Hirdetés

2019. október 19., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2014-03-23 22:34:04

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, fáradjon át ide: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

(#3451) KaiotEch válasza djtoomi (#3450) üzenetére

KaiotEch
(veterán)

Ha számít annyit a kamera akkor k550i! 6eFt-t sztem már nem oszt, nem szoroz végülis nem egy brutálisan drága egyik teló sem! 550-nek a hátulja szebb :)

Állítólag csak a halál a biztos, bár amióta valaki okos kitalálta a nekromantákat, már az se. Ha nem működik jól a Xiaomi telefonod és fejfájást okoz, akkor az a MIgrén? ™ || Adottságaim miatt meghívtak egy p0rnófilmbe szerepelni. Én vagyok a férj, aki elmegy otthonról.

(#3452) nemma válasza djtoomi (#3450) üzenetére

nemma
(addikt)

Én a normális menü és a kinézet miatt is a K550i-t választanám kapásból.

(#3453) djtoomi válasza nemma (#3452) üzenetére

djtoomi
(addikt)

Okés,meggyőztetek,de nem tom,ez a lila színű is tök jó lett,feketében annyira már nem jön be,de fehérben az igazi,t-nél meg úgy nem kapható. :O

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#3454) Viktor0610 válasza djtoomi (#3453) üzenetére

Viktor0610
(titán)

Lila? :Y

Képet akarunk, képet kérünk! :D

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni) - "googlehater analóg wanabe gdpr remete" <- Nem én!!! :-DDD

(#3455) nemma válasza Viktor0610 (#3454) üzenetére

nemma
(addikt)

(#3456) djtoomi válasza nemma (#3455) üzenetére

djtoomi
(addikt)

Ő az,kivételesen,csoda folytán tetszik,ez az első lilafon ami tetszik. :))

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#3457) vabi

vabi
(csendes tag)

40 e. körül független vagy ugyanennyiért vodafone előfizetéssel mit érdemes venni?
Nokia 6080
SE k800i
SAMSUMG 740
vagy valami mást?

(#3458) Gebriel válasza vabi (#3457) üzenetére

Gebriel
(veterán)

6080 fel sem veheti a versenyt a másik kettövel.
K800i nagyon jó a kamerával rendelkezik,bár engem zavart mindig hogy a lencse védő mindig elcsúszot a zsebembe.A Samsung 740 "átlagos" slideos telefon,hibátlan külsövel(csak a képnézegetöt hiányolom belöle)

(#3459) amol

amol
(addikt)

Nos, ma megnéztem a k770i-t és tetszik, 40k-ért kapnám meg. Csak az SAR érték zavar, mit gondoltok erről?

(#3460) AMD Power válasza nemma (#3455) üzenetére

AMD Power
(titán)

Tegnap már keresték is nálunk... ;)

Xbox One X White Special + Samsung UE55NU7023KXXH 4K UHD LED + Samsung M450 2.1.

(#3461) AMD Power válasza vabi (#3457) üzenetére

AMD Power
(titán)

K800i csöppet komolyabb mint a másik két telefon. A K800i topicban senki nem szidja. Ez sem véletlen... ;)

Xbox One X White Special + Samsung UE55NU7023KXXH 4K UHD LED + Samsung M450 2.1.

(#3462) vabi

vabi
(csendes tag)

Köszi, akkor marad a SE k800i bár a joy-tól kicsit tartok, állítólag hamar tönkremegy.Most csak az a bronzos barna színű van,majd meglátom hogy néz ki élőbe, ha nem túl gáz megveszem. Mégegyszer :R

(#3463) legiaap válasza vabi (#3462) üzenetére

legiaap
(nagyúr)

De az E740,meg zenében nagyon ott van
;)

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#3464) Viktor0610 válasza AMD Power (#3461) üzenetére

Viktor0610
(titán)

Az igaz, h. a K800i a legjobba három közül, de azért nem tökéletes...
Én írtam gombkopásról, meg rémlik más probléma is a készülékkel kapcsolatban, most nem keresek rá a hibákra. :D

Aláírás (nem kötelező megadni) - "googlehater analóg wanabe gdpr remete" <- Nem én!!! :-DDD

(#3465) AMD Power válasza Viktor0610 (#3464) üzenetére

AMD Power
(titán)

Nekem nem kopik a gombja. :P

(#3466) Lidl Jacob válasza legiaap (#3463) üzenetére

Lidl Jacob
(addikt)

Kivéve a külső hangszóró hangerejét, mert az egy zenélö képeslap teljesítményével vetekszik.

