Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4751) atosz


atosz
őstag

Sziasztok!

Öregemnek kéne néznem valami telefont. Nagyon ritkán használja és csak telefonálásra. Jó minőségű és hangos legyen (elég nagyot hall) és a csengőhang is szóljon jó hangosan. Könnyen kezelhető, lehetőleg nagy gombokkal kellene és bírja az akksi is lehetőleg sokat. Semmi más nem érdekes, csak legyen mondjuk gyorshívás, de ezt szerintem mindegyik tudja. Én valami alap Nokiára gondoltam, de totál nem vagyok képben a mobilok terén. Jahh T-mobilos kellene, domino kártya van és olcsón. De akár lehet valami használt megkímélt készülék is.
Tudnátok ajánlani valamit?

Köszönöm! :R

(#4752) ercé


ercé
csendes tag

sziasztok. kérdésem ,hogy szerintetek 30-40e magaslatában milyen SE walkman mobilok reálisak akár használtan is :U

(#4753) alkonyfeny válasza ercé (#4752) üzenetére


alkonyfeny
csendes tag

Szia,

Lassan minden bővíthető mikro-sd-vel így a tárhely miatt szinte nem is kell 30-40et rááldozni, ha szerencséd van. Ha konkrét SE-t kellene ajánlani akkro a v630i-t ajánlanám... Bár nekem nagy bajom ezzel az SE vonallal, hogy nem a legjobb anyagokból készülnek. Amúgy a v630-ben még 3G is van és sok más szinte felesleges dolog...szóval a célra idális. ;)

Üdv,

alkony

Don’t ever wrestle with a pig. You’ll both get dirty, but the pig will enjoy it.

(#4754) alkonyfeny válasza atosz (#4751) üzenetére


alkonyfeny
csendes tag

Szia,

A Motorolának van egy F3 névre hallgató telefonja, ami igen nagy képernyőn, nagy gombokkal rendelkezik. Nokiából pedig a 3110-es, ami erre a célra a legjobb. Édesanyámnak is ilyen lett beszerezve, mert az érzékszervei már csapnivalóak, de telefonálni meg szeret. :O

Ez a kettő lenne a legideálisabb, sztem és még árban sem vészesek... F3-at láttam vodásan a EW-ben 7 ezerért újonnal... A 3110 pedig talán 10-12ezerért megint csak elérhető..azt hiszem...

Üdv,

alkony

Don’t ever wrestle with a pig. You’ll both get dirty, but the pig will enjoy it.

(#4755) fateless válasza atosz (#4751) üzenetére


fateless
veterán

Nokia 1xxx és 2xxx sorozata tökéletes erre a célra, valamint SE k320, k510, Samsung c170.

Az F3-at viszont nem ajánlom...

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#4756) alkonyfeny válasza fateless (#4755) üzenetére


alkonyfeny
csendes tag

Igaz, az 1xxx és 2xxx sorozat jó erre... az F3-t pedig meg kellett azért említeni.. :)

Don’t ever wrestle with a pig. You’ll both get dirty, but the pig will enjoy it.

(#4757) sekli válasza blueMerle (#4742) üzenetére


sekli
addikt

nike_ & blueMerle koszi... :R

(#4758) fateless válasza atosz (#4751) üzenetére


fateless
veterán

Esetleg az Alcatel E207 a Photo H-ban 3k-ért van T-s kártyával... A "madaras tecsóban" pedig 2,8k-ért talán még elérhető

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#4759) csoe válasza ercé (#4752) üzenetére


csoe
tag

Szia!

Én most adtam el W810-es telefonomat. Remek készülék volt, nagyon a szívemhez nőtt. Nézz szét itt az aprók közt, nem egyet árulnak, és lehet találni jó állapotúakat. Mivel a gari 2 év, így aggódnod sem kell.

Üdv!

