Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4501) benczeb válasza blueMerle (#4500) üzenetére


benczeb
aktív tag

köszi, és ha bedobom az L760-ast is a játékba? Neked volt olyan, mit gondolsz?

(#4502) fateless válasza benczeb (#4501) üzenetére


fateless
veterán

akkor is K770

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#4503) blueMerle válasza benczeb (#4501) üzenetére


blueMerle
veterán

fatelessel értek egyet, K770i továbbra is. L760 piskóta ahhoz képest.

(#4504) South Velen válasza benczeb (#4501) üzenetére


South Velen
addikt

Én is a K770 pártján vagyok, bár külsőre nem jön be.

[ Szerkesztve ]

(#4505) benczeb válasza South Velen (#4504) üzenetére


benczeb
aktív tag

köszi srácok!

(#4506) benczeb


benczeb
aktív tag

eh, most látom csak a SE honlapján, hogy megjelent a K660i. Na, gyerekek, a kijelző felbontása már 320x240...stb.
mit gondoltok?

(#4507) South Velen válasza benczeb (#4506) üzenetére


South Velen
addikt

A kettő közül én az olcsóbbikat választanám, de engem nem különösebben érdekel a kamera.

(#4508) b_virag


b_virag
csendes tag

Sziaszztok.
Én nekem annyira tetszik a samsung u300. csak 2dolog kéne még bele. Bővíthető memória és FM radió. Remélem egyszer lesz ilyen telefon.

(#4509) nike_ válasza b_virag (#4508) üzenetére


nike_
addikt

Hát nekem nem tetszik.:(

(#4510) oOZozOo


oOZozOo
csendes tag

Hy all! Melyiket vegyem? :F nokia n95, vagy LG Wievty?? előre is köszi! :R

(#4511) Sipi16 válasza oOZozOo (#4510) üzenetére


Sipi16
senior tag

Az LG-t nem ismerem viszont tegnap nyomkodtam egy N95-öt. Nekem nagyon gagyinak tűnt. Lötyögött a csúszka... (3hetes) Meg az anyagminőség... :(

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#4512) AMD Power válasza Sipi16 (#4511) üzenetére


AMD Power
titán

Hát igen. Sajnos az N95 már csak ilyen. :(

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#4513) Zoltanfi válasza AMD Power (#4512) üzenetére


Zoltanfi
senior tag

Nem ilyen!
Az én N95-öm úgy egyben van mint egy kődarab, a csúszka abszolút paszentos, az anyagminőség pedig elsőrangú, a hátlap kellemes tapintású műanyag, az előlap pedig olyan minha fémből lenne, hideg ha hozzáérek..

(#4514) AMD Power válasza Zoltanfi (#4513) üzenetére


AMD Power
titán

Te vagy az egyetlen kivétel. Örülj neki.

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#4515) pajav8 válasza gpeti11 (#4484) üzenetére


pajav8
tag

6233. nekem most olyan van és nagyon jól szól kihangosítva. csak az a gáz hogy nem lehet a videóba beletekerni :( :( :( . pannonál előfizetéssel asszem 35k

[ Szerkesztve ]

Siemens A60->Sony Ericsson K300i->Nokia 6233->Nokia C5-00->HTC Wildfire S

(#4516) Sipi16 válasza pajav8 (#4515) üzenetére


Sipi16
senior tag

A 6233/6234 jó választás.

Zoltanfi: Nagy szerencséd van mert minden ismerősöm szídja. Szerintem a 6234-esem anyagminősége különb.

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#4517) amol


amol
addikt

Na jó, hagytam magam rádumálni és ma vettem egy a Pannonnál egy fekete E51-et 45-ért (prémum ügyfél +7500 kedvezmény). Szoftvere érintetlen, memóriakártya nem járt hozzá.
Sajnos kicsit zúg fülhöz emelve amikor világít a kijelzője, már olvastam ilyet úgyhogy még utánajárok mert kissé aggaszt.
köszönöm a jótanácsokat! :)

(#4518) Viktor0610 válasza amol (#4517) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ezt írod 2008-01-20 01:29:47-kor: "... ma vettem egy a Pannonnál egy fekete E51-et ..."

24/7 (24 órán és 7 napon át) nyitvatartó üzletben vetted v. a kedvedért kinyitott egy bolt? ;]

Bocs, pihent v.ok... :D

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#4519) amol válasza Viktor0610 (#4518) üzenetére


amol
addikt

:U

(#4520) nike_ válasza Viktor0610 (#4518) üzenetére


nike_
addikt

Látszik, hogy eléggé pihent vagy...:D

(#4521) amol


amol
addikt

Kétarcú telefon két kártyával emitt.

(#4522) Gyuro!


