sonyericsson k530-at v a t650-et?
én igazábol úgy látom, h szoftverileg ugyanaz mindakettő, csak a különbségek:

t650: -320x240, de kicsi kijelző (1.9")
-mobilfény
-fém ház, karcálló üveg
-3.2 mp autofocus kamera
-fényérzékelő
-gombok fényhatásai (nekem bejön:))

k530: -176x220, nagy kijelző (nekem) 2.0"
-nincs mobilfény
-műanyag (bár jóminőségű) ház
-2 mp kamera fixfocus
-nincs fényérzékelő (nem olyan fontos)
-nincsenek fényhatások (még el tudnám viselni a hiányát, de azért jöhetne :) )

nekem igazából nagyon számít a nagy kijelző, de nem tudok dönteni melyiket vegyem, mivel a mobilfény is számít, meg azért mégiscsak fémház.
szerintetek? :F

[ Szerkesztve ]

(#3784) AMD Power válasza benncee (#3783) üzenetére

AMD Power
(titán)

Én nem is nagyon értem a kérdést. A két telefon nem is egy kategória. A T650 egyébként egy jóval komolyabb telefon. De ez persze nem azt jelenti ,hogy nem jó a K530i.

(#3785) amol válasza benncee (#3783) üzenetére

amol
(addikt)

Az 1,9" kicsi a 2,0" meg már nagy? Utánaszámoltál hogy ez mindössze 2,45mm és az is átlóban?

(#3786) No-kia válasza benncee (#3783) üzenetére

No-kia
(őstag)

hát sztem magadnak is megválaszoltad ,elolvasod a tulajdonságokat egyértelmű hogy a t650,legalábbis sztem

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#3787) dave93

dave93
(őstag)

Hi all!
Végül egy Nokia 2760at vettem annak az ismerősömnek akinek tönrement a 3410ese :) A teló zsír új, a kérdésem az hogy mennyi ideig hagyjam töltőn hogy megformázza az akksit és normálisan működjön? köszi :R

(#3788) KaiotEch válasza dave93 (#3787) üzenetére

KaiotEch
(veterán)

Persze töltsd kb 16 órát majd merítsd le teljesen és még2x csináld meg ezt a folyamatot!

Nekem viszont tudnátok ajánlani valami olyasmi telefont, mint a Nokia 6500 Slide? Kb olyan tulajdonságokkal és azért nézzen is ki vhogy :)

(#3789) Viktor0610 válasza KaiotEch (#3788) üzenetére

Viktor0610
(titán)

Szükségtelen a 3 alkalommal való hosszabb töltés/lemerítés. Igazából egyszer sem kellene hosszabb ideig tölteni (pláne 16 órán át), de én egy 8-10 órás, kikapcsolt állapotú töltést azért szoktam javasolni. ;)

Aláírás (nem kötelező megadni) - "Egy csúcsteló és a Zs kategóriás gyártótól származó rizskályhád között van még néhány átmenet." :-DDD

(#3790) dave93 válasza Viktor0610 (#3789) üzenetére

dave93
(őstag)

Ok, köszi, akkor le is veszem a töltőről, mert kikapcsolva volt 20 órát töltve :R

(#3791) benczeb

benczeb
(aktív tag)

hi,

elkezdtem nézegetni telcsiket, árakat, e51...., stb.
sok kereskedésben van új és használt 0 perces. az árak kb 10-15%-kal lejjebb vannak utóbbi esetében. milyen lemondásokkal jár ha a használt 0 percest választom? e51 példája 79 helyett 66. elég meggyőző. de mit jelent pontosan ez?

köszi,
b

[ Szerkesztve ]

(#3792) KaiotEch válasza benczeb (#3791) üzenetére

KaiotEch
(veterán)

Szerintem azt, hogy olcsóbban megszerzed a telefont! ;)

Egyébként nekem is nagyon tetszik vacilálok még asszem egy kicsit, hogy Nokia 6500Slide vagy E51...

(#3793) Lasi válasza Viktor0610 (#3781) üzenetére

Lasi
(tag)

Köszi a válaszokat! Akkor ezeket fogom meglesni. Nagyon jó lenne, ha jó lenne :)

(#3794) KaiotEch válasza benczeb (#3791) üzenetére

KaiotEch
(veterán)

De egyébként, ha 0 perces a telefon akkor, hogy lehet használt? :D

[ Szerkesztve ]

(#3795) Lasi válasza KaiotEch (#3776) üzenetére

Lasi
(tag)

Ha elolvastad a kérdést rendesen, akkor szó sincs arról, hogy milyen márkájú telcsit keresek... Gondolom a nyereményjáték topikjában feltett kérdésed is amiatt tetted fel, mert nem olvasod végig a dolgokat. :U

(#3796) benczeb válasza KaiotEch (#3792) üzenetére

benczeb
(aktív tag)

nekem a slide nem annyira jön be, de ha nem lenne fényképezőm, vagy egy kompaktra lenne szükségem, bevállalnám. simán megéri. tegnap a plazaban a saturnban nyomkodtam az e51-et, picit hosszú, de vad, nagyon ;)
de tényleg, mitől 0 perces? el nem tudom képzelni, hogy egy új szériánál mit jelenthet.

(#3797) Lasi válasza nemma (#3780) üzenetére

Lasi
(tag)

3110... hogy ezt eddig miért nem vettem észre ;)
Azt hiszem ez lesz az igazi! Mégegyszer köszönöm! :R :R :R

(#3798) mark83bp válasza benczeb (#3796) üzenetére

mark83bp
(tag)

1-2 gsm bolt is árul így..a lényege hogy sim kártya nem volt benne..ez volt pl a kirakatban..a pultban..és ha 1-2 komoloyabb vevő érdeklődött akkor megfoghatta... de ennek hála drasztikusan kevesebb a gari..ott pl csak 3hónap..de az ára is kb 10-15%al kevesebb...

Ericsson A2628 - Nokia 3310 - Nokia 3510i - Sharp GX-20 - Sharp GX-25 - Sharp GX-30i - SonyEricsson S700 - SonyEricsson K750i - Nokia 8910i - SHARP v903 - Nokia N95 - Nokia 8800 - Samsung G800

(#3799) KaiotEch válasza Lasi (#3795) üzenetére

KaiotEch
(veterán)

Csak azért gondoltam, hogy Nokia kellhet, mert akinek sok éve Nokiája van az nem nagyon cseréli le má márkájúra! Pl én sem! N72-m volt, de gondoltam utána veszek egy SE k810i-t, de mégsem =)

(#3800) amol válasza KaiotEch (#3788) üzenetére

amol
(addikt)

Persze töltsd kb 16 órát majd merítsd le teljesen és még2x csináld meg ezt a folyamatot!

Ez zöldség, ami a múltból maradt és az emberek nem bírják elfelejteni. A Li-Ion akksikat NEM SZABAD teljesen lemeríteni, formázni sem kell. Első alkalommal lehet szükséges egy teljes feltöltés és további pár óra utántöltés, hogy az akkumulátor "megjegyezze" a maximális töltöttségi fokot.

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.