Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3351) péter007 válasza Diego! (#3350) üzenetére


péter007
senior tag

azt nem adtak de jó hozzás fényképezőgépé vagy a pda-é mert mini usb
különben én is hiányoltam elsőre

(#3352) Diego! válasza péter007 (#3351) üzenetére


Diego!
senior tag

mini usb-s??? Az a legkirályabb... :C kár hogy az enyém nem..

(#3353) Vangelis válasza #35692544 (#3347) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Hát én nem találom ebben sehol, csak lista vagy senki vagy mindeki van:(.. a lista meg cska 10 es:(

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#3354) REDeath


REDeath
őstag

Siemens mobilt nagyon nagy hülyeség lenne venni?
L7 slvr-t keresgéltem neten, és közben ráakadtam a BenQ-Siemens EL71 mobilra.
tetszik is, tulajdonságai is jónak tűnnek, tesztet is elolvastam ph-n, nem rossz szerintem csak sokan mondják hogy nem vennének mert már nem gyártják...
Nekem a mostani telóm is siemens amit le foogk cserélni, lassan 5-ik éve bírja a strapát, mostanra halt meg annyira hogy magátl kikapcsolgat...

Kodály mondta volt: "Legyen a zene mindenkié". en inkabb neki hiszek, mint az ASVAnak

(#3355) Detox!


Detox!
senior tag

Heyho :)

Már kezdek megőrülni, segítsetek pls.

Telot kell vennem mert az eddig használt K750i-m elveszett.
Valami hasonlót szeretnék (kártyásat term), a max limit az 20K használtan és újan is.

Néztem a W630-at de nincs rajt autofokus és a vaku hiánya is zavar.
K550i gyk. 1:1-ben ua. mint K750i legalábbis tudásszintben, ha jól emléxem ez is autófókusos.??
ÉÉs néztem a Samsung D600-at ami eléggé megtetszett, de ez sem autofokusos ellenben QVGA kijelzője van, ami azé eggyel magasabb szint papíron mint a K750i és társaié. Kérdésem az lenne hogy van-e olyan szép a kijelzője (D600nak) mint egy SE W580-nak? papíron ugyanazok a specifikációk. És a hangszórója ad-e olyan tiszta hangot mint a K750i-é?

Előre is thx :K :U

"Dobogóra kerülj, ne a bitófára!" || www.nightchild.hu

(#3356) Ricardo válasza REDeath (#3354) üzenetére


Ricardo
félisten

A BenQ-Siemens telefonnal nekem az a bajom hogy nincs akkora támogatottsága. Értem ezalatt a például nehezen beszerezhető tartozékokat.

(#3357) AMD Power válasza bolvar (#3287) üzenetére


AMD Power
titán

W910i iszanyat baba lett. Nekem az N73 a Symbian miatt kilőve. De ha neked kell....

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#3358) kbalint


kbalint
csendes tag

Üdv!
Melyik hsdpa-s készüléket javasoljátok?
Kinéztem a sharp880sh-t meg a moto v6 -ot.
Valamint tetszik még a moto z6, e6, de sajnos nem 3,5G -s, ellenben a montevista linux miatt nagyon tetszik. (+ usb-s hsdpa modem :S)
Árban vhogy 40-60 között max. Köszi.

(#3359) nike_ válasza kbalint (#3358) üzenetére


nike_
addikt

Én akkor inkább már 6120 Classicot vennék.Újonnan 60, használtan már 45-ért is kapsz és egész jó kis teló.

(#3360) AMD Power válasza nike_ (#3359) üzenetére


AMD Power
titán

Pontosan! Jó árban is van és még jó is...

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#3361) nike_ válasza AMD Power (#3360) üzenetére


nike_
addikt

Akkor egyetértünk. :)

(#3362) AMD Power válasza amol (#3346) üzenetére


AMD Power
titán

A W880i külsőre tényleg jó. Masszív jó ház. De nekem kijelző annyira nem jön be. Szép de kicsi. A K750i etalon még mindig. Már csak az ára miatt is.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#3363) kbalint válasza nike_ (#3359) üzenetére


kbalint
csendes tag

Tényleg jó telefon, csak nokiám még nem volt sosem, motorola, sharp vagy se között gondolkodok, de egyszerűen nincs olyan ami minden szinten tetszene, és nem 100e ft.

szerk: 880sh lesz valószínű (előfiz.30e)

[ Szerkesztve ]

(#3364) AMD Power válasza kbalint (#3363) üzenetére


AMD Power
titán

SE W910i?

