Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3651) kavicssli válasza nrgxxx (#3649) üzenetére


kavicssli
addikt

szerintem igen!Jó tella a K1 csajomnak is olyan van és nagyon kafa...

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#3652) ALI_G válasza fateless (#3648) üzenetére


ALI_G
veterán

k550 nincs listában, de e210 szerintem cukkancs :U bár sztem drágálni fogja.
A legnagyobb baj itten az, hogy az E250 nem tetszik neki, pedig ennyiért még a hülyének is megéri (1100 HUF)!

(#3653) ALI_G válasza kavicssli (#3651) üzenetére


ALI_G
veterán

véletlen majdnem olyat vettem januárban, amíg meg nem láttam, hogy milyen keskeny. Helyette vettem V6-ot. :Y

(#3654) AS válasza Tomics (#3643) üzenetére


AS
félisten

F330, hamarosan , megveszik és irnak rola. :)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#3655) amol válasza Tomics (#3650) üzenetére


amol
addikt

Mi hiányzik az S500i-ből ami butává teszi?

(#3656) AMD Power válasza amol (#3655) üzenetére


AMD Power
titán

Az túlzás ,hogy buta! De pl nincs benne AF , FM rádió..

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#3657) nrgxxx


nrgxxx
tag

sziasztok.
még mindig vacilálok.
mivel jobb a motorola K1 mint a motorola w490? (kamera, kinézeten kívül)
segítsetek. néha az egyik tetszik, néha a másik. viszont nem mindegy, hogy 15tel több a K1 :F :F :F :F :F :F

Minden embernek meg kell tanulni, hogy hogyan kell élni.... csak kár hogy pont egy élet kell hozzá.

(#3658) amol válasza AMD Power (#3656) üzenetére


amol
addikt

Ezek közül egyik sem tesz egy telefont sem okosabbá. Ezekről a csoda fényképezőkről már írtam, a rádió meg kinek kell, kinek nem. Szvsz nem rossz az s500i, kicsit nőies és törnek a billentyűi néhánynak, ennyi.

(#3659) AMD Power válasza amol (#3658) üzenetére


AMD Power
titán

Zöldben az s500i egy szépség!! Néha még én is rabul esek a gondolatnak ,hogy milyen jó is lenne nekem egy ilyen.... ;)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#3660) Diego! válasza nrgxxx (#3657) üzenetére


Diego!
senior tag

Hát, csak a kamerában jobb a k1 (2 mpixel), szerintem döntsd el hogy neked mennyire fontos a jobb kamera, ha nem annyira akkor W490...nekem jobban is tetszik. :K

(#3661) nrgxxx válasza Diego! (#3660) üzenetére


nrgxxx
tag

köszi szépen, a választ. még van 1-2 napom hogy kitaláljam. bemegyek az üzletbe és megfogdosom, majd ott kiderül

Minden embernek meg kell tanulni, hogy hogyan kell élni.... csak kár hogy pont egy élet kell hozzá.

(#3662) fateless válasza nrgxxx (#3657) üzenetére


fateless
veterán

Szinte ugyanaz a kettő, a kemera meg teljesen mindegy, nincs igazi különbség az 1.3 és 2 MP között, max az, hogy mondhatod a másik embernek: bebe, nekem 2 MP :P

Viszont a w490 ára állandóan változik, most épp magas. Ez teljesen szubjektív vélemény, de nekem úgy tűnik, kevesen veszik a készüléket, ezért feltehetőleg valamikor nagyobb mértékben leviszik az árát. Vodát figyelve legalábbis sokszor történt már olyan, hogy felvitték egy készülék árát, hogy aztán mikor akciózzák, akkor még nagyobb kedvezményt tüntethessenek fel...

