Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4251) nike_ válasza Viktor0610 (#4250) üzenetére


nike_
addikt

Ő is ezt mondta:D Azt mondta hogy a Samunál 1 év.

(#4252) AMD Power válasza Norbi_888 (#4240) üzenetére


AMD Power
titán

K550i.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#4253) nike_ válasza Norbi_888 (#4240) üzenetére


nike_
addikt

Szerintem is K550i.

(#4254) Player


Player
csendes tag

Srácok! Van valakinek Anycool D66 típusú telója? Tapasztalat csere miatt érdekelne...

(#4255) nike_ válasza amol (#4239) üzenetére


nike_
addikt

Persze, N95-höz is egy csomó frissítés van.A hard reset mindent visszaállít alapra a telefonon, úgy ahogy megvetted.Pl.:angol lesz a nyelv, és minden üres, csak az alap alkalmazások maradnak meg.

(#4256) Viktor0610 válasza nike_ (#4251) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Bocs, nem olvasok, csak írok... :D

Samsung Galaxy A54

(#4257) AkoSCH válasza bepe79 (#4242) üzenetére


AkoSCH
csendes tag

Szia!

Én Nokia 5140i-t használok már 1 éve. Szerintem nagyon jó telefon, egyszerű, masszív kialakítású, nincs rajta mogzó alkatrész. Rengetegszer leejtettem már (kemény padlóra, utcán is), de nincs semmi baja, és nem is látszik meg a burkolatán sem a sérülés. Amúgy meg könnyen cserélhető a komplett ház hozzá, ha mégis eltörne.
Van benne Stereo FM-is, egyedül a kicsi kijelzőt tudom megemlíteni, mint hátrányt. Az akksija még most is 5-6 napig simán elvan (éjjel is be van kapcsolva). Továbbá jó erős a vibramotor benne, illetve a csengetési hangereje is.

(#4258) nike_ válasza AkoSCH (#4257) üzenetére


nike_
addikt

Hello!

Egyik haveromnak is ilyen telefonja van melléktelefonként, de csak azért mert van mellette egy kamerás MP4-e:D Én hibáknak csak a nagyon kevés memóriát tudom felróni(mivel nem bővíthető), és a kicsi kijelzőt én is.Még talán lehetne benne valami 1,3 mp-es kamera, de szerintem strapamobilnak tök jó.:)

(#4259) Sipi16 válasza nike_ (#4258) üzenetére


Sipi16
senior tag

MP4-be minek kamera??? Amíg a mobilom kamerája nem csinál olyan képet mint amilyet a fényképezőm addig nem igazán érdekel.

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#4260) South Velen válasza Norbi_888 (#4240) üzenetére


South Velen
addikt

Ez valami beugratós kérdés? :)) Minden, de minden szempontból a K550I. Na jó, a SE 5k-val drágább, de kb. 15tel jobb.

[ Szerkesztve ]

(#4261) attika89


attika89
senior tag

hello everybody!
A következő gondom lenne:
samu U700 érdekelne engem, de kíváncsi vok tudtok-e ajánlani esetleg jobb telót ami olyan képet tud csinálni mint ez. és az esetleges pro/kontrákat is elfoganám
thx

fountain pen is life | Samsung S22 Ultra | Hifiman Ananda Nano

(#4262) AMD Power válasza attika89 (#4261) üzenetére


AMD Power
titán

Samsung G600!? ;)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#4263) Sipi16 válasza attika89 (#4261) üzenetére


Sipi16
senior tag

Jól meggondoltad az érintőgombot?? Vigyázol a mobilodra mit a hímestojásra??? Ha értelmesnek látod az értintőgombot és óvod a karcolásoktól akkor nyugodtan vedd meg. Nem egyszerűbb egy olcsó mobil + digifényképező? Tudom itt mindenkinek a mobilba egy egész iroda kell.

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#4264) tc2014


tc2014
aktív tag

Van egy C261-em, ami "eladhatatlannak" minősül, így arra gondoltam Pannon-nal beszámíttatom, kérdés, h mire: LG KU250 vagy SE T250 ? Szerintetek?

(#4265) tc2014 válasza Sipi16 (#4263) üzenetére


tc2014
aktív tag

Egész iroda, plussz egy kávéfőző sem ártana! :)) :))

(#4266) AMD Power válasza tc2014 (#4264) üzenetére


AMD Power
titán

Nem szeretem az LG-t de a KU250 nem egy rossz telefon.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#4267) Viktor0610 válasza tc2014 (#4264) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A kettő közül a KU250 sokkal job ár/érték arányú, és amennyire emlékszem, gondok sem voltak vele, mint itt a topikban jelezték páran.

Samsung Galaxy A54

(#4268) attika89 válasza AMD Power (#4262) üzenetére


attika89
senior tag

nem rossz kis teló!!nagyon nem!
csak az ára kicsit borsosabb mint az U700
meg 3Gje sincs nekije. jó monjuk ezért a másik 5megapixel kárpótol

fountain pen is life | Samsung S22 Ultra | Hifiman Ananda Nano

(#4269) AMD Power válasza attika89 (#4268) üzenetére


AMD Power
titán

Ez igaz de a kamera a legfontosabb akkor a G600 a legjobb választás jelenleg!