(#4760) nike_ válasza csoe (#4759) üzenetére


nike_
addikt

Én is erre gondoltam. :)

(#4761) Neró válasza ercé (#4752) üzenetére


Neró
őstag

[link] ;)

| www.diablohungary.hu

(#4762) Kami11


Kami11
őstag

Újabb klasszikus készülékkel rukkolt elő a Nokia

A cukrász a selejtet habbal takarja be, a kőműves habarccsal, az orvos meg földdel.

(#4763) Neró válasza Kami11 (#4762) üzenetére


Neró
őstag

Nem is rossz.Mondjuk nem ebbe a vörösbe hanem egy csinos feketébe jól mutatna. ;)

| www.diablohungary.hu

(#4764) Viktor0610 válasza Kami11 (#4762) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Köszönjük, h. megosztottad velünk az infót, de kicsit elkéstél: [link]. ;)

Samsung Galaxy A54

(#4765) Neró


Neró
őstag

Na csak mondam a feketét. :D
-Nem is rossz.

[ Szerkesztve ]

| www.diablohungary.hu

(#4766) atosz válasza fateless (#4755) üzenetére


atosz
őstag

Hi!

Az F3-at miért ajánlod? Pont jártam ma a Motonál és kerek 10-ért adnak egy függetlent (új).

(#4767) bigsee


bigsee
addikt

Sziasztok! Olyan telefont keresek, ami megfelel:
- nagy akkukapacitás
- jó minőségű telefon
- ajándék headset van hozzá, lehetőleg BT-s
- jól néz ki
- ár olyan 60000-ig bezárólag
- lehetőleg tééknél legyen akcióban

A cél: A mostani T-Mobile HTC Touch-ot már unom :) , még klafa állapotban van, és hogy ne romoljon az állapota, nem akarom gyaktatni, megtartom PDA-nak, navigálni.

Így elsőre ennyi, jah még annyi, hogy akár Nokia is lehet... :DDD

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#4768) fateless válasza atosz (#4766) üzenetére


fateless
veterán

Pont azt mondtam, hogy NEM ajánlom az F3-at. Egyszerű készülék ugyan, de már túl egyszerű.

Nem könnyű hívni róla
Szörnyű az sms olvasása
sms írást nem is említem, mert az még átláthatatlanabb

Összességében az egyszerűség a használhatóság rovására ment. Engem fél nap alatt kikészített az a telefon. Nem tudom elképzelni, hogy valóban egyszerű lenne kezelni, vagy csak én voltam túlzottan hozzászokva a kézenfekvő dolgokhoz, amik ennél a készüléknél nem léteznek.

Esetleg valahol vagy valakinél próbáld ki a készüléket...

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#4769) nike_ válasza bigsee (#4767) üzenetére


nike_
addikt

Majd lesz a Nokia 3120 Classic. Kb. 40.000 Ft-ért fog jönni. Nem tudom T-nél lesz-e.

(#4770) -NOKIA- válasza fateless (#4768) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

Egyet értek, a motorola F3 a legszörnyűbb telefon minden téren amit valaha láttam... :Y

(#4771) csoe válasza -NOKIA- (#4770) üzenetére


csoe
tag

A koncepció nagyon jó, kár volt elrontani a kijelzővel. Ha ilyen áron bele tudnának tenni akár egy 128*128-as passzív mátrix ablakot, mennék megvenni. Így viszont még a róla készült teszteket sem volam hajlandó elolvasni...

