Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4551) Sipi16 válasza AMD Power (#4549) üzenetére


Sipi16
senior tag

Ha garisan szeretnéd akkor a T-mobil is ki tudja függetleníteni. Valamelyik topikba volt erről szó. Az más kérdés, hogy irreálisan drágán csinálják.

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#4552) nike_ válasza Sipi16 (#4551) üzenetére


nike_
addikt

Igen, azthiszem 15.000-ért!:Y

(#4553) AMD Power válasza Wictor (#4550) üzenetére


AMD Power
titán

Én nem vennék. :B

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#4554) nike_ válasza Wictor (#4550) üzenetére


nike_
addikt

Én sem.

(#4555) Muffi


Muffi
aktív tag

én sem tudom milyen telót vegyek :(
Most amin gondolkodom az az iPhone vagy a Samsung F490 vagy ha kijön akkor a Samsung i900... szerintetek az iphone vagy az F490 a jobb? :))

Google Nexus 5 16Gb - White/KitKat 4.4.2; Asus Transformer Prime Tablet- V4.1.2 JB

(#4556) Zoltanfi válasza Joe bácsi (#4541) üzenetére


Zoltanfi
senior tag

Az N95 kijelzője elött nincs is plexi. És az enyém egyáltalán nem nyöszög.

[ Szerkesztve ]

(#4557) hopimix


hopimix
tag

Sziasztok!
Rájöttem, hogy a 20k körül nincs említésre méltó telefon, tehát most a 35-45k ártartományban keresem a legjobb ár/érték arányút. Ami fontos: rádió, zenelejátszás, design.
Szerintetek mit érdemes ennyiért, és hol lehet újonnan a legolcsóbban beszerezni?

(#4558) AMD Power válasza hopimix (#4557) üzenetére


AMD Power
titán

Független kéne?

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#4559) nike_ válasza hopimix (#4557) üzenetére


nike_
addikt

Ha előfizusan kell akkor Nokia 6120 Classic. Symbian, rádió, jó zenelejátszás (2.5 mm jack) a design meg szubjektív. Ezt neked kell eldönteni, azért kukkold meg.:) Pannonnál nagyon olcsó kártyásan is.

(#4560) Joe bácsi válasza Zoltanfi (#4556) üzenetére


Joe bácsi
őstag

NEM a kijelzőt írtam, h. az nyöszög, hanem az egész teló, mert ahogy látni is lehet hulladék, silány műanyagból van. Ezt mondta a srác a Nokia boltban.

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#4561) amol válasza Joe bácsi (#4545) üzenetére


amol
addikt

Ami a kezeden van az az ujj, ami pedig nem régi az az új. Olyan nincs hogy újj. Egyszerű magyar helyesírás.

Visszamentem megint, mind ilyen, úgy döntöttem le van szarva. Ami viszont furcsa: feltettem egy youtube klienst, ami bár valamiért nem működött, amíg futott felvette a fényerőt maximumra és megszűntette a ciripelést. Tehát teljesen bizonyos a hiba oka.

(#4562) Joe bácsi válasza amol (#4561) üzenetére


Joe bácsi
őstag

Ahan, akkor kössz, nem esett le. :R

:((( "Tök jó"!
Nálam maxon van a fényérzékelő, de akkor is zúg. :W

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#4563) nike_ válasza Joe bácsi (#4562) üzenetére


nike_
addikt

Érdekes. Mondjuk azt mondtad neked csak Wi-Fizésre kell nem?

(#4564) Joe bácsi válasza nike_ (#4563) üzenetére


Joe bácsi
őstag

És ez most, h. jön ide az előző hsz-emből???
Telefonálás, sms, naptár, Wifi! De leginkább a Wifi miatt vettem meg.

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#4565) daveredline


daveredline
tag

Szerintetek SonyEricsson K510i vagy W200i???

(#4566) fateless válasza daveredline (#4565) üzenetére


fateless
veterán

Ez a kérdés már nem először merül fel...

Ha a bővíthető memória kell, akkor w200, ha a kamera és BT, akkor K510

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#4567) nike_ válasza fateless (#4566) üzenetére


nike_
addikt

A W200i- ben is van kamera. Én pontosítanám jobb kamerára. Na de mindegy.

Ugyanazt mondom mint fateless. Ha döntenem kéne, háát K510i egy nagyon picivel. De kék- sötétkékben nagyon szép a W200i is. :R

(#4568) daveredline válasza nike_ (#4567) üzenetére


daveredline
tag

A [W200i]-nél az van írva h memóriakártya típusa M2 128Mb akkor ezt most adják hozzá? Mert ha igen akk lehet h inkább azt választom...

