Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4401) kandibaba válasza Sipi16 (#4399) üzenetére


kandibaba
csendes tag

Megvilágosodtam. :DD Köszönöm. Igazából a kamera csak ritkán kellene, inkább a digi-géppel fényképezek, mint a telefonnal. Én a képernyő élére gondoltam, az lenne inkább fontos számomra. No meg az, hogy napfénynél ne vakuljak meg, ha a képernyőt nézem.

kandibaba

(#4402) [xlt] válasza DarkLyrics (#4376) üzenetére


[xlt]
tag

szerintem is az E51 es a legjobb választás, én már egy hója használom és meg vagyok elégedve, az ár/érték nem is kérdés, tudd mindent amit szeretnél
6300 - al annyi a gond hogy tiszta 6233 as más formában és persze butított video felvétel
D900i- is szuper teló, csak vigyázni kell a képernyőre, zsebemben megnyomtam és hellobello
u700 - nem ajánlom, én legalábbis nem vagyok érintőbill. fan meg lehet szokni, de én személy szerint szeretem érezni ha megnyomom a gombot
SonyE - w880i picit zavarók a gombok és nem hozza a márkához szokott aksi időt, a többi meg nem egy szinten játszik az elöbbi modelekkel

[ Szerkesztve ]

(#4403) se4ever2


se4ever2
aktív tag

Na megint csa én vok azt akarom kérdezni,hogy nemtudnátok valami jót telefont ajánlani,ami elég jól bírja a strapát nem kinyithatós,jó a kijelzője,elég jó a zenei tudás,kamera legyen benne elég a VGA is a kékfog nem létfontosságú,de azért egy infra legyen benne és egy rádió is jól jönne de az sem muszály!30000FT vagyaz alatt pannonos

(#4404) se4ever2


se4ever2
aktív tag

és kártyás

(#4405) tc2014 válasza se4ever2 (#4403) üzenetére


tc2014
aktív tag

LG KU250 25, ha viszel készüléket 15. tesztje

(#4406) donpel0


donpel0
aktív tag

sziasztok!
mobilban iszonyatosan nem vagyok otthon ezért a segítségeteket kérném a következőben:

olyan telót keresek, amely tudja a következőket:

- sms-eket txtben (vagy valamilyen szöveges formátumban) tudja továbbítani a pc-nek
- aránylag normális kamerája van (nem mosódik el nagyon gyorsan exponál, vaku nem kell)
- ha lehet pannonnál kapni az előny (céges előfizetéses vagyok, hátha van rá valami kedvezmény)
- aránylag kicsi vagy vékony

legyetek szívesek írjatok 2-3-4 példát, hogy melyik tudja ezeket. a vásárlásra kb 1-2 hónapon belül kerülne sor

nagyon szépen köszönöm! :R

"Föléd kerekedhetnek, de fölém biztosan nem, mert én leszarom őket" - Jokerface

(#4407) -NOKIA- válasza donpel0 (#4406) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

Íme: Nokia 3500 a pannonnál: [link]
-2 Megapixeles kamera,
-vékony:
# Súly: 81.0 g
# Hosszúság: 107.8 mm
# Szélesség (max): 45.0 mm
# Vastagság (max): 13.1 mm,
-lehet a pannonál kapni,
-txt formátumokat olvassa.

(#4408) donpel0 válasza -NOKIA- (#4407) üzenetére


donpel0
aktív tag

nagyon jó! köszi:R

figy és lenne még egy másik kategória, nem tudom mennyire alap dolog a wifi a mai teloknál.
de a másik kategória amiben segítségeteket kérném az az előzőekben leírt specifikációk + nemnokia + wifi és olyan max 40-50k előfizetéssel.

"Föléd kerekedhetnek, de fölém biztosan nem, mert én leszarom őket" - Jokerface

(#4409) Erzsi78


Erzsi78
tag

50k alatt melyik a legjobb ajánlat dominóval?

(#4410) fateless válasza donpel0 (#4408) üzenetére


fateless
veterán

Üzleti előfizetés esetén a Nokia E51 a megfelelő telefon számodra 52.200 forintért. Benne wifi, mem bővítés, symbian, mobile office stb

Az előtte említett kategóriához jó az a Nokia 3500, de sztem nagyon drágán adják (18.900, "civil" csomagnál 20k) előfizetéssel.

Akkor már inkább egy Samsung E250, ami céges előfizuval még kapható 1188-ért. (Bár én nem szeretem, de feleségemnek bejön.)