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#3365) kbalint válasza AMD Power (#3364) üzenetére


kbalint
csendes tag

szép ára van :DD, 40 körül gondolkodom, a 60 meg nagyon a max.
Szerintetek sharp880sh v. motov6 v. se v640i?

(#3366) amol válasza AMD Power (#3362) üzenetére


amol
addikt

Akkora a kijelzője mint a k750i-nek (1,8"). Ilyen külső méreteknél nem csoda, valahogy bele kell préselni az alkatrészeket.
Nézem a többi márkát is, van egy pár jó Nokia (6120, 6300, E65) de nekem ez előtt csak Nokiáim voltak és finoman szólva nem bántam meg a döntést (váltás SE-re). Samsung kiesik mert nem tudnak hangtárcsázást 2007-ben, és autóban szükségem van rá.

A kínálat:
Nokia 6120 35k, 6300 40k, 6500 80k, E65 70k
SE K770 50k, S500 30k, W580 40k, W880 50k, W910 80k
LG, Moto?

Ezekből az árakból jön még le pár % mert kiemelt ügyfél vagyok. 70-80-at csak "indokolt esetben" adnék egy xxx telefonért.

(#3367) AMD Power válasza kbalint (#3365) üzenetére


AMD Power
titán

V640i ha jót akarsz..... ;)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#3368) AMD Power válasza amol (#3366) üzenetére


AMD Power
titán

Symbian az kéne?

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#3369) REDeath válasza Ricardo (#3356) üzenetére


REDeath
őstag

de akor minőségileg rendben vannak? nekem tartozék nemnagyon kell hozzá, mp3 lejátszóm az van külön stb...
az EL71 elég jó képességekkel bír szvsz, legalábbis QVGA kijelző meg szép az egész telefon.

másik teló amit jobban is szeretnék talán, az a Motorola L7 SLVR de sehol sem kapni, használtan.
feladtam hirdetést is hogy keresek, de nem nagyon akadnak jelentkezők :O :O :O :)

lehet hogy sima l7 lesz, de abba csak vga kamera van és 6 mb belső. oké hogy bővíthető de lévén hogy mp3 lejátszóm külön van, ezért nemigazán fektetnék be memóriakártyába.

Kodály mondta volt: "Legyen a zene mindenkié". en inkabb neki hiszek, mint az ASVAnak

(#3370) kavicssli


kavicssli
addikt

Azt hiszem itt a forumban láttam egy telós oldalt ahol árultak lg shine goldot nagyon jó árban! Esetleg ha megtudnátok dobni pár online bolttal amik jó áron kinálnak tellákat megköszönném!...és még mindig nincs tellám :O :R

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#3371) nike_ válasza kavicssli (#3370) üzenetére


nike_
addikt

Mik lennének a fő szempontok? Hátha tudunk segíteni valamelyest.

(#3372) cornflakes.


cornflakes.
csendes tag

Sziasztok!

Szerintetek melyiket vegyem? Z610i vagy S500i?

(#3373) cornflakes.


cornflakes.
csendes tag

ja és indokokat is léci :]

(#3374) nike_ válasza cornflakes. (#3373) üzenetére


nike_
addikt

Szerintem S500i.

Szerintem szebb,innovatívabb,akkor jobb a kijelzője,törnek a gombjai :D szebb képet csinál, és ha ez is szempont,újabb a menürendszere.

Nagyjából ennyit tudtam összerámolni.

(#3375) amol válasza AMD Power (#3368) üzenetére


amol
addikt

Nem tudom, eddig nem hiányzott. Valahogy úgy vagyok vele mint az elefánttal, szép de otthonra nem kéne. Eddig a Symbianos telefonok akkorák voltak mint egy féltégla, ami megmozdult bennem azokat látván azt sikerült visszanyelnem. Most már vannak normálisabb méretűek is, de nem tudom érdemes-e foglalozni velük. Próbálgattam ilyet de nem ájultam el tőle. Lassú működés, nevetséges akkuidő stb. Persze a szoftveres rugalmasságért, bővíthetőségért kell áldozatot hozni de nem hiszem hogy nagyon kihasználnám, ha pedig naponta kellene töltenem egy ilyen bazi dögöt, biztos földhöz vágnám.
Ha már okos akkor inkább WM6 wlannal, bluetooth-al stb. Azok meg megint csak nagyok.
Természetesen amennyiben van olyan amelyik a felsorolt hátrányokkal már nem rendelkezik akkor számomra is meggondolandó.