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#4270) attika89 válasza AMD Power (#4269) üzenetére


attika89
senior tag

végülis igaz!
3Gnek meg Mo-n még nem nagy haszna van + nem is lesz egy darabig
(sztem, de lehet rosszultudom)

fountain pen is life | Samsung S22 Ultra | Hifiman Ananda Nano

(#4271) Sipi16 válasza attika89 (#4270) üzenetére


Sipi16
senior tag

Sokszor videótelefonálnál??? Vagy inkább neteznél? amúgy szerintem semmi értelme a 3G-ne. Fél éve van ilyen telefonom de egyszer se videótelefonáltam.

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#4272) Norbi_888 válasza South Velen (#4260) üzenetére


Norbi_888
csendes tag

Nem beugratós :) Nokiám, Samsungom többször volt, de Sony Ericson még soha. Kinézetre is a Samsung jön be a legjobban, meg főleg csak telefonálni akarok rajta, néha játszani. Viszont a SE-hoz van adatkábel.

Köszönöm mindenkinek a segítséget, szerintem a SE lesz. :K

(#4273) nike_ válasza Norbi_888 (#4272) üzenetére


nike_
addikt

Szerintem jól döntöttél. :K Grat hozzá!

(#4274) fateless válasza tc2014 (#4264) üzenetére


fateless
veterán

Ha csak a kinézet számít és csak telefonálsz, akkor SE T250. (Nekem mondjuk akkor is az LG tetszik jobban, pedig SE-s vagyok.) Minden egyéb szempontból LG KU250. Ég és föld a kettő.
He-he 250 vs 250 :DDD

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#4275) AMD Power válasza Sipi16 (#4271) üzenetére


AMD Power
titán

Nekem is már jó ideje van és még 1x használtam.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#4276) amol válasza #16820480 (#4249) üzenetére


amol
addikt

nem tudom végülis mi volt a baj a frissítéssel? nem került rá az új szoftver? vagy nem nullázta a telefon beállításait? vagy mi?
Nem az a baj hogy nem nullázta (sőt) hanem az hogy a szervíz szerint az nem teljes értékű frissítés.

eddig a legkényelmemsebb frissítés szerintem messze a Siemens telefonoknál volt, ráadásul már 6-7 éve is (nem törölt adatot a frissítés, 10 perc alatt megcsinálta egy adatkábellel bárki). az SE-t nem tudom pontosan hogy működik, de a leírásod alapján az is korrekt.
Pontosan így történik SE esetében is, sőt az újakhoz már számítógép sem kell, a telefon tudja frissíteni magát. És ez teljes értékű frissítés, adatvesztés nélkül. Erre szavazok. Ez ingyenes a garancia lejárta után is (mindegy mert akkor már nemigen fejlesztik) és nem kell elcaplatni vele a szervízbe.

(#4277) amol válasza nike_ (#4255) üzenetére


amol
addikt

Köszi.

(#4278) Sipi16 válasza AMD Power (#4275) üzenetére


Sipi16
senior tag

Igen, olyan mint amikor bejöttek a kamerás telefonok és az MMS. Amióta olyan telefonom van ami tud mmst kb. ötöt küldtem el. Ebből négyet email címre mert nem lehetett sehogy se lementeni a telefonról a képeket. Vagyis ez is egy olyan "extra" aminek nem sok értelme van. (Szerintem) Milyen lenne ha a villamoson mindenki kihangosítva telefonálna azért hogy aki hívja láthasssa...

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#4279) muveszur válasza Sipi16 (#4278) üzenetére


muveszur
addikt

Én ezt ugy képzelem el, hogy bluetooth headset, és akkor nem kell kihangositani:D :Y

(#4280) attika89 válasza Sipi16 (#4271) üzenetére


attika89
senior tag

Jelen helyzetben nem igazán tudnék videótelefonálni az igaz, mert szinte senkinek sincs 3Gs telója. Net sem igazán volt fontos eddig nekem a telón, + nem is vmi óccó.
Lehet, h nem sok értelme van akkor a 3G nek, de én vmilyen szinten "nyugodtabb" lennék , ha meg lenne mindezekre a lehetőségem.
G600 is nagyon teccik, meghát ugye 5megapixel és ...király, csak 2x annyi papír :O
U700 meg sztem nagyon királyul néz ki és az is fajin képeket csinál (E250hez képest meg pláne)

Még rágódom ezen egy kicsit.
:R

fountain pen is life | Samsung S22 Ultra | Hifiman Ananda Nano

(#4281) nike_ válasza attika89 (#4280) üzenetére


nike_
addikt

Most az U700 és a G600 között vacilálsz? Mert ha igen, és az U700 mellett döntesz, akkor csakis függetlent vegyél! A Live- osban egy csomó butítás van. Pl.: Nem lehet a háttérben futtatni a zenelejátszót.