(#4772) nike_ válasza csoe (#4771) üzenetére


nike_
addikt

Igen, hallottam hogy a kijelző maga a rémálom a pálcikáival...:(

(#4773) AMD Power válasza -NOKIA- (#4770) üzenetére


AMD Power
titán

Az F3 tényleg egy borzalom.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#4774) Sipi16 válasza AMD Power (#4773) üzenetére


Sipi16
senior tag

Az F3-at én sem tudtam kezelni. Szegény öregek mit élhetnek át... :(

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#4775) AMD Power válasza Sipi16 (#4774) üzenetére


AMD Power
titán

Tudod hány F3-t hoztak már vissza nekem ,hogy ők ezt a telefont kicsit másnak képzelték. :B

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#4776) atosz válasza fateless (#4768) üzenetére


atosz
őstag

Igen-igen, fáradt vagyok, kimaradt a NEM szó... Mindenesetre köszönöm a véleményeket, mindenesetre lehet kipróbálom valahol. A Motos srác is mondta, hogy totál egyszerű. Nekem biztos gond lenne, de pl apámnak meg lehet pont ez lenne az előnye. Még sms sem kell bele.

(#4777) amol


amol
addikt

E51: Nálam a kijelző zúgása belehallatszik a hangfelvételbe (visszajátszáskor igen hangosan hallatszik - feature használhatatlan) és ami még érdekesebb: a bluetooth fülesbe!!!
Emellett ma beszart a töltő, ez lett volna a harmadik vagy negyedik töltés. Sokáig bírta.
Gyanítom nem lesz több Nokiám.

(#4778) fateless válasza atosz (#4776) üzenetére


fateless
veterán

Nem vagyok egy Nokia-fan, de amióta a Siemens kiesett, azóta az idősfon nekem egy a Nokiával és a francia (Sagem, Alcatel) candybar telefonokkal. Azok közt nézz szét leginkább. A csigatelók (francia mobilok) ráadásul olcsók is, és bármennyire szidják őket, jók.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#4779) blueMerle válasza amol (#4777) üzenetére


blueMerle
veterán

Az nem semmi...
Sajnos én is tapasztaltam ezt a fajta zúgást, egyik ismi telójánál nagyon hangos volt. Kicserélték a telót, de azon már nem volt ilyesmi gond.

(#4780) pite4


pite4
tag

Sziasztok! Samsung (nem okos) telefonok beolvassák a Word-öt? D900-ast szeretnék venni, és azt hallotam hogy elboldogulnak a word-el. Ez tényleg igaz?
előre is kösz

Egyszer azt hittem, tévedtem. De tévedtem.....

(#4781) pite4 válasza pite4 (#4780) üzenetére


pite4
tag

Esetleg az E250? :F

Egyszer azt hittem, tévedtem. De tévedtem.....

(#4782) Viktor0610 válasza pite4 (#4780) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A D900 olvassa a Word, Excel, Powerpoint dokumentumokat.

Sz.tem az E250 nem, bár a mini kijelzőjén nem is volna túl sok értelme. :D

Samsung Galaxy A54

(#4783) pite4 válasza Viktor0610 (#4782) üzenetére


pite4
tag

Köszönöm! :R

Egyszer azt hittem, tévedtem. De tévedtem.....

(#4784) Neró


Neró
őstag

csönd van

| www.diablohungary.hu

(#4785) amol válasza Viktor0610 (#4782) üzenetére


amol
addikt

Nem olyan mini az, csak a felbontása kicsi.

(#4786) amol válasza blueMerle (#4779) üzenetére


amol
addikt

Kicserélték volna nekem is, de mind ilyen volt. Most szervízben van. Kár hogy a minőség kevésbé szempont már mint a tudás.

(#4787) TotO'


TotO'
aktív tag

Üdv!

Van egy SE W910i-m ....

Namost arra gondoltam.... hogy eladom a w910i-t olyan 75.000 forintért.... szerintem korrekt ár.... 1hónapig használtam....... a javas problémán kívül (lásd: w910i topik) minden oké rajta.... tényleg ..... teljesen kímélt állapotban van..... (mondjuk 1 hónap alatt ki vágja taccsra a telóját ?! :D)

A hibát lehet orvosolni szervízzel....... ~23 hónap garancia van rá (ujmobilok.hu-tól vettem)

És : Veszek egy PSP Slim-et 43.000Ft-ért.... és a maradékból veszek egy telót..... ha terveim szerint mennek a dolgok akkor 75.000-43.000 = 32.000Ft ..... Ha kell akkor ki tudnám pótolni... max 5-6 ezerrel....