Gyuro!
aktív tag

Bocsi, kicsit offos, de tudnátok linkelni nekem n81 fórumot, mert nem találtam, jól jönne még 1 teszt is róla! Köszi!

Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, melyik felét!

(#4523) jaffa 2843


jaffa 2843
Ármester

hali!

tudtok nekem mondani egy olcso, 10ezer körüli, lehetőleg kinyitható telefont? főbb szempontok:minél több készenléti idő, strapabíró legyen...
vagy ebben a szerény árszegmensben mi az amit érdemes venni?

jelenleg egy Sony J7-tel feszengek, több mint 7 éve, szal megérett már a cserére és nem szándékozom sokat költeni telefonra.. ugyse használom az 50%át sem a tudásának

[ Szerkesztve ]

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#4524) Viktor0610 válasza Gyuro! (#4522) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Egy pár téma a kereső segítségével: [link] és a 8 GB-válzotat tesztje.

Samsung Galaxy A54

(#4525) dacsek


dacsek
csendes tag

Sziasztok!
A napokban szeretnek telefont venni a szerzodesem meghoszabitasaval (tehat hosszu tavon lenne meg a tel.) es ehhez szeretnem a segitsegeteket kerni. 3 telefon kozt vacilalok, mindharom kb. egyforma aron kaphato: lg shine, nokia e50 es SE w880.
Amik nekem fontosak: jo MP3 lejatszas, szep design-os kulalak (lehetoleg femes betetekkel)
Amik kevesbe fontosak de jo ha van: radio, office alkalmazasok kezelese(de ne csak megnyitni hanem szerkeszteni is lehessen), lehetoleg dzsojmentes(utalom a joy-t)
Ami egyaltalan nem fontos:kamera.
Elore is koszonom a valaszokat.
Szep napot!

Ha a múlton merengsz nem tudsz élni a jelenben és elveszted a jövőt.

(#4526) dacsek


dacsek
csendes tag

ti a harom kozul melyiket valasztanatok? Es ha egyiket se akkor szerintetek(artol, markatol es minden egyebtol fuggetlenul) melyik az a telefon amelyik legjobban megfelel ezeknek a kriteriumoknak?
Fontos lenne mert meg egy hetem van a tello kivalasztasaig.
Udv.

Ha a múlton merengsz nem tudsz élni a jelenben és elveszted a jövőt.

(#4527) nemma válasza dacsek (#4525) üzenetére


nemma
addikt

A Shine-t kizárnám, minőségi meg minden, de nem egy nagy durranás a multimédia terén.
Bár a külső szubjektív, nekem a W880i jobban tetszik az E50-nél(lehet azért, mert nekem is az van :D ), viszont zenehallgatásban biztos, hogy jobb lesz a Nokiánál.
Rádió az egyikben sincs sajna, illetve a SE-nél csak adatforgalmat generálva tudod kihasználni ezt a lehetőséget.
Office szerkesztésre ne számíts, a Symbianos E50 is csak megjeleníteni tudja, szerkeszteni nem, a W880i pedig csak a .txt-t ismeri.
Ha pedig utálod a joyt, akkor egyértelműen a W880i-t válaszd, viszont vásárlás előtt próbáld ki, hogy kényelmesek-e neked a gombjai. Nekem nagyon tetszik, de sokan szarozzák.

(#4528) Viktor0610 válasza dacsek (#4525) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ezen feltételek alapján a W880i lehet a te telefonod.

(Esetleg az E50.)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#4529) nike_ válasza dacsek (#4525) üzenetére


nike_
addikt

Nekem az E50 kéne a legjobban.

(#4530) Joe bácsi válasza dacsek (#4525) üzenetére


Joe bácsi
őstag

A 3 közül egyik se felel meg a kritériumoknak. Vegyél Nokia E51-t.

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#4531) nike_ válasza Joe bácsi (#4530) üzenetére


nike_
addikt

Az is jó lehet, sőt.

(#4532) dacsek


dacsek
csendes tag

koszonom mindenkinek a valaszokat, meg van egy hetem addig meggondolom.
e51 el az a baj hogy meg viszonylag uj telefon es a szolgaltatomnal nem aruljak, habar tenyleg az lenne az arany kozeput

Ha a múlton merengsz nem tudsz élni a jelenben és elveszted a jövőt.

(#4533) Joe bácsi válasza dacsek (#4532) üzenetére


Joe bácsi
őstag

Vagy E65-öt. Az is zsír teló! :))

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#4534) hopimix


hopimix
tag

Sziasztok!
Telefont szeretnék venni, 20-30k körül keresem a legjobb ár/érték arányút. Ami feltétlen kell bele az a rádió. Mit érdemes venni ilyen árkategóriában?

(#4535) Viktor0610 válasza hopimix (#4534) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nokia 3110 Classic, Samsung E250.