Láttam iphone-t is, mindenki el van tőle ájulva, közben amire való (alaphelyzetben telefonálásra) arra nem olyan jó. Ellenben drága.

(#3376) legiaap válasza cornflakes. (#3372) üzenetére


legiaap
nagyúr

Hát nem tudom neked mi tetszik jobban a kinyithatós vagy a csúszka,de nekem az utóbbi.
Én az S500-at választanám,mert azért szebb is és többet is tud.
Az S500 mellett szló érvek:
vékonyabb
könnyebb
nagyobb és szebb kijelző
Tarck ID is van benne
és sokkal szebb a a menüje

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#3377) nike_ válasza nike_ (#3374) üzenetére


nike_
addikt

Itt teszem fel, mert az okostelefonos részleg elég kihalt.

Mégiscsak úgy döntöttem, kell a Symbian.

N80 vs. 6290

A 6290-ben a hangzás és az FP1 előny.

Az N80-ban pedig a kijelző, a kamera és a Wi-Fi.

Melyikre van több program na és melyiket vegyem?

Azt mondják a 6290-nek iszonyat gyors a menüje.Bár amikor volt nálam egy hétig N80 az se tűnt lassúnak.Mondjuk ez nem szempont.

Előre is köszönöm

(#3378) nike_ válasza amol (#3375) üzenetére


nike_
addikt

Láttál te már 5700-t, N95-t(2. szériásat),6120C-t vagy 6290-et működni?Akkor ezt azonnal visszavonnád. :D

(#3379) amol válasza nike_ (#3378) üzenetére


amol
addikt

Nem. Lehet. Adj egyet és kipróbálom, de szigorúan 80k alatt legyen :P
Amit láttam az két perc alatt állt fel, lassú volt és ölni lehetett vele. Nem beszélve arról hogy eddig minden Nokia a családban szoftverproblémás volt. Nem jó ómen.

(#3380) nike_ válasza amol (#3379) üzenetére


nike_
addikt

80k alatt van 3 a négyből.

6120C: újan: 60k használtan:40-45k

5700: újan:65k használtan:50-55k

6290: újan:55-60k használtan:50-55k(itt az apróhirdetéseknél)

Ennyi.

Amúgy te melyik típust láttad?:DMert ezek a legújabbbak majdnem amit leírtam.Mondjuk a legolcsóbb újak is.:P

Ott van pl.:N81 hát az olyan 85k de az még nagyon új

N95-öt használtan meg már lehet kapni olyan 75-80k-ért.

Szerk.:3377-es kérdésre senki?

[ Szerkesztve ]

(#3381) amol válasza nike_ (#3380) üzenetére


amol
addikt

Használtan nem veszek telefont. Az N95 túl nagy, a 6120 fényes hátulja nagyon ramaty, az 5700 nem tudom melyik, a 8290 pedig kagyló, azt nem nagyon szeretem. De úgy általában nem vagyok kibékülve a Nokiával (szerencsére más is gyárt Symbianos telefont). Egyedül az E65 esélyes, de az is csak a wlan miatt.
Ezek közül melyik tud több mint 300 óra készenlétet?

(#3382) nike_ válasza amol (#3381) üzenetére


nike_
addikt

Amúgy létezik még egy telefon...úgy hívják N80...csak az aksija ratyi.De abba is wan Wi-Fi.