Ja, igen, most nővéremé lett a w490, sztem nagyon jó, pláne hogy 3.990 volt előfizuval

[ Szerkesztve ]

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#3663) nrgxxx válasza fateless (#3662) üzenetére


nrgxxx
tag

akkor valószínűleg a w490-et választom ha tényleg nem tud többet a K1.
előfizetéssel néztem 9.990-ért asszem. De tényleg az lesz, hogy bemegyek egy boltba, megfogdosom, és majd amelyik szimpatikusabb lesz. Köszönöm szépen a válaszokat

Minden embernek meg kell tanulni, hogy hogyan kell élni.... csak kár hogy pont egy élet kell hozzá.

(#3664) nrgxxx


nrgxxx
tag

sziasztok.
megint én:)
sony ericson k800i vs samsung l760v?
árban megegyeznek, a k800i kicsit bunkofon, de sokat tud. mégis melyik a jobb telefon ha objektíven nézzük?

apropó. egy közel ismerősöm már a 2. sony ericsonját nyüstöli. eddig mindkettőnek a joystickja szétment elég hamar... erről esetleg tapasztalat?

Minden embernek meg kell tanulni, hogy hogyan kell élni.... csak kár hogy pont egy élet kell hozzá.

(#3665) amol válasza nrgxxx (#3664) üzenetére


amol
addikt

Melyik ez a Samsung, a Windowsos? Akkor éppenséggel az sem kicsi.

SE joystick: 2 éves, még működik. Könnyen koszolódik, én sem szeretem igazán. Ha nem tetszik egy csomón már nem az van.
Jelent valamit hogy újra SE-t vett, nem? :P

[ Szerkesztve ]

(#3666) dragonfx


dragonfx
veterán

k770ről mika tapasztalatok?
éjszakába mennyire csinál jó képet?
és ugyanez érdekelne a w610ről :B

a bt 2.0ás adp azt jelenti 2 füldugo afülbe bluetoth telon bekapcosl zene elindít én enjoy...ergomegkerülhetem a kábelezést?és így is oylna jól szól mint a Walkman füles?

ja van egyáltalán oylna nokia középkategóriában amiben 2mpixel van vaku val és autofocussal?

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#3667) Vangelis


Vangelis
nagyúr

vodánál G800 debütált!!... éljen.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#3668) amol válasza Vangelis (#3667) üzenetére


amol
addikt

Hangtárcsázást tud vagy még mindig nem sikerült összehoznia ezt a "felesleges" funkciót a samsungnak? Mert akkor szvsz nem hurrá.

(#3669) amol válasza dragonfx (#3666) üzenetére


amol
addikt

éjszakába mennyire csinál jó képet?
Most komolyan, szerinted?

a bt 2.0ás adp azt jelenti 2 füldugo afülbe bluetoth telon bekapcosl zene elindít én enjoy...ergomegkerülhetem a kábelezést?és így is oylna jól szól mint a Walkman füles?
Bár csak nagyjából sejtem mit írsz, de igen.

ja van egyáltalán oylna nokia középkategóriában amiben 2mpixel van vaku val és autofocussal?
Nem vaku, segédfény.

(#3670) nrgxxx válasza amol (#3665) üzenetére


nrgxxx
tag

neeem, ez még nem windowsos samsung.

ez az illető most a két sony után pont egy samsungot vett a sok joy hiba miatt.
nem tudom hogy a k800i-be is silány-e a joy vagy sem?

Minden embernek meg kell tanulni, hogy hogyan kell élni.... csak kár hogy pont egy élet kell hozzá.

(#3671) AMD Power válasza nrgxxx (#3670) üzenetére


AMD Power
titán

Nincs K800i joy-nak semmi baja. Persze ki is kell fogni meg perzse tisztítani is néha. Én sokat használom de semmi baja. A másik 3 kollégámnak akinek van ott sincs probléma.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#3672) nrgxxx válasza AMD Power (#3671) üzenetére


nrgxxx
tag

köszönöm a válaszod, segített a döntésben ;) :R

Minden embernek meg kell tanulni, hogy hogyan kell élni.... csak kár hogy pont egy élet kell hozzá.