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#4411) fateless válasza Erzsi78 (#4409) üzenetére


fateless
veterán

Csini és okos telefon esetén Nokia 6300

Egyébként SE k550

Olcsóbb szinten pedig LG KU250, ha "Nokiás" vagy, a 3110 is sokaknak tetszik - azért ezt előtte nézd meg, hogy meg lennél-e vele elégedve.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#4412) nike_ válasza donpel0 (#4408) üzenetére


nike_
addikt

A Sony Ericsson P1i jó lehet neked. QWERTY billentyűzetes, érintőképernyős, + amiket mondtál tehát nem Nokia és Wi-Fi-s. Ja, az árát nem tudom, de az is olyan 50k körül lehet előfizuval.

(#4413) fateless válasza nike_ (#4412) üzenetére


fateless
veterán

Ideális lenne, ha céges előfizuként nem 90k lenne...

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#4414) nike_ válasza fateless (#4413) üzenetére


nike_
addikt

Huh, ezt nem tudtam... Ez elég durva.

(#4415) fateless válasza nike_ (#4414) üzenetére


fateless
veterán

Na ja, függetlenül, hűségszerződés nélkül olcsóbb

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#4416) Erzsi78 válasza fateless (#4411) üzenetére


Erzsi78
tag

6300-ast megfontolom. Lehet hogy ez lesz a befutó végül. :)

(#4417) Gebriel válasza fateless (#4413) üzenetére


Gebriel
veterán

A SonyEricsson P1 céges előfizetéssel 30.000Ft a Vodafone-nál!!!
Presztis csomagban

[ Szerkesztve ]

(#4418) Enjoy válasza donpel0 (#4408) üzenetére


Enjoy
addikt

P1i-t ajánlom én is ;)

► més que un club ◄

(#4419) fateless válasza Gebriel (#4417) üzenetére


fateless
veterán

Igen, az nagyon jó csomag, egy barátomnak - aki ki is használja - én is azt ajánlottam. Csakhogy itt most egy olyan illetőről van szó, akinek a Pannonnál van előfizetése és ott akarja meghosszabbítani.

A Vodafone-os presztis csomag nagyon jó, de csak akkor, ha valóban beszélsz havi 1000 vagy 300 percet és mellette a mobil internet is kell. (Én mondjuk a P1-et választanám, de a barátomnak a BB-t ajánlotta, neki arra volt szüksége.)
Nem veszik sokan azt a csomagot, mert kevés ember használná ki.

Úgy általában: olvassátok el az igényeket, mielőtt ajánlgattok.

[ Szerkesztve ]

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#4420) muveszur


muveszur
addikt

Sziasztok! 110k-ért egy uj nokia n95 2 éves garival megéri?
Milyen a tapasztalataitok? Érdemes még venni? És az aksija mennyit bir? napi kb 4-5 óra zene+ plusz pár kép + 2óra wifi, meg telefonálással hány napot bir ki? Köszi!

(#4421) nike_ válasza muveszur (#4420) üzenetére


nike_
addikt

Hello!

Nem éri meg 110k- ért. Tesóm 90-ért vette 2 éves gyári garival.

Akksija kímélő üzemmódban megy 3 napig. Az általad felsorolt dolgok mellett szerintem max. 1 nap.

(#4422) Enjoy válasza muveszur (#4420) üzenetére


Enjoy
addikt

Szerintem megéri, ha valóban 2év garis :)
Én azért elgondolkoznék, h N82-t vegyek-e helyette...
1-2nap-ot bírhat az akksija

► més que un club ◄

(#4423) Gebriel válasza fateless (#4419) üzenetére


Gebriel
veterán

Úgy általában: olvassátok el az igényeket, mielőtt ajánlgattok.
Na mármost létezik számhordozás is ami teljesen díjmentes és a teljes telefonszám megtartásával jár. :C
Másrészt egy értékesítőnek nem próbáld ezt megmagyarázni. :DDD

Ezen felül szerintem pedig ha csak 500 percet beszél akkor is már megéri.
Ráadásul a az internetet akár egy Office box-al szét is tudja osztani wifi-re.Igaz ez csak HSDPA lefedet területen nyer értelmet.
Dea akár telefonon is szerintem egy nagyon jó szolgáltatás,ha napra kész akar lenni információkkal

(#4424) fateless válasza Gebriel (#4423) üzenetére


fateless
veterán

Szerintem is nagyon jó készülék, ahogy mondtam.