Respect, seen?

(#3467) Gigant12

Gigant12
(csendes tag)

Sziasztok!

Nagy gondban vagyok, mert ugye jönnek az ünnepek, és hát telcsit kellene... De milyet?
Néhány szempont, bár a döntés nehéz, a szakik majd segítenek eligazodni talán:
- szép kijelző
- közepes kamera
- könnyen csatlakoztatható a sz.géphez ha lehet USB
- Symbian nem hiszem h. fontos, nekem még új, és nem is tudom milyen alkalmazások lehetnek hasznosak, azt halottam lassú. Vagy már ez régen volt?
- Net ritkán a telefontól, zenéket szívesen hallgatnék
Vásárlaás előfizuval a PGSMnél, max 35K
Jelöltek: Nokia 6120, 6233, 6555 az milyen mennyire tartós vajon?
esetleg Nokia 3500 Classik.. De anak a kijelzője, pedig lehet hogy jó lenne..

Köszönöm szépen, vasútbaráti üdvötlettel: Gigant

(#3468) Lidl Jacob válasza Gigant12 (#3467) üzenetére

Lidl Jacob
(addikt)

A Symbian lasssága már a múlté; én D900I-t vagy 6120 ClassiC-ot vennék.

Respect, seen?

(#3469) KaiotEch válasza Lidl Jacob (#3468) üzenetére

KaiotEch
(veterán)

A multé? Végülis tényleg csak 3 perc kell ahhoz, hogy bekapcsoljon a teló! XD

Állítólag csak a halál a biztos, bár amióta valaki okos kitalálta a nekromantákat, már az se. Ha nem működik jól a Xiaomi telefonod és fejfájást okoz, akkor az a MIgrén? ™ || Adottságaim miatt meghívtak egy p0rnófilmbe szerepelni. Én vagyok a férj, aki elmegy otthonról.

(#3470) Ricardo válasza KaiotEch (#3469) üzenetére

Ricardo
(félisten)

Idézet a 6120c tesztjéből:

"Minden jól működik, a rendszer az újabb Symbian készülékekhez hasonlóan gyors, fagyás egyszer sem volt."

(#3471) Lidl Jacob válasza KaiotEch (#3469) üzenetére

Lidl Jacob
(addikt)

Nem tudom miről beszélsz, már 2 éve a 6670emnél sem kellett 1 minutum sem.

Respect, seen?

(#3472) klepto

klepto
(addikt)

Sziasztok!

Nem hittem volna, hogy ilyen sikeres lesz a topicom, hogy második sorozatot is megér :DD
Igaz, ezt a másodikat már nem én nyitottam meg, de sebaj :DDD
Nos azért írok ismét, mert újból telefon csere előtt állok.
Két típus között vacillálok, az egyik a Nokia 5300 (nem röhögni, nekem bejön a stílusa), és a Sony Ericsson W580i.
Valaki fel tudná sorolni a lényeges tudásbeli különbségeket a két telefon között?
Esetleg valaki tudna ajánlani nem túl drága, elsősorban csuszkás kivitelű, videó lejátszóval rendelkező MP3 lejátszós, FM rádiós telefont? Netán a fenti kettő közül tud valamelyik filmet is lejátszani? Nem a saját kamerával felvett filmekre, hanem DivX-ből, vagy DVD-ről a telefon képességeinek, és fájlhasználatának megfelelően átkódolt filmekre gondolok :U

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

(#3473) amol válasza klepto (#3472) üzenetére

amol
(addikt)

Szerintem a w580i mindenben jobb.

(#3474) AMD Power válasza klepto (#3472) üzenetére

AMD Power
(titán)

A két telefonnak nem sok köze van egymáshoz. A W580i mind zenében mind anyagminőségben jobb. Az 5200/5300 egy szégyen. Már ami az anyagát illeti.

(#3475) sittes79

sittes79
(addikt)

Sziasztok!

Véleményt please!

90.000 HUF-ért 2 hetes nokia n95+1giga microSD??
kártyafüggetlen!

szerintetek?

milyen árban vannak most?

kösz

(#3476) nike_ válasza sittes79 (#3475) üzenetére

nike_
(addikt)

Sztem megéri mert gondolom gyári garis...