Samsung Galaxy A54

(#4536) amol


amol
addikt

Én többedszer viszem vissza az e51-et és mind ugyanilyen. Zúg a kijelzője.

(#4537) blueMerle válasza amol (#4536) üzenetére


blueMerle
veterán

A V3-as Motonak a billje zúgott. Méhecske telók. Ez nem bug, ez feature :D

(#4538) Joe bácsi válasza amol (#4536) üzenetére


Joe bácsi
őstag

Kaptál már új telót? Hoztak neked?
Beszélgetés közben nem halllom. :))

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#4539) amol válasza blueMerle (#4537) üzenetére


amol
addikt

Amit nagy mellénnyel hirdetnek az feature, a többi bug :DDD

(#4540) amol válasza Joe bácsi (#4538) üzenetére


amol
addikt

Még nem, de mivel jeleztem 3 napon belül ez nem gond. Ma elvileg hívtak, gyakorlatilag nem. Holnap benézek mi a helyzet, állítólag lejelentették és az összeset végignézik a raktárban. Na az érdekes lesz.
Beszélgetés közben nem hallani, csak amíg világít a kijelző ;)

(#4541) Joe bácsi válasza amol (#4540) üzenetére


Joe bácsi
őstag

Ja-ja nálam is. De, ha világít a kijelző, akkor jó messze teszem a fülemtől. :))
Viccet félre téve, engem is zavar a dolog, de én nem vagyok 3 napon belül már. ) napos a kicsike. :(((
Ha bemennék, tuti nem adnának újjat és meg sem javítanák. A kijelző nyöszörgése miatt bementem 3 napon belül és azt mondták, h. ez ilyen, mert pattintós a plexi a kijelző előtt és, h. legyek nyugodt, mert MINDEN N95 nyöszörög és méghozzá jobban. :(((

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#4542) amol válasza Joe bácsi (#4541) üzenetére


amol
addikt

Zavar engem is, mert annak ellenére hogy egész jó áron jutottam hozzá, ez végeredményben nem egy alsó kategóriás telefon, sőt.

A kijelző nyöszörgése miatt bementem 3 napon belül és azt mondták, h. ez ilyen, mert pattintós a plexi a kijelző előtt és, h. legyek nyugodt, mert MINDEN N95 nyöszörög és méghozzá jobban.
Gondolom megnyugodtál hogy 100 ezer felett sem kapsz minőségi összeszerelést... nonszensz. :W
Én kijelzőnyöszörgést nem tapasztaltam, igaz másfél napja elő sem vettem. A régit használom, az nem zümmög és amíg nem oldódik meg nem pakolom rá a dolgaimat.

Ha gyártana a SE hasonló tudású és méretű wlanos telefont akkor azt vettem volna. Illetve van egy készülék amire ráfizetnék, a 6110 navigator. Nem árulják, de gondolom annak is vannak hibái. Nem néztem utána de a gps nem rossz dolog.

[ Szerkesztve ]

(#4543) Gebriel válasza Joe bácsi (#4541) üzenetére


Gebriel
veterán

Ha bemennék, tuti nem adnának újjat..csak egy egész kezet :DDD Bocs ;)

(#4544) Joe bácsi válasza amol (#4542) üzenetére


Joe bácsi
őstag

Na ja, hót nyugodtan távoztam a boltból. :W
Engem meg azért, mert pár évig meg akarnám tartani és hát nem lenne baj, ha nem lennének benne hibák.
A gari amúgy, h. van a Nokiánál? 1 év a sw-re és 1 év a hardverre. És ez, h. oszlik meg? Első év sw, második csak hardver, vagy első is hardverre is? :F

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#4545) Joe bácsi válasza Gebriel (#4543) üzenetére


Joe bácsi
őstag

Bocs, de nem értem a vicced. :F

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#4546) AMD Power válasza Joe bácsi (#4541) üzenetére


AMD Power
titán

Ez egy vicc. :U

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#4547) Wictor


Wictor
senior tag

Helló mindekinek! T-mobilos Motorola V8-at megéri venni? Lehet már függetleníteni? És ha igen, mennyiért?

[ Szerkesztve ]

(#4548) fateless válasza hopimix (#4534) üzenetére


fateless
veterán

Csatlakozom Viktorhoz, de ezen felül még a Pannonnál most 7k-val megdrágult M610 sem rossz, illetve a SE K550.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#4549) AMD Power válasza Wictor (#4547) üzenetére


AMD Power
titán

Függetlenítés = bukod a garanciát.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#4550) Wictor válasza AMD Power (#4549) üzenetére


Wictor
senior tag

Ennyit azért én is tudok. :W De megéri venni egy olyat (V8)?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.