(#3673) dragonfx válasza amol (#3669) üzenetére


dragonfx
veterán

komolyan, nem tudom, mert még nem volt ,láttam egyiktől sem éjszakás képet.szerinted? :DD

vaku és segédfény közöttmia különbség?
A vaku villan, van belőle xenonos,ledes 1 ledes 2ledes, van ahol világít folyamatosna vana hol cska a fényképkor bevillan a segédfény mit csinál folyamatosna ég a led?
nokiába van autofocus? :U

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#3674) AS válasza amol (#3668) üzenetére


AS
félisten

Azt meg minek ? Nem sok ember használja..

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#3675) amol válasza dragonfx (#3673) üzenetére


amol
addikt

A kettő közt annyi a különbség, hogy a vakuval lehet fényképezni.

(#3676) amol válasza AS (#3674) üzenetére


amol
addikt

Nem, mert mindenki nyomkodja a telefonját vezetés közben szabálytalanul, biztos nem tellik nekik headsetre. Én elő sem veszem, csak bemondom kit akarok felhívni. A SE még be is mondja ki hív. Na ennek.

(#3677) c41r0^


c41r0^
őstag

február környékén új telefont szeretnék venni Vitamax csomagban

a "követelmények" a következők, bár abban az árkategóriában, amit telefonra szánok (max. 45K, ez is max. 30Król indult, de sajnos bele kellett törődnöm, hogy ennyiből nem tudok kihozni oylan telót, ami nekem megfelelne) csak kompromisszumokkal találtam megfelelő készülékeket:

- memóriakártyával bővíthető legyen (lehetőleg MicroSD, mert az olcsóbb, mint az M2)
- minimum 1 MP fényképező
- Java
- jó zenelejátszó szoftver, equalizerrel
- saját füles bemenet (3.5 stereo jack)

nem titkolt szándékom az MP3 lejátszómat (elég gagyi...) kiváltani egy már meglévő Sennheiser MX400 fülhallgatóval

két telefont találtam, ami közül jelenleg választanom kéne (de szerencsére még van 2 hónapom):
KATT

Teszteket olvastam róluk, a Sagem my850V-ben nincs equalizer és elég fapados a lejátszó, de minden más tekintetben tökéletesen megfelelne, a Sony Ericsson K800i-ben van equalizer, jobb választásnak is tűnik, de az M2 memóriakártya dupla árban van az SDhez képest...és egyik telefonról sem tudom, hogy 3.5 jack csatija van-e...

tudom, hogy inkább a walkman telefonok között kéne keresgélnem ilyen igényekkel, de annyit nem adok ki érte...úgyhogy maradok az olcsóbbaknál, kompromisszumkészséggel :)

ezen felül még a memóriakártya tetézi az árakat, ami 7-12K lesz (1 GB-ost szeretnék, az M2 drágább...)

Tippeket, tanácsokat várnék!

szerk: ja igen, most egy Alcatel 535öt használok immár bő 3 éve teljes megelégedéssel (joy teljesen jó!), és ezt szeretném modernizálni

[ Szerkesztve ]

(#3678) #16820480 válasza amol (#3676) üzenetére


#16820480
törölt tag

Samsungot a tömegközlekedésre :DDD

amúgy a Nokia is bemondja, leglaábbis az S60 biztosan. bár nem tudom milyen hatásfokkal, mert nem használom, nincs kocsim, így nem tudnak nagyon vezetés közben hívni.
egyébként nagyon OFF, de: oké, nem szabályos vezetés közben telefonálni. a vasúti átjárókban meg 30-ra kell lassíani (illetve előttük jóval), és még van egy rakás szabály, ami néha igen bosszantó tud lenni.

(#3679) dragonfx válasza amol (#3675) üzenetére


dragonfx
veterán

a segédfény mire jó? :U

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#3680) Tomics válasza c41r0^ (#3677) üzenetére


Tomics
addikt

K800i abszolút jó választás lenne, csak nincs hozzá 3,5 jack :(
Viszont van hozzá elég sok füles, szvsz ami alapból jár hozzá, elég jól szól
LINK
1 GBos m2 már van 5900ért, talán még olcsóbbért is, itt a PH!-n az apróhirdetésekben.