(#3477) Armando_19 válasza sittes79 (#3475) üzenetére

Armando_19
(őstag)

Ha van rá rendes gari, akkor mindenképpen megéri szerintem.

(#3478) AMD Power válasza sittes79 (#3475) üzenetére

AMD Power
(titán)

Milyen gari van hozzá?

(#3479) Ricardo válasza sittes79 (#3475) üzenetére

Ricardo
(félisten)

Nem rossz ár. Garancia van rá?

(#3480) Neró válasza Ricardo (#3479) üzenetére

Neró
(őstag)

Sziasztok!

Két telefon közül nem tudok dönteni.
(Teljesen új vétel lenne)
Melyik érné meg?
Ezek lennének:

Nokia 8600 Luna : [link]
Samsung u600 : [link]

| www.diablohungary.hu www.callofduty.hu

(#3481) nike_ válasza Neró (#3480) üzenetére

nike_
(addikt)

Szerintem U600.

Jobb a kamerája és sokkal olcsóbb.Én is Útálom a Samsung Ú szériát de sokkal jobban megéri.

(#3482) Neró válasza nike_ (#3481) üzenetére

Neró
(őstag)

Mondjuk a 8600 luna se piti.
150.000K körül van az ára.
Meg sokat is tud.

(#3483) RumiTT

RumiTT
(tag)

Sziasztok!
Tudnátok mondani egy autofokuszos telót amin vaku is van, és nem kerül többe,mint 40(és persze jó lenne,ha mp3at is szépen hangosan vinné)?
T-nél akartam újjítani w810re csak seholsincs már, k550t meg nem akarok venni,mert mindenki szidja....

(#3484) Neró válasza RumiTT (#3483) üzenetére

Neró
(őstag)

40 mi?
Forint?
Úgy tudok ajánlani,várj elösszőr ki kell bányásznom a kukából. :D
40k ért már mpr 3-mas és szép a hangja.

[ Szerkesztve ]

(#3485) fateless válasza RumiTT (#3483) üzenetére

fateless
(veterán)

egy hely

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#3486) nemma válasza Neró (#3480) üzenetére

nemma
(addikt)

Egyik sem, én mindkettőt kerülném.
Az U600 nagyon buta, de ha csak telefonálásra kell, akkor oké, és persze sokkal olcsóbb, mint a Luna.
Mondjuk az is tök átverés, mert nem tud túl sokat és az anyagok minősége is hagy kívánnivalót maga után :U
Te is csak külső alapján veszel telefont, mi? :D

(#3487) nrgxxx

nrgxxx
(tag)

Sziasztok.
Lassan lekell cserélnem a nagyon szeretett V360-as motorolámat, mert haldoklik...(közel 400 óra van benne).
Nos, szerintetek milyen lehetőségek vannak telefon téren ami egyben GPS-t is tud (mondjuk egy I-go fusson rajta), és lehet vele minden telefon funkciót használni?
(elsősorban a low - price kategória érdekelne)

Minden embernek meg kell tanulni, hogy hogyan kell élni.... csak kár hogy pont egy élet kell hozzá.

(#3488) fateless válasza nrgxxx (#3487) üzenetére

fateless
(veterán)

semmilyen

Ha nem low price-ban gondolkodsz, akkor jöhetnek a pda-telefon combo-k.

A legolcsóbb az egy újracsomagolt, felújított HP 6915 lehet, amit 50k és 60k körül meg lehet venni. A következő az a Mio A701 egyes helyeken már hallottam 65-70k körül is, majd a FuSi T830 jön a maga 77-80k-s árával.
Persze lehet nem i-Go, akkor már egy symbian készülék - pl SE M600 (41k-45k)- is lehet külső BT GPS-szel (13k-15k) kicsit olcsóbban.

Inkább vegyél egy PNA-t és egy telefont, akkor olcsóbban kijössz és nem lesz talán annyi gondod sem.

(#3489) Roland35

Roland35
(tag)

Hi all!

Szerintetek milyen telót vegyek max 50k-ig.
én már kinéztem magamnak a Sony Ericcson M600i -t szerintem ez egy jó kis, telefon :[link]

Igények:

-memóriakártya bővités
- mp3 lejáttszás, :)
- lehessen rá játékokat tenni
- minimum 240x320 kijelző,,, de nem nagy baj ha kisebb
- minimum 2 MP-es kamera
- legyen rajta kékfog(Bluetooth), és,/ vagy Infra

úgy ennyi lenne előre is köszönöm :C

,, Arcom piros szemem ragyog, ha kerestek szarni vagyok!"