Szerintetek milyen telót vegyek ?? Vagy a 75E ft az felejtős ??? (bár sztem nem..)

Válaszokat előre is köszönöm ! :) :R

4a || Neuzer Courier DT

(#4788) nike_ válasza TotO' (#4787) üzenetére


nike_
addikt

Neked vagy a 6120 Classicot ajánlom, bár az Symbianos, előfizetéssel vagy a 3120 Classicot amint megjön. Olyan 40.000 lesz kártyásan.

Annyi a kérdés hogy neked előfizuval vagy kártyásan kéne. Amúgy tudok még több telót is, de mondd meg hogy előfizu vagy kártyás.

(#4789) TotO' válasza nike_ (#4788) üzenetére


TotO'
aktív tag

Független :DDD (vagy t-mobil, kártyás , de inkább független..) jah és... Nokia.. háát..üsse kavics.. :B

[ Szerkesztve ]

4a || Neuzer Courier DT

(#4790) fateless válasza TotO' (#4787) üzenetére


fateless
veterán

Egy w910 függetlenül két év garival boltból 75k, szóval annyiért nem fogod tudni eladni...

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#4791) TotO' válasza fateless (#4790) üzenetére


TotO'
aktív tag

70-72 ?? :F

4a || Neuzer Courier DT

(#4792) Neró válasza TotO' (#4787) üzenetére


Neró
őstag

A hsz-első része inkább ide illene.:[link]
A többi pedig jó helyen van. ;)

| www.diablohungary.hu

(#4793) TotO' válasza Neró (#4792) üzenetére


TotO'
aktív tag

:B

Mostmár mind1 ;]

4a || Neuzer Courier DT

(#4794) nike_ válasza TotO' (#4789) üzenetére


nike_
addikt

SE-kből a K610i és a K750i jöhet szóba. Talán a K530i.

(#4795) TotO' válasza nike_ (#4794) üzenetére


TotO'
aktív tag

És Nokia ? A Nokia 6120 Classic tetszik..... de a 45E kicsit necces :B

4a || Neuzer Courier DT

(#4796) spyduck


spyduck
nagyúr

Sziasztok! Telefont akarok venni, akár használtt is csak jó állaptú legyen!
lényeg: masszív legyen, ne menjen bele a por a kijelzőjébe, szép képet csináljon, szép videót csináljon, jól nézzen ki! Várom az ötleteket max: 40k használtan!

(#4797) péter007 válasza spyduck (#4796) üzenetére


péter007
senior tag

Hy ha szereted a Nokiát akkor bátran ajánlom a 6300-át.
Sajna videó az csak 176*144-be csinál de a 2 megapixeles kamera szép képeket csinál.
Szerintem jól néz ki mert van stílusa (vékony) és szinte nem lehet megnyekeregtetni (a fémborítás miatt).
November óta van meg de porszemet még nem láttam a kijelzőjében. Amikor én vettem akkor 50K volt újan úgyhogy sztem tuti találsz 40-ig jó állapotút.
Nekem nagyon bejött, nagyon szeretem(ellentétben a 6120c-vel, amin szerintem minden kicsi)

Ha neked bejön formára és nem nagy gond avideó akkor sztem nyugodtan megveheted.
üdv. peter

(#4798) spyduck válasza péter007 (#4797) üzenetére


spyduck
nagyúr

Ezt néztem ki eddig, már írtam is pár tulajnak! Ezen kívül van vmi más, mert én nem nagyon találtam!?

[ Szerkesztve ]

(#4799) Neró válasza spyduck (#4796) üzenetére


Neró
őstag

Ericsson K310i?

| www.diablohungary.hu

(#4800) AMD Power válasza TotO' (#4795) üzenetére


AMD Power
titán

6300 vagy 2630 se rossz.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.