[ Szerkesztve ]

PH! addikt since 2004

(#3681) AMD Power válasza Tomics (#3680) üzenetére


AMD Power
titán

4K HPM-70 hozzá. Abban van audio adapter. És persze egy nem 1x füles.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#3682) c41r0^ válasza AMD Power (#3681) üzenetére


c41r0^
őstag

tehát kéne egy 1 GB-os M2 memóriakártya, és egy HPM-70 hozzá, ez összesen +10K, tehát jelenleg 55Kba fájna minden

a HPM-70 ha jól látom a képeken tulajdonképpen egy adapter+füles kombó, a füles része ugyanúgy 3.5 colos jack

jól látom?

(#3683) #16820480 válasza dragonfx (#3679) üzenetére


#16820480
törölt tag

a LED világít, vagy villan, de egyik esetben sem lesz nagyobb a fénye. szóval ezért hívják segédfénynek. vakunak azt hívják, ami xenon-os, tehát csak villanni tud, de azt erősebben, mitn amiről a LED valaha is álmodhat.

(#3684) blueMerle válasza Tomics (#3680) üzenetére


blueMerle
veterán

K800i abszolút jó választás lenne, csak nincs hozzá 3,5 jack
Ez egy szakmai fórum. Egyszeruen nem értem, hogy egyesek még arra sem képesek, hogy utánanézzenek annak, amit tanácsolnak. Mert ez baromság. :((( :((

(#3685) Tomics válasza blueMerle (#3684) üzenetére


Tomics
addikt

miért nem néz utána az, aki kérdez? :U
a kérdés amúgy nem egyértelmű, közvetlen 3,5 jack nincs a telefonon, max a tartozékok között lehet olyan...

PH! addikt since 2004

(#3686) evo87 válasza dragonfx (#3679) üzenetére


evo87
őstag

A segédfény arra jó, hogy amennyiben AF-es a telefon, sötétben is tudjon élességet és egyebeket jól állítani, hiszen ezeket fény hiányában nem tudná megtenni.

iPhone 13 Pro 128GB / MacBook Air M2/ Seiko Samurai / Fujifilm X-T30 / Mazda RX-8

(#3687) blueMerle válasza Tomics (#3685) üzenetére


blueMerle
veterán

csak nincs hozzá 3,5 jack
Most nem akarok nyelvtanórát tartani, de ha szétboncoljuk ezt a mondatot, neked ebböl nem az jön le, hogy nem is lehet hozzá csatlakoztatni 3,5-ös cuccot. Te magad írtad :U
Nem rosszból, nekem nem a magyar az anyanyelvem, viszont szövegértelmezésben nem vagyok olyan rossz :))

(#3688) Tomics válasza blueMerle (#3687) üzenetére


Tomics
addikt

Lehet, hogy nem írtam egyértelműen, elnézést...bár úgy néz ki, hogy megértette így is az illető. na ne offoljunk, peace.

PH! addikt since 2004

(#3689) c41r0^ válasza Tomics (#3685) üzenetére


c41r0^
őstag

utánanéztem, de sehol nem írtak róla egy szót sem, hogy van-e az alább tárgyalt 2 telefonnak natív 3,5 mm-es jack aljzata, ezért "bátorkodtam" a fórumba beírni a kérdést, lévén én a telefonokhoz nem nagyon értek...azt gondoltam, hogy kiegészítőként lehet kapni hozzá fülest (speciális csatlakozóval ellátottat...), ezért meg sem néztem őket, azt viszont nem gondoltam volna, hogy olyan kiegészítőt lehet kapni, amire olyan 3,5 mm-es jackes fülest tudok ráaggatni, amilyet akarok...

egyébként vajon van-e olcsóbb alternatíva számomra a SE K800i-nél, figyelembe véve az igényeimet (akár még egy kis kompromisszummal)? azért kérdezem, mert én ugyan utánajártam, de nem találok, több szem többet lát...