(#4569) mrlujoak válasza daveredline (#4568) üzenetére


mrlujoak
veterán

Igen, a W200i-hez jár M2 kártya. 128 MB.

mrlujoak

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#4570) amol


amol
addikt

Ha valaki LG shine-t szeretne, Óbudán az Eurocenter emeletén lévő Pannon boltban olcsóbb a független mint az előfizetéses. Persze teljes garanciával.

(#4571) hopimix válasza AMD Power (#4558) üzenetére


hopimix
tag

mindegy csak ne T-mobile...

(#4572) Sipi16 válasza amol (#4570) üzenetére


Sipi16
senior tag

Mennyivel olcsóbb???

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#4573) nike_ válasza daveredline (#4568) üzenetére


nike_
addikt

Ez csak az én véleményem volt. :)

(#4574) AMD Power válasza hopimix (#4571) üzenetére


AMD Power
titán

De árban már nem mind1. Én pl csak függetlenűl szeretek telefont venni. Persze ennek szó szerint ára van.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#4575) ttt5


ttt5
csendes tag

Sziasztok!
Új mobilt keresek. Szeretném, ha lenne benne legalább egy 1,3mas kamera, BT, bővíthető memória, és futtasson java-t. (mp3 csengőhangnak is örülnék.)
Hosszútávra venném, úgyhogy szeretném, ha megbízható és strapabíró is lenne.:) Meg persze egy csomó mindent, de minderre előfizetés nélkül szánnék olyan 35e ft-ot, úgyhogy kompromisszumokat kell kötnöm:)
Mit tudtok ajánlani?

(#4576) nike_ válasza ttt5 (#4575) üzenetére


nike_
addikt

Samsung E200

Annyi benne a kompromisszum hogy nem fut a háttérben a zenelejátszó. Nem tudom e-miatt megveszed-e.

[ Szerkesztve ]

(#4577) amol válasza Sipi16 (#4572) üzenetére


amol
addikt

Asszem egy tizessel.

(#4578) kosztalaci


kosztalaci
csendes tag

sziaszto !

:( nem vágom a telókat,de nagyon megtetszett a nokia 6288 as. Mikor utánanéztem, akkor láttam, hogy ugyanúgy néz ki a 6280as is....kb 5-10 ezerrel olcsóbban.
Mi a kükönbség a kettő közt? ha hosszútávon akarom használni, akkor melyik a jobb választás?
Segítsetek légyszives :R

Egy rossz rendszerben nincsennek jófiúk!!!

(#4579) Sipi16 válasza kosztalaci (#4578) üzenetére


Sipi16
senior tag

Mind a kettő telefon "lötyög" a tologatás miatt. Hosszú távra fix telefont válassz!

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#4580) kosztalaci válasza Sipi16 (#4579) üzenetére


kosztalaci
csendes tag

És akkor mit ajánlanál ebben a kategóriában? :DD

Egy rossz rendszerben nincsennek jófiúk!!!

(#4581) AMD Power válasza kosztalaci (#4580) üzenetére


AMD Power
titán

Nokia 6500 Slide. ;)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#4582) szuzi80


szuzi80
tag

Sziasztok
Lenne egy kérdésem, Angliai telót néztem ki, elég olcsón hozzá tudnék jutni, uj, és T-mobilos.
Az itthon is müködik ha T-mobilos kártyát beleteszem ugye?
És mennyiért lehetne ugy függetleniteni, hogy pannonos lehessek?
Magyar nyelvet meg gondolom lehet rá szoftveresen tenni.....
Köszi a választ

(#4583) kosztalaci


kosztalaci
csendes tag

:U :U naaaa :U :U
Ez em csúszkás :W

Egy rossz rendszerben nincsennek jófiúk!!!

(#4584) Sipi16 válasza kosztalaci (#4583) üzenetére


Sipi16
senior tag

Nekem minden ismerősöm a nokia 6300-ára van beájulva. Nekem az SE W810i-nél még nem mutattak jobbat.

szuzi80:Lehet, hogy működni fog de az ausztráliábol hozott E50-et csak Boxxal tudták függetleníteni 7k-ért. :( :W

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#4585) Viktor0610 válasza szuzi80 (#4582) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem fog működni a magyar T-Mobile-kártyával a más szolgáltatótól függő készülék (hiába u.az az anyacég), a függetlenítést pedig ne itt beszéljétek ki.
A nagyarnyelvet pár ezerért ráteszik neked.