(#3383) #16820480 válasza amol (#3381) üzenetére


#16820480
törölt tag

esetleg E51? :) az egy elég jó darab, és ha igaz jó áron is lesz. ráadásul az egyik legnagyobb nokiás akksit kapta (1050mAh), így nem hal meg 1 nap alatt, az is biztos (najó, folyamatos wlan mellett persze más kérdés). az E65 sem lenne rossz, de akkor már érdemesebb FeaturePack1-es telefont venni, ha S60 mellett döntessz.
nem tudom mikor volt utoljára Nokiád, de ezek az újak már egész meggyőzőek, ha nem a csili-vili meg a zenehallgatás az elsődleges, akkor valószínűleg nekik vannak a legjobb ár értékű telefonjaik (ez szigorúan magánvélemény).
a Motorola sajnos nem nagyon innovatív az utóbbi időben (még a nagy gyártók közül). nekem most E2-m van tőlük, ami nagyon szuper kis telefon, de a fw frissítgetések és optimalizálás ellenére sem igazán gyors sajna. állítólag a Z6 (szintén linuxos) már gyorsabb lett, de az sem éppen élvonalbeli már manapság tudásra.

(#3384) amol válasza nike_ (#3382) üzenetére


amol
addikt

134g, vastagság 26mm
Horror :(

(#3385) nike_ válasza amol (#3384) üzenetére


nike_
addikt

És amit sheratan írt?Az E51?Az csak nagy(hosszra)de könnyű,és vékony.

(#3386) amol válasza #16820480 (#3383) üzenetére


amol
addikt

Na ez az E51 nem olyan rossz.
A FeaturePackról halvány segédfogalmam sincs.
Nekem 2 éve volt utoljára Nokiám (ill. még megvan, de amikor vettem egyből közölték hogy szoftverhibás ezért első út a szervízbe vezetett, előtte 3x cserélték ki kijelzőhiba miatt), előtte szinte csak az volt, én is arra esküdtem és nem is akartam mást venni. Aztán megvettem a k750i-t és meváltoztak a dolgok, megláttam hogy számomra értelmesebb, felhasználóbarátabb megoldások is vannak. Édesapámnak van egy relatíve új 6233-a, egyből szoftverproblémás volt, nem tetszik a fényes anyaghasználat, a gagyi fém keret stb. És belül is van számtalan dolog, a miniatűr karakterek amikor pedig lenne hely, a fél sort elfoglaló apró telefonszámok, az hogy nem lehet több filet kijelölni és ezért egyenként kell őket küldeni, megújult hangtárcsázása van, nem kell előre felvenni a neveket de ezért nálam az esetek 60%-ában mást hív mint akit szeretnék, stb.
Meg az sem utolsó szempont hogy a Nokia divattelefon, az igazat megvallva sok suttyó hadonászik azzal a kezében az utcán, a legtöbb cég azt vásárol, lépten-nyomon abba botlik az ember. Én meg nem szeretem a sablonos dolgokat, nem állok be a sorba. Még akkor sem ha olyan marha jónak mondják őket.

Igazából a kérdés az volt, hogy kell-e nekem Symbianos telefon, nem pedig az hogy kell-e nekem Nokia. Egyiket sem zárom ki, Nokiából csak Symbianosat vennék, SE-ból pedig nem feltétlenül, mert annak a szoftvere anélkül is jó.

(#3387) cornflakes.


cornflakes.
csendes tag

köszi énis az s500i-t választanám, affelé jobban húz a szívem. xD csak kiváncsi voltam a véleményetekre

(#3388) cornflakes.


cornflakes.
csendes tag

Tényleg van benne Track ID??

(#3389) legiaap válasza cornflakes. (#3388) üzenetére


legiaap
nagyúr

Igen van

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#3390) #16820480 válasza amol (#3386) üzenetére


#16820480
törölt tag

az SE szoftvere symbiannal nem jó, a Nokiának meg symbiannal jó ;) legalábbis amennyire én látom a dolgokat.
amúgy a hibákat, amiket mondtál szerintem javították már. érdemes lenne megnézzél egyet élőben. én kipróbáltam élőben egy SE-t még amikor apukámnak volt, de 5 perc után rájöttem, hogy soha az életben nem fogok olyat venni, amíg nem képesek normális navigációs részt csinálni (piros-zöld gombokkal), nem használnak rendes memóriakártyát, amit esetleg más készülékembe is át tudok tenni, és normális fülhallgató aljzatot :)

az a nokiás szoftverhibás hullám (amiért én is sokat szídtam a gyártót annó) úgy tűnik most elcsitult, legalábbis nem nagyon hallok senkit az újabb modelleknél bugokra panaszkodni. illetve nem annyira, mint akkoriban. összeszerelésben is javoltak sokat (amúgy nem értem azt a "gagyi fém" jelzőt, én nem szeretem a hideg fogása miatt a fémet, de amúgy mindeki imádja, meg tényleg strapabíróbb, mint a műanyag)