(#3690) gpatrik


gpatrik
tag

Sziasztok!
Az E51es nokia mennyire tud zenéket lejátszani? Előny lenne a wlan, de jó lenne ha egész szépen szólaltatná meg az mp3mat mondjuk egy sennheiser cx-300as fülessel.

"A világ tele van készséges emberekkel. Az egyik fele kész dolgozni, a másik fele kész hagyni őket dolgozni."

(#3691) gpatrik válasza c41r0^ (#3689) üzenetére


gpatrik
tag

SE K800i-t kártyafüggetlenül vehetsz 47k-ért tartozékokkal újonnan. Olcsóbban 3,2es af-es kamerát nem tudom hogy lehet e kapni.
3,5 mm-es jack átalakító SE-hoz: [link]

[ Szerkesztve ]

"A világ tele van készséges emberekkel. Az egyik fele kész dolgozni, a másik fele kész hagyni őket dolgozni."

(#3692) AMD Power válasza gpatrik (#3690) üzenetére


AMD Power
titán

Én nem hinném ,hogy rosszul szólna. Főleg ha veszel hozzá egy HPM-70-t.

Zeneileg nincs vele sok gond, hiszen a Symbian rendszerű Nokia készülékekben ugyanaz a lejátszó domborít, ID3 tagek alapján listázza a számokat, van playlist, sőt equlaizer is. Nyilván az alap headset nem erre termett, de a semminél sokkal jobb.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#3693) gpatrik válasza AMD Power (#3692) üzenetére


gpatrik
tag

Nem is walkman killer eredményekre gondoltam, hanem úgy kellemes zenei élményre, amit mondjuk egy 5700nyújtana wlannal, és szebben csomagolva.

"A világ tele van készséges emberekkel. Az egyik fele kész dolgozni, a másik fele kész hagyni őket dolgozni."

(#3694) AMD Power válasza gpatrik (#3693) üzenetére


AMD Power
titán

Szerintem jól szólna. Egy "normális" fülessel szinte minden telefon jól szól.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#3695) gpatrik válasza AMD Power (#3694) üzenetére


gpatrik
tag

Köszönöm a segítséget, egyel bővült az új telók lehetséges listálya, és lehet ez lesz a nyerő.

"A világ tele van készséges emberekkel. Az egyik fele kész dolgozni, a másik fele kész hagyni őket dolgozni."

(#3696) AMD Power válasza gpatrik (#3695) üzenetére


AMD Power
titán

Nekem ilyen van HPM-70-el jól szól. Pedig előtte egy W800i volt.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#3697) dragonfx válasza #16820480 (#3683) üzenetére


dragonfx
veterán

aha, szóvala xenonos az igazi ami pl:a k800ban van...de nekem pl:amia k750ben van ledes segédfény bőven elég volt anno ahhoz hogy kitünő képeket cisáljak sötétben, szal...ezzel meg is válaszoltama kérdést :B

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#3698) Sanraith


Sanraith
aktív tag

Nokia 6500 Slide, vagy SE W910i?

A két telefon között vacilálok. A szívem a SE felé húz, de úgy látom a Nokia jobban megéri az árát. Főleg zenelejátszásra lenne. Ti mit javasoltok? Hozza a Nokia is ugyanazt a minőséget zenelejátszásban?

(#3699) South Velen válasza Sanraith (#3698) üzenetére


South Velen
addikt

W910i. A Nokiarol minden elmondhato, csak az nem, hogy megérné az arat.

(#3700) KaiotEch válasza Sanraith (#3698) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Én is vaciálok még, hogy megvegyem-e a Nokia 6500 slide-ot, de csak amiatt, hogy karcolódik a csuszka miatt a gombsor! Egyéb hátránya nincs! Te kell eldöntsed, hogy mi számít egy "szar" kamera vagy egy 3.2mpx-es Carl Zeiss optikás kamera illetve MegaBass vagy sima?! Illetve w910i-be van shake! Ami nagyon jó, mert ha buszon ülsz és be van kapcsolva, akkor félpercenként zeneváltás... :) 6500 inkább üzleti telefonnak néz ki, de megállja a helyét...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.