(#4282) AMD Power válasza Sipi16 (#4278) üzenetére


AMD Power
titán

Nekem is elég régóta óta van olyan telcsim ami tudja az MMS-t de én eddig életemben eddig 1x küldtem. :B

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#4283) attika89 válasza nike_ (#4281) üzenetére


attika89
senior tag

Csakis függetlent venék!! Olvastam én is , milyen szutyok a Live-os!
E250 em is az és kicsit megbántam, h nem függetlent vettem.

fountain pen is life | Samsung S22 Ultra | Hifiman Ananda Nano

(#4284) attika89


attika89
senior tag

meg tudja vki mondani, ha G600 ára kb mettől medig terjed?

fountain pen is life | Samsung S22 Ultra | Hifiman Ananda Nano

(#4285) AMD Power válasza attika89 (#4284) üzenetére


AMD Power
titán

1 év garival kb 78-100K-ig. 100K persze MM-s ár. ;)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#4286) attika89 válasza AMD Power (#4285) üzenetére


attika89
senior tag

Köszi! :R
akkor kb ott kezdődik, ahol az U700nak vége van :DD
Nah ezen már érdemes gondolkodni.
78ért hol lehet hozzájutni?

fountain pen is life | Samsung S22 Ultra | Hifiman Ananda Nano

(#4287) AMD Power válasza attika89 (#4286) üzenetére


AMD Power
titán

Samsung G600

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#4288) attika89 válasza AMD Power (#4287) üzenetére


attika89
senior tag

köszi a türelmedet! :R
remélem nem vok még idegesítő :B

fountain pen is life | Samsung S22 Ultra | Hifiman Ananda Nano

(#4289) bajusz15


bajusz15
senior tag

hello
én enne ka kérdésnek nem találtam topikot, de lehet hogy van és elnézést kérek érte ha nagyon nem tartozik ide :DDD . Telefonom: Sony Ericsson K750i.
nos, azt szeretném kérdezni hogy miben/mennyire változik meg a teló ha w800i-s szoftot rakok rá??
pl zene jobban szól-e??
tapasztalatokat véleményeket szívesen elfogadok :D
előre is kössz, bajusz

(#4290) AMD Power válasza bajusz15 (#4289) üzenetére


AMD Power
titán

Amit a legfonotsabb tudni ,hogy bukod a garit. Feltéve ha még van a telcsire.

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#4291) bajusz15 válasza AMD Power (#4290) üzenetére


bajusz15
senior tag

hát a gari az nem számít,mert már lassan 2 éves lesz és nekem 1 évre volta garancia :DDD

végül is nekem a zene miatt kéne ez a szoft csak nem tudom hogy javul-e a zenének minősége. (legfőképpen fülesen)

[ Szerkesztve ]

(#4292) Ricardo válasza bajusz15 (#4291) üzenetére


Ricardo
félisten

Szerintem számottevően nem javul.

(#4293) bepe79


bepe79
addikt

Szerintetek varhato az, hogy a 6250, 5140i, 5500, 5200, 5300, 5070, 5700 utan most 2008-ban kijon egy 5xxx-os szerias strapatelefon, ami elfogadhato kulsovel rendelkezik es tenyleg strapatelefon, nem pedig Music meg XpressMusic, meg mindenfele baromsagnak keresztelt undorito szornyedveny? Az M7-rol mar letettem, ugysem fog soha az eletbe Europaba kerulni a BenQ-nak koszonhetoen, az 5500-t meg meg nem vettem meg, mert meg mindig vacilalok. Szoval varhato valami? Lehet tudni valami ilyesmirol?

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#4294) Sellaci


Sellaci
tag

Sziasztok! Mivel ilyen olcsó (besz. 10K) most a Pannonnál a Samu M610 elgondolkoztam a vételén. Nem tudjátok, hogy milyen menü van benne? (BlackUI?) Köszi

(#4295) marcell4500


marcell4500
csendes tag

Helló egy SE k770 vásárlásán gondolkozok és aszt akarom kérdezni hogy ugye van a telefonba 3g és ha laptoppal összekötném a telefont bluetoothon akkor tudnám használni a telefont modemként?

(#4296) nike_ válasza marcell4500 (#4295) üzenetére


nike_
addikt

Ha rendesen beállítod akkor tudod használni.

(#4297) AMD Power válasza bepe79 (#4293) üzenetére


AMD Power
titán

Én nem tudok róla Pedig nagyon jó lenne. Lenne rá igény.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#4298) student


student
őstag

tom hülye kérdés de milyen telója volt az öreg gécnek a nemzetaranya2-be?

(#4299) childboy válasza AMD Power (#4285) üzenetére


childboy
tag

MM - Mert hülyének nézzük az embereket! :)

EW - Mert Én okosabb vagyok, mint egy eMeMes. :D

[ Szerkesztve ]

(#4300) Joe bácsi válasza student (#4298) üzenetére


Joe bácsi
őstag

Motorola V3

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.