(#3391) amol válasza #16820480 (#3390) üzenetére


amol
addikt

Hát nem tudom, a kérdéses 6233-ast Apám július végén vette.
A gombokat meg lehet könnyen szokni és van amelyikben "rendes" piros-züld van pld. W910i, a fülhallgatót emlékeim szerint kétszer használtam, a memóriakártyát meg beraktam és azóta ki sem vettem.
Mindenkinek mások a preferenciái, én telefonálni szoktam vele főleg, arra szerintem tökéletes.

Nem a fém maga a gagyi, hanem ezen a telefonon nem tetszik a keret. Máshol mindenhol műanyag. De a külső tulajdonságokat nehéz megmagyarázni hogy miért tetszik/nem tetszik valami.

Symbianos SE telefont még nem próbáltam.

(#3392) nike_ válasza #16820480 (#3390) üzenetére


nike_
addikt

Nekem is jó lenne az SE csak jó lenne a Symbian is.És ahogy mondod, szerintem az SE az Symbian nélkül az igazi.:) De úgy meg egész jó.

(#3393) #16820480 válasza amol (#3391) üzenetére


#16820480
törölt tag

én rendszeresen használom a memóriakártyát, azon teszek fel adatokat a telóra. sokkal gyorsabb, mint előkotorni a kábelt, összedugni, esetleg még beállígetni a kapcsolat típusát... csak kiveszem, be a laptopba, és mehet a másolás. és gyorsabban is másol rá :)
a fülhalival az a probléma, hoyg az ilyen pop-port, és hasonlóknak jellemzően kontakthibás lesz az érintkezője, és akkor aztán nem lehet sehogy használni, illetve ha valami baja lesz a fülesnek (megtörik a kábel, stb), akkro drága újat venni, ráadásul csak (ahhoz a típusú) a telefonhoz lehet használni...

ha telefonálni szoktál vele leginkább, akkor a K750 miért nem jó? :) a laptopos topic analógiáján most gonoszkodhatnék, hoyg vegyél 1-2 éves felső kategóriás telefont, még talán ki lehet fogni újonnan is, és sokkal jobb lesz neked (én egyszer csináltam ilyet, Panasonic X700, az egyik kedvenc telefonom volt)

(#3394) #16820480 válasza nike_ (#3392) üzenetére


#16820480
törölt tag

a múltkor néztem egy boltban M600-at. élőben valami eszméletlen szép telefon, nagyon profi hatása van, és nem is drága, csak már tudásban nem igazán felel meg a kívánalmaimnak... ha a P1 nézne ki úgy, akkor most lehet, hogy azt vennék :) csak a szoftverre mondanak rosszakat :(

(#3395) Korte123


Korte123
csendes tag

Hello, én kinéztem magamnak egy K550i-t, tetszik is eléggé, de még úgy vagyok vele, hogy a régi K300i-m még kiszolgál egy darabig, és még kicsit húzos a 25k egy teloér.
Kérdésem:
Mennyit eshet az ára, mondjuk március-áprilisig?
És fennáll-e a veszély, hogy újonnan már nem lehet venni addigra?

(#3396) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Srácok kérlek segítsetek! Van 3 telefon ami igazán tetszik csak nemtom melyik lenne a legjobb vásár!

A versenyzők:
- Nokia 6500 Slide
- Nokia 5610
- Sony Ericsson k810i

(#3397) KaiotEch válasza Korte123 (#3395) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

25k egy telóért sok? Húha... Akkor mit szóljak én :)

(#3398) kavicssli


kavicssli
addikt

f210 :R

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#3399) AMD Power válasza amol (#3379) üzenetére


AMD Power
titán

6120 jó lett. Pici okos és gyors is. De ettől függetlenűl nekem Symbianos telcsi ne kéne.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#3400) kavicssli válasza AMD Power (#3399) üzenetére


kavicssli
addikt

Miért vagy ennyire anti symbianos??? :U :R

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.