Mivel a kérdező azt írta, hogy ő a Pannonnál akar készüléket venni, ezért a kérésének megfelelően próbáltam neki segíteni. Tök igaz, hogy a számhordozás is egy megoldás Mind a kettő csomag jó (300 és 1000), sőt sok olyan embert ismerek, akik bőven lebeszélnék, de önhitegetés címén a legolcsóbb csomagot veszik, amivel két dolgot érnek el: magasabb percdíjuk lesz - ebből következően magasabb számlájuk lesz; új készüléket is gyengébb feltételekkel vehetnek. Persze pontosan ezek azok az emberek, akik az ilyen készülékek tulajdonságait nem használják ki.

Viszont egy dologgal nagy bajom van: (ez nem azt jelenti, hogy veled konkrétan.)
Sokan kérnek itt tanácsot, hogy pl kellene egy telefon, ami tud MP3-at lejátszani csengőhangnak, tűrhető kijelzője van, BT fülest lehet hozzá kapcsolni, van benne egy alap kamera. Egy ilyen kérésre (aminek eleget tesz pl egy K510 vagy egy 3110c is) jönnek a válaszok: vegyél N95-öt! Az tök jó.
Szerencsére nem csak ilyen van, de ilyen is. Mivel ezek zavarnak, ezért írtam azt mindenkinek általánosságban, hogy olvassák el az igényeket, mielőtt valamit javasolnak.

Így gondolom jobban érted, mire utaltam.
Néha a kis dolgoknál durran el az ember agya, nem akkor, mikor idióták írnak

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#4425) muveszur válasza nike_ (#4421) üzenetére


muveszur
addikt

Tesód hol vette?:D am amugy a legtöbb helyen 140 körül láttam....

(#4426) nike_ válasza muveszur (#4425) üzenetére


nike_
addikt

Hát, ő egy gyerektől vette aki szeret bukni ;] Mielőtt tesóm megvette, azelőtt egy héttel vette meg T-Mobile boltban a csávó.2 év gari, ugye, teljesen hivatalosan.

(#4427) nemma válasza nike_ (#4426) üzenetére


nemma
addikt

De miért hasonlítod egy vadiúj független, gyári garis N95 értékét egy használt, T-mobile-függő telefon árával? :F
110k-ért gyári garival természetesen megéri!

(#4428) donpel0 válasza fateless (#4410) üzenetére


donpel0
aktív tag

köszi szépen! na ilyen tanácsokra és javaslatokra van szüksége egy amatőrnek! :R


mod: ezen a téren amatőrnek :B

[ Szerkesztve ]

"Föléd kerekedhetnek, de fölém biztosan nem, mert én leszarom őket" - Jokerface

(#4429) Gebriel válasza fateless (#4424) üzenetére


Gebriel
veterán

Persze, értem én a problémád,semmi gond ;) .Sőt egyet is értek veled.
Csak viszont nálam már berögződés,hogy ajánljam.Mobil előfizetés értékesitéssel foglakozom :D

(#4430) Sipi16 válasza Gebriel (#4429) üzenetére


Sipi16
senior tag

Akkor ez már szakmai ártalom neked. Persze előfizuval jobban megéri "drágább" mobilt venni.

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#4431) Tommmmka


Tommmmka
senior tag

Samsung e250, Sonyericsson w300 vagy motorola w375?

Ez a 3 teló között vacillálok fontos a hangminőség mp3 sem ártana ha jó lenne, meg úgy átlagban tudásilag kijelzőben melyik jobb a másiknál hacsak egy kicsivel is és legfontosabb a minőség!

Választ előre is thx

(#4432) nike_ válasza Tommmmka (#4431) üzenetére


nike_
addikt

W300i. Mondtad hogy fontos az mp3. Ez mind2-t lazán veri benne.:)

(#4433) nike_ válasza nemma (#4427) üzenetére


nike_
addikt

Alig használt a teló, 1 hetes és az is 2 év gyári garis! Egyébként meg ha T-Mobile-os vagy akkor simán megéri! Ha vodás vagy pannonos akkor nem szóltam... :D

(#4434) nemma válasza Tommmmka (#4431) üzenetére


nemma
addikt

Motorolát kapásból kizárnám, marad az E250 és a W300i.
Viszont ha már mp3, akkor egyértelmű, hogy SE, sokkal okosabb is a Samsungnál.
Mondjuk az E250 szerintem jobban néz ki, de hát valamit valamiért:)
Tehát összességében a W300i-t venném.

nike_: Én azt elhiszem, hogy megéri, de akkor sem egy kategória egy vadiúj független és egy keveset használt T-mobile-os ;)

[ Szerkesztve ]

(#4435) nike_ válasza nemma (#4434) üzenetére


nike_
addikt

Jó, igazad van. :))

(#4436) fateless válasza Tommmmka (#4431) üzenetére


fateless
veterán

egy újabb javaslat a w300-ra a kinézeten kívül minden szempontból. (Plusz memkari, infra - ha esetleg kell, jó füles)

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#4437) Heineken Tom


Heineken Tom
tag

Milyen mobilt ajánlanátok max. 40 ezer Ft-ig a következő feltételek mellett:

- autofókusz
- jó zenei képesség

(#4438) South Velen válasza Heineken Tom (#4437) üzenetére


South Velen
addikt

Sony Ericsson W810i. 40k körül van azt hiszem.