(#3490) fateless válasza Roland35 (#3489) üzenetére

fateless
(veterán)

Ez kamera szempontjából hibádzik, de egyébként eddig csak jókat hallottam róla, szóval sztem jó választás.

(#3491) Roland35 válasza fateless (#3490) üzenetére

Roland35
(tag)

mér, a kamerával mér hibádzik? :D nem igaz vagy mi? mert ezen a honlapon azt irják : [link]

(#3492) nrgxxx válasza fateless (#3488) üzenetére

nrgxxx
(tag)

köszi szépen a tanácsokat, ajánlásokat.
utánnafogok nézni a dolgoknak.

Minden embernek meg kell tanulni, hogy hogyan kell élni.... csak kár hogy pont egy élet kell hozzá.

(#3493) nike_ válasza Roland35 (#3489) üzenetére

nike_
(addikt)

Symbianos telók közül van a 6120 Classic az azthisem újonnan 50.Mindent tud amit felsoroltál.De az M600i is jó telefon.Azt is érdemes megvenni. ;)

(#3494) sheratan válasza Roland35 (#3491) üzenetére

sheratan
(titán)

az hibádzik, hogy nincs benne semmilyen kamera :)
amúgy tényleg jó kis készülék, nagyon profi kinézete van élőben. ha együtt tudsz élni az UIQ kezelőfelülettel, akkor jó választás lehet amúgy.

(#3495) Roland35 válasza sheratan (#3494) üzenetére

Roland35
(tag)

igen csak nekem kéne bele kamera is :D

(#3496) Ricardo válasza Roland35 (#3495) üzenetére

Ricardo
(félisten)

Akkor nem az M600 a te telefonod.

(#3497) Antonio

Antonio
(senior tag)

ide is berakom, itt talán nagyobb a "forgalom"

Sziasztok,

már jó ideje tervezgetem új telefon vásárlását, karácsonyra, még várok az utolsó pillanatig az alacsonyabb ár végett :D

eddig samsung D900i volt kinézve, de mára már ha kissé fogcsikorgatva is de Nokia 6500 classic is képbe került bár így is min. 15 eFt a különbség de egyszer van karácsony
(ez az egyettlen nokia ami nekem igazán tetszik), meg talán E-51 is bár annak inkább az ár/érték aránya ... ja és persze nem nagy batár "féltégla"

kérdésem az lenne mivel jelnlegi telfonom elég oldscool telefonálás /sms ennyi :)
azaz nem vagyok képbe a mai telefonok tudásával

a 2 nokia közt leginkáb az op rendszer a különbség, és ebben E-51 jóval fejletteb hiszem az már okostelfon

kérdésem a Series 40, 5th Edition ami a 6500classi ban van "mire jó"? úgy értem milyen plusz dolgokat lehet rárakni pl office olvasót? szótárt, "mitudomén" pl budapest térképet lehet rárakni ?
mi tud ?

Samsung 65KS8000, Denon AVR-X2400H, White Heco Music Style 500 front, Heco MS Center, Heco MS 200F Satellite, Sub: Dynavoice T12, Zidoo X9S, Synology DS216+II, Dell precision 4800

(#3498) commanDOS

commanDOS
(senior tag)

Én a Nokia 6300-ra szavaznék. Nekem is ilyen van, épp nemrég kaptam. Teljesen megvagyok vele elégedve, elég sok telót megnéztem előtte, de kinézet és teszt alapján is ő lett a befutó.
Sztem nagyon elegáns, visszafogott, nagyrésze fémből van, gyönyörű a kijelzője és kellően nagy is (240*320, 16,8 millió szín, 2"). Igaz nem 3G-s, és nem is symbian-os, de az S40-es platform nekem bőven elég. Ígyis lehet rajta mindent variálni, bővíthető memóriája van, stb.
Mobilarena teszt, akit érdekel :)

Kihelyezett tőke visszaáramoltatási szociális ügyintéző: pénzbehajtó :)

(#3499) sittes79 válasza Ricardo (#3479) üzenetére

sittes79
(addikt)

1 éves gyári gari, de nem gyári független mert a hátlapja vodafone-os!

(#3500) nemma válasza sittes79 (#3499) üzenetére

nemma
(addikt)

Kár.
Nos, akkor az van, hogy a telefon utólag függetlenítve lett, tehát garancia nincs rá. :(

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.