Samsung Galaxy A54

(#4586) Tibor89


Tibor89
csendes tag

Heló mindenkinek,érdekelne hogy mit gondoltok a Nokia N95 8Gb-s változatáról.Meg-e éri ilyet vásárolni?Nem használódik el túl gyorsan a gyenge szerkezete miadt?Legalábbis én azt hallottam ,hogy gyengécske.Ha valaki valamit tud a mobilról,van saját tapasztalata írja le.Kössz!

(#4587) fateless válasza Tibor89 (#4586) üzenetére


fateless
veterán

Kérlek, ne haragudj meg az előítéletemre, de mutogatós telefonnak pont jó lesz - persze nem fogod kihasználni a tudása felét sem.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#4588) Tibor89


Tibor89
csendes tag

Ebben lehet hogy igazad van.Elég őrültség ennyi lét kiadni a mobért.De nem sajnálom ha tudom hogy jó mobilt veszek,ezért is kérdem hogy mennyire strapabíró a készülék mert nem 1-2 hónapra venném hanem hosszabb idejig!

(#4589) #16820480 válasza Tibor89 (#4588) üzenetére


#16820480
törölt tag

attól is függ, hogy mire kéne. mert ha nem használod ki a tudását, csak a jó minőség kell, akkor azért felesleges ennyi pénzt kiadni, ugyanis a minőség nem feltétlenül arányos az árral. például egy E51, E61i, vagy valami hasonló kaliberű telefon simán szóba jöhet, csak azokkal nem lehet úgy felvágni, mint ezzel.

(#4590) AMD Power válasza kosztalaci (#4583) üzenetére


AMD Power
titán

De az. És nem sok köze van a 6280-hoz.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#4591) Tibor89 válasza #16820480 (#4589) üzenetére


Tibor89
csendes tag

Szükséges hogy Nokia legyen,én valahogy Nokiás vagyok.Legyen rajta hely bőven,igaz a 8 Gb túlzás kicsit elég volna 1-2Gb is nekem.A kamera is kell mert ha veszek egy 5 Mpixeles mobilt akkor nem veszek digitális fénképezőt,a gps mondjuk felesleges bár azt is használnám néha nagyritkán,a legfontosabb meg a minőség!Mondjuk olyan mobil kéne nekem aminek jó a kamerája,sokáig birja az aku hogy zenét hallgathassak vele és strapabíró legyen!

(#4592) AMD Power válasza Tibor89 (#4591) üzenetére


AMD Power
titán

Nokia E51 vagy ha nem kell WLAN akkor 6120 Classic.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#4593) fateless válasza Tibor89 (#4591) üzenetére


fateless
veterán

Nézd meg a Nokia 5610-et. Jól néz ki, zenében is jó, Symbian, a kamera "csak" 3.2 MP, de van AF. Mindemellett pedig 40-50k-val olcsóbb

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#4594) Tibor89 válasza fateless (#4593) üzenetére


Tibor89
csendes tag

Kössz az infót,megnézem a mobilokat!De ha valakinek van Nokia N95-je akkor irja azért le hogy meg e van elégedva vele!

(#4595) AMD Power válasza Tibor89 (#4594) üzenetére


AMD Power
titán

Az N95 topicban néz utána.

[Re: Teszt] Nokia N95 - vágyak kontra valóság

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#4596) dragonfx


dragonfx
veterán

hi!

ma hallottam egy olyta hogy nálunk ameliyk nokiára 3-6 hó gari van cska az azért van mert szingapurba rakják össze a gyári nokia 2 év garisat meg európába.igaz ez?..mennyire befolyásolja a minőséget?..főleg aki sok nokiát hazsnált megforudlt kezébe ez érdekel.

Ez esetben megértme mér drág aa saturnba, mediaba electo wordlbe a telo, mert azok europaiak.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#4597) nemma válasza dragonfx (#4596) üzenetére


nemma
addikt

A GSM-boltokba is kapsz 2 év garisat, mégis olcsóbb, mint pl az MM-ben, szóval nem kell erre kenni azt, hogy mocskosul drágán adják a telefonokat :)

(#4598) dragonfx válasza nemma (#4597) üzenetére


dragonfx
veterán

aha, de ez lehetséges hogy 2 helyne gyártják és ezért?
amugy szerintme is mindneképpen drágák ezek a sorolt helyek.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#4599) nemma válasza dragonfx (#4598) üzenetére


nemma
addikt

Hát biztos nem azért van gyáruk Szingapúrban, hogy az EU-ban olcsóbban adják el, rosszabb minőségben. De blueMerle megmondja a tutit! :D

(#4600) Hacker75


Hacker75
aktív tag

Sziasztok!

6300 vagy 6120 classic???
Szerintetek melyik jobb?

http://www.youtube.com/user/OOooHACKERooOO

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.