(#4439) Sipi16 válasza South Velen (#4438) üzenetére


Sipi16
senior tag

Az a legjobb választás...

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#4440) amol válasza [xlt] (#4402) üzenetére


amol
addikt

Mennyit bír neked az E51 akksiról? (Nálam a k750i bírja 4-6 napig, tehát nem állandóan használom.) Úgy néz ki hogy a Pannonnál kapnék egy fekete E51-et 45k-ért, van valami amire érdemes odafigyelni? Ujjlenyomatokat eléggé vonzza :(
Egyértelműen ajánlott?
thx

(#4441) ruan


ruan
tag

Sziasztok
Kezd megkopni a Nokia 3100-ásom (meg voltam vele elégedve, azt leszámítva hogy unalmas), így új teló után kutatok, ami izgalmasabb
Lényeg hogy olcsó legyen, max 20-25e Ft
Mp3-at játszon le, és legyen benne naptár!
Kamera nekem tök fölösleges.
Nokia, esetleg Motorola, vagy Samsung-ra gondoltam

Árulnak valahol régebbi telókat? Inkább veszek egy jobb régebbit (ha lehet újonnan), mint egy műanyag mai darabot drágábban.
Köszi a segítséget.

[ Szerkesztve ]

-= StarIICraft =- Hell, it's about time!

(#4442) South Velen válasza ruan (#4441) üzenetére


South Velen
addikt

Hát... Samsung E250, bár nem túl izgalmas. Vagy W200i, de ott nincs Bluetooth. Vagy NOKIA 3110Classic. Neked a Nokiát javaslom, bár az se túl "izgi".

(#4443) ruan válasza South Velen (#4442) üzenetére


ruan
tag

Nem izgi, és nem szeretnék megint egy "néptelefont" venni pedig nagyon tetszik a 3110

-= StarIICraft =- Hell, it's about time!

(#4444) -NOKIA- válasza ruan (#4441) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

Üdv,én a
Nokia 3110classicot, vagy a
Nokia 3500classicot javaslom.
Mindkettő kapható újonnan 19999Ft-ért,és mp3-asak,naptárosok

(#4445) -NOKIA- válasza ruan (#4443) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

akkor ez?

(#4446) South Velen válasza -NOKIA- (#4445) üzenetére


South Velen
addikt

Már olyan nagy áldozat lett volna beletenni egy szebb kijelzőt?

(#4447) blueMerle válasza ruan (#4441) üzenetére


blueMerle
veterán

Én most vettem 1 darab Siemens SXG75-öt újonnan 2 év garival poton 25 000 Ft-ért :))
Tudom, Siemens és nem is a legújabbak közul. De. Geochaching-célból vettem, és ami nagyon fontos: ennyi pénzért per pillanat ilyen kaliberu telefont újonnan LEHETETLEN kapni. GPS, 2mpx kamera, 240x320-as kijelzö,...és akkor még hozzá kell tennem hogy ez egy teljesen más alapokon nyugvó HW mint az összes többi márkatársa, szinte semmi köze a többihez.

A helyedben én egy lehletnyivel többet rászánnék, és akkor már belefér egy L7-es Motorola, esetleg L9. Nem mondható, hogy kifejezetten "néptelefon" és az L9-es tudása elég korrekt. Felénk 31 000 Ft újonnan az L9, az L7 29 000 Ft, és tekintve ezt a minimális kulönbséget én az L9-re szavazok. :))

(#4448) South Velen válasza blueMerle (#4447) üzenetére


South Velen
addikt

Az nem semmi! Illetve semmi érte!

(#4449) ruan válasza blueMerle (#4447) üzenetére


ruan
tag

Köszönöm a válaszokat! :R
A régi 3100-asomért mennyit kérjek, és hol érdemes hirdetnem?

-= StarIICraft =- Hell, it's about time!

(#4450) Sipi16 válasza ruan (#4449) üzenetére


Sipi16
senior tag

Ide is berakhatod az aprók közé de 5-6e fölött szerintem ne számolj vele.

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.